Μετάβαση σε περιεχόμενο

Oktoberfest 2009 - Μωρά να τα πιεις στο ποτήρι!!!!!!!!! No27


Recommended Posts

χρυσούλα, αν θα θελήσεις ποτέ να κάνεις δώρο κάποιο ταξίδι, στον άνδρα σου... μην κλείσεις εισιτήρια με την ράιαν... χαχαχα!!!

Δεν πειράζει Σωσώκα...

την επόμενη φορά θα το κάνεις διπλό.

με τη διπλή δόση, γίνεται βαρβάτο!

μια φορά είχα κάνει 1,5 δόση.

καληνύχτα σας!!!

δε θα ξυπνάω αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε Σωσω δεν τα ειπα για να σε κοψω τη φορα...

εγω θα ξαναπετουσα με αυτους. γιατι αν ειναι να πας στον αλλο κοσμο, θα πας ειτε αν πετας με αεροπλανο ή αν περπατας στο δρομο...

απλα οταν ανεβαινω σε αεροπλανο και εχω επιλογη, καθομαι παντα πισω στην ουρα γιατι μετα απο τοοοοοσα επισοδια με αεροπορικα ατυχηματα που ειδα, κατεληξα στο οτι εκει εχεις πιθανοτητες να επιζησεις επιδη η ουρα ειναι ξεχωριστο κοματι και αποκοπτεται πρωτο.

ασε που θα εχει πολλες αδειες θεσεις γιατι αυτους με τα πλαστα τους πιανουμε, ειτε πριν ή στο αεροδρομιο και τζαμπα παει το εισητιριο....

και σημερα ειχαμε 2 τετοιους....

Ιρακινοι, ο ενας το'παιζε Ισπανος και ο αλλος Τσεχος!!!

ειχαν εισητηρια για Ολλανδια. για σημερα το μεσημερι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ οπως βλέπω αυτες τις μέρες μας εχεις γεμίσει ευχάριστα :lol::lol:

χρυσουλά ο αντρας σου μοιαζει με τον Καρβελα , ειχε παρατησει την βισση στα κρυα του λουτρου προκειμενου να μην μπει σε αεροπλάνο :lol::lol::lol:

χαιλάντερ ε ??? δεν ειναι κακοοο :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γυριζει το Σαββατο ο επι8εωρητης Καλαχαν απο το χωριο (δεν λέω ποιά :twisted: ) , τι 8έλει κ γυριζει , δεν κα8εται κανα μηνα ακόμα , υσυχια ειχαμε... κοιτα να δεις που 8α ξαναρχισουν κ τα μικροκαυγαδακια με τον αντρα μου ! τυχαιο ??? :mrgreen:

περαστικά μου ! μωρε οχι Χάιλαντς ... στον Βορειο Πόλο με βλέπω κ ακόμα παραπέρα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!

εγω πρωϊνή παντως...

αφηστε τα..μου ειπε οτι οπου θελουμε πλεον θα πηγαινουμε οδικως..ευτυχως που εχουμε παει σε αρκετες πολεις....

Τζουλια θα με ειχε ηδη πιασει εκεινο το γνωτο σφιξιμο στο στομαχι..

το καλο νεο της ημερας!!!!μετακομιζει η Ρωσιδα μονιμα στην πεθερα!!!!να δουμε μην τζαμπα χαιρομαι και φορτωθουμε και τη Ρωσιδα :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε χρυσουλα..ε-ε-ερχεται!!!!

ποιος πληρωνει τη ρωσσο;;ενημερωτικα δλδ..ε

εγω δουλεια..

καλα ειμαστε προς το παρον..

καλε 1 συναδερφος μου ειπε οτι απο τη μισθοδοσιαμου δεν παιρνω επιδομα παιδιου..θα παω σε λγι οαν το διευθετησω..

και ευτηχως το ειδε..εγω δεν το ειχα προσεξει..νανα καλο ταξιδι..

φανταζομαι εχεις παρει 1 αλμπουμ του μικρου μαζι σου,ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Σωσω!!!

τη Ρωσο την πληρωνει η πεθερα απο τη συνταξη...

καλα εσυ δεν το ειχες τσεκαρει το επιδομα...?????? δεν ειναι πολλα αλλα αφου το δικαιουσαι γιατι να μην το παιρνεις??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Σημερα εχω το ραντεβου με τον γιατρο! Επιτελους! Εχω αγωνια. Το απογευμα το εχω στις 6.

Δε κοιμηθηκαμε ομως καθολου καλα αποψε. Ο μικρουλης μου ειχε ανησυχο υπνο απο τις 4 και μετα....

Μεχρι και στη κουνια του μπηκα και κοιμηθηκαμε λιγο μαζι..

Εν τω μεταξυ αργησα και γω να κοιμηθω...

Διαβασα κατι και αναστατωθηκα.

Λοιπον για πειτε και σεις.

Ο μικρος τρωει ακομη αλεσμενα. Οσο και να προσπαθουμε δεεεεεεεν. Με ξερετε οσο μπορειτε δηλαδη μεσω ιντερνετ. Δε θα αφηνα στη τυχη του το συγκεκριμενο θεμα. Δε ξερω...

Του δινω συνεχεια μπισκοτα, κεηκ, ψωμακι, ρυζογκοφρετες οτι μου ρθει μπας και αλλα τιποτα. Ερχεται και ταιζει εμας. Μας λεει αααααα να ανοιξουμε το στομα και μας ταιζει!

Χθες το βραδυ λοιπον εψαχνα στο ινετρνετ για κανα βιβλιο.

Διαπιστωσα οτι εχουμε αργησει στην ομιλια. Το ηξερα δηλαδη αλλα δεν ανησυχουσα. ΛΚεω ενταξει το καθε παιδακι εχει το ρυθμο του.

Λεει καθαρα κοιτα οταν περνα αεροπλανο. Μαμ για φαγακι, Ατα βολτα, Ετσι για να βελει κατι στη θεση του,ΚΑτ κατω δηλαδη αλλα πιο αραια.

Εχει πει και αλλα κατα περιδους αλλα τωρα δε τα λεει.

Δε κανει προτασεις. Καποια στιγμη ελεγε που ειναι αλλα το κοψε και αυτο.

Απο το ενα στο αλλο σαιτ χθες επεσα σε ενα σαιτ λογοπεδικων που λεει οτι η λεκτικη δυσπραξια συνδεεται με διαταραχες στη σιτιση. Δε μασαει δηλαδη.

Χεστηκα με λιγα λογια χθες.

Απο την αλλη οτι του λεω το αντιλαμβανεται.Ειδικα τις τελευταιες μερες. Παμε να αλλαξουμε πανα ερχεται αμεσως. αμε για μπανιο ερχεται στο μπανιο μονος. Εχουμε συννενοηση και αυτο με ανακουφιζει.

Α λεει και κακα οταν τα κανει!

Μαλλον ειμαι υπερβολικη ε?

Με επηρεασε το θεμα του φαγητου γμτ!

Λεω να δωσω περιθωριο κανα 2 μηνο 4 μηνο ακομη και μετα να παμε σε λογοθεραπευτη. Κυριως για το φαγητο. Επειδη δε τρωει στερεες.

Δε κοιμηθηκα καθολου αποψε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημε΄ρες!!!

Μόλιες τελείωσα με γεμιστά κι ετοιμάζω πράγματα για μπάνιο !!!

Ο άντρας τα περιμένει όλα έτοιμα :evil::evil::evil::evil:

Φιλιά θα σας δω μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α επισης ειναι πολυ δραστηριος κοινωνικος και μεχρι και κατασκευες κανει με τουβλακια. Βλακειουλες δηλαδη αλλα κανει.

Δε στρωνει κωλο κατω.

Αλλα εχω παρατηρησει οτι δε συγκεντωνεται με τιποτα αν θελησουμε να του μαθουμε κατι. Ας πουμε που ειναι η μυτουλα? ΠΟυ ειναι τα αυτακια?

ΜΠααα στα τετοια του.

ΚΑλημερα ζζζζζζζζζζζζζ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε μαρακι...δεν εχω γνωση πανω σε αυτο το θεμα...καιαυτο να ειναι ,πες οτι εχει δικιο το νετ και οτι συνδεοονται..λογικα οταν ξεκινησει να μιλαει θα μασαει κιολας..η και το αντιστροφο...

τι να πω!!

εχεις καθε λογο να ανυσηχεις αλλα μη ταβαψεις και μαυρα..και οτι συμβαινει σε μαςπερναει και στηψυχολογγια του παιδιου..

τι να οσυ πω καλο μου..

ανθελεις πηγαινε τον σε ειδικο ετι για να αισθανεις εσυ καλυτερα..

αντε να πας στο γιατρο να μας ενημερωσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα στα γρήγορα!!!

χαχαχα!!!

πρέπει να τελειώσω καποιες εκκρεμότητες για να την κάνω λίγο πιο νωρίς...

μαράκι μου, τα δίδυμα της κουνιάδας μιλάνε πολύ καλά.

ο μικρός δε λέει το ρ, αλλά όλα τα υπόλοιπα είναι μια χαρά!

η μικρή ρητορεύει!!!

μέχρι πριν λίγο καιρό τρώγανε αλεσμένα και μπορεί και τώρα κάποιες φορές...

ούτε ο δικός μου συγκεντρώνεται να του μάθουμε κάτι.

αν αντιληφθεί ότι πάω να του δείξω κάτι υπό μορφή εκπαίδευσης... εκνευρίζεται.

αν το δει σαν παιχνίδι ή αν το ξεκινήσει από μόνος του, είναι μια χαρά.

σε καμία περίπτωση δε θέλω να υποτιμήσω τους λογοθεραπευτές, αλλά δώσε λίγο χρόνο στο παιδί.

ααα, έχω και μία ξαδέρφη που η μικρή της είναι σχεδόν 3.

τρώει ανάλεστα από 1 και οι λέξεις που λέει είναι πολύ περιορισμένες!!!

καλέ... δε σας είπα ότι ο Αινστάιν μίλησε στα 4;

σταμάτα Σωσώ!!!

χαχαχα!!!

η μανούλα και ο μπαμπάκας μετράνε τις ώρες!!!

καημενούληδες μου, θέλουν τα παιδάκια τους κοντά τους...

Χρυσούλα πόσο πληρώνετε τη ρωσσό, αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα θα δωσω χρονο. Πιστευω και γω οτι ειναι νωρις.

Ξερεις οταν διαβαζεις κατι τη νυχτα αυτο διογκωνεται μεσα στο μυαλο....

Η αληθεια ειναι οτι κανει αλλα πραγματακια που αλλα συνομηλικα δε κανουν. Δηλαδη θελω να πω οτι χανει στο λογο υπερτερει αλλου. Ας μου επιτραπουν αυτες οι εκφρασεις γιατι κανενα παιδακι δε χανει ή υπερτερει. Απλα θελω να πω οτι ειναι ανεπτυγμενος σε αλλα.

Καλα ο αινσταιν εχει δωσει πολυ κουραγιο σε πολλους γονεις! χαχαα

Μιλησε μετα τα 4, ητανε χαλια μαθητης στα θεωρητικα, δυσλεκτικος και αλλα πολλα!

χαχχαχαχααχααχχαχαα

Επισης την ειχε μικρη! χαχαχααχχαχαχαχαχχαχααχαχχχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φανταζεστε? Να πει καμια στον γκομενο της! Δε πειραζει αγαπη μου! Και ο αινσταιν τελειωνε νωρις! χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχχαχαα

λεω και καμια μλκ! :D

Ζζζζζζζζζζ μου ηρθε το δωρακι σου! Καλα μεσα στο μυαλο μου ησουνα! Μου αρεσουνε πολυ!! ΘΑ τα φορεσω σημερα κιολας! Θα βαλω μια λευκη βερμουδα και μια μπλουζα ριχτη απο πανω στην ιδια αποχρωση με τα σκουλαρικια!

Σ'ευχαριστω πολυ πολυ!

Αρεσανε και στον αντρα μου πολυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια σημερα ειμαι παρα μα παρα πολυ χαλια.τσακωθηκα πολυ ασχημα με τον πατερα μου την πληρωσε και η μανα μου και να εχω και το παιδι να το ενοχλει η κοιλια του.τι να σας πρωτοπω?νομιζει οτι ειμαι ακομη 10 χρονων και οχι 30.μου ειπε οτι δεν ενδιαφερομαι για το παιδι?????????ποιος με ειδε και δεν με φοβηθηκε?και το εχει ξαναπει πολλες φορες αυτο.ανακατευεται πολυ οτι αφορα το παιδι.λες και εγω ειμαι μ....... δεν ξερω.μην κλαψει το παιδι, μην πεσει, μην πνιγει θα παει να πει οτι δεν ειμαι καλη μανα και δεν ενδιαφερομαι.ελεος δεν μπορω αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

μαρακι μου εγω προσωπκα θα ανησυχουσα - γενικα ειμαι πολυ υπερβολικη και μιρμιρο και θα το εψαχνα

εμενα ο παιδιατρος σε αυτο δινει πολυ βαση - καλα και εγω δεν ξερω απο οτι μου εχει πει ο γιατρος

τωρα πρεπει να κανουν προτασουλες

εμενα μιλαμε αρκετα καθαρα

ο στελιος ψευδιζει το σ πολλες φορες το λεει θ

το ρ το λενε

ρωτησα τον γιατρο κα μου ειπε οτι η αρθρωση ειναι το τελευταιο που μας απασχολει στα παιδια και το κοιταμε κατα τα 4 χρονια - μεχρι τοτε να μην του σχολιασω την ομιλια του καθολου - γιατι μπορει να κομπλαρει και να σταματησει να μιλαει

ενα ανηψακι μας ομως ειναι 3,5 χρονων και τωρα αρχισε να μιλαει και ο γιατρος τους ειχε πει παλι να του μιλανε συνεχεια - να το βαζουν να λεει προτασουλες και μεχρι τα 4 να μην ανυσηχουν - τωρα τι να σου πω

καλυτερα ρωτα τον παιδιατρο αρχικα και μεα ολα τα αλλα

μην τρελαθεις παντως ρε συ

οσο για τα αλεσμενα σιγα οπως εχω ξαναπει και μεις πολλες φορες τα λιωνουμε

θα σας πω και για τον παιδικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι μου ερχεται να μην τα παω

πηγα για ενημερωση σημερα

καλα θα αρχισουμεε μαλλον τελος οκτωμβρη

ολες τις δασκαλες τις βαλανε στον παιδικο και το βρεφικο δεν εχει

:evil: 2ον δεν θα λειτουργησει το τμημα που σχολαει 4 γιατι εχουν μονο 8 κουνιες και τα παιδακια ειναι 24 - μονο οσα ειναι τελειως απολυτη αναγκη θα παρουν και θα τα κοιμιζουν ολα μαζι με τον παιδικο

3ον το πρωι 9 τους δινουν μαρμελαδα με ψωμι και στις 10 ενα φρουτο

της λεω οτι τα δικα μου δεν τρωμε ψωμια και τετοια - μακαρι της ειπα να ζηλεψουν και να φανε και κομματακια τρωμε μισο φρουτακι με το ζορι

μου απαντησε οτι φανε - δεν κανουν ιδιαιτερα - τουλαχιστον της λεω φτιαξτε τους φρουτοκρεμμα - δλδ αυτα που ειναι 16 μηνων τι τρωνε και μου λεει οτι ολα -εαν φανε καλως :o

μεσημεριανο τρωνε μονα τους οτι φαει τρωνε ολα και οσο φανε - τα δικα μου τους κανουμε τον καραγκιοζη για να φανε μισοαλεσμενοο τα φαι της λεω - καλα μου λεει στον αλλο παιδικο τι κανανε;

οτι και εμεις της λεω - τον καραγκιοζη αλλιως δεν τρωγανε - εμεις εδω δεν το κανουμε μου λεει

το μεσημερι που θα γυριζουν να τα ταιζετε εσεις :twisted:

τα πηρα κρανιο μιλαμε

ενι γουει ευτυχως θα ειναι λιγες ωρες γιατι ανησυχω πολυ

να δω τι θα κανω για μεσημερι

εαν μπορεσουν τα πεθερικα μου

δλδ εαν μεινουν αθηνα να τα κρατανε για κανα 2ωρο ακομα δλδ που θα κοιμουνται τετοια ωρα

σωσω ξαναγραψε την συνταγη ρε συ

σε ποια σελιδα ειναι;

ελα ρε εκτορ;

εγω με τον πατερα μου δεν εχω προβλημα κανενα

η μανα μου μου την σπαει αρκετα γιατι χωνεται και καθε φορα τα ακουει αλλα ο πατερας μου ειναι κυριος

τσαντιζεται εαν του μιλησω αποτομα καμια φορα βεβαια και μου κραταει μουτρα - αλλα ειναι ψυχουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα σωσω οχι εγω δεν εχω δωσει

οχι γιατι δεν θα εδεινα - μια χαρα θα τον εδεινα

δεν αρεσει στον κωστα γιαυτο δεν φτιαχνω πουρε

εγω παλι τρελαινομαι αλλα τι να κανεις να φτιαχνω 800 φαγια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εχω πολυ αγωνια

βαλες ρε συ τον υπερηχοοοο

μου εχει λείψει η εικόνα του

πολλες φορες τα βλεπω τα δικα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτορ τι να πω ... υπομονη.

Επειδη ειναι γονεις σου ομως μπορεις να πεις και μια κουβεντα παραπανω. Στα πεθερικα ειναι πιο δυσκολο.

Βαλε ορια. Ακριβως επειδη εισαι τριαντα και οχι δεκα χρόνων.

Σωσω οχι δε θα εδινα. Ειναι γεματος συντηρητικα. Αστον για αλλες περιπτωσεις. Σε κανα τραπεζι ας πουμε.

Σημερα δυσκολη η μερα. ΜΟυ εχει βγαλει το λαδι μη σας πω και το ξυδι.

Θα του περασει.

Οχι τιποτα αλλο εχω και το ρανεβου σημερα! Και ηθελα να ειμαι φρεσκαδουρα! ΓΙατι αν ακουσω για διδυμα να μη σωριαστω αμεσως κατω! χαχααχχααχχαχαχαχαχααχχααχχαχααχχαχα

Αστειευομαι!

Ας ειναι ολα καλα..............

Αγχος! Αγχος!

Ο αινσταιν σωσω ητανε γκομενακιας. Αρα με βαση τη θεωρια της σχετικοτητας την ειχε μεγαλη! αχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχχχαα

Οποτε μη του βγαλεις το ονομα!

Αλλα γενικα μας παρηγορει να λεμε οτι ητανε ντουβαρι γενικως.

Δεν εχεις ακουσει?-το ελεγε και η μανα μου αυτο- Ε καλα μωρε και ο αινσταιν δεν ητανε καλος σε ολα τα μαθηματα. Ειχε χαλια βαθμους!

ΚΑι νααααααα μια χαρα εγω που ειχα το μυαλο του! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λετε να το κληρονομησε και ο Διονυσακης? 8-)

Ανησυχω! Θα μου τον παρουνε στη Νασα! χαχαχα

Αυτες τις μερες κανουμε γυρω γυρω ολοι! Λοιπον... Ο Διονυσης κανει γυρω γυρω ή με μας ή μονος και τραγουδα ακριβως στον ρυθμο κουγκα κουγκα κουγκα κουγκα! Αλλα πανω στον ρυθμο!

Βασικα ξεχασα να σας πω μετραμε και μεχρι το τρια!!!!!!!!! Αλλα απο τη τρομαρα μου με αυτα που διαβασα η χαζη ξεχασα τα παντα! :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μαρκερ τωρα ειδα τι εγραψες.

Ο παιδιατρος τον βρισκει σουπερ! Ισα ισα! Αλλα εχει να τον δει τρεις μηνες. Τωρα εχουμε εμβολιο. Θα παμε και συζητησουμε. Ειμαι σιγουρη θα με κραξει.

Καλα αν πηγαινε στον παιδικο ο δικος μου θα εμενε νηστικο για χρονια! χαχα

Μαρακι τι να πω. ΜΠορει να τους κανει καλο και στο φαγητο εκει να στρωσουν. Μπορει και ο δικος μου κατι τετοιο να θελει.

Τη μερκελ για βρεφοκομο! χαχα ξερω γω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...