Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

Τιτινάκι,

φθάνει ο μπέμπης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Λίγη υπομονή μόνο θα κάνεις και

θα έρθει ο καλός σου!!

Άννα Μαρία καλά είναι δυνατόν να πάνε το μωράκι μετά από δυο μέρες;;;

Έλεος πια...........

Νία μου με το καλό να δεχτείς το αδερφάκι σου!!!

Γεμιστούλια μιαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια σνιτσελ με πατατουλες σημερα,ευκολα και γρηγορα!!!Στο φουρνο το σνιτσελ,ουτε λαδια ουτε τηγανισματα!

Αυτη την εβδομαδα παω για καμπυλη ζαχαρου!!Μου εβαλε να κανω την 3ηωρη κατευθειαν, δεν ξερω γιατι!!!!

Οσες την κανατε για πειτε μου τι παιζει?Σημερα πηγαμε και γιατρο ειδαμε την μπεμπουλα,670 γρ εφτασε.Χασμουριοταν, καταπινε,χοροπηδουσε....τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο τέλεια η μπεμπούλα σας!!!!!!!!!!μπράβο το μπουμπουκάκι!!

Και εγώ έκανα την 3ωρη.Σου δίνουν ένα ποτήρι με ένα αηδιαστικό γλυκό

υγρό να πιεις και μετά σε τρυπάνε κάθε μια ώρα συν άλλη μια με το

που θα πας χωρίς να έχεις πιει το σφηνάκι σου!!

Δεν είναι τίποτα, εγώ ζορίστηκα μόνο με εκείνο το γλυκό ζουμί που

μου πήρε κανένα τέταρτο να το πιω!

σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου τέλεια η μπουμπουκα σας μια χαρα .... Αχ και εγω μάλλον τηναλλη εβδομάδα πάω για καμπύλη μόλις μόνο που το σκεφτομε αηδιαζω χαχααχαχα...

Να σας ρωτήσω έχετε εσείς ρε κορίτσια πολυ δίψα για νεράκι γιατί εγω θέλω όλο ένα ποτήρι με νερό να έχω... τι έχω πάθει δεν ξέρω και εγω δεν πινω πολυ ποτέ μου λέτε να έχω ζαχαρο όταν έκανα τις τελευταίες εξετάσεις ήταν αρκετό βέβαια αλλα μου είπε να μην φοβάμαι όμως τώρα με αυτήν την δίψα έχω αρχισει να φοβάμαι ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!maroulaki χρονια πολλα και σε σενα, σε ξεχασα χθες :cry:

αναστασια μου,νια μου κ εγω παω αυριο για την καμπυλη και εχω ενα αλφα αγχος γιατι τον τελευταιο καιρο θελω συνεχεια να τρωω γλυκα και δυσκολευομαι πολυ να τα αποφυγω!!κ εγω την τριωρη θα κανω.υπομονη, θα το αντεξουμε κ αυτο!!!

κατα τα αλλα πως μου ειστε??εγω εχω και αγωνια με το που θα ειναι ο αντρας μου απο σεπτεμβρη γιατι δεν εχει διοριστει ακομη και καθε χρονο πηγαινει αναπληρωτης σε διαφορετικο μερος της ελλαδας!!!φετος ελπιζω να ειναι κοντα για να μην αναγκαστουμε να μετακομιζουμε με το μωρο!!!το εχω πολυ αγχος!!!!

εσεις, πειτε τα νεα σας!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nia μου και εγώ πίνω πάαααααααααααααααρα πολύ νερό και διψάω συνέχεια

Μην ανησυχείς η καμπύλη μου ήταν μια χαρά!!

Vanessaki με το καλό να κάνεις αύριο την καμπύλη σου!!

Ελπίζω να μη χρειαστεί να μετακομίσετε κάπου μακριά με το μωράκι καλή μου!!

Πότε θα το μάθει ο άντρα σου αλήθεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, τι ζόρι κι αυτό! Εμάς υπάρχει το άλλο: επειδή οι άδειες (σας το έχω πει, έτσι δεν είναι; :P) γενικά δεν είναι και πολύ μεγάλες, ο αναπληρωτής μπορεί να εργαστεί από τέσσερις μέρες μέχρι τέσσερις μήνες. Αυτό δεν είναι κανόνας, είναι στο περίπου. Δικαιούσαι να δηλώσεις μόνο δύο επαρχίες, και φυσικά θα διαλέξεις τη δική σου και την πιο κοντινή επαρχία σε σένα. Π.χ. εμείς μένουμε Λάρνακα, άρα ο άντρας μου δηλώνει επαρχία Λάρνακας, και οι δύο πιο κοντινές επαρχίες είναι Λευκωσίας και Αμμοχώστου, οπότε έχει να επιλέξει ανάμεσα σ' αυτά τα δύο. Η μεγαλύτερη απόσταση είναι γύρω στη μία ώρα, οπότε θα σηκωθεί πολύ πρωί και θα πάει, δε χρειάζεται να μετακομίσει κιόλας! Σε κάποια φάση που τον κάλεσαν σε κάτι βουνά, που ήθελε πάνω από μιάμιση ώρα μες στο χειμώνα, και μάλιστα μόνο για 3-4 μέρες, δε δέχτηκε.

Α, δε σας είπα τι διάβασα σήμερα και χάρηκα: στις Η.Π.Α. η άδεια μητρότητας είναι μόνο 12 εβδομάδες άνευ αποδοχών! Υπάρχουν και χειρότερα από μααααααας!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα σας και απο εμενααα..βρε Ηλιαννα μου με το ιστορικο αυτης της εγκυμοσυνης δεν ειναι να περιμενεις..πρεπει να ενημερωσεις...εγω εκανα και ενεσεις τελικα...παρε τηλ δεν ειναι ντροπη..καλα Αννα Μαρια αυτη η κοπελα που γεννησε καλεεεε...ακου δεν της πηγαν το πωρο 2 μερες...οχι απλα χαμος....θα το επερνα και θα εφευγα μην σου πω...εμεις εχτες ημασταν σε γιορτες και ετσι..μιλαμε εφαγα του σκασμου...εχω να φγαω ετσι πολυ καιρο..αλλα κατι με ειχε πιασει και πειναγααα..σημερα με πηραν και απο το Λητω..μου εστειλαν τα πραγματακια αυριο μεθαυριο το πολυυυ θα τα εχω...ανυπομονωωω....μου αρεσει που τα στελνουν αμεσως και δεν περιμενεις...η μανα μου πηγε και πηρε σκουλαρικια για τη Μιλααα αχχχ ανυπομονω να της τρυπησω τα αυτιαααα...φιλακια πολλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teddy μου δε ξερω ποτε θα το μαθουμε!!!μαλλον μεσα στο σεπτεμβρη, οταν αποφασισει η αννουλα(διαμαντοπουλου) να παρει αναπληρωτες!!!κ εγω θα τρεχω να μετακομιζω με την κοιλια τουρλα!!!

αννα μαρια, εμας οι αναπληρωτες πηγαινουν απο τοτε που τους καλουν μεχρι το τελος της χρονιας ευτυχως!!!!αλλα μεχρι να διοριστει(που το βλεπω πια πολυ δυσκολο), καθε χρονο ζουμε με το αγχος, αν θα παει, που θα παει, κτλ!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsaressss!

ti kanete?

simera piga kai gw giatro p eixa rantevou!

i mpempa einai mia xara kai megalwnei!apo tin paraskeui exei valei idi 110 grammaria!

tin paraskeui p pigame sti v epipedou itane 350 gr kai simera 457 grammaria!

to mwro mou:)

xthes vgalame ti mera oikogeneiaka, meta pigame gia kafedaki, mia xara perasame!

eseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι ακόμα σπίτι μου.

Δε θέλω να πάω στη μάνα μου, δε θέλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΠΙΝΩ 3 ΛΙΤΡΑ ΝΕΡΟ Κ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΠΙΝΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΝΕΡΟ Κ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΗ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΠΡΙΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΝ ΓΛΥΚΟΖΗ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ.ΕΓΩ ΤΙΝ ΓΛΥΚΟΖΗ ΤΙΝ ΗΠΙΑ ΚΑΤΕΥΘΙΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΧΑΝΩ ΧΡΟΝΟ.

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!

ΓΚΕΡΛ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ!!!!!Κ ΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΔΟΥΛΕΙΑ?Η ΑΚΟΜΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΗΓΕΝΕ ΣΤΙΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΝΑΣΕ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ!!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδες μόλις εκατσα ειμουν λίγο σκλαβενιτη και μιλάμε όπλου έβρισκαν σκαμπο καθομουν απαπα δεν είμαι για πουθενά πια όλο θέλω να βγενω και μόλις βγω θέλω πάλι πίσω.......χαχαχαχχα τώρα την έχουμε αραξει στην βεράντα και δεν φυσάει καθόλου καλε τι είναι αυτο το πράγμα σήμερα πολυ Ζέστη έκοψαν και. Καρπούζακι να δροσιστικό χαχαχχααχα..........

Μυριαμ μου ελπίζω να είναι καλη η καμπύλη τι να πω ελπίζω...""

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κορίτσια μου μόλις γυρίσαμε πήγαμε στο νοσοκομείο για να με δούνε γιατί είχα λίγα υγρα πάλι σήμερα....με κοίταξαν από κάτω...πόνεσα αρκετά μπορώ να πω με είχαν 1:30 ώρα στον καρδιοτοκογραφο και με πέθανε η μέση στον πόνο...πωπω το χειρότερο μου....νόμιζα ότι με ξέχασαν σε κάποια στιγμή....μου έβαλε και χέρι ο γιατρός....υπέροχα πράγματα...τελικά είπε πως ακόμα δεν φαινετε να γέννησω....οπότε είμαστε σε αναμονή να δούμε πως θα παμε αυτές τις μερες. ..φφφφφφ αγχωθηκα είναι η αλήθεια αλλά τώρα είμαι πολύ καλύτερα γιατί πήρα μια γεύση στο τι θα περάσω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου γλυκό φτάνει η ώρα σου μικρη μου .."μόλις θα αντικρισεις το φατσακι του όλα θα είναι παρελθόν υπομονή λιγάκι έμεινε σε φιλω γλυκά και την κοιλιτσα σου ..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω κοριτσακιααααααα!!!Πειραζει να τσακισω ενα παγωτακι?Κανονικα δεν πρεπει να φαω και να παω αυριο για καμπυλη?Βανεσακι καλη μας επιτυχια, ελπιζω ολα καλα και να μην χρειαστει να μας κοψουν το φαγητο και γλυκα!!αχ!!

Οι αλλες τι κανετε/Τιτινακι μεχρι να πεις αχ βαχ θα ερθει ο μικρος σου πριγκιπας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΕ....

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΤΡΩΣ ΓΛΥΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΤΙΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΚΡΑΤΗΣΟΥ ΛΙΓΟ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ.ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΘΑ ΤΙΝ ΚΑΝΕΙΣ Η ΣΤΟ ΙΚΑ?

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΕΣΤΕΨΕΣ ΑΘΗΝΑ?ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΟΥΛΗΣ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ.

ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΣΗ,ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΓΑΜΩΤΟ....ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΑΩ [ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας για το κοριτσάκι μου και για την μαμά μου!!!!! Γύρισα πριν κανένα δίωρο αλλά παιδευόμουν μέχρι τώρα καταρχήν να συμμαζέψω το μπάχαλο που άφησε εδώ μέσα ο άντρας μου και να κοιμήσω την μικρή.......τώρα που μένει στην μαμά μου αρκετές μέρες έχει βγεί τελείως από το πρόγραμμά της και μου βγήκε η ψυχή να την κοιμήσω!!!!!!

Καλά περάσαμε....ήσυχα ήταν, δεν κάναμε κάτι το ιδιαίτερο! Όπως κάθε χρόνο φάγαμε οικογενειακά και μετά όλη μέρα απαντούσαμε στα τηλέφωνα για τις ευχές!!!!

Τιτινάκι βλέπω δεν γέννησες ακόμα ε?????? Κοντεύεις.........λίγη υπομονή ακόμα!!!

Teddy μου καταπληκτικοί οι επισκέπτες σας :lol: μιλάμε για καντάρια αναισθησίας ε????? Ο πρώην μου παίρνει ότι του άξιζε....ένα κελεπούρι ΑΑ!!!! Να φανταστείς είναι τόσο αξιαγάπητο κορίτσι (που παρεπιπτόντως πρέπει να κρύβει και καμιά δεκαετία από την ηλικία της) που δεν τους κάνει παρέα κανένας πιά!!!!! Εγώ βασικά γελάω πολύ μαζί της γιατί όταν την έβλεπα έξω έλεγα ότι είναι εμφανίσιμη μέχρι που ανακάλυψα ότι τα μαλλιά είναι όλα ψεύτικα (τρέσσες κτλ.), τα φρύδια ζωγραφισμένα, οι βλεφαρίδες πρόσθετες, και το βάψιμο κάγκελο μέρα νύχτα!!!!!!!! Σ'αυτό που την ζήλεψα όμως την σκροφίτσα ήταν ότι ενώ τα έχει τα κιλάκια της δεν υπάρχει πουθενά επάνω της ίχνος κυτταρίτιδας.......Όπως καταλαβαίνεις με άλλη κοιμάται το βράδυ ο πρώην μου και με άλλη ξυπνάει το πρωί αν αφαιρέσεις μαλλιά, φρύδια, βλεφαρίδες και μακιγιάζ!!!!!! Καλά να πάθει όμως.....θα με θυμηθεί μια μέρα γιατί πάντα έλεγε για μένα ότι του άρεσα ακόμα και άβαφτη, φαινόμουν πιο πιτσιρίκα (εμένα δεν μου αρέσω αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία!!!)

Ηλιαννάκι μου μήπως γιόρταζε κι εσένα το κοριτσάκι σου εχθές????? Ή την γιορτάζεις μόνο της Αγίας Άννης????

Αναστασία και Βανεσάκι καλή επιτυχία αύριο με την καμπύλη ζαχάρου.......κουράγιο...μια δοκιμασία είναι, θα περάσει!!!!!! Καλά αποτελέσματα να έχετε!!! Αναστασάκι κι εγώ δεν ξέρω πώς το καταφέρνω αλλά κάθε φορά που πρέπει να κάνω εξετάσεις τα τσακίζω τα γλυκά την προηγούμενη αλλά όλως παραδόξως το ζάχαρο συνήθως είναι γύρω στο 70 με 80.....

Μίκι μου φιλάκια στην κοιλίτσα!!!!

Ήθελα να σχολιάσω κι άλλα αλλά δεν θυμάμαι τώρα τι.......

Καλό βράδυ και φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!!!!

Τιτινάκι εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερχεται ο μπεμπάκος!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νασιούλα πολύ καλά τακτοποιήθηκε ο πρωην σου.......................μπράβο στο παιδί!!!

Εσύ είσαι μια κούκλα, τι λες παιδί μου ότι δεν σου αρέσεις;Μη με στεναχωρείς και είμαι

και έγκυος!!!!!!!!!!!Τα φιλιά μου!!!!!!!!!!

Αναστασάκο,Vanessaki με το καλό οι καμπύλες σήμερα!Καλά αποτελέσματα!!

Νια μου και εγώ βγηκα λίγο εχθές για ψώνια και δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου!!

Σκέψου εσύ που έχεις δύο μπεμπάκια!!!

Muriamaki πως είσαι;Από την Τρίτη θα έχω άδεια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vanessaki ελπίζω να διοριστεί ο άντρας σου όσο πιο κοντά γίνεται κοροτσάκι μου!!!

Girl μου χαίρομαι πολύ που όλα πάνε μια χαρούλα με τη μπεμπούλα σας!!!!!!

Εύη σκουλαρικάκια για τη μικρούλα;τι ωραία!!πραγματικά τα έχετε τακτοποιήσει

όλα μέχρι και την τελευταία λεπτομέρεια!!

Ηλιαννάκι πως είσαι;

Άννα Μαρία φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????τα νινακια στις κοιλιτσες???????

πω πω τι ζεστη παλι........!!!!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε, ο μπεμπης ολο στριφογυρναει κ εγω καλα ειμαι ποναω που κ που , μια απο τους πονους που σας λεω κ μια απο καμια συσπαση!!!!!!!!αυτα τα νεα μας!!!!!

τεντυ μου πως εισαι καλη μου??????η μπουμπουκα σου??????ποτε ξεκιναει η αδεια σου?????

ευη μου ουαου κ σκουλαρικακια η μιλα, σουπερ!!!!!!!!!!!!εγω να φανταστεις στην αννα μαρια δεν της εχω τρυπησει τα αυτια, το λυπαμαι το καημενουλι δεν θελω να την πονεσω!!!!!!λεω οταν μου το ζητηζει μονη της πολυ ευχαριστως!!!!!!χαχα!!!!

μυριαμακι μου τι κανεις κοριτσακι μου??????ο μπεμπης σου??????φιλακια φιλεναδα!!!!!!

αναστασια κ βανεσακι ολα καλα θα ειναι μετην καμπυλη!!!!!!

νασιουλα μου πολυ χαιρομαι που περασατε ωραια!!!!!!αχ της ελειψες της μαριας ε???????

πως εισια γλυκια μου?????

την μικρη μου την γιορταζω στις 9 δεκεμβριου κοπελα μου της αγιας αννης!!!!!!να'σαι καλα που μας σκεφτηκες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εγω έχω ακουσει ότι οι επισκέπτες αλλά κ εμείς, τουλάχιστον στην αρχή δεν πρέπει να ακουμπάμε τα μωρά πάνω στα ρούχα που φοράμε έξω..κ χρησιμοποιούμε αυτές τις πάνες αγκαλιας 
    • Ναιιιι εσύ πόσο είσαι?? Εγώ είμαι αρκετά πιο νωρίς από εσάς 🩵👣,είμαι τις πρώτες ημέρες του Αυγούστου που εύχομαι δλδ να τις φτάσω κιόλας 🥰🥰🧿🧿
    • Είσαι κιόλας στην 30η;; Πω πω τι καλά!!!
    • Δόξα το Θεό όλα καλά,ήσυχα!! Μου είπε η γιατρός θα με δει δύο φορές μέσα στον Ιούνιο κ 5 Ιουλίου θα κάνω το doppler..Αυτά τα νέα..Κατά τ αλλά δεν ξεκίνησα εγώ ακόμα αγορές κ έχω αγχωθει, αλλά περιμένουμε να γίνουν κάποιες εργασίες στο σπίτι κ μετά σιγά σιγά..
    • Update εμβολίου κορίτσια 😁 Όλα καλά δεν μου εμφάνισε κανένα σύμπτωμα!!!Εγώ να σας πω την αλήθεια επειδή κάνω και αντιπηκτικές δεν πολυήθελα να το κάνω αλλά εντάξει αφού έπρεπε τι να κάνουμε!!!Και εμένα ο μικρούλης είναι πολύ πολύ δραστήριος ειδικά μόλις αντιληφθεί ότι ξαπλώνω 😂🧿..Σε αλλά νέα είμαστε πια στην 30η εβδομάδα,οι ορμόνες είναι σχεδόν οκ,σε κιλάκια έχουμε αρπάξει σχεδόν 6 και συνεχίζουμε δυναμικά 🥳🥳🫣🫣.. Αρχές του μήνα έχω Doppler και μέσα του μήνα ξανά ραντεβού με τον γιατρούλη μου 🩵🩵👣👣🧿🧿
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...