Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

koritsia ta fwta sas!posa dwsate gia to dwro nonoy.giati twra milaga me th kopela toy kai moy protine kalytera mia dwroepitagh sta public na kanei oti thelei giati exei ligo mysthria gousta kai den kseroyme ti na toy paroyme?peripoy posa diathesate?

molis gyrisame twra koimhzei o luca kai to mpemph,arxisan ta organa me tis anagoyles apo to prwi shmera :shock::shock::shock::shock::shock: de kserw an tha mporesw na sas akoloythisw egkyos gynaika gia potaki to vrady sto mparaki "dianyxtereyei" alla kala na perasete kai fronima pantremenes gynekes :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: sygnomh alla kai egkyos na mhn hmoyn egw tetoia wra kateyazw rola(apo anekathen).seligo h selida mas "dianyxtereyei tha katanthsei gia ektakta peristatika toy mammy!me syntonistria...thn enina??enina esy eisai h pio ksenyxtw h kanw lathos?a kai me metro ta potakia!exei alkotest to mammy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατερινακη υπομονη!!!ξερω ειναι πακετο ποσο μαλλον που εχεις και ενα παιδακι,ομως αυτο δειχνει οτι προχωραει καλα ;)

για υπνο γρηγορα :D:D

ααα εγω δεν πηρα δωρο κουμπαρου,ειπαμε οτι δεν θελουμε τιποτα να θυμιζει οργανωμενη βαφτιση,εγιναν ολα τοσο απλα και γρηγορα....

καλε που εισαστε???

μαρια???εχεις τρελαθει με τα καμωματα του μανωλιου??

μαριετα εσυ εχει χεσ...ει σε δικαιολογω,εκανε αλλα βημματα??

ειρηνακη???

ελατε καλε θα παω για υπνο!!!

εγω την εβαλα να κοιμηθει!!!σε 1 λεπτο κοιμηθηκε το μικρακι μου!!!

εχει γινει πολυ γκρινιαρα!!!μην την βαλω παρκο και κανω βημα!!!κατι εχει παθει δεν θελει να την αφηνω,εχω διαβασει τον 8ο μηνα παθαινου το συνδρομο αποχωρισμου και ειναι πολυ ευαισθητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka mia xara sas vriskw!egw den tolmhsa na mh to kanw organomena giati edw exw polles kakes glwsses!ti na kanoyme de peirazei!sas kalhnyxtw koritsia!filakia!

καλη σου νυχτα!!!!!!αχ αυτες οι κακες γλωσσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas kai apo emena manoules, exthes oute kalhnuxta den sas eipa alla eimoun san zompi. Diavaza ti grafate esois kai fisika mexri na skeftw ti na grapsw evlepa kenouries apantisois kai ta paratisa...

Emeis sinexizoume me ta kaka mas kai ilikrina sas milaw mou exei kopei h mesh apo to polu plisimo me to mwro sthn aggalia na palevoume sthn kirioleksia prota na ton plenw meta sto skoupizma kai gia na tou valw krema ston popo mou vgenei o dikos mou popos.....H mesh mou afthn thn stigmh einai les kai me karfosan kamia xatzara, PONAW SAS LEW, AOUUUUUUTSS.......

Marieta perpataei??? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd:-bd:-bd Mpravo sto palikari sou, ante kalo kinigito twra......

Kai o dikos mou exthes stekotan xoris na krataei apo pouthena gia proth fora kai sintoma nomizw pws tha einai kai h sira mas giati perpataei me megalh anesh kratontas apo ta epipla h otan ton kratame emeis...

Sorry pou den sxoliazw tpt alo alla gia na pw thn amartia mou ta perasa polu periliptika kai den thimame ti egrapse h kathemia sas..... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη και γω ετσι περιληπτικα τα διαβαζω καμια φορα γιατι τα ματια τα κραταω με οδοντογλυφιδες!!!

να σου πω τι βαζεις στο ποπο??το μελανι το χεις δοκιμασει??και αφηνε το καποιες στιγμες ανοιχτο χωρις παμπερς να περνει αερα!!!

300 ευρω δυστηχως??????τοσο εχει παει το μαλλι???εχω γινει και γω νονα αλλα το δωρο ηταν επιλογη δικη μου και οχι δικη τους ετσι ειναι βρε κοριτσια νομιζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ηταν την κανω με ελαφρα δεν αντεχω!!!

μην ξεχασετε οι βραδυνες να γεμμισετε καμια 10αρια σελιδες να εχω να διαβαζω το πρωι!!

αννουλα ελπιζω να ξεκουραστεις σημερα!!

καληνυχτα κοριτσαρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!Πως είστε?Εμείς μια χαρά...Πήγαμε σήμερα στην καινούρια μας παιδίατρο!!Καλή μου φάνηκε!Ελπίζω να συνεχίσει έτσι γιατί βαρέθηκα να αλλάζω παιδίατρους!!Τα λέει όλα πολύ αναλυτικά,συνέχεια μας λέει να την πάρουμε τηλέφωνο αν έχουμε απορία για οτιδήποτε..Και αυτό που μου έκανε πολύ καλή εντύπωση είναι ότι αν δεν σηκώσει το τηλέφωνο,μόλις μπορέσει παίρνει αυτή!Αυτά λοιπόν!Σήμερα θα πέσω νωρίς,καλά να περάσετε εσείς που διανυκτερεύετε!!Πιείτε και ένα ποτάκι για μένα!Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ηταν την κανω με ελαφρα δεν αντεχω!!!

μην ξεχασετε οι βραδυνες να γεμμισετε καμια 10αρια σελιδες να εχω να διαβαζω το πρωι!!

αννουλα ελπιζω να ξεκουραστεις σημερα!!

καληνυχτα κοριτσαρες...

Καληνύχτα Ρεββεκάκι!!Μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ston popo tou vazw mia kremoula ths Mustela, mou thn eixe protinei h paidiatros mas kai ontos einai polu kalh. Gia to melani exw ksanaakousei alla den kserw ti akrivos einai.

Oso gia to distixos pou egrapsa htan giati o aderfos mou as poume ston koumparo tous tha kanoun dwro pano apo 1000 euro...Alla auth den exoun anaggh vgazoun kiolas enw emeis twra, asta....

Egw otan egina nona prhn 4 xronia mou piran ena presosidero pou dialeksa monh mou, 250 euro eixe tote.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδαααααααα...... [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] αντε με το καλοοοο..καλα περπατηματα καλα κυνηγητα και πολλα πολλα μπεμπιλινα να εχεις...καθε βημα που κανει ειναι χιλια μπραβο...μολις περπατησουν και τα δικα σας θα δειτε ποσο δικαιολογημενη ειναι αυτη η περηφανια..κοριτσια σας αφηνω γιατι βλεπω το ποδοσφαιρο...θα μπω πιο μετα μαλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδαααααααα...... [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] αντε με το καλοοοο..καλα περπατηματα καλα κυνηγητα και πολλα πολλα μπεμπιλινα να εχεις...καθε βημα που κανει ειναι χιλια μπραβο...μολις περπατησουν και τα δικα σας θα δειτε ποσο δικαιολογημενη ειναι αυτη η περηφανια..κοριτσια σας αφηνω γιατι βλεπω το ποδοσφαιρο...θα μπω πιο μετα μαλλον...

ευχαριστουμε!!!! ειναι απιστευτο συναισθημα,αλλο ενα κλικ για να καταλαβεις οτι μεγαλωνουν!!!

Ελπιζω να γινει κατι με την ομαδα,ο Μανος φαντασου ειναι ηδη εκει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω προβλημα:αλλαξαμε σημερα το γαλα του,γιατι ειχαμε αργησει να το κανουμε απο αντιαναγωγικο σε β βρεφικης και μιλαμε εκλαιγε γοερα και χτυπιοταν γιατι δεν το ηθελε..εντωμεταξυ το παλιο γαλα ειναι πιο παχυ,ενω το καινουριο ειναι ρευστο..δε νομιζω ομως οτι εφταιγε αυτο,ηταν η γευση τελειως διαφορετικη..τα επαιξα εντελως,τον αφησα στο κρεββατι να κλαιει,μου ερχοταν και μενα να τα μπηξω τα κλαμματα και σκεφτομουν τι να κανω:να τον αφησω νηστικο;δε μου πηγαινε η καρδια,να του φτιαξω το παλιο;και ποτε θα μαθει το καινουριο;τελικα του εφτιαξα το παλιο και το καημενο,ενω αρνιοταν να βαλει το μπουκαλι στο στομα,οταν καταλαβε οτι ηταν το γαλατακι του το γνωριμο,εβγαλε εναν αναστεναγμο :shock::shock: αλλο πραγμα!!πονεσε η ψυχη μου γαμωτο...και το ηπιε ολο!!

αυριο θα παρω την παιδιατρο να μου πει τι να κανω,σκεφτομαι μηπως να βαζω λιγο γαλα στο φρουτο του..ή να ανακατεψω τα δυο γαλατα με περισσοτερη δοση του νεου...μου φαινεται ομως μαπα η ιδεα γιατι μετα δε θα πινει ουτε το παλιο :?:?:?:?:?:?:?

σας εχει τυχει κατι τετοιο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα ειναι πολυ σημαντικο ο γιατρος να απανταει στα τηλεφωνα..ειναι βασικοτατο κριτηριο για να επιλεξεις καποιον γιατρο για το παιδι...κι οτι ειναι αναλυτικη κι αυτο βοηθαει εσενα πολυ...

Ευη αυτο με την μεση,σε νιωθω απιστευτα...στην αλλαξιερα πια δεν τον βαζω γιατι συνεχεια παλευουμε να κατσει να τον αλλαξω..οποτε παιζει κρεββατι κι εκει η μεση μου τα φτυνει εντελως!!και δε καθεται γαμωτο!!και μετα κανω ποσα λεπτα για να ισιωσω...με κοροιδευε ο Μανος κι ελεγε οτι γερασα κι απο τοτε οταν ειναι σπιτι του λεω να τον αλλαξει εκεινος και μετα μου λεει ¨τριψε με λιγο" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marietta to kainourio gala einai alhs eterias?? Emena o dikos mou to pinei mia xara to kairourio. Me thn Flwra thimame eixa tetio provlima kai anaggastika na fernw gala apo thn Souhdia giati eixe mathei tous 2 protous mhnes kai arniotan na piei otidipote alo mexri pou ths edosa to noulak (auto pou einai se koutaki)..Dokimase kapio alo pou mporei na tou aresei kalitera..

Anna simfwnw me thn Marietta sto thema tou paidiatrou, to pan einai na esthanese aneta kai na mporeis na enoxliseis ana pasa stigmh (se logika plesia panta). Egw kai 11 h wra to vradi thn exw parei kai oxi gia kati tragiko alla epidi htan polu vrefaki tote panikovlithika..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα..αλλα δε βλεπω ποτακια.... :-?:-?:-?

τι κανετε κοριτσια;;;;

Μαριετταααααααααα :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd μπραβο στο μικρουλη σου!!!!

Καλα τρεχαματα τωρααααααααααα!!!!θα με θυμηθεις!!!!!

Αννα σε ποια πηγες;;Εγω παω σε μια που ειναι φοβερη αλλα δεν τη βρισκω σχεδον ποτε στο τηλ. και με τα ραντεβου της τα κανει παντα χαλια!!! :?:?:? Αλλα ειναι παρα πολυ καλη και την παω τρελα!!!

Ρηνιω :evil::evil: εγω σε αναζητησα αλλα φαινεται οταν γραφω "με πηδας"!!!!! :lol::lol::lol::lol:

εγω βαφτιζω 01/10!!!

ελενη..σε τι φαση ζωης εισαι ρε συ;;; :oops::oops::oops:

ευη ,αναστασια τι κανετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα

μπραβο Μαριεττα, αν πιστευεις οτι τωρα που περπατησε θα ηρεμησεις....εισαι βαθια νυχτωμενη!!!

ετσι πιστευα και εγω ,αμ δε......εγινα κορμακι απο το κυνηγητο!!!!!!

αννουλα,ο μπεμπης σου με τον δικο μου ειναι σαν αδερφακια...μοιαζουν πολυ.

συμπεθερα,με ξεχασες...ολο μου λες οτι θα τα πουμε ,αλλα ολο βρισκεις κατι καλυτερ ο:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα..αλλα δε βλεπω ποτακια.... :-?:-?:-?

τι κανετε κοριτσια;;;;

Μαριετταααααααααα :-bd:-bd:-bd:-bd:-bd μπραβο στο μικρουλη σου!!!!

Καλα τρεχαματα τωρααααααααααα!!!!θα με θυμηθεις!!!!!

Αννα σε ποια πηγες;;Εγω παω σε μια που ειναι φοβερη αλλα δεν τη βρισκω σχεδον ποτε στο τηλ. και με τα ραντεβου της τα κανει παντα χαλια!!! :?:?:? Αλλα ειναι παρα πολυ καλη και την παω τρελα!!!

Ρηνιω :evil::evil: εγω σε αναζητησα αλλα φαινεται οταν γραφω "με πηδας"!!!!! :lol::lol::lol::lol:

εγω βαφτιζω 01/10!!!

ελενη..σε τι φαση ζωης εισαι ρε συ;;; :oops::oops::oops:

ευη ,αναστασια τι κανετε;;;

το ξερω κοριτσακι μου........μονο εσυ με σκεφτεσαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα

μπραβο Μαριεττα, αν πιστευεις οτι τωρα που περπατησε θα ηρεμησεις....εισαι βαθια νυχτωμενη!!!

ετσι πιστευα και εγω ,αμ δε......εγινα κορμακι απο το κυνηγητο!!!!!!

βρεεεεεεεεεε...μην της χαλας τη χαρα της!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ασεεεεεεεεεεεε..... κρυβε λογια... ;););):lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia simfono gia ton paidiatro einai poli simantiko!!!ego eimai poli ikanopoiimeni einai telios vevaia me tin defteri ton vrika!na nai kala i menegaki diladi!!!!!!!!![den tin polixonevo kiolas] :?:?:?

kai emis otan allaksame to gala etsi ekane ala me tin defteri fora pou to ipie to sinithise!!e vevaia pinage kiolas sas to eipa oti einai lixoudo?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο ειναι να δωσεις γαλα της ιδιας εταιριας ,γιατι τι γαστρεντερικο του ισως δεν ανεχτει τις διαφορες που υπαρχουν μεταξυ των γαλατων...οχι μονο στην γευση αλλα και στα συστατικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...