Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

αντε με το καλο στο καινουργιο ποστ να γεννησουμε επιτελουσ. πιασαν οι ζεστεσ ουφ ουφ. αυτοσ ο γιοσ δεν εχει ακομα ορεξη να μασ γνωρισει. φιλια σε ολεσ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας φιλεναδες...μολις ξυπνησααα και μπηκα μια να δω αν υπαρχει νεο απο τη Μαρια...Μαιρουλα ασε την φιλη σου να λεει...αμα μπορει αυτη να κατσει καλα κανει και καθετε...να κοιταει το δικο της παιδι και οχι το πως θα μεγαλωσει το δικο σου...αχ δεν μπορω να ακουω βλακειες απο την καθε μια ελεος πια...καλα εχτες ειχα παει στη θεια μου και ηταν εκει και η γυναικα του θειου μου που μου ειχε δωσει κατι ρουχαλακια ντε και καλα αν θυμαστε και της τα πηγα πισω και επαθε συγκοπη εμμμμ να μαζευει το στομα της και να μην προσβαλει και να μαθει αλλη φορα...πραγματικα το καταευχαριστιθικααα..Πηνελοπακι μου τελεια τα νεα σας,..μην ανγχονεσαι με τις μαιες μωρε απλως εξεταση κανουνε δεν ειναι τιποτα...μπρος την αγωνια σου να γεννησεις δεν θα σκεφτεις τιποτα...Νικη σου εστειλα το link οπως και να εχει να τα δεις η μπορει κανας γνωστος σου να θελει...δεν ξερεις ποτε...ααα εχτες ειχα παει στην παθολογο να γραψω τα χαπια για την πιεση που πινει ο αντρας μου...εκει ειχε εεενα σωρο γριες...κλασικαααα καποια στιγμη με βλεπει η γιατρος και λεει καλεεεε να περασει η κοπελα να μην περιμενει ειναι εγκυος...και τι λενεεεε....ααααα ειναι εγκυοςςς δεν το καταλαβαμε....και να πω οτι ειμαι 2 μηνων οκ...αλλα με την κοιλια ναααα και δεν καταλαβανε...ελεος....σημερααα εφαγα μια τουρταααα τελειαααα ευχαριστω Μιχαελα για τις ευχες και τις αλλες κοπελες που μου εστειλαν στο φατσομπουκι...πωπω κοριτσια 30...και εγω ακομα αισθανομαι 15χιχιχιχιχ....το βραδακι παμε σε μια ταβερνουλα και ανυπομονωωωω....αα και εμεις αρχισαμε βαψιματα...αλλα βαφουμε τωρα το παιδικο το οποιο ομως θα το παρουμε εμεις...για να στεγνωσει και να ειναι οκ και μετα θα βαψει ο αντρας μου το αλλο που θα γινει παιδικο...αα Νικη το εφτιαξα εκεινο το κρεμαστο που σας ελεγα με τις κορδελες και που εβαλα και hello kitty που εφτιαξα εγω με πυλο..θα βγαλω αυριο φωτο γιατι το εχω μαγαζι να στο βαλω να το δεις...αυτααα φιλακιαααα πολλαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου.........

Δεν είναι πως διαφωνώ απολύτως με τις ενστάσεις σας αλλά...... τι γίνεται......

1ον) Θα βάψουμε με οικολογικά χρώματα, τα οποία δεν μυρίζουνε καθόλου!!!!!!!!!

2ον) Έχουμε την εναλλακτική να κοιμόμαστε (εάν μας μυρίζουν ωστόσο) στο σαλόνι, αφού έχουμε

καναπέ-κρεβάτι & μάλιστα πολύύύ άνετο!!!!!

3ον) Ο ερχομός ενός παιδιού είναι, κατά την άποψή μας, το δυνατότερο κίνητρο για ανανέωση!!!!!!!

Θα το κάνουμε.... για να είναι αναγεννημένος ο τόπος...... κι η διάθεσή μας σαφώς!!!!!

4ον) Επειδή ακριβώς μπλέκεται στη μέση 1 πελάτης του άντρα μου, πολύ καλό παιδί, που τον

εμπιστευόμαστε απόλυτα, πιστεύω..... δεν πιστεύω.... είμαι σίγουρη δλδ. πως όλα θα γίνουνε

όπως πρέπει, χωρίς χαζές καθυστερήσεις!!!! Το πιστεύω σας λέω!!!!!

Αυτάάάάά........

Όσον αφορά στη σημερινή μέρα (ξανα)κουράστηκα με τη μάνα μου!!!!!! Ψυχολογικώς εννοώ!!!!! Ναι μεν κάθε φορά μας φροντίζει, από θέματα φαγητού, μας φορτώνει καλά-καλά, καλά να είναι η γυναίκα βέβαια, δε λέω αλλάάάά......

Με πιέζει συνεχώς πως καθυστερώ να πάω στον Οφθαλμίατρο!!!!! Η ίδια η Γιατρός μου είναι πολύ χαλαρή..... δε με πίεσε ποτέ!!!!! Γιατί ν΄αγχωθώ άδικα των αδίκων??? Δεν καταλαβαίνω!!!!

Επιπλέον, από τις 5 παρά.... με προειδοποίησε ο καλός μου πως θ΄ανεβεί ίσα-ίσα να πάρει το λαπτοπάκι & φεύγουμε κατευθείαν!!!! Είμαι δεν είμαι έτοιμη!!!! Της το λέω αμέσως (γιατί είχε πράγματα να ετοιμάσει) κι έπιασε να τα ετοιμάσει τελευταία στιγμή ρε γμτ..... όντως πήρε το λάπτοπ κι έφευγε.... αλλά αν δεν το κάναμε έτσι.... δε θα χαμπάριαζε!!!! Δε φτάνει που πήγε στη δουλειά του στις 12,30 σήμερα.... με την παλιο-αναμονή...... να χασομερίσει κι άλλο.... ένας πανικός γίνεται στο σπίτι!!!! Και στο κάτω-κάτω.... θέλει ο άνθρωπος να κάνει το μπανάκι του, να ξεκουραστεί ή να πλακωθεί στις δουλειές.... δικαίωμά του δεν είναι????

Τώρα που θα ξαναπάμε στο ΕΛΕΝΑΣ την Πέμπτη, θα ήθελα να με φέρει ο καλός μου στο σπίτι, γιατί κι εκείνος δεν εμπιστεύεται ταξί, θα με έφερνε η μάνα μου στο σπίτι της με ταξί.... φταίω εγώ τώρα που δε θέλω ρε γμτ???? Άσε που έχουμε να πάμε για ψώνια.... και δε θέλω να της το πω..... γιατί και πάλι θα μας πρήξει να έρθει μαζί μας & δεν την θέλουμε.... τί να κάνω????

Κι επίσης.... μου ξαναγκρίνιαξε πως θέλει εκείνη να σιδερώσει τα ρουχάκια του μπέμπη!!!! Δε μπορώ να το κάνω αυτό!!!! Μήνες το περίμενα!!!! Μα..... γιατί δε με καταλαβαίνει τελικά???? Τόσα πολλά ζητάωωωω?????

Sorry που σας πρήζω..... απογευματιάτικα...... μα.... αισθάνομαι πως κάνω ψυχανάλυση!!!!!!!!

Χωρίς πλάκα κοριτσάκια!!!!!! Αισθάνομαι πολύ-πολύ καλύτερα που μιλάω μαζί σας!!!!!!!!

Παρόλο που γίνεται ένας χαμός στο σπίτι από ασιδέρωτα κι έπρεπε κανονικά να σιδερώνω τέτοια ώρα.... τέλος πάντων.... με τρέλανε κι η μέση μου από το πρωί.... κι είπα απλώς να βάλω 1 πλυντηριάκι & να κάτσω να μιλήσω μαζί σας..... πρέπει να ξεκουραστώ και λιγάκι.....

Νίκη μου, διανύω την 36η εβδομάδα!!!!!! Πιστεύω πως θα γεννήσω κατά την 38η....

Αννούλα, 1η φορά το ακούω αυτό για τα πλαστικά!!!! Εξίσου πλαστικά & γυάλινα την ίδια δουλειά κάνουνε!!!!!

Ειρηνάκι.... υπομονή..... όποτε θέλουνε έρχονται τα κουτσούβελά μας!!!!!

Χρύσα μου..... καλησπερούδια σου!!!!!!!!

Καλησπέρα Ευάκι μου!!!!!! Πολύχρονη κι από εδώ!!!!! Με το καλό το νινί!!!!! Η αναισθησία πάντως είναι στο φόρτε των Ελλήνων.... δυστυχώς.... μην το ψάχνεις!!!! Κι εμένα χθες στα ΚΕΠ.... υπάλληλος με είδε & μου έδωσε προτεραιότητα!!! Εάν περίμενα από τον κόσμο στην ουρά.... ακόμη εκεί θα ήμουν!!!!

Περιμένω νεάκια σας!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες τις κοιλούμπες!!!!!!!!!!

Το Μαριώ μας??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μπήκα στα γρήγορα γιατί στις 8:30 έχουμε παιδίατρο!!!

ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΣΤΙΣ 16:15 ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΤΗΣ!!!! ΕΙΝΑΙ 3065γρ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ!!!! ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ!!!! :D:D:D:D

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ!!!! ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΥΧΕΡΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩ Γιελιζ!!!!

Τι τελεια νεα επι του πιεστηριου ειναι αυτα!!!!!!!

Τελεια τελεια τελεια!!!!

μαρακι μου να σου ζησει!!!!

γερος δυνατος να ειναι..να ειναι ολη του η ζωη τοσο ευκολη οσο ηταν η γεννηση του!!!!

Επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιεληζ με προλαβες......τωρα μολις πηρα το μηνυμα απο το μαρακι κ μπηκα να πω τα νεα....

να σου ζησει κ παλι...θα περιμενουμε λεπτομερειες....φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονι αμου ειναι απαραδεκτοι!!!!..

κανονικα θα επρεπε να μην περιμενειςκαθολου οχι να δικαιολογισει κι'ολας...

σα δε ντρεπετε που το εκανε και θεμα ..τι ανθρωποι υπαρχουν;;;

Πιπιτσα μου χαλαρωσε...πωπω..ουτε εγω θα εβαζα μαστορους λιγο πριν μπω στο μηνα μου...απο ανασφαλεια και μονο..

Αλλα φου θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα..δεν το συζητω...βουρ!!!!!!..καλη ανακαινιση !!!

Οι τεχνικοι για το κληματιστικο θα ερθουν αυριο απογευμα...απαπαπ..δεν την παλευω αλλο...

Ευη μου τι να πεις για τη φαρμακογλωσσα θεια....τιποτα..δεν εχω λογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki mou na sas zisei o kouklaros sas.. O gampros mou diladi hehe :lol: ..Kalotixos k geros!! Na ton deite opws epi8imeitai..PANTA me ygeia..

Avrio 8a er8oume me tin nimfi sou na sas doume..Molis diavasa to minima sou dakrisa 8imi8ika ta dika mou..Moirazomastan tis agwnies mas k ta agxoi mas k 3erw pragmatika posa perases gia na pareis gero ton Stefanako sou stin agkalia sou..Tou Savva tou foreses panaki pou katouraei panw tou o xazompampas :))..

Sas agapameeeeeee xazomanoula!!!!!!!

:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαραααααααααααακκκκκκκκκκκκκκκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι , να σας ζησει ο παιδαρος.καλη λοχεια να εχεις.δε στο πα εγω οτι μες τη βδομαδα θα γεννησεις;;;;;;;;;κ βγηκε κ ο αντρας σου αληθινος

κΑΤΕΡΙΝΑ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

κοριτσια δε ξερω γιατι πλαστικα.απλα με ρωτησε αν θελω να θηλασω κ της ειπα ναι.κ μετα τη ρωτησα αν δε φτανει το γαλα αν θα δινω συμπληρωμα κ μου απαντησε ναι.κ μου ειπε να παρω πλαστικα μπουκαλια.το μονο που μου ει[πε ειναι οτο απλα θελουν αλλαγμα καθε3-4 μηνες

αυτα.πηγα πηρα κατι υποσεντονα τωρα ,για μενα για τη κλινικη κ για τα μωρακια μου μηπως εχουν κανενα μικροατυχηματακι στη κουνια οταν τις φερω με το καλο σπιτι.μιλαμε αυριο ε;

φιλακιααααααααααααααααα πολλααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρακι μου!!!!!!!!!!!!!να σας ζησει ο κουκλος γλυκεια μου ναι παντα γερος και δυνατος και καλοτυχος!!!!!!Και συ να χεις καλη λοχεια γλυκεια μανουλα!!!!!!!!!!!!!!

Με προλαβες τελικα...εγω εδω περιμενουμε την Παρασκευη και μετα..\

Σημερα ελεγα του αντρα μου..η κοπελα που ειμαστε μαζι ακομη κ στο βαρος του μωρου σημερα θα βγαλει τις ραφες..κ ισως γεννησει..και μου λεει..

Τελικα ολες σε περασανε γωστες κ μη... :):):):)

Κοριτσακια σημερα πλακωσαμε με τον αντρα μου το σπιτι..γενικη...καναμε τους δυο οροφους και εξω.μενει τωρα ο κατω οροφος και τελος...

Η αληθεια ειναι πως εγωεκανα λιγα πραγματα αλλα τα εφτυσα..ειμαι κομματια!!!!

Αναθεματισμενη κριση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αννα μου θα γεννησεις στην ΠΗΤ την δικη μου!!!Αντε 17 μερουλες ακομη!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν θυμαμαι τι διαβασα...

Φιλακιααααααααααααααααααα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου!!!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει πουλάκι μου ο Στέφανός σου!!!!!!!!!!

Καλότυχος και τυχερός να είναι στη ζωή του!!!!!!!!!!!!!!

Τελικά....... τα ράμματα περίμενε ο τσουπράκος για τη μεγάλη του έξοδο!!!!!!!!!!

Αχ...... φαντάζομαι θα έχεις τρελαθεί από τη χαρά σου!!!!!!!!

Καλή λοχεία κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!

Να σου ζήσει ο μπεμπούκος!!!!!

[smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινιώ μου....... είσαι η επόμενη!!!!!!!

Με το καλό κούκλα μου!!!!!!!!

[smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα αγαπημενες μου!!!!Τι καντε?Διαβαζω ευχαριστα νεα κ πολυ χαιρομαι!!!

Αννουλα 2 εβδομαδες μεινανε γλυκια μου για να παρεις αγκαλια τις πασχαλιτσες σου!!Με το καλο!!!

Μαρακι μας γλυκο να σου ζησει το αγγελουδι σου!!!!Γερο κ καλοτυχο να ειναι!!Καλη λοχεια σε σενα!!!Μπηκα στα γρηγορα να διαβασω νεα σου κ επεσα πανω στην ανακοινωση που εκανε η Γιελιζ!!!!Πολυ χαρηκα κοριτσακι μου!!!!

Νικολ μου μια χαρα ειναι τα κοριτσακια μου αλλα απο ξενυχτι που ρωτας παμε ποοοολυ καλα!!!!!!!!3-4 ωρες κοιμαμαι κι αυτες σπαστες...Δεν ειναι γκρινιαρες,εχουν ομως πολλα πονακια ;););)

Γλυκια μου Γιελιζ κ εμενα μου ελειψες πολυυυ!!!

Κατερινακι τελεια τα νεα σας,μεγαλωσατε κι εσεις!

Δε θυμαμαι κ πολλα αλλα στελνω σε ολες σας τα φιλια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααααααααααααααα!τι κανετε;

εγω παλευα με τη ζεστη παλι χτες

τωρα στις 8.30 περιμενω ενα τεχνιτη να βγαλει το παλιο ερ κοντισιον των δικων μου που ηταν 18αρι κ να βαλε ενα 24αρι

τι κανετε;πως ειστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα αχχχχ ποσο χαιρομαι για τη Μαριααα...καλη λοχεια να εχεις....ειδες τελικααα τα ραμματα τον κραταγανε τον ατιμο...χιχιχι...αα κοριτσια ιστορια θεια νουμερο 3567...μου τηλεφωνησε εχτες το βραδυ για να μου πει χρονια πολλα και να με ρωτησει πως μου φαινεται που ειμαι 30 και αν το σκεφτομαι....λεω οχι γιατι καλε να το σκεφτω ενας αριθμος ειναι..ουτε που με νοιαζει..λεει εμενα μια φιλη μου 1 χρονο το σκεφτοτανε οτι θα γινει 30...λεω εμενα δεν με νοιαζει αυτο ευχαριστω ππου πηρες να εισαι καλα καληνυχτα....δεν μπορει να κρατηθει οπως καταλαβαινεται....ελεος...καλα απο τη ζεστη δεν μπορουσα να κοιμηθω εχτες...εβαλα κλιματιστικο και βουλωσε η μυτη μου χαλιααα..αντε να ερθει το μεσημαρακι να παμε θαλασσα...δεν γινεται αλλιως...Πηνελοπη μου και εμεις τα χρωματα αυτα πηραμε νομιζω βερνιλακ ειναι και ετσι λεμε και εμεις αμα μυριζει θα κοιμηθουμε στο σαλονι και θα κλεισουμε τις πορτες στα δωματια...θα ξανα μπω μετα φιλιααα σε ολες....αντε σιγα σιγα οι επομενεςςςςς να γεννανεεε να παρουμε σειρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια φουσκίτσες μου!!!!!!!!!

Πώς τα πάτε με την παλιοζέστη???

Έχω λιώσει..... που να πάρει.... δεν παλεύεται με τίποτε!!!!!

Αννούλα μου..... ελάχιστες μέρες πια για να κρατήσεις τις πασχαλίτσες σου αγκαλιά...... άντε κοριτσάκι μου, με το καλό!!!! Λες να σε προλάβω?????

Σοφάκι μου.... χάθηκες διδυμο-μανούλα!!!! Αλλά και πού να βρεις χρόνο.... με 2 τσουπράκια..... υπομονή με τα πονάκια.... χαδάκια στην κοιλίτσα τις κάνεις καθόλου??? Λένε οι Παιδίατροι πως ανακουφίζει αρκετά....

Ευάκι μου..... ξυδάκι στη θεία!!!! Ε μα πια.... κοντεύουμε να σκάσουμε εμείς με αυτά που διαβάζουμε καθημερινώς.... φαντάζομαι εσύ.... μη δίνεις σημασία.... καλό μπανάκι!!!!

Καλημέρα και σε όλες τις υπόλοιπες!!!!!!!!!!!

Πρέπει να σιδερώσω!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Βαριέμαι!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά..... προηγούνται τα πραγματάκια της βαλίτσας.... μωρουδιακά..... εσώρουχα & πυζάμες μαμάς..... αχ τι ωραία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες..........

Διάβασα 5 σελίδες αλλα λίγα θυμάμαι..............

πρωτα πρώτα να ευχηθώ στο Μαράκι να της ζήσει το μωράκι της και να έχει υγεία κ τύχη στη ζωή του.............. :D

Μαίρη μου και εγω την Παρασκευή μάλλον θα μάθω πότε γεννάμε και μάλλον μέχρι τέλος του μήνα κ εγω................ :D:D

Καλημέρα σε όλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSA μου απο ζέστη τα έχω παίξει...................

Οσο για σιδέρωμα κατι λίγα μου έχουν μείνει ευτυχώς το βουνο με τα ρόυχα τα έκανα όταν ήταν ο καιρός κουλ ακόμα......................

α για δουλειά κορίτσια μην αγχώνεστε υπάρχουν κ χειρότερα ......απο Σεπτέμβριο θα ξεκινήσω πάλι ....κ δεν αποκλείω να πεταχτώ κ στο γραφείο η να δουλέψω σπίτι κ τον Αυγουστο..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaa

kale ti uperoxa nea?????????

maraki na sas zhsei koukla mou gero dunato k kalotuxo na nai k se sena kalh loxeia!!!!!!!!!!

pipitsa ontws h ananewsh ginete gia to mwro k thn diathesh sou ..k emeis bapsame me oikologika xrwmata alla murizan ligo na ksereis opote se blepw ston kanape..k tha kourasteite ligo alla otan tha nai etoimo tha to kataeuxaristiese!!!!!!!!!!!

polu zesth k shmera ap to prwi ...popooppoooooo ti tha kanoume pali??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα που βλεπω;Το'ξερα πως θα γεννουσε αμεσως το Μαρακι μας! :D

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΙΑ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΣΑΣ!!!ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΕΣΤΕ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Καλημεριζω ολα τα κοριτσακια!

Ευη,περιμενω να δω φωτο απο την κατασκευη!

Και εμεις με οικολογικα χρωματα βαψαμε αλλα μυριζει το δωματιο κοριτσια.Αποκλειεται να καταφερετε να κοιμηθειτε εκει μεσα...Ποσο μαλλον να κοιμηθει εκει μωρο σε 1-2 εβδομαδες.Ειναι και ανθιγυεινο!Εμεις πριν μια εβδομαδα βαψαμε αλλα ακομα μου μυριζει... :roll:

Τελικα χθες πηγαμε Τζαμπο και ψωνισα κατι τελευταια πραγματακια για το μωρο.Μου εμειναν μονο τα ρουχαλακια της που θα τα παρω απο τα Μαδερκερ και πανες αγκαλιας,γιατι αυτες του Τζαμπο δεν μου αρεσαν.Αυτο το χασε υφασμα τι απαισιο βρε κοριτσια;Δεν θελω να παρω τετοιες...Ποιο αλλο ειναι καλοκαιρινο;Να παρω πικε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...