Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ!!!!!!!ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ ΜΕ ΤΟΣΟ ΖΕΣΤΗ....

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΞΕΚΙΝΑΣ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑ Ε?Κ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΗΝΑ ΤΙΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ,ΛΟΓΩ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΘΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΠΡΗΞΙΜΟ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΚΛΠ.ΤΙΝΑΠΩ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΕΣΥ Ε?ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΡΙΛΑΞ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΛΑΙΚΗ Κ ΘΑ ΦΑΩ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!Κ ΤΙΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΝ ΣΚΕΦΤΩ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΑΝΧΟΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΠΕΙΝΑ ΧΑΧΑ!!!Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ Ε?ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΥΣΗΧΟΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ....ΦΙΛΙΑ!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΣΣΜΕΝΟΙ....8 ΣΕΛΙΔΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΝΑ ΧΕΡΑΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΓΩ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΕΥΤΗΧΩΣ!!!!!ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΛΕΕΙ ΣΟΥΠΕΡ ΛΑΙΚΗ Κ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΡΙΛΑΞ ΑΥΡΙΟ.....Κ ΘΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΩ ΝΥΧΙΑ ΧΕΡΙΩΝ ΠΟΔΙΩΝ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΓΕΙΑ Η ΜΑΡΣΙΠΟΙ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αντε μιριαμ κατσε να ξεκουραστεις!! κανε κ το μποτε σου!

κοριτσια ξερετε κανενα σαιτ με τσαντες αλλαξιερες?

αυτες τις τσαντες που βαζουμε μεσα τα ρουχα ρτου μωρου κ μπαινει κ στο καροτσι εννοω

καλο βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα οπως καταλαβαινετε....βρυκολακιασα παλι....Λενα μου ακομα πινω το χαπι και μαλιστα μου το αυξησε κιολας...αντε να δω για ποσο ακομα θα το πινω...Αννα Μαρια παρε και ενα καλο φυσιμα απο εμενα ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ να βγουν ολες οι εξετασεις καθαρες και να μην εχεις τιποτα ελεος πια μας επριξε αυτο το μικροβιο...οσο για το κοψιμο...εμενα με ειχε κοψει στο γιο μου μιας και εβαλε βεντουζα να το βγαλει..τιποτα δεν καταλαβα λογω της επισκληριδιου μονο οταν μου ειπε σηκωσε λιγο τον πωπο να κανουμε ραμματα καταλαβα...μετα ενιωθα ενα τραβηγμα καπως..και φοβομουνα μπορω να πω να παω τουαλετα..ειμαι και δυσκοιλια...αλλα μεχρι να βγω απο το νοσοκομειο μου ειχε περασει..καλυτερα αυτο παρα καισαρικη...τη φοβαμαι απιστευτα...τωρα αμα χρειαστει τι να κανεις...αλλα απο μονη μου να πω θελω...δεν υπαρχει περιπτωση..για το μαρσιπο που λετε εχω απο τον αλλο σαν αυτο που εβαλε φωτο η Χριστινα την chicco και δεν με βολεψε καθολου...μονο ο αντρας μου το μπορουσε..τον επλυνα να ειναι και ετοιμος..εγω θελω το sling απο την κοπελα..θελω πρωτα ομως να παρω ενα μπανακι flexibath και κορσε για μετα τη γεννα και μετα το sling..εχτες δεν εφαγα τιποτα μονο ενα γαλα το πρωι και γλυκο το μεσημερι και γλυκο το απογευμα..χτυπησα αλλο ενα γλυκακι τωρα...και το μεσημερι θα κανω μπακαλιαρο πατε...προς το παρον το σκεφτομαι και με πιανει αηδια...μα γιατι δεν πειναω???τι να πεις...κοιμαστε οι αλλες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα ξεχασα Λενα αυτο για τις τσαντες που ρωτησες...σε πολλα σαιτ μπορεις να βρεις ..σε αυτα που εχουν βρεφικα...Λητω και τετοια..υπαρχει και ενα που εχει μονο τσαντες...δεν βρισκω τωρα τη διευθυνση και ειναι χειροποιητες...πολυ ωραιες αλλα κατω απο 100 ευρω δεν τις εχει...εγω ηθελα ροζ και οσες ειχα δει ηταν απο 60 μεχρι 100 ευρω..ελεγα να παρω απο το τζαμπο μιας και ειχα παρει εκει του γιου μου και ηταν μια χαρα αλλα τελικα σε ενα καταστημα με βρεφικα βρικα μια ροζ φουξια kiddo και την ειχε 23 ευρω...μια χαρα και μεσα εχει και σελτεδακι ασορτι για να μπορεις να αλλαξεις το μωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!!

maimoudaki περαστικά στο αγοράκι σου!!!

kiska μου πάλι αυπνίες? Γιατί? Με τις συσπασεις εισαι καλυτερα? Ειχες κ πονο ή μονο πετρωματα? Ξεκινησα κι εγω να εχω πετρωματα χωρις πονο κ παιρνω μαγνησιο αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι επειδη το μηκος τραχηλου ειναι καλο δεν υπαρχει προς το παρον θεμα προωρου τοκετου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυούλες!!!!!!!

Τί κάνετε??????? Οι κοιλίτσες τί κάνουν?????

Ξύπνησα νωρίς κι εγώ.....μια να πάρω το yutopar.....μια το felicine.....μια ο σίδηρος......εεεεεε βαρέθηκα στο τέλος και σηκώθηκα!!!! Δουλίτσες δεν έχω να κάνω σήμερα, τα κάναμε όλα εχθές με τη μαμά μου οπότε σκέφτηκα να κάνω κι εγώ λίγο μπωτέ! Γιορτάζει και το κοριτσάκι μου την Δευτέρα, να είμαι λίγο περιποιημένη, μην πάω στην εκκλησία σαν το παρτάλι!!!!!

Μ'έχει κόψει λόρδα τώρα αλλά δεν ξέρω τί θέλω.......μάλλον γλυκό με τραβάει κι εμένα!!!!!

Ξυπνήστεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!εγω εχω ξυπνησει απο τις 7 νασια μου!!!ελεγα να παω για κανενα μπανακι σημερα, αλλα τελικα δεν εχω διαθεση για τιποτα!!!ουτε για δουλειες, που παντα βρισκω κατι, αν θελω, ουτε για βολτα, ουτε τιποτα!!!δε ξερω τι με επιασε!!!ας μη σας ζαλιζω με τα δικα μου!!!πειτε νεακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Βανεσάκι μου!!!! Εγώ ευτυχώς τις έκανα (η μαμά μου δηλαδή τα περισσότερα) εχθές τις δουλειές μου αλλιώς σήμερα θα τρωγόμουν με τα ρούχα μου!!!!!

Πήρα πρίν καμιά ώρα τον σίδηρο και τώρα πεινάω.......μου ανοίγει την όρεξη αυτό το χάπι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!

τι κανετε??

αχ δε θελω ουτε να θυμαμαι τον πονο που ειχα φαει απο τα ραμματα. κισκα με βεντουζα στον τραηξε ε? ηταν μετα πολυ πλακουτσο το κεφαλακι του?

μωρε στον ανασταση τσαντα αλλαξιερα ειχα παρει απο τα τζαμπο.. αλλα αλλαξα 4, ολες χαλουσαν, σκιζονταν. κ αν σκεφτεις οτι εδωσα για καθε μια απο τις 4 γυρω στα 15 ευρω τωρα προτιμω να δωσω κ κατι παραπανω αλλα τουλαχιστον να μου μεινει. γενικα απο τα τζαμπο δεν ειμαι ευχαριστημενη..

ελεγα για κανενα αλλο σαιτ, εκτος απο αυτα μετα βρεφικα τα γνωστα, μηπως ξερατε καποιο καλο να δω

πρωινες πρωινες σας βλεπω!!

μαρουλακι κ εγω εχω πετρωματα, χωρις πονο, μου ειπε η γιατρος οτιειναι φυσιολογικοτατο κ να μην αγχωνομαι, δε μου εδωσε τιποτα.

καλε βανεσακι δε μας ζαλιζεις!!

αχ νασια γιορταζει το αστερακι σου ε???

ο μικρος ειναι καλυτερα, ειχαμε πολυ καλυτερο βραδυ χτες, μονο που ξυπνησε απο τις 8 κ μου εσπασε τα νευρα :evil: κ τωρα νυσταζωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου είναι καλύτερα ο Αναστασάκος ε???? Μπράβο το μαναράκι μου...κρίμα το γλυκάκι μου να παιδεύεται καλοκαιριάτικα!!!!

Τσάντα-αλλαξιέρα εγώ έχω μία της Pierro πορτοκαλί με αρκουδάκια, την είχα πάρει ασορτί με την υπόλοιπη προίκα για την κόρη μου (πάντα, καλαθάκι καλλυντικών, φωτιστικό, σεντονάκια κτλ.) αλλά νομίζω πουλάνε και ξεχωριστά....είναι τεράστια αλλά με βόλεψε πολύ γιατί ειδικά τον πρώτο καιρό κουβαλούσα την Άρτα και τα Γιάννενα για το μωρό όπου κι αν πήγαινα!

Η Girl δεν μπήκε να μας πεί νέα από τον β' επιπέδου......πού είσαι κορίτσι μου????? Όλα καλά????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε Λενα μου αυτη που σου ειπα με τις χειροποιητες εχει ωραια αλλα που στο καλο εχω αποθηκευσει το σαιτ δεν ξερω...εγω δεν ειχα προβλημα με την τσαντα αλλα μιας και τωρα βρικα αυτη στο μαγαζι την πηρα..ναι το κεφαλι ειχε βγει σαν μακροστενο με λιγο κοκκινο επανω...ηταν λιγο αλιεν το παιδακι μου τοτε...δεν εχω πονους τωρα με τα χαπια ..τα πινω καθε 6 ωρες και οχι καθε 8 που επινα πριν αλλα εγω απο την αρχη που εμεινα εγκυος εχω συσπασεις και ετσι πρεπει να προσεχω μεχρι και τελος ιουλιου πηγαινα και σε παρτυ τωρα παω μονο μαγαζι και οσο κουραζομουνα τοσο ποναγα και πετρωμα αλλα και πονος...στον τραχυλο δεν ειδαμε κατι αλλα εμενα κανει ουτως η αλλιος τραχυ τοκετο ποτε και να δει οτι ειναι οκ μπορει ξαφνικα να ανοιξει οποτε πρεπει να προσεχουμε ειναι και δευτερο παιδι και μου ειπε πως ποιο γρηγορος θα ειναι ο τοκετος και πρεπει να προσεχω..εκανα και τις ενεσεις σε περιπτωσει που δεν κρατηθει μεχρι τις 38 βδομαδες και απο εδω και στο εξης περιμενουμε να δουμε ....καθε μερα ειμαι στην αναμονη μηπως δω αιμα μου ειπε...η αν ξαναεχω πονους φυσικα..με πιανουν κατι πετρωματακια και μουκωματα χαμηλα αλλα οχι κατι να ανησυχω..το τελευταιο ειναι αμα σπασουν τα νερα μου ειπε οπου εκει να παω αμεσως στο νοσοκομειο,...οποτε και εγω αναμενω...αλλαζω βδομαδα σημερα αλλα σημφωνα με την ΠΗΤ μου την Τεταρτη μπαινω στον 9ο...ομως με την βιαστικια ολα παιζουν και περιμενω καθε μερα να δω τι θα γινει..και ομως το βρικα το σαιτ με τις τσαντες...

http://www.angelic.com.cy/

πωπωωω αυτη που μου αρεσε εχει 240 ευρω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γλυκιά καλημέρα και απο εμάς και φύγαμε και εμείς χαχααχαχα πάμε βολτουλα η Αθήνα είναι τέλεια αυτές τις μέρες έχει λίγο κόσμο και καλο....φιλακια τα λέμε πιο μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Maimoudaki από Κομοτηνή είμαι ναι και Αλεξανδρούπολη λέω να γεννήσω! Θρακιώτης και ο σύζυγος ε; Τα καλύτερα παιδιά είναι βρε! :lol: Περαστικά στον μικρούλι σου, ελπίζω σύντομα να του πεσει ο πυρετός και να είνα καλύτερα.

Μiki τελικά αποφάσισα να το βάλω το μικρούλι στο καρεκλάκι του όταν με το καλό βγούμε από το νοσοκομείο. Μπορεί να μην είναι τόσο άνετα όπως η καλαθούνα αλλά τουλάχιστον θα είναι πιο ασφαλες. Στην Εγνατία μπορεί να είναι καλός ο δρόμος αλλά τρέχουν πολύ και δεν τους εμπιστεύομαι. Σε ένα φρενάρισμα (μακριά από όλους μας) μέσα στη καλαθούνα το παιδί δεν είναι δεμένο και είναι απροστάτευτο. Μπορεί να είμαι λίγο υπερβολική αλλά φοβάμαι ειδικά σε ότι αφορά το μωρό.

Κανένα νεότερο από την Girl δεν είχαμε για το Β- επιπέδου ε; Σίγουρα θα πήγαν όλα καλά και το ρίξαν λίγο έξω με τον άντρα της.

Φιλιά πολλά σε όλα τα κορίτσια! Το απόγευμα θα πάω στο εξωχικό μέχρι την Τρίτη. Καλό 3ήμερο να έχετε και καλά να τα περάσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ πάλι κορίτσια! Πήγαμε για διάφορα ψώνια με τον άντρα μου κ τη μικρή, γυρίσαμε, φάγαμε κ η Αλεξία κοιμήθηκε!

Maimoudaki είμαστε ακριβως ίδια εβδομάδα κ μερα! Κι εμενα ο γιατρος μου ειπε να μην ανησυχω για τα πετρωματα, τα ειχα κ στη μικρη! Εγω ομως οσο να' ναι αγχωνομαι!

kiska απο τον 3ο μηνα ειχες!! Πολυ βιαζεται η μικρουλα σου! παρολα αυτα ειχες δραστηριοτητες, δεν ησουν στο κρεβατι?

madi βρισκω πολυ σωστη την επιλογη σου, προεχει η ασφαλεια του μωρου. Το πολυ πολυ να κανετε μια σταση στο δρομο!

Νια, Αναστασακι κ σε όλες καλο μεσημερι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλι μου οχι απο τον τριτο μηνα...απο τον πρωτο αστα να πανε...μαντι εγω οταν γεννησα τον γιο μου τον ειχα βαλει στην καλαθουνα...ετσι μου ειχαν πει οι γιαγιαδες...μα...κια μεγαλη...τοτε εμενα και ερετρια και γεννησα Αθηνα και ημουνα σε ολο το δρομο τρομαγμενη μην πατηθει κανενα φρενο και δεν μπορεσω να κρατησω την καλαθουνα...ποσο χαζομαρα ποσο...τωρα θα μπει στο καθησματακι αυτοκινητου..για νεογεννητο ειναι και κανει μια χαρα..αλλα δεν ηξερα τοτε..οποτε για ασφαλεια εγω αυτο λεω καλυτερα να παρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Ούτε κι εγώ κοιμήθηκα καλά... :( Ξύπνησα εφτάμιση και δεν ξανακοιμήθηκα... Κλαααααααααααψ... :( Μ' αρέσει που όλοι θέλουν να χτίσουν μονοκατοικία για να βρουν την ησυχία τους! Εμείς εδώ στην πολυκατοικία έχουμε πάαααρα πολλή ησυχία, ενώ στο σπίτι της μάνας μου γινόταν χαμός. Απ' τις εφτά βγήκαν οι γείτονες στις αυλές και μιλούσαν, πότιζαν, φώναζαν, μετά βάλανε ραδιόφωνα, χαμός γινόταν... Άντε να κοιμηθώ...

Κορίτσια, κι εγώ έχω κάτι πετρωματάκια, δεν το είπα ακόμα στο γιατρό, είναι και σε διακοπές τώρα, αλλά μπορεί να τον πάρω από Τρίτη να του το πω. Άλλωστε, Σαββάτο έχω επίσκεψη! Δεν έχω καθόλου πόνο, όμως. Δεν νιώθω καν την κοιλιά να πετρώνει, απλά νιώθω κάτι σαν επιβάρυνση στην αναπνοή και το καταλαβαίνω.

Εμένα πριν ήρθε η μάνα μου κι έκανε κάτι δουλειές, αλλά η μεγάλη δουλειά που είναι να βγουν όλα τα βιβλία από τις βιβλιοθήκες, να καθαριστούν καλά και να ξαναμπούν, δεν έγινε, γιατί ήταν κι αυτή κομμένη επειδή ούτε αυτή δεν κοιμήθηκε καλά. Και είναι μεγάλη φασαρία, γιατί πρέπει να είμαι κι εγώ εκεί να της εξηγώ τι να κάνει, γιατί τα έχω ανά κατηγορίες και κάθε κατηγορία είναι αλφαβητικά...

Εύη, καλά, όποτε ακούμε γιαγιάδες/μαμάδες δεν τη βγάζουμε καθαρή!!! Ειδικά τις πεθερές!!!

Αχ, τι άλλο γράψατε, δε θυμάμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΛΑΙΚΗ ΨΙΛΟΨΩΝΙΣΑ Κ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΨΩΝΙΖΩ....ΜΕ ΦΟΒΙΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟΝ 8ΜΗΝΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΤΟΙΜΑΣΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΡΟΥΧΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΛΠ.Κ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ....Κ ΜΕ ΑΝΧΩΣΕ....ΝΑ ΑΝΧΩΝΩΜΕ Η ΟΧΙ?ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς φάγαμε ομελέτα φούρνου με πατάτες, λαχανικά και φέτα! Έγινε πολύ ωραία και πολύ ελαφριά!

Μύριαμ, απ' ό,τι καταλαβαίνεις, πάντα βρίσκουμε ένα λόγο να αγχωνόμαστε. Μία είναι πονάκια, μία είναι μόλυνση, μία είναι πετρώματα, μία είναι ταχυκαρδίες, μία είναι το μωρό που δεν κλωτσάει όσο πριν, μία είναι τα ψώνια, μία η δουλειά μας. Μην αγχώνεσαι ΚΑΙ για το παιδικό δωμάτιο! Άλλωστε, πόσο καιρό θέλει να φτιάξεις ένα δωμάτιο; Εγώ πέρσι που μετακόμισα, Παρασκευή απόγευμα έγινε η μεταφορά κι εγώ ήμουν στο σχολείο, και Σαββάτο ξεπακέταρα τα πάντα και τα τακτοποίησα! Μέχρι το απόγευμα είχα βάλει μέχρι και τα καλά μαχαιροπήρουνα και τα κρύσταλλα στον μπουφέ και τον είχα στολίσει!!! Πες τώρα που δεν έχουμε και πολλές αντοχές να χρειαστεί λίγο περισσότερο για το παιδικό. Άντε το πολύ μια βδομάδα! Αφού λες τα πράγματα τα έχεις παραγγείλει! Εγώ από τέλος Αυγούστου που θα γυρίσει ο άντρας μου από Μυτιλήνη θα πάω μαγαζιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια σας γράφω από το κινητό από το εξοχικό δεν μπορώ να σχολιάσω πολλά...εμείς είμαστε καλά περιμένω τον άντρα μου να.τελειώσει την δουλειά του να μαζέψει τα πράγματα του και να έρθει και αυτος....πωπω εχω κάτι νεύρα από το πρωί....ρεν φαντάζεστε με ενοχλούν τα παντααααααα τσαντιζομαι με το παραμικρο.....πως με αντέχουν αυτοί οι γονείς μου...ψιλοτσακοθηκα με τον μπαμπά μου και στεναχωρεθηκα...πωπω αυτές οι ορμόνες κόκκινο έχουν βαρεσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια σας γράφω από το κινητό από το εξοχικό δεν μπορώ να σχολιάσω πολλά...εμείς είμαστε καλά περιμένω τον άντρα μου να.τελειώσει την δουλειά του να μαζέψει τα πράγματα του και να έρθει και αυτος....πωπω εχω κάτι νεύρα από το πρωί....ρεν φαντάζεστε με ενοχλούν τα παντααααααα τσαντιζομαι με το παραμικρο.....πως με αντέχουν αυτοί οι γονείς μου...ψιλοτσακοθηκα με τον μπαμπά μου και στεναχωρεθηκα...πωπω αυτές οι ορμόνες κόκκινο έχουν βαρεσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

titinaki μου τι κανεις?απο την αγωνια σου ειναι για τον μπεμπη σας,γι αυτο εισαι ετσι ανυσηχη!Σκεψου σε λιγες ημερες θα ειναι κοντα σας, κανε ονειρα που θα το εχετε στην αγκαλιτσα σας και χαλαρωσε τις τελευταιες στιγμες που τον εχεις στην κοιλιτσα σου!!Εδω εγω ειμαι στον 6ο και το μυαλο μου εχει γινει πλαστελινη,φαντασου εσυ....φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αναστασία μου έτσι είναι αρχίζουν και με πιάνουν οι ανησυχίες επειδή είναι οι τελευτεες μέρες τώρα....τελικά η αρχή και το τέλος μιας εγκυμοσυνης είναι το ίδιο...όσο αφορά θέμα ψυχολογίας....άντε να γέννησω και εγώ δεν αντέχω άλλη αναμονή...δεν περνάνε αυτές οι τελευτεες μέρες με τίποτα....ελπίζω πως τώρα που ήρθαμε στο εξοχικό θα περάσουν σαν νεράκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου αγαπημένες!!!

Τιτινάκι έχεις τα νεύρα σου μικρό μου;απολύτως φυσιολογικό!!!!!!!!!!

κάνε λίγη υπομονή, έρχεται ο μπεμπάκος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε λίγες

μερούλες θα τον έχεις στην αγκαλίτσα σου και όλα θα είναι τέλεια!!!

Η κοιλίτσα σου είναι μούρλια!!!!!!!

Νασιούλα με hello kitty το παρήγγειλες το sling;Τρελαίνομαι και εγώ

για hello kitty αλλά δεν μπορώ να αποφασίσω ποιο να παραγγείλω

μου αρέχουν διάφορα...αυτές τις μέρες θα πάρω μια απόφαση!!

Γιορτάζει το μπουμπουκάκι σου;Θα μπω να σου ευχηθώ τη Δευτέρα

καλό μου!!!!!!!!!!!!!

MaDi μου άσε μου τα πρηξαν στη δουλειά ότι είναι άδικο να πάρω τόσες

μέρες άδεια και άλλα τέτοια εμετικά!εγώ φταίω που δεν έφυγα από την

αρχή!Για αυτό εσύ σκέψου καλά αν πρέπει να ξαναγυρίσεις!!Όσο για το

καθισματάκι, καλύτερα κοριτσάκι μου για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!!

Girl μου πως πήγες με το β επιπέδου;

Maimoudaki περαστικά στον Αναστασάκο!!!

Νια μου είσαι καλύτερα;Πολύ χαίρομαι να προσέχεις!!

Εύη μου καθαρές οι εξετάσεις σου;μια χαρούλα προχωράς!!

Σε ευχαριστούμε πολύ που μας δίνεις συνέχεια πληροφορίες!!!!!!

Αναστασάκο πως είσαι;Γλυκιά Miki εσύ;Αγγελικούλα;Muriamaki;

Vanessaki τι έχεις σήμερα καλό μου ;

Muriamaki μου ελπίζω να ξεκουραστείς μέσα στο Σαββατοκύριακο!!

Άννα Μαρία μου σε φιλώ

Σας χαιρετώ προς το παρόν γιατί έχω επισκέψεις!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...