Μετάβαση σε περιεχόμενο

αχ αυτά τα κιλά Νο2...


Recommended Posts

τσαρλι καλως ηρθες και εσυ στην παρεα μας .... δεν γνωριζω τιποτα για παλίνδρομη ή μύλη κύηση και ουτε καν τι ειναι η αποξεση, αλλα τωρα διαβασα οτι ειχες δυσαρρεστα νεα...λυπαμαι πολυ , μην απογοητευεσαι ομως, η ζωη ειναι μπροστα σας

μωρουδενια μην στεναχωριεσαι, που κ που χρειαζεται να κανουμε και την παρατυπια μας , για να μην πω οτι επιβαλεται!!

αννα-μαρια σου βγαζω το καπελο για αλλη μια φορα.αν ειχα την πειθαρχια σου στην εγκυμοσυνη μου τωρα θα ημουν σε καλητερη μοιρα!!αλλα βλεπεις και εγω ημουν σαν την τσαρλι συν οτι ειχα ξεκινησει να παιρνω κιλακια απο πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος !!

εγω κοριτσια χτες με τις πατατουλες μαλλον εβαλα 400γραμμαριακια και εκνευριστηκα.δυστηχως ομως σημερα εφαγα κανονικα απλα μικρες ποσοτητες και αυριο θα το παλεψω για καμια αποτοξινωση.τι λετε??

σημερα λοιπον:

ΠΡΩΙ: καφε + ψωμι με μελι

ΜΕΣΗΜΕΡΙ: παστιτσιο (1κομματακι) + αγγουρακι

ΑΠΟΓΕΥΜΑ:τσαι

ΒΡΑΔΥΝΟ: γιαουρτι και μηλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 598
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλίνα, σήμερα μια χαρά σε βλέπω!

Εγώ δεν μπορώ να πω ότι τρώω λίγο. Απλά δε μου έχει ανοίξει υπερβολικά η όρεξη για να τρώω τρελές ποσότητες, όπως στην προηγούμενη εγκυμοσύνη που έτρωγα ένα τεράστιο σάντουιτς και μετά μια κυπριακή πίτα σουβλάκια (η κυπριακή στην Κύπρο είναι η διπλάσια απ' ό,τι η κυπριακή που σερβίρουν στην Ελλάδα!), και μετά παγωτό, κ.λπ.

Βοηθά και το ότι πολλές φορές το στομάχι μου δεν είναι και στα καλύτερά του. Π.χ. χτες έβαλα δύο κομμάτια γλυκό, αλλά ανακατεύτηκα, άσε που έχυσα τα μισά σιρόπια πάνω μου και στο τηλεκοντρόλ, οπότε ξενέρωσα και δεν έφαγα το δεύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia ti kanete???

ego toses meres mpeno kai me petaei ekso.ta pao polu kala epitelous phga60.2

mia xara..exthes

gala me fitness

1 axladi

fakes me ligo feta k psomi

1 mhlo

gala me fitness

ta filia moy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbitsa euxomai kai egw na ta xanw toso eukola afou gennisw me to kalo! :D

twra prospathw mono na mhn vazw...

koritsia xthes opws kai simera me ponaei to stomaxi-vasika me tsimpaei molis trww kati! :roll::roll::roll:

giati etsi???

na ti efaga xthes-logw kaouras

prwino:1 potiri gala me kakao+miso koulouraki

mesimeriano:1 piato fasolakia me 2 fetes tiri+2 fetes pswmi(meta apo edw arxise trellh kaoura)

apogeumatino:5 patatakia

vradino:miso peponi +1 poly lepth feta keik

autes oi kaoures pou megalwnoun oso paei einai epeidi megalwnei kai to mpempe mou???

gero na nai kai den me noiazei! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!

Λέω να αρχίσω να γράφω και εγώ!

Ξεκινάω την 2η εγκυμοσύνη μου με 51 κιλά ενώ την πρώτη ξεκίνησα 53 και πήρα 10 κιλά.

Τα χθεσινά μου:

-2 μπισκότα +1 καφέ

-2 τοστ με τυρι και γαλοπούλα

-1 αυγό βραστό +1 φέτα ψωμί του τοστ

-1 μεσαίο πιάτο μακαρόνια σπαγγέτι με κιμά + παρμεζάνα

πως σας φαίνονται???

και έπεσε πείναααααααααααααα χθες αλλά λόγω του ότι είχα αναγούλες και καούρες και δεν μπορούσα να φάω και πεινούσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Βαρβάρα, μπράβο, κι έλεγα ότι δεν μπαίνεις επειδή τρως! :P

Μαρίνα, λογικά τα συμπτώματα υποχωρούν μετά τη 14η εβδομάδα.

Έλενα (Σαμάνθα) μια χαρά σε βρίσκω!

Τα χτεσινά μου:

Πρωινό: Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με μαύρο ψωμί και τυρί.

Δεκατιανό: Δυόμιση κομματάκια σοκολάτα. :P

Μεσημεριανό: Μία τσιπούρα γεμιστή (γέμιση: μαϊντανός, άνηθος, κρεμμύδι, ξύσμα λεμονιού, οκ δεν ήταν ανάγκη να το γράψω αλλά ήθελα να σας κάνω να ζηλέψετε), ψητή με πατάτες και καρότα + μαρουλοσαλάτα.

Απογευματινό: Ρόδι.

Βραδινό: Ένα μικρό πιατάκι με τις πατάτες και τα καρότα που έμειναν απ' το μεσημέρι (στις εφτά).

Δύο κομμάτια πίτσα χωρίς αλλαντικά (φατσούλα που σφυρίζει αδιάφορα...), (στις εννιά).

Ένα ποτήρι γάλα.

Αυτάαααααααααααααααααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορμαρες!!

και απο οτι ειδα μια χαρα τα πατε,μπραβο Βαρβαρουλα πολυ καλα,ειδες που ειχες απογοητευθει;;;ακομα λιγο και μετα για τη σηντηρηση μαζι μου!!!

Μαρινακι οι καουρες θα συνεχιζονται ως το τελος,εγω και στα τρια απο τον 4ο μηνα ως το τελος υπεφερα,το ψωμι σου εκανε τη δουλεια και γενικα ψωμια και πιτοειδη επηδεινωνουν την κατασταση,να τρως ελαφρια οχι τηγανητα, οχι πατατακια που ειδα οτι τσιμπισες,οχι πολλα ψωμια και ζυμαρια,εμενα με βοηθουσε το γαλα και το γιαουρτι

Σαμανθα καλωςηρθες στην παρεα,10 κιλα μονο στην πρωτη;;; :o:o τιποτα δεν εβαλες μακαρι να ειχα παρει κι εγω τοσα,απο οτι βλεπω στη διατροφη σου αν συνεχισεις ετσι δεν θα παρει παλι πολλα

Αλινακι θα σου το ξαναπω πολλα μικρα γευματα και να μην ζυγιζεσαι καθε μερα, μια φορα τη βδομαδα ειναι αρκετη πρωτα ζυγιζομασταν καθε δευτερα και γραφαμε τα κιλα μας,καντο αν θελεις

Αννα Μαρια για σενα δεν εχω να πω τιποτα εισαι προτυπο παιδι μου!!!! :lol::lol:

να σας πω κι εγω τα χθεσινα μου:

πρωι:γαλα με δημητριακα.καφες

δεκατιανο:ενα αχλαδι

μεσημερι:μια μεριδα χυλοπιτες με μοσχαρι,σαλατα λαχανο-καροτο

απογευμα:ενα μικρο κομματι σοκολατοπιτα :o:oops: ,καφες

βραδυ:γιαουρτι με δημητριακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε μονο εγω ειμαι η γουρουνα εδω που ξεκινησα την εγκυμοσυνη μου στα 62 και εβαλα 18 κιλα????επισης μονο εγω στην εγκυμοσυνη μου ετρωγα σαν βοδι και δεν ειχα τυψεις??? απααπαπαα θα μπω αλλου να γραφω!!χαχχαχ!!

μπραβο σας κοριτσια για αλλη μια φορα.εχετε τρομερη αυτοσυγκρατηση και πειθαρχια!!εγω το παραειχα ριξει εξω!!αυτα πληρωνω τωρα αλλωστε!!

κατερινακι μωρε εχεις δικιο με τα γευματα αλλα δεν μπορω.πανω απο 3 και στουμπωνω!!και για το ζυγισμα επισης δικο εχεις.δευτερα θα ζυγιζομαι κι εγω λοιπον.

βαρβαρα αναμενω με μεγαλη λαχταρα να φτασω κι εγω τα κιλακια σου.μπραβο κοριτσακι!!!

αννα μαρια ειχα μια πολυ δυσκολη μερα σημερα.πολυ τρεξιμο και με την γιαγια 15μερες να μενει στο σαλονι μου τα νευρα κροσια!!ειναι σαν να ζω με την πεθερα μου , ειναι ακριβως ιδιοι χαρακτηρες!! που θελω να καταληξω...εριξα πολυ γελιο με τα σιροπια!!να εισαι καλα κοπελα μου!χαχαχα!!εμ ηθελες και δευτερογλυκο ε??δεν κοιτας εμεις που εχει μαυρισει το ματακι μας απτην αποχη στην σοκολατα!!!

μωρουδενια σου ευχομαι οι καουρες να μην κρατησουν πολυ.εγω ημουν τυχερη κι ατυχη παρεα.κρατησαν μονο 10 μερες.θα μου πεις που η ατυχια ε??στο οτι μετα απο αυτες τις μερες ετρωγα ανενοχλητη τα παντα!!!ενω εκεινο το μηνα ηταν ο μοναδικος στην εγκυμοσυνη μου που πηρα ελαχιστα γραμμαρια!!!παντως λενε για τις καουρες ευθηνονται και τα μαλακια του μωρου.αν εχεις πολλες καουρες θα ναι τριχωτο.εμενα παντως παροτι δεν ειχα καουρες πολλες βγηκε πιθηκακι απ την κοιλια!!τριχα στην πλατη, στην γαμπα , μουστακι και στα χερια.ολοι λεγαν θα πεσουν.2 χρονων ο δημητρης και ακομα του τριβω την πλατη αλλα δεν πεφτουν οι ατιμες!!!

χτες σας ειχα πει για μια αποτοξινωση... ε μην την περιμενετε.οπως προειπα πολλα τα βασανα σημερα για να αποτοξινωθω κι ολας!!!οποτε:

ΠΡΩΙΝΟ:καφε

ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ:3 μικρα τυροπιτακια

ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ:5 κοτομπουκιες στον φουρνο και σαλατα +φετα+παξιμαδι

ΒΡΑΔΥΝΟ:γιαουρτι +δημητριακα+μηλο προτοτυπησα γι αλλη μια βραδια!!!

και κατι ακομα για να μην ξεχνιομαστε...ΦΤΟΥ ΣΑΣ!!ακου σοκολατιτσα και σοκολατοπιτα και πιτσα!!!μου τρεξαν τα σαλια...μιαμι!!!! ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, Αλίνα, τις προάλλες που έπεσε το κινητό μου στη σαλάτα στο είπα;

Τον τελευταίο καιρό πάντως, το έχω ρίξει πολύ στα γλυκά του κουταλιού!

Όσο για τις καούρες, δεν ευθύνονται τα μαλλιά του μωρού. Όταν είχα πάει για το ντόπλερ, ου είπε η γιατρός ότι έχει μαλλιά το μωρό, και τη ρώτησα αν θα έπρεπε να είχα καούρες και μου λέει "αυτήν την υψηλή ιατρική δεν την καταλαβαίνω"! Είναι ανάλογα στη γυναίκα, κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική.

Πάντως, μια χαρά τα πηγαίνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχααααχα!!οχι δεν το ηξερα!!!μπας σε καλο σου γελασα και σημερα!!ναι το προσεξα με τα γλυκα του κουταλιου εχεις ενα δεσιμο!!εγω παλι μονο αυτα δεν τρωω!!ω ναι υπαρχουν και γλυκα που δεν τρωω!!!

ναι και στην δικη μου περιπτωση δεν επιβεβαιωθηκε κατι τετοιο περι καουρας και μαλλιων.απλα ετσι λεγαν οι παλιοι.πολλα λεγαν αλλωστε!!!

αντε καληνυχτα κοριτσακι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alina les na nai ta mallakia??? :lol: den jserw,,,mporei!!!

Katerina egw den exw paratirisei kati na me enoxlei me pitoeidi!isa isa ta sterea me kanoun kai niwthw pio kala...apo oti faghta

loipon koritsia...ta xthesina mou

prwino:1 potiri gala+1 feta keik

progeuma:2 seires sokolata ygeias me fraoula

mesimeriano:miso piato fakes +1 feta tiri

apogeumatino:8 karydia(apo auta pou spame)+1 koutalaki glyko vissino(kai egw trww glyka koutaliou)

vradino:4 mikra kommatia pitsa mono me kaseri(xwris allantika)

auta gia xthes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Μαρίνα, δε νομίζω το μωρό σου να έχει μαλλιά από τώρα!!!

Τι έφαγα χτες:

Πρωινό: Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με τυρί.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο μακαρόνια με κόκκινη σάλτσα + φέτα + τριμμένο λαδοτύρι.

Απογευματινό: Γλυκό σταφύλι.

Βραδινό: Ένα πιάτο μακαρόνια με κόκκινη σάλτσα + φέτα.

Ένα ποτήρι φρέσκο χυμό ρόδι (είχα έξοδο).

Μια κούπα ζεστό γάλα με λίγο μέλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σας και από εμένα!!!

Τι ωραία που ξαναγράφω εδώ!!! Εγώ γράφω μόνο όταν είμαι έγκυος....όταν δεν είμαι δεν γράφω...κουφό????????????????? :lol::lol:

Σε αυτή την εγκυμοσύνη έχω στόχο να μην ξεπεράσω τα 9-10 κιλά! Μέχρι στιγμής θέλω να περάσει 'αναίμακτα΄το 1ο τρίμηνο...πέρυσι, κάτι η δυσκοιλιότητα, κάτι τα άπειρα κρακεράκια που έτρωγα για τις αναγούλες, είχα βάλει 1-1.5 κιλό στο 1ο τρίμηνο....Για την ώρα μπήκα στον 3ο μήνα και είμαι σταθερή! Και ξεκίνησα και με 2 λιγότερα!! Τα γράφω για να παίρνω θάρρος!!!

Τα χθεσινά μου:

-2 μπισκότα +1 καφέ

-1 τοστ με τυρί και γαλοπούλα

-1 πιάτο μεσαίο μακαρόνια με κιμά + παρμεζάνα (τα μακαρόνια κάπως με βοηθάνε στο στομάχι!)

-βραδινό: ένα πολύ πολύ μικρό πιάτο μακαρόνια με κιμά το οποίο όμως δεν κρατήθηκε μέσα στο στομάχι μου....μας....άφησε νωρίς :lol::lol::lol: δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε? είχα πιει και πολύ νερό....και έγινα χάλια! Τελικά εμένα αυτή τη φορά οι πολλές αναγούλες με πιάνουν το βράδυ και όχι το πρωί!!

φιλάκια σε ολες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα-Έλενα, κι εμένα έτσι, οι αναγούλες με έπιαναν βράδι. Γι' αυτό όπως θυμάσαι, κάθε βράδι έτρωγα ΜΟΝΟ ψωμοτύρι. Ήταν το μόνο που μπορούσα να ανεχτώ, κι αυτό όχι πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα-Έλενα, κι εμένα έτσι, οι αναγούλες με έπιαναν βράδι. Γι' αυτό όπως θυμάσαι, κάθε βράδι έτρωγα ΜΟΝΟ ψωμοτύρι. Ήταν το μόνο που μπορούσα να ανεχτώ, κι αυτό όχι πάντα!

εσύ κυρία μου άσε κάτω το γλυκό σταφύλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D ή έστω στείλε και από εδώ λίγο!!!! :?:?:):)

τι θα φάμε σήμερα???? Εγώ λέω να κάνω παρασπονδία και να φτιάξω ριζότο με κοτόπουλο+μανιτάρια+πιπεριές+ κοτόπουλο (καλά ως εδώ) +++++++++++ Κρέμα Γάλακτος!!!!!!!!!!!!!!! απαπαααααααααααα

το απόγευμα όμως γιατί τώρα δουλεύω !! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα το γλίτωσα το μαγείρεμα. Έκανε η μάνα μου ρολό κιμά με αβγό και πατάτες.

Ριζότο ε; Την τελευταία φορά που είχα φτιάξει ήταν τη μέρα που είχα μάθει για τη θρομβοφιλία, είχαν αρχίσει τα (χάλια) συμπτώματα της εγκυμοσύνης. Ήταν ρίζότο με σπαράγγια και είχα κάνει και τις κορυφές τους στον ατμό για σαλάτα. Μόνο που το σκέφτομαι αναγουλιάζω. Δε νομίζω να ξαναφάω σπαράγγια στη ζωή μου, μη σου πω ούτε καν ριζότο!

Σήμερα γιορτάζει ο (άχρηστος) αντρούλης μου, και έφερε μπλακ φόρεστ. Μη με κοιτάτε έτσι... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα

Ελενα με το καλο και η 2η εγκυμοσυνη...δεν σε φοβαμαι εσενα εισαι κορμαρα!! :D

Τα χθεσινα

πρωι....μαυρο ψωμι με βιταμ και φετα+1 φλυτζ γαλα

δεκατιανο...μπανανα

μεσημεριανο....1 φλυτζανι φασολαδα,1 φετα ψωμι,τυρι και σαλατα λαχανο

ενδιαμεσο....λιγο μηλοπιτα μια ιδεα δηλαδη

βραδινο 1 φλυτζ δημητριακα με γαλα

προ υπνου...τιποτα

Αυτα!!Αννα Μαρια μπλακ φορεστ εεε.....αχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vre samantha tha me kaneis na klaiw!!!egw exei 1 evdomada pou mpika sto trito kai exw idi +3 kila!!!

:o:o:o:(:(:(:(

mono egw pira tosa!!!

kai den kserw pws...

mia kopela me eipe mporei na kanw katakrathsh alla o giatros eipe oxi!! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τα χτεσινά μου:

Πρωινό: Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με τυρί.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Ένα κομμάτι ρολό κιμά με αβγό + πατάτες φούρνου + σαλάτα μαρούλι-ρόκα.

Απογευματινό: Ένα κομμάτι τούρτα μπλακ φόρεστ.

Ένα ρόδι.

Βραδινό: Ένα μικρό κομμάτι ρολό κιμά + 2 πατάτες φούρνου + λίγα μακαρόνια + ένα πιάτο σαλάτα μαρούλι-ρόκα.

3/4 κούπας ζεστό γάλα (μας τελείωσε :P) με λίγο μέλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας,τα χθεσινα...

Πρωι....μαυρο ψωμι με τυρι,βιταμ και 1 φλυτζ γαλα

δεκατιανο....τιποτα

μεσημεριανο....1 μικρο κομματι μουσακα με ντοματοσαλατα

ενδιαμεσο...1 μαυρο ψωμακι με γαλοπουλα,κασερι,βιταμ,ντοματα

βραδινο....1 φλυτζ γαλα με δημητριακα

φανταστικο γευμα....1 κομματι απο την τουρτα μπλακ φορεστ της Αννα Μαριας!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

moroudenia στον 3ο μηνα εγω ειχα παρει ηδη τα πρωτα 5-6 κιλακια!!ετσι για να μην αγχωνεσαι!!ευτηχως ο γιατρουλης μου δεν με μαλωνε πολυ.αλλα ειχε προειδοποιησει...?αν καποια εξετασουλα δεν εβγαινε καλη τοτε θα επεφτε πεινα,οπως κι επεσε στο τελευταιο 2μηνο!!!

αναστασια καταπληκτικο το φανταστικο γευμα!!!θα μπορουσα εγω να φαω την σοκολατοπιτα της κατερινας???

τα χτεσινα μου:

πρωι:καφε +ψωμι με μελι

Μεσημερι: 4κοτομπουκιες +μαρουλι+φετα+2,3,4,5 πατατουλες τηγανιτουλες

απογευμα:τοστ

βραδυ : 1 μιση κοματι πιτσα χαχαχα περιμενατα παλι γιαουρτι+μηλο+δημητριακα ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίνα, το καθημερινό γιαούρτι-δημητριακά-μήλο, το βαριέται ακόμα κι ο Θεός! Πάντως εγώ δε χορταίνω με ενάμιση κομμάτι πίτσα!

Αναστασία, ζήτω τα φανταστικά γεύματα!

Πρόσεχε, όμως, με τα γλυκά. Λίγο έμεινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τα χτεσινά μου:

Πρωινό: Ένα νες σκέτο χωρίς γάλα και ένα τοστ με τυρί.

Δεκατιανό: Τίποτα.

Μεσημεριανό: Ένα πιάτο φακές + λίγο ψωμί.

Απογευματινό: Ένα κομμάτι τούρτα μπλακ φόρεστ.

Ένα ρόδι.

Βραδινό: Ένα κρουασάν με τυρί.

Μια κούπα ζεστό γάλα με λίγο μέλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...