Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια !!

ευτυχώς που οι περισσότερες μείνατε έγκυες οι άλλες πήγατε διακοπές και έτσι οι σελίδες του ποστ μας γεμίζουν αργά αργά αλλά με βολεύει γιατί έτσι μπορώ να διαβάζω τα νέα σας όταν μπορώ και μπαίνω..

twiggy δεν πήγα διακοπές, είναι το μόνο καλοκαίρι που δεν πήγαμε πουθενά :x

ο δικός μου έκανε άλλα 2 χειρουργεία (αν θυμάσαι με το χέρι του) οπότε καταλαβαίνεις οι αντιβιώσεις

έγιναν το αγαπημένο του κολατσιό :lol::lol::lol: και έχουμε ένα ακόμα χειρουργείο, ελπίζω και το τελευταίο.... ίδωμεν. Εσύ διαβάζω πως έχεις απο τις εύκολες εγκυμοσύνες !! μακάρι να πάει έτσι ως το τέλος και φυσικά όλα τα κορίτσια, τώρα εσείς που ταλαιπωρείστε εγκυούλες υπομονή, θα περάσει και αυτό !!

σια και twiggy :-*:-*:-*:-*:-*

ας ειχα και εγω σπορι και ας μην εκανα ουτε ενα μπανιο δεν με ενοιαζε καθολου!!!λετε να θελει να ερθει χειμωνιατικα? :-p μακαρι να θελει :ympray::ympray::ympray:

καλέ συμφωνώ μαζί σου :lol::lol::lol:

Χουανιτάκι, Σκορπινάκι, Κουαντάκι, Αναστασία, madi, χ+Μ, elenakio, Σια, Μωρουλι, Μαρικάκι,lil lagonisi....

(την άλλη φορά θα κάνω αντιγραφή :shock: απο το προφίλ της Αναστασία να μην ξεχάσω καμία σας)

πολλά :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* σε όλες σας !!!!!!!

Να καλοσωρίσω και τις καινούργιες κοπέλες,

καλώς ήρθατε κορίτσια και καλή επιτυχία στις προσπάθειές σας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντακι περαστικα στον καλο σου, ευχομαι να ειναι ηδη καλυτερα... αντε να ξεμπερδευετε με αυτα να εχουμε αλλα ευχαριστα μετα!! ;) εγω ειμαι πολυ ανετη ναι προς το παρον, την Πεμπτη παω στο γιατρο να δουμε, θα σας γραψω νεα.. ελπιζω να ειναι ολα καλα!

σαντριν καλως ηρθες, υπομονη.... μπορει τα καφε να ειναι και εμφυτευση!!ελπιζω να εχεις συντομα θετικο τεστ!!

φιλια σε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?βλεπω μια μια μαζευομαστε αντε να ειμαστε ολες μαζι παρεουλα παλι.

καλως ηρθες ILLIA και Sandrin στην παρεα μας ;;)

ILLIA ευχομαι αυτη η :-p φορα να ειναι και η τυχερη σας και να εισαι εγκυουλα.περιμενουμε νεα σου!

girl84 ευχαριστω πολυ!φιλακια πολλα στο [smilie=binkybaby.gif] :-*:-*:-* να προσεχεις!

μορουλι μου δεν το βαζουμε ποτε κατω εμεις μεχρι να ερθει το μικρουλι μας σωστα? ;):-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-

Sandrin μην κοιτας τιποτα απο συμπτωματα ειναι μπερδεμα.κανε υπομονη μεχρι να δεις αν ερθει..φυσικα ευχομαι για το αντιθετο :)

elenakioo τρεχα Αιδηψο λεμεεεεε :-p μακαρι η επομενη προσπαθεια σας να φερει ενα γερο μωρακι που τοσο θελετε!καλη επιτυχια %%-%%-%%-

athanasia14 καλη δυναμη :-*:-*:-*

skorpina82 δυστηχως δεν ξερω να σου απαντησω αλλα ευχομαι να ξεμπερδεψετε γρηγορα και να πανε ολα καλα @};-@};-@};-%%-%%-%%-

madi μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

χ+μ φτου φτου μακρια να μην ερθει...μακαρι να εισαι εγκυουλα και να γυρισεις με ενα γερο μωρακι :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: αντε γιατι κολλησαμε παλι ποια θα ειναι η επομενη που θα κοκκινησει?

lagonisi αντε να κανεις και εσυ τις εξετασεις να πανε ολα καλα ευχομαι για να ερθει το μπεμπε μετα.καλη τυχη σε ολα %%-%%-%%-%%-

μερεντακι μου περαστικα στον αντρα σου γρηγορα να γινει καλα το χερι του..οχι τιποτα αλλο αλλα πρεπει να ετοιμαζεται μετα για να κραταει το μωρο σας οποτε πρεπει να ειναι καλα ;) λες του χρονου να κανουμε μπανιο με τα παιδακια μας?αχ τι ωραια που θα ηταν :ymdaydream::ymdaydream:

twiggy ολα καλα ευχομαι να ειναι την Πεμπτη να δειτε το μικρο σας γερο και δυνατο.περιμενουμε νεα σου :-*:-*:-*:-*:-*

κοριτσια μου φιλια σε ολες σας και μαζοχτειτε γιατι θα περασουμε καλα πραααααααααααααααααααααααατςςςςςς ουπς συγνωμη μου εφυγε =p~:lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΜΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΑ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ!! :(

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΑΤΕ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ...ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΟΤΙ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΕΣ...

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???

ΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΑ...

ΧΑΛΑΡΑ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΛΑΤΡΕΥΤΟΙ ΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΣ!

ΜΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ...ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΜΥΡΙΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ Ο ΣΚΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΦΕΥΕΓΕΙ!!

ΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΞΑΝΑ ...ΚΑΤΙ ΔΙΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ....ΛΟΓΙΚΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤΑΚΙ ΚΑΙ ....ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΩΡΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ :P

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 28 ΗΜΕΡΑ Κ ΑΦΑΝΤΗ Η ΚΥΡΙΑ!ΞΟΥΞΟΥΞΟΥ!!!!!!!!!!!!!

ΑΥΤΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!

ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΞΩΜΟΛΟΓΗΘΗΚΑ....ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!! %%- ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΚΡΥΑ ΣΟΥ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ!!!!

rose25 ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΕ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ!!!!

merenta ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΑ. ΤΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!

Sandrin ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ..... ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΝΕ!!!!

ΑΧ! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΣ ΜΗΝ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μου ξου ξου μακρια να διωξουμε την ατιμη.μακαρι να εχεις ενα μωρακι γερο και δυνατο!για να διαισθανεσαι κατι οπως λες ισως να μην πεφτεις εξω ;) μακαρι :ympray::ympray::ympray: περιμενουμε τα ευχαριστα.

μαζι γραφουμε χ+μ μου :-p για σενα ερχεται πρωτα και μετα ακολουθω εγω ;)@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!κι εγω εχω καιρο να μπω δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω ξεχασα τα μισα απο αυτα που διαβασα!!!!!!θελω να ευχηθω πολλαααααααααααααααααα πολλαααααααααα μωρακια...ειμαι σιγουρη οτι ερχονται να φυσηξω κιολας για πιο γρηγορα...φφφφφφφουουουουουουουουουουου :ymparty::ymparty: !!!!!!!τουιγκι καλη επιτυχια την πεμπτη!!!!!χουανιτακι τι ακουω;αααααααααααα...μακαρι μακαρι μακαρι μακαρι!!!!!!!!!! :ymdaydream::ympray::ympray::ympray::ympray: μερεντουλα καλα ξεμπερδεματα με τις εγχειρισεις..αντε να τελειωνετε να ερθουν αλλα!ροουζ χ+μ και ολα τα κοριτσακια μας που προσπαθουν και τα καινουρια που ηρθαν στην παρεουλα ευχομαι να αρχισουν η μια πισω απο την αλλη να μας ανακοινωνουν ευχαριστα..ειναι ενα γουρλιδικο ποστακι αυτο!!ευχομαι η λιστα να γινει κατακοκκινη!!!!α!!!εμεις ολα καλα με το μπεμπακι μεγαλωνουμε..23 σεπτεμβρη αυχενικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ευχομαι να μας ανακοινωσεις ευχαριστα!! αντε να παιρνετε σειρα η μια μετα την αλλη!!

κουαντο μου μπραβο μπραβο!!! με το καλο η αυχενικη, να πανε ολα καλα.... κι εγω αυριο την κανω, εχω πολυ αγωνια, εχουμε και 1 μηνα να το δουμε...

μερεντακι φιλια και σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα!!! Τι κάνετε? Twiggy μου εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο στην αυχενική!!!

Cuandaki μεγαλώνει το νινι μας ε? Μπράβο κορίτσι μου, άντε να παίρνουμε κι οι υπόλοιπες σειρά!!!!

Χουανιτάκι μακάρι αυτή τη στιγμή που μιλάμε μέσα σου να μεγαλώνει το σποράκι!!!!!

Μερεντούλα καλή και γρήγορη ανάρωση στον αντρούλη σου, όπως λένε και τα υπόλοιπα κοριτσάκια για να ρθουν τα ευχάριστα!!!

Ροουζ σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου του χρόνου να πηγαίνεις για μπανάκι με το νινάκι σου!!!!

Χ+Μ διώξτη την ακατανόμαστη ξουτ ξουτ μακριά να σε ξεχάσει!!!!

Άντε κορίτσια ποια θα είναι η επόμενη????????????? Ξεκολλάτε, μέχρι νε περάσουν οι δικοί μου 4 μήνες να έχετε κοκκινίσει ΟΛΕΣ............... :ympray::ympray::ympray::x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία14 που θα πάει :-w:-w θα περάσει ο καιρός γρήγορα ;)

Cuandaki που εξαφανιζόλ εσύ ; χθες είδα οτι γέννησε και η titina, πως περνάει έτσι ο καιρός βρε κορίτσια ;

αν θυμάμαι καλά και η kiska κοντά με την titina δεν ήταν ;

άντε κορίτσια ποια θα είναι η επόμενη να κάνουμε κανένα τρελό πάρτι :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera!!

eimai na skaso simera!

gurisa spiti kai ekei pou taktopoiousa kati sto mpanio vrika ena selfclear apo proigoumeno fora...

opos katalavainete den antexa kai to ekana...

dustuxos vgike arnitiko...oute kan axni grammi...lete na einai einai noris ekana emvriometafora tin proigoumeni triti kai o giatros mou eipe na pao gia xoriaki ti deutera...

de tha antexo pali arnitiko...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συ Ιλια νομιζω ειναι πολυ νωρις! η χοριακη γινεται 12 μερες μετα την εμβρυομεταφορα... πως να δειξει το τεστ απο τωρα? κανε υπομονη το ξερω οτι ειναι δυσκολο, το εχω περασει αλλα δεν κερδιζεις τιποτα ετσι! μονο θετικες σκεψεις και χαδακια στην κοιλιτσα και κανε διαφορα πραγματα να ξεχνιεσαι!! φιλια και καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

les eeee?

xero ki ego!

tin proti fora pou imoun ekana clearblue mia mera prin vevaia kai vgike thetiko...

to self clear upotithetai deixnei apo tin 5 mera tis pitahnis silipsis...

telos panton exeis dikio...

tha parimeno

se euxaristo polu gia tin amesi apantisi sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

les eeee?

xero ki ego!

tin proti fora pou imoun ekana clearblue mia mera prin vevaia kai vgike thetiko...

to self clear upotithetai deixnei apo tin 5 mera tis pitahnis silipsis...

telos panton exeis dikio...

tha parimeno

se euxaristo polu gia tin amesi apantisi sou

mallon diavases lathos...giati egw pou diavasa tis odigies elege to nwritero 4 imeres prin thn periodo na ginete to test...

kai egw me to zori kratiemai na mhn kanw! :D

kalh epityxia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια στα κοριτσάκια τα ανυπόμονα!!!! Καλέ κάντε λίγο [smilie=director.gif] υπομονή....

Μωρουδένια μου βλέπω δεν έχεις αφήσει ούτε τις οδηγίες από το τεστάκι ε!!!! :lol::lol:

ILIA νωρίς το έκανες το τεστάκι κορίτσι μου.... Τσάμπα απογητεύτηκες :roll::roll:

Μερεντα, twiggy φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!! :D

ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΑΦΟΥ ΕΦΑΓΑ ΝΩΡΙΣ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΜΑΙΟ....

ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...................

ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΤΡΥΦΟΓΥΡΙΣΜΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ

ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ

ΚΑΙ ΕΙΔΑ ++++++++++++++++

ΑΚΟΜΗ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΧΑΛΑΡΑ........ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΩ!!!

ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΞΕΣΗ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΑ!!!

ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ

(ΤΥΧΑΙΟ Η ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΚΡΙΝΕΤΕ)ΟΤΙ ΝΗΣΤΕΨΑ ΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΛΑΡΑΚΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ....ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΚΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΝΑ ΞΕΚΟΛΑΜΕ!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκιιιιιιιιιιιι, τι λές τώρα???????? :ymapplause::ymapplause: Μπράβο κορίτσι μου :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Εύχομαι όλα να σου πάνε τέλεια μέχρι το τέλος αυτή τη φορά, αν και είμαι σίγουρη ότι όπως η Παναγίτσα και η Αγία Ειρήνη έκαναν το θαυματάκι τους και σου έστειλαν σποράκι στην κοιλίτσα, έτσι θα είναι δίπλα σου και μέχρι να το πάρεις υγειέστατο μπεμπάκι στην αγκαλίτσα!!!!! Πήγαινε και για χοριακούλα να το σιγουρέψεις σύντομα, για να πανηγυρίσουμε κι επισήμως!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif]:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif] ποσο χαρουμενη ειμαι!!!!!!!!!!!ααααααααχ να πανε ολα καλα να το κρατησεις αγκαλιτσα το μικρουλακι σου!!!!!να ναι βοηθεια σου η αγια ειρηνη να πανε ολα καλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλό μήνα με πολλές ευχάριστες ανακοινώσεις!!!

ILLIA μου έχεις δίκιο το Self Clear γράφει 5 μέρες μετά την πιθανή σύλληψη που μπορεί όμως να συμβεί ακόμα και 3 μέρες μετά την "επαφή" οπότε βάλε τουλάχιστον 10-12 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά για να είσαι μέσα...για να μπορεί να διαβάσει τα επίπεδα της ορμόνης στα ούρα...

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια, εμένα μου είπε ο γιατρός να κάνω τεστ φαρμακείου τουλάχιστον 5 μέρες μετά την καθυστέρηση, αν έχω, για να δείξει σίγουρα, αλλιώς να κάνω μία χοριακή 2 μέρες μετά...ξέχασα όμως να τον ρωτήσω αν επηρεάζεται από την pregnyl και αν θα δείξει ψευδώς θετικό και απογοητευτώ μετά!!! τώρα είναι σε διακοπές, περίμενε να μου κάνει την σπερματέγχυση και μετά έφυγε και δεν θέλω να τον ενοχλήσω για κάτι τόσο χαζό και τόσο νωρίς αφού περιμένω 8-9 Σεπτ την ακατονόμαστη... Γνωρίζει καμιά σας;;;

Φιλάκια σε όλα τα κορίτσια, καλή επιτυχία και με όμορφα νέα αυτόν τον μήνα!!!!!!

Χουανιτάκι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!

Κι αυτός ο μήνας ξεκίνησε με υπέροχα νέα!!!!!! ΚΑλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!!!!

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!

ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ!!!

;)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΕΜΠΙΣΤΕΥΣΑΙ ILLIA ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ! ;)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι!!!!!!! :D:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! τι καλα που μπηκε ο μηνας!!!! μπραβο κορτσακι, με το καλο να δεις και να ακουσεις το σπορακι σου, ολα να πανε καλα!!!

κοριτσακια γλυκια. υπομονη θα ερθουν κι αλλα μωρακια!!!

σημερα εκανα την αυχενικη και πεταω!!! ακομα δεν μπορω να το πιστεψω οτι μεσα στην κοιλια μου βρισκεται ενα πλασματακι που απο φασολακι εχει γινει ενας μικρος ανθρωπακος!!!! ολα τα κοριτσια θα το ζησετε , ακομα και αν ταλαιπωρειστε ακομα.. να εχετε πιστη, θα ερθει αυτη η μερα!!!

ενα γερο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο μενα χωρις τοσο φοβο πια, τα καλυτερα ερχονται, η λιστα θα κατακοκκινησει!!!

μελιπηκτο η γνωμη μου ειναι να κανεις καλυτερα μια χοριακη, να εισαι σιγουρη... καλη επιτυχια!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου συγκινήθηκα πολύ με τα λόγια σου! εύχομαι το μικρό ανθρωπάκι να γεμίσει την ζωή σας με ευτυχία!!!

μάλλον βιάζομαι κι εγώ πολύ!!! ας έχω πρώτα ο Θεός καθυστέρηση και ότι να'ναι κάνω και χοριακή και 10 τεστ!!!

Φιλιά πολλά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω γιατί και γώ τσιγαρο κάνω κατά βάση το βράδυ που κοιμούνται τα παιδιά για να χαλαρώσω.  Αλλα είχα διαβάσει μια έρευνα πριν μείνω έγκυος και με είχε τρομάξει και έτσι το έκοβα με το που εμένα, βέβαια ξανά λεω ότι δεν κάπνιζα πολύ. Κανε μια προσπάθεια….μπορεις να το μειώσεις!!!!  Ας μην γινόμαστε επικριτικές, δεν ειμαστε όλοι οι άνθρωποι ίδιοι. Ας ειμαστε υποστηρικτικές…είναι κάτι που θα εξασκήσουμε πολύ μετά με τα παιδιά μας!!!!
    • Ααα ωραία 😅 να έχω το νου μου δηλαδή αλλά εντάξει το πρόβλημα είναι αν έχεις και πόνο.. πόνο δεν είχα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη όταν το ένιωθα ούτε τώρα (για την ώρα τουλάχιστον ) 
    • Όταν με το καλό νιώσεις έτοιμη ξεκίνησε την προσπάθεια ξανά κορίτσι μου μετά από μια καταιγίδα πάντα βγαίνει το 🌈 μην τα παρατήσεις..  για εμένα το καλύτερο γιατρικό ώστε να μπορεσω να προχωρήσω και να ανέβω ψυχολογικά ήταν να μεινω εγκυος ξανά και όσο πιο γρήγορα γινόταν και αυτό εβαλα σκοπο και τώρα σε λίγο καιρό πρώτα ο θεος θα κρατήσω στα χέρια μου το δεύτερο παιδάκι μου..
    • Βρε φίλη τώρα σοβαρά? Δεν γράφω και πολύ καιρό στο φόρουμ αλλά νομίζω ότι είναι όλα δικαιολογίες και κατά βάθος το ξέρεις. Πάντα θα υπάρχει κάτι που θα μας αγχωνει και θα μας κουράζει. Θα γίνεις μαμά!!!! Είσαι ήδη πολύ δυνατή και θα πρέπει να σφίξεις τα δόντια και να είσαι ακόμη πιο δυνατή για το παιδάκι σου. Δεν υπάρχει δεν μπορώ μπροστα στην ευθύνη που έχεις να κάνεις ότι περνάει απτό χέρι σου για να έχεις ένα υγιές παιδάκι. Τόσες γυναίκες που προσπαθούν να κάνουν ένα παιδάκι κόβουν ένα εκατομμύριο πράγματα και κάνουν τόσες θυσίες και εσύ εμ καπνίζεις ενώ είσαι έγκυος εμ το αυξάνεις? Έλα ρε τώρα. Είμαι σίγουρη ότι το πρώτο σχόλιο από κάτω θα είναι μη δημιουργούμε τύψεις και δεν ξέρεις κλπ. Ε δε νομίζω ότι υπάρχει δικαιολογία όμως ειλικρινά. Μπορείς να δοκιμάσεις αν δεν το έχεις ήδη κάνει εναλλακτικους τρόπους διακοπής ή ότι άλλο μπορεί να σε βολέψει αλλά δεν είναι οκ και κρίνετέ με όπως θέλετε.
    • Κοριτσακι μου κουραγιο και υπομονη. Ειναι επωδυνο να χανεις το μωρακι σου και μαλιστα ενω περιμενεις την αυχενικη να σου λενε οτι εφυγε. Κανε κουραγιο η διαδικασια που εχεις μπροστα σου ειναι επωδυνη. οταν τελιωσει παρε τον χρονο σου να συνελθεις και να ξανα σηκωθεις. Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια, μια ευχη να μην το ξανα περασεις ποτε ολο αυτο και του χρονου να κρατας αγκαλια το μωρακι σου.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...