Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

σημερα το παιδι μου ηταν χαμενο και αυτο γιατι ειχαν ερθει τα ξαδερφια του (ο ενας 7 και ο αλλος 4)και γινοταν ο κακος χαμος εδω μεσα...ειχα βγαλει τα επιπλα στην ακρη και τους ειχα αφησει ελευθερο το σαλονι να παιζουν και ειχαν βαλει κατω ολα τα παιχνιδια του μπεμπη και εκεινος ο κακομοιρος πηγαινε απο τον ενα στον αλλο..τωρα ηθελε να παιξει μαζι τους ηθελε να περισωσει τα παιχνιδια του δεν ξερω..παντως ευτυχως δεν εκλαιγε και ανεχοταν τις φωνες και τις υστεριες τους...το καλο ολων αυτων ειναι οτι επεσε ξερος στο κρεβατι δεν ειχε αντοχη ουτε γαλα να πιει...σε καποια φαση τον λυπηθηκα γιατι κοιταζε μια τα πιτσιρικια μια εμενα ..μονο να ηξερα τι σκεφτοταν..

εχω και μια ερωτηση στο τελος οταν εφυγαν τους χαιρετουσε και με τα δυο χερια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: γιατι αραγε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σημερα το παιδι μου ηταν χαμενο και αυτο γιατι ειχαν ερθει τα ξαδερφια του (ο ενας 7 και ο αλλος 4)και γινοταν ο κακος χαμος εδω μεσα...ειχα βγαλει τα επιπλα στην ακρη και τους ειχα αφησει ελευθερο το σαλονι να παιζουν και ειχαν βαλει κατω ολα τα παιχνιδια του μπεμπη και εκεινος ο κακομοιρος πηγαινε απο τον ενα στον αλλο..τωρα ηθελε να παιξει μαζι τους ηθελε να περισωσει τα παιχνιδια του δεν ξερω..παντως ευτυχως δεν εκλαιγε και ανεχοταν τις φωνες και τις υστεριες τους...το καλο ολων αυτων ειναι οτι επεσε ξερος στο κρεβατι δεν ειχε αντοχη ουτε γαλα να πιει...σε καποια φαση τον λυπηθηκα γιατι κοιταζε μια τα πιτσιρικια μια εμενα ..μονο να ηξερα τι σκεφτοταν..

εχω και μια ερωτηση στο τελος οταν εφυγαν τους χαιρετουσε και με τα δυο χερια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: γιατι αραγε????

επιτελους τους ξεφορτωθηκα και να αργησετε να ξανα΄ρθετε...ειπε ο Μανωλακης...οσο για το που σε κοιταζε,ηταν γιατι εβλεπε εσενα ως σανιδα σωτηριας για να τον σωσεις απο τους ταλιμπαν...του χαλασανε τα πραγματα,φωναζαν κιολας..ε!!σιχτιρισε το παιδι και με το δικιο του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα το παιδι μου ηταν χαμενο και αυτο γιατι ειχαν ερθει τα ξαδερφια του (ο ενας 7 και ο αλλος 4)και γινοταν ο κακος χαμος εδω μεσα...ειχα βγαλει τα επιπλα στην ακρη και τους ειχα αφησει ελευθερο το σαλονι να παιζουν και ειχαν βαλει κατω ολα τα παιχνιδια του μπεμπη και εκεινος ο κακομοιρος πηγαινε απο τον ενα στον αλλο..τωρα ηθελε να παιξει μαζι τους ηθελε να περισωσει τα παιχνιδια του δεν ξερω..παντως ευτυχως δεν εκλαιγε και ανεχοταν τις φωνες και τις υστεριες τους...το καλο ολων αυτων ειναι οτι επεσε ξερος στο κρεβατι δεν ειχε αντοχη ουτε γαλα να πιει...σε καποια φαση τον λυπηθηκα γιατι κοιταζε μια τα πιτσιρικια μια εμενα ..μονο να ηξερα τι σκεφτοταν..

εχω και μια ερωτηση στο τελος οταν εφυγαν τους χαιρετουσε και με τα δυο χερια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: γιατι αραγε????

mipos den xeretouse kai ekane, ksout, ksout !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττα μαλλον κατι τετοιο παιζει...και αυτα τα ατιμα αντι να καθονται να παιζουν μαζι του του ελεγαν και κατσε στην ακρη...ωσπου σε καποια φαση τους λεω οτι τωρα ειναι στο σπιτι του και παιζουν με τα παιχνιδια του και κανονικα θα επρεπε να τον ρωτησουν αν μπορουν να τα παρουν και οχι να του λενε σταματα να μας ακολουθεις και να τον διωχνουν...κοκκαλο τα παιδακια κοκκαλο και η πεθερα μου...συμφωνησε μαζι μου και ειπε καλα σας τα λεει αντι να λετε ευχαριστω βγαζετε και γλωσσα...

ειπες κατι??? ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mipos den xeretouse kai ekane, ksout, ksout !!!!!!!

ευη θα σου πω αυριο γιατι ειπαν θα ξαναερθουν...θα κοψω συμπεριφορα και θα βγαλω συμπερασμα...το παιδακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττα μαλλον κατι τετοιο παιζει...και αυτα τα ατιμα αντι να καθονται να παιζουν μαζι του του ελεγαν και κατσε στην ακρη...ωσπου σε καποια φαση τους λεω οτι τωρα ειναι στο σπιτι του και παιζουν με τα παιχνιδια του και κανονικα θα επρεπε να τον ρωτησουν αν μπορουν να τα παρουν και οχι να του λενε σταματα να μας ακολουθεις και να τον διωχνουν...κοκκαλο τα παιδακια κοκκαλο και η πεθερα μου...συμφωνησε μαζι μου και ειπε καλα σας τα λεει αντι να λετε ευχαριστω βγαζετε και γλωσσα...

ειπες κατι??? ;);););)

σωστος ο παιχτης!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττα μαλλον κατι τετοιο παιζει...και αυτα τα ατιμα αντι να καθονται να παιζουν μαζι του του ελεγαν και κατσε στην ακρη...ωσπου σε καποια φαση τους λεω οτι τωρα ειναι στο σπιτι του και παιζουν με τα παιχνιδια του και κανονικα θα επρεπε να τον ρωτησουν αν μπορουν να τα παρουν και οχι να του λενε σταματα να μας ακολουθεις και να τον διωχνουν...κοκκαλο τα παιδακια κοκκαλο και η πεθερα μου...συμφωνησε μαζι μου και ειπε καλα σας τα λεει αντι να λετε ευχαριστω βγαζετε και γλωσσα...

ειπες κατι??? ;);););)

Mpravw re Maria na agiash to stoma sou....H pethera sou omos ti epathe?????? 8-}8-}8-} Einai kala simfonise mazi sou???

Mariettaaaaaa o eksorkizmos pou legame grigoraaaaa.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω ευχαριστω....και μετα τα συγχαρηκια ωρα να την κανω γιατι ειμαι βαδιζω και παραμιλω και αν και η αυριανη μερα ειναι σαν την σημερινη την εβαψα...

καληνυχτα κοριτσια καλη συνεχεια σε οσες αντεχουν και μην το κλεισετε το θεμα αποψε αφηστε καμια βδομαδα περιθωριο εεε??

σας φιλω ηρεμη νυχτα να εχουν τα μωρακια μας για να την εχουμε και εμεις..

υγ1.εμ ευη αυτην τη φορα παιζει στην δικια μου εδρα και ξερει πως για να συνεχισει να παιζει πρεπει να πηγαινει με τα νερα μου...φοβερα θελει

υγ2.μαριεττα και αν δεν εχεις να κανεις...θελω γειτονους :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα οτι θα ηταν κλειστο το μαγαζι...λογω σαββατου!!!!!!

ειχε ερθει ενας συναδελφος με το νινι του 4 μηνων...σκετη φουσκα και αυτο

ψησαμε κρεατακι ,πιτουλες και σαλατα και φυσικα εκανα και γλυκο κορμο......

μαρια εχασα κατι?????? εχουμε νεο μελος??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melita xatzi με λενε στο face...τα ονοματα ειναι ασχετα,οπως επισης και η φωτογραφια :lol::lol:

αυτο ελειπε να μας πεις οτι εισαι η Αμελι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασουλα μου τι παθατε ρε?????ευτυχως ειναι καλα η νυφουλα μου.................

Αννουλα ειδα την φωτο του μικρου σου και νομιζα οτι ειναι ο δικος μου!!!γι αυτο η Λυδια τους μπερδευει που και που :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ελειπε να μας πεις οτι εισαι η Αμελι :lol::lol::lol:

δε φτανει που εχεις φαει τα κοψιδια σου κι εχεις πιει και τις μπυρες σου,μπαινεις και αργα για να μας πεις κι ενα γεια...και μας την λες κι απο πανω...!!!!!!!!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειπα οτι θα ηταν κλειστο το μαγαζι...λογω σαββατου!!!!!!

ειχε ερθει ενας συναδελφος με το νινι του 4 μηνων...σκετη φουσκα και αυτο

ψησαμε κρεατακι ,πιτουλες και σαλατα και φυσικα εκανα και γλυκο κορμο......

μαρια εχασα κατι?????? εχουμε νεο μελος??????

Pou na pame vre Eirhnh?? Edw sthn edra mas eimaste, o mikros koimate, o antras doulevei, h korh den kserw ti kanei einai alou kai egw edw.....Trela kefiaaaa, ase !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης σημερα εβαψα το δωματιο του Παναη

τελειο.....πρασινο και ο ενας τοιχος καθετες ριγες καφε κιτρινο πρασινο και ασπρο(μπουρδελε το εκανα)

τα εχω παρει γιατι ο αντρας μου κοιμαται σαν βοδι...

μωρε θα χασω τα κιλακια μου και θα βρω αλλον....η μαλλον θα βρω αλλον που του αρεσουν οι ζουμπουρλιδικες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις,αμα μιλαμε στο face,τοτε θα καταληξουμε σαν την παλια παρεα της Ρεβεκκας και της Αννας και της Στελλας και το θεματακι μας θα το παρατησουμε..κριμα δεν ειναι!!κι οτι ξεπερασαμε τις 50 σελιδες :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προετοιμαζω τον καπεταν Παναη για τον παιδικο σταθμο.....

μακαρι να προσαρμοστει ομαλα

ειναι η καλυτερη ηλικια μετα τα 2 ....λεει ολο ομορφα λογακια,το μαναρακι μου

με λεει βασιλισσα μου...θα σε παντρευτω.....αχ λιωνωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλειπα σε διακοπές, έχασα κάτι;;; Πάω να ψάξω να ευχηθώ με αγάπη και χαρά.  Ιούνιος Ιούλιος Αύγουστος είναι πολύ πολύ γεμάτος για θετικά τεστ .. 
    • Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Τι καλά ❤️ ❤️ ❤️ ❤️  Παίρνω κι εγώ θάρρος με τα νέα σου - είμαι στην αίθουσα αναμονής και περιμένω τη σειρά μου !! Ενώ ήμουν χαλαρή όλο το σκ, τώρα Μ έχει πιάσει ένα μούδιασμα 😅😅 Φύλο δε σας είπε;;
    • Φωλιά μου πήρε η κολλητή και μέλλουσα νονά τώρα. Δεν ξέρω αν θα βολέψει γιατί δεν είχαμε τον καιρό εκείνο 🤣🤣🤣 Καρότσι βόλτας εννοείς το τρίκυκλο Ε;;; Εμένα με είχαν κατά βολέψει αυτά και για τα δυο. Τα έχω ακόμα… Εμένα που ήταν στα 2 χρόνια η διαφορά τους όταν έβαλα τον μικρό στην έβαλα ένα κρεβάτι χαμηλό στην μεγάλη επειδή φοβόμουν μην πέσει (πήρα απ την μαμα μου ένα συρόμενο που είχε ο αδερφός μου, απ αυτά που μπαίνουν κάτω από το βασικό κρεββάτι) και κοιμόταν εκεί μέχρι 3 χρονων περίπου που την έβαλα σε κανονικό κρεβάτι με κάγκελο.  το ίδιο εκανα και με τον δεύτερο μετά γιατί πάλι φοβόμουν…είμαι λίγο φοβητσιάρα με αυτά 🤭🤭🤭
    • Έκανες πολύ καλά που πηγες. Φαντάζομαι πήρες μια ανάσα… Τι σκέφτεσαι τελικά; Θα μείνεις με αυτή την γιατρό;  Κοιτα αν είναι το πρώτο και δεν έχεις κάποιο κοντινό άτομο να σου δώσει κάποια πράγματα είναι αρκετά αυτά που πρέπει να πάρεις. Βέβαια να έχεις στο μυαλό σου ότι θα σου πάρουν και αρκετά δώρα. Όποτε εστίασε στα πιο βασικά που χρειάζεσαι γιατί θα σου φέρουν αρκετά. Επίσης κανε λίστα όποτε αν κάποιος κοντινό σου σε ρωτήσει τι θες να μπορείς να του πεις κάτι συγκεκριμένο. 
    • Κοριτσι μου γλυκο καλο μηνα με υγεια κ υπομονη.  Σφιξε τη καρδια σου και προχωρα στο επομενο βημα. Ευχομαι αν παρεις την αποφαση της εξωσωματικης ,και γω αυτη θα παρω, ειναι οντως μονοδρομος για καποιες απο εμας. Ευχομαι ο,τι αποφαση παρεις του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου...οσο για την αποβολη στην εξωσωματικη ονυως κανεις δε μπορει να μας εγγυηθει αλλα εσυ θα κανεις αυτο που γεμιζει κ σε κανει να νοιωθεις καλα. Ειναο δυσκολος ο δρομος της εξωσωματικης τ ξερω κ απο το περιβαλλον μου αλλα ολα θα πανε καλα γτ υπαρχει η επιστημη....παρε το χρονο σου να ηρεμησεις ψυχικα κ βρςς τη δυναμη να προχωρησεις . Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια  κ ευχομαι να ερθει το θαυμα με οποιο τροπο🙏🙏❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...