Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Χουανιτάκι συγχαρητήρια :YMHUG::YMHUG::ymparty::ymparty:[smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif] \:D/ \:D/ \:D/ :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=toothy12.gif] [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

ήρθε για να μείνει, θα γαντζωθεί γερά αυτή την φορά !!!

ποια θα είναι η επόμενη ;; \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

melipikto, ILLIA τα τεστ μην τα πολύ εμπιστεύεστε, είναι κρίμα να απογοητευτείτε

στα τεστ το χαζό είναι πως αν βγει θετικό είναι θετικό αν βγει αρνητικό μπορεί να είναι και λάθος...

έχω διαβάσει αρκετές φορές αυτό το φαινόμενο εδώ μέσα

γνώμη μου είναι ή να το κάνετε 2 - 5 μέρες καθυστέρησης ή να κάνετε μια χοριακή για σίγουρα πράγματα την ημέρα που περιμένετε περίοδο.

Η pregnyl επηρεάζει το αποτέλεσμα για κάποιες μέρες αν θυμάμαι καλά καμία 5 μερούλες αφού την κάνεις αλλά γιατί δεν περιμένεις καλύτερα,

λίγες μερούλες μείνανε ακόμα.... ξέρω είναι βασανιστικές αλλά θα περάσουν !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, καλό μήνα και πολλές πολλές ανακοινώσεις εγκυμοσύνης.

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, θα σου πώ ότι σήμερα γιορτάζουν πάρα πολλοί, αναμεσα σε αυτούς γιορτάζει και ο Ιησούς, οπότε οι προσευχές σου, σου φέρανε το χαρμόσυνο νέο σε μια καλή μέρα.

Άντε να ξεκολήσει αυτή η λιστα.

Μερεντακι ευχομαι να είσαι μια απο τις επόμενες....

Twiggy να είναι όλες οι εξετάσεις σου τέλειες κουκλίτσα μου, και σε όλες τις εγγυούλες...

ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΥΔΟΚΙΜΟ ΜΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ Α Λ Ο Μ Η Ν Α!!!!!!

Φυσικα και θα ειναι σουπερ αφου μας μπηκε πολυ καλα ο μηνας με το χουανιτακι μας εγκυουλα.ζητωωωωωωωωωωωωω [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=wav.gif] χουανιτακι μουυυυυ συγχαρητηριαααααααααααααααα αχ ποσο χαιρομαι!!μπραβο μπραβο μπραβο αυτη την φορα θα μεινει το μωρακι η Αγια Ειρηνη το εφερε για να μεινει ;) να προσεχεις τωρα ε?αληθεια για πες τι αισθανοσουν και το καταλαβες?

χ+μ ε ρε παρτυυ που θα κανουμε αν ειμαστε εγκυουλες [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]:-*:-*:-*:-*

athanasia14 μου απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι..μακαρι να γινει οπως τα λες σε ευχαριστω και ανταποδιδω :):)

twiggy χαιρομαι που ολα πανε καλα.καλο υπολοιπο με γερο μωρουλακι!ειναι τοσο συγκινητικα οπως τα λες και ενα θαυμα οσα βιωνεις εσυ και καθε εγκυουλα.αχ ποσο θελω αυτο το θαυμα να το ζησω και εγω συντομα!γι αυτο φυσαααααα :lol::lol:

melipikto σειρα σου ειναι να συνεχισεις τον μηνα με μια ακομα ανακοινωση ;) μαζι σου και η χ+μ αντε κοριτσια να κοκκινισει η λιστα και εγω που ειμαι πρωτη πρωτη ετσι θα παραμεινω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ!!!!! :lol::D:P ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΧΑΙΡΕΣΤΕ Κ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΚΚΙΝΗΣΕΙ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!!

ROSE MOY ΕΙΔΑ ΣΗΜΑΔΑΚΙ ΠΑΛΙ 24 ΗΜΕΡΑ(ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩ),ΕΙΧΕ ΒΑΡΥΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΥΓΡΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ....ΑΥΤΑ ...

ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΝΕΣΟΥΛΕΣ INNOHEP ΚΑΙ 3 UTROGESTAN THN ΗΜΕΡΑ!ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΟΥΦ............. :cry:

TWIGGI MOY ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ Ε???ΤΙ ΚΑΛΑ ΜΠΡΑΒΟ !!!ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΑΑΣΑΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki μας γλυκό πολλά στγχαρητήρια!!!!! Εγκαινίασες το φθινόπωρο και το μήνα με τα καλύτερα δυνατά νέα!!!!!! Εύχομαι από καρδιάς όλα να εξελιχθούν τέλεια και σύντομα να κρατάς ένα αγγελούδι στην αγκαλιά σου.. :lol::lol::lol::lol:

Δε νομίζω η παρέα να έχει παράπονο..λιγοστεύουμε επικίνδυνα..και κάθε μήνα κάποια μας κάνει καλό ποδαρικό. Αν μας μέτρησα καλά μείναμε 19 στη λίστα μας...στη χειρότερη περίπτωση λοιπόν σε 19 μήνες θα έχουμε όλες κοκκινήσει...χα χα χα...Υπομονή κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!

xouanitaki ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ......

rose25 ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!!

ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙ.... ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Η' ΘΕΤΙΚΟ;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι μουυυυυ!!!!!!! Πόσο το χάρηκα!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif] Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!! Ήμουνα σίγουρη ότι θα έρθει στο καπάκι το μικρούλι σας! Προσπάθησε να μην συγκρίνεις αυτή τη περίπτωση με την προηγούμενη. Τώρα θα πάνε όλα καλά στο υπογράφω εγώ, θα το δεις! Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα υγιαίστατο ανοιξιάτικο μωράκι! :D:D:D

Σου στέλνω πολλά πολλά πολλά φιλιά!

Και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που δεν έμειναν και πολλά ένα τεράστιο μεγάλο ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ :cry:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ!

ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ....

ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ

:P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας:)

τι μου κανετε?

χουανιτακιιιιι ποσο πολυ χαρηκα για τα νεα σου να ξερες!αν θυμαμαι καλα μαζι μειναμε τον μάρτιο και ειχα στεναχωρεθεί αφάνταστα για την ασχημη καταληξη!ομως προσευχομουνα συντομα να εισαι ξανα εγκυουλα και ολα μα ολα να πανε κατ ευχην!μπραβο ρε κοριτσακι μου αληθεια εχω συγκινηθει απιστευτα!ολα τα καλυτερα ευχομαι!να προσεχεις τον εαυτουλη σου και το μπεμπε τωρα!να ξεκουραζεσαι αρκετα και Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ θα ναι διπλα σου!καλα αποτελεσματα χοριακης κοπελα μου και μολις μαθεις τιμη μας ενημερωνεις γιατι εδω θα εχουμε την εγνοια σου!

twiggy μου πως τα πηγε η αυχενικη?για πες μας τα νεα σου!μαθατε πιθανοτητες φυλου?το μπεμπε καλα?

cuando μου απ οτι βλεπω ολα πανε μια χαρα, ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!αντε τωρα θα περιμενετε την αυχενικη και εκει θα ξετρελαθείτε πιστεψε με!

rose μου εισαι η επομενη και πιστεψε το!

illia κοριτσακι μου η χοριακη γινεται τη 12-13η μερα μετα την εμβρυομεταφορα!πολυ νωρις ειναι για να φανει κατι στο τεστ!καλυτερα μια χοριακουλα τη δευτερα οπως σου ειπε και ο γιατρος σου!μην ανησυχεις κοριτσακι μου!ξερω δυσκολο ειναι και ακατορθωτο καποιες φορες!ελα ομως που πρεπει να μαστε ηρεμες για να μπορουμε ολες μαζι να συνεχισουμε αυτο τον αγωνα!

εγω θα φυσηξω και στις υπολοιπες κοπελιτσες να μεινουνε εγκυουλες και να φυγουν ολες απ αυτο το ποστ και να μεταφερθουνε στις εγκυουλες!

φουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφουφου!

Ο ΘΕΟΣ, Η ΠΑΝΑΓΙΑ, Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Η ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΚΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΑ ΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σε όλες τις μελλοντικές μανούλες!!!! Έτσι αισιόδοξες να είστε όλες!!!! Και οι εγκυούλες μας φυσάτε!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ!!!!

302 Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ.........

ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩΔΕ ΣΑΣ ΦΥΣΑΩ!!

ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ....ΘΑ ΣΑΣ ΞΕΠΑΓΙΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο βρε xou] anitaki μπράβο, να είναι όλα εύκολα και όμορφα μέχρι την στιγμή που θα γεννησεις το μωράκι σας.

Χέρομαι που τα κατάφερες και εσύ.

Ευχομαι να έχεις κάνει καλή αρχή για όλες μας...

[smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=hello2.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κορίτσι μου μπράβο!!! μια χαρά η χοριακή!!!

με το καλό να το δέιτε και να το ακούσετε και μετά περιμενουμε τα μποφόρ με ανυπομονησία!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xouanitaki γλυκό συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχω χαρεί αφάνταστα!!!!

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και τώρα για τις υπόλοιπες φίλες μου:

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεε ενα ομορφο πουλακι μου ειπε κατι ευχαριστα νεαααααααααααα

Χουανιτακιιιιιιιιιιιιιιιιι μπραβο ρε ματια μου, ετσι ολα καλα θα πανε να εισαι σιγουρη...σε κοκκινιζω ηδη να ξερεις!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] Xouanitaki μας, τι διαβάζω;;;;;; Τι διαβάζω;;;;;; :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:8-}8-}8-}8-}[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] (*)(*)(*)

Είχα πολλές ημέρες να μπω στο μάμμυ και έπεσα πάνω στα ΦΟΒΕΡΑ νέα σου!!!! Άντε, μπράβο!!! Με το καλό, όλα να πάνε κατ'ευχήν αυτή τη φορά και να σε δούμε να γεμίζεις και να φουσκώνεις, όπως και οι άλλες φιλενάδες!!! Και προσοχή, έεεεεεεεε, ότι σου λέει ο γιατρός, εσύ κατά γράμμα... Φιλάκια πολλά και να να μας κρατάς ενήμερες :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σαν να κοκκινίζει επικίνδυνα η λιστούλα μας [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif] Ποιά θα είναι η επόμενη;;;; :-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

Φιλάκια σε όλες τις εγκυούλες μας :YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι σουπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ αντε να το ακουσετε και να το δειτε ολα καλα θα πανε αυτο μονο αυτο να σκεφτεσαι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl84 μου μακαρι να ειναι οπως τα λες.εγω πες το πιστευω αυτο δεν ερχεται :lol::lol::lol:

μπραβο χουανιτακι μου πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα.η Παναγιτσα να ειναι μαζι σου να σας προστατευει και να εχεις μια τελειομηνη και υγιη εγκυμοσυνη :-*:-*:-*:-*:-*

cuando μου εσυ ολα καλα?το μωρουλακι?

αναστασακι μουυ πως πας ολα καλα?φιλακια στην μπουμπου :-*:-*:-*

μαρικακι σε χασαμε και εσενα.αχ πανε οι παλιοι καλοι καιροι με τα κλανιδακια μας τα ωραια κουρεματα μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ρε σιααααα στειλε καμια να ερθω στα ισα μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τωρα που εισαι και εγκυουλα ουυυ μια χαρα θα μου κατσει =p~:)):))

αντε και η λιστα μας ολο και κοκκινιζει..αντε κοριτσια βαλτε τα δυνατα σας να κολλησουμε και εμεις ;) φιλακια σε ολες σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι μπράβο βρε κορίτσι μου, όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά και σε λίγους μήνες θα πάρεις αγκαλίτσα ένα ζουμπουρλούδικο μωράκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia klaispera!!

ekana simera ti xoriaki i opoia edeixe oriaka thetiki...14,9!!

o giatros mou einai aisiodoxos...ego pali den xero ti na po!!

eixe kamia pote akousei periptosi pou na eixe xamili xoriaki kai na exelixthike se omali fusiologiki egumosini???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου εγραψα και στο αλλο ποστ αλλα επαναλαμβανω!! ;)

ιλια μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] ΜΠΡΑΒΟ κοριτσακι, υπεροχα νεα!!! μπηκε καλα ο μηνας ειπαμε....

μην ανησυχεις (αν και τωρα θα εισαι καιρο μεσα στην αγωνια) προφανως η εμφυτευση εγινε αργα...Κανε μια επαναληπτικη σε λιγες μερες να ηρεμησεις.. Με το καλο να δειτε και να ακουσετε το σπορακι σας!!! Να ξεκουραζεσαι πολυ και να χαιδευεις την κοιλιτσα!!!

αντε να ακολουθουν και οι υπολοιπες!!!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ILLIA συγχαρητηρια κοπελα μου με το καλο μια υγιη εγκυμοσυνη.ισως να ειναι νωρις οπως λεει και η twiggy μας σαν εμπειρη γιατι εγω δεν τα ξερω αυτα γι αυτο να ειναι οριακη.παντος εχω ακουσει που εχουν ξεκινησει κοπελες με χαμηλη χοριακη και ολα εχουν εξελιχθει καλα!να εισαι αισιοδοξη και εσυ και να μην αγχωνεσαι η Παναγιτσα μαζι σου :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΜΠΟΦΟΡ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ!

ILLIA ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ. ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥLAND EXΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ Η ΠΡΩΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΒΑΔΙΣΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ Η ΑΓ. ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ.

ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ Η ΜΕΡΕΣ. ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΞΕΡΩ ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! @Kiddo και @Θέτις Κ. Ποσο σας ευχαριστώ για την υποστήριξη. Δεν φαντάζεστε ποσο βάλσαμο ειναι τα λογια σας αυτές τις στιγμές. Μπαίνω και τα διαβαζω σε άσχετες ωρες τις ημέρας ξανα και ξανα να παίρνω δύναμη. Ειμαι σε δίλημμα για το αν θα του πω την αλήθεια οτι δηλαδή " ξέρεις κατι, θέλω να δώσω 5 ημέρες περιθώριο και όχι 2 οπότε θελω να έρθω Δευτέρα". Αλλά φοβάμαι οτι θα αρχίσει τα "δεν έχει νόημα και την τρομοκρατία, οπως ήδη εκανε απ το 1ο ραντεβού". Η αν θα αναγκαστώ να του πω καποιο ψέμα και να μην του δώσω περιθώρια για νωρίτερα και τη Δευτέρα. Να είναι απόλυτο. Γιατι ο ιδιος μου είπε πως αν δεν ακουστεί καρδια την Πέμπτη, Παρασκευή πρωί με βαζει για απόξεση. Οσο για τα ουτρο μου ειχε πει 1 των 200 3 φορες την ημερα. Χθες μεσημερι και βράδυ πηρα απο 2 και ήδη βλέπω λιγοτερη ροη στο αιμα. Εχω άσχημη εμπειρία με λαθη ιατρών. Ειναι λιγο μακρυναρι το κείμενο, αλλά αξίζει να το διαβάσετε... Στην κορη μου... Έβγαινε κι εκείνη 10 ημερες μικρότερη (βεβαια είχαμε ακούσει καρδια στην 7η βδ) ομως απο β επιπέδου και μετα εζησα την απόλυτη κόλαση. Ενω πιο πριν την β επιπέδου ειχε ανεβει σε ημέρες , δλδ καποια στιγμή πρέπει οι 10 ημερες να ειχαν γίνει 4-5 , στην β επιπέδου βρεθηκαν 3 ευρήματα ... Εβγαινε ξαφνικά παλι 2 βδομάδες μικρότερη, υποπλαστικο οστο μυτης(!!!!) -νούμερο ενα καμπανακι για σύνδρομο ντάουν- και υγρό στην καρδια!!!   Μετα τον γυναικολόγος μου που ειναι και εμβρυολογος, πηγα σε αλλους 3 εμβρυολογους , μεγάλα ονόματα ολοι και ασχολούνται αποκλειστικά και μόνο με αυτό. Ο πρώτος μου είπε τα ιδια, ο 2ος μου ειπε πως το μωρο ειναι μια χαρα και να μην κάνω τπτ και πως απλα πρόκειται για μικρόσωμο μωρο και δεν χρειάζεται ολα τα μωρα να γεννιούνται 3 και 3,5 κιλα και ο 3ος ηταν η χειρότερη εμπειρία της ζωης μου. Που μεχρι και σήμερα, νιώθω συναισθήματα μισους!! Μου ειχε πει πως δεν υπάρχει περίπτωση το έμβρυο να επιβιώσει και τα πασα πιθανότητα, σε λιγες ημέρες θα το γεννησω νεκρό!!! Ειχε βγάλει τις χειρότερες μετρήσεις απ'ολους, μάλιστα τον επιασα καποιες φορες να μην πηγαίνει τον κέρσορα μέχρι την άκρη της μέτρησης, εντωμεταξυ ειχα παει και σε ειδική εμβρυοκαρδιολογο που κι εκεινη ήταν απολυτως βέβαιη , πως το μωρο ειναι μια χαρα και το υγρό στην καρδια δεν θα έπρεπε να με απασχολεί καν!!! Και αυτος ο αθλιο εμβρυολογος, κακολογουσε μεχρι και την εμβρυοκαρδιολογο, πως λεει βλακείες πως αυτος ειναι 40χρ σε αυτη τη δουλειά και εχουν δει τα ματια του άπειρα πράγματα και η εμπειρία του ξέρει καλά ότι δεν πέφτει έξω. Φυσικα φεύγοντας μου ειπε πως ΠΡΈΠΕΙ αυριο το πολυ μεθαύριο, να κανω αμνιοπαρακέντηση γιατι το εμβρυο αυτο εχει καποιο σύνδρομο . Μου ειπε κιολας πως αντι ναου πάρει 900€ για την αμνιο , θα μου παρει 600€😆 Εφυγα κλαίγοντας. Δεν θα ξεχάσω που είχα κρυφτεί στις σκαλες τις πολυκατοικίας και εκλαιγα εκλαιγα και της μιλούσα, την παρακαλαγα να σταματήσει ολο αυτο και πως την αγαπάω τοσο πολυ που δεν θελω να την χασω. Ειχα παει μονη μου, κρυφα απ ολους. Και η αλήθεια ειναι πως πηγα σε αυτον τοσο φοβισμένη που ετρεμε η φωνη μου. Μυριστηκε φόβο και θεωρω μεχρι και σήμερα , πωσ με εκμεταλλευτηκε. Για να μην μακρηγορώ, οταν πηγα σπίτι εβαλα κατω τις μετρήσεις του ο 2ου με του 3ου εμβρυολογου, ειχαν διαφορα μιας ημέρας δλδ πηγα στον ενα για παράδειγμα, τρίτη και τέταρτη στον άλλον. Οι μετρήσεις τους είχαν τρελή διάφορα. Και απλα επιβεβαιωθηκα σε αυτο που ειχα δει να κανει με τον κέρσορα!! Παρ'ολα αυτα θελησα να συνεχίσω με τον 1ο εμβρυολογο (οχι τον 2ο που ηταν σιγουρος πως δεν εχει κατι το έμβρυο). Ηταν διπλα μου όμως αυτος, εννοω ψυχολογικα. Μου εκανε καθε βδομάδα υπέρηχο καθε φορα ξανα και ξανα μετρήσεις και η επίσκεψη να κρατάει ώρα... Καποια στιγμή δεν με χρέωνε κιολας και μου ελεγε πως εγω θελω να βοηθήσω οπως μπορω. Ομως κι αυτος εφτασε καποια στιγμή να μου πει πως να κανω τον σταυρό μου μην γεννήσω πριν τις 28 βδ. Και πως μιλαμε για IUGR (υπολειπόμενη ανάπτυξη εμβρύου).. Τελικα γεννησα 39+2 μια υγιέστατη μπεμπα 2680 βαρος που δεν χρειάστηκε τπτ. Θηλασε απ την πρώτη στιγμή και απλα μεχρι και σήμερα ειναι ενα μινιον κορίτσι. Κοντούλα και αδυνατουλα. Δε συγκρίνω τις καταστάσεις. Αυτο που μου συμβαίνει τωρα ειναι κάτι τελείως διαφορετικό. Μεσα μου νιωθω οτι δεν θα παει καλα. Απλα ναι... Καλα τα στατιστικά καλες και οι εμπειρίες αλλα τα πάντα μπορούν να γίνουν!
    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...