Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχ αυτά τα κιλά Νο2...


Recommended Posts

hello girls....nai nai piga kai eutyxws katharisa teleiws!!!

eidame kai ta augoulakia tou mina...ante na doume ;););)

loipon ta xthesina mou...

prwino:2 pagwtakia mini mikroulia

mesimeriano:1 kommati fileto kotopoulo me 3-4 patates tiganites

apogeumatino:1 mpanana

vradino: miso tost me kaseri +ntomata

auta :D:D:D

niwthw ena fouskwma pantws sthn koilia kai h zygaria deixnei parapanw...logika logw autou e??? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 598
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να μαι και εγω,Μαρινακι χρονια πολλα πολυχρονη,αν και λιγο καθηστερημενα αλλα δεν μπηκα καθολου τις τελευταιες μερες,χαιρομαι που εισαι καλα,ευχομαι καποιο απο τα αυγουλακια σου να γινει μωρακι και σε 9 μηνες να το κρατησεις αγκαλιτσα!!

Αννα Μαρια που χαθηκες;;;εσυ συνηθως δεν κανεις τετοιες απουσιες,μονο να ειστε καλα!!!!

Βαρβαρα το παιδακι σου ποσο ειναι δεν μου ειπες;;;

χθες εφαγα αρκετα δεν γραφω,εχουμε πανυγηρι σημερα του προφητη Ηλια στο χωριο μας και χθες εψησε η πεθερα μου και φαγαμε το βραδυ,κεμπαπ,πατατες,γιαπρακια(λαχανοντολμαδες)και χιλια δυο αλλα,τελοσπαντων δεν δικαιουμε και εγω μια παρασπονδια;; :o;) μη με μαλωσετε

πολλα φιλια κοριτσια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraa

katerina kala ekanes kai efages tora omos prosexe ligo. to mwro moy einai 6mish mhnon. agoraki einai

marina den iksera pos thes na kaneis moraki soy eyxomai syntoma na ginei pragmatikothta.

exthes

gala me fitness

ligo peponi

maroylosalata me kolokythia k melitzanes tigani :o:o

1 nektarini

1 tost me mavro psomi filadelphia zampon tyri k ntomata.

marina ti proino einai ayto kale???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraa

katerina kala ekanes kai efages tora omos prosexe ligo. to mwro moy einai 6mish mhnon. agoraki einai

marina den iksera pos thes na kaneis moraki soy eyxomai syntoma na ginei pragmatikothta.

exthes

gala me fitness

ligo peponi

maroylosalata me kolokythia k melitzanes tigani :o:o

1 nektarini

1 tost me mavro psomi filadelphia zampon tyri k ntomata.

marina ti proino einai ayto kale???

na sai kala koukla mouu!!!

giati ti exei to prwino mou kale???lew na trww etsi prwi pagwtakia gia na drosizomai :roll::roll::roll:

ep ep ep ti vkeow???melitzanes tiganites????poses efages???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα στις ...κορμάρες πια!!!

τι κάνετε ολες οι συμπάσχουσες;;;;

ελπίζω να τα καταφέρω κι εγώ κ να επανέλθω δυναμικά στην παρέα κ στην προσπάθεια.... γιατί ξέφυγα πάρα πολύ τελευταία!

ξεκίνησα δουλεια, τρέχω να προλάβω δουλειά, σπίτι, μωρό....όλα! δυσκολεύομαι ακόμη να προσαρμοστώ γι αυτό κ χάθηκα!

έχω πάρει 2 κιλά αυτό το διάστημα κ νιωθω απαίσια! δεν μπορώ να σταματήσω να τρώω βλακείες...δεν ξέρω τι έχω πάθει...

θέλω τη βοήθεια κ τη στήριξή σας πάλι!

ελπίζω να τα καταφέρνω να μπαίνω λίγο από τη δουλειά το πρωί....

τι κάνετε λοιπόν;;;;

ΚΑ1 τι κάνεις;τα παιδάκια;;; τα κιλάκια πως πάνε;;;;συνεχίζεις τις νοστιμότατες συνταγούλες;;;

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ τι κάνει το μωράκι μας;;;ολα καλά;;; πόσο είσαι τώρα;;;αγοράκι μάλλον;;;

thalassa πως είσαι;;; θα τα χάσουμε, που θα πάει...

φιλιά κ στις υπόλοιπες κοπέλες!

εγώ τώρα ξεκινάω απ τα 55 με στόχο τα 52,,,,

ωχ πολύ δύσκολο μου ακούγεται....

καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

marina to katalava vre

eleni edo eimaste emeis ti einai 3 kila oeo?alhtheia giati thes na ta xaseis ase kai tipota piasimata

exthes :oops::oops:

proi gala me fitness

dekaatiano ena tost

mesimeri gemista

apogeyma pros vrady dhladh stis 8 pali gemista.

ti epatha pali den ksero oso eixa periodo peinaga shmera poy teleiosa pistevo na hsyxaso

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni mou xathikes...tha se valw sthn listoula mas thn kainourgia kai sena ok??? :D:D

egw exw thn xara na sas anakoinwsw pws h zygaria meta apo 1 evdomada akrivws me edeikse 68,2!

ena kilo katw...opote allazw ta kila mou....opoia allh exase as me pei na thn allaksw!!!ok??? ;);)

eleni ela mazi mas kai esyyyy tha ta xasoumeee ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααα barbitsa tha se malwswwwwwwww.....vari vradino efages

loipon ta xthesina mou...

prwino:1 pagwtaki mini mikrouli

mesimeriano:3 kommatakia mikra pitsa

apogeymatino:1 froutokrema

vradino:1 tost me 1 feta kaseri...

autaa ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρετω την ομορφη παρεα

τι κανετε κορμαρες?

ολες ακουω καλα ε?

εγω καλα και η μικρουλα καλα

ειμαστε συνεχεια βολτες εχουμε επισκεπτες οποτε ολο εξω

εγω κοριτσια εχω 1,5μηνα που ξεκινησα διαιτολογο και εχασα μεχρι στιγμης 5κιλα \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

ειμαι πολυ χαρουμενη

αν δεν ειμασταν συνεχεια εξω με βολτες και παρεα πιστευω θα ειχα χασει ακομα 2 αλλα και τα 5 καλα ειναι

θελω να χασω αλλα 5 αλλα για να δω ολο παρασπονδιες κανω τελευταια

σημερα μου ηρθε και περιοδος και ειμαι χαλια

λοιπον πριν 1.5μηνα ημουν 70και τωρα ειμαι 65

θελω να φτασω στα 60 τουλαχιστον αλλα διαιτολογο θα παω ακομα 1βδομαδα οποτε δεν νομιζω να τα χασω μεχρι τοτε αυτα τα5 κιλα

αλλα θελω να πιστευω πως και μετα θα συνεχισω για λιγο μονη μου μεχρι τον στοχο μου

αυτα τα νεα μου

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε,βρε τα κοριτσια μας σαν τα χιονια που ειστε καλε και οι δυο σας,

Ελενιτσα μου για τρια κιλα κανεις ετσι;;;σιγα το πραγμα για μπες εδω στην παρεα και θα τα χασεις κατευθειαν,εγω εχω φτασει εδω και καιρο στον στοχο μου ειμαι 58 κιλα και κανω συντηρηση,προσεχω για να διατηρησω το βαρος μου,χθες κιολας αγορασα ενα τελειο sexy μαγιο,ειναι λεοπαρδαλε με χρυσο και το κατω του ειναι μικροσκοπικο,και πηρα και μια ασπρη φουστιτσα μεσα στην τρελη χαρα ειμαι ασε.....συνεχιζεις να θηλαζεις;;;

Ευη 5 κιλα;;;μπραβο σου!!!αφου εχεις τις οδηγιες απο το διαιτολογο μπορεις να συνεχισεις και μονη μετα

Μαρινα,Κατερινα με λενε,τι παγωτακια για πρωινο ρε κοριτσι δεν μου αρεσει καθολου,καλυτερα φαε λιγο γαλα με δημητριακα ή κατι αλλο και φαε το ενα για δεκατιανο,και πιτσα μετα τσσσσσσ,προσπαθησε να τρως λιγο πιο υγιεινα για να χασεις τα κιλα σου καμια σαλατιτσα δεν βλεπω

Βαρβαρα ειναι ακομα μικρο το μωρακι σου με λιγη προσπαθεια θα τα χασεις,κι εσυ σαλατες προσπαθησε να τρως και φρουτα

η Αννα Μαρια που ειναι ρε κοριτσια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Δεν μπαίνω αυτόν τον καιρό στο μάμμυ, γιατί είχαν πέσει κάτι ποστ με απώλειες μαζεμένα, και μάλιστα κοντά στην εβδομάδα που είμαι κι εγώ, και με έριχναν πάρα πολύ ψυχολογικά. Αγχωνόμουν τρομερά, και αποφάσισα να μπαίνω μόνο μια φορά την εβδομάδα.

Το μωρό κι εγώ είμαστε καλά, είναι αγοράκι, όλη μέρα κλωτσάει και δε με αφήνει σε ησυχία!

Συνεχίστε τον αγώνα!!! Κάτω τα κιλά, ζήτω οι κορμάρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre Katerina mou exasa kila...kai trww kai froutakiaaa ;);) mia xara ta paw...

kalws thn Thalassa mas...tha se valw kai sena sthn listaaa :D:D

Μαρινακι εγω για το καλο σου το λεω,μπορεις να φας και παγωτο εννοειται αλλα καθε μερα;;και για πρωινο κιολας;δεν ειναι και οτι καλυτερο,και ισα ισα αφου αρχισες να χανεις τωρα πρεπει να κανεις μεγαλυτερη προσπαθεια για να συνεχισεις γιατι αν επαναπαυτεις και πεις ε οκ εχασα λιγο ας φαω το εχασες το παιχνιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia

kalos th thalassa bravo gia ta 5 kila idia kila eimaste an den exeis petaksei tis diaites soy mporeis na tis kaneis apthn arxh kai tha ta xaseis..

katerina exeis apolyto dikio an the pesei laxaniko kai froyto den ginete doyleia. (sth toyaleta eidika)

emena h diaitogos moy moy evaze 4 froyta thn hmera.

1 to proi 1 dekatiano 1 apogeyma 1 vrady. kai laxanika kathe mesimeri me to fai oposdhphpote. kai kana dyo fores th vdomada moy evaze gia vradino laxanika eite me 2 kalamakia xoirina h kotopoylo h laxanika me 1 feta mavro psomi kai 1 feta tyri milner.kai ta ypoloipa vradyna htan giaoyrti me 1 froyto kai 2 fryganies. ksero sas zalisa alla mayta poy grafo voithisa akoma kai emena.shmera loipon tha vgalo tis diaites apo to syrtari gia na exo kaytero apotelesma.

a katerina sygxarhthria gia to magio kai me geia. ante na rthei kai h diki mas ora.

esy ta kila ta eixes parei apo thn egkymosynh? kai an nai posa eixes parei kai poso soy phre na ta xaseis?

sentoni aplosaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάρες τι κάνετε;;;

ευχαριστω για την υποδοχή.....

αντε να ξεκινήσουμε πάλι..

σήμερα:

πρωι 1 κουλούρι Θεσσαλονίκης, 1 πράσινο τσάι

μεσημέρι μια μερίδα μακαρόνια με σάλτσα τόνου σαλάτα, 1φέτα ψωμί

βράδυ 1 τοστ

ξεκίνησα κ λεκιθίνες που έπερνα παλιότερα κ είχα δει αποτέλεσμα. ποια η γνώμη σας για τις λεκιθίνες;;;;

καλό βράδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τροφες για δυσκοιλιοτητα???

υποφερω,,,

αν και τρωω φρουτακια εδω και 3 ημερες δεν μπορω να παω τουαλετα....εχω τεραστιο φουσκωμα και πονο :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Λέω να ξαναρχίσω να γράφω!

Αυτές τις μέρες ξεφύγαμε, γιατί είχα τα γενέθλιά μου την Παρασκευή, είχα κόσμο, και τρώγαμε συνέχεια αυτά που είχαν μείνει.

Τώρα, είπαμε ότι αυτή η βδομάδα είναι βδομάδα χωρίς κρέας, γιατί την προηγούμενη τρώγαμε συνέεεεεχεια χοιρινό...

Λοιπόν, γράφω τα χτεσινά μου:

Πρωινό: Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και μία φέτα μαύρο ψωμί με βιτάμ και τυρί.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο μακαρόνια με σάλτσα από φρέσκιες ντομάτες και λαχανικά + λίγη τριμμένη ξερή μυζήθρα.

Απογευματινό: Ένα μεγάλο νεκταρίνι (μπλιάχ).

Ένα μικρό κομματάκι κέικ βανίλια με κομματάκια σοκολάτας.

Βραδινό: Το ίδιο με το μεσημεριανό, αλλά μικρότερη ποσότητα και αντί μυζήθρα, φέτα.

Ένα ποτήρι γάλα.

Μαρίνα, ένα φρούτο δεν κάνει και πολλά πράγματα. Πρέπει να τρως περισσότερα και κυρίως δαμάσκηνα. Επίσης, βοηθάνε τα δημητριακά, και τα πολλά υγρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna maria xronia polla toy xronoy agkalia me to moraki soy

marina fae kai kana laxaniko esto ligo me to zori an den saresei kai to polusporo psomi voithaei

katerina poy eisai?? mpas kai tros kai den mpaineis?

exthes

gala me fitness

ligo peponi

xoirinh tigania me karoto kolokythi vrasto

karpoyzi k 1 verikoko

1 kalampoki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...