Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

Αμα την βλεπατε ρε κοριτσια πως εκανε, σαν λυσασμενη...μηπως βρακί και ευρω παιρνουν εκει μεσα αν πουλησουν? :lol:

Κατερινουλα ναι δοξα το Θεο μεχρι στιγμης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινούλα, η σαλιάρα ήταν μείγμα πολυέστερ-βαμβάκι σε όλες τις πλευρές. Άσε, εκνευρίστηκα, δε φτάνει που μισώ τα ψώνια, δεν μπορώ να βρω και τίποτα. Θα καταλήξω να του φορέσω τα κουρέλια που μου έστειλε η πεθερά μου, ααααααααα..............

Αγγελική, εμείς που πήγαμε για καρότσι στο mothercare μας δείξανε κάτι απαίσια, πανάκριβα και με ελάχιστες δυνατότητες.

Αναστασία, τουλάχιστον εσάς σας εξυπηρέτησαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα ΜΑρία μου η Κατερίνα έχει απόλυτο δίκιο για τις σαλιάρες......από πάνω πρέπει να είναι βαμβακερές και από κάτω συνθετικές ώστε να μην περνάει η τροφή και λερώνονται τα ρουχαλάκια.....αν και είδα στο bennetton και βαμβακερές 100% σαλιάρες αλλά δεν τις πήρα γι' αυτό τον λόγο...να σου πω και εγώ ότι το Σάββατο πήγαμε με τον άντρα μου στο mothercare για να δούμε πραγματάκια και βλέπω μια χτενούλα με βούρτσα σε άσπρο χρώμα και λέω θα την πάρουμε γιατί είναι ουδέτερο χρώμα (καταλαβαίνεις ότι από την στιγμή που δεν ξέρουμε το φύλο του μωρού προσπαθώ να αποφεύγω τα ροζ και τα μπλε), και πάμε στο ταμείο.......καθώς το κοιτάω διαπιστώνω ότι η σύνθεση του είναι από νάυλον και παθαίνω πλάκα......και γυρνάω και λέω στην πωλήτρια...καλά η βούρτσα δεν είναι από φυσική τρίχα ή μεταξωτή?.....για ποιο λόγο νάυλον?....και μου απαντάει ότι είναι πολύ καλής ποιότητας κτλ.....ασφαλώς και δεν την πήραμε γιατί υποτίθεται ότι όλες οι βούρτσες που είδα είναι από φυσική τρίχα...η πρώτη που είδα με αυτή την ποιότητα ήταν αυτή toy mothercare....τί να πεις...ότι να' ναι..!!!!!

Αγγελική μου με το θέμα καρότσι έχω προβληματιστεί πολύ....οπότε.....το αφήνω προς το παρόν και βλέπω μετά την γέννα......σαφώς και θα κοιτάξω αν υπάρχει κάτι σε σετ που θα είναι οικονομικότερο.....αλλά μέχρι τότε δεν θα ασχοληθώ με το θέμα αυτό......είναι τέτοια η εποχή που γεννάω που είναι δύσκολο να βγει το μωρό από το σπίτι....΅:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου για τις σαλιάρες που ρωτάτε θα σας πώ ότι με είχαν συμβουλεύσει κι εμένα όταν ψώνισα για την κόρη μου.......τουλάχιστον για τον πρώτο καιρό να πάρετε σαλιάρες που ΔΕΝ έχουν πλαστικό από κάτω, να είναι ύφασμα μέσα έξω....δεν θυμάμαι για ποιόν λόγο αλλά καλύτερα αποφύγετε την πλαστική επένδυση!!!!!

Αγγελική μου ναι το σούργελο κυκλοφορεί με μερσεντές ασημί δίπορτο.......με το αίμα του παιδιού μου την πήρε, του την έταξαν οι γονείς του όταν χωρίσαμε γι'αυτό το μισώ αυτό το αυτοκίνητο!!!! Μας αντάλλαξε με ένα μάτσο λαμαρίνες το κοπρόσκυλο!!!! Και δεν ντρέπεται να κυκλοφορεί και να καμαρώνεται....... [smilie=angryfire.gif]

Αναστασάκο μου να έρθετε στον Άγιο Μάμα...είναι ωραία κι έχει πάρα πολύ κόσμο.....και πάγκους για να χαζεύεις με τις ώρες!!!!!!!!!!! Να έρθετε όμως άλλη χρονιά με την μπεμπίκα.....να κανονίσουμε να πάμε παρέα......τώρα είπαμε ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!!!!!

Μίκι μου εγώ καρότσι αγόρασα πρίν γεννηθεί η κόρη μου και δεν μπορείς να φανταστείς πόσο το χρειάστηκα......παρόλο που δεν βγαίναμε βολτίτσες γιατί ήταν καταχείμωνο, ξέρεις πόσα βράδια την κοίμιζα εκεί και την πήγαινα πέρα δώθε για να νανουριστεί?????? Από την αρχή ήταν δύσκολο στον ύπνο το κοριτσάκι μου.....

Για σουτιέν θηλασμού καλύτερα να πάρουμε προς το τέλος γιατί ουδείς γνωρίζει πόσο ακόμα θα πρηστεί το στήθος!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελιεςςς..ηρθες και η μαμα μουυυ....ναιιι..καλα Αννα Μαρια..τι ζωδιο εισαι καλε...μου θυμιζεις εμενα..αμα ξενερωσω...φευγω και δεν θελω τιποτα να παρω...ουτε απο εκει ουτε απο πουθενα αλλου...εγω ειχα παει στα πρεναταλ να δω για το καροτσι το hello kitty που υποτιθετε εχουν και μαλιστα στην εισοδο ειχαν και ολοκληρο ποστερ και ρωταω και μου λεει μια ξυνα...δεν εχουμε και ουτε θα φερουμε...και μενω...και λεει ο αντρας μου δεν θες να δεις κατι αλλο....και λεω..ΟΧΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ..ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ...μιλαμε φυγαμε και ουτε πηγα αλλου να κοιταξω..για αυτο και εγω μπαινω στο λητω...βλεπω οση ωρα θελω οτι θελω..και μετα κανω παραγγελια με παιρνουν τηλ και ειναι και ευγενικες και λενε και 1000 ευχαριστω...εεε μααα..ακου μην παρεις τωρα σουτιεν..οποτε θες θα παρεις..και φυσικα πρεπει να φορας τωρα..ελεος...οσο για το Ντοπλερ μια χαρα ειναι 33 εβδομαδα..καπου εκει 32 -34 το κανουν...οποτε μια χαρα...φιλακια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικι μου, εσυ λογικα τελος γεναρη με αρχες φλεβαρη θα μπορεις να βγαλεις βολτα το μωρακι σου και τοτε θα κανει πολυ πολυ κρυο, ειδικα αν μενεις σε περιοχη βορεια θα κανει πολυ κρυο οποτε θελεις κατι καλο σε καροτσακι οχι απο αυτα τα γυμνα σε στυλ quinny..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου δεν ξέρω......έχω πελαγώσει με αυτό το θέμα.... :?:?:roll::roll: ......θα το αφήσω προς το παρόν........δεν μπορώ να ασχοληθώ άλλο με το καρότσι....άσε που έχει τόσα πολλά που δεν ξερεις τί και πώς.....θα περιμένω....:)

Σε φιλώ γλυκά....:)

Αγγελική μου ειδικά εδώ στην Καβάλα με την τόση υγρασία πού να το πάω το μικρούλι μου?....σαφώς και θα πάρω κάτι καλό......χιχιχιχι...πάντως δεν περίμενα ποτέ ότι η επιλογή του καροτσιού είναι τόσο δύσκολη.....ίσως επειδή η τιμή του ΄δεν είναι και μικρή.....είναι σεβαστό το ποσό που πρέπει να διαθέσεις για να πάρεις κάτι καλό και αξιόπιστο..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι και εγω στην Μαμα μου έχω έρθει για φαγητό χαχαχαχ γλυτωσα πάλι το μαγείρεμα.....ιμαμ έχει το μενού και έφερα και δυο σνιτσελ απο εχτες και θα μου τα τηγανισει .....

Χαίρομαι αναστασακι μου που είσαι καθαρούλα σήμερα ......

Κοριτσακια και εγω για καρότσι λέω μετα να πάρω δεν υπάρχει λόγος πριν θα είναι χειμώνας και δεν θα τα πηγενουμε βολτουλες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία μου σνιτσελάκι θα φάμε αύριο εμείς...αχχχ..τί καλά...:)...πεντανόστιμα είναι...;)

Ωραία.....όλες ταυτόχρονα θα ψωνίζουμε καρότσι εκείνη την περίοδο εφόσον γεννάμε σχεδόν τις ίδιες μέρες...χιχιχι...τότε να δεις τί έχει να γίνει.......χαμός.....χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, πάντως μου έκανε κάκιστη εντύπωση το Mothercare. Οι σαλιάρες που είδαμε ήταν μπρος-πίσω μείγμα πολυέστερ-βαμβακιού, άρα ακατάλληλες. Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω εκεί πέρα. Ίσως μόνο για διάφορα γκαζετάκια.

Εμείς φακές έχουμε σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη κι εγω αν με νευριασει η πωλητρια, δεν προκειτε να αγορασω τιποτα κι ας θελω να αγορασω..στο πρεναταλ κι εμενα με νευριασε απιστευτα γιατι πηγα για καροτσι κι ενω της λεω οτι δεν εχω ιδεα κακ θελω να μου εξηγησει μου λεει ειναι εκει στο βαθος, πηγαινε να τα δεις.. Περιμενα πεντε λεπτα, τα εβλεπα και δεν καταλαβαινα τιππτα μονη μου,πηγα την ρωτησα και δυο τρεις φορες καποια πραγματα και δεν φικοτιμηθηκε να ερθει ... κουραστικα με την κοιλια τουρλα να περιμενω και σηκωθηκα κι εφυγα..συγνωμη κιολας αλλα αν περιμενα αλλο λιγο, ημουν ικανη να κανω φασαρια γιατην εξυπηρετηση της!!

Κατερινακι, νια καλη ορεξη!!!νια τρελαινομαι για ιμαμ!

Νασια μου σου εστειλα μνμα...μου ανεβασε το αιμα στο κεφαλι το ορνιο..

Μικι μου εγω εψαχνα 2-3μηνες για καροτσι..αργοτερα βλεπεις.. Στον ογδοο μηνα αγορασα εγω..

Αννα μαρια, εγω πηρα σκετες βαμβακερες σαλιαρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Άννα Μαρία μου όποια και αν ήταν στην θέση σου την ίδια εντύπωση θα είχε σχηματίσει......απαράδεκτη εξυπηρέτηση...!!!

Αγγελική μου πραγματικά είναι μερικές τόσο αγενής που σου κάνει εντύπωση πώς τις κρατάνε...!!!!......σουτττττττττττττ........

Σας φιλώ...πάω να φάω γεμιστα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, εγώ μια φορά είχα πάει να αγοράσω κινητό στη Θεσσαλονίκη. Μου δείχνει κάποια η πωλήτρια, και δε μου άρεσαν, και έκανα μια ασυναίσθητη γκριμάτσα. Τότε μου κάνει αυτή "μη ξινίζεις τα μούτρα σου, είναι πολύ καλά". Είπαμε για τους ξινούς πελάτες, αλλά υπάρχουν και κάτι ξινοί πωλητές...

Ειδικά είναι μία στη Λάρνακα, που έχει ένα μαγαζί με ρούχα πολύ ακριβά και "αριστοκρατικά". Όποτε έτυχε να πάω εκεί πέρα, με αντιμετώπιζε λες και ήμουν το ζητιανάκι που είχε πάει να γυρέψει ένα ξεροκόμματο. Και όλους τους πελάτες το ίδιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ θεε μου, τι κυκλοφορει... Την επομενη φορα που θα πας να της ζητησεις καμια ψαγμενη μαρκα και να μην την εχει ... Η να της βρεις ελαττωμα σε αυτα που εχει ηδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πρέπει να πάω και πανάκριβα ντυμένη, όμως, γιατί αλλιώς θα με μυριστεί. Κι εγώ από ακριβά ρούχα και αξεσουάρ, έχω διαζύγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δλδ αυτη με το που μπαινει πελατης στο μαγαζι, σκαναρει να δει αν ειναι μαρκα η μπλουζα ,το τζιν, η τσαντα κτλ?ποα νομιζει οτι ειναι καλε?ειχε και στο χωριο της chanel?τα ακριβα ρουχα δεν ειναι απαραιτητα και καλα ποιοτικα.και οτι ειναι καλο και ποιοτικο δεν σημαινει οτι ειναι και πανακριβο...... Τι μου θυμησες τωρα βρε αννα μαρια... Ετυχε να παω μια δυο φορες σε γαμους στην παφο, ξερεις νεοπλουτισμος και δεν συμμαζευεται..το τι φορουσαν οι γυναικες εκει... Αστα να πανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ επί εκατό...............................................................

Μου είχε πει μια φίλη μου ότι θα μου έδινε όοοοολα τα ρουχαλάκια του μικρού της γιού, και μάλιστα, με είχε πάρει αυτή τηλέφωνο να το προτείνει και με είχε ξαναρωτήσει πολλές φορές και της είχα πει ότι τα θέλω.

Της στέλνω τώρα μήνυμα να τη ρωτήσω, και μου λέει ότι τα έδωσαν επειδή δεν μπορούσε να τα βλέπει ο άντρας της που πιάνανε χώρο, επειδή μετακομίζουν, και μείνανε μόνο σεντονάκια και κουβερτούλες. Καλά, αφού της είχα πει ότι τα θέλω, γιατί δε με πήρε ένα τηλέφωνο να με ρωτήσει αν θέλω να μου τα φέρει ή να περάσω να τα πάρω;

Δε με θέλει καθόλου το θέμα "πράγματα του μωρού".

Πω πω, εκνευρίστηκα χειρότερα κι απ' το πρωί τώρα...

Άσχημα μου ξεκίνησε η εβδομάδα και αρχίζουν και τα σχολεία την Πέμπτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια μηπως δεν ηθελε να τα δωσει η κυρια και το εθεσε σαν δικαιολογια?Εγω ετσι θα το επαιρνα, γιατι αν την δυσκολευαν πραγματικα θα επαιρνε τηλεφωνο και θα ελεγε ή τα παιρνεις οπως μου ειπες ή τα δινω αλλου ομορφα και ωραια!!!

Σκασιλα σου, ουτε που να δωσεις σημασια στα απομηναρια.....παρε δικα σας καινουργια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, δεν ξέρω, πραγματικά έπεσα από τα σύννεφα. Η κοπέλα αυτή είναι εξαιρετικός άνθρωπος. Πάρα πολύ καλή κοπέλα, δηλαδή καλή μέχρι αηδίας! Είναι από τους ανθρώπους που προτιμούν να τους πιάσουν κορόιδο παρά να αδικήσουν κάποιον ή να κάνουν κάτι κακό. Γι' αυτό μου έκανε τρομερή εντύπωση. Είναι αυτή που έχω ξαναγράψει με τον μαλάκα άντρα, που τους παράτησε ανήμερα του Πάσχα ολομόναχους. Δεν ξέρω αν έκανε καμιά μαλακία ο άντρας της και τα έδωσε χωρίς να τη ρωτήσει ή ακόμα κι αν τα πέταξε. Τον έχω ικανό.

Αλλά δεν της ζήτησα τίποτα εγώ. Αυτή από μόνη της με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ότι έχει ένα σωρό ρούχα σχεδόν αφόρετα... Εννοείται ότι της είπα ότι θα αγοράσω δικά μου και δε θέλω τίποτα.

Αγγελική, πήγαμε στο μαγαζί που μου σύστησες. Καμία σχέση η εξυπηρέτηση με το Mothercare. Ευγενέστατες οι κοπέλες, μας έδειξαν ένα σωρό καρότσια. Αυτό που μου είπες είχε 650 τελικά, όλα μαζί... Το σκέφτομαι λίγο για το πορτ μπεμπέ. Οι περισσότερες μου είπαν να μην πάρω, και η κοπέλα απ' το μαγαζί με ρώτησε αν το θέλω, πράγμα που σημαίνει ότι πολλές δεν παίρνουν... Θα το σκεφτώ... Πάντως, όντως φαίνεται πολύ καλό καρότσι και πανεύκολο στο κλείσιμο.

Απλά επειδή είμαστε παν-άσχετοι, πάμε εκεί πέρα, μας τα δείχνουν, και δεν έχουμε την παραμικρή απορία ή μάλλον έχουμε όσες απορίες θα είχαμε σε μια διάλεξη πυρηνικής φυσικής. Μετά είδαμε και συρταριέρες, αλλά δεν είδα κάτι που να ταιριάζει με το υπόλοιπο δωμάτιο, κι αυτές που έχουν ενσωματωμένο το μπάνιο, δεν ξέρω αν αξίζουν τον κόπο, γιατί το μπάνιο είναι τόοοοσο μικρό, που κάνει περίπου μέχρι έξι μηνών.

Πάντως, μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από την εξυπηρέτηση και έφυγε η κακή εντύπωση από το πρωί...

Πήραμε και δύο κουβερτούλες, μία πικέ της Fisher-Price και μια κανονική, βαμβακερή από το Pierre Cardin. Δεν ήταν πολύ ακριβά και είναι υπέροχα!!!! Ειδικά την κανονική κουβερτούλα, θέλω να τη χαϊδεύω συνέχεια.

Έτσι έφτιαξε κάπως η διάθεσή μου, συν ότι μου έβαλε ο άντρας μου να δω κάτι βιντεάκια απ' τα ανήψια του στη Μυτιλήνη. Ειδικά το μωρό, είναι τέλειοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!! Έχει κάτι μαγουλάρεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!! Είναι κούκλος και γλύκας, και στη βάφτιση δεν έκλαψε σχεδόν καθόλου! Το καημένο, όμως, σε τι περιβάλλον μεγαλώνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου αγαπημένες,

Άργησα λίγο να μπω σήμερα γιατί είχα πάει να δω μια φίλη μου που γέννησε. Έχει ένα μπεμπάκο σαράντα ημερών λαχταριστό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τρελάθηκα, άντε και στα δικά μας!!!!!!!!!!!!!

Αναστασάκο μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα και δεν έχεις αιματάκι!!!!!Να ξεκουράζεσαι και όλα θ απάνε μια χαρούλα!!!

Βανεσσάκι μου με το καλό το Doppler αύριο!!!Η μπεμπούλα θα είναι τέλεια!!!Και εγώ πάω την Πέμπτη!!!!!Περιμένουμε νεάκια!!!!!!!!!!!!

Miki μου και εγώ ασχολούμαι με το θέμα καρότσι και έχω καταμπερδευτεί. Τα είδα αυτά που λες bebe confort streety και elea.....και είναι από αυτά που ξεχώρισα. Μου φάνηκαν πολύ βολικά!!!!!!!!!!!!!Το σκεφτόμαστε όμως να το πάρουμε και εμείς μετά το χειμώνα…Βέβαια η φιλενάδα μου που πήγα σήμερα το έβαζε το μπεμπάκι στο καρότσι και το κουνούσε……………..Μπλέχτηκα πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νασιούλα έγινε λοιπόν αυτός ο φοβερός γάμος……….Πάλι μου έφτιαξες το κέφι με τις περιγραφές σου!!!!!!!!Αλλά το άλλο με το δίπλα δίπλα παρκάρισμα όλα τα λεφτά!!!Σκέφτομαι και αυτή τη Mercedes και μου ρχεται αναγούλα!!!!!!Πολύ ωραίος ο τύπος ο κύριος………………..Πότε πας για Doppler παιδί μου;

Αγγελικούλα πως είσαι;Δεν πιστεύω να έχεις τρελαθεί στις δουλειές!!

Girl μου που είσαι, πως είναι η μπεμπούλα;Χαίρομαι που ξεκουράστηκες!!!!!!

Μuriamaki πως τα πέρασες εχθές;

Νία μου και εμένα με φαγουρίζει η κοιλίτσα μου, πρέπει να είναι που μεγαλώνουν τα μπεμπέ!!

Άννα Μαρία μου είπες και εσύ να ψωνίσεις και στο βγάλανε ξινό;Tι να πω; Έχεις δίκιο!!!!Όσο για τη φίλη σου τι ήταν πάλι και αυτό;Μήπως τα έδωσε ο άντρας της και δεν το ήξερε;Δεν μπορώ να το δικαιολογήσω αλλιώς! Την Πέμπτη πας σχολείο;Για πόσο καιρό;

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα, κι εγώ κάτι τέτοιο φαντάζομαι γι' αυτήν, ότι κάτι έκανε ο άντρας της κι αυτή ντράπηκε να το πει. Αλλιώς δεν εξηγείται τέτοια γαϊδουριά...

Όπως έχω πει πολλάκις, η άδειά μου αρχίζει 24 Οκτωβρίου. Δεν ξέρω μέχρι πότε θα πάω σχολείο, θα εξαρτηθεί απ' το αν έχω συσπάσεις, πόσες και πόσο επικίνδυνες. Πάντως, σκέφτομαι να πάρω αναρρωτική από τις 3 Οκτωβρίου (σε μας 1η Οκτωβρίου είναι αργία, 2 Οκτωβρίου Κυριακή, μην πάρω άδεια μετά από σκ και αργία μαζί, γιατί τα βλέπουν με κακό μάτι).

Νάσια, ξέχασα να σχολιάσω για τον πρώην σου. Για τόοοοοοοοοοοοοοοοσο πυροβολημένα άτομα μιλάμε;;;;;;; Του τάξανε Μερσεντές για να σε χωρίσει;;;;; Πάνε καλά;;;;; Αυτοί είναι εκατό φορές χειρότεροι από την οικογένεια του άντρα μου. Χίλιες φορές χειρότεροι... Δεν υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι... Και μάλιστα, να κυκλοφορούν και ελεύθεροι...

Όσο για τις κρέμες που λέτε, εγώ δε βάζω τίποτα. Σπανιότατα, μπορεί να βάλω λίγη βαζελίνη στην κοιλιά. Μέχρι τώρα δεν έχω κάνει ραγάδες, αλλά νομίζω ότι το δέρμα μου το έχει να κάνει. Στην εφηβεία, όταν ψήλωσα, έκανα ραγάδες στο εσωτερικό των μηρών.

Βανεσσάκι, πολύ γρήγορα δεν το κάνεις το ντόπλερ; Εγώ το έχω κλείσει για τις 32 εβδομάδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...