Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν) περιμενουμε περιοδο τον Αυγουστο??


Recommended Posts

Εγώ πάλι γιατί κάτι τέτοιες που το παίζουν δυστυχισμένες με την εγκυμοσύνη τους θέλω να τους ρίξω ένα απίστευτο βρίσιμο :evil::evil::evil: και είμαι βέβαιη οτι το παίζουν κι ευχαριστιούνται να παίζουν με τον πόνο μας;Με εκνεύρισε η απάντηση με τα ορφανοτροφεία, εγώ θα της έλεγα''Εσύ μαντάμ σιχαίνεσαι τον εαυτό σου, ποιος σου είπε οτι στα ορφανοτροφεία έχουν παιδιά για πέταμα και κυράτσες που σιχαίνονται τη μητρότητα αλλά θέλουν παιδί ντελίβερυ;''Βρε αει στα τσακίδια, ουστ :twisted:

Και παίρνοντας βαθιές ανάσες ηρεμώ και συνεχίζω.Δεν περιμένω περίοδο από χθες(σας κούφανα) μέχρι και την Πέμπτη αφού ο κύκλος μου είναι από 29-32 ημέρες αλλά ήδη πονάω λίγο κι ανυπομονώ να έρθει γιατί επιτέλους αρχές Σεπτέμβρη θα κάνουμε την πρώτη μας σπερματέγχυση :) Πρώτη φορά ανυπομονώ να έρθει περίοδος, δεν λεω και πολλά γιατί είμαι γκαντέμω και φοβάμαι μήπως δεν γίνει :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αφου την αηδιαζουν ολα.. δεν σιχαινεται και το σεξ να μην της ξανατυχει τετοια δυστυχια να τελειωνουμε??!!!! αχ τι αλλο θα ακουσουμε θεε μου!!! :?

κοριτσια αυτα τα να βλεπετε και να νιωθετε τυχερες.. θα γινουμε οι καλυτερες και συνειδητοποιημενες μανουλες!!

αγγελα καλη επιτυχια και σε σενα στην προσπαθεια σου... χαμος θα γινει στο μαμμυ.. ερχονται πολλα σπορακια!!!! φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τους λυπάμαι αυτούς τους ανθρώπους κορίτσια και πάνω από όλα λυπαμαι εκείνα τα δύστυχα τα παιδάκια που έρχονται σε τέτοιες οικογένειες. Τα δικά μας παιδάκια, είτε είναι στις κοιλίτσες μας, είτε είναι στο δρόμο θα είναι σίγουρα τυχερά και ευτυχισμένα αφού θα είναι σε οικογένειες που δεν τα "συχένονται" αλλά τα λατρεύουν!!! Όταν με το καλό τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας θα ξεχάσουμε κάθε ταλαιπωρία που περάσαμε πριν!

Melpikto μου σήμερα κάναμε την β-επιπέδου! Πριν λίγο γυρίσαμε. Όλα πήγανε μια χαρά και το κοριτσάκι μας είναι υγιαίστατο!!! :D Πείσμωσε όμως και δεν μας έδειξε την φατσούλα της :lol::lol::lol: Αλλά δεν μας νοιάζει αρκεί που είναι καλά!

Εύχομαι σύντομα όλα τα κορίτσια να ζήσουν τέτοιες συγκινητικές στιγμές που ζήσαμε εμείς σήμερα και του χρόνου τέτοιο καιρό να μιλάμε για τα μωράκια μας και τις σκανταλιές τους!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax madi se katalavainw poso omorfa niwtheis...me to kalo kopela mou!!fysa fysa mpas kai kollisoume...

giati molis girisa apo eksw pou pigame gia poto kai koritsia ekei pou kathisame apenanti htan ena zeugari me mia mpempoula sketh glyka!!!me magoulakia...stroumpoulh...kai thn eixe o mpampakas ths stous wmous kai htan toso hsyxh kai me koitouse mesa sta matia to glyko mou!!!akrivws apenanti mou htane!!!

ELIWSA.....eliwnaaaaaaaaa!!!!!!!!olo to mwro koitousa kai elega Thee mou steile mou kai emena etsi ena glyko mwraki!!!!

ax koritsia makari autos o minas na einai o tyxeros...makari... :roll::?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

molis girisa apo eksw pou pigame gia poto kai koritsia ekei pou kathisame apenanti htan ena zeugari me mia mpempoula sketh glyka!!!me magoulakia...stroumpoulh...kai thn eixe o mpampakas ths stous wmous kai htan toso hsyxh kai me koitouse mesa sta matia to glyko mou!!!akrivws apenanti mou htane!!!

ELIWSA.....eliwnaaaaaaaaa!!!!!!!!olo to mwro koitousa kai elega Thee mou steile mou kai emena etsi ena glyko mwraki!!!!

ax koritsia makari autos o minas na einai o tyxeros...makari... :roll::?:?:?

Αχ κοριτσάκι πόσο σε νιώθω.Και γω όλο τέτοιες σκέψεις έκανα πριν λίγο καιρό όταν έβλεπα μωράκια και γω προσπαθούσα και προσπαθούσα και τίποτα!Για όλους έχει όμως ο Θεός.Θα περάσεις στην "αντίπερα όχθη" και θα τα θυμάσαι όλα αυτά και θα λες κακώς στεναχωριόμουν και απελπιζόμουν.Όλα να πάνε σε όλες σας καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα μολις γυρισα απο διακοπες, αφου με επισκεφτηκε η κυρια :twisted:

Δεν περιμενω 23 Σεπτεμβρη τωρα.

Μελι και Αγγελα καλη επιτυχια γλυκες μου!!!

Μadi αχ τι καλα, την επομενη φορα θα δειτε και φατσουλα :D

Ελπιζω το φθινοπωρο να εχουμε πολλες ευχαριστες ανακοινωσεις. Εμεις μιλησαμε με το γιατρο μου για να βαλουμε μπροστα την πρωτη προσπαθεια μου για εξωσωματικη. Με κουρασε η αναμονη της κυριας...καθε μηνα και να στεναχωριεμαι ,αφου υπαρχει λυση.Καλη μας επιτυχια εδω θα ημαστε για να τα λεμε!

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια μου γλυκά πώς με καταλαβαίνετε.... Μου ήρθε να την χτυπήσω αλλά είπα να συγκρατηθώ... άσε που δεν λέω και πολλά για να μην νομίζει ότι ζηλεύω που έμεινε εκείνη έγκυος ενώ εγώ όχι ακόμα!!!!

MaDi μου μπράβο!!! Γερή και δυνατή και πάντα τυχερή να έιναι η κουκλίτσα σου!!! κι ας δείτε την φατσούλα της στην γέννα, άλλωστε εκεί δεν θα μπορεί να σας κρυφτεί... Όταν η μανούλα μου ήταν έγκυος σε εμένα έκανε 4 υπέρηχους (δεκαετία 80 βλέπετε) και στους 4 είχα πλάτη για να μην δουν τί είμαι!!! άσε που γεννήθηκα φυσιολογικά με την φάτσα μπροστά και όχι πίσω όπως πρέπει και την έπιασαν οι πόνοι Κυριακή και γεννήθηκα Τρίτη βράδυ... ότι περνούσε από το χέρι μου για να τους ταλαιπωρήσω το έκανα!!!! αλλά να'μαι...ολόκληρη κοπελάρα που λένε... χιχιχι

πήγα σήμερα και τσέκαρα το αυγουλάκι μου... 19 χιλιοστά περιπου σήμερα και το ενδομήτριο 8 χιλιοστά... σας τα λέω γιατί δεν έχω ιδέα από αυτές τις τιμές, ο ντόκτορ είπε είναι καλές... μόλις έκανα (μόνη μου) και την πρεγκνύλ μου για να πάμε Παρασκευή γύρω στις 11 να την κάνουμε την σπερματεγχυσούλα μας!!!

Αγγέλα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα... κι εγώ περίμενα πώς και πώς να έρθει η μέρα της σπερματέγχυσης αν και με έχει πιάσει μία αγωνία άλλο πράγμα!!!!!!! μαζί θα είμαστε στην προσπάθεια, μακάρι να πιάσουμε με την πρώτη άντε την δεύτερη και να μην ταλαιπωρηθούμε άλλο...

προσπαθώ να μην το σκέφτομαι, προσπάθησε και ο γιατρούλης μου να με ηρεμήσει... άντε να δούμε κοριτσάκια μου!!!!

Twiggy μου η αυχενική σε μία εβδομάδα;;; όλα καλά να είναι γλυκιά μου...

Μωρουδένια μου κι εγώ μόλις βλέπω μωράκια κολλάω και λιώνω... κι αυτά λες και το ξέρουν όλο κοντά μου έρχονται και μου γελούν και θέλουν αγκαλίτσες κλπ... αχ θέλω κι εγώ ρε κορίτσια μου να κρατήσω το δικό μας μωράκι αγκαλιά... τόσα πολλά ζητάω... η παλιοζωή τον καρκίνο ήξερε να μου τον στείλει, μωράκι δεν ξέρει... (ξέρω ακούστηκε πολύ άσχημο αλλά καμιά φορά με πνίγει το άδικο και η απογοήτευση...) μακάρι να γυρίσει όμως ο τροχός και να γίνουν τα όνειρά μας πραγματικότητα σύντομα... όλων μας τα όνειρα κοπελιές μου...

Λιλ μου καλή επιτυχία και σε σένα κορίτσι μου...

στέλνω σε όλες σας φιλιά και ελπίζω να μην ξέχασα καμία... ;););) καλό βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι τελεια και το αυγουλακι και το ενδομητριο μελιπικτο μου...μεχρι την παρασκευη θα ειναι ακομα καλυτερα...να πας πολυ χαλαρη δεν ειναι τιποτα να χαλαρωσεις και να το απολαυσεις...σκεψου οτι τα πετανε κοντα στο αυγο σου..οποτε θα πανε να κανουν τη δουλιτσα τους ..να σαι θετικη και καντο και ξεχασε το..φροντισε να περασεις καλα αυτες τις 15 μερες,βγες με φιλους γελασε πολυ κανε ο,τι μπορεις για να μην του δινεις σημασια και φυσικα να κανεις και ντοιν!!!καλη επιτυχια για αυριο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλ καλως ηρθες και παλι, ελπιζω να περασατε καλα, να χαλαρωσατε και να πηρατε δυναμεις! Καλη δυναμη και με το καλο η πρωτη προσπαθεια, μην αφοβασαι ολα θα πανε καλα, βημα βημα!!

Μελιπηκτο πολυ καλη επιτυχια!!!Κι εσυ να εισαι θετικη και μην ξεχνας και τον αντρουλη σου ,περνανε κι αυτοι τα δικα τους στη διαδικασια της σπερματεγχυσης, πεφτει πολυ ευθυνη πανω τους... να ειστε και οι δυο χαλαροι και αισιοδοξοι!! κι εμεις μια βδομαδα υπομονη να ηρεμησουμε λιγακι!

πολλα φιλια σε ολες, κρατατε γερα ...μυριζομαι μωρακια!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου κορίτσι σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!

Πώπω βλέπω ότι αύριο μπαίνεις στην 8η εβδομάδα!!! τί τέλεια!!!!! :D

Σκέφτομαι ότι θα ξεπεραστεί με αυτόν τον τρόπο το πρόβλημα του σπέρματος και θέλω πολύ να πιστέψω ότι θα πάνε όλα τέλεια, κάτι με κρατάει όμως γιατί φοβάμαι λίγο... όχι την διαδικασία, το αποτέλεσμα... Είμαι όμως μέσα μου πολύ θετική και προσπαθώ να σκέφτομαι ότι όλα θα πάνε κατευχήν και τον μάιο θα έχουμε ένα μικρό διαβολάκι στο σπίτι μας....άντε τον ιούνιο... Να'σαι καλά που με ενημερώνεις για τις λεπτομέριες γιατί αφού το έχεις περάσει πρόσφατα ξέρεις σίγουρα πολύ καλύτερα!!!! Αυτές τις μέρες σκέφτομαι να την κάνω πάλι για καμιά βδομαδούλα για να μην το σκέφτομαι όσο γίνεται... βλέπεις η ανεργία βοηθάει στο να λείπω για διακοπούλες συχνά (σε χωριά κλπ) αλλά όλη μέρα που είμαι στο σπίτι όλο αυτό σκέφτομαι... Εϊπε παρασκευή όχι ντοιν ντοιν και προς θεού όχι οργασμούς (πήγα να πώ οργασμούς μόνη μου βρε γιατρέ;;;;) αλλά από Σάββατο όσο θέλουμε!!! Σε ευχαριστώ και πάλι! εσύ είσαι καλύτερα;;; τί έβαλες τελικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το προηγούμενο μήνυμα ήταν για την cuando, το δικό σου twiggy μου δεν το είχα δει...

σε ευχαριστώ και εσένα πάρα πολύ!!!

τον αντρούλη μου σκέφτομαι που το έχει δει πολύ αρνητικά, μάλλον αδιάφορα θα έλεγα και λέει πώς θα νιώσει καλά μόνο όταν μείνω έγκυος... με τον καιρό βέβαια πιστεύω να το ξεπεράσει αλλά έυχομαι ολόψυχα να είναι επιτυχημένη η προσπάθεια πιο πολύ για εκείνον, να τονωθεί λίγο το ηθικό του... φανταστείτε δεν έχουμε πει τίποτα σε κανέναν... ντρέπεται λέει και δεν το έιπαμε ούτε στους γονείς μας... παίρνουν τηλ όταν είμαι στον γιατρό και πάιρνω μετά από καμιά ώρα ότι τάχα μου πότιζαμ ή δεν το άκουσα, ή ήμουν έξω στο σούπερ μάρκετ... όλο δικαιολογίες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

melipikto moy den xreiazetai na dosete anafora se kanenan gia oti kanete..oute emeis to sizitisame,den iparxei logos einai diko sas thema.Den katalava giati na min eheis orgasmous...isa isa enas orgasmos xreiazetai..stelnei ta spermatakia pio grigora sto stoxo tous.. :D .Ta spermatakia ekei pou ta rixnoun den xreiazontai poli voitheia gia na pane ekei pou prepei einai poli konta!

na kanete to savato ntoin ntoin kai na min aghonesai gia tipota!!!I periptosi apotixias iparxei kathos einai ligo kalitera apo ena aplo ntoin opote na to exeis ki auto sto mialo sou alla oxi san tin katastrofi!sto leo giati otan apotixame stin proti apogoiteutikame paaaaaaaaaara poli kai den prepei.Thelei tixi na piaseis me tin proti euxomai na tin exete!den einai apisteuto mporei na simvei.Na skeftesai oti kaneis kati kalitero gia na piaseis to mikraki kai o,ti einai na ginei tha ginei.

ego prospatho na xerano to xazoerpi me mia fitiki krema..xero kai go..xerainetai siga siga.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο σκέφτομαι, σανν να είσαι μέσα στο μυαλό μου!!!!

ρώτησα και τον γιατρό και μου είπε ότι τώρα έχουμε 15% πιθανότητα ενώ πριν κάτω από 5%...οπότε σίγουρα είναι καλύτερα!!! οργασμούς είπε όχι την παρασκευή για να μην κάνει συσπάσεις η μήτρα και πετάξει το σπέρμα έξω...αλλιώς από ΄σαββατο όσους θέλουμε....

δεν δίνω αναφορά απλά καμιά φορά θέλεις να το μοιραστείς με κάποιον, να μην το σηκώνεις όλο μόνος σου...θα ήθελα ας πούμε να το ξέρει η μαμά μου, που και διακριτική είναι και ήρεμη και την αγαπάω πολύ...

ευτυχώς έχω όλες εσάς εδώ μέσα και καλύπτω την ανάγκη μου αυτή...είναι πολύ σημαντικό για εμένα να μοιράζομαι το άγχος μου, τα όμορφα αλλά και τα άσχημα...μου δίνει δύναμη και κουράγιο...χαίρομαι με τις χαρές σας... μπορώ να πω ενθουσιάζομαι λες και είστε χρόνια φίλες μου!!! στεναχωριέμαι μεε τις απογοητεύσεις σας...παίρνω και δίνω (αγάπη, φιλία, δύναμη, ευχές...) και το χαίρομαι απίστευτα πολύ... και από εσάς παίρνω πάρα πολλά εκτός από γνώσεις και δύναμη, παίρνω και αισιοδοξία και πίστη και τύχη και φυσηματάκια... :D:D:D

να'στε όλες καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Εγκυούλες μας Madi, twiggy, cuando, muriam τι κάνουν τα μπεμπάκια σας :x:x:x Να τους δώσετε πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα και μη ξεχνάτε να τους λέτε ωραία λογάκια σας ακούνε!!!!

Λιλ, καλώς ήρθες, ελπίζω να περάσατε τέλεια στις διακοπούλες και να γεμίσατε μπαταρίες!!! Δε πειράζει που ήρθε η ακατανόμαστη, εύχομαι ο Σεπτέμβρης να είναι ο τυχερούλης μήνας!!! :P

Μελίπλικτο, καλή επιτυχία σου εύχομαι κορίτσι μου, τον επόμενο μήνα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!!!

Όσο για τη ''φίλη'' σου, πες της την επόμενη φορά να πάρει προφυλάξεις για να μην αναγκαστεί να υποστεί ξανά να υποφέρει και να συχαίνεται τόσο...... Αυτή θέλει ένα γερό ταρακούνημα για να ξυπνήσει και να επανέλθει στη πραγματικότητα, μόνο έτσι μπορεί να καταλάβει τι γίνεται γύρω της και ποιο είναι το νόημα της ζωής που που κουβαλάει μέσα της... Μη δίνεις σημασία κορίτσι μου αυτά είναι δήθεν, ξέρω κι εγώ μία τέτοια που και καλά έκανε αγκαρία για να της λένε οι άλλοι πόσο τυχερή είναι.... :twisted: Αααα και να κάνεις ντόιν ντόιν βοηθάει πάνω από όλα την ψυχολογία σου!!!! ;)

Μωρουδένια μου είμαι σίγουρη πως πολύ σύντομα θα έχεις το δικό σου νινάκι να το κοιτάς και να λιώνεις, μη στενοχωριέσαι, είμαι σίγουρη ότι αξίζεις πραγματικά να γίνεις μανουλά και θα ΓΙΝΕΙΣ!!!!

Όλες αξίζουμε να γίνουμε και να ξαναγίνουμε μανούλες, ίσως περνάμε κάποιες δυσκολίες, όμως έτσι αγαπάμε περισσότερο αυτό που περιμένουμε!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι μελιπικτο..κι εγω ηθελα να το μοιραστω με τη μανουλα και την αδερφουλα μου αλλα επειδη δεν ειναι πολυ μεσα σε αυτα,καμια απο τις δυο δεν αταλαιπωρηθηκε η αργησε να κανει μωρακι,δεν ηθελα να σκεφτουν διαφορα η οτι φταιει ο καλος μου κλπ...δεν ηθελα κανεις να εχει κατι να πει καποια στιγμη κι επειδη δεν μπορουν ολοι να μας καταλαβουν απολυτα το απεφυγα αν και ζοριστηκα.Εγω εχω ακουσει οτι ο οργασμος δεν πεταει εξω τα σπερματακια ισα ισα τους δινει ωθηση..αλλα τωρα δεν θα κολλησουμε εκει... :lol::lol: ...παντως μετα φροντισε να κανεις οτι εκανες και πριν και ακομα πιο πολλα..μην κατσεις να κλωσσας δεν υαρχει τιποτα να κλωσσησεις..εγω τις δυο φορες που πηρε μπρος η μηχανη ηταν οταν ακριβως δεν το ειχα στο μυαλο μου και κρασακια και καφεδακια και καλη παρεα...την πρωτη φορα που καθομουν προσεχοντας τζιφος..τωρα την τελευταια φορα ημασταν ταξιδακι και το ποσα κρασακια ηπια δε λεγεται.. :lol::lol: χρειαζεται να χαλαρωνεις και να περνας καλα..

παντως κι εγω τη δικη μου αναγκη να μοιραστω ολο αυτο την καλυψα εδω..ολα θα πανε καλα..εισαι σιγουρα πιο κοντα στο σπορι!

α ναι κι εγω δεν εχω λογια για τη φιλη σου!!!!!!!ακου σιχαινεται!!χριστε μου τι αλλο θα ακουσουμε πια!!!!!!!!!!!!!!!

αθανασια πως πας;φιλακια πολλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

melipikto σου εύχομαι καρδούλα μου αυτό το 15% να γίνει 100% επιτυχία με την πρώτη.Να σκέφτεσαι μόνο θετικά.

cuando & twiggy τι κάνουν τα σποράκια μας;μεγαλώνουν από ότι βλέπω και όλα πάμε μια χαρούλα.Μπράβο κοριτσάκια μου.

Λιλ καλώς ήρθες και ελπίζω στις 23 να μην σε επισκεφτεί.

Εγώ αυτό το μήνα θα ακολουθήσω τις συμβουλές του γαμπρού μου περί συχνότητας του σεχ :lol::lol: (σεχ: 25/08 & μετά ξανά 29/08 εφόσον έχει βγεί θετικό το τεστ ωορρηξίας),γιατί μου λέει ότι αυτός το μελέτησε πολύ καλά μέχρι να βρει το μυστικό της επιτυχίας και να αφήσει την αδελφή μου έγκυο ;) .Του υποσχέθηκα λοιπόν ότι αυτό το μήνα θα ακολουθήσω πιστά τις συμβουλές του (και δεν θα κάνω του κεφαλιού μου όπως μου λέει). Και φανταστείτε εκεί που τον κοροιδεύω να καταφέρω να μείνω μετά από τόσο καιρό :):lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι...κανε ο,τι σου λεει!!! :lol::lol: γιατι κι εμεις νομιζω κατι λαθος καναμε με αυτα τα χαζοτεστ!!αντε ευχομαι να πιασει το κολπο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy, cuando τι κάνετε γλυκές μου εγκυούλες;όλα καλά :):):)

Lil μου, ευχαριστώ καλή μου για την ευχή σου ;)

Γλυκειά μου melipikto καλή μας επιτυχία κοριτσάκι μου!!!που θα παει, θα το τσακώσουμε, κι αν δεν είναι με την πρώτη θα είναι με τη δεύτερη!Όσο για την έμμονη σκέψη σε καταλαβαίνω γιατί κι εγώ άνεργη είμαι κι όλη μέρα σκέφτομαι, σκέφτομαι...Κι ο δικός μου αντρούλης αγχώνεται και δεν μιλάει πουθενά.Είμαστε κι επαρχία και δεν έχουμε κανέναν, ούτε συγγενείς ούτε φίλους αλλά και να είχαμε άντε να εξηγήσεις.Η μανούλα μου μόνο ξέρει και για να πω την αλήθεια από τη μια χαίρομαι αλλά από την άλλη με αγχώνει.όσο για το φλέγον ζήτημα, σήμερα αδιαθέτησα και 5 Σεπτεμβρίου ξεκινάω τον πρώτο υπέρηχο,12η μέρα, κι η σπερματέγχυση θα δούμε, για τέλος της μεθεπόμενης βδομάδας το κόβω.Αυτά, τα φιλιά μου σε όλες :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'στε καλά κορίτσια!!! με συγκινήσατε πολύ με τα λόγια σας και την στήριξη...

μακάρι να εισακουστούν οι ευχές σας και να σας ανακοινώσω πολύ σύντομα τα ευχάριστα!!!

Χαίρομαι τόσο πολύ που πήρα αυτή την απόφαση να μπω στο φόρουμ και να γράψω...

Χάιρομαι που υπάρχετε μέσα στην ζωή μου με αυτόν τον τρόπο...

αν δεν ταλαιπωρηθείς η αληθεια είναι ότι δεν καταλαβαίνεις... κι εγώ άκουγα για κοπέλες και συμπονούσα αλλά την απογοήτευση που νιώθεις όταν έρχεται η ακατονόμαστη δεν περιγράφεται, το συναίσθημα του κενού, το άδειασμα και που πεθαίνουν οι ελπίδες σου...

έχουμε η μία την άλλη, που δεν συχαινόμαστε και ανυπομονούμε να πεταχτεί ο αφαλός και να πρηστεί η κοιλιά και να κλωτσάει το μωρό...

για αυτά που έγραψες cuando έχεις τόσο δίκιο... κι εγώ δεν ήθελα να έχει κανένας να πει τίποτα για εμάς... άσε που με το πρόβλημα το δικό μου που το έμαθαν όλα τα σόγια μας έπρηξαν, άλλοι καλοπροαίρετα κι άλλοι απλά για την περιέργια ή για να πουν καμιά μπηχτή... μία ξεδέλφη του άντρα μου τον πήρε τηλ την ώρα που γινόταν το χειρουργείο και του είπε: μήπως έπαιρνε αντισυλληπτικά και το έπαθε; λέει ο καλός μου τί σχέση έχει αυτό;από την ακτινοβολία του τσερνομπιλ λογικά το έπαθε... και λέει η μ*** ε, τί περίμενε να παντρευτείτε πρώτα και μετά να το βρεί;;;ενοχλήσεις πριν τον γάμο δεν είχε;;;

οπότε τώρα τσιμουδιά σε κανέναν γιατί δεν ξέρεις τι σκ***ά έχει μέσα στο κεφάλι του ο άλλος...

καλή μας επιτυχία κορίτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia μου μπήκα και εγώ πολλές φορές στο τριπάκι να πάρω να κάνω αλλά λέει ξεκάθαρα ότι δείχνει από την πέμπτη μέρα της σύλληψης η οποία όμως μπορέι να έχει γίνει 3 μέρες μετά την επαφή...οπότε 3+5=8 και δείχνει και από 50 μονάδες και πάνω νομίζω (μπορεί να κάνω και λάθος) εγώ είχα πάρει τα σελφ κλίαρ που λένε το ίδιο αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι χαζομάρα να τα χρησιμοποιώ πριν να έχω καθυστέρηση οπότε και περιμένουν την μέρα που θα μας κάνει την έκπληξη η κυρία και δεν θα εμφανισθεί στην ώρα της... έχεις καθυστέρηση γιατί νόμιζα πως δεν περιμένουμε μαζί 7 σεπτεμβρίου;;; μπορεί να κάνω και πάλι λάθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mwroudenia μου μπήκα και εγώ πολλές φορές στο τριπάκι να πάρω να κάνω αλλά λέει ξεκάθαρα ότι δείχνει από την πέμπτη μέρα της σύλληψης η οποία όμως μπορέι να έχει γίνει 3 μέρες μετά την επαφή...οπότε 3+5=8 και δείχνει και από 50 μονάδες και πάνω νομίζω (μπορεί να κάνω και λάθος) εγώ είχα πάρει τα σελφ κλίαρ που λένε το ίδιο αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι χαζομάρα να τα χρησιμοποιώ πριν να έχω καθυστέρηση οπότε και περιμένουν την μέρα που θα μας κάνει την έκπληξη η κυρία και δεν θα εμφανισθεί στην ώρα της... έχεις καθυστέρηση γιατί νόμιζα πως δεν περιμένουμε μαζί 7 σεπτεμβρίου;;; μπορεί να κάνω και πάλι λάθος...

nai mazi eimastee....exoume akomaaaaaaa!!!!!!!!!e elega na ta parw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...