Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

ksekinisa me to novalac it1 meta tis edina novalac 1 kia molis eklise ton 6 to novalac 2!tin proti fora eklaige sparaktika den to epine meta tis to ekana miso miso to psipoipie kai tin epomeni mono tou kai to ipie kanonika itan kai proi pou ksipnise pinage kai to katavroxthise!min angxonesai!

σε ευχαριστω,μακαρι να το μαθει να το πινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτά τα συμπτώματα είχε και της κουμπάρας μου γι' αυτό στο λέω και εκεινής δεν έτρωγε. Είναι αναλόγως το παιδί. Άλλο έχει όρεξη παρ' ότι είναι άρρωστο κι άλλο όχι. Για κάντου τουλάχιστον ένα τηλ να του πεις συμπτώματα γιατί (λεω εγώ τώρα χωρίς να είναι και σωστό) μπορεί να σου πει να του δώσεις ηλεκτρολύτες για να μην αφυδατωθεί. Εμετό δεν κάνει ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα συμπτώματα είχε και της κουμπάρας μου γι' αυτό στο λέω και εκεινής δεν έτρωγε. Είναι αναλόγως το παιδί. Άλλο έχει όρεξη παρ' ότι είναι άρρωστο κι άλλο όχι. Για κάντου τουλάχιστον ένα τηλ να του πεις συμπτώματα γιατί (λεω εγώ τώρα χωρίς να είναι και σωστό) μπορεί να σου πει να του δώσεις ηλεκτρολύτες για να μην αφυδατωθεί. Εμετό δεν κάνει ε;

Emeto den kanei oxi kai pinei para polu nero eutuxos kai to gala tou to pinei...

Ase apo gastrenteritides eimai idikos, h Flwra eixe monimos gastrenteritida otan htan mikrh...

Sinexia ksernouse kai thn eixa ena kouva dipla sto krevati ths gia na mhn mou ta kanei se olo to spiti otan thn epiane..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Emeto den kanei oxi kai pinei para polu nero eutuxos kai to gala tou to pinei...

Ase apo gastrenteritides eimai idikos, h Flwra eixe monimos gastrenteritida otan htan mikrh...

Sinexia ksernouse kai thn eixa ena kouva dipla sto krevati ths gia na mhn mou ta kanei se olo to spiti otan thn epiane..

perastikoulia sto mpempaki sou makari na min einai tipota!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα Στελλα και σε ευχαριστω!!

Αναστασια τωρα που λειπει ο αντρας του σπιτιου,κοιμαστε μονες;

Στελλα πριν πατησω υποβολη,βλεπω οτι εχεις γεννεθλια!!!χρονια πολλα κοριτσακι!!!πολυχρονη κι ευτυχισμενη :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ! Εχουμε on line γενέθλια;;;; Ευη ετοιμασε το τραγουδάκι HAPPY BIRTHDAY από YouTuBe γιατί όσπου να το βρω εγώ σωθήκατε!!! Χρόνια σου πολλά Στελλάκι από τώρα κούκλα μου! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να σε χαίρονται κι εκείνοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα Στελλα και σε ευχαριστω!!

Αναστασια τωρα που λειπει ο αντρας του σπιτιου,κοιμαστε μονες;

Στελλα πριν πατησω υποβολη,βλεπω οτι εχεις γεννεθλια!!!χρονια πολλα κοριτσακι!!!πολυχρονη κι ευτυχισμενη :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

efxaristo poli!!!na ste panta kala! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια ο δικος μου που δε πινει νερο,τι να τον κανω;τι ποτηρακια πηραμε,τι με κουταλακια του δινω,τι με καλαμακια...τιποτα...αντε μεσα στη μερα να πιει περιπου 30ml,η γιατρος ειπε οτι αφου πινει γαλα και αφου τρωει φρουτα να μη με ανησυχει...δε κορακιαζει γαμωτο; :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ! Εχουμε on line γενέθλια;;;; Ευη ετοιμασε το τραγουδάκι HAPPY BIRTHDAY από YouTuBe γιατί όσπου να το βρω εγώ σωθήκατε!!! Χρόνια σου πολλά Στελλάκι από τώρα κούκλα μου! Να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να σε χαίρονται κι εκείνοι!

Na to kai to tragoudaki...

http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_S ... re=related

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα μου ναι μόνες μας είμαστε. Στην αρχή ερχόταν η μητέρα μου αλλά πόσο να ξεσπιτόνεται κι αυτή η γυναίκα; Άλλοστε ο Βασίλης το καλοκαίρι έχει συχνά ταξίδια πρέπει να το συνιθίσουμε. Βάζουμε το συναγερμό λοιπόν με την Σοφούλα και κοιμόμαστε ήρεμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια εισαι μεσα ή ξεχασες τον υπολογιστη ανοικτο;μαλλον δε διακοπτουμε απο αγκαλιτσες και φιλακια; [smilie=love8.gif][smilie=love8.gif][smilie=love8.gif] τουλαχιστον παρηγοριεσαι ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα μ'αφού τόσο θέλει να πιει νερό τόσο θα χρειάζεται. Μην ανησυχείς. Η δικιά μου πίνει πολύ νερό (στην αρχή φοβήθηκα μήπως το περνάει για γάλα...) με αποτέλεσμα να ρεύεται και να της φεύγουν γουλιές νερού της γαϊδαρίτσας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx oso thimame pws den xriazete na magirevw avrio pali isixazw kai lew na ksanagemisw to potiri mou, giati egw to ipia dipsaw. (me tosa almira katado na mhn dipsasw h gourouna)..

To skeptiko mou einai pws exw fagito opote tha thn ksanapesw molis koimh8ei o mikros ara me pernei na ksenixtaw edw mazi sas kai os gnoston kserosfiri den katevenei tpt....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ τα ίδια Ευάκι. Δεν έχω μαγίρεμα για αύριο. Καθ' ότι μόνη έμεινε φαϊ από σήμερα. Δεν δουλεύω κιόλας αύριο. Θα την αράξω λίγο το πρωϊ. Ας ξαναγεμίσω κι εγώ λοιπόν το ποτήρι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mexri to meshmeri den tha kanw tpt sintaraktiko avrio giati tha eimai sto spiti me to mwro. Meta exw diafora sto mialo mou alla malon thelw na katevoume gia kafedaki sthn plaz ths Aretsous giati afou den piga diakopes fetos as pio toulaxiston enan kafe mesa sthn amo vre aderfe....

Ola auta vevea an stamatisei to xesimo tha ginoun....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...