Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

μαρακι!!!μπισκοτοκρεμα για πρωινο πετιμεζι για σιδηρο 3 μπισκοτακια οργανικα μισο κουταλακι βουτηρο γαλακτος!!και μου χει πει να ανακατευω μεσα και παρα πολυ λιγο κροκο αυγου....

το βραδυ ρυζαλευρο και γιαουρτι πολλα εε??εσεις τι τους δινετε για βραδυ?

αννουλα καληνυχτα καλη ξεκουραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρακι!!!μπισκοτοκρεμα για πρωινο πετιμεζι για σιδηρο 3 μπισκοτακια οργανικα μισο κουταλακι βουτηρο γαλακτος!!και μου χει πει να ανακατευω μεσα και παρα πολυ λιγο κροκο αυγου....

το βραδυ ρυζαλευρο και γιαουρτι πολλα εε??εσεις τι τους δινετε για βραδυ?

αννουλα καληνυχτα καλη ξεκουραση!!

α πριν 2 βδομαδες ηταν 7.150

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοβαρα πετημεζι για σιδηρο???δεν το ειχα ξανακουσει...δεν ειναι πολυ γλυκο ομως ρε γαμωτο??κανει???εγω το απογευμα η το ενα η το αλλο...οχι και τα δυο μαζι..και αν πειναει ενδιαμεσα η πρωι ειτε απογευμα εγω του δινω φρουτακι...

και μια χαρα και στα κιλα της...μπραβο λυδιααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοβαρα πετημεζι για σιδηρο???δεν το ειχα ξανακουσει...δεν ειναι πολυ γλυκο ομως ρε γαμωτο??κανει???εγω το απογευμα η το ενα η το αλλο...οχι και τα δυο μαζι..και αν πειναει ενδιαμεσα η πρωι ειτε απογευμα εγω του δινω φρουτακι...

και μια χαρα και στα κιλα της...μπραβο λυδιααα...

το πετιμεζι ειναι μια πολυ καλη πηγη σιδηρου!!!παρα πολυ καλο και οχι δεν ειναι πολυ γλυκο!!φτιαχνω και μουσταλευρια με αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοβαρα πετημεζι για σιδηρο???δεν το ειχα ξανακουσει...δεν ειναι πολυ γλυκο ομως ρε γαμωτο??κανει???εγω το απογευμα η το ενα η το αλλο...οχι και τα δυο μαζι..και αν πειναει ενδιαμεσα η πρωι ειτε απογευμα εγω του δινω φρουτακι...

και μια χαρα και στα κιλα της...μπραβο λυδιααα...

το πετιμεζι ειναι μια πολυ καλη πηγη σιδηρου!!!παρα πολυ καλο και οχι δεν ειναι πολυ γλυκο!!φτιαχνω και μουσταλευρια με αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα δυο φορες το στειλα!!!

πεστε μου ωρες και τι ταιζετε τα μωρακια σας να εχω μια εικονα!!θα τα διαβασω το πρωι γιατι μετα απο το ντοινκ ντοινκ δεν εχω κουραγια :D:D

μαρακι καληνυχτα!!!καληνυχτα και στις βραδυνες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ξερω το πετιμεζι..μας το εδινε η μαμα μου οταν κρυωναμε και μας επιανε ο λαιμος μας...να της το πω να μου φτιαξει...δεν μαρεσει καθολου η μουσταλευρια..μην μου στειλεις :shock::shock::shock: ...την φτιαχνει η μανα μου...

που ειναι η μαριεττα???φιλεναδα καλα εισαι???where are you??????

7 γαλα

9 χυμος+τοστ μονο τυρι που φτιαχνει η μαμα μου χωρις αλατι

12 φρουτα διαφορα

3-4 φαγακι

7 γιαουρτι η κρεμα-ρυζαλευρο

γαλα πριν κοιμηθει..

αυτα εμεις..

καληνυχτα ρεββεκα μου..ονειρα γλυκα...μονη μου εμεινα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala re sis tha trelathw, toso fagito kanoun ta paidia sas kai einai stilakia kai o dikos mou o kakomiris pou troei 4 ante 5 fores kamia fora thn hmera pws paxenei...

Emeis pinoume galataki otan ksipnisei (den exoume statherh wra, 7:30 me 8:30 analogos)

To epomeno gevma mas tha einai meta apo 4 wres to noritero ante 3 wres

Froutokrema me rizalevro mesa...

Giro sths 4 tha fame fagaki h kamia fora an koimh8ei kai piasoume meshmerh prhn apo thn froutokrema tou dinw katefthian fagito. Dld mporei na ksipnisei kai 13:00-14:00.

Den ton ksipnaw an koimate.

Pali afinw na perasoun 4 wres, exw dokimasei kai noritera alla den troei tote giati den exei pinasei akomi.

An exei faei stis wres pou prepei prolavenoume kai mia krema giro sths 19:00-19:30

alios krema den exei pinei katefthian galataki giro sths 21:00 kai koimate.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες μωρε???τι εχει το τριανταφυλακι σου???μια χαρα ειναι μην πεις πως ειναι χοντρο αυτο το παιδι...εμεις αρχες του μηνα ημασταν 78εκ.και 8950γρ..εσεις???εμενα μην ξεχνας δεν καθιζει τον ποπο του κατω...σαν την σβουρα ειναι ολη μερα

ευη και εμενα μου εχει πει να δινω αυγο βρασμενο 5 λεπτα(τα αφηνω 6 και ειναι ημιρευστο)μονο κροκο αλλα του δινω αν το θυμηθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emeis exoume na pame sthn paidiatro sxedon 2 mhnes, tha pame thn Deftera.

Otan pigame teleftea htan 74,5 cm kai 9700 g

Twra vevea mou fenete san na adinatise h psilose giati den einai to idio stroumpoulos

kai emena den kathete defterolepto se ena meros...

Gia to augo lew epidi h Ludia einai akomi 7 mhnon...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ειναι το παιδι μην ακουω βλακειες...και οσο για το αυγο νομιζω εξαρταται απο τον παιδιατρο και καθενας κανει και λεει οτι θελει...αναλογως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να???παντως οτι και να γινει περιμενε πρωτα να γινει καλα ο μπεμπης γιατι να εισαι αρρωστη και να εχεις και την δοιαρια πρωτο τραπεζι δεν λεει..περιμενε λοιπον λιγο και μετα..δεν σου επιτρεπεται ν αρρωστησεις τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pw pw twra katapinw kai ponaei olaimos mou gmt.

Exw kai enan ponokaifalo katse kala..

Les na pernaw kai egw kamia griph giati ponaei olo to kormi mou??

παρε depon kαι μη το καθυστερεις και κανε και γαργαρες με λεμονι και παρε και καμια καραμελα για τον λαιμο!!

επανερχομαι δριμυτερη.σας διαβαζα τοση ωρα...οχι δεν ειμαι παπας! :lol::lol::lol: (εξω μακρυα)....φτου,φτου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται και αντιο κοριτσαρες!!!!

ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωρακια να ειναι και αυτα καλα!!!

Παω να παρω τον Νικολη μου (Μαριεττα το γιο μου :P:P:P )

Καλο βραδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρε depon kαι μη το καθυστερεις και κανε και γαργαρες με λεμονι και παρε και καμια καραμελα για τον λαιμο!!

επανερχομαι δριμυτερη.σας διαβαζα τοση ωρα...οχι δεν ειμαι παπας! :lol::lol::lol: (εξω μακρυα)....φτου,φτου!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν πιανει το απλο διαβασμα εξωρκισμο θελουμεεεε...εγω θελω και κατι ακομα αλλα δεν το λεω ακομα...εχω λιγο περιθωριο...

καληνυχτα παναγιωτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται και αντιο κοριτσαρες!!!!

ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωρακια να ειναι και αυτα καλα!!!

Παω να παρω τον Νικολη μου (Μαριεττα το γιο μου :P:P:P )

Καλο βραδυ!!!!

ναι ρε!καθεσαι και γραφεις σε αλλα θεματα κι εμας μας εχεις τελειως γραμμενες!! :cry::cry:

για μια καληνυχτα μας εχεις,τετοια φιλη εισαι!!

αντε καληνυχτα τωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ο εξωρκισμος πιανει; σε εμας θα καει και ο εξαποδω!! :-?:-?:-?:-?

Ευη μη καπνιζεις αυτες τις μερες,ασε λιγο να καλμαρει ο λαιμος,οι παγωμενες σαγκριες φταινε!!

Μαρακι,τι μεγαλουργημα εκανε ο Μανωλακης σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...