Μετάβαση σε περιεχόμενο

Oktoberfest 2009 - Μωρά να τα πιεις στο ποτήρι!!!!!!!!! No27


Recommended Posts

χαχαχα...η μαριλου ειναι και γαμω τα ατομα..βλεπομαστε συχνα..και την γκρουσι την εχω γνωρισει..στυλ μας..χυμα και τετοια..δεν ειναι καμια κοντεσσα!!!

εμενα ακομα κοιμηθει..

ελα ρε χρυοσυολαλλτρωει μεσημεριανο το απογ.;;μπραβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

emena παλι θα με κοροιδεψετε

αλλα εγω δινω φρουτοκρεμα ακομα

τρωνε κανα κριτσινακι ενδιαμεσα κανα φρουτακι ακομα κομμενο ή σταφυλακι κανα χυμο εαν θελουν

ψωμια -βουτυρα -μελια -μαρμελαδες - μερεντες ουτε να χεσουν

σημερα εφτιαξα λιγο τοστ για μενα

ο στελιος το ετριψε στο πατωμα και ο νικος εφαγε 2 μπουκιες

το μεσημερι πειναγαν πολυ

ο νικος εφαγε με πολυ ορεξη το σπανακορυζο - τους αρεσει πολυ

και ο στελιος με λιγη κονξα αλλα το εφαγε

φροσω οποτε και εσυ ακομα του στιλ σουπιτσα φτιαχνεις στα παιδια

ρε σεις εγω κανω πχ κοκκινιστο για ολους με πατατες και παιρνω το ζουμακι του κοκκινιστου βραζω μεσα μακαρονιακι κοφτο ή κριθαρακι και βαζω μεσα τριμμενο - οχι λιωμα το μασχαρακι

ετσι εχει και ζουμακι και το καταπεινουν

αλλιως σκετο το μοσχαρι η το κοτοπουλο οπως το τρωμε εμεις δεν το τρωνε

τις πατατες θα τις φανε μια μια

αλλα το κρεας με τιποτα

μας την εκανε το μαρακι και τα ριχνει σε εσενα σωσω εαν καταλαβες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε μαρκερ..τι να σε κοροιδεψουμε..πας καλα;;αν ειναι να τρωνε ετσι,ας τρωνε οπως θελουνε..

αυτα τα στερεοτυπα οχι αλεσμενα οχι λιπαρα δε τα πολυ δινω σημασια..

ρε παιδια εχει ταξιδεψει καμια με ryan air;;;

βλεπουμε εισητηρια για ιταλια και εχει πολλες παραμετρους χρεωσης..

παραπανω κιλα,χρεωση,διαστασεις βαλιτσας και τετοια..

τωρα τα διαβαζουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω για απογευματινο φαγητο του το ειχε ξεκινησει η μανα μου τον χειμωνα και τωρα επειδη το απογευμα ή παιζει απο εδω και απο εκει και δεν τρωει τιποτα σοβαρο ή ειμαστε εξω αφου δροσισε λιγο του το ξαναρχισα..σημερα του εχω κρατησει λιγη ψαροσουπα..αν δεν βγουμε θα του την δωσω κατα τις 8..

Μαρια καλα κανεις με τη φρουτοκρεμα...αλλα τρωνε μεχρι και που πανε σχολειο..εμενα δεν τα θελει τα φρουτα λιωμενα αλλα την ιδια ποσοτητα δεν μπορει να την καταναλωσει οποτε τρωει σαφως λιγοτερα..

Σωσω αυτη η παρεα της Κρητης φσινεται πολυ πολυ καλη!!!!εγω συμπαθω πολυ και την Teo cool αν και δεν εχουμε μιλησει πολυ!!

με ryan air εχει ταξιδεψει γνωστη μου με ελαχιστα χρηματα...δεν ξερω για παραπανω χρεωσεις αλλα νομιζω οτι εχει μονο συγκεκριμενους προορισμους...απο Βολο πηγε Μιλανο..και καλα εγω να εμπιστευομουν αλλα ο αντρας μου με τιποτα καθοτι εχει προβλημα με αεροπλανο και καθε φορα υποφερουμε αλλο αν δεν εχω πει τιποτα...ειδικα φετος νομισα οτι κατι θα παθει...ειναι αυτο που λεμε τον ελουσε κρυος ιδρωτας στην κυριολεξια...καθε χρονο και χειροτερα...και να φανταστειτε οτ εχουμε μπει πολλες φορες..με το που καναμε το παιδι αλλαξε εντελως...

τελικα δεν κοιμηθηκα γιατι με επιασε ο Νικος στη φλυαρια και ο μικρος ξυπνησε ανευ λογου κλαιγοντας και με νευρα...

:(:(:( σπανιως μεσημερι κοιμαται κατω απο 3 ωρες...τι τον επιασε :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου ευχαριστω ναι δεν εχουμε παραπονο μας κουναει συνεχεια αλλα ευτυχως μικρους.ναι χρυσουλα μου ευτυχως αν και τωρα ξανα ανεβαζει λιγο πυρετο και εχει διαροια τωρα γαμωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη δεν πηρες παιδιατρο???

Σωσω εκανα ενα τσεκαρισμα για Βολος --Φρανκφουρτη δεν ειδα τιποτα εξτρα χρεωσεις...μπορει να μην ειδα καλα γιατι μπηκα βιαστικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exei poλλ ΕΞΤΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ...αλλα θα τα διαβασει ο αντρας μο..μη μς βγει κουκος αηδονι..θεσ νικη ρωμη 3ατομα πανε ελα 150 ευρω..αλλα 6 ευρω το ατομο αν τα κεισεις απο ιντερνετ,μονο 10 κιλα χειραποσκευη ο καθενας και πανω στο αεροπλανο σε συγκρκριμενς διαστασεις τσαντα..παραπανω κιλα 30 ευρω η κατι τετοιο..αλλα παλι συμφερει..

θα το ψαξω καλυτερα και θα σας πω..

τελειο το κεικ νανα..εγγυηση.μπραβο που εβαλες τη συνταγη..

η τεο κουλ ειναι γαμω..μαζι με αντωνια κανουμε παρεα καλη..

με μαμα ευα και μαριλου 28 οποτε παμε για καφε..χθες στο παιδοτοπο μαζι..και σημερα το απογ παλι..

αλα ειναι ολα καλα παιδια..

με τη τεο κουλ μοιαζουμε πολυ στο χαρακτηρα..η τονια 28 ειναι ψυχουλα..

ειμαι συνδυασμος και των 2....ψωναρα!!!χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε φαινονται...μπραβο σας!!!!να περνατε τελεια!!!!

με οποιαδηποτε εταιρεια εχει χρεωση για παραπανω κιλα αποσκευων...ξεφτιλα ειναι 150 ευρω για 3 ..

ο Νικος δεν θα εμπαινε ουτε ναρκωμενος :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά Νανούκα μας χρόνια σου πολλά κι ευτυχισμένα! Να σε χαιρόμαστε και να είσαι πάντα χαρούμενη, αισιόδοξη και υγιής!

Καλέ δώστε μια συνταγή για τα κουλούρια Θεσ/νικης και απο εδώ!!! Αμάν όλα μόνες σας!!! :D:D:D

Βαγκ στεναχωρέθηκα πολύ με την κοπέλα :cry::cry: Και πολύ νέα αλλά εαν είναι στο στήθος τουλάχιστον δεν θα προλάβει να κάνει μεταστάσεις αν κάνει αφαίρεση ..... βέβαια κι αυτό δεν είναι παρηγοριά!!! Τέλος πάντων εύχομαι να πάνε όλα καλά για εκείνη και για την μετέπειτα πορεία της!

Τζουλ φυσικά και να κάνεις βιοψία ΄/εστω κι αν δεν έχεις τίποτα!!! Και το ρωτάς!!! Απο ενδιαφέρον ρε συ ρωτούν κι αυτές!!!

Χαρουλίτα με το καλό να υποδεχθείς την αδερφούλα!!!

Φρόσω εμένα το πρωί τρώι το γάλα μετά ψωμί με βούτυρο ίσως λίγα δημητριακά κανένα αυγουλάκι βραστό ή ομελετίτσα η κανένα τοστάκι ή γιαουρτάκι (όχι όλα μαζί ε :D:D:D:D ) καλά και μπριζόλα να του δώσω θα την φάει δεν σκάω!

Εκτορ περαστικά βρε στη μικρούλα! Σε νιώθω απόλυτα!

Χρυσούλα γιατί έτσι ο άντρας με τα αεροπλάνα? Λόγω παιδιού? Ολοι αλλάζουμε με τα παιδιά τελικά ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα γελαω μονη μου [smilie=wav.gif]

σκεφτομαι τον αντρα μου μεσα στο αεροπλανο με κοκκινο το ξυρισμενο του κεφαλι και τα ματια γουρλωμενα..

τωρα γελαω αλλα οταν τον ειδα τα χρειαστηκα και εγω!!!

Μαρια λογω παιδιου...τωρα ειναι αλλιως!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o antras μου εχει ενα πολυ σοβαρο ελλατωμα ! δεν λέει όχι !!! τεσπα μεγαλη ιστορια...

τεο κουλ αλληλογραφουσαμε οταν ημουν εγκυος , αυτη κ η 8ουλη απο τα λιγα ατομα που πηγαινα

τεσπα...

πρωι πινει γαλα κ τρωει η τοστ με τυρι , η τσουρεκι , η τυροπιτα(σπανια), η μπισκοτα κ μπανανα , η κουλουρι 8εσ/κης

απογευμα γιαουρτι κ φρουτα συνη8ως κ βραδυ φαι κ γαλα

μαρακι ''κατεβασμενη'' σειρα του abc του καναλιου. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! :D

ΝΑΝΟΥΚΑΑΑΑ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ!!!

Σκεφτομαι πολυ σοβαρα του χρονου να εκπληρωσω ενα ονειρο ζωης (ειναι κ η κολλητη μεσα) Να πάω Χαιλαντς Σκωτία !!! ο αντρας δεν πολυτρελλενεται κ εχω το ελευ8ερο να πάω κ με φιλη :mrgreen:

Αλή8εια εσεις αν εκπληρωνατε ενα ταξιδι ονειρο-ζωης για 4-5 μερες 8α περνατε μαζι κ το μωρο???

για να ακουσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το ονειρο ζωής το επαιρνε το μωρό αν ειναι μεσα , θα το επαιρνα...

Τα Χαιλαντς δεν το παιρνουν...

γιατι σου εκατσε ως ονειρο ζωής??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι ζ ευχαριστω.χρυσουλα μου τον πηρα και μου ειπε ειναι ιωση πρεπει να κανει τον κυκλο της 3 μερες.για την διαροια μου ειπε οχι χυμους και οχι ζαχαρη,σοκολατες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλια χαιλαιντερ δυσκολα με μωρο. Στα ονειρα ζωης τυπου ταξιδια πρεπει να εισαι ολ αλοουν.

Εντελως ομως! χαχαχα

Ο αντρας μου ειχε αχτι το μεξικο και τη κουβα. Πακετακι. Εχει και αλλα απωθημενα. χαχα ΠΟλλα απ'αυτα ευτυχως για ολους μας τα εχει εκπληρωσει.

Λοιπον πηγε το ταξιδι ενα μηνα παρακαλω, το '05 νομιζω. Ειμαστε τοτε 1 1/2 χρονο μαζι. Πηγε μονος για 15 μερες οπου εκει ειχε φιλους συμφοιτητες και μετα πηγε και απο δω να τον βρει ενας φιλος του.

Εγω μεσα στη μιζερια... χαχα

Το εκανε περασε φανταστικα. Βεβαια τον κυνηγουσε ο τυφωνας βιλμα οπου και αν πηγαινε αλλα χαλαλι!

χαχααχαχαχχαχα

Γυρισε μισος πισω απο τις βλεκειες που ειχε φαει εκει. Τον ειχε παει αιμα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Και μενα με βρηκε μιση απο τη στεναχωρια!χαχαχαχαχα

Βλακειες.

Τωρα αν εφευγε δε θα το καταλαβαινα καν........ χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχχαχαχαχαχαχα

Αχ σε καλο μου!

Πλακα κανω ε?

Το ιδιο ταξιδι το ειχε κανει και η ντομ για μελιτος. Με τον αντρα της ομως! χαχαχχαχαχαχα

Καλα σταματηστε με!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: maraki νουμερακι !!!

χρυσουλα εχω κολλημα με τα λιβαδια , το πρασινο γενικα κ τους πυργους ... εχω καψα με τα χαιλαντς κ την σκωτια

εκτορ περαστικα κ το γαλα αραιωμενο , φρουτα μηλο κ μπανανα μονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τοσο κολημα με τα αεροπλανα ρε συ;;παντως ειναι θεμα...

εμενα ονειρο η κουβα...

αλλα βολευομαι κακι με τακ οντινα..

εγω το παιδι θα το επαιρνα..δε ξερω ρε παιδια..ισως επειδη ξερω οτι δε θα το αφηνα γιατι δε το εχω αφησει ποτε..και θα μου κακοφαινοταν..κανω κρα να βρεθιε καποιος αλλα δε ξερω αν θα το εκανα..

επειδη ξερω οτι το εχουμε αποκλειστικα εγω και ο πατερας του χωρις παρεμβολες..λογικα αν ηξερε καποιος το παιδ μου,ναι θατο αφηνα.

και εννοειται οτι θελω να παω βερολινο...

σηκωθηκε 5...3 κουταλιες αρακα..παιδοτοπο..μαζι μου τον αρακα..αλλες 2..γυρναμε το βραδυ,λιγο μπιφτεκι απο τον αρακα και γαλα.

δε πειραζει..δε παθαινει τιποτα..σημειωτεον οτι την προηγουμενη βδομαδα ειχαμε αρακα..και τον τσακισε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω τρελο κολλημα..

Βερολίνο φανταστικη πόλη..ειδικα αν εχεις ορεξη για περπατημα πραγματικα το ευχαριστιεσαι...

εγω όνειρο ζωής ταξιδι ειναι η Νεα Υόρκη..οχι ομως ενα απλο ταξιδι..να μπορουσα να ζησω κανενα τριμηνο..

αν τωρα που θα παρει ο Νικος την τριμηνη τα καταφερναμε να πηγαιναμε πουθενα....

καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας!!!

είστε πολύ γλυκιές!!!

αφού σου είπα ρε Σωσώκα... το κέικ είναι ΤΕΛΕΙΟ!!!

το τσακίσανε στη δουλειά!!!

το κάνω διπλή δόση και το βάζω στην κλασική φόρμα του κέικ.

στο θέμα "φίλες" είμαι ΠΟΛΥ τυχερή!!!

υπάρχουν κάποιες (ελάχιστες) που με λατρεύουν και τις λατρεύω!!!

το μόνο κακό είναι ότι δεν τις έχω κοντά μου...

η μία είχε πάει στο νοσοκομείο για να δει τη μαμά μου και ήταν εκεί η θεία μου.

την άλλη μέρα με τηλ η θεία μου για να μου πει ότι εντυπωσιάστηκε με την αγάπη και το ενδιαφέρον της φίλης μου για τη μαμά μου και τον μπαμπά μου...

α στο καλό σας... με κάνατε και έκλαψα πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ, μου μαύρισες την καρδιά με αυτήν την κοπέλα...

αυτά ακούω και σκέφτομαι ότι δεν έχω δικαίωμα να κλαίγομαι... εμένα η μανούλα μου με μεγάλωσε, με σπούδασε, με πάντρεψε...

τι να πει εκείνο το δίχρονο...

ετοίμασα βαλίτσα.

μένει να βάλω μικρολεπτομέρειες και θα κλείσει αύριο.

πετάω αργά το απόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε Νανα γιορταζεις;;;

Χρονια Πολλα ΜΕ ΥΓΕΙΑ σε σενα και σε ολη την οικογενεια!

για ταξιδια λετε και με τρελαινετε...

εγω παλι οπου να'ναι παω... δεν εχω θεμα...

πες μου σε μιση ωρα να ξεκινησω γαι αεροδρομιο, απλα πες αν θα εχει κρυο ή ζεστη για να ξερω τι θα παρω μαζι!

εμεις πηγαμε ΓΕρμανια-Λονδινο για Σ/κ με ράιαν ερ. ειχαμε ολοι απο 1 σακο πλατης τιγκα γεματο αλλα επιδη ηταν η αρχη με την απαγορυση στα υγρα και η γεμανιδα δε μας ειχε εξηγησει καλα, βαλαμε ολα τα μπουκαλακια, κολωνιες καλυντικα κλπ στο δικο μου σακο και τον εδωσα μεσα και πληρωσα 10Ε. το εισητιριο ειχε επιστροφης το ατομο 35Ε!

φυγαμε χαραματα Σαββατο απο γερμανια και φτασαμε στις 8 Λονδινο και φυγαμε κυριακη 11 βραδυ απο εκει. απλα στην επιστροφη λυπηθικαμε τις αεροσυνοδους...

ποιος ξερει ποσα δρομολογια ειχαν κανει απο το πρωι...

ξεμαλλιασμενες οι κοτσιδες τους, με το ζορι στεκοταν πανω στα τακουνια τους και δεν μπορουσαν ουτε να σηκωσουν τα χερια για να δειξουν τα συστηματα ασφαλειας...

εμεις ευχομασταν οι πιλοτοι να ειναι πιο ξεκουραστοι για να μη μας δειξουν σε κανενα επισοδιο στην ΤΒ Μακεδονια που δειχνει αεροπορικα ατυχηματα!!!!!! :lol:

παντως οποτε πιανουμε λαθρομεταναστες, πακιστανια, αφγανα κλπ που εχουν εισητηρια απο ιντερνετ και πλαστα διαβατηρια για να φυγουν για ευρωπη, ειναι ΠΑΝΤΑ με ράιαν ερ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ..καλυφτηκα για την ραιν ερ!!

νανα δε σκεφηκα να κανω διπλη δοση και να το βαλω στο μεγαλο...

η μικρη δεν εφαγε γιατι δεν εφαγε αρακα!!κριμα

1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...