Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

Α δεν σας είπα!σήμερα πρώτη μέρα γυμναστηριο!!ωραία ήταν!λέω αν καταφέρω όσο δεν δουλεύω ακόμη να πηγαίνω 3-4 πρωινά την εβδομάδα που ο Κώστας είναι σπίτι με τη Μυρτώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προτεινετε μερα για την συναντηση, εγω δεν εχω προβλημα. Ειδα και το καιρο για την αλλη εβδομαδα και θα ειναι ηλιολουστος με 29βαθμους.

Γιουλη δεν ειναι οτι εχουν παει οι αλλοδαπες απλα παιρνουν αναλογα με το οικονομικο εισοδημα. Οταν πηγαινα εγω τον Αλεξανδρο 1-2 παιδακια να ηταν ξενο, απλα πρεπει οπωσδηποτε να εχεις χαμηλο εισοδημα στο εκκαθαριστικο.

μην στεναχωριεσαι με τα κιλα πριν 5 μηνες γεννησες, ηδη εχασες αρκετα!

Δαναη καλη αρχη!

Ανδρια τι εγινε την Παρασκευη στο ιντερβιου που ειχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προτεινετε μερα για την συναντηση, εγω δεν εχω προβλημα. Ειδα και το καιρο για την αλλη εβδομαδα και θα ειναι ηλιολουστος με 29βαθμους.

Γιουλη δεν ειναι οτι εχουν παει οι αλλοδαπες απλα παιρνουν αναλογα με το οικονομικο εισοδημα. Οταν πηγαινα εγω τον Αλεξανδρο 1-2 παιδακια να ηταν ξενο, απλα πρεπει οπωσδηποτε να εχεις χαμηλο εισοδημα στο εκκαθαριστικο.

μην στεναχωριεσαι με τα κιλα πριν 5 μηνες γεννησες, ηδη εχασες αρκετα!

Δαναη καλη αρχη!

Ανδρια τι εγινε την Παρασκευη στο ιντερβιου που ειχες;

ΝΑΙ ΒΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΧΑΜΗΛΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ?ΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΧΑΜΗΛΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΚΡΙΤΗΡΙΑ????ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ...ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΨΗΛΟΜΙΣΘΟΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΧΑΜΗΛΟΜΙΣΘΟΙ...ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΜΙΣΘΟ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΗΣΕΙ...ΔΙΝΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.... ...ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ Κ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΚΑΝΕ 1000 ΣΑΡΔΑΜ Η ΓΛΩΣΣΑ....ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ-ΟΛΟΙ ΞΕΝΕΣ...ΤΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ?ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΟΥΜΕ Κ ΟΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προτεινετε μερα για την συναντηση, εγω δεν εχω προβλημα. Ειδα και το καιρο για την αλλη εβδομαδα και θα ειναι ηλιολουστος με 29βαθμους.

Γιουλη δεν ειναι οτι εχουν παει οι αλλοδαπες απλα παιρνουν αναλογα με το οικονομικο εισοδημα. Οταν πηγαινα εγω τον Αλεξανδρο 1-2 παιδακια να ηταν ξενο, απλα πρεπει οπωσδηποτε να εχεις χαμηλο εισοδημα στο εκκαθαριστικο.

μην στεναχωριεσαι με τα κιλα πριν 5 μηνες γεννησες, ηδη εχασες αρκετα!

Δαναη καλη αρχη!

Ανδρια τι εγινε την Παρασκευη στο ιντερβιου που ειχες;

Piga mou kanane 2 erwtiseis k efiga :o 2 lpeta me to roloi :o eixane 65 aitiseis gi'auti tin 8esi!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνουλα αυτο ειναι το παρκοκρεββατο μας ειναι δυο θεσεων και για ψηλα και κατω κατω ειναι ευρυχωρο εχει κ πορτακι ουτως ωστε να βγαινει μονο του απο το πλαι οταν ειναι μεγαλο ανοιγει με φερμουαρ πανω απο τριων χρονων το κοβω να το κατφερνει κ πηρα ενα ωραιο αναδιπλουμενο στρωμα απο κοκοφοινικα τελειο το δικο μας εχει πιο πολυ πορτοκαλι κ παασχαλιτσες

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid= ... id=3285715

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη, η συνταγή για το γλυκο με το λεμόνι:Λοιπόν, το φτιάχνεις σε μια στρογγυλή ταρτιέρα, στον πάτο στρώνεις σαβαγιάρ (όχι αυτά από σφολιάτα) τα οποία έχεις βρέξει λίγο με φρέσκο γάλα.Στο γύρω γύρω βάζεις όρθια μισά κομμένα σαβαγιάρ (την στρόγγυλη πλευρά προς το πάνω). Από πάνω στρώνεις μια κρέμα που έχεις φτιάξει ως εξής:βάζεις στην κατάψυξη για μια μέρα ένα κουτί εβαπορέ μεγάλο,το βγάζεις κ το χτυπάς με λιγότερο από μισό κιλό άχνη ζάχαρη.Σε ένα ποτήρι βραστό νερό διαλύεις ένα φακελάκι ζελέ λεμόνι της γιωτης και προσθέτεις ξύσμα κ χυμό ενός λεμονιού.Ρίχνεις αυτό το μείγμα μέσα στην κρέμα σιγά σιγά κ συνεχίζεις να χτυπάς.Το γλυκο πρέπει να μείνει στο ψυγειο 4 ώρες.Είναι τέλειο, εύκολο κ με φτηνά υλικά!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και νταντι!!!σημερα εκανα δουλιτσες, πλυσιματα και σιδερωματα, αντε κι ενα μαγειρεμα ( φακες ) !!!!μπηκα κανα 2 φορες διαβασα τα νεα σας αλλα δεν προλαβαινα να γραψω...

η αθηνουλα κοιμαται τωρα, θα ξυπνησει ομως, οπου να'ναι.... ;)

ψαχνω κι εγω για παρκοκρεβατο, οποτε οι πληροφοριες σας ηταν πολυ χρησιμες!!!βεβαια, δεν πολυκαταλαβα αυτο με το φερμουαρ, ως ποια ηλικια θα θελουν να καθονται στο παρκο για να μπαινοβγαινουν;;;;η μηπως ειναι χρησιμο το φερμουαρ οταν το χρησιμοποιουμε σαν κρεββατακι;;;

για συναντηση ειμαι κι εγω μεσα, εννοειται!!!!με μια μικρη επιφυλαξη ομως, μπορει να παμε για τα βαπτιστικα της κουμπαρας την αλλη εβδομαδα, και δεν ξερω ποτε ακριβως.... :( την τεταρτη κλεισαμε ραντεβου με τον γιατρο που μας συστησε η παιδιατρος, για να δει τον σπιλο της αθηνουλας....ελπιζω πραγματικα να μην ειναι τιποτε , γιατι με αγχωνει....

ξυπνησε το παιδακι μου!!!

φιλια σε ολα τα νινακια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη το φερμουαρ ειναι για μετα το παιδι να μπαινοβγαινει οποτε θελει μεσα, και να μην καθεσε εσυ να την βγαζεις εξω. Οταν μεγαλωσει ή οταν θα αρχισει να μπουσουλαει.

Εμεις ειχαμε κλαματα το μεσιμερι αλλα τον αφησα να κλαιει και μετα ηρεμησε και κοιμηθηκε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη το φερμουαρ ειναι για μετα το παιδι να μπαινοβγαινει οποτε θελει μεσα, και να μην καθεσε εσυ να την βγαζεις εξω. Οταν μεγαλωσει ή οταν θα αρχισει να μπουσουλαει.

Εμεις ειχαμε κλαματα το μεσιμερι αλλα τον αφησα να κλαιει και μετα ηρεμησε και κοιμηθηκε.

ααααα μαλιστα!!!ειχατε κλαμματα εεεεε;;;;κι εμενα δυσκολευεται μερικες φορες να κοιμηθει ( τη βαζουμε στην κουνια της με την πιπιλα και το μομπιλο απο πανω ) και θελω να ειμαι εκει για της βαζω την πιπιλα οταν της φευγει, οι γιωργος ομως, θελει να την αφηνω τελειως μονη....μου φαινεται λιγο βαρβαρο, τι λες;;;;φοβαμαι οτι αν την αφηνω να κλαει, θα κοιμηθει καποια στιγμη μεν, αλλα την επομενη φορα δεν θα θελει καν να μπει στην κουνια.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO!!!!!ti kanete???

molis ekatsa!epesan kai oi 2 antres gia upno,o megalos kanei douleia sto laptop opote eipa na mpw na dw ta nea sas!!!parkokrevato exw ki egw..mou to eixane dwsei otan gennisa to xari alla einai kalutero giati to pairneis k stis diakopes(opws eipan kai oi alles manoules)..!ta oikonomika xalia...ontws..ki apo kei pou den to perimeneis erxetai kai ena kainourio fesi!ti na pw?mas exoun falirisei..eipane tha anevasoune k to petrelaio sta upsi..na dw ti tha kanoume..!tespa..aisiodoksia..kai vlepoume..!an kanoinisete sunantisi prwi kai me thelete eimai ki egw mesa...

gioulaki kala les..emeis kaname sto gamo mas megalo trapezi,sto xarouli kaname mia mazwksi edw sto spiti mono gia filous..kai twra provlepw na min kanoume tipota..!alla den stenaxwriemai..protimw na paw ena taksidi..i na pswnisoume to totidipote para na ta dwsw se trapezia k tetoia!

afro iremise koritsaki mou..atimes ormones!!!einai kai megales oi allages sti zwi sou..alla prospathise oso mporeis na ksekourazesai(mia kouventa ki auti) kai ase to paidi estw gia ena 2 wro sto gianni kai pigaine gia ena (ntekafeine) kafedaki me kamia fili sou...na allakseis ligo parastaseis..tha sou kanei kalo..ki otan gurriseis spiti tha ta deis apo alli optiki gwnia ta pragmata...ki an oxi..kanonise to pio sustimatika to kafedaki na kselampikareis ligo..!eimaste stin idia ilikia k kserw pws niwtheis!ta perasa ki egw..

filakia se ola ta koritsakia k ston antra tis pareas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαρελάκια στο κρεβάτι, δυο χεράκια να εξερευνούν το πρόσωπό μου, να μου τραβάνε τη μύτη, τα μαλλιά και γέλια, πολλά γέλια! Ύστερα μπρούμυτα πάνω μου, το πρώτο σκαρφάλωμα, κατόρθωμα μεγάλο, χαμόγελο ικανοποίησης κι αγάπης, πόση γλύκα σ' ένα βλέμμα! Ρουφώντας ζωή από το στήθος, το ένα χεράκι το αγκαλιάζει, το άλλο χεράκι χαϊδεύει, παίζει, ρίχνει μικρές μπουνίτσες, πόση τρυφερότητα σ' ένα άγγιγμα! Κλείνουν σιγά σιγά τα βλέφαρα, ύπνος ήρεμος, γλυκός. Στην αγκαλιά μου έχω το κόσμο όλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται Joanaki πως σε θελουμε απλα δεν ηξερα που μενεις και δεν ειπα κατι!

Αφροδιτη μου τπτ δεν παθενει να την αφησεις μονη της. Ετσι του κανω εγω του Διονυση και τωρα παιρνει αγκαλια ενα σεντονακι και κοιματε. Προσπαθησε να μην την μαθεις ετσι γτ αμα χρειαστει να στην κοιμισει αλλος δεν θα μπορει. Ασε που θα αρχιζει σιγα σιγα να ανεξαρτοποιητε. Μην νομιζεις απο τωρα παιζει ρολο πως την κοιμιζεις. Η γνωμη μου βεβαια και αυτο το ειδα και στον ΑΛεξανδρο.

Και τα δικα μου κοιμηθηκανε, βεβαια για αλλη μια νυχτα ο ανδρας μου θα αργησει να γυρισει.

Καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

Δάφνη,υπέροχο κείμενο!Η αλήθεια είναι ότι η ωραιότερη αίσθηση είναι όταν σκύβω από πάνω της και απλώνει τα χεράκια της κ μου χαϊδεύει το πρόσωπο σαν να το ανακαλύπτει...

Αφροδίτη, θα συμφωνήσω με τη Γεωργιάννα, να την αφήνεις λίγο να κλαίει, κάποιοι παιδίατροι λένε 5 λεπτά άλλοι μέχρι 15.Η Μυρτώ επειδή είναι μεγάλη απατεώνισσα κ κλαίει χωρίς λόγο, την αφήνω, όταν ξέρω ότι δεν πονάει,δεν πεινάει, ειναι καθαρή.Αλλιώς θα τα βρούμε μπαστούνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Δαναη μου τι εχουμε να τραβηξουμε απο τα Ταυρακια μας!! το ιδιο και ο Διονυσης, κλαιει χωρις λογο μονο και μονο να κανει κατι ή να τον βαλω στο στηθος να το πιπιλισει για 1 λεπτο και να κοιμηθει!!!

Δυσκολη νυχτα!!! καθε 2 ωρες ξυπναγε για φαγητο!! νομιζα οτι επαθε κατι επειδη δεν ηρεμουσε αλλα οταν τον εβαζα στο στηθος ετρωγε για λιγο και μετα υπνο! Αλμα αναπτυξης νυχτιατικα!!!

Τον ξυπνησα στις 7 να παμε σχολειο και τωρα παιζει στο παρκο του και σε λιγο θα κοιμηθει μονος του.

Εχω 2 μπουτακια κοτοπουλο τι να τα κανω; δεν τρελενομαι στο φουρνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα βαρελακια εχει τρελλαθει με αυτα τις τελευταιες δυο εβδομαδες... και ανεβαινει πανω μου και με κοιτα μεσα στα ματια...

εμεις περναμε μια ταλαιπωρια λιγο στον υπνο θελει νανουρισμα και να καθομαι διπλα της να εχει το βυζι στο στομα, με το τελευταιο τα παμε καλυτερα αλλα ο θηλασμος και το νανουρισμα ειναι απαραιτητα! ελπιζω οτι θα δουμε καποια βελτιωση πριν καταρρευσουμε :lol::lol::lol::lol: ευχαριστω ολες για τη συμπαρασταση ειναι κυριως βραδινο φαινομενο θα περασει θεωρω, ευχαριστω πολυ

Κοριτσια εγω λογικα αν το δουμε θεωρω παραλογο να αφηνεις ενα ον που μετρα μονο μηνες πανω στη γη να κλαιει για παραδειγματισμο... ο εγκεφαλος τους δεν ειναι τοσο αναπτυγμενος για να το κανουν συνειδητα για να μας ''εκβιασουν'' καταλαβαινουν τα πολυ βασικα μονο, δεν ειναι λοιπον παραλογες οι απαιτησεις των ενηλικων; δεν ειναι παραλογο να θεωρουμε αυτονοητο οτι πλασματα μηνων μονο πρεπει να ειναι ανεξαρτητα και να κοιμουνται μονα τους επειδη αυτο βολευει εμας; αυτα ηταν περισσοτερους μηνες στην κοιλια μας απ ο τι ειναι εν ζωη, το ξερετε οτι μελετες λενε οτι 3,5 μηνων μολις καταλαβαινουν οτι δεν ειναι πια στο σωμα μας; ειναι ολα τοσο δυσκολα γι αυτα και εμεις ομολογω ειμαστε λιγο βαρβαροι... εμενα η μονη φαση που την αφηνω να κλαιει ειναι στο καθισμα αυτοκινητου που κ παλι οπου μπορω κανω σταση αλλα ακομα κι εκει σκιζεται η καρδια μου δεν υπαρχει πιο σκληρος ηχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την πρωτη καλημερα σημερα μας την εκανε η εφορια με ενα ραβασακι 160 ευρουλακιων...

δεν παμε καθολου καλα!!!!

απορω...τι νομιζουν?ειμαστε μηχανες που γεννανε λεφτα???

πληρωσε οτε δεη εφορια ευδαπ...κ αν σου μεινουν τρως κ εσυ!!!

σε ολες τις υπολοιπες χωρες δεν πειραξαν ουτε μισο σεντ απο χαμηλομισθους,οι δικοι μας μας εχουν τρελανει!!!!

απολυσεις...περικοπες...αχ θελω πισω την δραχμουλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα γιναμε 4 μηνων!

χαρουμενα μηνεθλεια!!!!!!!τι γρηγορα που μεγαλωνουν...να την χαιρεσε αφρο μου!!!!!να απολαμβανετε την καθε σας στιγμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Pigame zigistikame evale 745gr se 19 meres :D..Agorasame k mia tsanta megali gia ta panakia mas, ta rouxalakia mas giati auti pou pirame dwro me to karotsi itan poli mikri..Etsouze i timoula itan marka (okiedog) alla kata en8ousiastika..Itan 80+ evro k tin pirame 60 evro..Kanei na pas k ta3idi..Evala ta pragmatakia tis pou eixa stin alli k den ekleine me tipota k auti exei xwro akomi..Exei apo ola 8iki eidiki gia na krata zesto to galataki, xwraei 1lt 8ermo k paaaaara polles 8ikoules mesa-e3w :D

post-5713-13873937741489_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τελικά κορίτσια κι εμένα τα 100ml γλυκόζης μου έγραψε ο γιατρός και 4 μετρήσεις... +γενικές αίματος και ούρων!!! Ρώτησα για το εμβόλιο και μου είπε ότι δεν το κάνει γενικά. Θα ρωτήσω και την καινούρια γιατρό να δω τι θα μου πει και θ' αποφασίσω. Αν και γενικά είμαι υπέρ των εμβολίων και διάβασα ότι το συγκεκριμένο είναι καλό να το κάνεις 28η με 30η εβδομάδα. Είδωμεν!!!
    • Ελπίζω να πηγαίνουν όλα καλά σε όλες μας κορίτσι μου. Απλά αυτήν την εβδομάδα νομίζω ότι έχουν ευθυγραμιστεί οι πλανήτες βρε παιδί μου...  
    • Καλημερα κορίτσι μου, λυπάμαι πολυ για αυτά που έχεις περάσει… δυστυχώς για κάποιες από εμάς ειναι δύσκολο το ταξίδι αυτο. Ηθελα να σε ρωτήσω αν έχεις κανει ποτε καμπύλη ζαχαρου. Ξερω μια περίπτωση που είχε θέμα κ δεν το γνώριζε, και το ανακάλυψε ένας ενδοκρινολόγος. Όταν διορθώθηκε έμεινε φυσιολογικά έγκυος. Δεν είχε μπει καθολου στη διαδικασία εξωσωματικής η συγκεκριμένη. 
    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...