Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάρες μου κι από μένα!

Ευούλα το μελάνι το χρησιμοποίησε και μια κουμπάρα μου όταν είχε συγκαεί πάρα πολύ η μικρή της (είχε ανοίξει το δερματάκι της της κακομοίρας) και ήταν πολύ πέδεμα. Εκτός ότι γέμιζαν όλα μελάνι καισ μετά δεν έβγαινε εύκολα δεν της έκανε και την τρομερή διαφορά κι έτσι κατέληξε κι αυτή σε μια κρεμα (πολλή παχύρευστη δυστυχώς δεν θυμάμαι πως την λένε αν θες όμως την ρωτάω) και έτσι σιγά σιγά έκλεισε.

Η φλωρίτσα συνήλθε εντελώς; Όσο για την μέση; Άστα! Εγώ που έχω και πρόβλημα να δεις πως υποφέρω! Σε νοιώθω! Εγώ πονάω συνέχεια πλέον και μία χαπακώνομαι, μία βάζο έμπλαστρο, άλλοτε κάνω ενέσεις και πάει λέγοντας. Υπάρχει μια αλοιφή που με ανακουφίζει πολύ λέγεται sportgel. Είναι καλή και μυριζει μέντα. Αν θες πάρτην.

Ελενάκι που είσαι κοπέλα μου; Συνήλθες κι εσύ καθόλου;

Κατερινάκι κι εμείς στους κουμπάρους (είναι και πολλοί τέσσερεις!!! Δύο ζευγάρια δηλαδή) ή θα τους δώσουμε λεφτά 200 € στο κάθε ζευγάρι ή θα τους πάρουμε κάτι που θα αξίζει γύρω εκεί. Δεν υπάρχει δυνατότητα δυστυχώς για παραπάνω.

Μαριεττα ποιο γάλα πίνατε πρώτα και ποιο του έδωσες τώρα; Κι εγώ από αντιαναγωγικό πήγα σε κανονικό (καιρό βέβαια πλέον) της ίδιας μάρκας όμως ΄(παιζει ρόλο) και δεν είχαμε πρόβλημα. Το δέχτηκε με την μία.

Συμπεθέρα μου δεν σε ξέχασα. Την Κυριακή γυρίσαμε και ο συμπεθέρός σου Τρίτη ξαναέφυγε για δουλειά. Την Δευτέρα μου έφυγε ο πάτος να του μαζέψω βαλίτσα πάλι. Είχε άπλητα και έβαζα πληντήρια και σιδέρωνα και την Τρίτη που γύρισα από την δουλεια. Επειτα είχα γιατρό του παιδιού. Δεν εχω σταθεί σου λέω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ηρθα..αλλα δε βλεπω ποτακια.... :-?:-?:-?

τι κανετε κοριτσια;;;;

Μαριετταααααααααα :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd μπραβο στο μικρουλη σου!!!!

Καλα τρεχαματα τωρααααααααααα!!!!θα με θυμηθεις!!!!!

Αννα σε ποια πηγες;;Εγω παω σε μια που ειναι φοβερη αλλα δεν τη βρισκω σχεδον ποτε στο τηλ. και με τα ραντεβου της τα κανει παντα χαλια!!! :?:?:? Αλλα ειναι παρα πολυ καλη και την παω τρελα!!!

Ρηνιω :evil::evil: εγω σε αναζητησα αλλα φαινεται οταν γραφω "με πηδας"!!!!! :lol::lol::lol::lol:

εγω βαφτιζω 01/10!!!

ελενη..σε τι φαση ζωης εισαι ρε συ;;; :oops::oops::oops:

ευη ,αναστασια τι κανετε;;;

Panayiota mou ektos apo thn mesh (me vlepw se anapiriko karotsaki se ligo) sta ala eimaste metria tha elega...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο ειναι να δωσεις γαλα της ιδιας εταιριας ,γιατι τι γαστρεντερικο του ισως δεν ανεχτει τις διαφορες που υπαρχουν μεταξυ των γαλατων...οχι μονο στην γευση αλλα και στα συστατικα

Les na exei provlime re si???? Edw to paidi troei fakes kai den exei pathei tpt to gastrenteriko tou...

Na fantasteis h Marietta oute to proto nero den petaei prota.... ;););):)):)):)) (Marietta se kolaw twra to katalaves ee???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Σαρα της ιδιας εταιρειας ειναι,πριν επινε το NOVALC AR digest και τωρα NOVALAC 2 το κανονικο..τι να πω!!

Παναγιωτα μετα απο ενα παγωτο που εφαγα,τωρα συνοδευω μια SPACE με πατατακια :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

ενταξει δεν ειμαι εγκυος,λιγουρες εχω :lol::lol::lol: και μετα λεω γιατι δε φευγει η κοιλια!!!και πού να παει;πού θα βρει αλλου καλυτερα :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Παναγιωτα, βγαλε την αγριομουτρακλα σου απο την φωτο...και βαλε μας τα αντρακια!!!!

ασε που κανεις απατεωνιες...μας βαζεις φωτο απο τοτε που ησουν μειον 10(χρονια και κιλα) :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Παναγιωτα ασε με να πηδηξω και εγω λιγο :D

και εμενα βρηκες μαρη???? =))=))=))=))=))=))=))=))

Ευη μου η μεση ειναι απο το μωρο ή ειχες παντα θεμα;;; δε παιρνεις κανα μεσουλιντ;;

Ελααααααααααααα, για ανεβα λιγο :-*:-*:-*

για αρχισε να βαζεις τα τραγουδακια σου.

Σας αφηνω .Παω να παρω τον Νικολακη μου και να κοιμηθουμε... i-)i-)i-)i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθησε το λιγο ακομα βαζοντας 1 μεζουρα παραπανω γαλα ,για να γινει πιο πυκνο...

αν σε μια βδομαδα δεν...αλλαξε εταιρια το Ναν 2 ειναι πολυ καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Les na exei provlime re si???? Edw to paidi troei fakes kai den exei pathei tpt to gastrenteriko tou...

Na fantasteis h Marietta oute to proto nero den petaei prota.... ;););):)):)):)) (Marietta se kolaw twra to katalaves ee???)[/quote:1yyvasbk]

[smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

ενταξει γαμωτο,το ξεχασα να το κανω!!!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα βρηκες μαρη???? =))=))=))=))=))=))=))=))

Ευη μου η μεση ειναι απο το μωρο ή ειχες παντα θεμα;;; δε παιρνεις κανα μεσουλιντ;;

Ελααααααααααααα, για ανεβα λιγο :-*:-*:-*

για αρχισε να βαζεις τα τραγουδακια σου.

Σας αφηνω .Παω να παρω τον Νικολακη μου και να κοιμηθουμε... i-)i-)i-)i-)i-)

ναι μαρη....οποιος μου κατσει...

ετσι οπως εχω γινει ...δεν νομιζω να εχω και επιλογες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Μαριετα μας λενε ανοικοκυρευτες γιατι δεν πεταμε το πρωτο νερο απο τις φακες

:-j:-j:-j:-j:-j:-j

Ρε ειρηνη ασε να νομιζουν οτι ειμαι ωραια και αδυνατη ρε!!! :lol::lol::lol: θα κοιταξω να βαλω καμια απο τις διακοπες.

Παντως τωρα αυτη που εχω ειναι απο το χειμωνα με τον μπεμπακο μου!!!

Παωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα βρηκες μαρη???? =))=))=))=))=))=))=))=))

Ευη μου η μεση ειναι απο το μωρο ή ειχες παντα θεμα;;; δε παιρνεις κανα μεσουλιντ;;

Ελααααααααααααα, για ανεβα λιγο :-*:-*:-*

για αρχισε να βαζεις τα τραγουδακια σου.

Σας αφηνω .Παω να παρω τον Νικολακη μου και να κοιμηθουμε... i-)i-)i-)i-)i-)

εμ θες και τραγουδακια,θελεις και αγκαλιτσες!!! εδω που εισαι,θα πρεπει να διαλεξεις :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia s'efxaristw kopela mou gia thn krema alla kai auth pou exw eutuxos mas kanei doulia, tou vazw mpolikh..

Egw me thn mesh den thn palevw alo giafto apofasisa na paw na kanw kamia fisiotherapia giati to loumpaggo erxete me gorga vimata..

H Flwra einai perdiki, efige pali sto xwrio shmera me ta petherika mou to apogevma....

O mikros mou fenete pws exei xasei varos giati em xezei olh mera em den vazei mpoukia sto stoma tou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου μπηκα να σας πω ενα καληνυχτα και φευγω...απογοητευτικα και παω να με παρηγορησει ο αντρας μου....μαριεττα μου φιλια στον συναγωνιστη αντρα σου...δεν πειραζει του χρονου πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Σαρα της ιδιας εταιρειας ειναι,πριν επινε το NOVALC AR digest και τωρα NOVALAC 2 το κανονικο..τι να πω!!

Παναγιωτα μετα απο ενα παγωτο που εφαγα,τωρα συνοδευω μια SPACE με πατατακια :whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

ενταξει δεν ειμαι εγκυος,λιγουρες εχω :lol::lol::lol: και μετα λεω γιατι δε φευγει η κοιλια!!!και πού να παει;πού θα βρει αλλου καλυτερα :oops::oops::oops:

kai ego ato to galataki dino!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia s'efxaristw kopela mou gia thn krema alla kai auth pou exw eutuxos mas kanei doulia, tou vazw mpolikh..

Egw me thn mesh den thn palevw alo giafto apofasisa na paw na kanw kamia fisiotherapia giati to loumpaggo erxete me gorga vimata..

H Flwra einai perdiki, efige pali sto xwrio shmera me ta petherika mou to apogevma....

O mikros mou fenete pws exei xasei varos giati em xezei olh mera em den vazei mpoukia sto stoma tou.

Λογικό είναι να έχει χάσει. Μην ανησυχείς όμως μόλις γίνει καλα θα τα αναπληρώσει πιστεύω. Συμβουλεύτηκες τον παιδίατρο; Πως μπορείς να τον βοηθήσεις να του περάσει γρηγορότερα; Γαστρεντερίτιδα είναι τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν εδινες το αλλο; και αν ναι,το ηπιε ευκολα το δευτερο;

ksekinisa me to novalac it1 meta tis edina novalac 1 kia molis eklise ton 6 to novalac 2!tin proti fora eklaige sparaktika den to epine meta tis to ekana miso miso to psipoipie kai tin epomeni mono tou kai to ipie kanonika itan kai proi pou ksipnise pinage kai to katavroxthise!min angxonesai!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικό είναι να έχει χάσει. Μην ανησυχείς όμως μόλις γίνει καλα θα τα αναπληρώσει πιστεύω. Συμβουλεύτηκες τον παιδίατρο; Πως μπορείς να τον βοηθήσεις να του περάσει γρηγορότερα; Γαστρεντερίτιδα είναι τελικά;

Lew pws einai gastrenteritida giati ta idia eixe kai h ksaderfoula mas prhn figei gia Souhdia kai ta simptomata einai idia...Alla ekeinh den stamatise na trwei opos o Triantafullos.

Sthn paidiatro exw rantevou thn Deftera giati akomi exei adia kai den thn ksanaenoxlisa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...