Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

vanessaki δεν είναι κατι φοβερό η καμπυλη, απλη εξέταση αίματος, οποτε νομίζω κ ο πιο άσχετος σωστα θα τα βγαλει τα αποτελέσματα! Αλλα αφου μπορεις να περιμένεις! Με ποση γλυκοζη θα την κανεις 50 ή 100?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!

Ξύπνησα απ' τις εφτά και τέταρτο και δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ... Εννιά και κάτι σηκώθηκα, γιατί θα ερχόταν ο ελαιοχρωματιστής, και κλασικά, ακόμα τον περιμένουμε... Πήρε τηλ πριν δέκα λεπτά και είπε ότι τον καθυστέρησαν στο μαγαζί με τις μπογιές και έρχεται.

Τώρα ζαλίζομαι επειδή δεν κοιμήθηκα καλά κλααααααααααααψ........

Σήμερα νιώθω καλύτερα ψυχολογικά. Νομίζω ότι το πρόβλημα δεν ήταν τόσο τα ψώνια, όσο η μανα μου που ήρθε μαζί μας στα ψώνια. Πάντως, τα πράγματα τα άφησα όπως τα πήραμε, μέσα στα κουτιά τους, και τα κουτιά μέσα στη σακούλα. Ούτε καν τα κοίταξα! Δεν τολμώ...

Αγγελική εννοείται ότι όλα αυτά που λες για το ταξίδι του άντρα μου του τα είπα όχι μία, αλλά πολλές φορές. Το βασικό του επιχείρημα ήταν ότι έχει να δει την οικογένειά του ένα χρόνο, εκτός από δύο μέρες που πήγαμε Πάτρα το Γενάρη. Έχει κι ο πατέρας του πολύ σοβαρό πρόβλημα με τους πνεύμονες, είναι και η γιαγιά του 82 ετών, ε, αν του πω μην πας και μετά πάθουν κάτι, ποια η θέση μου. Οπότε, γι' αυτό συμφώνησα να πάει, αλλά τώρα φυσικά, άλλαξα γνώμη!!!

Γκιρλ, έπιπλα έχουμε, όλα τα υπόλοιπα μας λείπουν! Και όσο να 'ναι, να αγοράσω καρότσι, π.χ., απ' το ίντερνετ και να μην το έχω δει πριν, δεν είναι κι ό,τι καλύτερο. Τώρα θα μου πεις, πήγαινε στα μαγαζιά, δες τι καρότσι θες, και παρήγγειλέ το από το ίντερνετ. Ε, το ίδιο ακριβώς είναι, τα μαγαζιά δεν τα γλιτώνω!

Κατερινούλα, κι εγώ αυτό λέω, απλό σαπουνάκι για την ευαίσθητη περιοχή. Τώρα λέω να δοκιμάσω κι αυτό που λέει η Μύριαμ.

Όσο για τον συνάδελφό σου, θυμήθηκα μια συμμαθήτριά μου που στη β' λυκείου έκανε πάρτι γενεθλιών, με προσκλήσεις παρακαλώ, και κάλεσε μόνο τη μισή τάξη, μπροστά στην άλλη μισή!!!! Μια φίλη μου που δεν ήταν καλεσμένη (ούτε κι εγώ ήμουν) της πήγε δώρο στο σχολείο, της το έδωσε και της λέει "Μαρία μου, ορίστε το δώρο για τα γενέθλιά σου και δεν υπάρχει πρόβλημα που δε με κάλεσες στο πάρτι σου". Η άλλη κατάπιε τη γλώσσα της!!

Βανεσσάκι, δυστυχώς τώρα όλοι κλειστοί είναι. Κι εγώ πήγα στο μικροβιολόγο μου την Παρασκευή για την καλλιέργεια, ήταν κλειστός, με στείλανε σε έναν άλλο εκεί κοντά, ο οποίος δεν είναι μικροβιολόγος, αλλά απλά χημικός, και μου έγραψε ό,τι φάρμακα να 'ναι. Ο γιατρός μου είπε ότι δε βγάζει άκρη, και του λέω "καλά, δε θα αποφασίσεις εσύ τι φάρμακα θα μου δώσεις;". Και μου λέει "όχι, εγώ βασίζομαι σε ό,τι φάρμακα γράφει η εξέταση". Αυτό δεν το ήξερα, νόμιζα ότι ο γιατρός δίνει ό,τι θέλει. Άσε που με τον χημικό είμαστε υποτίθεται οικογενειακοί φίλοι και μου πήρε περισσότερα από τον άλλον που είναι και γιατρός και δε μου έκανε καν έκπτωση.

Μαρούλι, κουράγιο. Όπως βλέπεις, όλες κάτι έχουμε...

Δώρα, φιλάκια!

Ρε κορίτσια, τα πετρώματα πώς τα καταλαβαίνουμε; Πότε γίνονται επικίνδυνα;

Α, δε σας είπα! Παρήγγειλα το σλινγκ! Ζήτησα να έχει κάποιο θέμα από το σκάκι, για να κάνω έκπληξη στον άντρα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες τι κανετε? Καλα ποιος ειπε οτι θα δροσισει σημερα?εσκασα λεμε ιδρωνω συνεχεια!!!

Μαιμουδακι μου καλα ειμαι κι εγω και η μπεμπα εσυ τι κανεις με τα αντρακια σου?

girl μου ολα καλα θα πανε θα δεις θα περασεις και αυτο και μετα στην τελικη ευθεια κι εσυ μαζι μας!!

Κι εγω καποτε πλενομουν με τετοια υγρα για την ευαίσθητη περιοχη και οντως προκαλουσαν ξηροτητα και αλλο δεν τα χρησιμοποιησα!

Σημερα εχω ενα σιδερο αλλο πραγμα, αλλα να δω να δροσισει πρωτα το απογευμα και μετα θα πιασω!

Κατερινα τετοια γαιδουρια κυκλοφορουν παντου,απαραδεκτη η συμπεριφορα!Απο ονειρα κι εγω βλεπω μπερδεμενα συνεχεια!!

Αγγελικουλα τι κανεις?Το εριξες κι εσυ στις δουλειες εεε?

Μαρουλι μου ολα καλα θα πανε μην στεναχωριεσαι!!

Καλημερα και στα αλλα κοριτσια για να μαζευομαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου κοριτσάκι έχεις τελικά? Θα δεις θα σας ξετρελάνει η μπουμπου, είναι πιο τσαχπίνικα τα κορίτσια!!! Με το καλό γλυκειά μου!

Άννα Μαρία τα πετρώματα είναι σαν να παθαίνεις κράμπα στην κοιλια, μερικες φορές πονας κιόλας. Εγω για να καταλαβεις στην Αλεξία είχα απο την 24η εβδομάδα κ όσο προχωρουσε ο καιρός είχα παρα πολλα την ημέρα κ πηγαινα συνεχεια για καρδιοτοκογράφο. Επαιρνα μαγνησιο κ prepar. Αλλα δεν είχα πόνο, πολυ σημαντικό αυτό. Φοβόμασταν για πρόωρο αλλα όχι πρόωρο δεν βγήκε, πηγα 41 εβδομαδων για τεχνητους πονους κ παλι δεν βγήκε κ τελικα την πηραμε με καισαρική. Γενικα θελει ξεκουραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπίτσες μου!!!!!!!!!!!

Τα νεύρα μου!!!!!!!!!! :evil::evil::evil: Έγραψα ένα ολόκληρο κατεβατό και με πέταξε έξω :evil::evil: Πωπω πού να τα ξαναγράψω όλα αυτά??????? Ε δεν είναι κατάσταση αυτή με το μάμμυ τελευταία.......αίσχος έχει καταντήσει πιά!!!!!!

Ήθελα να μπώ κι εχθές το βράδυ αλλά κοιμήθηκα νωρίς.....ελπίζω να μην είναι υπνηλία από τα χάπια, ήδη έχω αρκετή από μόνη μου!!!!!!

Βρε Άννα Μαρία μου χαλάρωσε λίγο και απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου!!!! Όλα καλά θα πάνε και σε λίγο καιρό θα έχεις αγκαλίτσα το αντράκι σου!!!!! Σε καταλαβαίνω γιατί κι εγώ στην κόρη μου από τις πολλές φοβίες (λόγω της πρώτης ατυχίας που είχα) δεν ευχαριστήθηκα τίποτα....και τώρα πάλι έχω τις φοβίες μου αλλά το παλεύω λίγο καλύτερα.....όσο για τα ψώνια αφού πιά τόσο δεν τα γουστάρεις πες σε όλους να πάνε για έρευνα αγορά και να σου φέρουν προσπέκτους από τα μαγαζιά κι εσύ να διαλέξεις ότι σου αρέσει κι άσε τους άλλους μετά να κάνουν τις αγορές!!!!

Εγώ τρελαίνομαι για ψώνια....ακόμα κι αν πάρω μόνο ένα τσιμπιδάκι (με στρας πάντα, μην ξεχνιόμαστε!!) είμαι ικανή να γυρνάω ώρες στα μαγαζιά και να χαζεύω!!!!!! Εδώ δεν έχω αυτή την πολυτέλεια όπως ήμουν συνηθισμένη στην Θεσ/νίκη και όποτε πάω στα Μουδανιά ή στον Πολύγυρο ή έστω σε ένα μεγάλο σούπερ μάρκετ κάνω λές και είμαι σε λούνα πάρκ :lol::lol:

Αναστασία μου η καλαθούνα δεν χρειάζεται επιπλέον στρωματάκι αλλά το πόρτ μπεμπέ υποθέτω (γιατί δεν είχα) θα χρειαστεί ένα στρωματάκι ή μια κουβερτούλα διπλωμένη για να γίνει πιο μαλακό.....όχι όμως πολύ μαλακό γιατί αν θυμάμαι καλά τα βρεφάκια τον πρώτο καιρό δεν πρέπει να βουλιάζουν μέσα!

Teddy μου καλημερούδια!!! Τί κάνει η μπέμπα σου????? Έχεις θέμα με τον αιματοκρίτη? Το 32 δεν είναι και πάρα πολύ χαμηλό για εγκυμοσύνη καλό μου, μην αγχώνεσαι! Εγώ στην κόρη μου γέννησα με 26 και όπως βλέπεις δεν έπαθα τίποτα απολύτως :o:o απλά μετά την γέννα έπαιρνα σίδηρο για έναν χρόνο περίπου μέχρι να το ξαναφέρω στα ίσια του :lol:

Μυριάκι μου είπαμε χαλάρωσε λίγο με τις δουλειές (εσωτερικές και εξωτερικές) γιατί είναι και η κοιλιά που μεγαλώνει...είναι και η ζέστη.....Τα πόδια σου πώς πάνε με το πρήξιμο???? Μακάρι να μας δροσίσει λίγο από σήμερα όπως έλεγαν εχθές γιατί δεν την παλεύω άλλο!!! Τελειώσατε με τις δουλίτσες του σπιτιού??????

Μαϊμουδάκι μου νομίζω ότι και η Μαρία μου θα ζηλεύει την αδερφούλα της.....τώρα έχουν πέσει όλοι με τα μούτρα πάνω της οπότε λογικό είναι να νιώσει περίεργα αν χάσει τα πρωτεία!!! Αν και πιστεύω ότι ακριβώς για να μην ζηλεύουν τα μεγάλα δεν θα δίνει κανείς σημασία στα μωρά..... :roll: Πάντως όταν την ρωτάω αν θα δίνει τα παιχνίδια της στην αδερφούλα της λέει ΟΧΙ!!!!

Girl μου (αλήθεια ποιό είναι το όνομά σου?) καλή επιτυχία με τον β' επιπέδου κοριτσάκι μου!!!!! Ο Χριστός και η Παναγίτσα να σου τα φέρουν όλα καλά!!!!!

Κατερινούλα μου αγενέστατος ο συνάδελφος!!!!! Μα τί γαϊδούρι.......Για τα όνειρα που λές κι εγώ βλέπω πολλά άσχημα όνειρα κι επηρεάζομαι πολύ αλλά λένε ότι φταίνε οι ορμόνες μας - όλες οι έγκυες παραπονιούνται για άσχημα όνειρα! Εγώ τώρα τελευταία βλέπω σόκιν όνειρα....μα τι κακό κι αυτό, έχω λυσσάξει λέμε!!!!!!!!!!! Και νομίζω ότι πλέον δεν κάνει να "κάνουμε" τίποτα ε?? Ούτως ή άλλως δεν έκανα τίποτα....εκτός από μία φορά (αγχωτική θα έλεγα) στον πέμπτο μήνα νομίζω!

Αγγελική μου κρύωσες???? Κι εμένα με πονάει ο λαιμός εδώ και μέρες..μάλλον την πατήσαμε από τα κρύα νερά, τα κλιματιστικά και τους ανεμηστήρες....ε μα δεν είναι καλοκαίρι το φετινό!!!! Παίρνω μαγνήσιο και γιουτοπάρ για τις συσπάσεις κι ο Θεός βοηθός!!!!

Μαρούλι μου ελπίζω να μην συμβεί κανένα από τα πιθανά σενάρια και να πάνε όλα κατ'ευχήν!!!! ΚΙ εγώ έχω θέμα με την πίεση αλλά μάλλον πρόκειται για νευροπίεση γιατί όταν είμαι στο σπίτι μου είναι 11 με 7! Από πετρώματα κι εγώ καλά πάω....παίρνω μαγνήσιο και yutopar!

Βανεσσάκι μου κι εγώ δε εμπιστεύομαι εύκολα άλλον μικροβιολόγο από αυτήν που πάω εδώ και χρόνια.....κάνε λίγες μέρες υπομονή κουκλίτσα!!!!! Μέχρι την ερχόμενη εβδομάδα, ε δεν είναι και πολλές οι μέρες αναμονής!!!

Για τα σαπούνια που λέτε για την ευαίσθητη περιοχή, εγώ δεν χρησιμοποιώ τίποτα παρά μόνο νεράκι ή χαμομήλι......ο ουρολόγος που πήγαινα για τις κυστίτιδες μου έλεγε να μην χρησιμοποιώ τίποτα άλλο!!!!!

Σήμερα θα πάω να μείνω στην μαμά μου να δώ λίγο το κοριτσάκι μου που έχω να το δώ από χθές και την πεθύμησα....η μικρή βέβαια με έχει γραμμένη κανονικά, ούτε στο τηλέφωνο δεν έρχεται να μου μιλήσει......κλάψ :((

Πωπωωωωω ολόκληρο σεντόνι άπλωσα τελικά!!!!!!!!! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, για να μην κουραζεσαι στα μαγαζια, για καροτσια πηγαινε στο new baby city,πρεπει να εχει στην λαρνακα. Εγω απο εκει το παρειγγειλα και θα το παρω την αλλη βδομαβα. Πηγα στο prenatal, εξυπηρετηση χαλια και τιμες που ετσουζαν καπως. Πηγα στο mothercare, ειχαν μονο τα δικα τους που δεν μου αρεσε η ποιοτητα των υλικων ,τα quinny που ειναι και πανακριβα αλλα και καπως γυμνα καροτσια και τα μακλαρεν που δεν μου αρεσαν τα χρωματα και τοσο..πηγα και στα cxs toys εχουν τα giordani που κανουν δικη τους εισαγωγη αλλα παλι τα πουλανε σε τιμες επιπεδου ταβανιου και ναι μεν ειναι καλος ο σκελετος αλλα το υφασμα ηταν πλαστικουρα σκετη..ειχαν ομως καλη εξυπηρετηση, δεν εχω παραπονο.. Τελικα κατεληξα στο new baby city,που φερνει ολες τις μαρκες και τελικα θα παρουμε της πεγκ περεγκο και σε πολυ καλη τιμη κιολας..

Οσο για τον αντρα σου, αφου ειναι ετσι τα πραγματα ας παει αλλα δεν ειναι αναγκη να μεινει και δεκα μερες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρούλι, αυτό που λες σαν κράμπα, νομίζω ότι το έχω, αλλά δεν ξέρω κιόλας. Κρατάει πολύ λίγο, δε συμβαίνει πολλές φορές τη μέρα, και δεν έχω καθόλου πόνο ποτέ.

Αχ ρε κορίτσια, μπορεί να σιχαίνομαι τα ψώνια, αλλά να στείλω τον άντρα μου και τη μάνα μου να κάνουν έρευνα αγοράς δεν παίζει με τίποτα. Έχει 2-3 μαγαζιά με μεγάλη ποικιλία, θα πάω εκεί πέρα μήπως βρω. Aγγελική, κι εγώ στο mothercare πήγα το Σάββατο και είχαν μόνο τα δικά τους και ήταν όλα χάλια. Κι εγώ για περ περέγκο πάω, ελπίζω να βρω! Είμαι και παντελώς άσχετη, ό,τι και να δω το ίδιο μου φαίνεται.

Επιτέλους ήρθε ο ελαιοχρωματιστής και πιάνει δουλειά στο παιδικό!!!

Δε θα το πιστέψετε! Μου έφερε και δείγματα αρωμάτων (όπως η θεία με την αλόη!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, αν σκεφτεσαι να παρεις πεγκ περεγκο, εχει μονο στο πρεναταλ και στο αλλο το μαγαζι που σου ειπα, αλλα στο πρεναταλ εδω στην λεμεσο δεν ειχε πολλα μοντελα και οι τιμες ηταν στα υψη ενω στο αλλο το βρηκα πολυ πιο φθηνο γιατι τα φερνει ο ιδιος μου ειπε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρότσι εγώ έχω το Uno ths Peg Perego και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Είναι πολύ ανθεκτικό! Το μόνο του μειονέκτημα είμαι ότι όταν το κλείνεις πιάνει πολύ χώρο κ πρεπει να έχεις μεγαλο πορτ μπαγκαζ στο αυτοκίνητο. Σε μικρα αυτοκίνητα δεν χωράει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ :YMHUG::YMHUG: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕ ΞΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΧΙ :-B:-B

ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΘΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ !!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙ ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ :((:((:((:((

ΩΣΠΟΥ 1 ΜΕΡΑ 1 ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΓΕΙΝΩ ΠΑΡΘΕΝΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ :shock::shock:

ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΘΕΝΟΡΑΦΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΙ!!! :wtf::blink::shifty:

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!! [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Η ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ :lol::lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, Λεμεσό δεν παίζει με τίποτα να έρθω για ένα καρότσι! Τέλος πάντων, θα πάω σε 1-2 μαγαζιά με ποικιλία και κάτι θα βρω!

Αφήστε το άλλο, που με λένε συνέχεια ιδιότροπη. Χτες που πήραμε τα πράγματα λέει η μάνα μου να τα πάρει σπίτι της να τα πλύνει και να τα σιδερώσει και της λέω, γιατί να μην τα πλύνουμε εμείς, και μου λέει το κορυφαίο: "έχω κι άλλα σεντονάκια, αυτά που είχατε εσείς όταν ήσασταν μωρά και θα τα πλύνω κι αυτά μαζί". Φυσικά της είπα να μην πλύνει απολύτως τίποτα, κι αν δεν τα δω πρώτα και δεν τα εγκρίνω, δε θα μου δώσει τίποτα. Κι άρχισαν, κι αυτή και ο άντρας μου ότι έχω γίνει πολύ ιδιότροπη.

Όσο για τη Μυτιλήνη, είχαμε πει να πάει για μια βδομάδα, αλλά δυστυχώς δε βρήκε εισητήρια. Τα πιο φτηνά ήταν γι' αυτές τις ημερομηνίες.

Τώρα παίρνω τηλέφωνο στην εκπαιδευτική υπηρεσία να τους πω ότι ΔΕΝ μπορώ να κάνω ακτινογραφία και ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ το σηκώνει κανείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα τι έκανες παιδί μου, ένα σωρό δουλειές από το πρωί!

Μη μου λες ότι κρύωσες κοίτα να κόψεις τα κρύα νερά φιλενάδα γιατί

δεν είμαστε για τέτοια!!Καλά είμαστε και εγώ και η μπεμπούλα μου, τρώω

κάτι κλοτσίτσες άλλο πράγμα!!

Νασιούλα γέλασα με το τσιμπιδάκι, το κάνω και εγώ!!Με καθησύχασες για τον

αιματοκρίτη!!!Άντε να πας στη μανούλα να δεις το κοριτσάκι σου και να ξεκουραστείς

και λίγο!!!Φιλιά στη μπεμπουλίνα σου, μάλλον και στα δύο κοριτσάκια σου.... ε και

στη μαμά τους βέβαια!!

Αναστασάκο πολύ ζέστη και εδώ!!Κάτσε να δροσίσει λίγο γιατί θα λιώσεις με το σίδερο!!

Άννα Μαρία δείγματα αρωμάτων διάβασα;Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!

Πάρε όπωσδήποτε να συννενοηθείς για ακτινογραφία!!!

Marouli όλα θα πάνε μια χαρά, μόνο να παρακολουθείς αυτά που πρέπει κοριτσάκι μου!!

Vanessaki τι ήταν πάλι και αυτό.Τέλος πάντων κάνε λίγη υπομονή κοριτσάκι μου...........

τι να πω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ :YMHUG::YMHUG: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?? ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕ ΞΕΡΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΧΙ :-B:-B

ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΘΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ !!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΙ ΕΞΟΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ :((:((:((:((

ΩΣΠΟΥ 1 ΜΕΡΑ 1 ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΓΕΙΝΩ ΠΑΡΘΕΝΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ :shock::shock:

ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΘΕΝΟΡΑΦΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΙ!!! :wtf::blink::shifty:

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!! [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Η ΖΕΣΤΗ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ :lol::lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ !!!

Σια αγαπημένη,

καλώς ήρθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλό να γίνεις μανούλα!!!!!!!!!!!!!!!

Βρήκες τη φόρμα σου και πολύ χαίρομαι για αυτό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξέρω ξέρω τι σε πειράζει και ναι δεν είναι η ζέστη!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά στη μπεμπουλίνα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου τα τσιμπιδάκια μου και τα κοκαλάκια μου είναι πάντα με στρας (γεροντομπεμπέκα εγώ :lol: ) έχω πάααααρα πολλά, ακόμα κι αν δεν τα πολυχρησιμοποιώ παρά μόνο σε καμιά καλή έξοδο......όπως λέει και ο άντρας μου είμαι εύκολο θύμα, με ένα τέτοιο τσιμπιδάκι εύκολα με ξεγελάς στα δώρα!!!!! Βέβαια ξεχνάει ότι δεν έχει τολμήσει ποτέ να μου πάρει μόνο τσιμπιδάκια....... :lol::lol: εκτός αν είναι από λευκόχρυσο σε μικρό κουτάκι κι απ'έξω να γράφει Βιλδιρίδης (κάτι ανάλογο του Καίσαρη ;) )

Σία καλωσήρθες και με το καλό η μπέμπα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, εγώ είμαι το αντίθετο: ο άντρας μου δεν μου έχει πάρει ΠΟΤΕ κοσμήματα, πρώτον γιατί δεν έχει λεφτά, και δεύτερον γιατί δεν τα φοράω! Τη βέρα μου και με το ζόρι και πάαααααααααρα πολύ σπάνια κανένα σταυρουδάκι. Έχω ένα υπέροχο σταυρό, από λευκόχρυσο με διαμάντια, δώρο μιας θείας, κι αυτό είναι το κόσμημα που φοράω όταν θέλω να φορέσω κόσμημα. Τα Χριστούγεννα που πήγαμε Θεσσαλονίκη έδωσα τα κοσμήματά μου στη μάνα μου να τα φυλάξει, μην τα έχω στο διαμέρισμα κι εμείς να λείπουμε, και μετά το ξέχασα και ούτε που πήρα χαμπάρι ότι λείπουν!!!

Δώρα, τους παίρνω τηλέφωνο, αυτοί ΔΕΝ το σηκώνουν!!!

Ρε κορίτσια, βάφει τώρα το παιδικό. Είχαμε διαλέξει ένα απαλό κιτρινάκι, αλλά τελικά μου φαίνεται πολύ έντονοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρα, αυτες τις δουλειες τις κανω καθε μερα, αλλα τωρα τελευταια αρχιζουν να με κουραζουν. Πραγματικα, δεν ξερω τι θα γινει οταν μπω στο μηνα μου..

Σια, αν και εισαι πιο παλια απο μενα καλως ηρθες και με το καλο το αγγελουδι σου!

Αννα μαρια, εχει και στην λαρνακα τετοιο μαγαζι,να σου στειλω τηλ αν θελεις.. οσο για την εκπαιδευτικη υπηρεσια, περιμενεις να σου απαντησει κανεις το τηλ στις 10/8?δεν υπαρχει περιπτωση!

Κοριτσια ολοι λενε οτι γινομαστε ιδιοτροπες στην εγκυμοσυνη αλλα εγω δεν πιστευω οτι ειναι λογω των ορμονων στην εγκυμοσυνη.ειναι απολυτως φυσιολογικο οτι προοριζεται για το παιδι μας να εχουμε εμεις τον

πρωτο και τον τελευταιο λογο..αντε γιατι θα πω και τιποτα χειροτερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλασσική γυναίκα παιδί μου!!!! Θυμάσαι τί έλεγε η Ντένη Μαρκορά????? Πιστεύω ότι όλα τα καλά προέρχονται από μικρά....μπουκαλάκια.......κουτάκια......αρώματα...και όλα τα σχετικά!!!! 8-) Αααααα εκτός από ένα "καλό" που καλό είναι να μην είναι και πολύ μικρό (τσ τσ τσ αίσχος έχω καταντήσει!!!!!!!) Μάλλον φταίει η έλλειψη!!!!!!!!!! Ή μήπως έχουμε και καμιά έκλειψη?????

Εμένα Άννα Μαρία μου, μου αρέσουν πάρα πολύ τα κοσμήματα.....το γελοίο είναι ότι δεν μπορώ να βάλω ψεύτικα γιατί είμαι αλλεργική και είτε θα βγάλω σπυριά είτε θα μαυρίσουν τα κοσμήματα...οπότε έχω μόνο καλά κομμάτια!!!! Φοράω πάντα την βέρα μου (που ήταν και ακριβούτσικη, 700 ευρώ είχε), το μονόπετρό μου (μπριγιάν φυσικά) που μου πήρε ο άντρας μου στον αρραβώνα και ένα σειρέ που μου πήρε όταν κάναμε τον θρησκευτικό γάμο.....στον λαιμό το όνομά μου (μου το πήρανε οι γονείς μου όταν γέννησα την κόρη μου) και δύο ματάκια......αυτά!!!! Ακούγομαι σαν λατέρνα αλλά είναι πολύ διακριτικά.....

Αγγελική μου εμένα πάντως και ιδιότροπη να με πούνε δεν μου καίγεται καρφάκι....για τα παιδιά μου γίνομαι ΤΟΥΡΚΑ!!!!!! Και απαιτώ να έχω τον πρώτο και τον τελευταίο λόγο (μαζί με τον μπαμπά τους φυσικά!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, αν μπορείς στείλε μου το τηλέφωνο.

Ορίστε: τώρα μιλούσα με τον ελαιοχρωματιστή που είναι μαθητής μου και θα γίνει κι αυτός μπαμπάς στις αρχές Νοεμβρίου και μου λέει το παιδί ότι ούτε αυτοί θέλουν να αρχίσουν ακόμα αγορές για το μωρό.

Και μετά λένε εμένα ιδιότροπη!

Πάντως χτες, ένιωσα τις ορμόνες να χτυπάνε κόκκινο!!!

Νάσια, όντως σα λατέρνα ακούγεσαι!!!!!! :P Εγώ μονόπετρο δεν έχω, δε μου έκανε δαχτυλίδι στους αρραβώνες, αφού δεν κάναμε κανονικούς αρραβώνες, απλά δώσαμε λόγο, και ούτε καν μας πέρασε απ' το μυαλό να πάρουμε δαχτυλίδι. Αν μου έπαιρνε, δε θα το φορούσα! Όσο για τα ματάκια, μόνο που τα βλέπω με πιάνει αλλεργία! Δεν τα αντέχω! Δεν πιστεύω στο μάτι και με εκνευρίζουν φοβερά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ στο πρωτο μου παιδακι ξεκίνησα αγορές στον 8ο κ το θεωρώ πολύ φυσιολογικό να μην θέλεις νωρίτερα! Μην ακους κανεναν Άννα Μαρία, εσυ θα κανεις αυτο που θελεις κ πιστευεις ότι πρεπει να γίνει! Το χρωματακι είμαι ακομη έντονο? Μηπως όταν στεγνώσει γινει πιό απαλό?

Κι εγω κορίτσια δεν είμαι πολύ των κοσμημάτων. Μου αρεσουν τα λεπτεπίλεπτα κ διακριτικά!

ΣΙΑ με το καλό το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ διακριτικά αυτά που φοράω......είναι σε λευκόχρυσο και δεν χτυπάνε τόσο στο μάτι!!!! Αυτά που φοράω είναι τα αγαπημένα μου και δεν τα αποχωρίζομαι ποτέ.....μόνο στην γέννα θα τα βγάλω γιατί υπάρχει φόβος να πρηστούν τα χέρια και να θέλω τανάλια για να τα βγάλω.....όσο για τα ματάκια τα λατρεύωωωωωω.......όχι γιατί πιστεύω ότι θα με προστατέψουν από το κακό μάτι αλλά απλά γιατί μου αρέσουν!!!!!!!!!! Και τα συγκεκριμένα που φοράω είναι fa ca d' oro πάρα πολύ λεπτά και όμορφα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA MANOULEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HRTHAME KAI EMEIS....EIXA PAEI TO PRWI STHN TRAPEZA NA ENERGOPOIHSW THN KARTA MOU ALLA AKOMA LEFTA APO TON OAED DEN EXOUN MPEI!!!!!

PWPW EXTHES TO VRADY EIXA KATI PONAKIA...APAPAPAPA ENIOTHA ENA APISTEYTO MPOUKWMA XAMHLA.....KAI SHMERA POU PERPATISA GIA THN TRAPEZA PONOUSA XAMHLA SAN TRAVIGATA...ME DYSKOLIA PERPATOUSA NA FANTASTITE...NIOTHW LES KAI THA VGEI TO MWRO....AX ANTE NA GENISW DEN ANTEXW ALLO....EXEI KAI APISTEYTH ZESTH ENTOMETAXY.....LIWNWWWWWWWWWWW

KOSMHMATA OUTE KAI EGW POLYFORAW....TWRA EIDIKA MONO TO MONOPETRO FORAW APO TON LOGO POU EIXAME KANEI....KAI MIA POLY MIKRH DIAKRITIKI PETALOUDITSA STO LAIMO APO LEYKOXRYSO POU MOU EKANAN DWRO OI KOUMPAROI MAS STON POLITIKO....DEN ANTEXW PANW MOU TWRA OUTE TO ROLOI MOU NA FANTASTEITE POU PRIN OUTE POU TO EVGAZA STON YPNO!!!!!!!!!!EMENA TA MATAKIA MOU ARESOUN POLY ARKEI NA EINAI DIAKRITIKA!!!!!!!!

AGGELIKH MOU VALITSA DEN EFTIAXA AKOMA... :lol::lol::lol::lol: XAXAXAXAXA ME EXEI PIASEI H TEMPELIA MOU............ :D:D:D:D:D

TI ALLA EIPATE KALE DEN THYMAMAI?????????

EVAKI EXETE GIATRO SHMERA???????ME TO KALOOOOOOOO!!!!!!!KAI NA SAS ZHSEI KAI H ANIPSOULA SAS!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας αφήνω...έρχεται ο πατέρας μου να με πάρει, θα μείνω στην μαμά μου απόψε! Θα τα πούμε αύριο το βραδάκι πιθανόν!!!!!

Φιλάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια κι εμενα μου αρεσουν αλλα εχω μια μικρη ιδαιτεροτητα. Φοραω μονο στον λαιμο!!σκουλαρικια Εχω να βαλω πανω απο δεκα χρονια , το μονοπετρο μου το εχω βαλει ελαχιστες φορες και βερες εμεις δεν εχουμε αφου δεν εχουμε κανει ακομα θρησκευτικο γαμο αλλα του ειπα οτι οταν θα μου κανει προταση γαμου, αν δεν ειναι bulgari οι βερες, δεν τον παντρευομαι..

Εγω κανω συλλογη απο σβαροφσκι, αλλα μονο για λαιμο,δεν ειναι και πολυ ακριβα σε σχεση με αλλα, ειναι διακριτικα και μου αρεσουν τα σχεδια τους. Επισης μυ αρεσουν τρελα οι περλες και τα μαργαριταρια. Το καλοκαιρι φοραω μια σειρα με πολυ μικρες περλιτσες κι ενα μικρο και διακριτικο σβαροφσκι μαζι.

Επισης κανω και μονη μου πολλα χειροποιητα βραχιολακια,σκουλαρικια κτλ με κρυσταλακια,δερμα ...αλλα τα παιρνει ολα η αδερφη μου..

Κοριτσια εγω καποια κοσμηματα τα θεωρω και γουρι και δεν τα αποχωριζομαι ποτε!ισως να ειμαι προληπτικη.

Πιστευω παντως πως για να μην φαινεσαι σαν λατερνα παιζουν πολλα πραγματα ρολο. Πχ, αν μια πολυ μελαχρινη γυναικα με ολιγον σκουρο δερμα και μια πολυ λεπτη αλυσιδουλα χρυση να βαλει θα φαινεται γυφτισα, ενω αν ειναι ξανθια θα περασει σχεδον απαρατηρητο..δεν ειναι ολα για ολες μας!

Εμενα, δεν μου παει με τπτ το ασημι και ο λευκοχρυσος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...