Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

Έκανα το μπανάκι μου και είμαι έτοιμη.....αύριο θα πάω στην εκκλησία που γιορτάζει το κοριτσάκι μου και η μαμά μου!!!!!!! Λίγο το σκέφτομαι βέβαια γιατί εκεί θα είναι και η κατσικοπόδαρη, η σκατόγρια η γιαγιά του πρώην μου και δεν ήθελα να με δεί γιατί έχει πάαααρα πολύ άσχημο μάτι (όλο το χωριό το λέει).....θα προσπαθήσω να την αποφύγω να μην με δεί η τζατζόγρια!!!!!!!!!!

Σου μιλάει η μετρ της μόλυνσης!!!!!

:lol::lol::lol: καλά δεν παίζεσαι!!!!!!!!!!!!!!

Μυριάκι μου σε άγχωσε η φίλη σου για τα καλά ε???? Ωραία φίλη.......να σε βάλει να είσαι στα καρφιά έγκυο γυναίκα!!!!! Μην αγχώνεσαι καλό μου, σου το είπα και χθές......το πολύ πολύ να σου δώσει χάπια ο γιατρός που δεν είναι και σίγουρο!!!! Μην αγχώνεσαι και κοίτα να ξεκουράζεσαι!!!!

Έχει ζέστη τελικά ε????? Κι έλεγα ότι είναι η ιδέα μου......

Σήμερα έμαθα ότι σε δύο εβδομάδες παντρεύεται ο πρώην μου :!: Καιρός ήταν πιά.......δύο χρόνια αρραβωνιασμένος με μένα (συν τα 7 σχέσης) και τέσσερα χρόνια αρραβωνιασμένος με την ξινή...έλεγα ότι μάλλον το 'χει χούϊ να είναι μόνιμα αρραβωνιασμένος και δεν έχει σκοπό να παντρευτεί!!!! i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μύριαμ, θα μείνω στη μάνα μου, δε θα μείνω εδώ μόνη μου! Αν δεν ήταν η μάνα μου δε θα το συζητούσαμε καν.

Βρε, μην αγχώνεσαι! Μπορεί να έτυχε εκείνη την ώρα να ήταν λίγο χαμηλά ο μικρός. Φρόντισε να μην κουράζεσαι κι όλα καλά θα πάνε!

Νάσια, κι εγώ γιορτάζω αύριο, αλλά οι περισσότεροι δεν το θυμούνται. Μερικές φορές κι εγώ το ξεχνάω! Πήγα και σήμερα στον εσπερινό, θα πάω κι αύριο στην εκκλησία, αν και δεν αντέχω το πρωινό ξύπνημα κι αυτό το τρέξιμο. Εδώ πέρα οι εκκλησίες κάνουν αγώνα ποια θα τελειώσει πιο νωρίς. Μία τελειώνει στις εννιάμιση, άλλη εννιά και δέκα, άλλη εννιά, άλλη εννιά παρά.

Κάτσε να δούμε για τον πρώην. Μπορεί να χωρίσει λίγο πριν το γάμο! Έχουμε άλλες δύο εβδομάδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου γλυκό......μην αγχώνεσαι καλό μου......καθόλου...όλα θα πάνε μια χαρούλα....θα είναι δίπλα σου η Παναγίτσα.....μην ανησυχείς...:)......σύντομα θα γίνεις μανούλα...θα κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου τον πρίγκηπα σου.....:)....σε φιλώ....θα σε σκέφτομαι όλο το βράδυ καλό μου....:)......

Μυριαμάκι μου......ηρέμησε και εσύ....μια χαρούλα είναι το αγοράκι σου....και εγώ έχω πετρώματα και συσπάσεις....μου είπε η εμρυολόγος ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό....μεγαλώνουν τα μικρά μας...:)....σε φιλώ.....:)......και μην ξεχνάς ότι αύριο που είναι η γιορτή της Παναγίτσας μας θα είναι δίπλα μας όπως κάθε μερα άλλωστε....:)

Άννα Μαρία μου......μετρρρρρ μουυυυ εσύ......σου στέλνω τα φιλιά μου...;)

Νάσια μου και σένα....σε γλυκοφιλώ...:)

Μαρούλι μου και σενα καλή μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτσε να δούμε για τον πρώην. Μπορεί να χωρίσει λίγο πριν το γάμο! Έχουμε άλλες δύο εβδομάδες!

=))=))=)) Μπαααααα είδε κι έπαθε να το βρεί αυτό το κελεπούρι και να το χάσει δύο εβδομάδες πριν τον γάμο???????? Εκτός αν του στείλω δώρο αυτή την φίλη της Μύριαμ την γρουσούζα :lol: (Μυριάκι μου εν πιστεύω να με παρεξηγήσεις)!!!!!!!!

Εδώ πάλι οι εκκλησίες κάνουν αγώνα ποιά θα τελειώσει πιο αργά.......οι ψάλτες το τραβάνε.....και το τραβάνε....και το τραβάνε....Ευτυχώς στο χωριό που μένουν οι γονείς μου (εκεί που θα πάω αύριο δηλαδή) επειδή δεν έχουν παπά δικό τους (όποτε είχαν έκαναν τα πάντα για να τον διώξουν και τώρα η μητρόπολη δεν τους δίνει μόνιμο παπά) έρχεται ένας καλόγερος από το μοναστήρι απέναντι τον Άγιο Αρσένιο και είναι πολύ καλός και ακολουθεί το μοναστηριακό πρότυπο!

Μίκι μου φιλάκια πολλάαααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχα, Νάσια, τέλειο το χωριό της μάνας σου! Σε μας, στην παλιά ενορία, εκεί που μένουν οι γονείς μου δηλαδή, σκοτώθηκαν οι ψάλτες μεταξύ τους, ο ένας ψάλτης γιός του παπά, ο παπάς και η παπαδιά σκοτώθηκαν κι αυτοί με τον ψάλτη, φεύγει ο γιός του παπά γιατί έγινε διάκος, ο ψάλτης παραιτήθηκε, έναν αναπληρωτή τον κάνανε κι έφυγε κι αυτός, οι μισοί ενορίτες φύγανε με τη σειρά τους, το ίδιο κι ο καντηλανάφτης, γενικά γίνεται χαμός.

Εγώ θέλω να τελειώνουν αργά οι εκκλησίες, για να μη σηκώνομαι απ' τα χαράματα, να τρέχω σαν τρελή, και να φτάνω στο "Δι' ευχών"!

Τον πρώην σου τον κόβω να είναι κάπως σαν τα αδέλφια του άντρα μου!

Μίκι, φιλούρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας1!

α ρε κοριτσια με κανατε κ γελασα!!! :lol::lol::lol:

μικι κ εγω αυτο θα σου ελεγα, οτι καλυτερα ειναι να παρεις κ μακρυμανικα

γενικα με καλυψε η νασια!!

να ξερετε οτι τα μωρα μεχρι να κλεισουν τους 2 μηνες δε μπορουν να ρυθμισουν σωστα τη θερμοκρασια του σωματος τους, γιαυτο ειναι καλυτερα να τους φορεσετε μακρυμανικα φανελακια

επισης την περισσοτερη θερμοτητα τη χανουν απο το κεφαλι (ειναι πολυ μεγαλο σε σχεση με το σωμα τους) κ γιαυτο ειναι καλο να φορανε κ σκουφακι! ετσι μου ελεγε ο παιδιατρος!

πω πω αννα μαρια σορρυ κιολας αλλα πολυ αναισθησια ο δικος σου!!

μιριαμ μη δινεις σημασια κ μην το σκεφτεσαι, μην ασχολεισαι με τετοιες "φιλες" που λενε ολο ξινιλες

ειχα κ εγω αρκετες τετοιες στον ανασταση μου

γκερλ μπραβο κοριτσακι μου που ολα ειναι τοσο καλα!!! με το καλο η μπεμπα!

αληθεια ποια ειναι περισσοτερα, τα αγορακια η τα κοριτσακια? πρεπει να ειμαστε σχετικα μοιρασμενες

αχ κ αλλα ηθελα να γραψω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά και η δικιά σας ενορία είναι για τα πετροκάραβα :lol::lol: Μα τί αγαπημένο ποίμνιο!!!!!

Τον πρώην μου δεν τον "παίρνει" να ξανακάνει μ@λ@κί@ γιατί μετά από αυτό που έκανε σε μένα θα πρέπει να αλλάξει νομό!!!!!! Τον έχουνε χεσμένο ακόμα και οι πέτρες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον....εντάξει απλώς αγχωνομαι μέχρι να έρθει εκείνη η στιγμή..φφφφ για να δούμε αύριο θα δω που θα τον πάρω τηλέφωνο το πρωί...αμα μου πει να παω στο μαιευτήριο να με δουν...λέτε να θέλει να.βγει 15 αύγουστο ο μικρός μας????ότι είναι να γίνει θα γίνει...τώρα είμαστε σε αναμονη...όλα καλά θα πάνε :)))η παναγίτσα είναι μαζί μας και προσέχει τα μωρακια.μας ;)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, είναι λογικό να αγχώνεσαι για την ώρα του τοκετού!

Σε σκεφτόμουν σήμερα που πήγα στην εκκλησία, μήπως γεννήσεις Δεκαπενταύγουστο!!!

Λένα, εγώ όλα αυτά με τα φανελάκια και τα κορμάκια δεν τα διάβασα καν, γιατί δεν πρόκειται να τα συγκρατήσω! Όταν αποφασίσω να ξαμολυθώ στην αγορά, θα σας ξαναρωτήσω! :P

Νάσια, άσε, αυτή η ενορία ήταν από τις καλύτερες. Τους ψάλτες τους ζήλευε όλη η πόλη, το ίδιο και τον παπά. Τώρα πώς γίνανε έτσι, δεν ξέρω. Εγώ τώρα πηγαίνω στην καινούρια ενορία που είναι το διαμέρισμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το χωριό της μαμάς μου πάλι μέχρι και οι ειδήσεις το έδειξαν όταν φάγανε τα μουστάκια τους με τον τελευταίο παπά και κάνανε κατάληψη :o στην εκκλησία Κυριακή πρωί και δεν άφηναν αυτούς που ήταν ήδη μέσα (και οι γονείς μου) να βγούν έξω και απ''εξω δεν άφηναν κανέναν να μπεί μέσα!!!!!! Η μαμά μου τότε (το 2003) ήταν φρεσκοεγχειρισμένη στο νεφρό (είχε καρκίνο) και η αδερφή μου απ'έξω προσπαθούσε να μπεί μέσα για να είναι κοντά της και την πλάκωσαν στο ξύλο μπροστά στους αστυνομικούς που κάνανε χάζι!!!! Μετά κυνηγούσαν να δείρουν την κόρη του παπά που τότε ήταν λεχώνα.......τί να σου λέω......ιστορίες για αγρίους, δεν "υπάρχει" αυτό το χωριό!!!!! Ούτε τ'άντερά τους δεν χωνεύουν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα και εγώ εκκλησία πριν που πήγαμε για το υποθετο και άναψα κερακι και εγώ το ίδιο σκεφτόμουν...αφού εδώ στο εξοχικό τα πειστικά μου αγχωθηκαν και είναι σταντ μπαι το έχουν σίγουρο ότι θα γέννησω αυριο....χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, νομίζω το δικό σου χωριό κερδίζει τη μάχη!

Χριστίνα, μην αφήσεις κανέναν να σε αγχώσει. Δε φτάνει που έχεις το δικό σου άγχος, μη σε φορτώσουν με το δικό σου. Αύριο πήγαινε Αθήνα και μη φοβάσαι τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου πάω να πάρω το χαπάκι μου (ένα από τα 8 διαφορετικά που καταπίνω κάθε μέρα...ουφφφφφφφφ) και να την πέσω για νανάκια!!!!!

Αύριο δεν θα μπώ καθόλου γιατί θα είμαι στην μαμά μου......γιορτάζουν γιαγιά και εγγονή και θα φάμε εκεί, λέω να μείνω εκεί το βράδυ......

Τιτινάκι κανόνισε μέχρι να επιστρέψω την Δευτέρα να τον έχεις βγάλει τον μπέμπαρο....όπως και να'χει μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά!!!

Άννα Μαρία το δικό μου χωριό (της μαμάς μου δηλαδή γιατί εγώ δεν είμαι από κεί, τα τελευταία χρόνια που φτιάξαμε το σπίτι πήγαμε οικογενειακώς) κερδίζει όλους τους διαγωνισμούς βλακείας στον εγκέφαλο!!!!! Να φανταστείς εκείνη την χρονιά σκοτώθηκε ένα παλικάρι και ο πατέρας του δεν μπήκε μέσα στην εκκλησία να αποχαιρετήσει τον γιό του στην κηδεία επειδή φαγώνονταν με τον παπά.......ότι να'ναι!!!!!!

Μυριάκι μου, Άννα Μαρία και Marie χρόνια πολλά για αύριο, να είστε γερές, ευτυχισμένες και με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα μωράκια σας!!!!!

Χρόνια πολλά σε όλα τα κοριτσάκια που έχουν κάποιον εορτάζοντα (Μαρία, Δέσποινα, Παναγιώτα, Παναγιώτη, Μάριο)!!!!!

Φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, δεν υπάρχει όντως αυτό το χωριό. Καλά, ο άλλος δεν πήγε στην κηδεία του παιδιού του, επειδή φαγωνόταν με τον παπά; Εμένα ο γυναικολόγος έχει έχθρα με ένα θείο μου, επειδή η νύφη του θείου μου δεν πήγε να γεννήσει σ' αυτόν! Και κρατούσε κακία σε όλη την οικογένεια του θείου μου, μέχρι που τους έβλεπε στο σούπερ μάρκετ και δεν τους μιλούσε, όχι για τα λεφτά, αλλά για το πρεστίζ (είναι και ψωνάρα). Αλλά τις προάλλες που πέθανε η πεθερά του θείου μου, στην κηδεία πήγε. Κάποια πράγματα είναι πέρα από φαγωμάρες και τσακωμούς, και ειδικά ο θάνατος.

Ευχαριστώ για τις ευχές, κι εσύ να χαίρεσαι την κόρη σου και τη μάνα σου! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι εντάξει μια χαρά είναι οι άνθρωποι ψύχραιμοι είναι δεν μου μεταφέρουν το άγχος τους....εγώ εχω παρά πολύ άγχος....φφφφφφφ.....

άντε κοριτσακι μου να περασεις καλά να χαιρεσε την κορούλα σου και την μαμακα σου...φιλάκια πολλά πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδουλες τι κάνετε?? καλε τι διαβάζω λέτε να έχουμε γεννητουρια μακάρι άντε να αρχίσουμε σιγά σιγά όλα καλα να πανε μικρο μου χριστινακι με το καλο να υοοδεχτητε τον πρίγκιπα σας.......αχ τα ψώνια μου αρέσουν πολυ αλλα και εγω ακόμα κρατιεμε μετα τις 30 εβδομάδες λέω να αρχίσω αν θα μπορώ φυσικά να παρπατω χαχαχαχχα αλλιώς θα στείλω λω την Μαμα μου για τα απολύτως απαραίτητα. Και μετα θα βγω Μονή να ψώνια "...βέβαια έχω και κάποια που είχα αγοράσει περισι οπότε δεν είμαι και τέλειος άδεια χιχιχιχχι Girl μου μπράβο κοριτσάκι μου όλα καλα λοιπόν και ΕΣΥ με την εξετάση... Σας καληνυχτω και σας φιλω ολες γλυκά τα λέμε αύριο φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ το ρεσιταλ γκρινιας του ανασταση ελαβε τελος...

τιτινακι φανταζομαι οτι μεχρι το σαββατο που γυρναμε θα εχεις γεννησει!!

με το καλο μια γρηγορα κ ευκολη γεννα σου ευχομαι κοριτσακι μου!!

αν κ οπως ειπαμε, με τους αντρες ποτε δεν ξερεις..

νασια αννα μαρια μαρι κ ολα τα κοριτσια να χαιρεστε τα ονοματα σας κ τα ατομα που αγαπατε κ γιορταζουν!! χρονια σας πολλα!!!

οαω να κανω μπανακι κ να αρχισω να ετοιμαζω βαλιτσες, φευγουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια να περασετε σουπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλα και καλα σε ολες ............... να σας χαίρονται όσοι σας αγαπούν και να τους χαίρεστε και εσείς..... ;););)

Ρε κορίτσια τι θα κάνω δεν μπορώ να κοιμηθω καθόλου πωπωωωπωπ είναι πολυ σπαστικο να νυσταζεις και να μην μπορείς να κοιμηθεις....τα νεύρα μου :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ το ρεσιταλ γκρινιας του ανασταση ελαβε τελος...

τιτινακι φανταζομαι οτι μεχρι το σαββατο που γυρναμε θα εχεις γεννησει!!

με το καλο μια γρηγορα κ ευκολη γεννα σου ευχομαι κοριτσακι μου!!

αν κ οπως ειπαμε, με τους αντρες ποτε δεν ξερεις..

νασια αννα μαρια μαρι κ ολα τα κοριτσια να χαιρεστε τα ονοματα σας κ τα ατομα που αγαπατε κ γιορταζουν!! χρονια σας πολλα!!!

οαω να κανω μπανακι κ να αρχισω να ετοιμαζω βαλιτσες, φευγουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια να περασετε σουπερ!!

Καλα να περάσετε κούκλα μου και καλή επιστροφή με πιο ήρεμο τον αναστασακο σου φιλακια........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Χρόνια Πολλά, η Παναγίτσα να προσέχει τα μωράκια μας και εμάς

και με το καλό να γίνουμε μανούλες!!!!!!!!!!!!

Muriamaki, Άννα Μαρία, Marie χρόνια πολλά, να σας χαιρόμαστε!!!

Του χρόνου θα το γιορτάσετε με τα μωράκια σας αγκαλίτσα!!!

Νασιούλα να χαίρεσαι το μπουμπουκάκι σου και τη μαμά σου!!!

Με το καλό να έρθει και η Χρυσουλίτσα!!!

Τιτινάκι μου πως πας;Τι λέει ο μπεμπάκος;Περιμένουμε νεά σου!!!!!!!!!!!!!

Από ότι κατάλαβα πλησιάζουμε!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας αφήνω γλυκές μου, μπήκα λίγο βιαστικά γιατί έχουμε επισκέψεις (από το χάραμα!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμεναααα και χρονια πολλα Αννα Μαρια,Μυριαμακι μου και σε οσες γιορταζετε η τα παιδακια σας...τι κανετε...εγ εδω με εχει ξυπνησει απο το πρωι ο Χριστοφορινος..εφαγα λιγο κεικ αλλα ακομα πειναω...και χαλαρωνω...Χριστινα μου κανα πονο η συσπαση εχεις??Αμα δεν εχεις δεν νομιζω να σε βαλουν μεσα να γεννησεις θα περιμενουνε λογικα...αλλα μην ανγχωνεσαι καλε...τωρα εισαι τοσο κοντα που το μονο που μπορει να γινει ειναι να γεννησεις..οποτε...χαλαρααααα...εμενα κανα 2 μερες τωρα με εχει πιασει μια χαλαροτητα λες και ειμαι 7 μηνων...και εχω χρονο..καλε παμε καλα η μας μουρλαινει η εγκυμοσυνη??Δεν ξερω καθολου....εχτες το βραδυ το επιασε ενα κρυοοοο μιλαμε πονεσε το κεφαλι μου....ενω το μεσημερι μας πεθανε στη ζεστη..μουρλος ο καιρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Χρόνια πολλά σε μένα και σε όσες γιορτάζουν! :P

Πω πω ρε παιδιά, πήγαμε εκκλησία, ξυπνήσαμε απ' τις οκτώ και δέκα, κατά τις εννιά παρά είκοσι ήμασταν εκεί, και εννιά η ώρα τελείωσε!!! Έλεος πια! Τι καταλαβαίνουν; Κι όταν το λέω στο μάνα μου, μου λέει το κορυφαίο "ε, τι νόμισες, ο κόσμος θέλει να πάει στα σπίτια του να μαγειρέψει". Όταν της λέω ότι υπάρχει κόσμος που έρχεται την ώρα που τελειώνει μου λέει "ας ξυπνούσαν νωρίτερα". Τα νεύρα μου...

Μετά ξανάπεσα, αλλά δεν κατάλαβα αν κοιμήθηκα...

Νία, η ιστορία της ζωής μου: να νυστάζω, να ζαλίζομαι απ' τη νύστα, αλλά να μην μπορώ να κοιμηθώ. Μου τυχαίνει πολύ συχνά και είναι χάλια. Ειτε το βράδι, είτε το πρωί, τυχαίνει να ξυπνήσω πάρα πολύ νωρίς, να νυστάζω τρομερά και να ην καταφέρω να ξανακοιμηθώ.

Αναστασία, ευχαριστώ για τις ευχές!

Δώρα, καλά, από τι ώρα έρχονται για επίσκεψη; Μήπως είναι ο παπάς της ενορίας μας που ήρθε, μια που τελείωσε απ' τις εννιά;

Εύη, καλύτερα χαλαρότητα, παρά άγχος!

Τι θα κάνετε σήμερα; Εμείς το μεσημέρι θα πάμε στη μάνα μου (λες και δεν τους βλέπουμε συνέεεεεεχεια) και το βράδι σε μια φίλη μου, που σας έλεγα ότι έχει καλέσει πενήντα άτομα για τραπέζι και βαριέμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια που γιαρτάζουν κ σε μένα, χιχιχι!!! Να μας χαίρονται! ΜΕ το καλό να έρθουν τα μπεμπακια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι μια φορά με επιασε! Θα μ πει την επόμενη βδομαδα που θα παω για Doppler η γιατρός αν γύρισε   εγω αυριο εχω παιδίατρο! 😊  
    • Άσε ασε... Μη νομίζεις και στο Ηνωμένο Βασίλειο έτσι είναι!! Η κολλητή μου μένει εκεί και όταν ήταν έγκυος στις 12 εβδομάδες κι εκεί σε δέχονται στο δημόσιο. Πιο πριν μόνο ιδιωτικά αν μπορείς...  Εδώ πάντως σου λένε να πας στα επείγοντα πριν τις 12εβδ αν έχεις ανησυχητικά συμπτώματα εκτός κι αν συνεννοηθείς με τον οικογενειακό γιατρό και σε παραπέμψει για υπέρηχο πιο νωρίς. Δηλαδή χωρίς λόγο κι αιτία δεν βγάζεις άκρη... Οι περισσότερες γυναίκες πηγαίνουν ιδιωτικά 2-3 φορές και μετά αν δε τους το επιτρέπει το οικονομικό συνεχίσουν με το δημόσιο και περιορισμένα ραντεβού ..😩
    • Α έτσι όπως το έγραψες ότι πηγές εκτάκτως κάπως καταλάβα ότι πηγές χθές. Σόρρυ, δε διάβασα σωστά 😅 σε κάθε περίπτωση, είσαι όλο και πιο κοντά στο ραντεβού σου, όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου ❤️ σου στέλνουμε οοοολη τη θετική ενέργεια ✨ 
    • Γεια σας κοριτσια κι απο μενα!!! Ευχομαι σε ολες καλα αποτελεσματα στα doppler σας..Εμεις το καναμε και ητανε ευτυχως πολυ καλο και πηρα τα πανω μου. Μπαινω αισιως στην 34η εβδομαδα!! Το πιο ενοχλητικο που εχω τωρα ειναι ο εντονος πονος στα πλευρα απο τη μεγαλη κοιλια και το βαρος. Νιωθω οτι θα μου ξεκολλησουν😜 Για πειτε κανενα καλο βιβλιο για τον πρωτο καιρο με μωρο... Εχετε καμια προταση??☺
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...