Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν) περιμενουμε περιοδο τον Αυγουστο??


Recommended Posts

κοριτσακια μου δεν στενοχωριομαστε ειδικα αν χασαμε τις μερουλες...καμια φορα καθυστερει η οωρηξια και μπορει να την πετυχουμε εκει στα τελειωματα του κυκλου αλλα ειναι σπανιο..την επομενη φορα να κανετε πιο συχνα ντοιν εκεινες τις μερες!!!και ολα θα γινουν θα δειτε!!φφφφοουυουουουουουουυουουου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

cuando μου τι όμορφο αεράκι ήταν αυτό!!!! μακάρι να φέρει λίγη γκαστρίτιδα κι από εδώ!!!

G.KKRIS γειά!!! μάκαρι να έχουμε μόνο καλά νέα και σύντομα η λίστα μας να γίνει κατακόκκινη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γλυκα.... υπομονη η λιστουλα θα κοκκινησει ολοκληρη και συντομα ολες θα ειστε εγκυουλες!! να εχετε πιστη και αισιοδοξια, τη δυναμη την διαθετετε ηδη!! απο Σεπτεμβρη ερχονται πολλα σπορακια...

φφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σας!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou mhn mou stenaxwrieste kai mhn mou anxoneste...me ligh prospatheia akoma ta sporakia tha trypwsoun stis koilitses sas..................eyxomai ta kalytera gia oles sas oles na mas anakoinwsete syntoma eyxarista nea!!!!!!!!!!!!!!!!!eyxomai h listoula na parei fwtia!!!!!!!!!!!!!!

fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kai apo emena oso akoma eimai fouskwmenh :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou mhn mou stenaxwrieste kai mhn mou anxoneste...me ligh prospatheia akoma ta sporakia tha trypwsoun stis koilitses sas..................eyxomai ta kalytera gia oles sas oles na mas anakoinwsete syntoma eyxarista nea!!!!!!!!!!!!!!!!!eyxomai h listoula na parei fwtia!!!!!!!!!!!!!!

fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kai apo emena oso akoma eimai fouskwmenh :P:P:P:P:P

axxxxxxxxxxxxxxx euxaristoumeeeeeeeeeeeeeee polyyy poly!!!!!!!!!!!!!

kai esy me to kaloooooooooooooooooooooo :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια που μας φυσανε οι εγκυουλες μας, titina, cuando και twiggy!!! :x:x:x

Kαλη επιτυχια μας ευχομαι και συντομα να κολλησουμε γκαστριτιδα και εμεις!!! :lol:

Εγω κοριτσια μολις γυρισα απο εξωτερικο μπηκα για να διαβασω τα νεα σας και ξαναφευγω παλι αυριο, θα τα πουμε προς τα τελη Αυγουστου.

Φιλακια πολλα σε ολες :-*:-*:-* δεν σας ξεχνω καλα να περνατε και να χαλαρωσετε το καλοκαιρακι, βοηθαει πολυ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα και χρόνια πολλά στις εορτάζουσες αλλά και σε όσες έχουν στην οικογένειά τους κάποιον-α εορτάζοντα!!! Η ΠΑναγία να είναι πάντα στο πλευρό μας και να μας προστατεύει!!!

Σήμερα η ακατανόμαστη με επισκέφθηκε ντάλα καταμεσήμερο...και πέρα από την απογοήτευση, πονάω κιόλας λόγω θάλασσας και η διάθεσή μου είναι στο πάτο... :(

οπότε τέλος του μήνα πάμε για την 1η μας σπερματέγχυση... %%-%%-%%-%%-%%-

Δεν περιμένω 7 Σεπτεμβριου πλέον...

Φιλάκια πολλά γλυκά μου κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν...

λιλακι καλα να περασετε, να χαλαρωσετε οσο μπορειτε!!

μελιπηκτο μην μου στεναχωριεσαι... να εχεις θετικη σκεψη και η παναγιτσα θα σε βοηθησει και θα γινεις συντομα μανουλα!!καλη τυχη με τη σπερματεγχυση...

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Twiggy μου να είσαι καλά!!! Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Πώς πάει η εγκυμοσύνη;;; Το έχεις συνειδητοποιήσει;;; Εύχομαι ολόψυχα όλα να βαίνουν καλώς...

Η μέρα της "επίσκεψης" είναι λίγο χάλια, την επόμενη είμαστε πάντα καλύτερα... χθες είχα μόνο μαύρες σκέψεις... σήμερα είμαι πιο αισιόδοξη και ανυπομονώ να κάνουμε την 1η μας σπερματεγχυσούλα και εύχομαι να είναι τυχερή και να πιάσει Παναγίτσα μου... Σε φυσικό κύκλο θα την κάνουμε χωρίς φάρμακα και ορμόνες τουλάχιστον για 2 φορές...

Σήμερα θα μιλήσω με τον ντοκτορ και θα μου δώσει οδηγίες...

Φιλάκια σε όλες κορίτσια μου!!! Άντε και όσες γυρνάτε από διακοπές να γυρίζετε με όμορφα νέα στις βαλίτσες και τις κοιλίτσες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα κορίτσια.Χρόνια πολλά σε όσες γιόρταζαν.

melipikto μην στεναχωριέσαι θα δεις που σύντομα ένα μωράκι θα έρθει κοντά σας.

cuando μου μια χαρά τα νέα από ότι διάβασα ε;Μπράβο κοριτσάκι μου.Με το καλό να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι.

Δυστυχώς και εμένα με επισκέφτηκε νωρίτερα η καταραμένη και φυσικά απρόσκλητη!!!!!!Πάμε τώρα για Σεπτέμβριο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεπ σας έπιασα!!!! Τι κάνουν εδώ τα κοριτσάκια μου? είστε όλες καλά? Χρόνια πολλά σε όσες γιόρταζαν χθες με υγεία και πολλά μωράκια!!!!

Μελίπλικτο καλή επιτυχία σου εύχομαι κοριτσάκι μου με τη σπερματέχυνση, εύχομαι με την πρώτη να κάνει ντου το σποράκι!!!! :D

Μαριαναπ πάντα απρόσκλητη έρχεται η ακατανόμαστη ε :twisted: Δε πειράζει πάτε για Σεπτέμβρη δυναμικά!!!! ;)

Twiggy, Cuando τι κάνουν τα σποράκια μεγαλώνουν :x:x:x:x

Μωρουδένια, Λιλ και σε όλες τις υπόλοιπες πολλά :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!!!!!!!eliwsa stis ksaplwstres alla pleon girisame...apo aurio pianw doulitsa...

ante na doume...

kai episis den perimenwwwwww septevrio!!!

koritsia oles 7 septemvriou den perimenoume??????????????? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΗΚΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΣΗΞΩ!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΤΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!

μόλις γύρισα από τον ντόκτορ!!! έχω 'ενα αυγουλάκι 15,5 χιλιοστά και επειδή μεγαλώνει περίπου 1,5 χιλιοστά την ημέρα και σπάει γύρω στα 21 χιλιοστά και πέφτει Σάββατο ή Κυριακή (αυτό έιναι που λένε αν έχεις τύχη διάβαινε...) Τετάρτη θα πάω να με ξαναδεί και τελικά θα κάνω πρεγκνύλ για να πάμε λίγο πιο προγραμματισμένα την Παρασκευή το πρωι.... Με έχει πιάσει μια μελαγχολία, άλλο πράγμα...

Μου έδωσε και πλύσεις 2 μέρες με μπεταντιν για κάθε ενδεχόμενο μιας και ήμουν όλο το καλοκαίρι στην θάλασσα (αν και δεν έχω υγρά ή άλλα συμπτώματα)...

Αυτά τα νέα μου κορίτσια μου!!!

Εσείς;;;; Πού γυρνάτε όλες καλέ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελιπηκτο καλη επιτυχια κοριτσακι!! μην αγχωνεσαι και μην μελαγχολεις!! να εχεις θετικη σκεψη, να θυμασαι οτι η οργανωμενη προσπαθεια μετραει πολυ και αυξανονται οι πιθανοτητες!!ευχομαι συντομα να εχουμε τα ευχαριστα!!! φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σου ολα να πανε καλα!! :)

φιλια σε ολες, καλη δυναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΛΙΚΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΜΕΛΑΝΧΟΛΙΕΣ....ΚΑΝΕ ΝΤΟΙΝ ΝΤΟΙΝ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μelipikto μου γιατί μελαγχολία; Θα σε μαλώσουμε! Ίσα ίσα θα πας με πολύ μεγαλύτερη αισιοδοξία γιατί αυτή φορά θα έχετε πολύ περισσότερες πιθανότητες να το πετύχετε! Παίζει μεγάλο ρόλο η ψυχολογία! Κάντε τη προσπάθειά σας και μετά να προσπαθήσεις να χαλαρώσεις και ασχολήσου με άσχετα πράγματα για να μη το σκέφτεσαι. Καλή επιτυχία βρε κοπέλα μου και ένα μεγάλο ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ αφιερωμένο σε εσένα! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μελιπικτο μια χαρα ειναι το αυγουλακι σου ολα καλα θα πανε..καντο και μετα ασχολησου με οτιδηποτε αλλο!!!σου ευχομαι πολυ καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!φφφφφφφφφφφουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κι εχεις τυχει γι αυτο ...διαβαινε!!! :lol::lol: αυτο θα λες!!οκ???φιλακιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiigy, Muriam, MaDi και Cuando σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!! όλα να σας πάνε υπέροχα γλυκές μου...

Ευχαριστώ πολύ για το φύσημα βέβαια!!! χαχαχα...

Να'στε καλά που δεν μας έχετε ξεχάσει και είστε κοντά να μας στηρίζετε και να μας θυμίζετε ότι τα θαύματα γίνονται και θα έρθει και για εμάς η ώρα κάποια στιγμή...

Σήμερα είμαι πολύ πιο αισιόδοξη!!! Χθες μέσα σε όλα είδα και την έγκυο φίλη που σας έιχα πει στο παρελθόν ότι λέει του κόσμου τις μ*** και είναι πολύ αχάριστη με αυτό το θέμα και άρχισε πάλι τις χαζομάρες που φουσκώνει η κοιλιά της και μακάρι το παιδί να μεγάλωνε έξω από το σώμα της γιατί αηδιάζει... δεν θέλει να θηλάσει γιατί αηδιάζει... ο αφαλός της την αηδιάζει... όλα γενικά την αηδιάζουν εκτός από τα ψώνια... πήρε λέει κάτι φορμάκια του μωρού πολύ φθηνά, 50 € το ένα... της λέω χαριτολογώντας αλλά μέσα μου ναυριασμένη "βρε κορίτσι μου αν δεν ήθελες να μεγάλωνε μέσα σου γιατί δεν έκανες μία αίτηση υιοθεσίας;;;" και τί μου απάντησε;;; κρατηθείτε... "στην αρχή έτσι έλεγα στον άντρα μου, γεμάτα τα ορφανοτροφία, τί θέλω εγώ και ταλαιπωρούμαι!!!"

γενικά αυτή η κοπέλα με κάνει να πεισμώνω ακόμα πιο πολύ και σίγουρα μια μέρα θα τα καταφέρω και θα πηγαίνω σπίτι της με την τεράστια κοιλιά μου περήφανη και κούκλα!!!

MaDi πότε πάτε για την β-επιπέδου;;;

Cuando μου έχεις δίκιο, αυτό θα λέω και μακάρι να είναι η τύχη και η Παναγία κοντά μας και να μην αργήσει πολύ να έρθει το θαυματάκι μας....

φιλάκια πολλά σε όλες σας και να είστε πάντα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου καλημέρα και καλή εβδομάδα! Εγώ βρυκολακιασα χθες το βράδυ! 🤣 Στις 5 κοιμήθηκα!  @Elk όλα να πάνε καλά με τον γιατρό και σε σένα! Θα τον ρωτήσεις και για το πότε θεωρεί ότι πρέπει να γίνει η καισαρική λογικά! Εγώ για φωλιά είδα από εκεί που λες και από jukki. Θα δω πού θα καταλήξω! @Χρύσακι τέλεια που θα πας και νωρίτερα, να σου φύγει η αγωνία! 
    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...