Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

ΤΟ ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ?ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙ??ΠΩ ΠΩ !!!! :P

ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ,Η' ΤΖΑΠΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ?

ΑΓΓΕΛΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΑ...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΑΔΕΙΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΞΑΠΛΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΔΕΝ ΞΕΘΑΡΕΥΩ ΟΜΩΣ.ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΑΚΟΜΗ!! ;)

ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΒΑΣΗ ΥΠΕΡΥΧΟΥ!!!

ΑΥΤΑ......ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

την παλεύω δεν την παλεύω :lol::lol:

σιγά - σιγά θα αγοράζω και απο κάτι, θα το κάνω όλο σε στιλ μπαρόκ οπότε θέλει πολύ ψάξιμο κυρίως ψάξιμο στις τιμές, η κουζίνα θα γίνει παραγγελία οπότε θα βολευτώ τώρα με αυτή που υπάρχει ήδη στο σπίτι.

Εσύ να προσέχεις και άσε το σπίτι στην ησυχία του, ένα φαγητό και πολύ είναι !!!

φιλιά στο σπόρι σου :x:x

κορίτσια να μην δίνεται σημασία στα ξεκατινιάσματα, τρελίτσα για να τρελαίνονται αυτές και όχι εμείς

εξάλλου αυτό δεν θέλουν μερικές μερικές ; και ιδικά μην δίνεται σημασία σε αυτές που είναι έγκυες ή έχουν παιδί και νομίζουν οτι είναι ανώτερες απο εμάς και σου κρατάν την μούρη εκεί πάνω με το στιλ της καμήλας και μάτι όλο νόημα.. αχ καημένη δεν μπορείς να κάνεις παιδί πόσο σε λυπάμαι και το μωρό αγκαλιά για επίδειξη, βρε ουστ !! τόσα ξέρουν τόσα κάνουν, αν ήταν στην θέση μας τότε θα καταλάβαιναν πως νιώθουμε !!

φιλιά σε όλες σας φιλιά και στις φουσκομαμάδες μας :YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα το λες Μερεντακι πρεπει να το ριχνουμε στην τρελα και να μην χαλαμε τη ζαχαρενια μας σε καμια

περιπτωση!!! [-x[-x[-x[-x[-x[-x

Να τους τρελαινουμε εμεις καλυτερα! ;)

Αγγελα μου καλη αναρωση ,και καλη τυχη σε οτι και αν αποφασισετε!!!Ευχομαι να μην χρειαστεις εξωσωματικη και να ερθει το μωρακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες τι κανετε?

Δεν υπαρχει περιπτωση να μας καταλαβει κανεις τα ζορια που παιρναμε για να αποκτησουμε παιδακι.Ειπαμε αλλες ειναι τυχερες και πιανουν με τον αερα και αλλες σαν εμας παιρνανε βουνα και ορη!!!Ολα πληρωνονται σε αυτη τη ζωη να το θυμαστε.Γι αυτο εσεις στο στοχο σας και μην ακουτε κανεναν!!!

Ειμαι εδω για ολες σας αν θελετε βοηθεια σε κατι που μπορω να προσφερω!!!Φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!

τι κάνεις Αναστασία ; το σποράκι καλά ; [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

όλες εξαφανισμένες πάλι είστε ;

λέω να εξαφανιστώ και εγώ :lol::lol: πάμε χωριό και ο καιρός είναι πολύ χάλια εδώ, θα ρίξει μια βροχή !!

κορίτσια γράψτε τους όλους [smilie=thebirdman.gif] [smilie=thebirdman.gif]

και η αδιαφορία είναι το καλύτερο :wtf::wtf:

όπως λέει και η Αναστασία όλα εδώ πληρώνονται !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω αναστασια μου ποτε περασε ο καιρος!!!κοντευεις οπου να ναι!!!ααααααα...τι ομορφα.. :ymparty:

τζανολινακι μου κι εγω σου εστειλα πμ :YMHUG: ..ολες μας εδω που ειμασταν πανω απο ενα χρονο ξερουμε πολυ καλα τι νιωθεις...οι ερωτησεις του κοσμου..παντρευτηκες;ποσα παιδια εχεις;δεν εχεις;αα... :?:shock:

δεν υπαρχει λογος να λεμε ολα αυτα που περασαμε και ολα οσα περναμε οταν περιμενουμε και προσπαθουμε για κατι που για καποιους ειναι πολυ απλο να συμβει..αλλα οπως μου ελεγε και ο καλος μου οταν πονουσα πλεον καθε φορα που εβλεπα μια εγκυμονουσα στο δρομο,μου ελεγε "ξερεις αν κι αυτη εχει περασει το ιδιο μεχρι να μεινει εγκυος;δεν ξερεις..καποια στιγμη θα εισαι κι εσυ"....σιγουρα κι εγω τρελαινομουν μ αυτους που λεγανε δεν το χαμε προγραμματισει ή οπως γυρισε μια εγκυμονουσα και μου ειπε δεν ηξερα οτι ηταν τοσο ευκολο να μεινεις εγκυος :shock: ..της ειπα δεν ειναι παντα πανευκολο.. :?

θελει υπομονη και εστιαση σε εμας μονο και το στοχο μας..ειναι δυσκολο να μην κοιτας γυρω σου αλλα ειναι ο μονος τροπος για να μην μεγαλωνει η ανυπομονησια..και οταν μεινεις με το καλο,ολος αυτος ο πονος μενει πισω..αλλα δεν ξεχνας τι περασες,κι εγω οπως λεει και η αναστασουλα ειμαι εδω για να βοηθησω οσο μπορω οποια χρειαζεται βοηθεια,ειτε ψυχολογικη ειτε ο,τι θελει..ειμαστε ολες μαζι εδω. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια καλημέρα!

Ήρθα απο δω γιατί και στο άλλο θεμα δεν είναι πολλά κορίτσια μέσα!

Και μενα πολλές φορές τυχαίνουν διάφορα. Μου λένε διάφορα, εδω έχει τύχει σε ανθρωπο να του λέω ότι δεν θέλω να το συζητήσω και να συνεχίζει... Και κλαιω και ξανακλαίω και δεν βγαζω ουτε άκρη ούτε συμπέρασμα...

Cuando & Anastasia ευχαριστώ & γω που ειστε εδώ & τα διάβασα & μας συμπαραστέκεστε.

Εύχομαι να τα πάμε όλες ΚΑΛΑ!!!! ;););)

Σήμερα εχει πολυ ωραία μέρα, λέμε να πάμε αύριο στην Αγια Ειρήνη για να νυστεψουμε από την Δευτέρα γιατί αύριο θα πάμε μια επίσκεψη και δεν θα μπορώ να αρνηθώ να φάμε, οπότε καλύτερα να παμε αύριο και να κρατησουμε το μηλαράκι με τον άντρα μου για την Δευτερα. Μπορεί να πω και στην πεθερα μου να πάμε και οι 3, και σήμερα να πάμε καμια βολτουλα στο Χαλανδρι. Εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.

Μερεντουλα δοξα το Θεο ολα καλα μεχρι στιγμης, αρχισα να μετραω αναποδα και φυσικα το αγχος αυξανεται, πως θα πανε τα πραγματα,θα πονεσω, θα ειναι καλα?

cuando Μου μην νομιζεις συντομα θα περασουν οι μηνες κι εσυ δεν θα το καταλαβεις!!

stroumf να πατε στην Αγια θα σας βοηθησει σιγουρα.Ο καιρος σημερα ειναι για αραγμα σπιτι,και ξεκουραση!!

Καλα αυτη την βλακεια την εχουν πολλοι ανεγκεφαλοι να φερνουν σε δυσκολοι θεση καποια που δυσκολευεται να μεινει ή αργησε!!!Ουσττττττ ειπαμε κανεις δεν θα νοιαστει για την οικογενεια σας εκτος απο εσας!!!

Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία σ' ευχαριστώ και απο δώ και από το msg.

Όλα θα πάνε καλα με το μπεμπάκι, μ' ένα πόνο και μόνο με δάρκυα χαράς!!

Φυσικα θα ναι πολύ πολυ όμορφο, ήσυχο, τρυφερό γιατί έρχεται με πολύ αγαπη και προσπάθεια! Όλα τα μωράκια!!

Με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια, στο Μοναστήρι θα μπορέσω να μιλήσω με κάποια μοναχή; Ξέρετε;

Φιλιά

χχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!!i alithia einai oti den mpenw na grafw...alla mpenw suxna kai diavazw ta nea tis anisixies tis xares k tis lupes sas....eimai k gw san esas pou pasxizoun na apoktisoun ena paidaki....3 xronia prospathiwn konteuw.....mexei parei k mena apo katw.....eimai xalia psixologikaa den xerww pws na to antimetopisw pia......ta dokimasa olaa perasa k ti fasi tis arnisiss alla metaa epanilthe i laxtara...to themataki mas emas gia oses den me gnwrizoun einai sto stin kinitikotita...tin perasmeni vdomada pigame stin ourologo gia akoma mia foraa k mas eipee oti to sperma mas einai gonimo.....k oti einia thema tuxis.....toso gantemo eimai pia???den exw katholou tuxi 3 xronia..??toses exetaseiss toso treximooo toso toso...k apotelesma miden....simera eimai 34 tou kuklou den exw stathero exthes eida sto xarti mia vlenitsa kafe kai apo tote tpt...k simera tptt k ekana k ena swro dulies k mpanio.....moo exthes to vraduu eniwsa poli entones souvlies aristera.....den thelw na pernw elpidess giati ouuu apo sumptwmata kathe mina...allaa exthes molis eida to kafe plantaxa sto klama k otan kopikee m mpikan merikes idees...proseuxithika stin agio nektariooo euxomai na me voithise...den xerw tis antoxes pia..douleuw k to mualo m ekei xwris na to thelw...mono eseis pou to pernate me katalavenete kanenas allos...k sas ta grafw giati tha trelathw.......niwthw kalitera na ta mirazomai me atoma pou pernane k perasane ta idia me emena.....sas euxaristww k tha mpenww na sas grafw!!!kali epituxia se oles mas k o theos mazi mas!!sas filw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ετσι ειναι κοριτσακια.. περασαμε και περναμε πολλα, αλλα εδω ειμαστε να βοηθαμε η μια την αλλη!!

Αναστασια με το καλο να ερθει η ωρα της γεννας που πλησιαζει!! μην αγχωνεσαι, κανε τα μαθηματα σου , ολα καλα θα πανε!!

εμεις εχθες πηγαμε γιατρο.. ολα καλα.. το μωρακι ειχε αραξει μπρουμυτα και χαλαρα και.. μαλλον ειναι κοριτσακι!!! :) θα το επιβεβαιωσουμε βεβαια στη β' επιπεδου που θα δουμε πιο καλα.... girl power!!!

πολλα φιλια σε ολες και καλη δυναμη.... :x

υ.γ κελυ κουραγιο σε καταλαβαινω απολυτα.. επειδη κι εμεις θεμα με το σπερμα εχουμε και μας ελεγαν οτι δεν ειναικαι απιθανη η φυσικη συλληψη αλλα δυσκολη. Μετα απο 2,5 χρονια,τα 'χαμε παιξει .. κουραστηκαμε πολυ, ειχαμε γινει χαλια μεταξυ μας και γενικοτερα και ειπαμε ας κανουμε εξωσωματικη.. δεν παει αλλο! Ειμασταν πολυ τυχεροι και το τσακωσαμε στην πρωτη προσπαθεια... Εσεις δεν το σκεφτεστε καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραψα και μου τα έσβησε, φτου κι από την αρχή!

Αναστασία, με το καλό και μέναν πόνο!

Twiggy,λατρεύω τα κοριτσάκια αλλά οφείλω να πω γερή να ναι κι ό,τι να ναι(χιχιχι)

Kelly, να ξερες πόσο σε νιώθω, αυτή η εναλλαγή άρνησης-λαχτάρας, όλες τα περνάμε και γιαυτό έχουμε η μια την άλλη.Κι εγώ από το νεο χρόνο παω για εξωσωματική, δεν έχουμε άλλες αντοχές.Άσε που νιώθω σαν πειραματόζωο, χάνεται κι η μαγεία κι η λαχτάρα και άστα να πάνε.

Σήμερα βρε παιδιά το παράκανα λίγο με τις δουλειές και πονά, δεν έχει σταματήσει και το αίμα.Άντε να περάσουν οι μέρες...φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Κελυ μου ευχομαι να πάνε όλα καλά και αυτή η διακοπή να ναι αυτό που μας έρχεται στο μυαλο και να μην αδιαθετήσεις ξανα για 9 μηνες!!!

Τwiggaki σου γραψα και στο αλλο θεματάκι!!! Με το καλό το κοριτσάκι!! Θα ναι τέλειαααααα!!! Μπράβο!!!

Αγγέλα καλησπέρα δεν έχουμε μιλήσει ξανά.. Εύχομαι να λυθουν όλα σύντομα και να μην ταλαιπωρήστε καθόλου!

Εγώ κορίτσια απο το πρωί μπήκα σπίτι πριν μισή ώρα, αλλά ήταν μια όμορφη μερα με πολύ βροχή το απογευμα όμως...

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Εγω σημερα ξεκινησα εκανα την πρωτη ενεσουλα... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Kελυ ολες εχουμε περασει αυτες τις διακυμανσεις, και επειδη ειναι ψυχοφθορο αποφασισαμε να παμε σε εξωσωματικη να τελειωνουμε. Εχω ηρεμισει παντως τωρα που μπηκαμε σε σειρα αρκετα.

Αγγελα ευχομαι να σας πανε ολα καλα και αν νιωθεις ετσι οπως λες ,λεω να μην αφηνεις το χρονο να περναει αλλο ξεκινα , μην περιμενεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια, ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!κι ο γυναικολόγος μου, όταν το αναφέραμε μας είπε ότι η απόφασή μας τον βρίσκει απόλυτα σύμφωνο, καθαρά λόγω ηλικίας.

Stroumf ευχαριστώ πολύ για την ευχή,εύχομαι και σε σένα ό,τι καλύτερο!

Lil, καλή αρχή κι όλα κατευχήν, καταλαβαίνω όταν λες ότι έχετε ηρεμήσει.Πρώτα η λέξη και μόνο με τρόμαζε ενώ τώρα νιώθω ρε παιδί μου μια σιγουριά, τουλάχιστον μπαίνω σε μια σειρά και δεν περιμένω.Γύρω στα μέσα Νοέμβρη που θα με δει ο γιατρός θα το συζητήσουμε, ο ίδιος δυστυχώς δεν αναλαμβάνει αλλά θα μου συστήσει 4-5 κέντρα και γιατρούς που εμπιστεύεται.

Με την ευκαιρία να κάνω μια χαζούλα ερώτηση :oops: αν όλα πάνε καλά, λέμε αν, και κάποτε μείνω έγκυος με τον εξωσωματικό θα συνεννοούμαι;με το γυναικολόγο;ή και με τους δυο;συγγνώμη αλλά δεν το έχω καταλάβει πώς γίνεται.Αν κάποια κοπέλα γνωρίζει ας με διαφωτίσει...

Φιλάκια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελα με το καλο να ξεκινησεις!!! να πανε ολα καλα..μπες και στο ποστ της εξωσωματικης να μιλας με τα κοριτσια, να μαθαινεις πραγματα, να σε βαλουν και στη λιστουλα! ;) Οταν με το καλο μεινεις εγκυος μπορεις να γυρισεις στον γυναικολογο σου.. Εμενα με παρακολουθουσε μεχρι και τον 2ο μηνα ο εξωσωματικος, μεχρι να δουμε σακο και να ακουσουμε καρδια και μετα με ανελαβε η δικια μου! Σιγα σιγα μην αγχωνεσαι για τιποτα θα τα κανετε ολα βημα βημα!!

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ twiggy!!!χάρηκα πολύ γιατί ο τωρινός γιατρός μου είναι πολύ καλός και δεν θέλω να αλλάζω γιατρούς.Τώρα εξηγείται γιατί μου είπε οτι θα μου πει για τις ενέσεις ηπαρινης όταν θα μείνω έγκυος αφού ήδη είχαμε πει για εξωσωματική, τι καλά!Απο καιρό θέλω να μπω να μιλήσω με τα κορίτσια εξωσωματικής, να μπω και στη λίστα.Πριν μπω αυτό συζητούσα με τον άντρα μου και μου είπε οτι δεν συμφωνεί με άλλη μια σπερματέγχυση(με φάρμακα αυτή τη φορά) και δεν θέλει να χάνουμε χρόνο.Θα το συζητήσουμε και με το γιατρό και θα δούμε πότε θα ξεκινήσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου τί όμορφα! κοριτσάκι!!!! ροζ κορδέλες και φορεματα και καλσόν!!! ποπό!!! γερή και καλότυχη να είναι και το καλό που της θέλω να μην αλλάξει γνώμη και στην β' είναι αγοράκι, σαν μιας φίλης μου!!! πλάκα κάνω, ότι και να είναι να είναι γερό και τυχερό!!! άλλωστε και οι βερμούδες και τα σωβρακάκια δεν είναι άσχημα! :lol:

Αγγέλα μου κι εγώ το ίδιο άγχος είχα αλλά ευτυχώς ο γιατρός μου κάνει ο ίδιος εξωσωματικές οπότε είμαι ευτυχισμένη! μόνο που θα πρέπει να πηγαίνω συνέχεια στον γυναικολόγο του ΟΑΕΕ για να μου γράφει τα φάρμακα και τις εξετάσεις!

Λιλάκι μου και εγώ νιώθω πιο ήρεμη και αισόδοξη αλλά όπως έγραψα και στο άλλο ποστ, φοβάμαι μην ξαναφάω τα μούτρα μου όπως στις σπερματεγχύσεις... οπότε μία είμαι χαρούμενη και ανυπομονώ να ξεκινήσω τις ενεσούλες και μία έχω τρελή αγωνία!

Πήγα στο φαρμακείο να τις παραγγείλω και είναι σε έλλειψη!!! καλά όλη η Ελλάδα εξωσωματική κάνει!!! οριακά τις βρήκαμε και τις προλάβαμε!!!

Αναστασάκι φτάνετε στο φινάλε σιγά σιγά!!! ;) με έναν πόνο κοπέλα μου!

φιλάκια σε όλες κορίτσια μου και σύντομα όλες εγκυούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου,

σχετικά με την ερώτηση σου αν και δεν ξέρω ακόμα πως γίνεται, φαντάζομαι οτι για κάποιο καιρο σε παρακολουθεί και ο εξωσωματικός για να επιβεβαιώνει οτι όλα πανε καλά, γιατί μην ξεχνάς ότι κατα την διαρκεια ολης της προσπάθειας θα έχετε τακτική επικοινωνια. Φαντάζομαι λοιπον ότι μολις επιβεβαιώσει ότι ολα προχωρούν καλα θα συνεννοηθείτε και θα γυρίσεις στον κανονικό σου γιατρό, και θα ευγνωμονείς και πάντα και τους δυο !!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια κοριτσάκι!!

Θα πάνε όλα καλα!!! ;)

Αχ βρε κορίτσια, ανυπομονώ να ξεκινήσουμε!κι ο γυναικολόγος μου, όταν το αναφέραμε μας είπε ότι η απόφασή μας τον βρίσκει απόλυτα σύμφωνο, καθαρά λόγω ηλικίας.

Stroumf ευχαριστώ πολύ για την ευχή,εύχομαι και σε σένα ό,τι καλύτερο!

Lil, καλή αρχή κι όλα κατευχήν, καταλαβαίνω όταν λες ότι έχετε ηρεμήσει.Πρώτα η λέξη και μόνο με τρόμαζε ενώ τώρα νιώθω ρε παιδί μου μια σιγουριά, τουλάχιστον μπαίνω σε μια σειρά και δεν περιμένω.Γύρω στα μέσα Νοέμβρη που θα με δει ο γιατρός θα το συζητήσουμε, ο ίδιος δυστυχώς δεν αναλαμβάνει αλλά θα μου συστήσει 4-5 κέντρα και γιατρούς που εμπιστεύεται.

Με την ευκαιρία να κάνω μια χαζούλα ερώτηση :oops: αν όλα πάνε καλά, λέμε αν, και κάποτε μείνω έγκυος με τον εξωσωματικό θα συνεννοούμαι;με το γυναικολόγο;ή και με τους δυο;συγγνώμη αλλά δεν το έχω καταλάβει πώς γίνεται.Αν κάποια κοπέλα γνωρίζει ας με διαφωτίσει...

Φιλάκια :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω Αγγελα μου!!!

Σε καταλαβαινω γιατι και εγω οταν το ακουγα νομιζα οτι ηταν κατι φοβερο και επιπονο που θα κρατησει καιρο. Δεν μου φαινεται ομως δυσκολη η διαδικασια.Καλη επιτυχια!!

Μελι μου δεν ειναι σπερματεχυνση, η εξωσωματικη εχει αυξημενα ποσοστα επιτυχιας σκεψου θετικα και προχωρα στο στοχο σου!!Ολα θα πανε καλα, και θα εχεις το μωρακι σου συντομα!!!

Twiggy :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!!

λες και έχει πέσει βόμβα είναι εδώ καλέ μου [smilie=icon_scratch.gif]

δεν τραβάει η ομάδα..

Ροουζ, Μαρικάκι, Σία, Αναστασία, jannolino, μαρουλί, levu,

κουάντο, χουανιτάκι, μελιπικτο καλέ που πήγαμε όλες :-o:-o:((:((

η χρυσάνθη που είναι ρε παιδιά ; αυτή και αν χάθηκε !!

lil καλή επιτυχία σου είπα ; δεν πειράζει σου ξαναλέω

καλή επιτυχία, καλή αρχή και εύχομαι και τυχερή :x

φιλιά σε όλα τα κορίτσια :x:x:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντάκι καλημέρα!!! πως μας θυμάσαι όλες βρε θηρίο; :o

Λιλάκι μου έχεις δίκιο, δεν το πολυσκέφτομαι αλλά μία γωνία την έχω! αχ γιατί να τα θέλω όλα τέλεια και στην ώρα τους;;;; αφού πάντα στραβώνουν όταν κάνω όνειρα! θα το αφήσω να έρθει και μακάρι να είναι θετικά τα αποτελέσματα!!! τώρα κάνω όνειρα βήμα βήμα... ενώ πριν σε κλάθε ελύθερη επαφή σκεφτόμουν ένα μικρούλι μωράκι με βελούδινο φορμάκι ξαπλωμένο στο κρεβάτι μας - μέχρι το μύριζα ρε κορίτσια, αυτή την μωρουδίλα την τέλεια - τώρα σκέφτομαι μία ωοθήκη με πολλά αυγουλάκια... μετά θα σκέφτομαι εμβρυάκια και βλαστοκύστες στο εργαστήριο(τί είναι οι βλαστοκύστες αλήθεια;;;;)... είπαμε βήμα βήμα...

Σε όλα τα κορίτσια καλημέρα και φιλιά πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντακι μου :x:x

Και σε εσενα να ερθει γρηγορα ενα μωρακι!!!

Μελακι ειπαμε βημα βημα...Τωρα να σκεφτεσαι την ωοθηκη με πολλα και καλης ποιοτητας αυγουλακια!!

Μετα θα ερθει και η μωρουδιλα!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ για τις απαντήσεις!!!Συζητήσαμε με τον άντρα μου και πάμε βουρ για εξωσωματική!!!είδα και το όνομά μου στη λίστα, ευχαριστώωωωωωωωω :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...