Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

Emena o antras mou einai 1 xrono mikroteros mou..Egw genika eixa sxesois kirios me megaliterous mou h sinomilikous..

Twra idika pou o antras mou adinatise kai egw eimai san vouvalo polu mou kakofenete giati autos miazei me pipini kai egw me gourounaki etimo gia souvla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Περαστικά να είναι όλα και να μην έχει τπτ αύριο το αγόρι σου Εύη...

Κορίτσια πάω για ύπνο μήπως και χορτάσω λίγο ακόμα....πλησιάζουν οι μέρες που θα γυρίσω στην δουλειά :cry::cry::cry::cry: Δεν θέλω!!!!!

Καληνύχτα και μην γράψετε άλλες 20 σελίδες μέχρι αύριο - δεν προλαβαίνω να τις διαβάσω πολυλογούδες μου!! Για καφέ πότε θα πάμε?

Μαριέττα το καλύτερο το είχε πει ο πατέρας μου στον πρώτο γάμο του αδερφού μου...η ατάκα στο νυφικό τραπέζι, μόλις έμαθε ότι είχα χωρίσει απο μια μακροχρόνια σχέση των 2 μηνών..."ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ". Ευχαριστώ πατερούλη μου για τα καλά σου λόγια...

Εννοείτε πως έζησα την ζωή μου, γλέντησα και βαρέθηκα τα πάντα για να παντρευτώ..το ίδιο και ο άντρας μου. Απλά όταν με βρήκε δεν ήθελα όχι γάμο αλλά ούτε σχέση - πλήρη απογοήτευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα ομορφες.....αν ειστε εγκυες ,....με τοσα ποτα καθε βραδι.....θα βγουν με κιρρωση ηπατος τα μωρα :shock:

Σωστή!!!!!!!!

Καληνύχτα Συμπεθέρα μου. Ονειρα γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά να είναι όλα και να μην έχει τπτ αύριο το αγόρι σου Εύη...

Κορίτσια πάω για ύπνο μήπως και χορτάσω λίγο ακόμα....πλησιάζουν οι μέρες που θα γυρίσω στην δουλειά :cry::cry::cry::cry: Δεν θέλω!!!!!

Καληνύχτα και μην γράψετε άλλες 20 σελίδες μέχρι αύριο - δεν προλαβαίνω να τις διαβάσω πολυλογούδες μου!! Για καφέ πότε θα πάμε?

Μαριέττα το καλύτερο το είχε πει ο πατέρας μου στον πρώτο γάμο του αδερφού μου...η ατάκα στο νυφικό τραπέζι, μόλις έμαθε ότι είχα χωρίσει απο μια μακροχρόνια σχέση των 2 μηνών..."ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ". Ευχαριστώ πατερούλη μου για τα καλά σου λόγια...

Εννοείτε πως έζησα την ζωή μου, γλέντησα και βαρέθηκα τα πάντα για να παντρευτώ..το ίδιο και ο άντρας μου. Απλά όταν με βρήκε δεν ήθελα όχι γάμο αλλά ούτε σχέση - πλήρη απογοήτευση.

Σε τούμπαρε όμως ε;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα γλυκια μας Σαρα!!!

Εγω με τον Μανο εχουμε ενα χρονο διαφορα,ειναι 40,αλλα κι εκεινος μικροδειχνει,εχει και μακρυα μαλλια και μοιαζει με φοιτητη ;)

Ελενη ναι η μουλαρα,ετσι ειπε γιατι ο μικρος μαλλον δε γουσταρει τα μουτρα της και ειναι η μονη που δε της γελαει..αντι να το καταλαβει η χαζη,βρηκε μια βλακεια και την πεταξε και δε φτανει αυτο,σιγονταριζε και η πεθερα.. :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

εγω ξεμεινα απο αλκοολ,αυριο θα παω στην καβα να κανω εναν καλο εφοδιασμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παιδί σου θα είναι επιλεκτικό στις συναναστροφές του απ' ότι φαίνεται Μαριετάκι πειράζει;;; Καλύτερα να μην τον πρήζουν κιόλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Ειρήνη και Ευγενία!

Ειρήνη σωστά τα λες, κι εγώ το σκεφτόμουν :lol::lol: !

Μιας και μιλάτε για πιπίνια κλπ, εμένα πάντοτε μου άρεσαν οι μικρότεροι... ακόμα και τώρα, σπάνια να κοιτάξω κάποιον μεγαλύτερο και να πω ότι μου αρέσει. Ο άντρας μου μικροδείχνει και για αυτό συμβιβάστηκα μάλλον με μεγαλύτερο, χα χα χα!

Αλήθεια, για καφέ πότε θα πάμε;;; την ερχόμενη εβδομάδα για μένα τουλάχιστον είναι λίγο δύσκολο λόγω των τελευταίων προετοιμασιών για τη βάπτιση, την μεθεπόμενη μπορείτε; για να δω συμμετοχές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω την ερχομενη θα παω για λιγες μερες στο χωριο των παππουδων μου,οποτε απο την μεθεπομενη εγω ειμαι απο τωρα ΜΕΣΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια είμαι λιγάκι στο τρέξιμο αυτό τον καιρό. Γιατί απ' την δουλειά αργώ λόγω των προετιμασιών της μετακόμισης από Φιλαδέρφεια Κορωπί, γυρνάω ψόφια δεν εχω κουράγιο να κανω δουλειές με αποτέλεσμα να τις κάνω ΠΣΚ που κάθομαι (αν και με βλέπω Παρασκευες όσπου να μετακομίσουμε να τις δουλεύω) και επιπλέον δεν έχω τελειώσει και με τα τις βάφτισης. Είναι δύσκολο όταν δουλέυεις να βρεις και χρόνο για τον εαυτό σου. Θα το δείτε κι εσεις αυτό δυστυχώς. Οπότε κανονίστε και αν ταιριάξει θα προσπαθήσω να έρθω. Θέλω πολύ να μαζευτούμε περισσότερες αυτή την φορά και ωραία θα ήταν και με τα μωρά μας να ήμασταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhnuxta eirhnh.

Kalhnuxta Eugenia.

Mariette h konth polu malako mou fenete einai, kalitera na paei auth se trelogiatro na thn kitaksei lew egw... Akou ekei ekane kai diagnosh h xamenh....

μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι και ο τροπος που εκφραζεσαι!!! :)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι για βράδυ έστω και νωρίς δεν μπήκε καθόλου...

Μήπως κάνει "ενέργειες" για να φέρει το αδερφάκι του Μανωλιού;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Poso na stixizei na petaxtw aeroporikos gia ena kafedaki arage kai meta pali piso????

Μωρέ αποφάσισέ το εσύ και τα βάζουμε εμείς τα έξοδα όλες μαζί!!!!! (δεν νομίζω ότι θα πει καμια όχι). Θες να το ψάξω;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Poso na stixizei na petaxtw aeroporikos gia ena kafedaki arage kai meta pali piso????

α ρε Ευη!! εχουμε μοιραστει τοσα πολλα μεταξυ μας ολες οι κοπελες τοσο καιρο,που πραγματικα αυτο θελει χρονια για να το κερδισεις με καποιον κι εμεις το εχουμε καταφερει τουλαχιστον 18 μηνες τωρα!!πωπω!!! πώς περασαν 18 μηνες σχεδον; η στρατιωτικη θητεια ποσο κραταει τωρα; :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ αποφάσισέ το εσύ και τα βάζουμε εμείς τα έξοδα όλες μαζί!!!!! (δεν νομίζω ότι θα πει καμια όχι). Θες να το ψάξω;;;;;;;;;

ποιο; αν θα πει καποια οχι; εμενα στο σχολειο με φωναζαν ΜΕΤΑΞΑ..γιατι ελεγα παντα οχι!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) μια ζωη στην αρνηση ημουν!!!

Ευη κανω και λιγο χιουμορ,ενταξει;παντως αυτο με το σχολειο,ισχυει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ αποφάσισέ το εσύ και τα βάζουμε εμείς τα έξοδα όλες μαζί!!!!! (δεν νομίζω ότι θα πει καμια όχι). Θες να το ψάξω;;;;;;;;;

Euxaristw PARA MA PARA POLU Anastasia mou alla oute na to skefteste, etsi den erxome...

Pw pw sigginithika twra vre filenada :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαριέττα, ταυτόχρονα είχαμε "πεταχτεί" στο άλλο θέμα;;; :lol::lol:

Εννοείται ότι στη μάζωξη θέλουμε Αναστασία και Σοφούλα! ο σκοπός είναι να μπορούμε όλες, αν δεν μπορείς τη μεθεπόμενη εβδομάδα τότε κάποια άλλη εβδομάδα θα μπορέσουμε όλες.

Συμπεθέρα μου, πόσο θα ήθελα να ερχόσουν κι εσύ! πραγματικά έχει δίκιο η Μαριέττα, μια χαρά έχουμε ταιριάξει τόσους μήνες εδώ... ούτε που το φανταζόμουν όταν πρωτογράφτηκα στο μάμμυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε Ευη!! εχουμε μοιραστει τοσα πολλα μεταξυ μας ολες οι κοπελες τοσο καιρο,που πραγματικα αυτο θελει χρονια για να το κερδισεις με καποιον κι εμεις το εχουμε καταφερει τουλαχιστον 18 μηνες τωρα!!πωπω!!! πώς περασαν 18 μηνες σχεδον; η στρατιωτικη θητεια ποσο κραταει τωρα; :)):)):))

Nomizw pws esois me kserete kalitera kai apo anthrwpous pou exw dipla mou kapies fores....

Sas agapaw filenaditses mou alh8ia kai as akougete telios koufo... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια ήθελα να γράψω κάπου να πω τον πόνου πριν 15 μέρες έχασα το μωρό μου ήμουν έγκυος 35 εβδομάδων είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη όλα καλά οι εξετάσεις εξαιρετικά όλες και ξαφνικα ένα βράδυ άρχισα να έχω πόνους ελαφρούς μετά από λίγο δυνατούς μαζί με αίμα στο εσώρουχο μου πήγα νοσοκομείο γρήγορα και εκεί μου λένε το μωρό σου δεν εχει παλμό είναι νεκρό με έβαλαν για καισαρική εκείνη έσβησαν όλα ....νιώθω πως έχει σταματήσει ο χρόνος με πιάνουν συνέχεια κλάματα πονάω μέσα μου έχω και ένα κοριτσάκι το πρώτο μου παιδί αυτό που παιδί που πρέπει να σταθώ δυνατή μου λένε όλοι αλλά δεν μπορώ να ξεχάσω το μωρό που είχα στη κοιλιά μου τόσους μήνες.. συγνώμη αν κούρασε το μνμ ήθελα να τα πω κάπου
    • Κορίτσι μου καλώς ήρθες!! Με το καλό το μωράκι σου!! Για την αποκόλληση μην στεναχωριέσαι δεν είναι τίποτα! Από ότι ξέρω το παθαίνουν αρκετές γυναίκες! Ξεκούραση και προγεστερόνη θέλει και όλα θα πάνε καλά!! Αφού έχετε ακούσει και καρδούλα δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!! Είσαι ακόμα δοκιμαστικό μέλος και τα μηνύματα σου αργούν να φανούν! Αν περάσεις τις 20 δημοσιεύσεις τότε θα φαίνονται κατευθείαν! Συνέχισε να γράφεις για να βγεις από δοκιμαστικό μέλος και να μεγαλώσει η παρέα του Φεβρουαρίου 💓🥰🥰♥️♥️
    • Αν το νιώθω λέει!! Μετράω τις ώρες εγώ!! Συνέχισε να γράφεις κορίτσι μου όταν σου εγκρίνουν και τις 20 δημοσιεύσεις θα μπορείς να γράφεις κατευθείαν για να υπάρχει κανονική επικοινωνία γιατί είναι πολύ σπαστικό αυτό!!! Και εγώ κάθε μέρα προσεύχομαι πραγματικά για να πάνε όλα καλά για όλες μας!! ♥️♥️
    • Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου, χάρηκα πολύ για σένα!! Έρχεται το ουράνιο τοξο σας🌈 όλα να πάνε κατ'ευχην μέχρι τέλους, κια ανεφελη εγκυμοσύνη εύχομαι ολόψυχα❣️
    • Κορίτσια μου τι κάνετε? Γύρισα από την γιατρό!! Όλα καλά!! Έχουμε 135 παλμούς!! Είμαστε 6+6 με βάση τον υπέρηχο! 2 μέρες πίσω με βάση την τελευταία περίοδο 🤔 βέβαια αυτό δεν απασχόλησε καθόλου την γιατρό μου! Εμένα με ανησύχησε αλλά μόνο για λίγο μιας και τα βρήκε όλα τέλεια! Ελπίζω να συνεχίσουν έτσι τα πράγματα για όλες μας! Λοιπόν ποια έχει σειρά?? Η @Antonia2 είναι στις 11/7 .. @ΛΕΥΚΗ εσύ είσαι αυτήν τη βδομάδα σωστά?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...