Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

λιλ καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!ολα πολυ γουρικα μου φαινονται ελπιζω να πανε ολα καλα!!!!!!!!!νικολ ευχομαι και σε σενα μια θετικη χοριακη..λεβου μου ολες γνωριζουμε το δυσκολο της υποθεσης ψυχολογικα ,κουραγιο και δυναμη και στους δυο σας..θα ερθει..ροουζ βουρ στο ψητο!!μερεντονι καλη νεα αρχη..θα ξαναξεκινησεις;τι αποφασισες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolxx καλη επιτυχια και σε λιγες μερες περιμενουμε ευχαριστα ;)%%-%%-%%-%%-%%-

levou να μπαινεις στο μαμμυ οτι διαθεση και να εχεις εμεις ειμαστε εδω για ολα ;;) αφου τα περναμε και εμεις σε καταλαβαινουμε απολυτα!!!να πατε να χαλαρωσετε,να ξεχαστειτε λιγακι χρειαζεται που και που μακαρι να μπορουσα να εφευγα και εγω εστω για ενα σ/κ...καλα να περασετε @};-@};-@};-

twiggy μου ετσι εχω ακουσει και εγω για μερα παρα μερα ειναι καλυτερα.ευχαριστω την χρειαζομαι την τυχη και φυσηματακια πολλα ε μην ξεχνιεστε :-p

μερεντουλα μου χθες πονουσα οποτε απο σημερα μερα παρα μερα θα εχουμε επαφες και ο Θεος μαζι μας.ευχομαι ετσι αγκαζε οπως ειμαστε αγκαζε να φουσκωσουμε γρηγορα γρηγορα ;)

cuando μου ευχαριστω φυσααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose, Cuando και Μερεντακι ,ανταποδιδω για την καθε μια απο εσας, με τις καλυτερες ευχες μου!!! :x:x:x:x:x:x:x

Δυστυχως και λυπαμαι πολυ που το λεω γιατι θελω να υπερασπιζομαι τον τοπο μου, τους συχαθηκα!!! Αυτο ειναι η καταντια και η ανικανοτητα του κρατους σημερα στο να χειριστουν τοσο ευαισθητα θεματα και συναμα να αντιμετωπισουν την υπογονημοτητα !!!!

Να παρακαλαμε να εχουμε τη υγεια μας και ευχομαι στα παιδια μας οταν με το καλο αποκτησουμε, να ειναι τυχερα, και ελπιζω μονο σε καποιο θαυμα πλεον.... να εχουν φτιαξει καπως τα πραγματα !!

Με λυπη μου το λεω ,αν δεν εχεις χρηματα στην ακρη και πεντε γνωριμιες δεν καταφερνεις τιποτα!!!!

Αυτο ειναι το συστημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά ξαναπέστα λιλ, αν και εύχομαι να μην συνεχιστούν τα πράγματα έχουν αγριέψει δυστυχώς....

Ευχόμαστε να πάνε όλα καλά και για μας και για τα παιδιά μας και για ολο τον κόσμο. Υγεία ειναι οτι πιο συμαντικό πρεπει να χουμε!!!

Rose, Cuando και Μερεντακι ,ανταποδιδω για την καθε μια απο εσας, με τις καλυτερες ευχες μου!!! :x:x:x:x:x:x:x

Δυστυχως και λυπαμαι πολυ που το λεω γιατι θελω να υπερασπιζομαι τον τοπο μου, τους συχαθηκα!!! Αυτο ειναι η καταντια και η ανικανοτητα του κρατους σημερα στο να χειριστουν τοσο ευαισθητα θεματα και συναμα να αντιμετωπισουν την υπογονημοτητα !!!!

Να παρακαλαμε να εχουμε τη υγεια μας και ευχομαι στα παιδια μας οταν με το καλο αποκτησουμε, να ειναι τυχερα, και ελπιζω μονο σε καποιο θαυμα πλεον.... να εχουν φτιαξει καπως τα πραγματα !!

Με λυπη μου το λεω ,αν δεν εχεις χρηματα στην ακρη και πεντε γνωριμιες δεν καταφερνεις τιποτα!!!!

Αυτο ειναι το συστημα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκές μου φιλενάδες καλημέρα!εγκυούλες τι κάνετε;LIL καλή αρχή και για όλες μας καλό ξεκίνημα και καλό μήνα!

Λοιπόν, Δευτέρα μπαίνω για υστεροσκόπηση, τελικά είναι ινομύωμα, διπλάσια τιμή το άτιμο, κι είναι μόνο ένα εκατοστό αλλά σε κακή θέση και για να μην παίζουμε με πιθανότητες θα το βγάλουμε.Μετά αποφασίσαμε να επισκεφτούμε με το σύζυγο μια ομοιοπαθητικό εξειδικευμένη σε θέματα γεννετικής γιατί δεν μπορώ κάθε τόσο να κάνω επέμβαση, άλλωστε πιστεύω στην ομοιοπαθητική γιατί θα μου τονώσει το ανοσοποιητικό.Βρε κορίτσια, από το να δίνω διχίλιαρα για επεμβάσεις καλύτερα να μην τα δώσω κάπου που έστω και μακροπρόθεσμα θα λύσει το πρόβλημα από τη ρίζα;θα δούμε, μετά εννοείται πάμε για μια σπερματέγχυση με φάρμακα και μετά βουρ για εξωσωματική.Αυτά τα νέα μου, συγγνώμη αν δεν απαντώ άμεσα, έχω ξεμείνει Αθήνα!Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγέλα μου καλησπερα και καλή εβδομάδα!!

Όλα καλά πως τα πήγατε;;;;

Εχω ακουσει κοριτσια οτι με την ομοιοπαθητική έχουν βοηθηθει πάρα πολυ αλλά δεν ξέρω σε ποιον τομέα!

Εύχομαι όλα καλά και γρήγορα όλες διπλές και γιατί όχι τριπλές!!!

Θα περιμένουμε νεα σου. ;);););););););)

Φιλια πολλά

Γλυκές μου φιλενάδες καλημέρα!εγκυούλες τι κάνετε;LIL καλή αρχή και για όλες μας καλό ξεκίνημα και καλό μήνα!

Λοιπόν, Δευτέρα μπαίνω για υστεροσκόπηση, τελικά είναι ινομύωμα, διπλάσια τιμή το άτιμο, κι είναι μόνο ένα εκατοστό αλλά σε κακή θέση και για να μην παίζουμε με πιθανότητες θα το βγάλουμε.Μετά αποφασίσαμε να επισκεφτούμε με το σύζυγο μια ομοιοπαθητικό εξειδικευμένη σε θέματα γεννετικής γιατί δεν μπορώ κάθε τόσο να κάνω επέμβαση, άλλωστε πιστεύω στην ομοιοπαθητική γιατί θα μου τονώσει το ανοσοποιητικό.Βρε κορίτσια, από το να δίνω διχίλιαρα για επεμβάσεις καλύτερα να μην τα δώσω κάπου που έστω και μακροπρόθεσμα θα λύσει το πρόβλημα από τη ρίζα;θα δούμε, μετά εννοείται πάμε για μια σπερματέγχυση με φάρμακα και μετά βουρ για εξωσωματική.Αυτά τα νέα μου, συγγνώμη αν δεν απαντώ άμεσα, έχω ξεμείνει Αθήνα!Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γεια σας κι απο μένα!!!! Εχω να γραψω αρκετο καιρο αλλά μαθαινω τα νέα σας καθημερινα! Μετα απο 2 αποτυχυμενες εξωσωματικουλες, (μια κανονηκοτατη και μια με φυσικο κύκλο) Ξεκιναμε αυτο το μήνα την 3η και έχω πολύ καλό προαισθημα! Περιμένω απο μέρα σε μέρα την ακατανόμαστη και ξεκινάμε...Εύχομαι σε όλες σας τα πραγματα να πάνε καλά και Θα παρακαλέσω την Παναγιτσα μας αυτη την φορα να μας ακουσει :D Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Teri!

Καλη επιτυχια καλη μου!!!

θα ξεκινησετε κατευθειαν με τις ενεσουλες?

Μπες και στο ποστακι με τις εξωσωματικες να τα λεμε.

Και αλλα κοριτσια ξεκιναμε αυτο το μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορτσούδια !!

καλέ τι γίνεται εδώ ; όλες εξαφανισμένες είμαστε ;

ένα - δύο [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

φου φου φου [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] καλέ δουλεύει αυτό ή δεν με ακούει καμιά ;

lil ξεκίνησες ;

Αγγέλα όλα καλά με την υστεροσκόπηση ;

teri καλή επιτυχία %%-%%-

καλέ μόνη μου μιλάω :-?:-?b-(b-(b-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλ μου πολύ καλή αρχή με τεράστιο θετικό αποτέλεσμα !!!

ηρεμία τώρα και να σκέφτεσαι μόνο θετικά !!

εμείς τώρα είμαστε στην φάση μετακόμισης , μια τρέλα σου λέω ~x(~x(~x(

σήμερα το απόγευμα θα πάρω τηλ. σε έναν άλλο γυναικολόγο για ραντεβού να δω τι θα μου πει και αυτός και βλέπουμε, να πάρουμε και μια δεύτερη γνώμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντακι μου σε ευχαριστωωωωωωωω!!!

Καλα θα κανετε. Εμεις πηγαμε σε τρεις, και μετα αποφασισαμε.

Θα τελειωσει και η μετακομιση κανε υπομονη να περασει και αυτο και αποφασιστε με ηρεμια .

Δεν γινονται ολα μαζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτή την στιγμή είμασε μια εδώ στο σπίτι και μια στο άλλο να κάνουμε διορθώματα και αλλαγές, χθες πήρα τον αδελφό μου και τον έβαλα να βάψει την κρεβατοκάμαρα :lol: :lol:

αυτό θα μας πάρει σίγουρα 2 βδομάδες γιατί ο δικός μου δεν μπορεί να πάρει άδεια οπότε πάμε με ρυθμούς χελώνας :evil::evil::evil:

τι σου είπαν lil ; είχαν όλη την ίδια γνώμη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντακι οι δυο πρωτοι που πηγαμε ηταν απλοι γυναικολογοι.Μας ειπαν η' λαπαροσκοπηση η' εξωσωματικη.Εκλειναν ομως προς τη λαπαροσκοπηση γιατι μονο αυτο ηξεραν να κανουν.

Εμεις θελαμε να παμε και σε ενα τριτο που θα εκανε και τα δυο να παρουμε τη γνωμη του.

Αυτος λοιπον ηταν και γυναικολογος και εξωσωματικος.Μας ειπε το εξης:

Το καθετι εχει τη σειρα του και δεν πρεπει να αφηνουμε το χρονο να περναει. Οτιδηποτε κανεις αλλιως ειναι στα 35, αλλιως στα 36 κ.ο.κ.Αρα λοιπον προτεινω την εξωσωματικη γιατι εχουμε αμεσα αποτελεσμα και αν γινει τωρα εχουμε μεγαλυτερα ποσοστα επιτυχιας απο οτι να την εκανες αργοτερα.

Με την λαπαροσκοπηση μπορει σου παρει μηνες γιατι θα κανεις και θεραπεια μετα θα παρεις και φαρμακα συν οτι δεν παυει να ειναι ενα χειρουργειο.Και εαν δεν, τοτε θα ξαναπαρεις φαρμακα για την εξωσωματικη??

Ειναι πολυ σημαντικο να σου εμπνεει εμπιστοσυνη ο γιατρος σου ! Εγω τα εχω αφησει ολα πανω του και εχω ηρεμησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου....τι κανετεεεε;;;ελπίζω να είστε όλες καλά κ να έχουμε κ φρεσκιες εγκυουλες!!!έχει λιγότερο από μια βδομάδα που γύρισα απο τις διακοπές μου οι οποίες ήταν απίθανες!!! Χαλάρωσε,ξεκουραστηκα κ δεν σκεφτόμουν καθόλου το θέμα μωρό!!!γυρίζοντας όμως με περίμενε μια έκπληξη!!η συννεφαδα μου η οποία σίγουρα με μισεί (για ανεξηγητους σε όλους λόγο) είναι έγκυος στο 2ο!!!!είμαι σε κατάσταση πανικού κ μη σας πω πως απέκτησα τάσεις αυτοκτονίας!!είναι κάτι που με έφτασε στο απροχώρητο κ στην απόλυτη κατάθλιψη!!!παράτησε τα όπλα μου κ ότι αισιόδοξο είχε μείνει πάνω μου!!!αισθάνομαι πως έφτασα στο τέρμα.εδώ ήταν τα όρια μου!!!κ μόλις ξεπεράστηκαν!!!!έχω βαρεθεί,τα έχω πάρει στο κρανίο,έχω θολωσει!!!δεν το αντέχω άλλο κορίτσια!μέχρι εδώ ήταν.ούτε υπομονή ούτε κουράγιο ούτε δύναμη ούτε πίστη!!!ξοφλησα!!!ζητάω 1000000συγνωμη για την απόλυτη ξεφτίλα μου αλλα κατευθείαν μου ήρθατε εσείς στο μυαλό!!!!οι φιλεναδες μου!!!!κορίτσια μου δεν θέλω να σας μαυρισω(τώρα θα μου πείτε τότε τι τα γράφεις;κ θα έχετε κ δίκιο)αυτή τη στιγμή όμως λειτουργω άκρως ανεξέλεγκτα συνειδητά χωρίς όμως να έχω τον έλεγχο !!!!!!σας ευχαριστώ παααρα πολυ για όλες τις δικές μου στιγμές που τις ζητάτε μαζί μου κ παράλληλα έγινα κ εγώ ένα κομμάτι της χαράς η της λύπης σας!!!έμαθα πολλά απο τη κάθε μια σας ξεχωριστά!!!!πολλά φιλία απο μένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου....τι κανετεεεε;;;ελπίζω να είστε όλες καλά κ να έχουμε κ φρεσκιες εγκυουλες!!!έχει λιγότερο από μια βδομάδα που γύρισα απο τις διακοπές μου οι οποίες ήταν απίθανες!!! Χαλάρωσε,ξεκουραστηκα κ δεν σκεφτόμουν καθόλου το θέμα μωρό!!!γυρίζοντας όμως με περίμενε μια έκπληξη!!η συννεφαδα μου η οποία σίγουρα με μισεί (για ανεξηγητους σε όλους λόγο) είναι έγκυος στο 2ο!!!!είμαι σε κατάσταση πανικού κ μη σας πω πως απέκτησα τάσεις αυτοκτονίας!!είναι κάτι που με έφτασε στο απροχώρητο κ στην απόλυτη κατάθλιψη!!!παράτησε τα όπλα μου κ ότι αισιόδοξο είχε μείνει πάνω μου!!!αισθάνομαι πως έφτασα στο τέρμα.εδώ ήταν τα όρια μου!!!κ μόλις ξεπεράστηκαν!!!!έχω βαρεθεί,τα έχω πάρει στο κρανίο,έχω θολωσει!!!δεν το αντέχω άλλο κορίτσια!μέχρι εδώ ήταν.ούτε υπομονή ούτε κουράγιο ούτε δύναμη ούτε πίστη!!!ξοφλησα!!!ζητάω 1000000συγνωμη για την απόλυτη ξεφτίλα μου αλλα κατευθείαν μου ήρθατε εσείς στο μυαλό!!!!οι φιλεναδες μου!!!!κορίτσια μου δεν θέλω να σας μαυρισω(τώρα θα μου πείτε τότε τι τα γράφεις;κ θα έχετε κ δίκιο)αυτή τη στιγμή όμως λειτουργω άκρως ανεξέλεγκτα συνειδητά χωρίς όμως να έχω τον έλεγχο !!!!!!σας ευχαριστώ παααρα πολυ για όλες τις δικές μου στιγμές που τις ζητάτε μαζί μου κ παράλληλα έγινα κ εγώ ένα κομμάτι της χαράς η της λύπης σας!!!έμαθα πολλά απο τη κάθε μια σας ξεχωριστά!!!!πολλά φιλία απο μένα!!!!

σου έστειλα μήνυμα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε jannolino μου γιατί το κάνεις αυτό στον εαυτό σου! :( Γιατί βλέπεις πάντα την αρνητική πλευρά και δεν εστιάζεις στα θετικά πράγματα της ζωής σου; Έχεις την υγεία σου και ένα άντρα που σ'αγαπάει και τον αγαπάς και μόνο αυτά είναι πάρα πολύ σημαντικά! Είναι άνθρωποι που δεν έχουν κανένα άτομο να τους αγαπάει και να ενδιαφέρεται πραγματικά για αυτούς και είναι εντελώς μόνοι στη ζωή. Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να δεις τη ζωή με άλλο μάτι. Ίσως αν σταματήσεις να σκέφτεσαι τόσο αρνητικά να έρθει και το μωράκι από μόνο του. Αλλά ακόμη και αν δεν έρθει από μόνο του υπάρχουν και πολλοί άλλοι τρόποι για να αποκτήσετε ένα παιδάκι. Και δεν μιλάω μόνο για εξωσωματική. Υπάρχουν τόσα παιδάκια εκεί εξω που περιμένουν πως και πως για μια οικογένεια. Δεν ξέρω αν το έχετε σκεφτεί καθόλου και αυτό το ενδεχόμενο. Ίσως αν απευθυνόσουνα σε κάποιον ειδικό που θα μπορούσες να του μιλήσεις θα σε βοηθούσε πολύ!

Θέλει τσαμπουκά η ζωή jannolino μου και πρέπει να το παλεύουμε συνεχώς. Όλοι περνάμε δύσκολες φάσεις στη ζωή μας αλλά αφού πέφτουμε πρέπει να σηκώνουμε το κεφάλι ψηλά και να συνεχίζουμε και κάποια στιγμή θα έρθει και η δικαίωση για όλους! Εύχομαι να μην σε ξαναακούσω τόσο χάλια όχι γιατί με κουράζεις αλλά γιατί δεν πρέπει να το κάνεις αυτό στον εαυτό σου!

Σου στέλνω την αγάπη μου και τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε τζανολινακι..... σε πεθυμησαμε κι εσυ γυρισες με τετοια διαθεση?!! θα σε μαλωσουμε.. κι ας σε καταλαβαινουμε τοσο!! μπαινε λιγο πιο συχνα στο μαμμυ μπας και ανεβεις λιγακι! Θελω πολλα να σου πω αλλα με καλυψε η μαντι, να την ακους!! Ολα θα φτιαξουν γλυκια μου αρκει να το πιστεψεις.. και μην κοιτας τι κανουν οι αλλοι, ειπαμε η ζωη ειναι αδικη.. αλλα θα σου χαμογελασει συντομα! θα σε ανταμείψει για ολη αυτη τη μαυριλα.. Ποτε δεν ξερεις και τι περνανε οι αλλοι, μπορει ολα να τους ερχονται ευκολα αλλα στη πραγματικοτητα να μην ειναι και τοσο ευτυχισμενοι ή μπορει να μην συνειδητοποιησουν ποτε ποσο καλα ειναι.. Εσυ κρατα τις καλες στιγμες σου, ποσο ωραια περασες στις διακοπες, ποσο σε αγαπαει ο αντρας σου, κοιτα μπροστα και θα ερθει και το μωρακι! Και δεν θα το πιστευεις!! Ειμαστε εδω για σενα, δεν μας κουραζεις απλα θελουμε να εισαι καλα και ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επέστρεψαααα!Την καλησπέρα μου σε όλες.Πριν περάσω στα δικά μου, να σας ευχαριστήσω για τις ευχές σας και να δώσω μια αγκαλιά στην jannolino.Γλυκιά μου, τα κορίτσια με κάλυψαν σε όλα.Το ξέρω οτι είναι άδικο,το χω ζήσει κι εγώ με τη νύφη μου, με την οποία δεν είμαστε, να το πω κομψά, κολλητάρια.Το βλέπω οτι ευχαριστιέται που παιδεύομαι, το ξέρω γιατί έχω φίλες παντρεμένες που μου λένε, δυστυχώς, το ίδιο για την κουνιάδα τους.Όταν εκείνη παιδευόταν για παιδί στενοχωριόμουν πολύ και προσευχόμουν για κείνη κι όταν τα απέκτησε έβγαλε έναν απίστευτο ανταγωνισμό απέναντί μου κι απέκτησε τη νοοτροπία ότι όλα της ανήκουν επειδή έκανε πρώτη ΄τα εγγόνια.Στην αρχή τρελαινόμουν από την στενοχώρια.Ξέρεις πώς ένιωσα όταν άκουσα από τρίτους ότι είπε πως το σπίτι που έχουμε στην Αθήνα θα έπρεπε να το παραχωρήσουμε σε αυτούς γιατί εμείς στο κάτω κάτω δεν έχουμε παιδιά;Μετά κατάλαβα οτι απλά είχα παγιδευτεί στο παιχνίδι της.Γιατί να πέσω στο επίπεδό της;τα παιδιά δεν είναι έπαθλα.Θα έρθει και σε μας το μωράκι, να το λες κάθε μέρα και να ασχοληθείς με τον εαυτό σου.Μην αφήνεις αρνητικούς ανθρώπους να εισβάλλουν στη ζωή σου, βγάλτην από τη σκέψη σου κι όταν τη συναντάς να χαμογελάς και να δείχνεις πανευτυχής΄ακόμη κι αν μέσα σου λιώνεις.Πίστεψέ με, την έχεις εκτελέσει, δεν ξανασχολείται μαζί σου και σου μένει και η θετική ψυχολογία ;)

Τώρα σχετικά με τα δικά μου, η υστεροσκόπηση έγινε τη Δευτέρα, βγάλαμε και ινομύωμα και πολύποδα παρακαλώ.Τώρα συνέρχομαι, ο γιατρός είπε οτι θα έρθει κάτι σαν ψευδοπερίοδος και μετά την κανονική ξεκινάμε.Το Νοέμβρη πάμε ομοιοπαθητικό κι αν μας αρέσει συνεχίζουμε.Αν δεν μας κάνει,για να πω την αμαρτία μου ανυπομονώ για εξωσωματική.Κορίτσια δεν με νοιάζει πια.Έχω περάσει τόσα που κουράστηκα κι ο γιατρός μας συμφώνησε πως αυτό είναι το καλύτερο.Αυτό προτείνω κι εγώ στη μερεντούλα κι εύχομαι καλά τελειώματα με την μετακόμιση.Σε δυο μήνες μετακομίζουμε κι εμείς γιατί λήγει το συμβόλαιο και το θέλουν για ιδιοκατοίκηση.Αυτά!

Πολλά φιλάκια!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mouuuuuuu SAS efxaristw Paaara poly gia to endiaferon k to kouragio pou mou dinete!!!psaxnw enan psychologo gia Ton kalo mou k an brw Ellina tha paw k egw!!!!aggela mou afto symbainei kathe Fora pou briskomaste alla afthormyta bgainei Paella ta Problimata Mas eimaste poly demenoi!!!!alla eimai akoma pelagwmeni!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolinaki μου....τοσα και τοσα εχουμε περασει...αυτο ειναι απλα το κερασακι της τουρτας!

να χαμογελας και ολα θα στρωσουν....

ο ενας πρεπει να στηρηξει τον αλλον και να προχωρησετε μπροστα!προσπαθησε να μεινει λιγο το μυαλουδακι σου στις διακοπες σου!!!

ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑΡΑΞΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ! :D

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ??

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΤΟ ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ?ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙ??ΠΩ ΠΩ !!!! :P

ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ,Η' ΤΖΑΠΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ?

ΑΓΓΕΛΑ ΜΟΥ,ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΑ...ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΑΔΕΙΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΞΑΠΛΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ...ΔΕΝ ΞΕΘΑΡΕΥΩ ΟΜΩΣ.ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΑΚΟΜΗ!! ;)

ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΒΑΣΗ ΥΠΕΡΥΧΟΥ!!!

ΑΥΤΑ......ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην πάτε μακριά σε νύφες-συνυφάδες-κουνιάδες..... Εδώ η ίδια μου η αδερφή γύρισε κ μου είπε ότι μέχρι να κάνω εγώ το πρώτο θα έχει κάνει αυτή κ το 2ο(έχει ήδη ένα αγοράκι)!!! Ναι δεν λέω δεν είναι ξουράφι κ πολλές φορές δεν σκέφτεται αυτά που λέει αλλά δεν παύει να με πλήγωσε κ να με φέρει σε αμηχανία!!

Πλέον φέρτε μου μελάνι να έχω μπόλικο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ο κόσμος πολλές φορές έχει σκ*** μέσα στο κεφάλι του! δεν σκέφτεται πριν μιλήσει!

έχω ακούσει κι εγώ πολλές χοντράδες αλλά όχι για το θέμα εγκυμοσύνης! με έχουν ρωτήσει πάμπολλες φορές αν είμαι έγκυος και μου έχουν χαϊδέψει και την κοιλιά χαμογελώντας ταυτόχρονα και μου έρχεται να τους δαγκώσω το χέρι!!! δεν είμαι και τόσο χοντρή ούτε φαίνομαι έγκυος, έχω βάλει λίγα κιλάκια και τίποτα παραπάνω!

μπαινάκης βγαινάκης!!! τους ξέρετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...