Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Στεφανια...Μενουμε στον... "παραδεισο"...!!

Θα βαλω φωτο στην ομαδα να δεις..

Εδω δεν ξερω να το κανω.. :?:?:?:?:?

Ακους εκει να με πεις απονη μανα... :lol::lol::lol::lol:

Αγχωνεσαι ΧΩΡΙΣ λογο ρεεεε!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Το σπορι μεγαλωνει μιαααααα χαρα κι εσυ εξακολουθεις να αναρωτιεσαι.. "γιατι" και "πως" και "αν"...

Ε! Ρε και σε ειχα κοντα.. Θα σου εβγαζα το μαλλι τριχα τριχα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμμετο κανει πολυ ευκολα το ατιμο.. Οπως κι' εγω.

Βηχει βηχει βηχει και γκλουυυυυκ... Αλλα μετα ηρεμει λιγο γιατι φευγουν τα φλεματα.. :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΑΑΑ, ΤΩΡΑ Μ' ΕΠΙΑΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ :roll: ΜΑ ΚΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΛΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ? ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΟΤΑΝ ΠΑΙΧΤΕΙ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΣΤΟΛΙΣΑΤΕ? :shock: Α ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΝ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΑΥΤΗ ΤΙΣ ΜΠΑΛΕΣ :lol:

ΣΤΕΛΛΑΑΑΑΑ, ΑΝΤΕ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ! :ymparty: ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΑΦΡΟΔΙΤΗ? ΕΜΕΙΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΔΥΟ ΕΜΒΟΛΙΑ ΗΔΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ (ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ :oops: ) ΑΛΛΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗ ΜΙΑ ΗΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΓΡΙΠΙΚΟ. ΟΠΟΤΕ... ΘΑ ΤΗ ΜΙΣΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ :lol: ΚΑΙ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ "ΑΝΝΟΥΛΑ Σ' ΑΓΑΠΑΩ", ΜΠΑΣ Κ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΤΟ ΣΤΡΙΜΜΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΤΡΙΓΚΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΒΑΖΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ :shock: ΑΠΕΞΩ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΟΚ :lol: !

ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΟΥΠΕΡ ΤΟ ΣΑΙΤ, ΑΝΤΕ, ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na μαι και εγω πηγαμε αλεξανδρουπολη καναμε τι βολτα μας σκασαμε το 300αρη στα τζαμπο και φυγαμε αλλα πηραμε καρεκλακι αυτοκινητου μεγαλο για κω/νο 9-36κιλα για να παρει η μικρη το αλλο 0-18...πηραμε τα χριστουγεννιατικα δωρα και 5-6 υποχρεωσεις που ειχα και ολα καλα....η μικρη αρνακι ο κων/νος μες τη χαρα που αγοραζαμε αυτοκινητα...

δεντρο στολισα το σαββατο αλλα ο μικρος ηταν σχετικα ησυχος λιγο μαλωσα λιγο επαιξε ολα καλα...

η μικρη με τη γκρινια συνεχιζεται χθες 1 παρα κοιμηθηκε αλλα τι ανακαλυψα?οτι εχουμε 2 δοντιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα......ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι βγαλαμε 2 μαζι και ο κων/νος ετσι μαζι τα ειχε βγαλει γι αυτο εχει ζορι στον υπνο η καημενη ελπιζω να ηρεμησει τωρα...

φανη μου δεν το καταλαβαινω καλα η παιδιατρος δεν κανει κατ?εχει τοσο καιρο παιδευεται η μικρη.

στεφανια μην αγχωνεσαι ολα καλα θα ειναι θα δεις...αυτα τα νεα μου για την ωρα

στελλα για εμβολια εμεις καναμε το τελευταιο εχει πανω απο 6-8 μηνες και τωρα εχουμε το μαρτιο να κανουμε που το ειδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγεια τα δοντακια Ιφιγενεια!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

Ειχα δικιο τελικα (αν και φαφουτομανα) :lol: επεσα μεσα..

Γι' αυτο εχει γκρινια η καημενη...

Γερα και σιδερενια.. και με λιγοτερη γκρινια τα υπολοιπα....! :D

Εμεις καναμε την βολτα μας το απογευμα, μαζεψαμε μπολικο κρυο.. (σιγα μη λειπαμε απο την γιορτουλα) :lol: και κατα τις 8 παρα πηγαμε παιδιατρο.

Εχει λαρυγγιτιδα το κοριτσι μου και κοκκινο αυτακι.. :(

Μας εδωσε αντιβιωση (claricid), σταγονες (soldesanil), σιροπι (mucosolvan).. και ο θεος βοηθος..

Το μεσημερι εβγαλε ολο το κριθαρακι με την κοτα που με τοοοσο περπατημα την ταισα στην εξοχη... :oops::oops::oops:

και εκλαιγε απαρηγορητη που εκανε "εμμετουλι το κιθαλακι".. :(:(:(:(

Βαρεθηκα ε! Να μαζευω ξινιλες...

Ελπιζω να ερθει στα ισια της τωρα μ' αυτα τα ριμαδοφαρμακα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου ομορφες...τι κανετε?η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι οσο συνεπης ημουν παλια στο παρεακι μας :oops::oops::oops::oops: που ειναι και το πρωτο εδω μεσα για μενα αυτο δεν το ξεχναω ποτεεεε :D:D:D αλλα να ξερετε οτι δεν παυω νασας σκεφτομαι και να σας παω πολυυυυυυυυυυυυυυ :-*:-*:x:x

σουσου μου...αληθεια πως σ ελενε? εχω χασει πολλα επεισοδια ε? :oops::oops: δεν θυμαμαι ματια μου ποσο μου βγηκε η χωριακη ουτε ποσο ημουν..απότι θυμαμαι ειχα 8 μερες καθυστερηση..καπου εκει...θα το ψαξω και αν το βρω θα σου πω..ευχομαι ολοψυχα παντως ολα να σου πανε καλα κοριτσακι μου!!!!!!!!!

φανουλι μου γλυκο περαστικα στο γλωσουδικο ατατινακι μας...ευχομαι ν αγινει γρηγορα περδικι :D:D:D ποτε καλε θα δειξει τα μερη σας? αχ ειδοποιηστε με να το δω..οποια εχει το κιν μου αν μπορει ας στειλει ενα μηνυματακι....please...

συμπεθερουλα μου...κοντος ψαλμος αληλλουια ε?αντε αγαπη μου με το καλο η μπεμπουλα σας και με εναν ..μη σου πω κανέεεεεεεεεεεεναν πόνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D

ιφι μου τα φιλια μου και σε σενα...κοιτα όσο γαυτο που πες..το καθε παρεακι εχει το δικο του στυλ και υφος...'άλλα αποκομιζεις απο το καθενα... ;););) εμενα μου αρεσουν και τα δυο ;);) γαυτο και γραφω και στα δυο...

χαρουλα μου τι κανεις? πως τα πας? σε βρηκα και στο αλλο παρεακι με τα δευτερα μας μωρακια ε? ;);) πολυ χαρηκααααααααα κοριτσακι μου ;):D:D

απο τον 7 ο μηνα εγκυμοσυνης που θα μαι ταβλα παλι λογω ενδοκολπικου κιρσου.. :cry::cry: με λιγες μονο βολτες για κανα καφε..θα με βλεπετε πολυυυυυυυυυυυυυ ενεργη..θα σας ζαλισω λεμε με την πολυλογια μουυυυυυυυ :lol::lol::lol::lol::lol:

στελλουνι μου ομορφο ...φιλω εσενα και την αφροδιτουλα μας...

κανονιστε βρε αθηναιοκοριτσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να συναντηθουμε επιτελους απο κοντα κοντα στην περιοδο των γιορτων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;;);;) θα χαρω πολυ να σας γνωρισω........ειμαι καλο κοριτσι δεν τρωω :lol::lol::lol::lol: απλα πολυλογουδικο αυθορμητο και κοινωνικο... :lol::lol::lol: Στελλααααααααααααα ντον τον γιασενα χτυπαει η καμπανα..που ολο λεμε καποια στιγμη να γνωριστουμε...εδω και κατι χρονιααα :lol::lol: αναμενω και λοιπες κοριτσαρεςςςςςςςςςς μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα...

Ειμαι ξυπνια απο τις 4 παρα τα ξημερωματα..

Τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναπερασει με βηχα..

Θα συνελθει που θα παει..

Μη σας ξινιζω αλλο μα εμμετουλια..... :lol::lol::lol:

Το πρωι της δινω αντιβιωση με τα χιλια ζορια.

Ειναι ασπρη και δε της γεμιζει το ματι.. :lol:

Α- Τι μου εδωσες?

Φ- Φαρμακο αγαπη μου για να γινεις καλα.

Α- Ομως ειναι ασπλο και εχει ζαχαλιτσα μεσα. :lol: (εχεις κατι κοκκους)

Φ- Ναι ειδες τι ωραιο που ειναι?

Α- Γιατι μου το εδωσες?

Φ- (αντε παλι).. :evil: Για να γινεις καλα..

Α- Μαμα τι σε λωτησα?

Φ-Με ρωτησες γιατι σου εδωσα το φαρμακο και σου ειπα οτι πρεπει να το πιεις για να γινεις καλα.

Α- Γιατι σε λωτησα μαμα? :shock::shock::shock::evil::evil::evil:

Φ-................................................................????????????????????????????????????????

Αντε βγαλτε ακρη μ΄αυτο παιδι..................

Καρολινακι μου καλημερα....!!!

Η Λυδια τι κανει?

Τι λεει για το αδερφακι της που θα ερθει σε λιγους μηνες?

Αληθεια.. ποτε εχεις ΠΗΤ?

Θα ειναι κοντα στα γενεθλια της παπενιας?

Οι υπολοιπες που ειστε καλεεεεεεε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι....εδω ειμαι ακομη καλεε......αυριο φευγω πρωι,πρωι θελουν 8 να ειμαι εκει για τελευταιες εξετασεις......σημερα προσπαθω να το παρω αποφαση....εχω ακομη ν'αποστειρωσω μπουκαλια,κ κατι ψιλολεπτομερειες φορτιστη κινητου,κ.τ.λ......σημερα θα στολισουμε κ δεντρο περιμενουμε τον αντρα μου..να το κατεβασει οχι κατι πολυ φανταχτερο αλλα η δουλεια μας να γινει....πριν λιγο σιδερωσα κ τα τελευταια ρουχα κ νομιζω πως ειμαι ετοιμη για τη μεγαλη μερα... :) αλλα κοριτσια μολις σταθω λιγο ορθια με πιανει μια ταχυκαρδια κ μια κουραση....δεν ξερω την πρωτη φορα δεν ειχα τιποτε... :|

Φανουλα ακομη μια φορα περαστικα σας,κ εγω θα θελα να δω την εκμπομπη αν τελικα μαθω ποια μερα τη δειξει..... ;)

Καρολινακι μου ελπιζω να εισαι καλυτερα...... :x

Ιφι μου πιο νωρις εβγαλε η Γεωργια δοντακια η μου φαινεται..... :)

Στεφανια,Χαρουλα,Χρυσα πολλα μακια κοπελες μου θα σας εχω στο μυαλο μου οπως παντα αλλα δεν ξερω ποτε θα εχω χρονο να σας ξαναγραψω..... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινιω μουυυυυ......!!!!

Εφτασαν οι ωρες....!!!!

Ακομη μια φορα θα σου ευχηθω να πανε οοολα καλα!!

Θα περιμενουμε νεα σου απο βδομαδα.. και εννοειτε και φωτο της μπουμπους.... :D:D:D

Την γεμιστη κοιλιτσα σου μονο δεν ειδαμε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ο θεος μαζι σας κοριτσι μου.

Μην αποστειρωνεις μπουκαλια καλεεεεεεε....... αφου θα εχεις φρεσκο και ζεστο μεμεδολαγα...!!! :D:D:D:D:D

Ο Παναγιωτης θα μεινει με την μαμα σου?

Νομιζω οτι θα ειναι το καλυτερο παιδακι..!! Θα σου φυγει κι' αυτο το αγχος!

Καλα στολισματα!!!!

Φιλια πολλα πολλα............................!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πρωι της δινω αντιβιωση με τα χιλια ζορια.

Ειναι ασπρη και δε της γεμιζει το ματι.. :lol:

Α- Τι μου εδωσες?

Φ- Φαρμακο αγαπη μου για να γινεις καλα.

Α- Ομως ειναι ασπλο και εχει ζαχαλιτσα μεσα. :lol: (εχεις κατι κοκκους)

Φ- Ναι ειδες τι ωραιο που ειναι?

Α- Γιατι μου το εδωσες?

Φ- (αντε παλι).. :evil: Για να γινεις καλα..

Α- Μαμα τι σε λωτησα?

Φ-Με ρωτησες γιατι σου εδωσα το φαρμακο και σου ειπα οτι πρεπει να το πιεις για να γινεις καλα.

Α- Γιατι σε λωτησα μαμα? :shock::shock::shock::evil::evil::evil:

Φ-................................................................????????????????????????????????????????

Αντε βγαλτε ακρη μ΄αυτο παιδι..................

Καρολινακι μου καλημερα....!!!

Η Λυδια τι κανει?

Τι λεει για το αδερφακι της που θα ερθει σε λιγους μηνες?

Αληθεια.. ποτε εχεις ΠΗΤ?

Θα ειναι κοντα στα γενεθλια της παπενιας?

καλημερα κοριτσαρες μου...

φανηηηηηηηηηηηη μου τι να πω για το ατατινακι μας :lol::lol::lol::lol: η παπιομανα πλεον σηκωνει τα χερια η μαλλον τα πουπουλενια φτερουγακια :lol::lol::lol: ψηλαααααααα...υποκλινομαι στην γαλανοματα..χαχαχα

που λες η παπενια το πηρε καλα..τη μια και ενω την βλεπεις οτι ωρες ωρες κοιταει την κοιλιτσα την χαιδευει... :D:D ωρες ωρες λεει φυγε μωρακι.. :( μετα αρχιζει και φροντιζει τα δικα της μωρα..τους βαζει στα αληθεια ορο :o:o τους σκουπιζει τη μυτουλα : :P ενω αυτη δεν καθεται με τιποτα...της εχω εξηγησει οτι θα ερθει ο αδελφουλης της... εχω αρχισει και και λεω ο μπεμπης... :D:D και οτι θα βοηθαει την μανουλα να το περιποιουμαστε κτλ...και οτι εσυ εισαι η μεγαλη του αδελφη και ξερεις τόοοοοοοοσα πολλα πραγματα..ξερεις τα γνωστα!!!!!! ;);)

πητ μου πε γυρω στα μεσα μαιου...λογω ενδοκολπικου κιρσου θα κανω καισαρικη δυο βδομαδες νωριτερα...κοριτσια διδυμος θα ναι ? δεν ξερω καθολου παο ημερομηνιες :oops: παντως πλακα πλακα 6 ιουνη γεννηθηκε η μασκοτ μου και ο μπεμπης θα ναι πολυ κοντα..

συμπεθερουλα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ αντε κοριτσαρα μου ολα θα πανε καλα..μην αγχωνεσαι ματια μουυυυ :x:-*:-*:-*

στελουνι χρυσα σουσου χαρουλα ιφι και λοιπες σμουτςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κατερινα με επιασε εμενα ταχυπαλμία-παραξενο συναίσθημα:και χαρα και ανυπομονησια και φοβος. να πανε ολα καλα κορίτσι μου!

φανη λαρυγγίτιδα πάθαμε και εμεις πριν ενα μηνα-με τις σταγονες αυτες θα περασει αμεσως-εγω εβαλα και τον υγραντηρα με ευκαλυπτο ολο το βραδυ και πραγματικα εκανε δουλεια-σε 2 μερες περδίκι. ασε και εμεις τον εμετο τον εχουμε πολυ ευκολο-σαν τον μπαμπά του-κανει και μετα γελάει-ξαλαφρώνει.

ιφι ημουν σιγουρη οτι ηταν τα δοντια- ο γιωργος από 5,5 μέχρι 7,5 μηνων εβγαλε 8 δοντια και εγω δεν κοιμηθηκα ουτε ενα βραδυ. μετα ηρεμησε - να φανταστεις 21 μηνων ειχαμε τελειωσει με ολα.

καρολινακι νομιζω ταυρος θα ειναι-μετα τις 20 μαιου διδυμακι-δεν το θυμόμουν αυτό που έχεις-και εγω με καισαρικη μεσα ιουνίου-παλι διδυμακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!Εχω κανει πατεντα με το καλωδιο κ μπηκα :lol: !!!!

Κατερινακιιιιιιιιιι ηρθε η ωρα :D:D:D !!!!!!!!Πω πω πως περναει ο καιρος!!!!!Τι να σου πρωτοευχηθω!!!Αληθεια χαιρομαι πολυ :x !!Ολα να πανε τελεια,υπεροχα!!!!Με το καλο η μπουμπουκιτσα!!!

Μα δεν ειναι τρομερο?Φευγεις μονη κ γυριζεις διπλη :roll::D !!!!

Βρε Ιφ,αληθεια 2 δοντια :shock: ????Απο τωρα ??Ουαου!!!Συγχαρητηρια!!

Φανη δεν υπαρχει το παιδι σου ξαναλεω!!Λιωνω καθε φορα :lol::lol: !!!Τοσες αποριες που εχει μπουρδουκλωθει και η ιδια :lol::lol::lol::lol: !!!!!

Εμενα παλι ακομα δεν εχει πει "γιατι"...δε ρωταει ακομα :roll: ..

Αχ περαστικα σας παλι κοριτσακια μου!!Ευαισθητο Αναστασακι ε?Τοσο ευκολα εμετο?Κριμα ρε γμτ!

Στεφανια εμενα τη γιατρο δε την παει με τιποτα απο την 1η τους επαφη ακομα :lol: !!Τσιριζει απο τη εξωπορτα :? ...οταν τη δει κιολας χαμος!!Κοκκινιζει ,πλανταζει απο το κλαμμα,λιγμοι...δε μπορει να την εξετασει :?

Εγω στολιζω νωρις κ μαζευω νωρις ;) !Στη γιορτη μου παντα εχω στολισμενα κ συνηθως ξεστολιζω μετα τα Φωτα ή του Αι Γιαννιου!Με πιανει μελαγχολια να βλεπω το δεντρο αμα μπει ο νεος χρονος :roll:

Καρολινακι πως εισαι αρρωστουλα?Περαστικουλια!!Πολυ πλακα η Λυδια..ακου φυγε μωρακι :lol::lol::lol:

Πραγματικα μεσα στις γιορτες θα ειναι ευκαιρεια να βρεθουμε επιτελους!Να γνωριστουν κ τα οι τσουπρες :) !!3 θηλυκα και 2 αρσενικα της Ζαιρας :D !!

Χαρουλα μου πως τα πας εσυ?Ολα καλα?Ποτε εχεις πητ?

Εμεις καλα,η Αφροδιτη σε μια μονιμη κριση...ολο "Όοοοονι"(που ειναι το Οχι :shock::lol: )και "μονη μου!!!!!

Για τα Χριστουγεννα λεω να της παρω την κουζινα της Τefal,πολυ καιρο ηθελα να της παρω κουζινα κ λεω ευκαιρεια τωρα!Ειχαμε παει Τζαμπο τις προαλλες κ ενθουσιαστηκε με κατι γατουλες κ σκυλακια που μοιαζουν πολυ με αληθινα κ κανουν ηχους,μπορει να της παρω κανενα μικρο αν κ εχει κατι παρομοια!

Παντως φετος το αποφασισα,οικονομια :roll: !!Μονα στα παιδια(βαφτιστηρι κ ανίψια)θα παρουμε δωρα,αντε κ στον κουνιαδο που εχει ονομαστικη γιορτη...μεχρι περσυ επαιρνα σε οοοοοοοοολους κ μαλιστα καλα δωρα...φετος δε γινεται πραγματικα :? ...Θα παρω στα παιδακια κ αν υπαρξει περιθωριο θα παρω τιποτα μικρο συμβολικο κ σε κανεναν αλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα βγαλαμε κατερινα μου πιο νωρις απο τον κωνσταντινο ναι...

τελειωσαν τα ψεμματα η ταχυκαρδια ειναι απο το αγχος η κουραση ειναι φυσιολογικο αντε να ξεμπερδευεις στειλε μου σε πμ το τηλ να σε παρω τηλ να μαθω τα νεα να μου στειλεις και μην οτι γεννησες αληθεια ποσο σου τη βγαζουν?με το καλο κατερινα μου κ η παναγια μαζι σου....

καρολινα μου ταυρος θα ειναι απο 20 με 20 κατι παει διδυμος...

ειπαμε θα κανουμε μαζι γενεθλεια εμενα εχουν μια βδομαδα διαφορα 29 ιουνη ο μεγαλος 7 ιουλη η μικρη

αχ χαρουλα μου ελπιζω να μην εχω τοση γκρινια και στα υπολοιπα ο μεγαλος στα 2 πρωτα οπως κ η μικρη με πολυ ζορι τα εβγαλε για πολλες μερες τα υπολοιπα?απλα ανοιγα το στομα και εβλεπα καινουργιο δοντι και ολα τα εβγαζε 2-2 να ετυχε κανα 2 που βγηκαν μονα τους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ στελλα και εμεις ειχαμε μια φαση ολο οχιιιιιιιιιιιιι ελεγε τωρα λεει ολο ναι πολυ πλακα εχει εμεις χθες πηγαμε και πηραμε τα δωρα τους οπως ειπα αλλο ηθελα εγω αλλο ο αντρας μου και τελικα πηραμε αυτο

HOT WHEELS ΠΙΣΤΑ ΦΙΔΙ ΜΕ 5 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑΚΙΑ

http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=1079

αλλα εγω ελεγα οτι δεν θα το καταλαβει περα βρεχει ο αντρας μου και πηραμε ενα αλλο για εναλλακτικη (και μπλοκ ζωγραφικης με ξυλομπογιες του πηρα)

που λετε το εστησε παλευε μια ωρα κ ο κωνστ.ολο το χαλουσε μετα πηγε να το πατησει με το ποδηλατο τστιστηε ο αντρας μου και το εμασε εγω του ειπα στα λεγα θα του το ξαναδωσουμε στα γενεθλεια...και ετσι βγαλαμε το αλλο που το παιζει μια χαρα κ ειναι ανθεκτικο και εκαβε μονο 11 ευρω θα σας βαλω φωτο...

στη μικρη πηρα τη σοφη και ενα που κολλαει για το τραπεζακι οταν τρωει να παιζει...\

για την ανηψια μου πηρα ηλεκτρικες σθσκευες ελεγα κουζινα αλλα θα τησ την παρουν οι γονεις της...για τους υπολοιπους ειμαι στη οριφλαιμ και θα παρω κατι φτηνο για το καλο απο εκει και κατι που φτιαχνω αλλα θελει βελτιωση ακομα θα σας βαλω φωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που ειπες για την κουζίνα θυμήθηκα να σας πω ότι εμείς τα παιχνίδια της as τα πέρνουμε από την αποθηκη τους στο ωραιόκαστρο-ας πούμε η κουζίνα ειχε νομιζω 50 ευρω κα εμεις την πηραμε 28!ειναι η υπέυθυνη δημοσίων σχέσεων κα πώλησεων η γυναίκα του ξαδέρφου μου και το ξέρω.

πητ εχω 27/06 αλλά βγάλε 2 εβδομάδες λόγω καισαρικής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα Ιφ μου φαινεται οτι ο μπαμπας σας την ηθελε την πιστα πιο πολυ για να παιζει εκεινος :lol: !Ναι μωρε ειναι μικρος ακομα για να μην το χαλασει αυτο κ να παιξει σωστα,στα γενεθλια θα ειναι καλυτερα!

Αντε Χαρουλα αληθεια?Τυχεροι ειστε ;) !Αυτη που λεω εγω κανει 40 κ εχει βγαλει κ αλλη μια ρωρα παλι της Tefal με πιο πολλα εξαρτηματα που ειναι στα 60 νομιζω!Την πιο οικονομικη λεω να παρουμε εμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλα... Γιατι "με χτυπας" στο ευαισθητο σημειο μου μεσημεριατικα? Μπορεις να μου πεις...??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μα..... 21 μηνων οοοοοοολα τα δοντια..... Ντροπη σας.... :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Η δικια μου 21 μηνων ειχε 4... :oops::oops::oops::oops::o:o:o:o:o:o

Τωρα που ειναι 29 μηνων κολλησε η βελονα στα 11............ :(:(:(:(:(:(:(:(

Φαντασου μιρ-μιρ-μιρ ολη μερα.... :mrgreen:

Καρολινακι μου... δεν εχω ιδεα τι παει να πει "ενδοκολπικος κιρσος".. :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Γινεται παντα καισαρικη σε τετοιες περιπτωσεις?

Αυτο παρουσιαστηκε μετα τη γεννα ή το ανακαλυψες και στην εγκυμοσυνη της Λυδιας? :oops::oops:

sorry που ρωταω.. αλλα ειμαι ΠΑΝ-ασχετη........ :?:?:?:?:?

Στελλιτσα μου γλυκια.. μακαρι ολες να ειχαμε χρηματα για δωρα..

Κι εμεις καθε χρονο βγαιναμε στην αγορα παραμονες των γιορτων και ψωνιζαμε αλογιστα..

Φετος δεν εχει τιποτα.. Μονο στον βαφτηστικο μου και στα ανιψακια.

Ε! Δε γινεται..

Δωρο η Αναστ. ζηταει πινακα να ζωγραφιζει.. Κατι τετοιο θα κοιταξω να της παρω και ενα κοκκινο παλτο που τοοοοοσο πολυ μ' αρεσει για τα χριστουγεννα.. :D:D

Η νονα της θα της παρει αθλητικα παπουτσια και μπουφαν.. (τα πιο χρησιμα κατα τη γνωμη μου).

Οοοοοονι............ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σκατουλα Αφροδιτη με εκανες και γελασα............ :lol::lol::lol::lol:

Αυτο το "μονη μου" το περασαμε πριν κατι μηνες.. Μου ειχε κανει τα νευρα κροσια..

Να της δωσεις πολλα πολλα φιλια!!!

Λοιπον.. πριν καμια δεκαρια μερες, εκανα κατι που ΠΑΝΤΑ κοροιδευα και που νομιζα οτι δε θα το κανω ποτε στη ζωη μου. :oops::oops::oops:

Ντρεπομαι αλλα θα σας το πω.... :oops::oops::oops:

Η Αναστ. για διαστημα 1 μηνα (μπορει και παραπανω).. ειχε κανει ψωμοτυρι λεξεις που δεν αντεχ να ακουω..

Οτι την ενοχλουσε αρχιζε.. "ελα λε πουστη.. γ@μω το στανιο σου".

Την ρωτησα ηρεμα που ακουσε αυτη τη λεξη και μου ειπε οτι της την ειπε ο παππους... :o

Ρωτησα τον πεθερο μου και ο καημενος ο ανθρωπος κοντεξε να κλαψει... ΟΧΙ μου λεει κοριτσι μου δεν ειπα τετοια κουβεντα στο παιδι..

Καθε ωρα και στιγμη η ιδια νευρικη αντιδραση.. Ελα ρε πουστη και ελα λε πουστη.... :shock:

Καποιες μερες αδιαφορουσα.. καποιες την μαλωσα πολυ.. αλλες παλι την προειδοποιησα πως θα την βαλω πιπερι στο στομα..

Ε! Λοιπον το εκανα! :o:o:o:o:o:o:o:o

Μολις το γλυκο της στομα ειπε την κακια λεξη.. ανοιξε ξανα και μπηκε το πιπερι..

Μη φανταστειτε πολυ.. ισα ισα να την "ταρακουνησω".. :shock::shock::shock::shock:

Αρχισε να κλαιει.. "μαμα θελω νερακι"..

Οοοοοοχι της λεω.. να καθεσαι εκει και να κλαις..

Απο εκεινη την ημερα δεν ξαναειπε ΤΙΠΟΤΑ απ'ολα αυτα τα ομορφα..

Γιατι λεει κι΄αλλα.... :evil:

Και η πλακα ειναι οτι κανενας δε μιλαει ετσι μες στο σπιτι..

Χθες το ειπε στην παιδιατρο η ατιμη..

"Ειμαι κακο παιδι και η μαμα ανοιξε το στομα μου και μου εβαλε πιπελι γιατι λεω κακες κουβεντες"

Μου λεει.. Ελα ρε Φανη δεν το πιστευω... Δε το λυπηθηκες?

Την λυπηθηκα της λεω.. αλλα επρεπε να την κοψω τον αερα.. δεν υπηρχε αλλος τροπος..

Μεσα στην εκκλησια να λεει "βλαμμενη ειναι η Παναγιτσα και ο Χιστουλης"..

Ο παπουλης ειναι χαζος.... Ντρεπομουν..Αληθεια... :oops::oops::oops::oops:

Αυτα τα λιγα παλι ειχα να σας πω τωρα που βρηκα λιγο χρονο..... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανη μου οταν το κανει εσκεμμενα κ συνεχομενα ορθα κοφτα μαλωμα ειτε λεκτικα ειτε καμια στο ποπο οπως ειπες θα το πει σε ασχετη στιγμη κ θα ντραπεις.για το πιπερι δεν σε κατηγορω ετσι εκρινες ετσι εκανες αλλα μαλλον η μικρη σου δεν εμαθε το μαθημα της.πρεπει να την μαλωνεις ολα περνανε αυτη τη φαση..θυμηθηκα πριν 3 χρονια πηγαμε σε ενα ζευγαρι και ειχαν ενα αγορακι μας κανα το τραπεζι κ μας ειπαν ο μικρος δεν μπορει να πει ψωμακι κ λεει βαλτε το μ.. μπροστα τη βγαινει?μην γελατε....κ λοιπον μας ειπαν να μην γελασςτε η αντιδρασετε καπως και ετσι καναμε σε κανα 2 μηνο το ελεγε καθαρα αλλα δεν εδωσαν το δικαιωμα να καταλαβει οτι ειναι κατι κακο και το ξεπερασε αν ομως γελουσαν εστω κ μια φορα τελειωσε θα το ελεγε συνεχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι ωραιο δεντροοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλες γιορτες να εχετε Ιφιγενεια!!!!!!!!!!!!!

Το δικο μας ειναι τοσο δα.... Δεν εχω χωρο.. :(

Η μικρη δε εχει βγαλει εκτος εαυτου πολλες φορες.

Και να πω οτι δε της δινω ηρεμα να καταλαβει... να πω ναι.. δε του μιλαω του παιδιου... που να ξερει...

Τελος παντων... Παει περασε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ...

ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.... 940. :cry: ΑΥΞΗΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΣΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΧΑΡΟΥΛΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 34Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 1940-4980.

ΣΚΑΤΑ..... Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ. ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ FILICINE. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΛΕΙΝΟΝΤΑΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.... =((

ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ....

ΑΥΤΑ. ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...