Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

Αννα μαρια, κι εμενα κιτρινο ηταν το παιδικο μου δωματιο... Εγω θα προτεινα αν βαλεις καφε να βαλεις εκεινη την αποχρωση που εχει η σοκολατα γαλακτος, να μην ειναι πολυ εντονο. Και σομον παει η ενα απαλο γαλαζιο αφου θα ειναι και αγορακι. Ασφαλης επιλογη βεβαια ειναι το μπεζ..παντως αν και το πορτοκαλι πηγαινει πολυ με το κιτρινο, εμενα μου θυμιζει πασχαλιατικη διακοσμηση..καλο θα ηταν να μην βαλεις εντονο χρωμα στις κουρτινες, κατι ουδετερο κι αν πιστευεις οτι θα ειναι πολυ υποτονικο το ντεκορ, βαλε κατι πιο μικρο σε εντονο χρωμα, κατι που να το αλλαζεις ευκολα πχ μαξιλαρακι,χαλακι, ποστερακια η αυτοκολλητα κτλ.. Θα μπουν και παιχνιδια ομως κι αυτα ετσι κι αλλιως ειναι πολυχρωμα αλλα ολοι λενε οτι τα παιδια θελουν απαλα χρωματακια για να ηρεμουν..

Οσο για το γλυκο, μια φορα τον μηνα τρωω κρεπα αλλα χωρις παγωτο. Στο ενδιαμεσο μπορει να κανω καμια μικρη παρασπονδια. Δεν ειμαι πολυ φαν των γλυκων αλλα τωρα στην εγκυμοσυνη επειδη δεν εχω καμια αλλη απολαυση η κακομοιρα (πιτσες,πιτες, τυρια κτλ) τρωω που και που αλλα με μετρο παλι..

Αναστασια και βανεσακι που μενετε? θελω κι εγω να βρεξει.. Αχ ποσο το θελω αλλα εδω ακομη εχει καυσωνα..

Ευη μου, γιατι πρεπει να κανεις ενεσεις κορτιζονης?

Μυριαμ, απρω πως αντεχεις.. Θα κανεις και γιορτη?δεν σε φτανει τοση κουραση τοσες μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασια κι εγω την προικα δεν θα την παρω γαλαζια αλλα σε μπεζ με πινελιες ανοιχτοχρωμου καφε (το χρωμα του καπουτσινο περιπου). Ειδα μια στο mothercare και μου αρεσε πολυ. Ειναι ουδετερο,διαχρονικο σχεδιο και πολυ γλυκο.. Σο για τα ρουχαλακια του, πηρα και ουδετερα αλλα και γαλαζια αλλα οχι εντονο πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, συμφωνώ. Κίτρινο με πορτοκαλί είναι λίγο υπερβολικό! Το μπεζ μου φαίνεται ότι θα είναι λες και δεν υπάρχει κουρτίνα! Ίσως πάρω μπεζ-καφέ. Θα μας προτείνουν και στο μαγαζί που θα πάμε!

Χαλάκι δε θέλω να βάλω, γιατί μαζεύει πολλή σκόνη. Γενικά δεν έχουμε πάρει καθόλου χαλιά ακόμα, ούτε κουρτίνες για κανένα δωμάτιο. Τα αυτοκόλλητα δε μ' αρέσουν, γιατί μου φαίνονται σαν σπυράκια πάνω στον τοίχο. Είτε που θα βάλεις λίγα για να είναι διακριτικά και είναι λες και δεν έχεις βάλει καθόλου, είτε που θα βάλεις πολλά και θα είναι σαν αναφυλαξία! Θα βάλω καδράκια, ποστεράκια, σιγά σιγά... Ας μπει το μωρό πρώτα και τα υπόλοιπα κανονίζονται!!!

Κρέπα εγώ έχω πολύ καιρό να φάω. Ούτε που θυμάμαι πότε ήταν η τελευταία φορά! Α, θυμήθηκα!!!! Το Δεκέμβριο! Πίτσα έφαγα δύο φορές σε όλη την εγκυμοσύνη, το Μάρτιο και το περασμένο Σάββατο. Πίτες αρχικά έτρωγα, καμιά τυρόπιτα, αλλά τώρα με πειράζουν... Αλλά και που κάνω υγιεινή διατροφή, τι κατάλαβα; Κέρδισα κάτι; Το ουρεόπλασμα δε φεύγει, και το μωρό το έχω φορτώσει φάρμακα...

Εμάς εδώ πάντως σήμερα δεν είχε καύσωνα. Πολλές ώρες καθόμουν χωρίς καν ανεμιστήρα. Τώρα έχω ανοιχτά + ανεμιστήρα και σχεδόν κρύωσα!!!

ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΟΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ Κ ΝΑ ΕΧΩ ΨΗΛΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΧΩ ΜΕ ΚΡΥΟ ΝΕΡΟ ΚΛΠ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΙΝ ΑΡΧΗ....ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΗΛ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΑΧΑΡΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!Κ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΙΔΕΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΝ ΠΡΟΙΚΑ ΝΑ ΤΙΝ ΠΑΡΩ ΣΙΕΛ Η ΜΠΕΖ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑ?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑΠΩ ΟΤΙ ΛΕΙΠΩ?ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΤΙΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ....ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΡΟΣΙΣΕ Κ ΒΡΕΧΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ!!!!ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΚΕΡΑΚΙ Κ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ερθει αναστασια μου και το δευτερο αν το θελουμε!εγω θελω και τριτο!ταλαιπωρηθηκα καπως να φτασω εδω που εφτασα αλλα η αρχη ειναι το ημυσι του παντος..μπορω να αντεξω πολλα ακομα..

Βεροια,ε?!μια φορα ειχα ερθει πριν πολλα πολλα χρονια..

Κοιτα, εμενα μου αρεσουν τα κλασικα χρωματα αλλα το πολυ καφε δεν μου αρεσει πολυ(μου θυμιιζει καποια που αντιπαθω χιχι) αλλα αυτο που μου αρεσει ειναι αυτο το πολυ απαλο ,σαν ξεπλυμενο σχεδον,το μοκα,καπουτσινι τελος παντων που συνδιαζεται ευκολα κυριως με μπεζ,γαλαζιο,κιτρινο,πρασινο και ανοιχτοχρωμο ροζακι..

Αννα μαρια, προικα ειναι αυτο που βαζουν γυρω απο το κρεβατακι για να μην χτυπαει το μωρο πανω στα καγκελακια ,η κουνουπιερα,το παπλωματακι και τα σεντονακια. Τα λεω καλα κοριτσια?κι εγω προσφατα τα εμαθα, μην νομιζεις..

Για κουρτινες εγω εννοουσα χοντρες κουρτινΕς οχι λΕπτες. Δεν τις μπορω τις λεπτες, οντως ειναι λες και δεν εχεΙς κουρτινα. Και στην πορτα που λες να βαλεις στορι, ουτε εγω θα την αφηνα γυμνη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμακι μου ειμαι στην τριακοστη πρωτη βδομαδα, την αλλη βδομαβα μπαινω στον ογδοο κατα τα σαιτ..

Θα τους το πεις πολυ ευγενικα και θα καταλαβουν. Πρωτα θα το πεις στους πιο κοντινους και θα το διαδωσουν αυτοι.εγω προχθες που ειχα γενεθλια,κερασα απλα τουρτιτσα και δΕν δεχτηκα κοσμο. Ρε κοριτσια σοβαρα τωρα!Εγω βαρεθηκα αυτα τα τραπεζωματα και τις συνεστιασεις, καθαρισε,μαγειρεψε,ξανακαθαρισε,στρωσε τραπεζι, σερβιρε,μαζεψε,πλυνε και ξανακαθαρισε ελεος!!ας το καταλαβει και καποιος επιτελους!

Οσο για την προικα,στα mothercare ειχε οντως πολυ ωραιες αλλα δεν ρωτησα τιμες. Ελπιζω να μην μου πουν 200€ και παθω κανενα ταρακουλο τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ Κ ΕΣΥ....ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!

ΤΑ ΜΑΝΔΕΚΕΡ ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΨΑΞΕ Κ ΑΛΛΟΥ......

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΠΟΤΟ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΞΗΡΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ Κ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΗΛΩ ΚΑΜΙΑ ΠΙΤΣΑ...ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ Κ ΕΣΥ Κ ΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΣΥΜΑΖΕΨΕ Κ ΞΑΝΑΚΑΘΑΡΙΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΣΤΙΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, αυτό είναι η προίκα! Μου το ξαναείπατε, αλλά δεν το είχα εμπεδώσει. Εγώ χες πήρα ένα ζευγάρι σεντονάκια, άσπρο με πράσινο λαδί νομίζω και κάτι ανθρωπάκια. Δεν τα άνοιξα για να δω πώς είναι ακριβώς. Πήρα και ένα σετάκι πετσετούλες σε σκούρο γαλάζιο. Ούτε κι αυτές τις άνοιξα! Νομίζω θα πάρω διάφορα χρώματα, δε θα περιοριστώ σε ένα!

Όσο για τα τραπεζώματα, εγώ κάλεσα μερικούς συγγενείς στα γενέθλιά μου, επειδή από το Σεπτέμβριο που μπήκαμε στο σπίτι δεν κάλεσα συγγενείς και μάλλον θα παρεξηγήθηκαν. Το Δεκαπενταύγουστο μας κάλεσε σε τραπέζι μια φίλη μου, η οποία κάνει λαϊκές συγκεντρώσεις όποτε πει να καλέσει κόσμο. Τη ρώτησα ποιους κάλεσε και μου είπε "πολλούς, γύρω στα πενήντα άτομα". Τώρα με πενήντα άτομα, θα γίνεται τρομερή φασαρία, δε θα μπορέσεις να πεις μια κουβέντα, και όλοι θα περάσουμε χάλια. Και με εκνευρίζει που καλεί πάντα ανακατεμένα. Εγώ π.χ., δε θα καλέσω τη θεία μου που είναι 71 χρονών, το νονό και τη νονά μου που είναι μεσήλικες και τις φίλες μου. Αυτή καλεί π.χ. τα πεθερικά της, διάφορες φίλες της, διάφορες θείες της, και τέτοια, οπότε είναι λίγο ανακατεμένη η παρέα και βαριέσαι και δε νιώθεις και άνετα. Τέλος πάντων, κάθε Δεκαπενταύγουστο ψάχνω δικαιολογία να μην πάω. Πέρσι βρήκα δικαιολογία ότι ήμουν σε φάση να αποβάλω και τη γλίτωσα! Φέτος ή που θα πω κάτι την τελευταία στιγμή ή που θα πάμε δυστυχώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεριζωωω!

πως πανε τα κεφια?:)

εγω αν σας πω τι επαθα κοριτσια δεν θα το πιστευετε!

χθες το απογευματακι για πρωτη φορα αποφάσισα να παρω το σκυλακι μας βολτα!ειναι samoyed και ειναι 7 μηνων περιπου!

δεθηκε το σκοινακι του στην παντοφλα μου , παω να το ξεδεσω και να το σκυλι να τρεχει μπροστα και με εριξε χαμω κοριτσια!

ευτυχως επεσα με την πλατη αλλα τρομοκρατηθηκα!σηκωθηκα τον εδεσα εκει που ηταν!πηγα πηρα τηλ το γιατρο μου ειπε να μην ανησυχω και με εστειλε σε μια κλινικη για να ακουσουνε το μωρακι επειδη αυτος ελειπε εκτος πολεως και γω ειχα πανικοβληθει!πηγαμε, ευτυχως ολα καλα!ουτε συσπασεις ειχα, ουτε πονους, οι κτυποι του μπεμπε φυσιολογικοτατοι, μου πηρανε πιεση και κτυπους καρδιας και ηταν ολα φυσιολογικοτατα!

ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ, Η ΑΓΙΑ ΖΩΝΗ ΚΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ με προφυλαξαν κοριτσακια μου!

και γω μια φορα αποφασισα να παρω το σκυλι περιπατο. . .κι ομως. . . το επαθα!ο γιατρος ειπε τερμα ο σκυλος και να χω παντα υποψη οτι εχω αλλη μια ζωη μεσα μου!

δεν ηξερα ομως πως θα παθαινα ολο αυτο!τελος καλο ολα καλα ομως!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΛΑΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα με πολυ πολυ δροσια, μην σας πω και κρυο!!! :D

Αμαν βρε girl Μου τι επαθες κι εσυ/Προσεχε κοριτσι μου τα σκυλια δεν ελεγχονται!!Ευτυχως εισαι καλα!!!

Κοιμηθηκα για τα καλα χθες ουτε καταλαβα ποτε, ειχα μισοανοιχτο το παραθυρο και δροσιζε το δωματιο!

Τι μαγειρευετε σημερα κοριτσια δωστε καμια ιδεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Αναστασάκο ευτυχώς δρόσισε και στην Αθήνα, κοιμήθηκα το βράδυ και

τώρα είμαι σε καλύτερη φόρμα από τις προηγούμενες μέρες!!Σήμερα θα

φάμε γιουβετσάκι!!

Girl μου τι έπαθες παιδί μου;Ευτυχώς δόξα το Θεό όλα είναι μια χαρούλα!!!

Τι μπορείς να πάθεις στα καλά του καθουμένου!Όπως το είπες όμως,τέλος καλό,

όλα καλά!!

Άννα Μαρία μου χαίρομαι που το κιτρινάκι βγήκε πετυχημένο και πάει ωραία

με κάποια απόχρωση του καφετί!!

Ηλιαννάκι μια χαρά είναι ο αιματοκρίτης σου, για να μην πω τέλειος!! Εγώ έχω 32!

Muriamaki πως αντέχεις καλή μου;Να ξεκουράζεσαι και λίγο φιλενάδα!!

Vanessaki τώρα με τη ζέστη και εμένα μου πρήζονται τα πόδια,μην ανησυχείς!!

Εύη μου να ζήσει η μπεμπούλα της ξαδέρφης σου και με το καλό και η δική σας

η μπεμπουλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου ωραιο το γιουβετσακι μιαμ, τελικα εβγαλα κιμα να κανω μακαρονια με κιμα που τρελαινομαι, ισα με 2 πιατα θα φαω! :oops:

Εμενα ευτυχως τα ποδια υποχωρησαν,εφυγε το πρηξιμο,ηταν απο τη ζεστη και απο την κουραση!

Για πειτε μου βρε κοριτσια,τα μωρουδιακα σε τι βαθμους τα πλενουμε 60 ή 90? ή αναλογα αν ειναι φορμακια φανελακια ή σεντονακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα συνεγκυουλες μου!!!

Ουφ, δροσισε λιγακι!!! Εγω ζαλιζομαι σημερα, ειμαι στο γραφειο! Σκεφτομαι να παρω αδεια αναρρωτικη, κουραζομαι αρκετα με τη δουλεια!

Αναστασια μου τα μωρουδιακα στους 40 βαθμους τα πλενουμε, δεν χρειαζεται παραπανω γιατι τα λερωνουν μονο με γαλα που βγαινει ευκολα και επιπλέον θα χαλασουν τα χρώματα στους 60 βαθμους. Για 90 δεν το συζητώ, ουτε δικα μας δεν βαζω εγω στους 90!

girl μου τί έπαθες κοριτσάκι μου με το σκυλάκι, πρόσεχε κ άσε τις βόλτες για μετα τη γέννα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουλι μου για 90 ελεγα ασπρορουχα απο κακακια κρεμες κτλ.Καλα δεν το συζητω για τωρα στην αρχη οτι θελουν ελαφρυ και σιγουρα σιδερωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο δεν ξέρω σε πόσους βαθμούς πρέπει να τα πλένουμε,

η αλήθεια είναι!

Πήρα ένα αρκάδι εχθές γιατί θέλω να πλύνω κάτι φορμάκια που

μου έδωσε η αδερφή μου του ανηψιού μου και μύριζε πολύ χάλια!!

Μου ήρθε να λιποθυμήσω...

Με τι άλλο μπορούμε να πλύνουμε αλήθεια;

Marouli καλημέρα, να πάρεις λίγη αδειούλα κοριτσάκι μου, δεν αντέχεται γραφείο

και ζαλάδες!!

Κορίτσια αλήθεια τα μωράκια πότε παίρνουν θέση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς εδώ έχουμε πάλι το παιδί και βάφει. Διορθώνει τις ατέλειες στο παιδικό, και μετά θα προχωρήσει στο δικό μας δωμάτιο. Ελπίζω να τελειώσει σήμερα, αν και δεν το βλέπω...

Γκερλ μου, μην ανησυχείς! Τα μωράκια είναι μέσα στο υγρό τους και πλατσουρίζουν και είναι προστατευμένα!!!

Αναστασία, εμείς σήμερα έχουμε σνίτσελ με ρύζι και σαλάτα.

Δώρα, τι είναι το αρκάδι;

Μαρούλι, κουράγιο. Αν μπορείς, πάρε μια αναρρωτική.

Σήμερα σηκώθηκα στις 8 και πήγα τουαλέτα και μετά ένιωθα ένα τσούξιμο κάτω. Τώρα έχει μισο-περάσει. Πρέπει να είναι απ' την κρέμα που βάζω, γιατί αναφέρεται στα συμπτώματα. Ρε κορίτσια, κάθε βράδι, μόλις βάλω την κρέμα, ο Ανδρέας αρχίζει κάτι ξεγυρισμένες κλωτσιές κάτω χαμηλά. Λέτε να καταλαβαίνει ότι κάτι μπήκε και να θέλει να το διώξει ή να είναι τυχαίο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όλη ημέρα στις πανέμορφες εγκουλες..:)

Και εδώ χθες έβρεξε απίστευτα ολύ...ήταν ονειρικά.....δροσιά σε σημείο να κρυώνεις...;)....και ο ύπνος σκέτη απόλαυση..:)..

Girl μου...κοριτσάκι μου όμορφο...άσε το σκυλάκι για τον αντρούλη σου...δεν είναι για σένα αυτή την περίοδο.....δόξα τον Θεούλη ολα καλά με το μωράκι...οπότε προσεχτικά...;)

Αναστασάκο μου και εγώ νομίζω ότι στους 40 βαθμούς είναι μια χαρούλα να πλυθούν τα μωρουδιακά...:)....έστω στην αρχή....για μετά ανάλογα με τις βρωμίτσες βλέπουμε..... :oops::oops::oops::oops: ......

Άννα Μαρία μου χαίρομαι που το χρωματάκι στο δωμάτιο του Ανδρέα είναι ωραίο και σου άρεσε...μπράβο στον μαθητή σου..:)......μου άρεσε πολύ το χρώμα στα σεντονάκια που πήρες.....:)...τρελαίνομαι πολύ με το λαδί...;)

Δωράκι μου τί κάνεις?...

Αγγελική μου?...

Τα φιλιά μου σε όλες σας....ματςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....μουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου ποτέ δεν έπλυνα στους 90 τα ρουχαλάκια της Αλεξίας, μόνο στους 40! Τωρα οι πάνες είναι τόσο εξελιγμένες που εμας ποτέ δεν βγήκαν κακάκια. Αλλα κι αν βγουνε βαλτα στους 60 αλλα μόνο τα λευκά! Εγώ τα σιδέρωνα τους πρωτους 6 μήνες πρωτα απο την αναποδη πλευρα κ μετα απο την κανονική!

Teddy εγώ απορρυπαντικό έπερνα το Proderm υγρό για μωρά! Είναι πολύ καλό κ δεν είχα ποτέ καποιο πρόβλημα! ΝΑ μην βάζετε μαλακτικο μην τυχον κανει αλλεργιες!

Άννα Μαρία το Αρκαδι είναι απορρυπαντικό! Για την κρέμα σίγουρα δεν το καταλαβαίνει ο Ανδρεας!!! Τυχαίο είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία και εγώ πιστεύω ότι είναι τυχαίο το γεγονός της κρέμας με την αντίδραση του μωρού μέσα στην κοιλιά.....είναι τόσο ψηλά καταρχήν και τόσο ερμητικά κλειστό ΄μέσα στην μήτρα, πλακούντα κτλ...που δεν μπορεί να αντιληφθεί το οτιδήποτε....΄σκέψου ότι αν συνέβαινε κάτι τέτοιο οι γιατροί θα μας απαγόρευαν να κάνουμε παιχνιδάκια με τους άντρες μας.. :oops::oops::lol::lol: ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρούλι, τώρα που το λες, κάτι θυμάμαι για το Αρκάδι!

Μπα, εγώ νομίζω το καταλαβαίνει ο Ανδρέας. Αφού το δικό μου παιδί είναι ιδιοφυία, μη σας πω και μεγαλοφυία! :P :P :P :P :P :P :P

Μίκι, κι εσάς έβρεξε ε; Εμείς δε θέλουμε βροχή αυτές τις μέρες, αφού βάφουμε!

Πάντως εγώ δε ζεσταίνομαι και πολύ. Δηλαδή δε ζεσταίνομαι καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία το αρκάδι είναι ένα απορρυπαντικό με ελιά, φυσικό προϊόν λέει!

αλλά άστα καλύτερα!Ο μικρός Ανδρέας είναι πολύ μπροστά μου φαίνεται!!

Marouli θα πάρω το proderm που λες, σε ευχαριστώ!!

Γλυκιά Miki δρόσισε και εδώ!!Είναι πραγματικά απολαυστικό!!

Καλά είμαστε και εγώ και η μπεμπούλα μου!!Εσείς πως είστε;

τα φιλιά μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...