Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

Ζουζούνες, επέστρεψα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αν σας πω ότι δε μου έλειψε καθόλου η Αθήνα, θα με πιστέψετε? :lol: Μάλλον ναι!

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλα τα νέα. Για τη συνάντηση είμαι μέσα όποια μέρα σας βολεύει.

Από χτες βράδυ προσπαθώ να "μαζευτώ". Καθάρισα τα 2 μπαλκόνια (από τα 4) και έβαλα 2 πλυντήρια. Και έπονται κι άλλα...........

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενάκι καθηγήτρια Αγγλικών είμαι. Εγώ με τον υπνόσακο σώθηκα χθες το βράδυ. Εδώ κατέβηκε η θερμοκρασία ξαφνικά στους 25. Της φόρεσα φορμάκι με μακρύ μανίκι και ποδαράκια και τσουπ μέσα στον λεπτό υπνόσακο. Νομίζω οτι μια χαρά κοιμήθηκε κι εγώ ακόμα πιο ήσυχα. Νομίζω μάλιστα οτι της αρέσει κιόλας. Η φρουτόκρεμα σήμερα ένα δράμα. Σχεδόν δεν έφαγε καθόλου, ήθελε να κοιμηθεί μετά...εξαντλήθηκε απο την προσπάθεια. Ξύπνησε και κατα τις 1 και μισή της έδωσα γαλατάκι δικό μου. Τώρα θα την αφήσω να πεινάσει για τα καλά μέχρι τις 5 και μισή να δούμε αν θα φάει το ρυζάλευρο με μεγαλύτερη όρεξη. Τι να πώ υπομονή...Για τη συνάντηση είμαι μέσα. Ας το κάνουμε Παρασκευή για να μην μπλέξουμε με απεργίες..ΕΕΕΕε τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να μπω και εγω στην παρεα σας.αν και σας διαβαζω πολλους μηνες τωρα δεν ξερω γιατι δεν εμπαινα στην παρεα σας. ειμαι η βασω λοιπον(και ειμαι καλα)εχω 2 παιδακια.το πρωτο μου αγορακι προχθες εκλεισε τα 3 και μπηκε στα 4,το δευτερο αγορακι ειναι 5 μηνων.γεννησα 24/4/2011.την ημερα του πασχα.αλλοι εψηναν αρνια και εγω γεννουσα.χι χι.ο λεωνιδακος μου(ακομα δεν τον βαφτισαμε τον μαιο λεμε καθοτι νονα μας ειναι εγκυος)ειναι ολιγον τι θηριο(70 ποντους και 8700.αρχισαν να πονανε τα χερακια μου.τωρα ειναι αρρωστο το αντρακι μου.ξεκινησα τον μεγαλο παιδικο και απο την πρωτη βδομαδα μας εφερε ιωση με αποτελεσμα να κολλησουμε ολοι στο σπιτι και το χιροτερο και ο μπεμπης.εκανε 4 μερες πυρετο και τωρα εχει βηχα.εκανε ακροαστικα,και ξεκινησαμε μασκες και εισπνοες.ελεος δηλαδη.ετσι θα κυλησει φετος η χρονια???????????θα φρικαρω.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλος ορισες βασιλικη στην παρεα μας ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΕ!!!!αυτο με τον σταθμο το εχουμε και εμεις εχει τωρα σχεδον 1 μηνα που το πηραμε ( 29/4/11 γεννησε η γυναικα μου) .οπου και να εισαι γινομαστε 5 μηνων ! απο την ημερ απου το πηραμε σταθμο μεσ ασε 1 μην ααρρωστησε με πυρετο 2 φορες και εγω αυτο διερωταμε βρε παιδια και ο χειμωναε ακομη δεν ηρθε , Ετσι θα την βγαλουμε απο εδω και περα??????? ειναι κριμα το καημενουλη να αρρωστα κανει ακι πυρετο και δεν εχει ορεξουλλ αγια τιποτα ειχαμε και βηχα και για 3 μερες επερνε αντινιωση . ευτυχως σημερα που του φορεσαμε μακρμανικο επεσε π πυρετος αλλα πρεπει να τον προσεχουμε ... αυριο εχουμε παιδιατρο θα τον δει να δουμε ποσο μεγαλωσε και να μας παει αν τελικα μπορουμε να του βαλει το εμβολιο του γιατι οπως ξερετε αν ειναι αρρωστο το παιδι δεν επιτρεπεται να μπει το εμβολιο .... πολλα φιλια και ευχομαι ενα ομορφο Σ/κ !!!!!!!!

βασιλικη μου ευχομαι να περαστικα και να γινει συντομα καλα , με αυτες οι αλλαγες του καιρου πρεπει να προσεχουμε πολυ .

Γιώργος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα και σε σας γιωργο.ειναι μεγαλη ταλαιπωρια οταν αρρωσταινουν τοσο μικρα.δεν ξερεις τι να τα κανεις.μπουκωνουν δεν μπορουν να αναπνευσουν το βραδυ και γενικα δραμα η κατασταση.περιμενα και εγω οτι ο μεγαλος δεν θα αρρωσταινε απο την πρωτη βδομαδα.ελεγα θα μου αρρωστησει κατα τον νοεμβριο που ειναι φουλ ιωσεις.οχι τιποτα αλλο αλλα ο μικρος εχει και ευαισθησια.13 ημερων νοσηλευτηκε στο παιδων απο βρογχιολιτιδα.εμεινε μεσα 14 μερες απο τις οποιες 6 εντατικη.αχ τι θα κανω..........πως θα περασει ο χειμωνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Στεισυ καλως ηρθες!!!Πως περασες?Αλλα τι τα ρωταω καλυτερα απο εδω σιγουρα...τι κάνει η ευχουλα Νο2 η 1...γτ εχω κ την δικιά μου :D

Ελενάκο τεμπελιάζουμεε????Καλά κάνεις,το δικαιουμαστε καμια φορά.

Εγω απο το πρωι δουλειες,φαγητα,πλυντηρια,αγκαλια το μωρο,αλλαγμα το μωρο κτλ κτλ 1 ωρα μου κοιμηθηκε το μεσημερι κ μου εβγαλε την πιστη,δεν θα την αφησω να κοιμηθει το απογευμα.

Βασιλικη καλως ηρθες στην παρεα μας κ να σου ζησουν τα παιδακια σου...οσες εχουν 2 και παιδια ειναι Ηρωισμος,μπαραβο σας που τα καταφερνετε.

Περαστικα στον μπεμπη κουράγιο κ υπομονή τι αλλο να κάνεις εκτος απο το να προσεχεις κ να κανεις τα απαραιτητα για την αναρρωση των παιδιων...βιταμινες,σε ατμο κοντα για το μπουκωμα κτλ κ εσενα νταντυ μου να προσεχετε!!!

Αυτο το γλυκο με το λεμονι κ εγω το ζηλεψα,καποια στιγμη θα το γραψω να το κανω...το πολυ πολυ να σας ξαναρωτησω,μην θυμωσετε ;)

Αυτο με τον υπνοσακο ειναι πολυ νωρις θεωρω κ εγω,εχτες την εβγαλα με ολοσωμο φορμακι κ φανελιτσα απο μεσα.....καλτσουλες πλεον ειναι απαραιτητες εξω,σπιτι μετα το μπανιο της βαζω,ακομα κανει ζεστη,εχω κλειστα παραθυρα οταν κοιμαται για υσηχια....

Παρασκευή λέτε??Εγω δεν έχω θέμα,εκτος απροοπτου βεβαια,απλα θα προτιμούσα κάπου ανοιχτα να παμε καμια καροτσάδα γτ μέσα στο εμπορικό καποια στιγμη θα βαρεθουν κ θα γκρινιάζουν...ειναι ωραια η πρωινη βόλτα...

[smilie=clock.gif] τα λέμε μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: Συναντησεις ακουω και ζηλεεεεεεεευωωωωωωωωω !!! αχ γιατι να μην ειμαι αθηνα;; Βασιλικη μπας εισαι θεσσαλονικια; ;):lol::lol::lol:

σουλακι να κλεισουμε κανα ραντεβου ενδιαμεσα να κανουμε μονες μας συναντησεις σαν τις παλαβες! χαχαα

Ειμαι ακομα αρρωστη με πυρετο..που θα παει δε ξερω!! ολα τα χαμε...

να ρωτησω.. τα νινακια σας καθονται καθολου στον ποπο τους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aναστασία καλή προσαρμογή πάλι στο χάος της Αθήνας! Μου έκαναν εντύπωση τα 4 μπαλκόνια! :shock: Τόσα πατζούρια για καθάρισμα!Χαράς το κουράγιο σου κάθε τρείς κ λίγο να είσαι με το λάστιχο στο χέρι.. #:-s

Γωγούλα δικαιούμαστε οχι μια αλλα 1000 μέρες καθισιού!Ρομποτάκια έχουμε καταντήσει κ δεν το αναγνωρίζουν πάντα! Σου κάνει τσαλίμια η Χριστινούλα;Αχ είναι μέρες που δεν ξέρουν τί θέλουν..

Γεωργιάννα μου τί μπωλάκια είναι αυτά που αλλάζουν χρώμα; Για τη συνάντηση θα έλεγα Παρασκευή (εκτός απροόπτου κ για μένα) γιατί Δευτέρα η Αφρόδίτη άν θυμάμαι καλά δεν μπορεί.

Για το μέρος καταλήξατε;

Το φυσικό αέριο με αγχώνει λίγο,εσένα; έχουμε εγκατάσταση αλλα δεν το συνδέσαμε γιατί φοβάμαι. Γιατί έχει 2 ρολόγια αφού είναι το ίδιο σπίτι;

Βασιλική καλως ήρθες στη παρέα μας!!Να χαίρεσαι κ τα 2 παιδάκια σου!!Εύχομαι περαστικά στον μικρούλη σου πολύ γρήγορα! Να μας λές τα νέα σου όποτε θές!

Ειρηνάκι ο παιδάιτρος λέει κατα τον 6ο στον πωπό.Τον βάζω για λίγο πίσω στη πλατούλα μαξιλαράκια αλλα μετά απο λίγο πέφτει με το κεφάλι μπροστά! :lol:

Κοριτσάκια μου,λέω να ανοίξω το βράδυ ή αύριο πρωί το επόμενο πόστ πρίν αρχίσει να κολλάει πάλι.Προτείνετε καμια αλλαγή στον τίτλο μας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

touristria δεν μενω θεσσαλονικη.εμενα δηλαδη για μια δεκαετια αλλα περυσι τον αυγουστο φυγαμε για αθηνα λογω δουλειας του αντρα μου.κλαψ.μου λειπει η θεσσαλονικη καποιες στιγμες...τι να κανουμε ομως.....και εγω θα ηθελα να ερθω στην συναντηση αλλα δεν ξερω πως θα ειναι τα μικρα μου.......σνιφ.εχω τον μικρο στο ρηλαξ και μονιμως ειναι με το κεφαλι ορθιο να σηκωθει.τα ιδια κανει και στο αυτοκινητο και πολυ με εκνευριζει γιατι ειναι επικυνδινο να μην στηριζει το κεφαλι.πχ σε περιπτωση αποτομου φρεναρισματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα και εμενα του αρεσει απιστευτα να καθεται στον πωπο του και να βλεπει τηλεοραση ναι ναι .αν εντοπισει την τιβι κολλαει ασχημα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εμενα πολυ καθιστη καθεται μπαλατζαρει βεβαια σαν τον ορεστη μακρη αλλα τι να γινει... ασε αμα εντομπισει τηλεοραση κ υπολογιστη χαλια χαλια

βασιλικη καλως ηρθες! Αφου μας διαβαζεις δε χρειαζεσαι κ συστασεις για εμας :D

αντρια με γεια! ομορφα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα αλλαξε το τελος στον τιτλο μονο, δεν εχω καμια ιδεα.

Εχω 2 ρολοι επειδη ειναι πανω κατω το σπιτι, ειναι πολυ καλο αυτο επειδη πανω αναβω και το τζακι και γενικα κατω κανει πιο πολυ κρυο. Δεν με αγχωνει το φυσικο αεριο επειδη τωρα μια μικρη διαρροη να εχει κοβετε ειναι πιο ασφαλες απ'οτι ηταν παλια.

Βασω καλως ηρθες. Δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα θα ειναι ακομη χειροτερα τα πραγματα με το παιδικο. Επειδη εχει ευαισθησια ο μικρος, καλο ειναι να σταματησεις τον μεγαλο απο το σταθμο. Δουλευεις και τον εβαλες; Τα ξερω απο πρωτο χερι ολα αυτα απο τον μεγαλο μου! Τα πρωτα 2 χρονια ετσι ηταν συνεχεια αρρωστος ωτιτιδα, γριπη, γαστρεντεριτιδα κτλ....

Μακαρι να ερθεις στην συναντηση πολυ θα χαρουμε να γνωρισουμε και εσενα.

Ανδρια με γεια, πολυ ωραια ειναι. Πολυ ψιλο βεβαια το παπουτσι θα τα καταφερεις με την μικρη αγκαλια;

Μαριτινα ο Αλεξανδρος μου δεν ετρωγε τα φρουτα με τπτ. Μηπως και της μικρης δεν της αρεσει;

Τοτε να αφησουμε για αλλη μερα την συναντηση και θα δουμε τι θα γινει με τις απεργιες.

Ειρηνη περαστικα σου!! Αντε κατεβα Αθηνα να σε δουμε και εσενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδρια πολυ ωραια τα ρουχα με το καλο η βαπτιση του μωρου σου.georgi αυτα σκεφτομαι και εγω και αγχωνομαι.απο την μια εχω τον μικρο που θα κολλαει συνεχεια και θα τον φορτωνω με φαρμακα.απο την αλλη εχω τον μεγαλο που ειναι πλεον 4 .τι θα κανει ολη μερα στο σπιτι?????θα αποβλακωθει στην τιβι..ο αντρας μου δουλευει ολη μερα.βοηθεια δεν εχω.παιδακια δεν εχει για να παιζει.θελει και αυτος να βγαλει την ενεργεια του,να παιξει με παιδακια να κοινωνικοποιηθει.τι να κανω δεν ξερω.....εγω προς το παρων δεν δουλευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες βασιλικη!!!να χαιρεσε τα παιδακια σου!!!!!!

ειρηνακι μεσα :lol::lol::lol: αντε ελα εσυ επανω τωρα να δεις τα μερη μας!!!

ελενακι το πρωι εδω εχει ψυχρουλα μετα ζεστενει ο καιρος,τελος τους μηνος θα κανουμε συγκεντρωση στην οικοδομη ευτυχως ηρθε μια καινουρια στην πολυκατοικια κ ενεργη μια χαρα γιναμε περισσοτεροι τωρα αυτοι που πληρωνουμε υπαρχει μια που χρωσταει 800 ευρω θα ζητησω στην συγκεντρωση να της κοψουμε την παροχη δεν παει αλλο...ειπαμε θα τυχει να ξεμεινεις απο λεφα αλλα αυτη απο τοτε που μπηκε εχει να πληρωσει πηγε διακοπουλες ψωνιζει ολη μερα αλλα τα κοινοχρηστα γιοκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω σου προτεινω να τον πας ή κολυμβηση ή Tae Kwo Do. Ειμαι σιγουρη οτι θα βγαλει την ενεργεια του εκει. Σε καταλαβαινω απολυτα, το ιδιο ειναι και ο μεγαλος μου χωρις παρεα και το καλοκαιρι βαριεται παρα πολυ. Εγω παντως θα τον σταματουσα εστω να μεγαλωσει ο μπεμπης.

Ο Αλεξανδρος πηγε απο 13 μηνων παιδικο και για 2 χρονια τα ειδα ολα με τις αρρωστιες. Ευτυχως απο τοτε εχει να αρρωστεισει

Που μενεις στην Αθηνα;

Σουλα δεν λεγεται ζαχαροπαστα, αλλα φτιαχνετε ετσι. Το εχω κανει πανω απο κατι κεκακια και αν εχεις και χρωμα να κανεις σχεδιακια τελεια!!!!

Ελενα γραψε ΑΡΧΗ ΚΡΕΜΑΣ , εαν σας αρεσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι κομματια!!! Που κουραγιο για σεξ;; Ετσι θα ειναι αραγε απο δω και περα; Που να κανω και 3ο παιδι τι εχω να τραβηξω.

Τελειωσα καποιες δουλειες αλλα οχι ολες. Μερα ειναι και αυριο. Δεν ειμαι τεμπελα αλλα μεχρι καποιο σημειο εχω και εγω αντοχες. Δεν μου αρεσει το σπιτι μου αλλα δεν εχω αλλη επιλογη. Αχ ποσο με ηρεμει οταν σας λεω τις σκεψεις μου.

Καληνυχτα, δεν θα προλαβω να δω παλι τον ανδρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και γιωργο!!βασω καλως ηρθες και να χαιρεσαι τα ζουζουνια σου!!!αντρια ωραιο το φορεμα, νομιζω για βαπτιση κατι απλο χρειαζεται!!!κι εμεις ολο το απογευμα πηγαμε με την κουμπαρα και το κοριτσακι που θα βαφτισω, να κοιταξουμε για βαπτιστικα!!!απο κοντα ειχαμε τη μπεμπα και το μπαμπα μας να βοηθαει!!!πολυ ακριβα μου φανηκαν οπου πηγαμε σε μαρκες ( lapin, alouette, marasil, gelato) καμια 800σαρα με το παλτο!!!!!βρηκαμε βεβαια και πιο φτηνα, σε βιοτεχνια, αλλα θα ξαναψαξουμε....η αθηνουλα ευχαριστηθηκε βολτα και αγκαλια!!!εμενα νε τρελλαναν στα τηλ. γιατι μιλησα με τη μαμα σημερα( δεν της ειχα πει τιποτε χτες) και ενημερωσε τις θειες μου, που με τη σειρα τους εψαχναν να βρουν καποιον γνωστο που να μπορει να βοηθησει....θα παρω αυριο τηλ. κι εναν νεογνολογο στο αλεξανδρα να δουμε αν μπορει να μας εξετασει...

φιλια στα μωρακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιμηθηκε το μικρο μου το αγορι και τωρα παω να σιδερωσω ενα βουνο ρουχα............μενω αλιμο.κολυμβηση δεν νομιζω να του αρεσει.εδω το καλοκαιρι με το ζορι τον εβαζα για 3 λεπτα θαλασσα.βρηκα μια σχολη για παιδακια που κανουν γυμναστικη-πολεμικες τεχνες.πηγε με ενθουσιασμο την πρωτη φορα(βεβαια ολη την ωρα εκανε του κεφαλιου του).την δευτερη φορα στο μισαωρο πανω βγαινει και μου λεει μαμα μου παμε σπιτι.ειναι μικρος μου ειπε δασκαλος....σουπερ δηλαδη.και το κακο ειναι οτι ειναι 20 ευρω η εγγραφη 50 τον μηνα και κανενα 50 η στολη.σαν πολλα να ειναι για μια δραστηριοτητα και να μου πει μετα την 1-2 φορα δεν μ αρεσει........καληνυχτα κορτσουδια.τα λεμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα επισκέψεις, ένα ζευγάρι με τα δυο τους κοριτσάκια και ξετρελάθηκαν με τον Άρη, όλο αγκαλιές και χάδια και παιχνίδια κι ο μικρός βγήκε νοκ άουτ! :lol:

Βάσω καλώς όρισες, να σου ζήσουν τα παιδάκια σου, περαστικά και υπομονή!

Γιώργο περαστικά στον Χρυσοβαλάντη!

Περαστικά Άφρο και Ειρήνη!

Άντρια με γεια, όμορφα είναι!

Καροτσάδα έξω ωραία θα ήταν, μ' αρέσει η ιδέα σου Γωγώ αλλά που? Προς θάλασσα? Προς κέντρο (Θησείο που έχει πεζόδρομους)? Όχι ότι έχω θέμα και με το Village. Α και αν βολεύει η Παρασκευή, ας το κάνουμε τότε.

Αναστασία καλή προσαρμογή!

Έλενα οι εγκαταστάσεις φυσικού αερίου θεωρούνται πολύ ασφαλείς, περισσότερο πχ. από τον καυστήρα πετρελαίου. Κι εμείς φυσικό αέριο έχουμε και για θέρμανση και για ζεστό νερό και στις εστίες της κουζίνας (και είναι τέλειο το μαγείρεμα με φλόγα!)

Ο Άρης κάθεται με μαξιλάρια στο καναπέ ή σε μια πολυθρόνα που έχουμε αλλά γέρνει μετά από λίγο και πέφτει ξαπλωτός, πολύ γέλιο. Του αρέσει επίσης να κάθεται αγκαλιά στα πόδια μου, αν έχω τον υπολογιστή μπροστά τον κοπανάει με το χέρι του (χθες παρά λίγο να χάσω ένα αρχείο έτσι!) Τηλεόραση έχω να δω από τον Ιούλιο!

Γεωργιάννα μου απόλυτα κατανοητή η κούρασή σου, εγώ απορώ πως τα καταφέρνεις όλα!

Φιλιά Αφροδίτη, Μαριτίνα, Σούλα και όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια που δεν είδα σήμερα!

Πάω για ύπνο, πολύ το καθυστέρησα κι έχω βάλει και μια συνεδρία Σαββατιάτικα, τι το 'θελα;!

Όνειρα γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

αντρια τελεια τα ρουχαλακια σου... εγω ακομαδν εχω βγει να παρω!!

αφροδιτη καλη ειναι κ μια 2η κ μια 3η γνωμη.ευχομαι να πανε ολα καλα!

αφρο πως εισαι ;;;;

γεωρτγιαννα οντως κανεις πολλά πάρα πολλα μεσα στη μερα λογικο να τα παιζεις..εδω τα παιζω εγω που κανω το 1/3.... να δω τι θα γινει κ οταν μπουμε στις τροφές..

δαφνη μη γελάσεις.... ψυχολογος εισςαι; γιατι σε ειχα στανταρ για δικηγορο;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

σουλα τζαμπατζιδες και εσεις ε; ευτυχως εμεις εδω που αγορασαμε εχουμε ατομικο..εχεις γεμιζεις κ καις..δενεχεις δεν καις.... αντε με τον καθενα...

εγω να ανεβω αλλα θα πρεπει να με φιλοξενησεις :lol::lol::lol::lol: ειμαι μια τζου τζου τζαμπατζου!!! αληθεια πανω σε εσας εχει μερη ωραια χουχουλιαρικα στυλ εκδρομης χειμωνιατικης; :roll:

εμένα δεν καθετε ακομα..ειπε ο παιδιατρος οχι..αλλα τη βλεπωπου ολο προσπαθει να σηκωθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...