Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

Νασια μου, απέναντι απο τον σκορπιο είναι το νυδρι,το πορτο κατσίκι είναι τέρμα θεού,στην άλλη άκρη του νησιού.σχετικά κοντά στο νυδρι είναι το κάθισμα κι αγ Νικήτας . Τι μου θύμησες τώρα?! Στο τέλος θα μελαγχολησω που δεν μπορω να πάω φέτος. Πάντως όλο το Ιόνιο έχει απίθανες παραλίες κι όλη η Ελλάδα βέβαια. Στην Μύκονο πάντως δεν μου άρεσαν οι παραλίες και στην κρήτη ήταν χάλια κάποιες που πήγα. Α, στην ελαφονησο και στην μήλο θέλω να πάω.

Άννα Μαρία μου, να έχεις θετική σκέψη και μην σε προβληματίζει τπτ.

Όσο για το ρετιρέ ,θέλω να το δω γιατί όντως εμείς μεγαλώσαμε με αυτους τους χαρακτήρες . Είναι όπως οι παλιές ελληνικές ταινίες. Εμένα μου αρέσουν και οι απαρεδεκτοι,οι δυο ξένοι(δεν χοτραινω ντενυ Μάρκορα και φλόρα)!κι απο τα πιο νέα το είσαι το ταίρι μου(οι ατάκες του Λάζαρου),οι σαββατογεννημενες, τα παρά πέντε..κα. Δεν έτυχε ποτε να δω τουρκικά και μεξικανικα έκτος απο τότε που ήμουν πολυ πολυ μικρή και καμία φορα χάζευα κι εγω με την μαμα μου την εσμεραλντα και την Μαρία της γειτονιάς..

Θεέ μου, τι εποχές!αχχ μεγαλώσαμε και κοντευουμε να γίνουμε Μανούλες, κάποιες είναι ήδη , και νιώθω ότι πέρασαν τα χρόνια σαν νεράκι. Τον άλλο μήνα κλεινω τα 29 κι ακόμα νιώθω 18! Άραγε όταν με το καλο έρθουν στον κόσμο τα παιδάκια μας , πάλι θα περνάνε γρήγορα τα χρόνια και θα λέμε αχ ποτε μεγάλωσαν?!

Θα ρωτήσω κάτι τώρα που μπορεί να είναι και βλακεία αλλα εσείς που είστε ήδη Μανούλες νιώθετε διαφορετικά σε σχέση με την ηλικία?δλδ όταν γίνεσαι μητέρα πως νιώθεις?τι αλλάζει?εγω πάντως πιάνω τον εαυτό μου τον τελευταίο καιρο να αγκαλιαζω τα ρουχαλακια που αγορασα για το μωρακι μου,να τα χαιδευω σαν να τα φοράει ήδη το καμάρι μου..ξαφνικά δεν με ενδιαφέρει ένα νέο ζευγάρι γόβες και προτιμώ φορμακια με ζωακια.. Είναι φυσιολογικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αγγελική εμένα μου αρέσουν όσα αναφέρεις, εκτός από τους Δυο ξένους. Δεν το αντέχω, όλοι παίζουν σαν υστερικοί και κανείς δεν είναι πραγματικός άνθρωπος. Τώρα θα μου πεις, άμα ήταν να βάζουν συνηθισμένους ανθρώπους, τι γέλιο θα βγάζανε; Είναι τραβηγμένο απ' τα μαλλιά όμως, και πολύ υπερβολικό. Τα άλλα που αναφέρεις μου αρέσουν πολύ. Όσο για τα βραζιλιάνικα και λοιπά λατινοαμερικάνικα, εμείς παλιά βλέπαμε φανατικά την "Ιζάουρα" και τη "Μικρή κυρία", όχι μεταγλωττισμένα εννοείται, επειδή είχαμε μόνο ένα κανάλι! Καλά, όταν λέω παλιά, εννοώ δεκαετία 80, τότε που βαφτιζόταν η Αθηνά Ωνάση!!!

Όσο για τις γόβες, τι να σου πω, εμένα νορμάλ μου φαίνεται, αφού ποτέ δεν ασχολήθηκα με ρούχα και παπούτσια. Τώρα ανάμεσα σ' ένα καλό βιβλίο και σ' ένα φορμάκι με ζωάκια... εεεεεεεε..... θα την πω την αμαρτία μου... το προτιμώ το βιβλίο!!! Φτου μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggt η Λευκάδα είναι τέλεια, πήγα πριν πάαααααααρα πολλά χρόνια (να φανταστείς εκείνο το καλοκαίρι βάφτιζαν την Αθηνά Ωνάση στον Σκορπιό),

Καλά, όταν λέω παλιά, εννοώ δεκαετία 80, τότε που βαφτιζόταν η Αθηνά Ωνάση!!!

Άννα Μαρία μου δεν έκρυψα ΠΟΤΕ την ηλικία μου....ούτε και ντρέπομαι να την πώ......είμαι γεννημένη το 1975!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πολυλογουδες κουτσομπολιτσες δεν προλαβα να κοιμηθω λιγο κ ποσα γραψατε??????? :o:o:o:shock:

αχ πολυ ζεστη βρε κοσιτσιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολη μερα δουλευει το κλιματιστικο κ το σβ ηνω κατα τις 7 που ανοιγω κ τα μπατζουρια κ μετα παλι ολο το βραδυ που ξαπλωνω!!!!!!!δεν αντεχω φετος!!!!!!!!

απο σιριαλ που λετε το δυο ξενους καποτε το εβλεπα τωρα ομως μου τη σπαει αφανταστα,οπως επισης κ τα τουρκικα με νευριαζουν τοοοοοοοοοσο!!!!!!!!!!!!!!

μου αρεσαν πολυ ομως τα μεξικανικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τρελενομουν γι'αυτα κ δεν τα εχανα!!!!!τωρα ομως εχει κατι χρονια να βαλει,μας εχουν πρηξει με τα τουρκικα!!!!!!!!! :roll::roll::roll::roll:

νασιουλα μου κ εσυ μονιμως στη μπανθερα,ε????κ εγω μια απ'τα ιδια!!!!!.......!!!!!μετα θα στειλω τα παιδια κατω στη μαμα μου για να κανω μπανακι να το ευχαριστηθω κ ενα γενικο ξυρισμα, αφου πρωτα ριξω ενα σκουπισμα κ σφουγγαρισμα!!!!!!!

αντε θα πας κ την βολτιτσα σου!!!!!!!!! τι καλα!!!!

αννα μαρια μου καποια στιγμη θα φυγει αυτο το παλιομικροβιο!!!!!μια ετσι μια αλλιως το ννινακι σας , ε????σας κανει ναζακια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αγγελικη μου ευτυχως μεσα το εχουμε βαψει πριν κανα μηνα!!!!τωρα περιμενουμε να τελειωσουν εξω με τα πλακακια (στη βεραντα στο τοιχιο γυρω γυρω το ειχαμε αφησει ετσι ενω χρειαζοτανε πλακακι...), κ απο βδομαδα θα ξεκινησουμε εξω (ο αντρας μου δηλαδη). ε πιστευω μεχρυ την παραπανω βδομαδα στη γιορτη μου να εουμε τελειωσει!!!!!!!!!

οσο γι'αυτο που λες κ εγω προτιμω να παιρνω κατι για τα παιδια μου παρα για εμενα. υπαρχουν βεβαια κ φορες που προτιμω να παιρνω για μενα (εννοω καλλυντικα ειδη περιποιησης, ε κ κανα ρουχακι).

στη λευκαδα εχω παει δυο φορες (μια οι δυπο μας με τον αντρα μου κ την αλλη μαζι μας ηταν κ η κορη μου) μου αρεσε παααααααααααρα πολυ, θα ηθελα να ξαναπαω (χωρις τα παιδια βεβαια)!!!!!

ααααααχχχχχχχχχχχ δεν θα μεγαλωσουνε????.........σε πεντε χρονακια θα ειμαστε μια χαρα κ θα κυκλοφορουμε ακομα πιο ανετα με τον αντρουλη μου!!!!(ετσι του λεω για να περνουμε κουραγιο!!! χαχαχαχααχα)

ουουουουουφφφφφφφ επιτελους τελειωσα!!!!!!!!!!!!!!απο τις 5 η ωρα πολεμαω να το γραψω ολο αυτο κ μια το ενα μια το αλλο με τα παιδια...................!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ααααααααα ξεχασα να σας πω, τι μου ειπε η κορουλα μου κ ελιωσα μιλαμε!!!!!!!!!!

επειδη της λεω συνεχεια πως ειναι η μονακριβη μου, το μεσσημερι που ειχε ερθει κ ειχε ξαπλωσει μαζι μου στο κρεβατι γυρναει κ μου λεει '' μαμα εισαι η μονακριβη μανουλα μου!!!!!!!'' ε ελιωσααααααααααααααα λεμε, κ με πηραν κ τα κλαματα!!!!!!!!

αχχχχχ η πριγκιπισσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε να μη σας ζαλιζω, τα λεμε το βραδακι

ΒΥΕ κουκλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, πού χαθήκατε όλες;

Εγώ κάθομαι στο γραφείο γιατί ο άντρας μου αποφάσισε ότι θέλει να δει τον Εφιάλτη στο δρόμο με τις λεύκες, κι εννοείται ότι δεν υπάρχει περίπτωση να καθίσω από κει, ακόμα κι αν δεν κοιτάω! Δε θα κοιμηθώ για τρεις βδομάδες! Θυμάμαι σε κάποια φάση είχαμε δει το Ring, το ορίτζιναλ, το γιαπωνέζικο, σε μια προβολή στη Φοιτητική Εστία, και τις πρώτες μέρες όχι μόνο φοβόμουν να κοιμηθώ, αλλά δεν μπορούσα να μείνω μόνη μου στο σπίτι ούτε μέρα! Και τα βράδια κοιμόμουν ή με τον άντρα μου (τότε φίλο μου) ή με τη συγκάτοικό μου! Τώρα θέλω να πάω στο σαλόνι να πάρω το βιβλίο μου και φοβάμαι μηπως δω καμιά τρομακτική σκηνή.

Νάσια, πλάκα κάνω για την Αθηνά Ωνάση βρε! (θα φταρνίζεται η κοπέλα τόσες φορές που την αναφέραμε!). Ήθελα να προσδιορίσω σαφώς τη χρονική περίοδο που ήρθαν τα πρώτα βραζιλιάνικα στην Κύπρο! Τότε είχαμε μόνο ένα κανάλι, οπότε τα βλέπαμε αναγκαστικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα κι εγώ από την βόλτα!!!!!!! Είμαι πάαααααααρα πολύ γκαντέμω τελικά.......περίμενα πώς και πώς να πάμε βολτίτσα με τον άντρα μου στον Μαρμαρά, να ξεσκάσουμε λίγο.....και το αποτέλεσμα?????? Με έπιασε διάρροια και γυρίσαμε άρον άρον!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Άννα Μαρία μου ήθελα να'ξερα την Ιζάουρα που στο καλό την θυμήθηκες????????? Πωπω κι εμείς το βλέπαμε (την εποχή των δεινοσαύρων) στην ΕΡΤ!!!!!!!!!!!!!!!! Θυμάμαι κάτι αλησμόνητα καλοκαίρια στο χωριό του πατέρα μου, έξω από την Λαμία (πάνω στον Τυμφρηστό) με την ασπρόμαυρη ΤιΒι να ξεστραβωνόμαστε (από τα πολλά παράσιτα) να δούμε την Ιζάουρα!!!!!!!!! Τί μου θύμησες τώρα!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Πού είστε κοριτσάκια??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ολες απουσες αποψε ε??δεν πηραζει...

εγω μπηκα απ'το κινητο τωρα.εχω ξαπλωσει εδω κ ποση ωρα κ δεν με παιρνει με τιποτα οτ υπνος,ενω νυσταζω αφνταστα!!!ασε που εφαγα κ κατι μελιτζανες κ μου κατσανε καπως,ακομα να τις χονεψω!...νιωθω την κοιλια μου τουμπανο δεν μπορω να γυρισω!!!

ωχ κ το πρωι εχω κ τα φαντασματακια μοτ που ξυπνανε απο τις 8 - 9 κ ποιος σηκωνετε.....!

Νασιουλα μου δεν ευχαριστηθηκες τη βολτουλα σου ε?πω πω τι σε πηραξε βρε κοριτσακι μου??

Αννα μαρια εγω καποτε (πριν 3 - 4 χρονια)εβλεπα πολυ θριλερ.μαζευομασταν παρεουλα στα σπιτια κ βλεπαμε.τωρα ομως,νααααααα μου παει,δεν ξερω αλλα εχω γινει πολυ φοβιτσιαρα!!!

αντε ονειρα γλυκα ομορφιες μου!!

Ελπιζω να κοιμηθω κ εγω αποψε...!

τα λεμε αυριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koyklitses ............exthes xathika den mphka ksana apo to prwi giati eleipa olh thn mera mexri tis 1 to vrady mia xara perasa pswnia kafe kai to vradaki pshsame se filoys.............

koritsia moy kai egw apo perisi thymame poy epeina kryo gala kai kapws htan pio kala to stomaxi apo tis kaoyres...........ti na kanoyme ypomonh gia ta mwroylia mas meta tha einai ola parelthon kai tha ta nostalgoyme eimai sigoyrh...........

ta filia moy se oles tis koilitses ................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγκυουλίτσες!!!!!!!!!!!!!!

Πρωινή πρωινή πάλι σήμερα.....ο άντρας μου δουλεύει πάλι πρωί και σηκώθηκα κι εγώ....θα είμαι αραχτή σήμερα, τις δουλίτσες μου τις έκανα εχθές, ένα φαγητό θα φτιάξω μόνο αργότερα! Τί ζέστη πάλι!! Ο ήλιος ζεματάει κι ακόμα είναι πρωί...φανταστείτε τί θα γίνει το μεσημέρι!!!!!

Μίλησα και με την κορούλα μου πριν λίγο.....καλά, ούτε να με φτύσει το βλαστάρι μου!!!!!!!!!!!!!!! Καλοπερνάει με τους γονείς μου, όλη μέρα βόλτες και παιχνίδια.....σιγά μην θέλει να γυρίσει......μου έλειψε το σκατουλάκι μου!!!!! Την ρώτησα αν της έλειψε η μανούλα και να πάω να την πάρω και εισέπραξα ένα μεγαλοπρεπέστατο ΟΧΙ!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Φιλάκιαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alhmera nasiaki moy .mia xara h koroyla e?? xaxaxaxaxxa.

kai egw exw mastoyroys sto spiti opote apo tis 7/30 exw shkwtheis ....

emeis shmera tha kanoyme kotopoylaki rolo ston foyrno me patatoyles ........

kai exthes phra ta pagwta poy exei vgalei o giwths na ftiaksw na doyme pws tha ginoyn tha sas pw to apogeyma poy th einai etoima ..aaaaa phra kai xwnakia poy moy aresoyn gia na to trwme ..............

paw na ta ftiaksw twra .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία Νία μου....όταν είναι έτοιμα στείλε κανένα κι από δώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μα τί λιγούρα που είμαι.......και μ'αρέσει που σκεφτόμουν από σήμερα να προσέχω λίγο περισσότερο την διατροφή μου (και να ελαττώσω και το αλάτι) γιατί από δω και πέρα θα πάρουμε πιο εύκολα κιλά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε γλυκουλες μου??????????οι κοιλιτσες??????

εγω ευτυχως, ξυπνησα κατα τις 9 σημερα.οντως πολυ ζεστη κ παλι κανει σημερα.το απογευματακι θα αφησω τον αγγελο στη μαμα μου κ θα παω με την αννουλα μου σε μια θεια μου, να καθισουμε λιγο!!!!!!!!!!!!

θα ειναι εδω κ ο μαστορας με τον αντρα μου κ τον πατερα μου, ευκαιρια για βολτιτσα τα κοριτσια!!!!χαχαχαχαχα

νιακι μου τι κανουν τα μωρακια σου καλη μου???????κ εσυ μαστορα εχεις ε??????περιομενουμε να μας πεις πως βγηκαν τα παγωτακια σου!!!!!!!!!!

νασιουλα μου παλι πρωινη ε?????νατα νατα η κορουλα σου καλοπερναει με τους γονεις σου εκει κ δεν θελει να φυγει!!!!!!!!!αστη καλα ειναι , να ξεκουραστεις κ εσυ λιγακι!!!!!!!!!φιλακια στη μικρουλα σου κορουλα!!!!!!!!

κοριτισα το τι εχω φαει απο το πρωι που σηκωθηκα δε λεγεται........μια τυροπιτα, ενα κρουασαν , λιγο κεικ σοκολατας (μςε λιωμενη σοκολατα) !!!!μιαμμμμμμμμμμμμμ μιαμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μες στις θερμιδες μιλαμε!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν πειναγα (ημουν τουμπανο απ'το βραδυ ακομα)αλλα τα εφαγα ετσι!!!!!! :shock::roll::roll::shock:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτισα το τι εχω φαει απο το πρωι που σηκωθηκα δε λεγεται........μια τυροπιτα, ενα κρουασαν , λιγο κεικ σοκολατας (μςε λιωμενη σοκολατα) !!!!μιαμμμμμμμμμμμμμ μιαμμμμμμμμμμμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μες στις θερμιδες μιλαμε!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα

δεν πειναγα (ημουν τουμπανο απ'το βραδυ ακομα)αλλα τα εφαγα ετσι!!!!!!

Κι εγώ έφαγα δύο φέτες μερέντα και γάλα!!!!!!!!!!!!!!!! Κατά τα άλλα διατροφή....... =))=)) Και να σκεφτείς ότι το έντερό μου είναι ακόμα χάλια από χθές.......αλλά της μικρούλας μάλλον της άρεσε η μερέντα γιατί τώρα κάνει γυμναστική και τεντώνεται.....

Βολτίτσα με την κορούλα ε Ηλιαννάκι μου???? Τί καλά!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Πρωινές-πρωινές βλέπω! Εγώ ξύπνησα απ' τις 8.15, πήρα τηλέφωνο στην ψαραγορά να παραγγείλω ψαράκια, γιατί μέχρι το μεσημέρι που πηγαίνω να ψωνίσω τελειώνουν, ξανάπεσα, δε με έπαιρνε ο ύπνος, πήγα να ξανακοιμηθώ κατά τις εννιάμιση και χτυπάει το τηλέφωνο του άντρα μου... Τα νεύρα μου! Κάθε φορά που πάω να κοιμηθώ χτυπά ή το τηλέφωνο ή το ξυπνητήρι του. Ευτυχώς μπόρεσα και ξανακοιμήθηκα.

Εκνευρίστηκα κιόλας, γιατί είχε κανονίσει να πάει με ένα φίλο του σε μια συναυλία στη Λεμεσό, τον παίρνει αυτός χτες το απόγευμα και του λέει "μήπως να πάμε για μπίρα και μεζέ;" για σήμερα, ενώ είχαν κανονίσει για τη συναυλία, και τον παίρνει σήμερα στις εννιάμιση το πρωί και του λέει "πάμε για κανένα μπανάκι, γιατί με βάλανε έφοδο το βράδι (είναι στρατιωτικός) και δεν θα μπορέσω το βράδι για τη συναυλία". Και τώρα θέλει να πάει μόνος του και αγχώνομαι...

Νάσια, εμείς βλέπαμε αρχικά Ιζάουρα και μετά Μικρή Κυρία, με τους ίδιους ηθοποιούς! Θυμάμαι που την έβλεπε όλη η Κύπρος, αφού δεν υπήρχε άλλο κανάλι, και μάλιστα, μια φίλη μου όταν έκαναν αταξίες, τους έβαζε η μάνα τους τιμωρία να μη δουν Ιζάουρα!

Ηλιάννα, καλά, πώς τα έφαγες όλα αυτά πρωινιάτικα; Εγώ έφαγα, για μαντέψτε!!! ψωμοτύρι!!!!! Μετά θα φάω λίγο ψωμί με ταραμά και για μεσημέρι το μενού έχει μπαρμπούνια και πατατοσαλάτα!

Νία, καλή φάση ακούγεται το παγωτό, αλλά αυτά τα έτοιμα, που είναι σκόνη και το φτιάχνεις τα φοβάμαι λίγο. Σκεφτόμουν να έπαιρνα παγωτομηχανή να φτιάχνω δικό μου παγωτό με φρέσκο γάλα και φρούτα, αλλά τώρα πού λεφτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μου αγορακι εεε?????????γερο να ειναι κοπελα μου και δεν μασ ενδιαφερουν τα φυλα .............αν στο αλλαξει παλι δεν πειραζει............εγω μαλλον στην β επιπεδου να το μαθω γιατι ο υπερηχος στο ιατρειο δεν ειναι και πολυ καλοσ και ετσι παλι στο ιασω θα παω για την εξεταση και εκει θα τα δουμε πια....τα πιπακια η τα τσουτσουνακια χαχαχαχαχχα...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νά ´μαι κι εγω!

Τι κανουν οι όμορφες κοιλιτσες?

Εγω σήμερα είχα πολυ τρέξιμο.όπως κάθε Σάββατο βέβαια!ξυπνησα στις 7 αλλαξα σεντόνια,σκουπισα, σφουγγαρισα, ξεσκονησα , έβαλα δυο πλυντήρια, απλωσα ρούχα ... Έκανα μια γενική τελοσπαντων..το σπίτι μου είναι διοροφο και μισω την σκάλα .. Πάνω κάτω όλη μερα κουραστικά. Δεν αντέχω άλλο. Έχω και σιδερωμα και ήθελα να πάω και σουπερμάρκετ και να μαγειρεψω αλλα δεν μπορω να πάρω τα πόδια μου..είναι κι αυτη η ζέστη... Αχ.. Θα πάω να ξαπλωσω λιγάκι..

Καλή ξεκούραση σε όλες σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, πώς αντέχετε και κάνετε τόσες δουλειές; Εγώ σήμερα απλά πήγα μέχρι την ψαραγορά με το αμάξι (πολύ κοντά στο σπίτι μου), έφτιαξα πατατοσαλάτα, έπλυνα ένα τηγάνι, και νιώθω ψόφια!

Είμαι σα ζαλισμένο κοτόπουλο από τη ζέστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε σημερα κοριτσια?Εγω βραζωωωωω!!!Ζεστη λεμε και δεν ξερω σε πιο δωματιο να παω να δροσιστω!

Σημερα ειχαμε και ενα γαμο αλλα δεν πηγαμε, με τοση ζεστη τεχνιτες αναπνοες θα μου εκαναν!!!Εχω απο το πρωι πινω συνεχεια νερο, πολυ νεροοοοοοο!!!!Οσο για δουλειες σημερα ουτε για αστειο.Το πολυ πολυ καμια βεραντα να δροσιστουν και τα ποδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou!!!!!!hrtha kai egw molis apo to eksoxikooooooooooo milame trelli zesth re koritsiaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!synexeia phgaina sthn vrish kai erixna nero se xeria podia........... :?:?:?:?:? drama h katastash kai lene oti thn trith tha kanei 40aria!!!!!!!pwpw.....tn vapsame!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

kata ta alla ola kala........o mpempis exei ginei poly drastirios....kanei kati eksogomata sthn koilia allo pragma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?Η ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ?ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΝΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ....ΧΘΕΣ ΟΛΟ ΜΕ ΠΕΤΟΥΣΕ Κ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ.ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΕΙΧΕ ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΚΑΘΙΣΑΜΕ ΣΕ ΞΑΠΛΩΣΤΡΕΣ ΜΕ ΟΜΠΡΕΛΑ Κ ΚΑΗΚΑ Η ΚΑΗΜΕΝΗ Κ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΠΟΣΟ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ...ΚΑΗΚΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΠΛΑΤΗ Κ ΠΟΝΑΩ ΒΑΖΩ ΝΙΒΕΑ Κ ΜΠΕΠΑΝΘΟΛ ΜΗΠΩΣ Κ ΣΤΡΩΣΩ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΙΣ 6 ΕΠΛΥΝΑ ΠΙΑΤΑ ΣΥΜΑΖΕΨΑ Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΡΕΜΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΩ.ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΠΙΤΙΚΗ ΠΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΑΖΙ Ε?ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ Ε?ΚΡΙΜΑ......ΕΧΑΣΕΣ ΤΙΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΣΤΙΝ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΑΚΙ!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΣΟΥ?ΤΙ ΕΦΑΓΕΣ?

ΝΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ Ο ΜΑΣΤΡΟΧΑΛΑΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙ Ε?ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Muriamaki αν πηγαινα στο γαμο με αυτη τη ζεστη θα με μαζευαν με το κουταλακι και το ειχαν και 17.00 η ωρα μες την νταλα!!!Μαλλον να αυτοκτονησουν ηθελαν.Δεν ηταν και πολυ κοντινος φιλος και ετσι δεν πειραζει, θα παμε στο σπιτι να τους ευχηθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

myrim mou kai egw eixa kaei to prwigoumeno savato sta podia.....forousa olosomo rouxo sortsaki kai ekapsa ta mpoytia mou.....den eixa valei antiliako vevea alla thn kyriakh pou phga kai ekana kanonika mpanaki kai evala antiliako den kaika katholou!!!!!vevea eixa antiliako me deixth 50 :shock::shock::shock::shock::shock:

vaze kremoules twra kai kalytera bepanthol....kai ypomonh!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΣΤΙΣ 5 ΒΡΗΚΑΝΕ ΜΕ ΣΤΙΝ ΚΑΨΑ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΕΝΑ....ΕΓΩ Ν ΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΒΡΑΔΑΚΙ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ Κ ΔΕΝ ΠΗΓΑΤΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΖΕΣΤΗ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΚΑΕΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΛΙΑΚΟ ΔΕΙΚΤΗ 15 ΕΙΧΕ ΓΙ¨ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΗΚΑΚ ΗΜΟΥΝ Κ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΟΜΠΡΕΛΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΜΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ?ΗΡΘΑΝ ΟΛΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eee kai egw katw apo omprela asta alla kaiei poly o hlos...

ola ta pragmatakia mas einai ok!!!twra menoun mono ta sentonakia gia thn kounia to sidero gia thn kounoupiera kai oi panes mas :D:D:D:D

prepei na ksekinisw apo vdomada ta plisimata kai sideromata sta pragmatakia mas.....eee kai meta na stisoume thn kounia sto dwmatio mas kai na tiaxoume ta pragmata sta syrtaria......... :D:D:D:D

pwpw otan valoume thn kounia sto dwmatio tha trelathw....tha anupomnw akoma pio poly,,,, :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...