Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επανερχομαι,κλαψουριζει ο μικρος,ο μεγαλος γενικως κλαψουριζει :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Εύη μου δεν ακούγεται τελείως κουφό! έχουμε δέσει μεταξύ μας, αν ήσουν κι εσύ στη συνάντηση θα έβλεπες ότι όταν βρεθήκαμε και συζητούσαμε ήταν λες και είμασταν παλιές γνώριμες! τόσα έχουμε πει και έχουμε μοιραστει εδώ μέσα, πόσες ανησυχίες μου και απορίες μου μου καλύψατε... εννοείται ότι σας θεωρώ φίλες μου και ας μην σας ξέρω καλά καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει,εψανχε την πιπιλα του...

κοριτσια γενικα στην ζωη μου επιανα ευκολα φιλιες,αλλα παντα τις διαχωριζα σε γνωστους και φιλους..τελικα ειχα καταληξει σε δυο κοπελες που ειμασταν απο το δημοτικο μαζι και ειχαμε περασει ολες τις νεανικες μας ανησυχιες μαζι,τα αγχη για τα μαθηματα,τα ερωτικα μας κλπ..στο πανεπιστημιο ειχα πολλους γνωστους παλι,αλλα φιλοι ηταν μονο τρεις,μια κοπελα που τωρα ζει με τον αντρα της στα Χανια και αλλοι δυο φιλοι μου που ειναι Αθηνα..ομως η ζωη τα φερνει ετσι που εχουμε χαθει,αλλα οταν τους παρω τηλ.ειναι σαν να μην εχει περασει ουτε μια μερα απο τοτε που βγαιναμε και τα πιναμε...μου λειπουν,ειδικα ο Λαμπρος,αλλα εχει κι αυτος την οικογενεια του κι ειναι δυσκολο να ταιριαξουν τα ωραρια μας..θυμαμαι παλια,με επαιρνε τηλ για να μου παιξει το καινουριο του τραγουδι και ο Μανος ζηλευε απιστευτα..κατι που ποτε δε θα μπορεσει να καταλαβει ο Μανος ειναι πως ενας αντρας και μια γυναικα μπορουν να ειναι φιλοι,χωρις να τρεχει κατι αλλο μεταξυ τους...

κι εδω στο Φαληρο δεν εχω καμια φιλη,οποτε εσεις ειστε η παρεα μου τα πρωινα,τα μεσημερια και τα βραδυα!!!

σας ζαλισα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Piga tarakounisa ton antra mou giati roxalize kai tha mou ksipnisei to mwro ekana ena tsiagro kai fisika evala kai mia sagria gia na mhn ksexniomaste....

χικ!!χικ!!!χικ!!!μαλλον εχει δικιο η Σαρα...αλλα την κυρωση δε θα την παθουν τα εμβρυα,εμεις θα την παθουμε!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια έχω πρόβλημα. Ξύπνησε η Σοφία και κλαίει ασταμάτητα! Δεν ξέρω τι μπορεί να έχει....

πιπιλα!!!πιπιλα!!!φταινε τα μποφορ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεετσι Εύη καλά έκανες, μην ξεχνάμε τις συνήθειές μας! σε λίγο αντί να τα λέμε στο μάμμυ θα τα λέμε στους Ανώνυμους Αλκοολικούς!!!

Καλέ δεν σας είπα τι έπαθα νωρίτερα... τάιζα την μικρή το βραδινό της γαλατάκι, λίγο πριν την πάρω κοιμόταν όρθια στην αγκαλιά του νονού της και συνέχιζε να ψιλοκοιμάται την ώρα που έτρωγε, και ξαφνικά μου πνίγεται τόσο πολύ που έβγαλε γαλατάκι ακόμα και από τη μυτούλα της, έβηχε και της έτρεχε το γαλατάκι από το στόμα, φρίκαρα... λέω πάει το παιδί θα μου πνιγεί! πω πω τι ήταν κι αυτό...

Νομίζω ότι είναι η πρώτη φορά στα χρονικά που θα το πω αυτό εγώ πρώτη: κορίτσια νυστάζω! λέω να αποσύρομαι σιγά σιγά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεετσι Εύη καλά έκανες, μην ξεχνάμε τις συνήθειές μας! σε λίγο αντί να τα λέμε στο μάμμυ θα τα λέμε στους Ανώνυμους Αλκοολικούς!!!

Καλέ δεν σας είπα τι έπαθα νωρίτερα... τάιζα την μικρή το βραδινό της γαλατάκι, λίγο πριν την πάρω κοιμόταν όρθια στην αγκαλιά του νονού της και συνέχιζε να ψιλοκοιμάται την ώρα που έτρωγε, και ξαφνικά μου πνίγεται τόσο πολύ που έβγαλε γαλατάκι ακόμα και από τη μυτούλα της, έβηχε και της έτρεχε το γαλατάκι από το στόμα, φρίκαρα... λέω πάει το παιδί θα μου πνιγεί! πω πω τι ήταν κι αυτό...

Νομίζω ότι είναι η πρώτη φορά στα χρονικά που θα το πω αυτό εγώ πρώτη: κορίτσια νυστάζω! λέω να αποσύρομαι σιγά σιγά....

μηπως ειχε μυξουλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια έχω πρόβλημα. Ξύπνησε η Σοφία και κλαίει ασταμάτητα! Δεν ξέρω τι μπορεί να έχει....

Τα ίδια μου έκανε και η μικρή στον μεσημεριανό ύπνο... μπορεί να είδε κάποιο όνειρο η καημενούλα και να τρόμαξε, ή ίσως να την τρόμαξε κάποιος εξωτερικός θόρυβος; με τόσο αέρα... ψυχούλα μου μωρέ, θα ηρεμήσει στην αγκαλίτσα της μαμάς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεετσι Εύη καλά έκανες, μην ξεχνάμε τις συνήθειές μας! σε λίγο αντί να τα λέμε στο μάμμυ θα τα λέμε στους Ανώνυμους Αλκοολικούς!!!

Καλέ δεν σας είπα τι έπαθα νωρίτερα... τάιζα την μικρή το βραδινό της γαλατάκι, λίγο πριν την πάρω κοιμόταν όρθια στην αγκαλιά του νονού της και συνέχιζε να ψιλοκοιμάται την ώρα που έτρωγε, και ξαφνικά μου πνίγεται τόσο πολύ που έβγαλε γαλατάκι ακόμα και από τη μυτούλα της, έβηχε και της έτρεχε το γαλατάκι από το στόμα, φρίκαρα... λέω πάει το παιδί θα μου πνιγεί! πω πω τι ήταν κι αυτό...

Νομίζω ότι είναι η πρώτη φορά στα χρονικά που θα το πω αυτό εγώ πρώτη: κορίτσια νυστάζω! λέω να αποσύρομαι σιγά σιγά....

Tha stravokatapie h kaimenoula kai ths ksanagirise piso to galataki...

Kai egw shmera eimai kourazmenh kai lew na thn pesw siga siga giati avrio tha doulevei o antras mou kai den tha exw kanenan na mou ton kratisei an tha eimai ptoma apo thn kourash...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα δεν είχε μυξούλες στάνταρ αυτό, γιατί της είχα καθαρίσει τη μυτούλα λίγη ώρα πριν από κάτι ξερά που είχε... και ήταν σκέτο γαλατάκι αυτό που βγήκε. Ασε σου λέω φρίκαρα τελείως, είχε κοκκινήσει κιόλας η καημένη, τα είδα όλα. Μάλλον επειδή ήταν μισοκοιμισμένη ίσως, τι να πω...

Αναστασία; ηρέμησε τώρα η μικρή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Εύη, καλή ξεκούραση!

Κι εγώ ακολουθώ σε λίγο, πάω να κάνω ένα τσιγάρο μήπως μέχρι τότε έχει μπορέσει να ξαναμπει η Αναστασία να μας πει πως είναι η Σοφούλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι καληνυχτα...παω κι εγω για ενα τσιγαρο με τον Μανο και τα λεμε απο αυριο με το καλο!!

Ελενη και Νατασσακι καληνυχτα κορες!!!!!!Σοφακι ηρεμησε,η μαμα ειναι κοντα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marietta giati loksoportizeis sinexia kai pas se ala thematakia, ti einai auto pou exei perisotero endiaferon apo emas eee????

ελα ρε!! την εμπειρια μου πηγα να γραψω στην κοπελα που ηθελε συμβουλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!

το μαμμυ σας εχει κανει αλκοολικες βλεπω χαχα!!!

εγω τα εκοψα ενα φεγγαρι ολα μαχαιρι!!καπνισμα αλκοολ!!

επισης ευγενια μια απο τα ιδια!!πιπινια πιπινια πιπινια :D:D:D:D:D

ο αντρας μου τωρα ειναι 3 χρονια μεγαλητερος!!!

επισης οποια θελει το φατσομπουκη μου ειναι το εξης rebbeka pateli

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη μου καλημερα!!!ελπιζω να ειναι καλα ο μικρος,και ειμαι της αποψης να τον πας ενα νοσοκομειο να ελενξουν τις κοκκινιλες για αλεργεια κτλ!!!γιατι απο το τηλ δεν νομιζω οτι μπορουν να κανουν διαγνωση!!!και επισης τα φαρμακα που τα δινουν αβερτα με το παραμικρο παλι λαθος και ας ειναι ελαφρυ η ακινδυνο!!!ισως θα μπορουσες να βαλεις κατι πανω να μην το φαγουριαζει!!!να σε συμβουλευαν εννοω!!!αμεσως δινουν την ευκολη λυση χημικα!!!!

περαστικα του ελπιζω σημερα να εχουν εξαφανιστει ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα!!!!

το μαμμυ σας εχει κανει αλκοολικες βλεπω χαχα!!!

εγω τα εκοψα ενα φεγγαρι ολα μαχαιρι!!καπνισμα αλκοολ!!

επισης ευγενια μια απο τα ιδια!!πιπινια πιπινια πιπινια :D:D:D:D:D

ο αντρας μου τωρα ειναι 3 χρονια μεγαλητερος!!!

επισης οποια θελει το φατσομπουκη μου ειναι το εξης rebbeka pateli

Rebbeka paw na se kanw filh mou amesos.... :lol::lol::lol:

Shmera malon eimaste kalitera giati ekane elafros pio sfixta kakakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rebbeka paw na se kanw filh mou amesos.... :lol::lol::lol:

Shmera malon eimaste kalitera giati ekane elafros pio sfixta kakakia...

τελεια ευη..αντε μωρε να ησυχασει και αυτο και εσυ....

καλε ο αντρας σου γιατι ειναι απων απο τις φωτο????? :D:D

η μικρη τελειααααααααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλειπα σε διακοπές, έχασα κάτι;;; Πάω να ψάξω να ευχηθώ με αγάπη και χαρά.  Ιούνιος Ιούλιος Αύγουστος είναι πολύ πολύ γεμάτος για θετικά τεστ .. 
    • Υπέροχα νέα κορίτσι μου!!! Τι καλά ❤️ ❤️ ❤️ ❤️  Παίρνω κι εγώ θάρρος με τα νέα σου - είμαι στην αίθουσα αναμονής και περιμένω τη σειρά μου !! Ενώ ήμουν χαλαρή όλο το σκ, τώρα Μ έχει πιάσει ένα μούδιασμα 😅😅 Φύλο δε σας είπε;;
    • Φωλιά μου πήρε η κολλητή και μέλλουσα νονά τώρα. Δεν ξέρω αν θα βολέψει γιατί δεν είχαμε τον καιρό εκείνο 🤣🤣🤣 Καρότσι βόλτας εννοείς το τρίκυκλο Ε;;; Εμένα με είχαν κατά βολέψει αυτά και για τα δυο. Τα έχω ακόμα… Εμένα που ήταν στα 2 χρόνια η διαφορά τους όταν έβαλα τον μικρό στην έβαλα ένα κρεβάτι χαμηλό στην μεγάλη επειδή φοβόμουν μην πέσει (πήρα απ την μαμα μου ένα συρόμενο που είχε ο αδερφός μου, απ αυτά που μπαίνουν κάτω από το βασικό κρεββάτι) και κοιμόταν εκεί μέχρι 3 χρονων περίπου που την έβαλα σε κανονικό κρεβάτι με κάγκελο.  το ίδιο εκανα και με τον δεύτερο μετά γιατί πάλι φοβόμουν…είμαι λίγο φοβητσιάρα με αυτά 🤭🤭🤭
    • Έκανες πολύ καλά που πηγες. Φαντάζομαι πήρες μια ανάσα… Τι σκέφτεσαι τελικά; Θα μείνεις με αυτή την γιατρό;  Κοιτα αν είναι το πρώτο και δεν έχεις κάποιο κοντινό άτομο να σου δώσει κάποια πράγματα είναι αρκετά αυτά που πρέπει να πάρεις. Βέβαια να έχεις στο μυαλό σου ότι θα σου πάρουν και αρκετά δώρα. Όποτε εστίασε στα πιο βασικά που χρειάζεσαι γιατί θα σου φέρουν αρκετά. Επίσης κανε λίστα όποτε αν κάποιος κοντινό σου σε ρωτήσει τι θες να μπορείς να του πεις κάτι συγκεκριμένο. 
    • Κοριτσι μου γλυκο καλο μηνα με υγεια κ υπομονη.  Σφιξε τη καρδια σου και προχωρα στο επομενο βημα. Ευχομαι αν παρεις την αποφαση της εξωσωματικης ,και γω αυτη θα παρω, ειναι οντως μονοδρομος για καποιες απο εμας. Ευχομαι ο,τι αποφαση παρεις του χρονου τετοιο καιρο να κρατας αγκαλια το μωρακι σου...οσο για την αποβολη στην εξωσωματικη ονυως κανεις δε μπορει να μας εγγυηθει αλλα εσυ θα κανεις αυτο που γεμιζει κ σε κανει να νοιωθεις καλα. Ειναο δυσκολος ο δρομος της εξωσωματικης τ ξερω κ απο το περιβαλλον μου αλλα ολα θα πανε καλα γτ υπαρχει η επιστημη....παρε το χρονο σου να ηρεμησεις ψυχικα κ βρςς τη δυναμη να προχωρησεις . Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια  κ ευχομαι να ερθει το θαυμα με οποιο τροπο🙏🙏❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...