Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

twiggy μου προσπαθω αλλα δυστηχως δεν φευγει τελειως απο το μυαλο.φυσα με εσυ και θα ηρεμησω πιο πολυ :-p:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* στο μωρουλακι σου

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σου ροζακι!!!

απολαυσε τη διαδικασια και ολα θα γινουν!!!! ;) καλη τυχη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλε παραλιγο να ξεχασω το σκορπινακι!!! μας ελειψες πολυ και χαιρομαι που ειχες τοσο ωραιο καλοκαιρι!!καλη τυχη απο εδω και περα, ψαξε το καλα το θεμα με τα κεντρα αρκετα εχεις ταλαιπωρηθει... ομως γιατι δεν εχεις ακομα περιοδο? δεν ρωτησες το γιατρο σου? ευχομαι συντομα να φτιαξουν ολα και η νεα προσπαθεια να ειναι και η τυχερη!!!! :) σε φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ....

ROSE ΒΑΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΥΜΑΠΑΣΧΟΥΜΕ!

LIL MOY....ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΧΙΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!

ΣΚΟΡΠΙΝΑΚΙ???

ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΝ ΘΕΣ....ΠΑΡΕ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΙΣΤΟΦΙΔΗ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΕΝΝΗΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ...ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΟΥ!ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΟΡΥΦΗ....ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ!ΨΑΞΕ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΞΑΝΑ!

ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝΑ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ!

ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ...ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΔΥΝΑΜΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μερεντονι,καιρο εχουμε να σε δουμε!!!ολα καλα;

σκορπινακι καλως ηρθες κι εσυ,ευχομαι να βγαλεις ακρη με τις εξετασεις σου και να δεις τι θα κανεις γενικα..ολα θα πανε καλα,δυναμη πολλη σου ευχομαι.

ροουζ και χουανιτακι φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφουουουουουουουουουυοουουου!!!!!!!!!και σε ολες τις κοπελες φυσικα..χουανιτακι με το καλο να αρχισετε παλι!και πολυ καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι καλό και επιτυχές ξεκίνημα!!!

Σκορπινάκι καλώς ήρθες και εύχομαι να ξεπεράστει γρήγορα το πρόβλημα που προέκυψε. Ελπίζω να μην χρειαστείς επέμβαση, να φύγει η κύστη και στη θέση της να έρθει ένα υγιαίστατο σποράκι!

LIL αφού το αποφασίσατε να την κάνετε την προσπάθεια, να σκέφτεστε μόνο θετικά και όλα θα πάνε καλά!

Μερεντούλα, Rose, Μαρικάκι, lagonisi και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια :-*:-*:-*:-*

Keep walking κορίτσια και στη γωνία περιμένουν τα σποράκια σας!

Φιλάκια πολλά και ένα μεγάλο ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε τι αγερι ειναι αυτο μεγαλοο αχχχχχχ να ειστε καλα εγκυουλες μου για το φυσηματακι σας.ε τι στο καλο ολες σας βαζετε τα δυνατα σας που θα παει θα μεινω και εγω καποια μερα..αμην Παναγιτσα μου!

χουανιτακι το σπορι ερχεται ετοιμασου ;)

σκορπινα ευχομαι να βρεις γρηγορα την ακρη με οσα προβληματα εχεις και γρηγορα να ερθει ενα γερο μωρακι στην κοιλιτσα σου.καλη τυχη %%-%%-%%-%%-%%-%%-

η σια μας ειναι καλα?χαθηκε παλι

αναστασακι μου γλυκο :-*:-*:-*:-*:-*

madi μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-* και φυσικα πολλα πολλα :-*:-*:-*:-*:-*:-* σε ολες σας @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα :YMHUG::YMHUG:

βλεπω μαζευομαστε σιγα σιγα, δεν εχω κουραγια ποια για τιποτα η ζεστη με εχει εξαντλησει κοριτσια.

Εδω Αθηνα εχουμε ψοφησει να δω ποτε επιτελους θα δροσισει λιγο, παω να κανω μια δουλεια και ιδρωνω αμεσως #:-s#:-s#:-s#:-s ειναι και λογω εγκυμοσυνης βεβαια δεν πηγα και πουθενα φετος ουτε 1 μπανιο στη θαλασσα δεν εκανα λογω των αιμοραγιων..

τελος παντων ελπιζω να αλλαξει συντομα ο καιρος να δροσισει λιγο αλλιως δεν με βλεπω καλα @-)@-)@-)

rose twingy xoyanitaki cuando mandi anastasia skorpina merenta x+m marikaki athanasia, levou

ξεχασα καμια ???? σιγουρα καποια θα ξεχασα

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα Σια τι να κανουμε.. υπομονη και το φθινοπωρακι ερχεται! κι εγω φετος 1 μπανιο προλαβα κι εκανα πριν την εξωσωματικη , μετα δεν με αφησαν να παω θαλασσα. Ας ειναι καλα το σπορακι ομως και δεν πειραζει!

χουανιτακι καλη αρχη!!!! φιλια σε ολες... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια και twiggy :-*:-*:-*:-*:-*

ας ειχα και εγω σπορι και ας μην εκανα ουτε ενα μπανιο δεν με ενοιαζε καθολου!!!λετε να θελει να ερθει χειμωνιατικα? :-p μακαρι να θελει :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalimera kai kali evdomada!

eimai kainouria stin parea sas kai pragmatika polu xairomai gia auto!!

prospathoume me ton andra mou na apoktisoume paidaki edo kai duo xronia alla dustusxos den ta exoume kataferei.

kaname mia spermategxusi to noemvrio i opia den petuxe, tin proti mas exosomatiki ton ianouario i opoia petuxe alla dustuxos to evmvrio pamlindromise kai deuteri exosomatiki se fusiko kuklo ton iounio i opoio dustuxos den petuxe!

prin pente meres ekana ti triti prospatheia exosomatikis me 2 emvrua pou eixame apo tin proti prospatheia. i emvruometafora egine me polus kalis poiotitas emvria me 8 kutara. Oles oi exetaseis pou exoume kanei den deixnoun tipota, apolutos fusiologika ola!

dustuxos apo tin apovoli kai meta me exei piasei mia emoni me tis arrosties kai sunexos pistevo oti kati exo, kati sovaro pou den mporei na ginei antillipto apo tis aples exetaseis!!

to xero oti me pianei panikos kai prospatho na eimai iremei alla ekei pou iremo ekei me xanapianei panikos!!

eimai stin anamoni mexri tin epomeni deutera kai i agonia mou einai megali!!ti deuteri mera tis emvriometaforas eida kati diafana ugra ta opoia me provlimatisan kai elaxista kafe!itan polu noris gia na einai aimataki emfyteusis alla o giatros pou eipe oti mporei kai na einai. Apo to savvato den exo apolutos kanena sumptoma kai oute i koilia mou ponaei, apla exo fouskoma!

to theloume toso pollu kai oi duo!!

xerete tipota sxetika me auta ta sumptomata?

sugnomi ean sas kourasa!!

sas euxaristo polu gia ti suntrofia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελαρες μου καλη σας μερα!

ηρθα και γω απο εδω να φυσηξω γκαστροσκονη!

φουφουφοφυοφυοφουφουφουφου!

twiggy μου πως παει η εγκυμοσυνη?καλη συνεχεια κοπελα μου!

ουτε και εγω εκανα μπανιο φετος ουτε σε θαλασσα ουτε και σε πισινα!

καλα να ναι το μπεμπε πανω απο ολα κι αυτα εχουμε καιρο να τα κανουμε!

σιουλαααα μου τι μου κανεις?μου χεις λειψει!ζεστες και δω, εχουμε τρελαθει!

χουανιτακι, cuando, rose σας ευχομαι ολα μα ολα να πανε τελεια με τις προσπαθειες σας και το συντομοτερο να μεινετε εγκυες!να χετε πιστη πανω απο ολα Στο Θεό και Στην Παναγία και θα ναι διπλα σας!

κανενα δεν ξεχνανε, να στε σιγουρες!

ILLIA σου ευχομαι να εχεις τα πιο θετικα αποτελεσματα της ζωης σου!ολα να πανε τελεια και τη δευτερα να χεις χαρμοσυνα και θετικα νεα!ολα καλα να πανε!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, είστε όλες καλά η να βάλω τις φωνές..

Εγώ είμαι καλά. Απογοητευμένη πολύ αγανακτισμένη, πικραμένη αλλά θα αντέξω. Προσπαθώ να προετοιμαστώ ψυχολογικά για φυσιολογική προσπάθεια προ άλλης μιας σπερματεχυσης προ μιας εξωσωματικής. Αυτό είναι το πρόγραμμα μας. Ο Θεός και όλοι οι Αγιοι ας είναι κοντά μας. %%-

girl84 μεγάλωσες άντε με το καλό να έχεις ομορφη τελειόμηνη εγκυμοσύνη. η Cuando απο ότι κατάλαβα δεν το πρόσεξες αλλά είναι εγγυούλα το κοριτσάκι μας. Οι υπόλοιπες θα είναι σε λίγο πολύ λιγο καιρό.

Rose μην το βάζεις κάτω έτσι??? %%-

Μαρικακι καλή δύναμη στις αποφάσεις σας. %%-

Illia να σου πάνε όλα κατε ευχήν κοπέλα μου. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!! %%-

Σε όλες μα σε όλες ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ %%-

Σας φιλώ... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου! Πως περάσαμε???

Δυστυχώς εγώ αδιαθέτισα στις 25/8...... ούτε οι διακοπές στην Μήλο δεν έκαναν το θαύμα τους... έχω αρχίσει να κατρακυλάω πάλι..... Δυστυχώς λόγω κάποιων υποχρεώσεων δεν μπορώ να κάνω τπτ κ θα χάσω και τον Σεπτέμβρη....

Ελπίζω να σας πήγαν κ να σας πάνε καλύτερα από εμένα!

**Αααα βέβαια περιμένοντας το καράβι να φύγουμε από Μήλο, ήρθε δίπλα μου μια γιαγιά Μηλιά κ μου λέει -Αν θέλεις να κάνεις μωρό να πάς στα θερμά λουτρά των αλυκών(έχει στην Μήλο που εκβάλει στην θάλασσα) όταν θα είσαι στην 12η μέρα κ τσακ θα πέσει το αυγουλάκι!!!!! κ τσακ να θα δεις το γιο ή την κόρη μετά!!!-

Δυστυχώς μου το είπε αφού έφευγα κι έτσι από δω κ πέρα θα αναστενάξει η Αιδηψός κάθε μήνα από τον Οκτώβρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρουλι για καποια αλλη κοπελα ηθελα να γραψω αντι για την cuando!

Απο τη βιασυνη μου εγραψα την cuando!

cuando μου πως παει η εγκυμοσυνη κοπελιτσα μου?

μαρικακι μου τι κανεις κοριτσακι μου?συνεχιζουμε τις προσπαθειες κοριτσακι μου?

καλη επιτυχια στις προσπαθειες ολων των κοριτσιων!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε όλα καλά?

Έχω να γράψω πολλές μέρες στο ποστάκι μας κι έχετε γράψει πάαααααρα πολλά........ Από τα λίγα που θυμάμαι θέλω να ευχηθώ στο Λιλάκι μας να πάνε όλα καλά με την εξωσωματική!!! Και να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα!!!!

ILIA εύχομαι και σε σένα καλή επιτυχία και τη Δευτέρα να έχεις τα θετικότερα αποτελέσματα της ζωής σου!!!!

Σιάκι πως πάει η ζέστη εδώ σήμερα φυσάει πολύ κι η θερμοκρασία έχει πέσει θυμίζει φθινόπωρο για τα καλά!!! Οπότε κάνε λίγο υπομονή κι έρχεται....

Μωρούλι καλή επιτυχία με τη σπερματέχυνση, εύχομαι σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα!!!!

Ελενάκιο βουρ στα λουτρά λοιπόν :lol::lol: Τι έγινε η πεθερά την εξόντωσες η ζεί ακόμη :lol::lol:

Εγώ πριν 2 μέρες έκανα τη 2η ενεσούλα arvekap και περιμένω να περάσουν άλλοι 4 μήνες υπομονετικά....

Rose, Twingy, Xouanitaki, Cuando, Mandi, Anastasia, Skorpina, Merenta, X+M, Marikaki Levou, Girl, Elenakioo, Morouli φιλιά πολλά σε όλες και στις εγκυούλες χαδάκια στις κοιλίτσες!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete? kalh evdomada na exoume, egw phga ston giatro kai mou ekleise rantevou gia 23 septemvriou na ginei h egxeirhsh opote anavalete h ekswswmatikh, vasika den exw apofasisei aki gia to kentro pou tha paw, ti proteinete eseis re koritsia? peite kamia gnwmh, thelw kapoion pou na ta paksei olla prin proxwrisei gia thn ekswswmatikh giati pleon den einai olla tyxaia gegonota osa exw perasei.

sas filw oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpina mou kalispera!!

ego vriskomai stin triti exosomatiki, i proti thetiki alla palindromise...

to giatro mou ton xero 13 xronia!!einai pano apo ola katapliktikos anthropos kai eina sto IVF GENETICS. ean xreiasteis plirofories, pes mou na sou steilo PM.

tha xaro polu!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

ILLIA καλως ήρθες στο παρεάκι μας! Σε βλέπω όμως με το που ήρθες να μας εγκαταλείπεις αμέσως και να μεταφέρεσαι στο παρεάκι με τις εγκυούλες!!!! :D Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου και την Δευτέρα θα μπεις πρωί πρωί να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα! Σε αυτό το ποστάκι μαλώνουμε και η αναστασία τραβάει κοτσίδες σε όποια πεφτει ψυχολογικά και ανχώνεται. :lol: Για αυτό λοιπόν αν τα θέλεις τα μαλάκια σου προσπάθησε να ασχοληθείς με ότιδήποτε άσχετο μπορείς και μη κάθεσαι να αναλύεις συμπτώματα γιατί είναι σχεδόν ίδια με τις περιόδου. Ξέρω ότι είναι δύσκολο αυτό που σου λέω αλλά κάνε την προσπάθεια σου. Όλες πέσαμε στο τριπάκι αυτό των συμπτωματων αλλά καμία δε τη βοήθησε. Βγες, κάνε βόλτες, δες τηλεόραση, διάβασε βιβλία, αρκεί να αποσπάται η προσοχή σου! Μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία και ένα μεγάλο ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

Μωρούλι το κεφάλι ψηλά και θα το πιάσετε το σπόρι! Σας παίζει κρυφτούλι αλλά που θα πάει θα βαρεθεί και θα το τσακώσετε! :-*

Ελενάκιο, αφού θέλει λουτρά το μωρό για να έρθει, ε τότε μη του χαλάς το χατίρι! Τώρα το φθινόπωρο με τη δροσούλα ευκαιρία είναι για βολτούλες!

Σκορπίνα εύχομαι όλα να πάνε καλά με την επεμβασούλα και αφού αναρώσεις να συνεχίσετε τις προσπάθειές σας με επιτυχία!

Σε όλα τα κοριτσια που περιμένουν ένα ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ και πολλά πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΟΣΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ!!! ΕΓΩ ΛΕΙΠΩ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΒΟΥΤΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥΣ, ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ;

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙΜΗΣΑ ΔΕΟΝΤΩΣ.... ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ.... ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΔΙΠΛΗ!!!! ΘΑ ΞΕΡΩ ΣΤΙΣ 09/11. ΑΣ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ. ΕΧΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΣΠΡΑ ΥΓΡΑ. ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ; ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ.

ILLIA ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΟΥ. %%-

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ.

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.....μαζευόμαστε σιγά σιγά ε??? :D:D

Twiggy και quando...μην αγχωνεστε ολα θα πάνε καλα!!

Εlenakio...τρεχα στα λουτρά......εκτός του οτι ισως κανουν καλό στο θέμα μας....ειναι και η απολύτη χαλάρωση που σου προσφερουν..

skorpina μου πολύ λυπάμαι που θα κανεις επεμβαση.... :(

Εγω πηγα στον γιατρό που σου ειχα πει......και μου έβαλε να κανω άλλες 10 εξετασεις επιπλέον...ενω ο πρώτος ηταν στον κόσμο του!

Μάλλον θα κάνω προσπάθεια τον Οκτωβριο...θα δούμε......

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια.....και καλή εγκυμοσύνη στις εγκυούλες μας!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, είμαι καινούργιο μέλος στην όμορφη παρέα σας !!! Έυχομαι σε όλες μας το πολυπόθητο να μας έρθει πολύ σύντομα !!!

Εγώ προσπαθώ κάτι περισσότερο από χρόνο αλλά ο πελαργός μας έχει χάσει μάλλον το δρόμο .... :lol:

Θα ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας για το εξής: Περίμενα περίοδο 15 Αυγούστου - έχω κανονικότατο κύκλο 29 ημέρες - αλλά μία εβδομάδα πρίν δλδ 6 Αυγούστου το πρωί είχα 2-3 ροζκαφέ σταγονίτσες. Μετά τίποτα, μια εβδομάδα καθαρή και στις 16 Αυγούστου μου ήρθε κανονικά περίοδος.

Από τις 10/08 και για δύο εβδομάδες είχα αναγούλες κατά τη διάρκεια της ημέρας.

Τι να υποθέσω ?? Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης ?? Δε θέλω πάλι να μπω στη διαδικασία να κάνω τεστ διότι στο παρελθόν έχω απογοητευτεί κάποιες φορές. Από την άλλη που στριφογυρίζει η σκέψη στο μυαλό καθημερινά? Τι λέτε αξίζει να κάνω τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandrin, kalosorises stin parea mas...

pistevo pos kalutera einai na perimenes na parasoun oi meres gia na deis ean tha sou erthei i periodos sou.

sumvainei kamia fora to kalokairi na doume kapoies stagones kafe, oi opoies mporei na einai kai apo tin epafi!

giati de milas kai me to giatro sou na sou pei kai autos ti gnomi tou??

sou euxomai pantos akoma kai den eisai akoma suntoma manoula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sandrin, kalosorises stin parea mas...

pistevo pos kalutera einai na perimenes na parasoun oi meres gia na deis ean tha sou erthei i periodos sou.

sumvainei kamia fora to kalokairi na doume kapoies stagones kafe, oi opoies mporei na einai kai apo tin epafi!

giati de milas kai me to giatro sou na sou pei kai autos ti gnomi tou??

sou euxomai pantos akoma kai den eisai akoma suntoma manoula

Illia ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. Εύχομαι κ σε εσένα τα καλύτερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...