Μετάβαση σε περιεχόμενο

λετε...???


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια μου!!εχω ενα γιοκα 5 μιση μηνων!!εδω και λιγες μερες εχω ζαλαδες,ναυτιες τα πρωινα,και διαφορες λιγουρες.....επιθυμιες......περιμενω περιοδο σε 3 μερες κανονικα!!εχει πεχτει κατι και σκεφτομαι μηπως ειμαι εγκυος....τι λετε μπορει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα είναι πιθανά, αλλά τα συμπτώματα που αναφέρεις συνήθως έρχονται αργότερα.

Σου εύχομαι να είσαι, αν το θέλεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

γεια σας κουκλες!!χαθηκα ε??

και η περιοδος μου το ιδιο!!χιχι!!περασε ενας μηνας περιπου και τπτ!!ημουνα διακοπουλες και γυρισα εχθες!!μονο κατι ροζ σταγονες ειδα 2 φορες και τπτ αλλο!!!τωρα θα πληρωθω μαλλον δευτερα και θα παω!!αν παω σε εφημερευον νοσοκομειο θα μου κανουν εξεταση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

flora12, ευχομαι ολα να πανε καλα...Στο νοσοκομειο νομιζω θα σου κανουν μια απλη ουρων εκτος αν υπαρχει υπερηχος οποτε θα σε δουνε ετσι...κανε ομως μια χωριακη να ξερεις που βαδιζεις!Μην το αφηνεις ετσι και περναει ο καιρος..

Και παλι ευχομαι να πανε ολα καλα και περιμενουμε νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες!!τι κανετε??εγω ασχημα νεα!!δεν ειμαι εγκυος τελικα!!δυστυχως!!με επιασε εν τω μεταξυ ενα βαρβατο κρυωματακι και πηγα στο νοσοκομειο σημερα για εξετασεις επειδη εβηχα συνεχεια και επειδη επρεπε να κανω ακτινογραφια θωρακος,καναμε πρωτα εξεταση λογω καθυστερησης,αλλα τελικα δεν ειμαι.......δλδ και με ιωση και χωρις μωρο...βαμωτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!τι κανετε??βρε κουκλες τα φωτα σας θα ηθελα!!οπως σας εγραψα εγκυος δεν ειμαι!!παρολα αυτα εχω συνεχεια βλεννες καφε και καποιες φορες κοκκινοπες....τι μπορει να ειναι??ο γυναικολογος μου,ειπε να περιμενουμε κανενα 10ημερο ακομα και θα δουμε τι θα γινει!!τι μπορει να ειναι τοσες βλεννες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...