Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

καλημερα ομορφουλες!!!

ειπα 10 σελιδες ναμου αφησετε για το πρωι και σεις το παρακανατε!!! :D

καλα πως την παλευετε και ξυπνατε και νωρις?????

εμεις το βραδυ κοιμηθηκαμε σχετικα καλα!!!απλα απο τις 7παρα μ εχει στο ποδι και γκρινια γκρινια γκρινια!!!γκρινιαζει γιατι πιανετε στο καναπε σηκωνετε και πεφτει και μετα γκρινιαζει επειδη θελει να σηκωθει ξανα!!!

τα μικρα σας για ποιους λογους γκρινιαζουν συγκεκριμενα????

στελλα μου να τα εκατοστησεις κοριτσακι...χα χαιρεσε την οικογενεια σου!!!χρονια πολλα

αυριο θα παμε για μπανακι,ελπιζω να σταματησει αυτος ο αερας να το ευχαριστηθουμε!!!

τι μαγειρευουμε σημερα???

εχτες με εβγαλε εξω ο αντρουλης!!!εδω επειδη εχουν ραμαζανι αυτοι που νηστευουν δεν τρωνε απολυτος τιποτα ουτε νερο δεν πινουν ωσπου να πεσει ο ηλιος,μολις πεσει ο ηλιος φωναζει ο χοτζα απο το τζαμι και περνουν φωτια τα πιρουνια χαχαχαχα εχτες που βγηκαμε ηταν ολοι στο ρεστοραντ και περιμεναν την δυση και μετα εγινε χαμος αναστεναξαν τα πιατα χαχαχαχαχ :D ο δικος μου βεβιαια δεν κανει τετοια!!!με την μπυρα στο χερι ηταν!!τον κοιτουσαν καλα καλα καθως απαγορευετε το αλκοολ στην νηστεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalhmera manoules mou.

Exthes telika o mikros me perimene orthios sta kaggela fonazontas mamaaaaaa kai fisika h grinia ekselixthike se klama. Otan ton pira aggalitsa akousa thn kilitsa tou na gourgourizei kai etsi tou ekana ena mpoukali gala gia na koimh8ei. Kapou meta ths 3 koimithikame gia na ksipnisei ouriazontas sths 5:30...Ti alo ......Htan xezmenos (diaria pali) :?:? Ton eplina kai gia na tou valw krema mas akouse olo to tetragono...Twra sths 8 ksipnise pali xezmenos, pali diaria :-s:-s Prhn ligo tou edosa gala (mias kai einai to mono pou pinei-trwei tis teleftees meres) kai perimenw na paei 10 gia na parw thn paidiatro mas thlefwno....

Auta ta dika mas proina nea, Ti na tou ftiaksw pali shmera na faei gmt...? :-??:-??:-??

αχ μωρε ευη θα υποφερει το καημενο!!1μα τι εχει και κανει τοση διαροια???πες μας τι σου ειπε η παιδιατρος???το ρυζαλευρο μηπως βοηθησει ???λεω εγω τωρα??επειδη σφηγγει λιγο!!!

και μηλο αν το αφησεις να μαυρισει και παρεις το ζουμακι του και αυτο βοηθαει πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Καλεε με πηρε ο υπνος χθες...

Ευακι βαλτου καλυτερα μεσα στο γαλα και λιγο ρυζαλευρο γιατι με το γαλα θα συνεχιζει τισ διαροιεσ ...παρε και τον παιδιατρο θα σου πει περισσοτερα.

Ρεββεκα τι ωραια βγηκατε και εσεις χθες?χαχα σωστος ο αντρασ σου!!!και εμεις ειχαμε παει για ποτακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Καλεε με πηρε ο υπνος χθες...

Ευακι βαλτου καλυτερα μεσα στο γαλα και λιγο ρυζαλευρο γιατι με το γαλα θα συνεχιζει τισ διαροιεσ ...παρε και τον παιδιατρο θα σου πει περισσοτερα.

Ρεββεκα τι ωραια βγηκατε και εσεις χθες?χαχα σωστος ο αντρασ σου!!!και εμεις ειχαμε παει για ποτακι!

νωρις βγηκαμε κατα τις 8.30 επιστρεψαμε!!!καλημερουδια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaimera koritsia!rebbekaki mou se efxaristo poli kai si na xairesai tin oikogenia sou! :D:D:D

kai emena i mikri mou gia tous idious logous akrivos gkriniazi epidi theli na sikothi epidi pefti exoume kai megalo thema me ta dontia asta na pane oli mera gkrinia kai nevra :(:(:(:(:(:(:(:(:(

evi pare ton giatro sou gia na iremisis koritsaki mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα για το γαλα δεν ξερω μηπως πηξει και δεν βγαινει απο την τρυπα της πιπιλας!!!για το φαγητο ξερω γιατι βαζω καθε μερα!!!

παντως φτου δεν φαινετε ταλαιπωρημενο το αντρακι σου!!!ματαρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μας!!!Κοιμήθηκα επιτέλους ένα 6ωρο σερί!!!Γιούπιιιιιιι!!!!! :D

Ευη,τι φατσα είναι ο γιόκας σου μωρέέέέέέ!!!!

Μαμά Παναή (Ειρήνη σε λένε?) 'Όντως μοιάζουν τα μωρά μας!!

Στέλλα μου,χρόνια πολλά και καλά!!Την ίδια ηλικία έχουμε!Κι εγώ Οκτώβρη κλείνω τα 24!!

Ρεββέκα,κι ο δικός μου γκρινιάζει αν πέσει στο πάρκο και δεν μπορεί να ξανασηκωθεί ή οταν μπουσουλάει και κουράζεται και πέφτει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μας!!!Κοιμήθηκα επιτέλους ένα 6ωρο σερί!!!Γιούπιιιιιιι!!!!! :D

Ευη,τι φατσα είναι ο γιόκας σου μωρέέέέέέ!!!!

Μαμά Παναή (Ειρήνη σε λένε?) 'Όντως μοιάζουν τα μωρά μας!!

Στέλλα μου,χρόνια πολλά και καλά!!Την ίδια ηλικία έχουμε!Κι εγώ Οκτώβρη κλείνω τα 24!!

Ρεββέκα,κι ο δικός μου γκρινιάζει αν πέσει στο πάρκο και δεν μπορεί να ξανασηκωθεί ή οταν μπουσουλάει και κουράζεται και πέφτει!

efxaristo poli annoula kai si na xairesai tin oikogenia sou!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna trelh fatsoula o mpoumpoukos sou, na ton xereste..

An sou pw emena pou pige to mati mou otan eida thn fwto sou????

Se ola auta ta kalodia pou vlepw sto vathos kai se ligo kairo tha sou ta travaei olaaaaaa kai esu tha travas ta malia sou :lol::lol::lol: Parakala na mhn mpousoulisei grigora mono auto sou lew...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna trelh fatsoula o mpoumpoukos sou, na ton xereste..

An sou pw emena pou pige to mati mou otan eida thn fwto sou????

Se ola auta ta kalodia pou vlepw sto vathos kai se ligo kairo tha sou ta travaei olaaaaaa kai esu tha travas ta malia sou :lol::lol::lol: Parakala na mhn mpousoulisei grigora mono auto sou lew...

αχαχαχαχχα!!!Ευη πολύ γέλασα!!!Η αλήθεια είναι ότι ήδη άρχισε να κάνει 2-3 βηματάκια μπουσουλώντας!!!Άντε ελπίζω να τα καταφέρεις να κοιμηθείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα μπραβο βρε ο μπουλουκος!!!!αντε γρηγορα θα μπουσουλησει!!!μην σου πω θα περπατησει!!!!πως και κοιμηθηκε 6 ωρες σερι??εχεις το μαγικο ραβδακι???

εμενα τρεχει μπουσουλωντας!!!στεκετε στον καναπε!!!και οταν την πιανω απο τα χερακια και περπαταμε μαζι κανει κανονικα βημματα ολο το σπιτι!!!γυριστρο θα μου γινει!!!!σαν την μαμα της :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpa den prokite na koimithw, exw mia iperentash alo pragma afthn thn stigmh.

Ekana kai ntouzaki mipos kai xalarwsw alla tpt.

Akouste ti mou eipe h paidiatros mas..To galataki pio areomeno, apo frouta mono mpanana kai mhlo kai fagitaki soupitsa me rizi, karoto, patata (siga na mhn to faei auto) :ymsick:

Neraki na pinei mpoliko kai ipomonh....Pireto na mhn mou kanei leei kai emeto alios eimaste ok..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω Ρεββέκα τι έπαθε και κοιμήθηκε τόσες ώρες!!Ίσως γιατί δεν κοιμήθηκε καλά την προηγούμενη!!

Αχ Εύη μου,περαστικά μωρέ!!ελπίζω να τελειώσει γρήγορα η ταλαιπωρία σας!!

Ρεββέκα,κι εμένα κάνει βηματάκια αν τον κρατάω όρθιο αλλά καμιά φορά μπερδεύονται ακόμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα σε ποια πηγες;;Εγω παω σε μια που ειναι φοβερη αλλα δεν τη βρισκω σχεδον ποτε στο τηλ. και με τα ραντεβου της τα κανει παντα χαλια!!! :?:?:? Αλλα ειναι παρα πολυ καλη και την παω τρελα!!!

Παναγιώτα μου,στην Φορτωτήρα Ελένη πήγα στο Περιστέρι!Εσύ ποια έχεις?Μήπως την Σελέκου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε???ταλαιπωριμενες σας ακουω...

στελλα μου χρονια σου πολλα παντα γερη χαρουμενη και ευτυχισμενη να χαιρεσαι την οικογενεια σου..

ευακι τι εχει μωρε το τριανταφυλακι σου??κουκλος ειναι..περαστικα σας κοπελα μου...

ελενη το δοντι?καλυτερα?

αννα τι φατσα ειναι αυτη??φτου φτου αντε και εις ανωτερα σημερα θα κοιμηθεις 8ωρο... ;););)

μαριεττα μου εσεις πως πατε???δεν θυμαμαι αλλα νεα να απαντησω...που να μενατε και πολλες ξυπνιες μια βδομαδα θα κρατουσε το καθε θεμα και αντε μετα να βρισκετε καινουριους τιτλους για το επομενο...

εμεις ειμαστε μια χαρα..ξυπνησε στις 5.30 καναμε αγκαλιτσες και δεν κοιμοταν για καμια ωρα οποτε λεω να του φτιαξω γαλα αλλα δεν ηθελα να τον ξεσηκωσω γιατι αν θα τον αφηνα στην κουνια του θα εκλαιγε και θα ξυπναγε..αρχιζω λοιπον να φωναζω του αλεξη ο οποιος κοιμοταν μες στην καλη χαρα...τιποτα...μηδεν..καμια σημασια...παω διπλα στην επικοινωνια και του μιλαω τιποτα...αρχιζω να χτυπαω την πορτα παλι τιποτα...τα παιρνω και εγω στο κρανιο..παω τον μικρο στο κρεβατι μας του λεω προσεχε τον να του φτιαξω γαλα...επιστρεφω και ο αντρουλης μου ροχαλιζε του καλου καιρου..περνω τον μικρο τον ταιζω ευτυχως κοιμηθηκε ,παω στο κρεβατι...τι ειναι τι εγινε?τιποτα του λεω κοιμησου θα τα πουμε μετα..ο μπεμπης ξυπνησε κατα τις 9 και τωρα ξανακοιμαται...μαρεσει λεω στον αλεξη που ακους οποτε ξυπναει ο μπεμπης και πως ξυπνας και εσυ...μονο που δεν γκρεμισα την πορτα και εσυ ροχαλιζες...εεε..δεν ακουσα...ωραια βοηθεια αγαπη μου ευχαριστω...ενταξει αλλη φορα θα ξυπναω αμεσως...οσο τον πιστεψατε εσεις αλλο τοσο και εγω..

καμια φορα ειναι τοσο στην κοσμαρα του που ειλικρινα μου ρχεται να βαρεσω το κεφαλι μου...

παω να μαγειρεψω τιποτα μην τυχον και ερθει το μεσημερι και δεν εχει φαγητο...μετα απο τοση βοηθεια ολο το βραδυ μην μενει και νηστικος... :?:?:?:?:? ουφ

υγ1.ευακι μου τι να πω δοκιμασε οτι σου λεει και υπομονη δεν ειπε τι μπορει να ειναι?εχει δικιο παντως ευτυχως που δεν εχει πυρετο και εμετους..θα αφυδατωνονταν εντελως το καημενουλι..δοκιμασε και βλεπεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Τι κάνετε? Εμείς είμαστε πάρα πολύ καλά..ο μικρός έχει ρίξει κάτι ύπνους τρελούς...ξυπνησε στις 7 σήμερα για μαμ και ξανακοιμήθηκε μετά από κανά μισάωρο και από εκείνη την ώρα λιώνει στο κρεβάτι μας..έκανα και λίγες δουλειές γιατί και εγώ ξύπνησα στις 10.15. Είχαμε βγει χθες, είχαμε πάει στον κουμπάρο μας και ήπια κάτι κρασάκια και κοιμήθηκα κατά τις 1.30 και ήμουν χάλια..τι το θέλω το κρασί - μου φέρνει τρελή υπνηλία.

Δεν σχολιάζω τπτ για τα προηγούμενα γιατί δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω.

Μόνο στην Εύη θα πω περαστικά για τον μπεμπάκο σου..

Στέλλα πολύχρονη!! Τα πόσα κλείνεις???? Υπάρχουν τέτοιες ηλικίες??? Μπράβο σας κορίτσια που γίνατε μικρές μικρές μανούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ρε πολυλογουδες... :D:D:D

και μη ξεχνιομαστε [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Καλεεεεεεεεεεεε 24;;; :o:o:o Αααα δεν τα λενε αυτα στις γριες :lol::lol::lol:

Χρονια πολλα και καλα Στελλα!!!να χαιρεσαι οτι αγαπας!!!!

Αννα μου στη Μουζακη παω στο Δασος.Την αγαπαω πολυ ,με εχει στηριξει παρα πολυ,αλλα ..ειναι ...αλλα αντι αλλων στα ραντεβου της!!!!

εχω εφεδρικη την Καπη αλλα δεν εχω την ιδια σχεση μαζι της.Παντως καλη ειναι και αυτη.

Ααααααα για τις βαπτισεις..να πω και εγω τι εκανα;;;

δωρο κουμπαρου γυρω στα 300+

στα αλλα δεν ανακατευτηκα καθολου μα καθολου....

το θεωρω τοσο υποκριτικο ολο το σκηνικο που δε με ενοιαζε τπτ :oops::oops::oops:

μονο το θρησκευτικο μερος ηθελα..ολα τα αλλα τα θεωρω φουμαρα...

Ωχχχ..τωρα θα με πειτε παλι ξενερωτη εεεεεεε;;; :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...