Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν) περιμενουμε περιοδο τον Αυγουστο??


Recommended Posts

Twiggy και Demie_14 σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλς και τα καλά σας λόγια...

άμα έρθει η ώρα της εξωσωματικής θα το ψάξω πολύ μαζί με όλους τους γιατρούς που με παρακολουθούν!!! εγώ και οι πρωθυπουργοί μόνο με τόσους γιατρούς από πάνω τους!!! χαχαχα

Σας εύχομαι υγεία και ευτυχία και όλα τα άλλα έρχονται τελικά!!! μπορει όχι από μόνα τους αλλά κάποια μέρα έρχονται άμα σπρώξεις λίγο κι εσύ,ε;

φιλιά πολλά πολλά και καλό βράδυ σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια,χαιρετώ και εγώ τα καινούρια κορίτσια που μπήκαν στην όμορφη παρεούλα μας και φυσικά σας πρόσθεσα στην λιστούλα μας.

melipikto εσύ πρέπει να ξέρεις καλύτερα από όλες μας ότι θαύματα γίνονται και το μόνο που χρειάζεται είναι υπομονή και επιμονή.Είσαι ένα άτομα που δεν το βάζει εύκολα κάτω, οπότε και τώρα με θετική σκέψη όλα θα πάνε καλά.Άλλωστε εμείς χρειαζόμαστε μόνο ένα ;) τσαχπίνικο σπερματοζωάριο από τα 500.000 να βρει το δρόμο του!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!Κ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

mariannap μου 1 [smilie=sign19.gif] θέλουμε λες να μην μας κάνει το χατίρι κανένα;;;

μετά το πρώτο σοκ και την τρελή απογοήτευση τώρα έχω αρχισει να είμαι πιο αισιόδοξη και να ελπίζω λιγάκι!!!!!!!! Για να δούμε... %%-%%-%%-

Τελικά αφού η σπερματέγχυση έγινε την 12 μέρα δεν περιμένω 8-9 Σεπτεμβρίου!!!!

muriam ευχαριστούμε για το δροσερό φυσηματάκι!!!

Λίτσα μου συγχαρητήρια και από εδώ!!!!

καλημέρα και :-*:-*:-*:-*:-* σε όλες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεινε η λιτσα εγκυος????????

μπραβοοο!!!!!!!!!!

εγω εκανα την μαλακια να κανω τεστ clear blue kai vgike fysika arnitiko..allwste to leei to poly 4 imeres prin kai egw to ekana 12 imeres prin :lol::lol::lol: o antras mou me fwnazeee!!!

e toy lew den anteksa...kai mou to ekrypse to allo...to allo leei tha sto dwsw 7/9!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα, βρήκα και κάποια πιο ανυπόμονη από εμένα!!! :D:D:D

καλέ τόσο νωρίς τί να δείξει;;;

σκέφτομαι τι καλά που θα ήταν να υπήρχε ένα τεστ που να δείχνει από την πρώτη μέρα σύλληψης!!! ούτε να αγωνιάς ούτε να περιμένεις ούτε τίποτα...κάνεις ντόιν ντόιν και 2-3 μερούλες μετά το κάνεις και ξέρεις να περιμένεις την ακάλεστη ή όχι;;;!!!! βιολογία - βιοχημεία - βιο-ότι νά'ναι έπρεπε να είχα σπουδάσει να το ανακάλυπτα εγώ!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα, βρήκα και κάποια πιο ανυπόμονη από εμένα!!! :D:D:D

καλέ τόσο νωρίς τί να δείξει;;;

σκέφτομαι τι καλά που θα ήταν να υπήρχε ένα τεστ που να δείχνει από την πρώτη μέρα σύλληψης!!! ούτε να αγωνιάς ούτε να περιμένεις ούτε τίποτα...κάνεις ντόιν ντόιν και 2-3 μερούλες μετά το κάνεις και ξέρεις να περιμένεις την ακάλεστη ή όχι;;;!!!! βιολογία - βιοχημεία - βιο-ότι νά'ναι έπρεπε να είχα σπουδάσει να το ανακάλυπτα εγώ!!! :P:P:P

:lol::lol::lol::lol::lol: ελα μου ντε!!!!

κοριτσια νιωθω πως αυτο το μηνα θα ειμαι...για να δουμε...εμεις καναμε ντοιν ντοιν απο νωρις αυτο τον μηνα!!!

αντε και εσυ κοπελα μου με το καλοοοοοο να εχεις θετικα αποτελεσματα,βασικα μαζι δεν περιμενουμε!!!σου ευχομαι ενα θαυμα!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ γλυκιά μου στο εύχομαι από καρδιάς...

μακάρι να έρθει το θαυματάκι και όλα χαλάλι του!!!

θα φύγω από Σάββατο ώς Πέμπτη για το χωριό (κοινωνικές υποχρεώσεις ευτυχώς καλές: γαμοβάφτιση) και μόλις επιστρέψω θα μπω αμέσως να δω νέα σου και των άλλων κοριτσιών και να σας πω τα δικά μου!!!

μακάρι να βγει σωστή η διαίσθησή σου μωρουδένια μου!!! μακάρι!!!

φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ γλυκιά μου στο εύχομαι από καρδιάς...

μακάρι να έρθει το θαυματάκι και όλα χαλάλι του!!!

θα φύγω από Σάββατο ώς Πέμπτη για το χωριό (κοινωνικές υποχρεώσεις ευτυχώς καλές: γαμοβάφτιση) και μόλις επιστρέψω θα μπω αμέσως να δω νέα σου και των άλλων κοριτσιών και να σας πω τα δικά μου!!!

μακάρι να βγει σωστή η διαίσθησή σου μωρουδένια μου!!! μακάρι!!!

φιλάκια πολλά!!!!

kai egw to euxomai....euxomai na erthoun ta mwrakia mas kai na mas allaksoun olo mas to einai!!!

sas perimenoume mwrakiaaaa akoute???????????????????? :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε mwroudenia μου που να δείξει το καημένο το τεστ :lol: ,καλά έκανε ο άνδρας σου και στο έκρυψε για να το κάνεις όταν πραγματικά πρέπει ;) !Λοιπόν και εγώ έχω την διαίσθηση ότι με το που μπει ο Σεπτέμβριος θα έχουμε πάρα πολύ καλές ανακοινώσεις από όλα τα κορίτσια :D .!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε mwroudenia μου που να δείξει το καημένο το τεστ :lol: ,καλά έκανε ο άνδρας σου και στο έκρυψε για να το κάνεις όταν πραγματικά πρέπει ;) !Λοιπόν και εγώ έχω την διαίσθηση ότι με το που μπει ο Σεπτέμβριος θα έχουμε πάρα πολύ καλές ανακοινώσεις από όλα τα κορίτσια :D .!!!!!!!!!!!

Καλημερααααααα!!!!!!οντως καλα εκανε γιατι απο την ανυπομονησια μου κανω βλακειες και τσαμπα αγχωνομαι!!! :lol::lol:

αιντε να περασουνε οι μερουλες....αλλα εχω ακομα 10 ημερες...!!! :?:?:?

ε που θα παει θα περασουνε!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου! Πως περάσαμε???

Δυστυχώς εγώ αδιαθέτισα στις 25/8...... ούτε οι διακοπές στην Μήλο δεν έκαναν το θαύμα τους... έχω αρχίσει να κατρακυλάω πάλι..... Δυστυχώς λόγω κάποιων υποχρεώσεων δεν μπορώ να κάνω τπτ κ θα χάσω και τον Σεπτέμβρη....

Ελπίζω να σας πήγαν κ να σας πάνε καλύτερα από εμένα!

**Αααα βέβαια περιμένοντας το καράβι να φύγουμε από Μήλο, ήρθε δίπλα μου μια γιαγιά Μηλιά κ μου λέει -Αν θέλεις να κάνεις μωρό να πάς στα θερμά λουτρά των αλυκών(έχει στην Μήλο που εκβάλει στην θάλασσα) όταν θα είσαι στην 12η μέρα κ τσακ θα πέσει το αυγουλάκι!!!!! κ τσακ να θα δεις το γιο ή την κόρη μετά!!!-

Δυστυχώς μου το είπε αφού έφευγα κι έτσι από δω κ πέρα θα αναστενάξει η Αιδηψός κάθε μήνα από τον Οκτώβρη!

ΛΙΤΣΑΚΙ συγχαρητήρια εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Βάλτε με κι εμένα για 21 Σεπτέμβρη αν κ όπως είπα δεν προλαβαίνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου ελπίζω να είστε όλες καλά....!

Μελίπλικτο πραγματικά στενοχωρήθηκα με τα όσα έγραψες κορίτσι μου, όμως καλό είναι να μη προδικάζουμε.... ;) Να έχεις πίστη στη Παναγιά μας και στην Αγία Ειρήνη όπως λες και που ξέρεις αυτή τη στιγμή που μιλάμε το θαυματάκι μπορεί να είναι μέσα σου κορίτσι μου :P Ακόμη όμως κι έτσι να μην είναι δεν το βάζουμε κάτω.... ;) Γιατί θα ρθεί αυτό είναι σίγουρο :x

Μadi εγώ δεν ήξερα την ιστορία σου όμως συγκινήθηκα πολύ με όσα περάσατε και μου ήρθε στο μυαλό μια φράση που λένε πως μετά την τρικυμία πάντα έρχεται η γαλήνη.... Εύχομαι η ζωή σας από δω και πέρα να είναι γεμάτη γαλήνη :x

Despina καλώς ήρθες στο παρεάκι!!!! Εύχομαι σύντομα με σποράκι στην κοιλίτσα!!!

Εγώ λοιπόν το Σάββατο πήγα σε μια βάπτιση, ένα όμορφο κοριτσάκι έγινε χριστιανή, ήταν όλα πολύ όμορφα... Το αναφέρω όμως επειδή ήταν μια ιδιαίτερη περίπτωση κορίτσια, οι γονείς προσπαθούσαν χρόνια να αποκτήσουν παιδάκι και προφανώς είχαν κάποιο πρόβλημα που δε γνωρίζω, αυτό που θέλω όμως να σας πω είναι ότι ή μαμά ήταν 52 ετών!!!!

Τι σημαίνει αυτό???????????/ Δεν το βάζουμε κάτω, δεν θα μείνει καμία χωρίς νινάκι!!!!

Στέλνω σε όλες σας Αγγέλα,twiggy, cuando, μελιπλικτο, Madi, Despina πολλά :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια...τι καλημερα δηλαδη μεσημεριάτικα!!!!καλη εβδομάδα σε όλες μας...Να σας πω ότι και εγώ κρατιέμαι με νυχια και με δοντια για να μην κανω κανενα τεστ και απογοητευτώ, αφου ειναι νωρίς ακόμη...Ειμαι όμως πολυ σίγουρη ότι θα εχουμε πολλες ανακοινώσεις το Σεπτέμβριο...και με εμενα ειμαι αρκετά αισιόδοξη...αυτό το μήνα νιώθω περίεργα πρώτη φορα!!!!έχω κατι σαν κράμπες και τραβήγματα να το πω στη κοιλιά μου, δεν τα έχω ξανανιώσει και ολοι νομίζουν οτι εκανα πλαστική στο στήθος...τουμπανο σας λεω!!!!ήταν μια σταλιά τωρα έγινε στήθος...σας ευχαριστώ που με προσθέσατε στη λίστα...Εύχομαι σε ολες μας τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια...τι καλημερα δηλαδη μεσημεριάτικα!!!!καλη εβδομάδα σε όλες μας...Να σας πω ότι και εγώ κρατιέμαι με νυχια και με δοντια για να μην κανω κανενα τεστ και απογοητευτώ, αφου ειναι νωρίς ακόμη...Ειμαι όμως πολυ σίγουρη ότι θα εχουμε πολλες ανακοινώσεις το Σεπτέμβριο...και με εμενα ειμαι αρκετά αισιόδοξη...αυτό το μήνα νιώθω περίεργα πρώτη φορα!!!!έχω κατι σαν κράμπες και τραβήγματα να το πω στη κοιλιά μου, δεν τα έχω ξανανιώσει και ολοι νομίζουν οτι εκανα πλαστική στο στήθος...τουμπανο σας λεω!!!!ήταν μια σταλιά τωρα έγινε στήθος...σας ευχαριστώ που με προσθέσατε στη λίστα...Εύχομαι σε ολες μας τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

και εμενα ετσι ητανε τον προηγουμενο μηνα αλλα αδιαθετησα...ειναι και συμπτωμα περιοδου...!

τι να πω...μας ευχομαι τα καλυτερα!!!την διαισθηση την εχουμε για να δουμε αν θα γινει ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo emena koritsia :) . ta ponakia stin kilia kai sto stomaxi kathos kai oi anagoules , poso noris xekinane ? peripeno periodo giro stis 6-7 /09 kai exi apo to sabbato 27/08 pou kathe mera exo ta pio pano simptomata kai mia monimi krampa se kilia kai stomaxi . ine dinaton na ine apo toso noris simptomata egkimosinis ? kai fobame na paro kai farmaka gia na mou perasi kai den 3ero ti na kano:) na ipomeno afti tin katastasi mpas kai ine mpempaki i apokliete apo toso noris kati tetio ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ,

Veloudenia ποτέ δεν ξέρεις αν είναι ή όχι γιατί κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός οπότε υπομονή μέχρι τις 7/09 και καλύτερα για μένα να μην πάρεις φάρμακα γιατί αν είναι σποράκι.....!!!!Πάντως εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη (πολλές μέρες πριν δηλαδή το πάρω είδηση) είχα φοβερή κούραση σε σημείο που αγκομαχούσα για να ανέβω έναν όροφο με τα πόδια (έχουμε σκάλα στο σπίτι μας) και έλεγα στον άνδρα μου πάει γέρασα πριν την ώρα μου :lol:.Αυτά τα άτιμα τα συμπτώματα δυστυχώς δεν μας δίνουν ξεκάθαρη εικόνα :lol::lol::lol: να ξέρουμε βρε παιδί μου είμαστε ή όχι.Σου εύχομαι πάντως να είναι όντως συμπτώματα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Βελουδένια μου μακάρι να είσαι έγκυος, όπως λέει κια η Μαριάννα ποτέ δε ξέρεις μ' αυτά τα μπεμπάκια!!!! :lol::lol::lol:

Μαριαννάκι μου εσύ τι κάνεις όλα καλά? Έχουμε μέρες να τα πουμε!

Μωρουδένια μη ξεχάσω...... Φιλάκια πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw veloudenia-koritsia aurio tha paw gia vafi kai exw parei kai farmaka kai ekana kai eksagwgh dontiwn auto to mina...an mathw pws eimai meta ta stamataw...e den ginetai kathe mina na eimaste san arrwstes prin kan to mathoume...kala den lew???? :roll::roll::roll:

KALHMERA KORITSIA!!!!!!!!!

athanasia mouuuuu :x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

emena pali me epiase sthn koilia kati parakseno san krampa simera... :roll::roll: alla den me ksegelane pali ta simptwmata...na pisteuw pws eimai kai telika tipota...perimenw apla thn imera tou test kai ths xoriakis ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia συμφωνώ μαζί σου απόλυτα...εγω το προηγουμενο μηνα εκλεισα με τον αντρα μου για το Σεπτεμβριο να κανουμε ενα ταξιδάκι εξωτερικό..ειχα λυσαξει να παμε disneyland...τωρα μου λεει οτι αν ειμαι εγκυος ουτε καρουζελ δεν θα με αφησει να κανω...δεν με νοιαζει ομως καθολου...αν ειναι να ερθει το σπορακι καλοδεχουμενο και σιγουρα αυτο προεχει...δεν γινεται ομως να μην κανουμε τιποτα μονο και μονο με τη πιθανοτητα αν ειμαστε εγκυουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα, τι κάνετε;Λίτσα συγχαρητήριααααααααααααα!!!άντε κορίτσια να αδειάζει η λίστα!εγκυούλες,όλα τα κορίτσια καλά;

Αυτή τη στιγμή γράφω από ιντερνετ καφέ, είμαι Αθήνα! και δεν μπορώ να μπαίνω συχνά αλλά μου λείπετε!Τη Δευτέρα θα γίνει ο πρώτος υπέρηχος πριν την σπερματέγχυση κι έκατσα εδώ με τη μανούλα μου κι ο άντρας μου πηγαινοέρχεται.Φιλιά σε όλες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα σου εύχομαι να πάμε καλά και να έχεις υπέροχα νέα.

mwroudenia μου εγώ αποφεύγω να πάρω φάρμακα αν δεν υπάρχει απόλυτη ανάγκη-δεν αντέχω- γιατί αν μιας στις 1000 έχω σποράκι και κάτι πάει στραβά (και εννοώ ανωμαλία-τερατομορφία)λόγω των φαρμάκων δεν θα συγχωρούσα με τίποτα τον εαυτό μου.Βέβαια εγώ είμαι και φοβιτσιάρα ;)

athanasia14 μου καλά είμαστε,εσύ;Πως τα πας με την θεραπεία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...