Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!

Μολις μπηκα για να διαβασω τα νεα σας και εχω χαρει πολυ!!! :D

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ηταν θεμα χρονου για σας!! Να εχεις γλυκια μου μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ολα να πανε καλα αυτη τη φορα!!!

Χ+μ ελπιζω να εχουμε ευχαριστα νεα και απο εσας!

Μερεντακι περαστικα στον αντρα σου , ευχομαι να τελειωσει αυτη η ταλαιπωρια και να ερθουν ευχαριστα νεα και απο εσας!

ILLIA καλως ηρθες και ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπελα μου!!! :YMHUG::ymparty::ymparty::ymparty:

Με το καλο να εχεις και εσυ σε λιγους μηνες το μωρακι σου!!

Φιλακια στις εγκυουλες μας και σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι μου με το καλό σε λίγους μήνες να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου το αγγελούδι σου κοριτσάκι μου όμορφο....:)...συγχαρητήρια και όλα θα πάνε κατ' ευχήν...;).....πολλά γλυκά φιλάκια....σε σένα και το σποράκι σου..:)

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

για τις υπόλοιπες που περιμένετε με τόση μεγάλη λαχτάρα..... :P:P:P:P ...θέλουμε και άλλα χαρμόσυνα νέα σύντομα από όλες....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΛΙΑ μου όλα θα πανε καλά γλυκιά μου και θα δεις που θα αρχίσει το σποράκι να μεγαλώνει μέσα σου.....να είσαι αισιόδοξη........θα κρατάς σε λίγους μήνες το νινάκι σου αγκαλίτσα...σε φιλώ γλυκά...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΕΥΕΤΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΑΙΒΕΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΩ KAI TA UTROGESTAN ΠΡΟΟΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΩΜΕΝ!

ILLIA MOY ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑΣΑΙ!!ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ !!!

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΥΤΥΧΙΑ ΛΟΙΠΟΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ!!!!

302 Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ.........

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩΔΕ ΣΑΣ ΦΥΣΑΩ!!

ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ....ΘΑ ΣΑΣ ΞΕΠΑΓΙΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :lol:[/quote

sigxaritiriaaaaaaaaaaa xouanitaki!!!!!

ola kala tha pane!!!

na einai gero kai na exeis mia teleiomini egkimosini!!!!!! @};-[smilie=blob6.gif]

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκιιιιι όλα καλά θα πάνε, θα την δεις να ανεβαίνει και θα τρελένεσαι απο την χαρά σου...

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΛΗΤΕΡΟΤΕΡΑ... %%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ!!!!!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΑΙΣΙΩΣ ΣΤΑ 1240,26 :D

ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ....ΑΠΟ ΤΟ 300 ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ!

ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Ε ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ????

ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΔΟ ΕΙΧΕ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΑ!

ΑΣ ΜΗΝ ΜΗΝ ΥΠΕΡΒΑΛΛΩ ΟΜΣ ΕΕΕΕΕ??

:?

ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΩ!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΩΜΕΝΟ ΣΤΑ ΔΥΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xουανιτάκι μου τι τιμή είναι αυτή !! [smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif]:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

με το καλό και επίσημα λοιπόν !! να έχεις μια υπέροχη ήρεμη εγκυμοσύνη !! @};-@};-@};-

να προσέχεις πολύ πολύ !! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε ; όλα καλά ;

Μαρικάκι που είσαι ; έχουμε καιρό να σε δούμε..

Εμείς το Σαββάτο βαφτίσαμε και τον 4ο στην σειρά ανεψιό,

κορίτσια γινόταν του μωρού το κάγκελο :lol::lol:

όπου και αν γυρνούσα το κεφάλι μου έβλεπα φατσουλάκια

μπουτάκια με δίπλες, τρέλα ήταν !! υπέροχα !! \:D/ \:D/ έπιανα μπούτια απο δω έπιανα απο κει

ζουλούσα απο την άλλη !!!!

Εγώ τελικά με το καλό ξεκίνησα 3η προσπάθεια για σπερματέγχυση (2η με φάρμακα),

οι ενεσούλες που κάνει ο καλός μου δεν επηρεάζουν και αφού τελείωσε επιτέλους και με την αντιβίωση είπαμε να κάνουμε την προσπάθεια μας και ίδωμεν....

φιλιά σε όλες σας, φιλάκια στις κοιλίτσες και γρήγορα να γεμίσουν και όσες απόμειναν με μωράκια :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσούδια μου! Καλέεεεεεεε τι ευχάριστα νέα είναι αυτά???!!! Χοανιτάκι και Ήλια συγχαρητήρια κουκλίτσες μου! Με το καλό να έχετε μια ήρεμη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! :D

Μια βδομαδούλα έλειψα πάλι και να τσούπ τα ευχάριστα! Μπράβο μπράβο, πάντα τέτοιες χαρές να έχουμε!!!! Άντε και στα δικά μας οι υπόλοιπες...

Φιλάκια.... :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο (χουανιτακι,ιλια) κοριτσια ετσι,τετοια να ακουμε!!! Ολα καλα θα σας πανε!!! Και εγω ξεκιναω ενεσουλες την 2η μερα περιοδου, για να δουμε ....!!! περιμενω να ακουσω κι αλλες εγκυμοσυνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεραντακι με το καλο η νεα προσπαθεια!! ευχομαι να ειναι η τριτη και τυχερη!!! :)

νικολ κι εσυ καλη αρχη!!!

πωπω μωρακια μου ερχονταιιιιι!!! :) χαμος θα γινει!!

φιλια, καλη δυναμη σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μου μπραβοοοοοοο ολα καλα πανε.αντε με το καλο να ειναι!ξεκινα και φυσααααααααααααα και εσυ τωραααααααααααα θελω να κολλησω :lol::lol::lol::lol::lol:

μερεντακι μου τριτη και τελευταια ευχομαι να ειναι!πολυ καλη επιτυχια και συντομα να εχουμε τα ευχαριστα %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- αντε φιλεναδα οι 2 μπηκανε στο club εμεις τι κανουμε? ;):-p ξεκινα εσυ και ερχομαι μετα και εγω :lol::lol:

nikolxx καλη αρχη και σε σενα και οπως λεει και η twiggy μας πω πω μωρακια που ερχονται [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

φιλακια σε ολες σας και διπλα για τις εγκυουλες μας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι μου πόσο χαίρομαι που όλα πάνε καλά και μεγαλώνει το σποράκι σου! Η χοριακή σου τέλεια δε το συζητάω! Εύχομαι σε λίγες μέρες να ακούσετε μια καρδούλα που θα σας πάρει τα αφτιά! :x:x:x Όσο για το άνχος μην περιμένεις να σου φύγει ποτέ :D Τελικά ρε κορίτσια από τη στιγμή που αποφασίσει ένα ζευγαρι να φέρει ενα παιδί στον κόσμο αρχίζει το άνχος. Στην αρχή μέχρι να έρθει η εγκυμοσύνη, μετά αν θα πάνε όλα καλά μέχρι τη γέννα και μετά για το πως θα μεγαλώσει! Νομίζω σε όλες τις φάσεις θέλει θετική σκέψη και όχι πανικός. Όπως τα κατάφεραν τόσες γυναίκες σε όλο τον κόσμο θα τα καταφέρουμε και εμείς!

Μερεντούλα και Rose νομίζω αυτό το μήνα θα έχουμε ευχάριστα και από τις 2 σας! Σας το εύχομαι ολόψυχα κορίτσια να είστε εγκυούλες παρεούλα!

Lil που είσαι κορίτσι; Σε τι φάση είστε;

Μορούλι, levou, X+M, Μαρικάκι και σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια που σίγουρα ξεχνώ στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και ενα περιποιημένο ΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ για όλες σας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XOYANITAKI TI ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ????????????? [smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif][smilie=happy3.gif]:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o)

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΔΕΙΣ ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ SUPER ;););)

ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ Η ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΡΧΕΤΑΙ !!!!!!!!!!!!

ΒΛΕΠΩ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΕΝΤΑ ΜΑΣ :x ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ROSE H TAYTOΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΜΑΖΙ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝΕ :ympray::ympray:

εγω καλα ειμαι δυσκολη μεν εγκυμοσυνη αλλα περναει ο καιρος γρηγορα

φιλακια στις εγκυκουλες μας και στις υποψηφιες μελλοντικες εγκυουλες :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΙΑ ΜΟΥ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ...ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ Ε??ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΨΙΛΟΠΟΥΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΡΟΖ...

ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΡΚΕΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟΜΕΝΗ!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :?

ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Μερεντούλα καλή επιτυχία \:D/ \:D/ \:D/ !!!!!! Άντε με το καλό τον άλλο μήνα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα, όπως λένε και τα υπόλοιπα κορίτσια η τρίτη είναι και η τυχερή!!!!! ;)%%-%%-%%-

Χουανιτάκι πιο τέλεια δε θα μπορούσαν να είναι η χοριακούλα!!!! Γι' αυτό φρόντισε το στομαχάκι σου να ξεδιπλωθεί για να μην ενοχλείται και το σποράκι που βρίσκεται κάπου εκεί τριγύρω!!!!!! :lol::lol::lol:;) Και βέβαια είμαι σίγουρη ότι όλα καλά θα σου πάνε απλά θέλει λίγο προσοχή και ξεκούραση :)

Daddycool κούκλος ο Χρυσοβαλάντης σας!!!! Φτού φτού φτού!!!!!! ;;);;);;)

Νikolxx καλή επιτυχία και σε σένα!!! Πωπω τον άλλο μήνα δε θα προλαβαίνουμε να διαβάζουμε ανακοινώσεις!!!! :D:D:D

Rose το μυρίζομαι εσύ θα μας κάνεις την εκπληξούλα ;):-ss

Levou να λείπεις συχνά για να επιστρέφεις και σύχνα φαίρνοντάς μας γούρι!!!

Madi, twiggy, Sia φιλάκια στις κοιλίτσες!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikolxx καλή επιτυχία !! %%-%%-%%-%%-

να μην έχεις άγχος και όλα θα πάνε καλά !!

Ροουζ θα μπούμε στο club, που θα πάει.... χε χε χε 8-)

λες να βαδίσουμε μαζί τελικά ; :-?:-? θα ήταν πολύ ωραία \:D/ \:D/ (*)(*)

Σε μία ωρίτσα έχω ραντεβού να δω τα αυγά μου, το μόνο που με απασχολεί αυτή την φορά είναι η οδήγηση

το πάνε - έλα b-(b-(

Σία πως πας ; σταμάτησαν η αιμορραγίες ;

twiggy, Σία, Χουανιτάκι, Αναστασία, madi Κουάντο (καλέ αυτή που είναι ; ) φιλάκια στα μαγουλάκια και στις κοιλίτσες :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

γεία σου levou και athanasia14 :-h:-h

φιλάκια σε όλες σας :-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΙΑ ΜΟΥ!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ...ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ Ε??ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΨΙΛΟΠΟΥΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΡΟΖ...

ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΑΡΚΕΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟΜΕΝΗ!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ :?

ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

χουανιτακι παρε τον γιατρο σου να σου δωσει κανενα ουτροτζεσταν για καλο και για κακο!! ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη, με το καλο να το δειτε και να το ακουσετε!!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επ!!!τι κανουν τα κοριτσια μας?

Μερεντουλα καλη επιτυχια κοριτσι μου,ευχομαι να ειναι η τελευταια φορα που προσπαθειτε και να μας ανακοινωσεις ευχαριστα!!!

χουανιτακι μια χαρα η χοριακη σου μη φοβασαι τιποτα.

Σια μπηκες ειπες γεια αλλα τιποτα δεν μας κερασες γιατιιιιιιιιιιιιι?

:lol::lol:

φιλια σε ολες και μην τα παρατατε, ειναι σκοπος ζωης η αποκτηση ενος παιδιου και θα ερθει συντομα σε ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια..εγω ειμαι λιγες μερες διακοπες..αλλα καταφερα να βρω λιγο ιντερνετ και ειπα να σαςε πω ενα γεια..βλεπω πολλα πολλα μωρακια να ερχονται!!!με το καλο μερεντακι και νικολ και οποιο αλλο κοριτσι εχει βαλει μπρος!!!ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!σε λιγες μερες θα γυρισω και θα μπορω να μπαινω να βλεπω τι γινεται..αναστασια μου ποτε εφτασες 27η βδομαδα;αααααααααααα...τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando Μου ουτε εγω δεν το πιστευω,σε 2 ημερες 28η και ο χρονος κυλαει χωρις να το καταλαβω...ετσι θα περασουν και για σενα και ολα καλα θα ειναι!!!Προσοχη στη διατροφη σας, προληψη για την καμπυλη ζαχαρου μην περασετε αυτα που περναω εγω τωρα, μεγαλο ζορι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

Μερεντακι παντα αξιοι, και με το καλο να ερθει συντομα και το δικο σας μωρακι!!

Και εμεις γιναμε νονοι την Κυριακη , μακαρι να μας φερει γουρι!!

Χουανιτακι, αχ τι καλα , μπραβο γλυκια μου!!

Νικολ καλη αρχη και καλη επιτυχια!!

Μαdi μου εμεις ημασταν στο γιατρο εχθες για να συζητησουμε τι θα κανουμε απο εδω και στο εξης αφου προηγουμενως μας ειχε δωσει καποιους μηνες να προσπαθησουμε μονοι μας.Τιποτα ομως.Αναμεσα στην λαπαροσκοπηση και την εξωσωματικη που θα τα εκανε ο ιδιος σε οτι και αν επιλεξουμε , καταληξαμε στην εξωσωματικη να τελειωνουμε γιατι αυτη η αναμονη καθε μηνα ειναι αυτη που με κουραζει πιο πολυ...

Μας εδωσε καλα ποσοστα επιτυχιας... θα δειξει...Μου εγραψε τα φαρμακα και ξεκιναω την πρωτη μερα περιοδου μαλλον στις 23 Τriginera και μεσα στον Οκτωβρη τις ενεσουλες.

Τwiggy ειχες ξεκινησει και εσυ με αντισυληπτικα?Φιλακια στην κοιλιτσα!

φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

αναστασακι ταλαιπωρησαι με το ζαχαρο? ελπιζω να περασει και να πανε ολα καλα...

λιλ μου με το καλο η προσπαθεια σου!! να εισαι θετικη και αισιοδοξη... Και εγω ειχα παρει ενα κυκλο αντισυλληπτικα (γιασμιν) πριν την εξωσωματικη, το κανουν για να μη δημιουργηθουν τυχον κυστες- ειδικα σε μενα που εχω πολυκυστικες! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σου ευχομαι, μπες και στο ποστ της εξωσωματικης, θα σε βοηθησει πολυ...

κουαντο τι καλα που πηγες διακοπουλες.. εμενα με ειχαν τοσο στη τσιτα το πρωτο τριμηνο, δεν πηγαμε πουθενα.. ελπιζω τωρα να με αφησει η γιατρος να παμε καμια πιο μακρινη βολτουλα.. χαλαλι.. ολα για τα μωρακια!!!

φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! @Kiddo και @Θέτις Κ. Ποσο σας ευχαριστώ για την υποστήριξη. Δεν φαντάζεστε ποσο βάλσαμο ειναι τα λογια σας αυτές τις στιγμές. Μπαίνω και τα διαβαζω σε άσχετες ωρες τις ημέρας ξανα και ξανα να παίρνω δύναμη. Ειμαι σε δίλημμα για το αν θα του πω την αλήθεια οτι δηλαδή " ξέρεις κατι, θέλω να δώσω 5 ημέρες περιθώριο και όχι 2 οπότε θελω να έρθω Δευτέρα". Αλλά φοβάμαι οτι θα αρχίσει τα "δεν έχει νόημα και την τρομοκρατία, οπως ήδη εκανε απ το 1ο ραντεβού". Η αν θα αναγκαστώ να του πω καποιο ψέμα και να μην του δώσω περιθώρια για νωρίτερα και τη Δευτέρα. Να είναι απόλυτο. Γιατι ο ιδιος μου είπε πως αν δεν ακουστεί καρδια την Πέμπτη, Παρασκευή πρωί με βαζει για απόξεση. Οσο για τα ουτρο μου ειχε πει 1 των 200 3 φορες την ημερα. Χθες μεσημερι και βράδυ πηρα απο 2 και ήδη βλέπω λιγοτερη ροη στο αιμα. Εχω άσχημη εμπειρία με λαθη ιατρών. Ειναι λιγο μακρυναρι το κείμενο, αλλά αξίζει να το διαβάσετε... Στην κορη μου... Έβγαινε κι εκείνη 10 ημερες μικρότερη (βεβαια είχαμε ακούσει καρδια στην 7η βδ) ομως απο β επιπέδου και μετα εζησα την απόλυτη κόλαση. Ενω πιο πριν την β επιπέδου ειχε ανεβει σε ημέρες , δλδ καποια στιγμή πρέπει οι 10 ημερες να ειχαν γίνει 4-5 , στην β επιπέδου βρεθηκαν 3 ευρήματα ... Εβγαινε ξαφνικά παλι 2 βδομάδες μικρότερη, υποπλαστικο οστο μυτης(!!!!) -νούμερο ενα καμπανακι για σύνδρομο ντάουν- και υγρό στην καρδια!!!   Μετα τον γυναικολόγος μου που ειναι και εμβρυολογος, πηγα σε αλλους 3 εμβρυολογους , μεγάλα ονόματα ολοι και ασχολούνται αποκλειστικά και μόνο με αυτό. Ο πρώτος μου είπε τα ιδια, ο 2ος μου ειπε πως το μωρο ειναι μια χαρα και να μην κάνω τπτ και πως απλα πρόκειται για μικρόσωμο μωρο και δεν χρειάζεται ολα τα μωρα να γεννιούνται 3 και 3,5 κιλα και ο 3ος ηταν η χειρότερη εμπειρία της ζωης μου. Που μεχρι και σήμερα, νιώθω συναισθήματα μισους!! Μου ειχε πει πως δεν υπάρχει περίπτωση το έμβρυο να επιβιώσει και τα πασα πιθανότητα, σε λιγες ημέρες θα το γεννησω νεκρό!!! Ειχε βγάλει τις χειρότερες μετρήσεις απ'ολους, μάλιστα τον επιασα καποιες φορες να μην πηγαίνει τον κέρσορα μέχρι την άκρη της μέτρησης, εντωμεταξυ ειχα παει και σε ειδική εμβρυοκαρδιολογο που κι εκεινη ήταν απολυτως βέβαιη , πως το μωρο ειναι μια χαρα και το υγρό στην καρδια δεν θα έπρεπε να με απασχολεί καν!!! Και αυτος ο αθλιο εμβρυολογος, κακολογουσε μεχρι και την εμβρυοκαρδιολογο, πως λεει βλακείες πως αυτος ειναι 40χρ σε αυτη τη δουλειά και εχουν δει τα ματια του άπειρα πράγματα και η εμπειρία του ξέρει καλά ότι δεν πέφτει έξω. Φυσικα φεύγοντας μου ειπε πως ΠΡΈΠΕΙ αυριο το πολυ μεθαύριο, να κανω αμνιοπαρακέντηση γιατι το εμβρυο αυτο εχει καποιο σύνδρομο . Μου ειπε κιολας πως αντι ναου πάρει 900€ για την αμνιο , θα μου παρει 600€😆 Εφυγα κλαίγοντας. Δεν θα ξεχάσω που είχα κρυφτεί στις σκαλες τις πολυκατοικίας και εκλαιγα εκλαιγα και της μιλούσα, την παρακαλαγα να σταματήσει ολο αυτο και πως την αγαπάω τοσο πολυ που δεν θελω να την χασω. Ειχα παει μονη μου, κρυφα απ ολους. Και η αλήθεια ειναι πως πηγα σε αυτον τοσο φοβισμένη που ετρεμε η φωνη μου. Μυριστηκε φόβο και θεωρω μεχρι και σήμερα , πωσ με εκμεταλλευτηκε. Για να μην μακρηγορώ, οταν πηγα σπίτι εβαλα κατω τις μετρήσεις του ο 2ου με του 3ου εμβρυολογου, ειχαν διαφορα μιας ημέρας δλδ πηγα στον ενα για παράδειγμα, τρίτη και τέταρτη στον άλλον. Οι μετρήσεις τους είχαν τρελή διάφορα. Και απλα επιβεβαιωθηκα σε αυτο που ειχα δει να κανει με τον κέρσορα!! Παρ'ολα αυτα θελησα να συνεχίσω με τον 1ο εμβρυολογο (οχι τον 2ο που ηταν σιγουρος πως δεν εχει κατι το έμβρυο). Ηταν διπλα μου όμως αυτος, εννοω ψυχολογικα. Μου εκανε καθε βδομάδα υπέρηχο καθε φορα ξανα και ξανα μετρήσεις και η επίσκεψη να κρατάει ώρα... Καποια στιγμή δεν με χρέωνε κιολας και μου ελεγε πως εγω θελω να βοηθήσω οπως μπορω. Ομως κι αυτος εφτασε καποια στιγμή να μου πει πως να κανω τον σταυρό μου μην γεννήσω πριν τις 28 βδ. Και πως μιλαμε για IUGR (υπολειπόμενη ανάπτυξη εμβρύου).. Τελικα γεννησα 39+2 μια υγιέστατη μπεμπα 2680 βαρος που δεν χρειάστηκε τπτ. Θηλασε απ την πρώτη στιγμή και απλα μεχρι και σήμερα ειναι ενα μινιον κορίτσι. Κοντούλα και αδυνατουλα. Δε συγκρίνω τις καταστάσεις. Αυτο που μου συμβαίνει τωρα ειναι κάτι τελείως διαφορετικό. Μεσα μου νιωθω οτι δεν θα παει καλα. Απλα ναι... Καλα τα στατιστικά καλες και οι εμπειρίες αλλα τα πάντα μπορούν να γίνουν!
    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...