Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?καλο χειμωνα να εχουμε πιασανε για τα καλα τα κρυα 8-x8-x

οπως βλεπω ειμαστε λιγο χαμενες ολες ε?

να ευχηθω καλη επιτυχια σε ολες οσες ξεκινανε εξωσωματικη και με θετικα νεα συντομα!

εγω ολα καλα επαφες ειχαμε οταν επρεπε και τωρα απλα περιμενω..μεχρι τελος της εβδομαδας δεν περιμενω αλλα δεν εχω καθολου αγχος!βασικα ειχα πει αυτο το μηνα θα εχουμε επαφες οταν πρεπει να ειμαστε σιγουροι και απο εκει και περα αν ερθει καλως..πιστευω οτι θα ερθει και δεν το πολυ εχω βαλει στο μυαλο μου και ευτυχως δεν εχω αγχωθει!

μερεντακι μου εσυ ολα καλα?

η χρυσανθη ειναι πολυ καλα μιλαμε,δεν πολυ μπαινει μαμμυ.

οι αλλες τι κανετε κοριτσια?δυναμικα και με τσαμπουκα πιστευω οτι συνεχιζετε τον αγωνα σωστα?αντε τωρα που χειμωνιασε προβλεπω να ερχονται πολλα μωρακια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.

Rose μου τι κανεις?Ευχομαι τωρα που εισαι ετσι χαλαρη να ερθει το μπεμπακι σας!!!!

Μερεντουλα εδω ειμαστε καλε,που να παμε λες και μπορουμε να κουνηθουμε πλεον :lol::lol: ο 8ος ειναι ...."βαρυς μηνας" φανταζομαι τι θα γινει στο μηνα μου θα βαζω καροτσακι να κουναω την κοιλια μου!!! :lol::lol:

Καλη επιτυχια και στα κοριτσια που ξεκιναν εξωσωματικη!!!

Την Χρυσανθη την πετυχα κανα 2 φορες μεσα αλλα δεν την προλλαβα να της μιλησω! :( Καλα ας ειναι το κοριτσι και εγκυουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι βρε αναστασακι να ερθει το ατιμο ολο το αναβαλει :lol::lol::lol:

αντε πλησιαζεις εσυ να παρεις αγκαλιτσα το μπεμπακι σου.με το καλο!αχ τι ωραια που θα ειναι ενα μωρουλακι ολοδικο σου :-p μην ξεχας ομως να φυσας οσο ακομα εισαι φουσκωμενη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι καλησπέρα,

Αντε λίγο έμεινε περνάνε οι μέρες και σε λίγο έρχεται το μωράκι στην αγκαλίτσα σου. Με το καλό!

Έχεις βαρύνει πολύ εεε?

Καλησπερα κοριτσια.

Rose μου τι κανεις?Ευχομαι τωρα που εισαι ετσι χαλαρη να ερθει το μπεμπακι σας!!!!

Μερεντουλα εδω ειμαστε καλε,που να παμε λες και μπορουμε να κουνηθουμε πλεον :lol::lol: ο 8ος ειναι ...."βαρυς μηνας" φανταζομαι τι θα γινει στο μηνα μου θα βαζω καροτσακι να κουναω την κοιλια μου!!! :lol::lol:

Καλη επιτυχια και στα κοριτσια που ξεκιναν εξωσωματικη!!!

Την Χρυσανθη την πετυχα κανα 2 φορες μεσα αλλα δεν την προλλαβα να της μιλησω! :( Καλα ας ειναι το κοριτσι και εγκυουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μην το συζητατε, σαν παπια παω!!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες σας!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι σε ευχαριστουμε πολυ!!! :x

Με το καλο σου ευχομαι και με ενα πονο γλυκια μου!!! Πως περασε ετσι ο καιρος?

Σε λιγο που θα παρεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου, θα τα ξεχασεις ολα!!

Rose μου σε νιωθω πιο χαλαρη και βλεπω να σκαει μυτη το μπεμπακι!! :D;)

Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλακι μου μακαρι να ειναι ετσι αλλα ξερω οτι δεν θα ειμαι.θα ερθει η κυρια περιοδος οπως καθε μηνα!τι να κανουμε υπομονηηηηη να δουμε ποσο ακομα...

φιλακια :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXAΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μ'ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια

Κοριτσια μην το συζητατε, σαν παπια παω!!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες σας!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!ειδαμε το μωρακι μας σημερα!λοιπον το ειδαμε και θα το ξαναδουμε στις 21 του νοεμβρη...!ειναι ολα καλα μεγαλωνει πολυ καλα ειμαστε 9 και κατι εκατοστα..ολα καλα .αλλα το χαζομωρακι μας ειχε τον ομφαλιο λωρο αναμεσα στα ποδαρακια του και δεν μπορουσε η γιατρος να δει καθαρα τι εχουμε...θεωρει ομως οτι μαλλον ....ειναι κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!!ο γιατρος μας ειπε οτι αυτη που μας εκανε τον υπερηχο δεν κανει λαθος ποτε!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα....αφησε η κοπελα ενα κομματι αμφιβολιας γιατι ο ομφαλιος λωρος μπορει να κρυβει κανα τσουτσουνακι απο κατω αλλα η ιδια το βλεπει πιο πολυ κοριτσακι..θα το σιγουρεψουμε το νοεμβρη.εγω εχω χαρει..εχω μερες που νιωθω οτι ισως ειναι κοριτσι(μπορει και απο αμυνα..για καλο και για κακο..χαχαχαχ)ευχομαι ολες να εχετε συντομα τετοιες συγκινητικες στιγμες!!!!

πολλα φφφφφοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!! :P:P:D:)

ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΒΡΕ CUANDAKI ΜΟΥ???

BRAVO!!!BRAVISIMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::x:ymparty:L-)

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ???

ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ???

ΜΗΠΩΣ ΜΙΛΑΤΕ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΒΡΕΙ???

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΤΡΕΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ Κ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ !!!1 ΝΟΕΜΒΡΗ....ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΙΩΣΟΥΛΑ.........ΜΕ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ....ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ...ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΗΜΕΡΕΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΕΡΑΣΕ!!!

;););)

ΑΝΤΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σε ολες!

τι μου κανετε?

χουανιτακι ποσο πολυ χαιρομαι για σενα!πραγματικα!αντε με το καλο και η αυχενικη και να δειτε το μωρακι σας και να ξετρελαθειτε!

cuando μου γλυκια κοριτσακι μαλλον ε?οτι και να ναι γερο να ναι κοπελες μου!

τι αλλοοοο?

να φυσηξω ξεχασα! φουυυυυφουυυυυυ σε ολες κοπελες μου!

Ας ειναι μαζι μας Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ να μας προστατευουν καθε στιγμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρυσι τέτοιον καιρό........

αγωνιούσα κι εγώ μαζί σας κοριτσάκια μου για το αν είμαι έγκυος.....

αν θα έρθει η περίοδος..... κτλ..... κτλ.....

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Τώρα...... απολαμβάνω τα γελάκια & τα ναζάκια του μπεμπούκου μου!!!!!!!

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΤΕ!!!!!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΑΓΩΝΑΣ!!!!!!!!!!!!!!

Το αποτέλεσμα θα σας χιλιοδικαιώσει!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια σε όόόόόόόόλες!!!!!!!!

Γκαστρουλίτσες μας..... με το καλόόόόόόό!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

χουανιτακι μου μπραβο κοριτσακι με το καλο η αυχενικη!!! θα ξετρελαθειτε!!! κουραγιο με τις ναυτιες..

κουαντο τι καλα!!! μεγαλωνει το μωρακι... Κι εμας για κοριτσακι μας ειπαν , αλλα θα το επιβεβαιωσουμε αρχες Νοεμβρη στη β' επιπεδου!! Πολλα κοριτσακια, χαμος!! και η μαντι και η Σια ... girl κι εσυ, δεν θυμαμαι.. εε ειναι survivors αυτα τα μωρα δεν μου κανει εντυπωση!! :D gilr power!!

Παντως κι εμας μας ειπε οτι μπορει να πεταχτει κανενα τσουτσουνακι ξαφνικα οποτε ας περιμενουμε λιγο!!

Γερα να ειναι πανω απο ολα...

Καλη δυναμη στις υπολοιπες... το ονειρο ειναι κοντα! Περιμενουμε συντομα ευχαριστα νεα.. :)

φιλια και φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι με το καλοοο!!!!!!θα παθεις μεγαλη πλακα!αντε και στα κοριτσια μας εδω!πολλα κοριτσακια ερχονται αναστασια..κι εμεις θα το σιγουρεψουμε στις 21 νοεμβρη!!!γιατι ειχε αναμεσα στα ποδαρακια τον ομφαλιο λωρο και δεν βλεπαμε..ποιος ξερει!! :lol::lol: παμε τα κοριτσια μας εδω..να μην το βαζετε κατω οπως λεει η πιπιτσα..καποια στιγμη ερχεται..φφφφφφφφφφφφουυουουουουουουουου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες τι κανετε?

cuando μου, περιμενετε σιγουρα την β επιπεδου γιατι εμεις καθε φορα αλλο μας ελεγαν, τοτε μας το σιγουρεψαν!!!Να φανταστεις εχω και φανελακι με μπλε αρκουδακια 8-)

Κοριτσομανες ολες εδω μεσα.!!!Γερα να ειναι ολα!!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες,

Πήγαμε χθες στο γιατρό έχουμε αυγουλάκια, και αυτό που ελπίζουμε είναι να είναι καλής ποιοτητος. Μακάρι κορίτσια μακάρι να μας βοηθήσει ο Θεός. Μακάρι να κολλησουμε από τα φου σας!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται αναστασια μου δεν πλεκω ζιπουνακια ακομα!!!!! :lol::lol::lol: στρουμφακι καλη αρχη μια χαρα θα ειναι τα αυγουλακια σου αυτο θα σκεφτεσαι!!!!οκ;ολα θα πανε τελεια!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Seyxaristo polu cuando mou,

makari pragmatika, an kai shmera η μέρα μου ήταν πολύ δύσκολη, μόλις γύρισα από την δουλεία φάγαμε με τον άντρα μου και μετα πήγαμε στην Αγια Ειρήνη, άναψα κεράκι στην Χάρη της, κάθησα λίγο, τα μπηξα κιόλας ξεσπασα και μετά φύγαμε με τον αντρούλη μου πήγαμε στον αδερφό μου, έπεξα με την ανιψιά μου και τον ανιψιο μου, την διάβασα λίγο κιολας και ηρεμησα. Ειναι μικρούλα αλλα πολύ καλή, την λατρεύω και όλα μου τα ανιψια το κάθε ενα ξεχωριστά!!

Τώρα γυρίσαμε σπίτι και νιώθω ηδη καλύτερα, όχι τέλεια αλλά πολύ καλύτερα.

Cuando καινούργια φωτο, πολύ ωραια είναι!!

Αναστασάκι τι κάνετε οεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο??

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ!!

Εύχομαι η Παναγίτσα, ο Χριστούλης, η Αγια Ειρήνη και όλοι οι Άγιοι, να μας έχουν όλους καλά και να ναι κοντά μας και στις ευκολες και στις δύσκολες στιγμες να μας δίνουν υγεία, χαρά, δύναμη, ηρεμία και ευτυχία.

:):):):):):):):):):):):):)

εννοειται αναστασια μου δεν πλεκω ζιπουνακια ακομα!!!!! :lol::lol::lol: στρουμφακι καλη αρχη μια χαρα θα ειναι τα αυγουλακια σου αυτο θα σκεφτεσαι!!!!οκ;ολα θα πανε τελεια!!! ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ζορικο στρουμφακι μου το ξερω..εχουμε ριξει κλαματα ολες εδω..πιστεψε οτι θα σε βοηθησει η αγια ειρηνη και θα δεις θα το κανει..πιστεψε και σε σενα και στο οτι θα γινεις μανουλα γιατι το αξιζεις οπως ολες...καμια φορα νομιζουμε οτι ισως δεν το αξιζουμε και για αυτο δεν ερχεται..αλλα δεν ειναι ετσι..κι οταν ερθει θα εισαι η πιο γλυκια μανουλα του κοσμου!προσπαθησε να μη σε παιρνει απο κατω.Εξαλλου τωρα εισαι σε μια προσπαθεια,προσπαθησε να χαλαρωσεις και να την απολαυσεις,ξερεις οτι προσπαθεις και θα κανεις ο,τι μπορεις.Φροντισε να μη μενεις μοναχουλα σου να σκεφτεσαι,να εισαι με καλη παρεουλα και πραγματα που σου αρεσουν!Σου ευχομαι πολυ δυναμη και ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστώ πολύ cuando moy,

η αλήθεια είναι οτι γενικα είμαι μια χαρά, ολον αυτόν το καιρό, αλλά σημερα ήταν πολυ δυσκολη η μερα, και μαυτά που άκουσα στην δουλεια και γενικά δεν ήθελα και πολύ.. Γιαυτο και μόλις γυρισα σπίτι ήθελα να πάω στο Μοναστήρι, για να ξαλαφρώσω. Δεν ειναι και κακό ισα ισα που ηθελα πολύ να αναψω κερακι.

Ωστόσο προσπαθώ να κρατώ γερά. Σολους τους τομείς στην ζωη μας πάντα γύρω μας υπαρχει καποιος που δημιουργει προβλήματα και καταστάσεις, αλλά ρε παιδιά ειναι ασχημο ένας άνθρωπος που περασε την ιδια διαδικασια και για πολλα χρόνια, να κάθεται και να κάνει αυτές τις συζητήσεις μπροστά μου με γιατρό.. Για ποιο λόγο, αληθεια δεν κατάλαβα, λες και ένας γιατρός χωρις να ξέρει το ιστορικο μου, την κατάσταση μου, την δική μου και του άντρα μου μπορεί να βγάλει διάγνωση. Τί να πω ειναι μεγάλοι ................ ορισμενοι άνθρωποι. Είχαμε και μια τέτοια εμπειρία, τι να πω άλλο....

Τα συμπεράσματα τα βγαζετε και σεις...

Φιλιά πολλά πολλά

Ωστοσο εγώ τώρα είμαι πολύ ήρεμη, αλήθεια, και αυτό γιατι θέλω να μαι ήρεμη γι' αυτή μας την προσπάθεια.

ειναι ζορικο στρουμφακι μου το ξερω..εχουμε ριξει κλαματα ολες εδω..πιστεψε οτι θα σε βοηθησει η αγια ειρηνη και θα δεις θα το κανει..πιστεψε και σε σενα και στο οτι θα γινεις μανουλα γιατι το αξιζεις οπως ολες...καμια φορα νομιζουμε οτι ισως δεν το αξιζουμε και για αυτο δεν ερχεται..αλλα δεν ειναι ετσι..κι οταν ερθει θα εισαι η πιο γλυκια μανουλα του κοσμου!προσπαθησε να μη σε παιρνει απο κατω.Εξαλλου τωρα εισαι σε μια προσπαθεια,προσπαθησε να χαλαρωσεις και να την απολαυσεις,ξερεις οτι προσπαθεις και θα κανεις ο,τι μπορεις.Φροντισε να μη μενεις μοναχουλα σου να σκεφτεσαι,να εισαι με καλη παρεουλα και πραγματα που σου αρεσουν!Σου ευχομαι πολυ δυναμη και ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν διαβασα τι εγινε σημερα..το σημαντικο ειναι οτι ηρεμησες..μην ακους κανενα καμια ιστορια δε μοιαζει με αλλες και μην αφηνεις κανεναν εκτος απο τον γιατρο σου που εμπιστευεσαι να σου λεει τη γνωμη του..ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

Cuandaki τι καλα!!!Με το καλο !!!

Χουανιτακι περνανε οι μερες...με το καλο και εσεις!!!

Εμεις τη Δευτερα θα παμε στο γιατρο να δουμε πως παει η καταστολη με τις ενεσουλες... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

Cuandaki τι καλα!!!Με το καλο !!!

Χουανιτακι περνανε οι μερες...με το καλο και εσεις!!!

Εμεις τη Δευτερα θα παμε στο γιατρο να δουμε πως παει η καταστολη με τις ενεσουλες... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια, τι κάνετε?

Εμένα με επισκέφτηκε η κυρία πρωί πρωί.... :cry: Έκανα και τεστ ωορρηξίας αυτό τον μήνα αλλά θετικό δεν κατάφερα να δω.... ωραία ε??!! Έχω αρχίσει να πιστεύω ότι θετικό τεστ εγώ δεν πρόκειται να δώ ποτέ μου, είτε αυτό είναι ωορρηξίας, είτε εγκυμοσύνης... :cry::cry:

Έχω απελπιστεί βρε κορίτσια... τι κάνω λάθος? Οι εξετάσεις που κάναμε τον Ιούνιο ήταν όλες μια χαρά και για τους δυό μας, σκάμε απο υγεία!!! Γιατί είναι τόσο δύσκολο για μας?! Βλέπω και άλλες κοπέλες γύρω μου να μένουν για πλάκα και με την πρώτη προσπάθεια και με πιάνει τέτοιο παράπονο...!!!

Συγνώμη που σας μαύρισα Σαββατιάτικα αλλά κάπου πρέπει να τα πώ κι εγώ, μόνο εσείς μπορείτε να με καταλάβετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...