Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια...μκε ξυπνησε ο Χριστοφορης πρωι πρωι...Μιχαελα μου μια χαρα ειναι η μικρη...και εμενα αυτη τη βδομαδα μεγαλωσε πολυ.,.2.080 μια χαρα ειναι μεχρι να γεννησεις το 3κιλο θα το εχει φτασει...Πηνελοπη με γεια τα πραγματακια..και εγω σουτιεν ειχα παρει απο βρεφικα μιας και ειχα παει να ψωνησω αλλα φετος πηρα και 1 απο το Λιντλ το οποιο μια χαρα μου βγηκε...εσωρουχα μιας χρησης εχω βρει απο το Λητω μιας και θελω και αλλα να παρω απο εκει ειπα να παρω και αυτα να πληρωνω μια φορα μεταφορικα οσο για σερβιετες ακομα δεν πηρα...θα ρωτησω την Παρακσευη το νοσοκομειο αμα δινουν γιατι νομιζω ετσι μου ειπε η γιατρος και μετα αν ειναι θα παρω...Νικη μου το μαγω ειναι τζαμπο οσο για το κρεμαστο πουλανε κατι στεφανια με κλαρια σε ανθοπωλεια η σε μαγαζια με αποξηραμενα(εμενα εχει η μαμα μου ανθοπωλειο και φερνει)εκοψα κορδελες στο μακρος που θελω και σε διαφορα σχεδια,δηλαδη απλες,με οργαντζα ,με πουα..σε ρος και φουξια το εκανα εγω..και τις κρεμασα δενοντας απλα ενα κομπο...μετα κολλλησα γυρω γυρω τουλι ασπρο και ροζ το οποιο ειναι ετοιμο κομμενο ειναι για μπομπονιερες και πανω στις κορδελες κρεμασα αξεσουαρ χαντρες και εκανα και τις hello kitty με πυλο...οτι θελεις μπορεις να κρεμασεις εγω εχω πιστολι σιλικονης κρυας ομως για να μην καω και εκανα δουλεια..μετα το κρεμας οπου θες..η αδερφη μου εχει ενα πανω απο το κρεβατι της με νεραιδες..αυτο ακομα δεν ξερω που θα μπει..θα βαλοω πρωτα τα επιπλα και θα δω μετα αλλα οταν το βαλω θα βγαλω φωτο να δειτε...φιλακια κοπελιες....καλημερα να εχετε...παω να παρω το χαπιιι...αα Νικι το isoptin το πινω πριν το yutopar για την καρδια που κανει ταχυκαρδιες αλλα και παλι μην νομιζεις ....στους 116 φτασανε χτες οι παλμοι μου...αστα...ατιμο χαπιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλε ξεχασα να σας βαλω και την πιπιλα...δεν μου την εχει στειλει ακομα η κουμπαρα μου γιατι μπορει να ερθει την Δευτερα οποτε να μου την φερει αυτη αλλα εχω φωτο γιατι μου εστειλε η κοπελα που την εφτιαξε..μισο να σας την βαλω

post-1349-13873937394078_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα πιπιτσα μου λοιπον εγω αγορασα σουτιεν θηλασμου απο μαγαζι με εσωρουχα και τα πηρα και πολυ οικονομικα αλλα παρε τωρα ενα και μετα απο καμια βδομαδα δευτερο γιατι ουαν κατεβασεις γαλα μπορει να ειναι λιγο μεγαλυτερο το στηθος απο τωρα....

τωρα για τις σερβιετες λοχεια θα παρεις τενα αυτες βολευουν μεταξυ μεσαιας και προς μεγαλης ροης...γυρω στις 5 σταγονες που εχει παρε μια συσκευασια των 20 και ανα εχεις πολυ αιμα στελνεις παλι καποιον δικο σου να παρει κι αλλη εγω και στις 2 γεννες μου δεν ειχα και δεν εχω πολυ αιμα τις χρησιμοποιησα τιε τενα 5 μερες το πολυ τωρα φοραω σερβετιες κανονικες μεγαλης ροης και σε καμια βδομαδα σιγουρα δεν θα εχω καθολου ετσι ημουνα και στο γιο μου βλεπεις και κανεις αναλογα..και τις αγοραζεις απο ολα τα σουπερ μαρκετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααααααααααααααααα!τι μου κανετε;πως ειστε;

εγω πολυ ταλαιπωρια το βραδυ.αλλα δε παραπονιεμαι.λιγο ακομα

νικακι θαλασσιτσα χτες ε πουλακι μου;μπραβο.μια χαρα.οτι ζηλευω στο πα; :( μακαρι να μπορεσουμε να παμε εστω κ το σεπτεμβρη.σημερα εχεις γιατρο;η μου φαινεται;μην ανησυχεις πια για τη μικρουλα σου που δεν ειναι παντα ζωηρη.εμενα σου λεω ΟΛΟ το βραδυ κοιμουνται.κ μονο τη μερα αρχιζουν το ντιρι ντιρι :)

πιπιτσα αρχισες τα ψωνια;μια χαρα.εμας μας ειχαν πει να μας παρουν οι συγγενεις αλλα τους ειπαμε οτι καλυτερα ειναι να μας δωσουν χρηματα κ να διαλεξουμε εμεις οτι θελουμε.κ ετσι κ εγινε.στους φιλους ειπαμε να παρουν οτι θελουν αλλα σε λιγο μεγαλυτερο νουμερο.οι νονες τους θα τους παρουν φυλαχτα.

ευηηηηηηηηη ασε τις πολλες δουλειες κ τις πολλες γυρες.τελειο το κρεμαστο.εχω δει παρομοια σε βαφτισεις.κ το μαγιουδακι τι καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!

μιχαελλα μου τι κανεις;

παω να παρω κατι μπλουζες του αντρα μου τωρα με τις εκπτωσεις κ ξαναγυρναω.

α!σουτιεν κ εγω απ τα μαδερ κερ 15 ευρω,σερβιετες τενα τις μεγαλες,απο σουπερ η φααρμακειο

ευηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!ΤΕΛΕΙΑ ΠΙΠΙΛΑ.ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

πολλα φιλια κ καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααα!Τι κανετε;Εγω περιμενω την καθαριστρια και τον μαστορα για τα φωτιστικα.Να δω πως θα τους συντονισω και τους δυο μαζι! :? Ο ενας θα βρωμιζει και ο αλλος απο πισω θα καθαριζει! :lol:

Θα τη βαλω να ξεκινησει απο τα μπαλκονια για να μην μπλεχτουμε...

Ευηηη,τι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ ΠΙΠΙΛΑΑΑΑΑΑΑ!!!Πωπω,ειναι σβαροφσκι αυτα πανω;Ποσο κανει αν επιτρεπεται;Πρεπει να ειναι ακριβη... :roll:

Σας αφηνω προς το παρον,να φαω κατι και να περιμενω την καθαριστρια.Τα λεμε σε μιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κ απο μενα........ :D:D η μπεμπα μας σιγουρα θα γεννηθει μεγαλυτερη απο την μικρη μου...τουλαχιστον ετσι μας ειπε ο ντοκτορ απο τις μεχρι τωρα μετρησεις...κ στο βαρος κ στο υψος...οποτε τα τρια κιλα κ τους 51 πουντους τα ξεπερναμε.μονο την φατσα της δεν μπορουμε να δουμε γιατι μας εχει γυρισμενο το κεφαλι προς τα πισω...μονο κωλαρακι βλεπουμε :D:D:D:D αυτην την βλεπω να μας βγαινει πολυ σουπερσταρ :lol::lol::lol: η θεση της ειναι αρκετα καλη,εκει που πρεπει να ειναι για την εβδομαδα της.

αννα καλημερα...αντε λιγο εμεινε υπομονη!!!!οσο για θαλασσα τι να πω...κουραγιο...εμεις σημερα λεμε να παμε,η μικρη ειναι καλυτερα...ε περασε κ μια εβδομαδα αποχης οποτε σημερα βουρ...

εμενα ακομα για δωρα δεν μου ειπαν τιποτα.ισως επειδη ξερουν οτι τα εχουμε ολα.μονο η μαμα μου με ρωτησε αν θελω κατι που χρειαζομαι κ η νονα μας...εμενα μου λειπουν ενα πορτ μπεμπε,ενα ριλαξ κ ενα ελαφρυ καλοκαιρινο καροτσι.σε εμας οι φιλοι κ οι γνωστοι που ερχονται στο σπιτι μετα για το μωρο φερνουν ρουχα...στην μικρη ειχα μαζεψει παρα πολλα...κ καποια που δεν θα προλαβεβε να τα βαλει τα αλλαζα νουμερο.μεχρι κ τα δυο χρονια εχα βολευτει κ ρουχα δεν αγοραζα.μονο κατι πιτζαμακια κ βρακακια/φανελακια.πολυ με ειχαν βολεψει τα δωρα.τωρα βεβαια εχω μεγαλο αποθεμα,χωρια τα δωρα που θα φερουν :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μιχαελα!Τελεια τα νεα σας απο τον γιατρο!Εχει παρει θεση η μικρη;

Καλημερα Αννα!

Εγω ισως παω το απογευμα αν προλαβω.Θα την παρω αργοτερα να δω αν μπορει να με δει μετα τις 7.

Ακομα περιμενω να φερει ο αντρας μου την καθαριστρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΑ????????ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!!!Σημερα κατεβηκα για κανα 2 ωριτσες στο μαγαζι και ο μπεμπης μου εχει τρελαθει!!!!!!!!!Πολυ ζεστη ρε κοριτσια...δεν αντεχετε!!!!!!!!!!

Με το μαρακι μας μιλησα καλη λοχεια να εχει το κοριτσακι μας...αντε καλη λευτερια να εχουμε και οι υπολοιπες!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια αυτο το γιουτοπαρ με εχει ξετυναξει....μετα που το πινω και για κανα 2ωρο ειμαι με ταχυκαρδια και τρεμουλο...το βραδυ οταν το πινω ειναι μονο καλα γιατι κοιμαμαι σαν πουλακι,ξεκινησα βεβαια και περπατημα 20 λεπτα καθε μερα και μπορω να πω οτι μου κανει πολυ καλο!!!!!!!!!!!!

Εχθες παλι ειχα κατι χαζο πονακια...κατω στο πιπι μου με χτυπουσε ο πονος!!!!!!!!!!!!

Ο μπεμπης συνεχιζει να ειναι ζωηρος και πολυ μου αρεσει γιατι καποιες ελεγαν οτι τωρα δεν θα κουνιεται πολυ αλλα ολα οκ!!!!!!!!!!!!!!

Την αλλη εβδομαδα βγαινω επισημα και στην αδεια μου....τελεια!!!!!!!!!!!!Και στις 25 καταθετω χαρτια...:)

Νικη μου αντε τελειωνεις σιγα σιγα!!!!!!!

Πιπιτσα μου τενα παρε απο φαρμακειο...και εγω αυτες πηρα!!!!

Ευηηηηηηηηη...........Τελεια η πιπιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μιχαελα μου μια χαρα η μπεμπα σου...μεγαλωσε!!!!Πηρε θεση?????????

Οι υπολοιπες τι κανετε?????????Ολες καλα?????????Ειχαμε κανενα νεο....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε δεν εχει παρει θεση...απλα οταν το ρωτησα αν ειναι χαμηλα μου ειπε οτι ειναι εκει που πρεπει να ειναι για την εβδομαδα της...που σημαινει οχι χαμηλα.μου λεει μην σε απασχολει ειναι καλα εκει που ειναι.

μαλλον πρεπει να αρχισω εντατικα της ασκησεις που μας εμαθε η μαια :D:D:D

νικη καλο κουραγιο σημερα....αντε μαρουλιτα θα αρχισει κ για σενα το καθησιο γιατι πραγματικα με την ζεστη δεν ειναι να κουνιεσαι για πουθενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!

Μόλις μπήκα στο σπίτι!!!!!!!!!!!!!!

Αποπειραθήκαμε με τον καλό μου να βρούμε άκρη για τη Βυθοσκόπηση μέσω ΙΚΑ..... αλλά ως συνήθως.... φάγαμε τα μούτρα μας!!!!!!!!!

Ναι μεν πήγαμε στους ελεγκτές κι είπαμε πως πρόκειται για επείγουσα εξέταση, λόγω τοκετού, ναι μεν είδαμε Οφθαλμίατρο & μας έγραψε το αντίστοιχο παραπεμπτικό (αφού φάγαμε μπόλικη γκρίνια πρώτα.... γιατί πρέπει, λέει, 1-2 φορές το χρόνο να με εξετάζει Οφθαλμίατρος!!!!) αλλά όταν πήγαμε στους ελεγκτές πάλι για έγκριση & μας ξαναστείλανε πίσω σε αυτόν (εννοείται ο αντρούλης μου έτρεχε.... εγώ ήμουν σε μία καρέκλα καθιστή την περισσότερη ώρα.... μέχρι που πιάστηκα & σηκώθηκα όρθια!!!!) δε μπορούσε, λέει, αυτός ο μάπας.... να μας το γράψει ΕΠΕΙΓΟΝ!!!! Για να κανονίσουμε να κλείσουμε ραντεβού στα Ιατρεία του ΙΚΑ στη Λένορμαν άμεσα!!!!!!!!!!

Βρε ουστ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Άσε το άλλο το κουφό..... να συννενοηθώ λέει με τη Γυναικολόγο μου, για το αν θα κάνω Βυθοσκόπηση ή όχι.... γιατί βάζουνε λέει κάτι σταγονίτσες.... κι ίσως δεν κάνει.... και να πούμε πως είναι για γέννα.... λες κι η κοιλούμπα δε φαίνεται.... ο βλαμμένος.... μας σύγχισε πρωινιάτικα!!!!!!!!!!!

Καραγκιόζηδες όλοι τους!!!!!!!! Όλοι τους!!!!!! Η χειρότερη υπηρεσία μακράν...... πληρώνεις ΙΚΑ!!!!!!!!!!!! Σου κάνουνε κρατήσεις ΙΚΑ!!!!!!!!!! Αλλά στην ουσία....... δεν έχεις ΙΚΑ!!!!!!!!!! Χάλια........... ου μπλέξεις!!!!!!!!!!

Τώρα....... θα την αράξω λιγάκι....... έχω μπόλικες δουλειές να κάνω........ αλλά υποσχέθηκα στον άντρα μου πως θα ξεκουραστώ πρώτα........ άσε που στενοχωρήθηκε ο καλός μου κι έχει τύψεις & γυρίζει και μου λέει αν το ήξερα πως θα ταλαιπωρηθεί τόσο η μανούλα....... δεν θα το ξεκίναγα καν ως διαδικασία........ τι φταίει ο χρυσούλης μου που είναι τόσο μπάχαλο τα πράγματα εκεί???? Κι ήμασταν και νωρίς-νωρίς εκεί πέρα.... έτσι.... στις 8.... δεν πήγαμε.... αργάμιση!!!!! Αλλάάάάά!!!!!!!!

Εχθές το βράδυ είχα κάτι περίεργα πονάκια...... για μία στιγμή τρομάξαμε.... λέμε...... από τώρα??? Λες να έρχεται ο μπέμπης???? Νωρίς δεν είναι???? Με το που ξάπλωσα βέβαια μου περάσανε..... αλλά.... δε μπορούσα να θυμηθώ εάν ήταν πονάκια περιόδου..... ή συσπάσεις.... ή κάτι με το έντερο.... μπέρδεμα.... μάλλον κουράζομαι περισσότερο απ΄ότι πρέπει τελικά.... ουφ..... τι να πω.... ο Θεός να τον έχει καλά τον μπέμπη μου κι ας έρθει όποτε θελήσει.....

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου για τις πολύτιμες συμβουλές σας!!!!!!!! Θα τα έχω όλα αυτά υπόψιν!!!! Σάββατο δεν προφταίνουμε με τίποτε να πάμε για ψώνια, ούτε απόψε, που έχει S/M, αλλά λογικά θα πάμε Δευτέρα-Τρίτη..... να ξεμπερδεύουμε & με αυτά......... μέσα στο ΣΚ πρέπει να ξεσκιστούμε να μαζέψουμε το σπίτι..... δεν πάει άλλο...... το παρα-αργήσαμε κιόλας!!!!!!

Αυτάάάάάά........ προς το παρόν!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπιτσα μου κατσε και ξεκουρασου!!!!!!!!!!Τωρα οι αντοχες μας δεν ειναι πολλες...πρεπει να χαλαρωνεις!!!!

Ασε το ΙΚΑ ειναι μεγαλη ιστορια...δεν την παλευουν καθολου στον κοσμο τους ειναι!!!!!!!!!!

Και εγω ειχα αυτα τα πονακια που λες το βραδυ και μιλησα τωρα με την μαια και μου λεει μαλλον προσπαθει το τυπακι μου να εμπεδωθει μεσα στην λεκανη!!!!!!!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ.....!!!!!!!!!!!!!!Μπορει και σε εσενα αυτο να συμβαινει!!!!!!!!!!!!

Μιχαελα μου καθομαι ουτως η αλλως γιατι το μαγαζι ειναι του αντρα μου...αλλα τωρα θα καθομαι και επισημα!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και παλι...Μαρουλιτα αστα να πανε με το yutopar...κοριτσια πηρα την πρωινη μου δοση και αρχισα να ην αισθανομαι καλα...μιλαμε ταση για εμετο και τετοια...μετραω πιεση μια χαρα...παλμοι...130...δεν μπορουσα ουτε να αναπνευσω..τωρα αρχισα να ειμαι καπως καλυτερα..πηρα τη γιατρο αλλα ειχε δουλεια μαλλον και δεν το σηκωσε αλλα παντα μετα τηλεφωνει οποτε περιμενω για να της το πω...την πιπιλα Νικη μου την ζητησα δωρο απο την κουμπαρα μου που με ρωτησε τι θελω και μιας και εχω πραγματα για να μην μου παρει κανα ρουχο...λεω αφου αυτο θελω ας της το πω...καλα δεν εκανα??Οι τιμες ειναι διαφορες αναλογα με το τι σχεδιο ξεκινανε απο 25 ευρω και φτανει μεχρι 60 νομιζω...σας βαζω το link με το προφιλ της κοπελας που τα φτιαχνει στο facebook γιατι εχει και μπιμπερο και κλιπ πιπιλας τελεια....και παπουτσακια και διαφορα...

http://www.facebook.com/home.php#!/babylyhills

Πηνελοπη καλη υπομονη με το Ικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυη μου μην ανησυχεις....ολες ετσι ειμαστε με το γιουτοπαρ!!!!Μια αθλια κατασταση για κανα 2ωρο..και εγω το πηρα 9 και τωρα αρχισα να χαλαρωνω!!!!!!!!!!!!!Εμενα ο γιατρος μου ειπε να πινω πολλα νερα...για να πηγαινω συχνα τουαλετα...ποσο συχνα αφου παμε ηδη συχνα?????Ε....ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μην αγχωνεσαι παντως....!!!!!!!!!!!!!!!!!Ποση δοση περνεις????Εγω μισο το πρωι μισο το βραδυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι και εγω στις 9 το πηρα....πινω μισο 3 φορες την ημερα ανα 8 ωρες και μου ειπε μετα θα μειωσουμε τη δοση αλλα θα πινω 4 φορες και μετα 6....μα 130....πρωτη φορα τοσο πολυ....νομιζα οτι θα κανω εμετο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μπορει να επηρεαζει κ η ζεστη...δεν ξερω βεβαια λεω...φερνει που φερνει ταχυπαλμιες,ισως κ η ανεβασμενη θερμοκρασια να επηρεαζει.παντως υπομονη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω τοσο εχω καθε φορα...130 με 140 οποτε το περνω...σου ειπα τωρα ηρθα στα νορμαλ μου!!!!!!!!!

Καλα ειναι λογικο να φταιει και η ζεστη...αλλα εγω το παθαινω και με το αιρκοντισιον..χιιιχχιχι!!!!!!!!!!

Πραγματι πολυ ατιμο χαπι...αλλα τι να κανουμε υπομονη απο οσο διαβασα στις ενδειξεις ειναι καλο και χρησιμο!!!!!!!!!!!Το θεμα ειναι οτι δεν επιρεαζει τα παιδακια μας!!!!!!!!!!!!!Ξερετε εγω καθε φορα νομιζω πως τρεμει το κεφαλι μου...χαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου..... έχω νέα!!!!!!!!!!!

Δικαιώθηκε ο πρωινός μας κόπος στο ΙΚΑ!!!!!!!!!!!!! Χαλάλι η κούραση!!!!!!!!!!

Την Τετάρτη το πρωί θα κάνω Βυθοσκόπηση....... κλείσαμε ραντεβού στη Λένορμαν......

Άντε να γίνει κι αυτό Παναγίτσα μου!!!!!!!

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Και Τρίτη απόγευμα..... βόλτα στα μαγαζιά του Κορυδαλλού για σουτιέν θηλασμού............

Τα μεγάλα πολυκαταστήματα, τύπου Μάδερκερ, Λητώ, κτλ. είναι ανοιχτά τις Δευτέρες???? Ξέρετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Πιπιτσα μου ανοιχτα ειναι ολη μερα αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αντε μια χαρα δεν πηγε στραφη η ταλαιπωρια!!!!

Εγω να δω θα βγαλω ακρη την αλλη δευτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα!!!!!!!!!!!! Πολύύύύ ωραία!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύύύ Maroulita μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οπότε ξεποδάριασμα....... και Δευτέρα..... και Τρίτη.........

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν πειράζει!!!!!!!!!!

Θα βγει ο μπέμπης και θα θέλει όλο να κοιμάται!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι και εγω!Ενας χαμος...Η γυναικα πλενει μπαλκονια και ο μαστορας βαζει φωτιστικα...

Μαρια μου τι κανεις;Επιτελους βγαινεις σε αδεια!

Πιπιτσα,τι καλα που βρηκες ακρη με το παλιο-ΙΚΑ!!!

Ευη,ευχαριστω για το λινκ!Θα της παραγγειλω και εγω κατι σιγουρα!

Για το γιουτοπαρ,επειδη το παιρνω και εγω να ξερετε πως ειναι λιγοτερα τα συμπτωματα αμα το παιρνετε καλα φαγωμενες.Με τον καιρο υποχωρουν αλλα οχι τελειως.Και εγω 3 παιρνω,μισο καθε 8 ωρες.Και μην πινετε καφε οταν ειναι να το παρετε.να περναει ενα 2ωρο.Πραγματικα καταραμενο χαπι! :evil:

Η καθαριστρια καλη αλλα αργη! :evil: Μια ωρα για 3 παραθυρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι στιγμής από έρευνα αγοράς που κάνω στο ιντερνέτι, έχω καταλήξει για σουτιέν (να πάω να δω & να προβάρω εννοείται!!!) σε MARKS & SPENCER, H&M, MOTHERCARE, ΛΗΤΩ......

Κι ακόμη ψάχνω.... δεν έχω τελέψει.....

Δεν κοιτάω καθόλου μέσω διαδικτύου, γιατί αν δεν το δοκιμάσω..... πώς θα το βολευτώ????

Είμαι και λιγάκι παράξενη στα ρούχα γενικότερα......

Ευχαριστώ πολύ πάντως κι ακόμη 1 φορά όλες σας για τις συμβουλές σας!!!!!!!

Και για σερβιέτες λοχείας...... πανηγυρικά...... ΤΕΝΑ......... δε μου έχει πει κανείς καμία άλλη μάρκα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα πω σας βρε κορίτσια και το άλλο.....

(ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΣΗΜΕΡΙΣ!!!!!)

Μου γκρίνιαζε η μάνα μου πάλι χθες..........

Βασικά..... της φάνηκε μικρός ο μπέμπης!!!!!!!!!!!

'Ολοι...... μα όλοι...... Γιατρός, Μαία κι Υπερηχογραφιστής...... είπανε τα καλύτερα!!!!!!!!!!!

Πως ο μπέμπης αναπτύσσεται μία χαρά...... κι όλα βαίνουνε καλώς........

Κι η μάνα μου...... τον βρίσκει μικρούλη!!!!!!!! 2,700 άντρακλας!!!!!!!!!!!

Τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!! ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Τί κάθομαι και μιλάω....... δεν το βουλώνω........ να ησυχάσουμε........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...