Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου...τι κανετε???ξεσαλωσατε χθες εε???αμα σας τα λεω μεχρι την αλλη βδομαδα θα το εχουμε αλλαξει παλι το θεματακι...

ευακι τι κανει το λουλουδι σου???οι κοκκινιλες?εφυγαν?μακαρι μωρε να ηρεμισει το παιδι...

ρεββεκα σου εστειλα και εγω αιτημα κανε με φιληηηηη pleaseeeeee :P:P:P:P:P και το δικο μου ειναι maria bell οποια θελει μπορει να ζητησει την πολυτιμη βοηθεια μου και απο κει... :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss παντως για μια ακομα φορα θα συμφωνησω με την μαριεττα...και εγω εδω ειμαι μονη μου μιας και την μονη φιλη που ειχα την εδιωξε η χρυση μου πεθερα και ετσι τωρα μονο απο το τηλ.μιλαμε μεχρι να μετακομοισει και να υσηχασει η κοπελα..και να βρισκομαστε πιο πολυ μετα..και επειδη δεν ειμαι και τοσο ευκολη στις φιλιες γιατι πιστευω πως για να εισαι φιλος με καποιον πρεπει να εχετε και κοινα να κουβεντιαζετε...και εδω οι γυναικες ειναι λιγο εως παρα πολυ ψιλομυτες και ειναι δυσκολο να τα βρεις μαζι τους..με τους αντρες τα παω πιο καλα(μιας και ειναι και η δουλεια τετοια)οποτε εχω εσας...να τα λεμε να μοιραζομαστε πραγματα σκεψεις συναισθηματα...

εχθες ηταν μια παραξενη μερα..ο μικρος γκρινιαζε συχνα..δεν ηθελε να κοιμηθει...εγω δεν ειχα ορεξη για παιχνιδια...περιεργα ηταν...οποτε δεν ηθελα να σας ψυχοπλακωσω και εσας...και ετσι αποφασισα να περασω μια νυχτα μποτέ..εκανα μαλλακια..νυχακια...μια μασκα και γεμισα και την μπανιερα αλατα και αφρους και χωθηκα μεσα..ο αλεξης εκανε τον σταυρο του οταν γυρισε απο την δουλεια και με ειδε...και του λεω εμ αγαπη μου αφου δεν με χαιδευεις εσυ ας με χαιδεψουν οι σαπουνοφουσκες...μετα βεβαια με χαιδεψε και αυτος λιγο περισσοτερο απο τις σαπουνοφουσκες :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

σημερα εχουμε και ενα γαμο αλλα δεν ξερω αν θα παμε γιατι πεθανε το πρωι ο μπαμπας της συνυφαδας μου και ετσι δεν ξερω τι θα γινει...αν δεν παμε παντως θα τα πουμε το βραδυ..σας αφηνω τωρα γιατι ξυπνησε το παιδακι μου και φωναζει μπαμπα :twisted::twisted::evil::evil::evil::evil::evil::evil: αμα δεν πει μαμα δεν παω...θα τα πουμε μετα...φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Maraki ti exeis poulaki mou??? Esu kai na mhn theleis na paikseis me ton Manwlio?? Einai sovaro to thema tote....

Alla den pirazei giati to vradaki epaikses me ton mpampa vlepw eeee,, [smilie=love3.gif]

Ston gamo den sas vlepw na pigenete, malon tha ksenixtate ton simpethero. Silipitiria zwh se logou sas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια. Εχτες με λαχτάρησε η μικρή. Δεν σταματούσε το κλάμα επι 40 λεπτά έκλαιγε μέχρι που της κοβόταν η ανάσα για δευτερόλεπτα. Δεν στεκόταν στην αγκαλιά μου, χτυπιόταν. Της έδωσα λίγο ντεπόν και λίγο κιντερτε την πήγαινα βολτούλες πέρα δόθε τίποτα. Αναγκάστηκα και πήρα την παιδίατρο.

Μου είπε "αν δεν σταματήσει σε κανα μισάωρο την πας νοσοκομείο για υπέρηχο κοιλίας μάλλον θα την πονάει η κοιλίτσας της". Περίμενα λίγο της τραγουδούσα για να ηρεμήσει καπως συνήλθε αλλά φαινόταν οτι πονάει γιατί ενώ σταματουσε το κλαμα και κλείναν τα ματάκια της της κακομοίρας την ξαναπιανε και εκλαιγε τεντόνοτας ποδια χερια. Δεν άντεχα κορίτσια να την βλέπω έτσι ήμουν και μόνη μου πήρα τους γονείς μου τηλ μέσα στην μαύρη νύχτα να έρθουν να την πάμε νοσοκομείο για να μην τρέχω μόνη μου και να ήταν και ένας ανθρωπος δίπλα της (φοβόμουν με τόσο κλάμα να την αφήσω μόνη στο καθισματάκι). Πηγαμε λοιπόν στο Μητέρα την εξέτασε μια γιατρός δεν της βρήκε τίποτα. Εντομεταξύ μόλις μπήκαμε στο νοσοκομείο η Σοφούλα ηρέμησε ως δια μαγείας! Μου είπαν ότι μπορεί να είχε κανα πονάκι τύπου κολοικού αλλα για ποιο λόγο. Τελοσπαντον την πήρα και γυρισαμε σπίτι μετά δεν κοιμόταν αλλά τουλάχιστον φαινόταν καλά δεν έκλαιγε. Κάποια στιγμή κοιμήθηκε με τα πολλά και τώρα το πρωί ξύπνησε στις 7 ήπιε γάλα και μετά είχε όρεξη για παιχνίδι η σκατιάρα. Κι εγώ να είμαι ένα ρακος. Τώρα ξανακοιμήθηκε. Με πήρε και η παιδίατρος μας να με ρωτήσει πως είναι κι αν την πήγα νοσοκομείο (αν δεν την είχα πάει λέει θα ερχόταν να την δει από μόνη της για να είμαστε σίγουρες. Είναι πολύ καλη μωρε η παιδίατρός μας και μας). Στο μόνο που μπορεί να το αποδώσει το χθεσινό περιστατικό είναι μήπως την πείραξε το εντεράκι της και πονούσε. Τι να πω; Τέλος καλό όλα καλά. Αυτό έχει σημασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εχεις δικαιωμα κι εσυ βρε να μην εχεις τρελη ορεξη καποια φορα για παιχνιδακια με το γιο σου..να θες να τον κοιτας και να μη κανεις τιποτα..μη πιεζεσαι...συλληπητηρια για τον ανθρωπο...

Νατασσακι καλα περασες το βραδυ :shock::shock: τελος καλο,ολα καλα!!μαλλον η κοιλιτσα της θα ηταν και ηρεμησε απο το αυτοκινητο,ετσι πιστευω..θυμαμαι τους κολικους του μπεμπη και οταν ηταν αγρια τα πραγματα,τον βαζαμε στο αυτοκινητο και πηγαιναμε μια βολτουλα,ηρεμουσε και κοιμοταν το παιδακι και γυρνουσαμε σπιτι κι ηταν καλυτερα...προσεξε το φαγακι της σημερα,μη της δωσεις κατι βαρυ...οχι οσπρια!!!!

Ρεβεκκα εσυ εισαι καλα;

Ευη φιλια!!!

θα τα πουμε προς απογευμα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα, καλό Σ/Κ να έχουμε.

Αναστασία ευτυχώς που όλα ήταν καλά με τη Σοφούλα. Τι τραβήξατε και οι δύο βραδιάτικα... κι εσύ μόνη σου εδώ, καλά έκανες που πήρες και τους γονείς σου.

Εύη περνάει σιγά σιγά η διάρροια ε; ευτυχώς. Τα εξανθήματα πως είναι σήμερα; το σύγκαμα;

Μαρία τι να σου κάνουν οι σαπουνόφουσκες, συγκρίνονται με τα χάδια του αντρούλη σου; καλά έκανες λοιπόν και έπαιξες με τον μπαμπά!

Ρεββέκα θα ψάξω κι εγώ να σε βρω αργότερα στο facebook.

Πάω να ετοιμαστώ να φύγουμε, έχουν αρχίσει και μας φέρνουν δώρα για τη βάπτιση και ξεκινάνε οι πρώτες αλλαγές :? . Το σίδερο δεν το ξεκίνησα χθες τελικά, ήρθε ο νονός της μικρής και το παράτησα. Και σήμερα το πρωί έβαλε ο Στέλιος άλλα 2 πλυντήρια!! Το κανόνισα όμως, τη Δευτέρα το πρωί θα έρθει γυναίκα να το ξεπετάξει \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A re Anastasia ti traviksate kai esois vradiatika, eutuxos pou den htan tpt sovaro..

Kala pou exeis kai tous gonois sou konta gia pan endexomeno...

Logika h kilitsa ths ponouse gia na ksipnisei etsi mesa sthn nuxta kai na sparazei apo to klama..

Emena o dikos mou koimate twra kai perimenw na dw ti tha kanei otan ton taisw fagito, ekei tha diksei an perasame to crash test...

Shmpe8era pote vaftizete eipame???

Ase ase mhn thn kanete filh thn Rebbeka sto FB, einai mia konth xontrh kai asxhmhhhhh apapaaa !!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Mariettaki mono esena den exw sto fatsovivlio, esu den exeis logariazmo FB???

Ante doston mas kale na se prizw kai apo ekei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!ma kala ti eixe i xthesini nixta???kai emis mia apo ta idia koimithike apo tis 10.30 mexri ti mia kai apo eki kai meta mexri kai prin kana trioro klama sinexia kai xoris ipno mono kati dekalepta ekline ta matakia tis! :(:(:(:(:(:(:( eimai ena rakos kai somatika kai psixologika den ksero ti na kano ?na paro to giatro i oxi alla ti na tou po?anarotiemai olo afto apo ta dontakia mou thimise otan itan neogennito me tous kolikous tis!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry: makari na iremisoun ta paidakia mas!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια υπομονη...δοκιμασια ειναι και αυτη και θα περασει...τι να κανουμε πολλες πολλες αγκαλιτσες και αγαπη..και νοιωθουν και αυτα και ηρεμουν..νατασσα μου πως ειναι τωρα η μικρη?ευη?εσεις φαγατε??περασατε το τεστ??ποπο ολο αγχος θα ειναι απο τωρα και επειτα εεε???

γαμος γιοκ αλλα δεν πειραζει τι να κανουμε..τωρα εχει φερει η πεθερα μου στο σπιτι τα παιδια της συνυφαδας μου να παιξουν με τον μικρο να ξεχαστουν και εγω κατεβηκα στο μαγαζι να παει και ο αλεξης σπιτι να φαει...θα περασει και αυτη η βραδια...παντως τι σου ειμαστε...μεσα σε δυο μερες εφυγε..εδεσε λεει το παχυ εντερο εγχειρηση δεν μπορουσαν να του κανουν γιατι ειχε προβλημα και με καρδια και με αναπνευστικο οποτε μπορει και να τους εμενε στο χειρουργειο και δεν τον αναλαμβαναν...οποτε καθοταν και περιμεναν ποτε θα φυγει...ακου κατασταση...

τελος παντων δεν ειναι αναγκη να σας πλακωνω και εσας(και πιστεψτε με δεν με αντεχετε χιχιχιχ :lol::lol::lol::lol: )να ρωτησω ρε κοριτσια και μην με πειτε ασχετη θα θυμωσω και δεν κανει θα με πιασει καταθληψη...απο χθες ποναω χαμηλα και εχω και υγρα σαν να εχω ωορηξια αλλα ειναι δυνατον τοσο νωρις???προχθες μου τελειωσε...να κανω ενα τεστ μπας και?αλλαμου φαινεται πολυ παραξενο...τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tsampa xarika koritsia :(:( Ksipnise kai prhn faei akomi ta gemise ta vrakia kai o nai htan diaria pali...

Apo thn mia den anxonome giati kserw pws exoume kolisei thn iosh pou eixe kai h ksaderfh mas. Mia evdomada ths kratise ths anepsias mou kai apo oti fenete toso tha traviksei kai se emas...

Eutuxos efage ligaki kai toulaxiston kseniazw apo auto...Telika prepei na eimai polu eksipno koritsi (metriofrosinh sto foul) :D Pira to karotaki kai thn patata kai ta etripsa ston psilo ton trifti kai ligo kremidaki gia na exei gefsh, eginan toso psila pou ta evrasa mazi me thn manestra 15 lepta mono kai hr8e kai xilose to fagaki apo to amilo ths patatas mia xara. Meta eriksa elaxisto rizalevro ths Holle pou paei pantou ligo ladaki kai etimo se 15 lepta fast food...

Re Maria ti einai auta pou les krima o anthrwpos, dld den tou ekanan epemvash giati mporei na pethene eno twra pou ton afisan pethane sta sigoura :shock::shock: Einai me ta kala tous :?::?:

Twra esu anarotiese an exeis owriksia h an eisai egkuos giati den katalava????? Den eimai kai ksanthia re gmt. Pantos ola einai pithana apla kita mhn kaneis testakia kathe treis kai ligo kai apogoitevese, nomizw pws einai xirotera na tros thn apogoitefsh sthn mourh an tuxon einai arnitiko.

Stellitsa ti epathe h zouzouna sou kopela mou??? Otan exeis apories kai nomizeis pws to paidi ipoferei apo kati na perneis ton giatro sou thlefwno, mhn distazeis den tha se pareksigisei giati eisai mikroula einai kai to proto sou, pelagoneis h mana ti na kaneis :roll::roll: Den xriazete na perneis se akataliles wres otan den einai kati epigon alla kapia stigmh ths meras pare na sou pei thn gnomh tou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από μένα...σήμερα είμαι πάλι ζόμπι!!Δεν κοιμηθήκαμε καλά...Είναι και τα μηχανάκια με τις πειραγμένες εξατμίσεις και μου σπάνε τα νεύρα,όλο μου τον ξυπνάνε!! :evil::evil::evil: Δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλα όσα γράψατε,είστε και πολυλογούδες!!Ελπίζω όλες να είστε καλά!Θα πάμε σε ένα φιλικό σπίτι σήμερα,έχουν ένα κοριτσάκι 17 μηνών και ζυγίσει σαν τον γιο μου που είναι 6 μηνών και 20 ημερών (8400)!! :shock: Πούπουλο!!Έχουν πολύ πλάκα όταν παίζουν μαζί!! Σας βάζω και μια φώτο να δείτε τη νύφη...Η Λυδία κοιτάει τα πιπίνια και εμείς τις μεγαλύτερες!! :D

post-13601-13873937562905_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευτυχώς η Σοφούλα είναι μαι χαρά. Κοιμήθηκε καλα, έφαγε καλά και έχει μια χαρα κέφια. Μονο που μου κάνει σφιχτά κακά και λίγα καθε φορά. Μάλλον θέμα με το εντεράκι έχουμε τελικά.

Ευάκι ακόμα διάροια κάνει ε; Υπομονή μάλλον πρέπει να κάνει τον κύκλο της η ιωση. Super μου φαίνεται η μέθοδος σου για το φαγητό. Θα το κάνωκι εγώ.

Στελλίτσα τα ίδια τράβηξες κι εσύ; Τι έπαθε ρε παιδί μου κι εσένα; Τώρα πως είναι; Πήρες τον γιατρό;

Μαράκι τα συληπητήρια μου. Κι εγώ έχωένα γάμο σήμερα σε λίγο δηλαδή αλλα κουτουλάω απο την νύστα δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω να πάω.

Ρε λες να έχει γίνει τίποτα;;;; Ασε λιγες μέρες να δεις αν έχεις κανα άλλο παρπάξενο σύμπτωα και κάνε ένα τεστακι.

Κοριτσια θα τα πούμε αργότερα αν δεν πάω στον γάμο τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία Αναστασία, ευτυχως είναι καλά η μικρή. Ισως όντως να ήταν από το εντεράκι της η καημενούλα, θυμάμαι ότι έχετε καιρό θέματα με τα κακάκια της.

Εύη όντως ωραίο φαγητάκι ακούγεται, διευκρίνησέ μου όμως κάτι: μετά του το άλεσες ή του το έδωσες έτσι; εγώ ακόμα δεν έχω αρχίσει να της δίνω φαγητό με κομματάκια, από εβδομάδα επιστρέφει η καινούρια παιδίατρος και θα πάω επιτέλους, κοντεύω να γράψω βιβλίο με τις απορίες μου!

Αχ Αννούλα αυτά τα μηχανάκια με τις πειραγμένες εξατμίσεις :twisted: ! Εγώ μένω σε κεντρικό δρόμο και έχω σιχαθεί να τους ακούω, πόσο θα ήθελα να δουλεύω στην τροχαία και να τη στήνω στο φανάρι και να κόβω συνέχεια κλήσεις... ευτυχώς η μπέμπα μου τα έχει συνηθίσει και είτε δεν δίνει σημασία είτε ίσως να κουνηθεί λίγο και να αλλάξει πλευρό, πάντως δεν τρομάζει.

Στέλλα, ευχαριστούμε για το τραγουδάκι δεν το ήξερα, πολυ ωραίο! θα έρθει η μέρα που θα μας το λένε τα ζουζουνάκια μας και θα λιώνουμε :x

Μαρία τι κύκλο έχεις; δεν αποκλείεται να έχεις ωορρηξία αν δεν είναι μεγάλος ο κύκλος σου... εγώ έχω περίοδο συνήθως κάθε 25-26 μέρες, ξεκινήσαμε τις προσπάθειες 2 μέρες αφότου "καθάρισα" και έτσι πιάσαμε την μπέμπα. Για τρέχα στην μπανιέρα για σαπουνόφουσκες!! εκτός εαν... έχει ήδη συμβεί το θαυματάκι σου! :ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenh to fagaki den to alesa meta katholou kai glitosa thn wra pou kathomoun san thn trelh na psilokovw ta laxanika se idia kivakia (arage giati?? Afou ola ta aletha sto mplenter meta).

Etsi tha to ftaxnw apo edw kai pera tha ta kanw ston trifti kai meta den tha alethw tpt mono to kreataki tha alethw.

Axxx pws ta varieme ta Savvata pou doulevei o antras mou, den kserw ti na kanw...OUUFFF....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou!!emis simeara eimaste ligo kalitera alla oxi kala opos imastan!!

kai ego afto pistevo oti kapoia stigmi tha mas to afierosoun!!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/

den pira akomi giatro alla mallon tha paro giati rantevou exo tin pempti kai den mporo na perimeno!!

lete na exi gini olo afto epidi evgale kinodontes???????? :(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou!!emis simeara eimaste ligo kalitera alla oxi kala opos imastan!!

kai ego afto pistevo oti kapoia stigmi tha mas to afierosoun!!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/

den pira akomi giatro alla mallon tha paro giati rantevou exo tin pempti kai den mporo na perimeno!!

lete na exi gini olo afto epidi evgale kinodontes???????? :(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

einai i kinodontes i plagios koptiras den me afini na do ksekathara!alla mallon kinodontes!!exi vgali afta ta dio dio kato kai exi kai ta dio mprosta epano etoima!!lete na einai afto giati otan evgale ta epano prin 10 meres ekane 37.5 mia fora omos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τι επαθα εγραφα εγραφα και με πεταξε!!

γιαυτο και δεν σχολιαζω κοριτσια ξανα μανα!!!απλα θελω να ευχηθω να ηρεμησουν τα μωρακια σας γρηγορα για να ηρεμησετε και σεις!!!

μαρακι μωρακι????αντε καλε και αν οχι δουλεψε το :D

το προγραμα φαγητου της μικρης...

8 μπισκοτοκρεμα

12 φρουτοκρεμα

3 η 4 χορτοσουπα

7 γιαουρτι

9 ρυζαλευρο

και 4 με 5 θηλασμους την μερα,το βραδυ αλλους 2 η και 1

κοριτσια συμβουλες!!!

μηπως την στουμπωνω??το βραδυ ολα αυτα δεν ειναι πολλα???

αααα και βρε ομορφες!!μπορειτε αν θελετε και αν δεν με βαρεσετε που το ζηταω χιχι να γραφετε ελληνικα γιατι τα greeklish τα περναω ετσι λογω οτι μου βγαινουν τα ματια να τα διαβασω!!!χαχαεχω και θεμα με τα ματια!!σορυ κιολας..........

καλα μην βαρατε!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου...ποσο χαιρομαι που με θελετε εγκυουλα δεν ξερετε αλλα αν ημουν δεν θα σας το ελεγα εδω...στις ειδησεις θα το ακουγατε για μια τρελη στην κρητη που βγηκε στη ταρατσα(το μπαλκονι ειναι χαμηλα)και φωναζε πως ειναι εγκυος... :lol::lol::lol::lol::lol: οχι για την ωοριξια μου μιλαω και μου φαινεται παραξενο γιατι εχω μεγαλο κυκλο 30-31 μερες...δεν με χαλαει παντως να αρχισω απο τωρα τις αγκαλιτσες... :oops::oops::oops::oops::oops:

ευη μου υπομονη και το κλπο με το φαγητο πολυ εξυπνο αινσταιν του μαμμυ..τελειο..και εκτος του οτι ψηνεται γρηγορα δεν χρειαζεται και να το αλεθεις μετα...

στελλα και εγω θελω τοσα δοντακια...εμεις ολοκληρα γαιδουρια και εχουμε 1,5...το παιδακι μου ειναι φαφουτακι αλλα δεν κολωνει..ολα τα τρωει..και το αγαπημενο του ειναι το μαρμαρο στην σκαλα... :shock::shock::shock::shock: ναι ναι και ομως ξαπλωνει κατω και αρχιζει και ροκαναει τα σκαλοπατια...η λαχταρα που περνω καθε φορα μην τραυματιστει η μην του μηνει το δοντι στο σκαλοπατι ειναι αλλο πραγμα..και οτιδηποτε και αν του δωσω για μασητικο δεν το θελει..θελει το σκαλοπατι...μωρε τι θα κανω???

ρεββεκα μου ολα αυτα τα τρωει???μωρε μπραβο...μπισκοτοκρεμα πρωι πρωι γιατι τρωτε???και το απογευμα και ρυζαλευρο και γιαουρτι???τι να σου πω δεν ξερω εμενα μου φαινονται πολλα ολα αυτα...ποσα κιλα ειναι???

αννα τι τελεια φωτο..κουκλια και τα δυο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα!!ελπιζω να κοιμασαι!!!!

και ο μικρος μπορει να ειναι ελευθερος εχουμε ελευθερη σχεση!!!! :D:D:D:D

Σιγά μην κοιμάμαι!!!9:30 γυρίσαμε από το γκομενάκι ( :mrgreen: ) και 10 την έπεσε!Πλέον άρχισα να τον χαλαρώνω λίγο αγκαλιά και να τον κοιμίζω στο κρεβατάκι του γιατί η πλάτη μου τα'φτυσε!!Τον βάζω μπρούμυτα και του χαιδεύω την πλατούλα κάνοντας σσσσσσ...Σήμερα έπιασε...για να δούμε!!!Καληνύχτα κοριτσάρες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Τι καλά ❤️ ❤️ ❤️ ❤️  Παίρνω κι εγώ θάρρος με τα νέα σου - είμαι στην αίθουσα αναμονής και περιμένω τη σειρά μου !! Ενώ ήμουν χαλαρή όλο το σκ, τώρα Μ έχει πιάσει ένα μούδιασμα 😅😅 Φύλο δε σας είπε;;
    • Φωλιά μου πήρε η κολλητή και μέλλουσα νονά τώρα. Δεν ξέρω αν θα βολέψει γιατί δεν είχαμε τον καιρό εκείνο 🤣🤣🤣 Καρότσι βόλτας εννοείς το τρίκυκλο Ε;;; Εμένα με είχαν κατά βολέψει αυτά και για τα δυο. Τα έχω ακόμα… Εμένα που ήταν στα 2 χρόνια η διαφορά τους όταν έβαλα τον μικρό στην έβαλα ένα κρεβάτι χαμηλό στην μεγάλη επειδή φοβόμουν μην πέσει (πήρα απ την μαμα μου ένα συρόμενο που είχε ο αδερφός μου, απ αυτά που μπαίνουν κάτω από το βασικό κρεββάτι) και κοιμόταν εκεί μέχρι 3 χρονων περίπου που την έβαλα σε κανονικό κρεβάτι με κάγκελο.  το ίδιο εκανα και με τον δεύτερο μετά γιατί πάλι φοβόμουν…είμαι λίγο φοβητσιάρα με αυτά 🤭🤭🤭
    • Έκανες πολύ καλά που πηγες. Φαντάζομαι πήρες μια ανάσα… Τι σκέφτεσαι τελικά; Θα μείνεις με αυτή την γιατρό;  Κοιτα αν είναι το πρώτο και δεν έχεις κάποιο κοντινό άτομο να σου δώσει κάποια πράγματα είναι αρκετά αυτά που πρέπει να πάρεις. Βέβαια να έχεις στο μυαλό σου ότι θα σου πάρουν και αρκετά δώρα. Όποτε εστίασε στα πιο βασικά που χρειάζεσαι γιατί θα σου φέρουν αρκετά. Επίσης κανε λίστα όποτε αν κάποιος κοντινό σου σε ρωτήσει τι θες να μπορείς να του πεις κάτι συγκεκριμένο. 
    • Κοριτσι μου γλυκο καλο μηνα με υγεια κ υπομονη.  Σφιξε τη καρδια σου και προχωρα στο επομενο βημα. Ευχομαι αν παρεις την αποφαση της εξωσωματικης ,και γω αυτη θα παρω, ειναι οντως μονοδρομος για καποιες απο εμας. Ευχομαι ο,τι αποφαση παρεις του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου...οσο για την αποβολη στην εξωσωματικη ονυως κανεις δε μπορει να μας εγγυηθει αλλα εσυ θα κανεις αυτο που γεμιζει κ σε κανει να νοιωθεις καλα. Ειναο δυσκολος ο δρομος της εξωσωματικης τ ξερω κ απο το περιβαλλον μου αλλα ολα θα πανε καλα γτ υπαρχει η επιστημη....παρε το χρονο σου να ηρεμησεις ψυχικα κ βρςς τη δυναμη να προχωρησεις . Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια  κ ευχομαι να ερθει το θαυμα με οποιο τροπο🙏🙏❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου!!!  στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου είχα κ εγώ καφέ υγρά κ ήταν από αποκόλληση. Συνήθως τα καφέ υγρά λένε δεν είναι ανησυχητικό αλλά εγώ έκανα το λάθος κ δν έδωσα σημασία με αποτέλεσμα η αποκόλληση να μεγαλώσει (κ εγώ στο πρώτο τρίμηνο είχα).  Κολπικά έπαιρνα κ εγώ προγεστερονη 3 φορές την ημέρα κ όντως είχα κομματάκια από το χάπι.  Γεννήθηκε υγιέστατος ο γιος μου κ όλα πήγαν καλά.  στην Τρίτη μου εγκυμοσύνη τώρα πάλι είχα λίγο καφέ αίμα  ευτυχώς προς το παρόν δν υπάρχει κάποια αποκόλληση αλλά θέλει προσοχή λόγω ιστορικού.    Τώρα στην περίπτωσή σου αφού κάνατε υπέρηχο ξέρεις ότι το αίμα είναι από τις μικρές αυτές αποκολλήσεις κ αφού ο/η γιατρος  είναι ενήμερος/η τότε θα σε παρακολουθεί στενά. Όλα θα πάνε καλά κ να κάθεσαι όσο μπορείς ή να ξαπλώνεις.  μεσα σε 3 εβδ εμένα είχε υποχωρήσει η αποκόλληση.    γραψε μας τα νεα σου ❤️ έχε πίστη! Πολλές γυναίκες αντιμετωπίζουν αποκολλήσεις στο πρώτο τρίμηνο! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...