Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

ΑΧ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ!!!!!!ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΞΥΡΙΣΤΙΚΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΜΑΣΚΑ ΣΙΔΕΡΩΣΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΟΚ!!!!!ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΕΣΚΟΝΙΖΑ ΤΙΝ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ Κ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΜΕ ΠΑΝΙ ΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΕΙΧΕ ΣΚΟΝΗ ΟΛΟ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΒΡΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΧΑΧΑ!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΛΠ..ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ...ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΡΙΟ ΤΗΛ.ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΑΞΕΙ ΤΙΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.ΟΧΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΥΤΗΧΩΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΝΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΜΕΝΗ ΕΧΕΙΣ 2 ΝΙΝΑΚΙΑ!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΣΕ Κ ΚΑΤΙ ΒΡΩΜΙΚΟ ΔΕΝ Θ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ......Κ ΜΕΝΑ Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΛΕΚΕΔΕΣ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΣΙΓΑ ΜΙΝ ΣΚΑΣΩ..Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΓΩ ΕΧΩ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΤΡΟΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΛΑΧΑΝΙΚΑ Κ ΦΡΟΥΤΑ Κ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΥΠΟΘΕΤΑ ΓΛΥΚΕΡΙΝΗΣ ΘΑΥΜΑΤΟΥΡΓΑ!!!!

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΥΠΟΘΕΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΑ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΡΧΗ!!!!!!ΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ Κ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ? :lol::lol::lol::lol:

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νασιούλα αγαπημένη τι έγινε εκείνος ο γάμος εχθές;Έπεσε κανένα εκρηκτικό υλικό;

:lol: Κι εμένα με έχει φάει η περιέργεια τί να έγινε άραγε......εεεε θα μαθευτεί σε μερικές μέρες, οι κουτσομπόλες του χωριού θα δουλέψουν καλά τον τηλέγραφο (δεν ανησυχώ)....θα φροντίσουν να μάθω όλες τις ανατριχιαστικές λεπτομέρειες για να στεναχωρηθώ!!!!!! Σκέφτομαι όμως ότι αν εμφανιζόμουν εγώ εκεί θα ήμουν το καλύτερο εκρηκτικό [smilie=blob8.gif] ότι πρέπει για να τους χαλάσω την διάθεση.......ειδικά η κοιλούμπα μου θα τους χάλαγε ακόμα περισσότερο (όπως μου χαλάνε αυτοί το δικό μου το στομάχι εδώ και χρόνια...) αλλά φοβήθηκα την γκαντεμοσαύρα την γιαγιά τους που όλα τα σκόρδα και τα ματόχαντρα της γης δεν θα με γλίτωναν από την γλωσσοφαγιά της!!!! Ποιός ξέρει η "νύφη" με τί μούτρα έκανε σετ το νυφικό...γιατί με αυτή τη φάτσα ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να εμφανίστηκε!!!!!! Εεεεεεε σε τέτοιο πανηγύρι δεν εμφανίζεσαι με τα καθημερινά σου μούτρα!!!!!!!!!!!!!! :D

Μυριάκι μου κι εγώ έτσι νομίζω.......ότι τελικά το έχουμε έτοιμο το συμπεθεριό!!!! Μια χαρά συμπεθέρες θα είμαστε....... ;);)

Αναστασία μου καλά είσαι και χωρίς συσπάσεις καλό μου!!!!!!!! Μόνο αυτά σου λείπανε τώρα!!!!!!!

Ηλιαννάκι μου αναρωτιέμαι αν είμαστε μακριά (πόσα χλμ. απέχουμε?) να έρθω να σου τις βρέξω????? Χαλάρωσε γιατί τον "τέντωσες" τον Χρηστάκο μου το μπουμπούκι μου!!!!!!!!!!

Αγγελικάκι μου δεν θέλω να πάρω πολλά κιλά γιατί ήδη είχα περισσευούμενα από την προηγούμενη εγκυμοσύνη μου.......έχω ελαττώσει κατά πολύ τις μάσες αλλά απ'ότι βλέπω τώρα μπαίνουν περισσότερο και ευκολότερα!!!!!!! Θα πέσει πολύυυυυυυυ πείνα μετά την γέννα........

Μαϊμουδάκι μου να τα εκατοστήσετε με τον αντρούλη!!!!!!!!! Πάντα ερωτευμένοι και με το καλό και ο δεύτερος γιόκαρος!!!!!!

Μίκι μου ποιός σου μπαίνει στο ρουθούνι?????? Είμαστε πολλές εδώ και συμπληρώνουμε αρκετά κυβικά [smilie=naka.gif] ......να τον/την πλακώσουμε στο ξύλο???? Φιλάκια στην κοιλουμπίτσα!!!!

Άννα Μαρία καλή όρεξη!!!!!

MaDi καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου γιατί κι εγώ έτσι την πάτησα....νόμιζα ότι τεντωνόταν το μωρό και τελικά είχα συσπάσεις καραμπινάτες και τώρα παίρνω χάπια!!!!

Πάω να ετοιμαστώ γιατί φεύγω σε ολίγον τι!!!!

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΕ ΦΟΒΕΡΗ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΙΝ ΓΙΑΓΙΑ Κ ΤΙΝ ΝΥΦΗ ΚΛΠ.ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΨΥΧΑΓΩΓΕΙΣ!!!!!!

ΛΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΞΟΥΝ?ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΘΑ ΦΕΡΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΝ ΝΥΦΗ ΧΑΧΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι,να ζησετε!!!να ειστε μαζι κι ευτυχισμενοι και με το καλο να ερθει και το δευτερο παιδακι σας!

Αννα μαρια και μικι, να τρωτε ακτινιδια... Κανουν πολυ καλο για την δυσκοιλιοτητα κι ενα ακτινιδιο εχει τοση βιταμινη c οσο τεσσερα πορτοκαλια..

Δωρακι μου κι εσεις κοτοππυλακι σημερα?ξεκουραζεσαι τωρα με την αδεια,ε?

Μαντι μου,παρε τον γιατρο σου για να το αναφερεις αν και πιστευω πρεπει να ειναι το μωρακι..

Μυριαμακι, εγω ευτυχως την γλιτωσα φθηνα με τους γαμους φετος.. Μονο εναν ειχαμε τον ιουνιο.. Στην κατασταση μας ειναι ταλαιπωρια μωρε..τι να βαλεις...ασε που ειναι και δυνατα η μουσικη κι εχει πολυ φασαρια συνηθως... Τον ιουνιο που ειχαμε παει σε γαμο, πηγαμε οικογενειακως τρομαρα μας και η κουνιαδα διαλεξε τραπεζι κοντα στα ηχεια για να εχει οπτικη επαφη μα την πιστα ,να μην χασει κανενα στιγμιοτυπο, ασε που επιανε πολυ το κληματιστικο εκει και ειχα ξυλιασει και το μωρακι μου αντιδρουσε εντονα με την δυνατη μουσικη..εννοειτε οτι οση ωρα μειναμε στον γαμο σηκωθηκα κι εκανα βολτες μεσα εξω γιατι δεν αντεχα και πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια!!!!!!!!!!! Το καλοκαίρι θα κάνουμε τα λογοδοσήματα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φεύγω γιατί ήρθε η αδερφή μου να με πάρει και με κράζει που αργώ!!!!

Φιλάκια!!!!!!!! αν προλάβω θα ξαναμπώ το βράδυ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ Κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ Κ ΠΗΡΑ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ......ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΛΙΑΚΑ ΣΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΜΑΓΑΖΙ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΩ ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ Κ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ.ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ 3 ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΕΧΩ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑΣ ΤΙΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ Κ ΤΙΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΒΑΛΩ...ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΜΠΕΙ Κ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ Κ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΚΙΟΛΑΣ ΝΑ ΠΑΩ.

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου και Μυριαμάκι μου σας στέλνω την αγάπη μου και τα φιλιά μου...:).....Νασιούλα μου με έκανες και χαμογέλασα καλή μου....σε ευχαριστώ πάρα πολυ....και εγώ και το μικράκι μου..:).......

Αγγελική μου από χθες άρχισα να τρώω ακτινίδια...για να δούμε....σε φιλώ...:)

Ερώτηση....Θέμα Καρότσι...

Χθες πήγαμε με τον αντρούλη μου να δούμε για καρότσι.....λοιπόν.....μας άρεσαν:

1. kiddo trio smart.....έχει πολύ καλή τιμή, με τα πάντα να περιλαμβάνονται στο πακέτο αλλά δεν είδαμε πώς κλείνει...διάβασα ότι η kiddo και η peg-perego κατασκευάζονται στα ίδια εργοστάσια Ιταλία....με την διαφορά ότι αλλάζει η ποιότητα των υφασμάτων.....!!!

2. bebe confort streety και elea.....Πολύ όμορφα και πρακτικά καρότσια......τα γνωρίζει καμία?....

3. ferrari........ωραίο και αυτό.....με εντυπωσίασαν οι ρόδες που φουσκώνουν με αέρα....!!!.....θεωρώ πως απορροφά καλύτερα τους κραδασμούς......

Ποια η γνώμη σας για καρότσια?.......τις γνωρίζετε τις παραπάνω εταιρίες?.....πραγματικά δεν ξέρουμε τί να αγοράσουμε..... :roll::roll::roll::roll::?:?:? ...το μπέρδεμα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

πω πω ποσες σελιδες γραψατε καλε!!!

δεν εχω χρονο να τις διαασω ολες..

ειδα οτι γεννησε το χριστινακι!!!! να σας ζησει κοπελα μου, να ειναι παντα γερος ευτυχισμενος κ μονο χαρες να εχει στη ζχωη του!!!! καλη λοχεια!!!

σημερα εχω επετειο γνωριμιας με τον αντρα μου, 9 ολοκληρα χρονια!!! αχ ποσο τον αγαπαω!

σας φιλωολες , θα ξαναμπω το βραδυ!!

lena moy na zhsete na eiste panta eytyxismenoi..... [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love6.gif][smilie=love6.gif][smilie=love6.gif][smilie=love6.gif][smilie=love6.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικι μου, με το θεμα καροτσι βασανιστικα κι εγω αρκετα..δεν ηξερα κι εγω τι να παρω λογω του οτι δεν εχω και πειρα να ξερω τι θα βολεψει..

Καταρχην, προσωπικα, ηθελα να κοιταζει προς εμενα το μωρο τους πρωτους μηνες και μετα να το γυριζεις και να κοιταει τον δρομο..

Να ειναι ελαφρυ και να κλεινει ευκολα,να ειναι ξεχωριστα ο σκελετος για να μπαινει και το κανονικο καθισματακι αλλα και το καθισμα αυτοκινητου και πρτ μπεμπε(σε περιπτωση που αγοραζα ι απο αυτο) , και τα καλυματα να βγαινουν και να πλενονται φυσικα..

Τελικα καταληξαμε στο plico switch complete της peg perego και στην τιμη περιλαμβανε καροτσι, καθισμα αυτοκινητου, τσαντα αλλαξιερα και ποδοσακο ,αδιαβροχο κτλ..

Αυτο που μου αρεσε περισσοτερο ειναι οτι το υφασμα ηταν πολυ καλης ποιοτητας..δεν ηταν αυτη η πλαστικουρα οπως στα περισσοτερα καροτσια..

Θα προσπαθησω να βαλω φωτο σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MaDi καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου γιατί κι εγώ έτσι την πάτησα....νόμιζα ότι τεντωνόταν το μωρό και τελικά είχα συσπάσεις καραμπινάτες και τώρα παίρνω χάπια!!!!

Εσύ Νάσια τις συσπάσεις τις είχες και την ώρα που ήσουν στον γιατρό και τις κατάλαβε; Γιατί φοβάμαι ότι θα πάω στη γιατρό και αν εκείνη τη στιγμή δεν έχω συσπάσεις θα μου πει ότι είσαι μια χαρα και τα λέμε σε ένα μήνα! Πονούσες κιόλας εκείνη τη στιγμή; Εσένα σε ποια εβδομάδα ξεκίνησαν; Sorry που σε πρήζω στις ερωτήσεις αλλά είμαι άσχετη εντελώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω αρχίσαμε τα αρραβωνιασματα. Ε???Χαχαχα

Με το καλο λοιπόν.....εμείς φάγαμε και μόλις ξαπλωσα λιγάκι θα κοιμηθώ και μετα θα πάμε καμία βολτουλα....... Καο μεσιμερι σε ολες φιλακια πολλααααααααααα

Α όσο για τα κιλά ναι είναι δυο αλλα δεν πρέπει πάρω πολλα λόγο του προωρου τοκετού που είχα πέρυσι μην έχουμε καμία πλάκα πάλι ούτε να το σκεφτομε δεν θέλω...... Και μου είπε κιόλας ο γιατρός ότι με το βάρος μπορει να έχω πρόβλημα με την καισαρικη μου να ανοίξουν τα ραματα ...απαπαπαπα ....

Για το καρότσι δεν ξέρω και εγω πολλα αστε που ε γω θέλω και δυδιμοκαροτσι καλε πήγα και είδα. Μερικά και είναι ολόκληρα αυτοκίνητα χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκινησαν τα αρραβωνιασματα!!! Οι πρωτες συμπεθερες ειναι η νασια με την μυριαμ!νομιζω τα κοριτσακια ειναι πιο πολλα απο τα αγορακια, η μηπως οχι??σε αναζητηση νυφης λοιπον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες μου!!!μολις τωρα διαβασα οτι γεννησε το χριστινακι μας!!! :ymapplause:

κουκλιτσα μου, να ειναι γερο και καλοτυχο ευχομαι και σε σενα καλη λοχεια!!!περιμενουμε ολες τις λεπτομερειες οταν γυρισεις σπιτι, αν και δε θα εχεις πια πολυ χρονο!!!

φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα από τα πεθερικά που μας έκαναν το τραπέζι.Καλά περάσαμε αλλά πολύ φαί!Βρε κορίτσια κ γω το ιδιο προβλημα εχω με τα κιλά..Καλά ημουν μεχρι τώρα.Αλλά τωρα τελευταια ειμαι εβδομαδα κ κιλο..+13 μέχρι τωρα..τ ι να κάνω ομως που λιγουρεύομαι τα πάντα??Προσπαθω τουλαχιστον τωρα 2-3 μέρες να μην τρωω τιποτα βαρυ το βραδυ.Δυσκολος χειμώνας προβλέπεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγωωωωωωωωωω.....πω πω σκεφτομαι την τιτινουλα μας που πλεει σε πελαγη ευτυχιας και πολυ χαιρομαι...αντε μια μια να παιρνουμε σειρα.

Εγω δεν εχω αιματακι ετσι ξερο αλλα κατι κοκκινοροζ απαλες βλεννες....μαλλον ηρεμει σιγα σιγα σιγα θελω να πιστευω!!!Να βαλω θεματακι λεω αν ετυχε σε καμια αλλη να με ηρεμησει λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω και εγω πήγαμε μέχρι την Μανουλα μου φάγαμε συκαλακια και τώρα πάλι σπιτάκι....και βλέπουμε το ένας ιππότης για την βασουλα.μας αρέσουν πολυ η παλιές ελληνικές ταινίες δηλαδή εγω πρωσοπικα μόνο αυτές βλέπω γενικά δεν βλέπω τηλεόραση........

Να σας ρωτήσω ρε κορίτσια η κοιλιά μου είναι παρα πολυ τεντωμενη και με φαγουριζει πολυ είναι και εσάς έτσι τεντωμενη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εγώ είχα πάει στην παλιά μου ενορία που γιορτάζει αύριο. Χαμός γινόταν, είδα ένα σωρό συγγενείς και φίλους, και όλοι έκαναν την ίδια ερώτηση "πόσο είσαι τώρα;".

Μάντι, καλύτερα πες το στο γιατρό σου. Αυτός θα καταλάβει, είτε έχεις εκείνη την ώρα συσπάσεις, είτε όχι.

Νία, κι εμένα καμιά φορά τεντώνεται και με φαγουρίζει η κοιλιά. Με όλα αυτά που έχει εκεί μέσα, τι περιμένεις; :P

Αναστασία, μην αγχώνεσαι. Εγώ είχα φίλη που περίπου στο μέσον της εγκυμοσύνης είχε αίμα και όχι μία φορά. Ξεκουραζόταν όσο μπορούσε, αλλά είχε κι άλλο παιδί, και δεν μπορούσε να μην κάνει τίποτα. Όλα της πήγαν μια χαρά, και μάλιστα γέννησε με πρόκληση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμενα με φαγουριζει η κοιλια, οχι συνεχεια αλλα μου εχουν πει οταν μεγαλωνει το παθαινουμε.

Αννα Μαρια διαβαζω για αποκολησεις εδω σε διαφορα αρθρα και μερικα τα λενε τραγικα,οτι το εμβρυο δεν αναπνευει καλα και τετοια.Ευτυχως η δικια μας ειναι πολυ κινητικη και δεν δειχνει δειγματα να μην παιρνει αυτα που χρειαζεται!!Απο οτι φαινεται ειμαι στου 1ου βαθμου,χωρις πονο με λιγο αιματακι και ξεπερνιεται ευκολα.Αλλα με ανυσηχει το γεγονος οτι το ειχα και στον 5ο,βεβαια εκει για μια μερα αλλα παλι αγχωνομαι λιγακι....πεινασα κι ολας ωρα για βραδινο...ερχομαιιιιιιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία, αύριο είναι του Προδρόμου.

Αναστασία, μην διαβάζεις τίποτα! Εγώ έχω σταματήσει πλέον να ψάχνω, γιατί όποτε έψαχνα, αγχωνόμουν. Λες και τα γράφουν επίτηδες. Ξεκουράσου και μη φοβάσαι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχεις και αδικο,οσες φορες διαβασα περισσοτερο αγχωθηκα.Ολα μια χαρα θα πανε,για ολες μας,φυσικα να προσεχουμε!!Απλα ειναι αυτη η ατιμη περιεργεια,αλλα χαζομαρα εφοσον ο γιατρος δεν ανυσηχει κακος ανυσηχω εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι περισοτερο φόβο μας προκαλούν όλα αυτά που γράφουν ξεκουρασου κοριτσάκι μου και όλα καλα θα μας πανε....

Και εμένα με έπιασε πεινουλα έβαλα γιαουρτακι με μέλι.....και τώρα το τρώω.."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...