Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

teleia ta pragmatakia sas!!!!!

nikol o mikros mou exei parei polu kalh thesh k einai arketa xamhla mallon telos tou mhna alla sigoura tha kseroume thn paraskeuh pou tha ksanapame ston giatro..paw gia fusiologiko

suspaseis den mporw na pw oti exw..mono ponakia xamhla k lew den exw giati otan exeis suspaseis den sklirainei k h koilia gia ligo?egw tetoio pragma den niwthw..einai fusiologiko auto?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!

Τα πραγματα ειναι τεεεεελειαααα!Τι ειναι;Σεντονακια και κουβερτουλες;Αχχχ,υπεροχααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω παλι Νικη μου για τα χρονια πολλα...ναι σεντονακια και κουβερτουλες και ενα μπουρνουζακι Hello kitty...ειναι μουρλιααα....τωρα θα βαλει και ενα μαγαζι που εχω στο facebook προσφορα προικα 50ευρω σε ροζ γιατι ειχε βαλει λαχανι και πηρε η κολλητη μου και ειναι σουπερ και ρωτησα για ροζ και μου εστειλε μηνυμα οτι ετοιμαζει για ροζ...να τελειωνω με την κουνια...σε μερικες σας εστειλα να το κανετε φιλο μηπως εχει καμια προσφορα που σας ενδιαφερει παντως απο ποιοτητα μιας και ειδα απο κοντα μια χαρα ειναι...και εκει που εβρισκα μονο τα παντα στα 80 ευρω αυτος με 50 εχει και παντα και παπλωμα και κουνουπιερα...ανυπομονω...φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twra neuriasaaa..milisa me mia filh h opoia gennhse k den douleuei k ths eipa pws egw apo ton ianouario k meta tha ksanapaw gia douleia k gurnaei k mou leei ksereis poses stigmes tha xaseis?an einai dunaton skopeuw na douleuw 3 merres thn eudomada gia 4-5 wres k autes tis wres na to afhnw h sthn mama mou h sthn pethera mou..posa pragmata mporw na xasw mesa se toso liges wres?den tha to parataw to paidi mou..k meta mou leei nai alla tha sou lupei..eleos k auto to kserw alla k ti prepei na ginei na kleistw spiti allwste h douleia einai k enas tropos na ksefeugoume k ligo..toso kakia mana tha eimai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη,μην καθεσαι να ακους κακοηθειες! :evil: Καλα θα κανεις να πηγαινεις στην δουλεια.Να ξεφευγεις!Πολυ φαρμακογλωσσα η συγκεκριμενη κοπελα,σορρυ κιολας... :evil:

Ευη στειλει και σ'εμενα το λινκ για το καταστημα!!!

Νικολ μου δεν σε χαιρετισα πριν!Τι κανεις;Κοντευεις και εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

farmakoglwssa den les tpt...afou sto telos ths eipa ..eee den peirazei na mhn ginoume mamakides na maste sklhroi thelloume!!ee maaaaaaaaaa!!!!!!!!!

pes mou to onoma sou na sto steilw egw..sorry kiolas alla akoma sas mperdeuw merikes epeidh einai k ta pseudwnuma edw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη ακυρο!Μου το εχεις στειλει το λινκ!

Και εγω 60 λιρες πηρα την προικα απο το ιντερνετ,5 κομματια.

Μαιρη μου,δεν νομιζω να σε εχω στο φ/β. :roll: Σ'ευχαριστω!Το εχω τελικα το μαγαζι. Σου στελνω τωρα μηνυμα με το ονομα μου να γινουμε φιλες. :D

Οσο για την αλλη,μην ασχολεισαι! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρουλα μην ακους κανενα..

Να πας στη δουλεια...αλλιως θα σαλταρεις...

ακου με και εμενα τι σου λεω.

Ναι ΟΚ θα χασεις καποιες στιγμες...ενδεχομενος να χασεις καποια χαμογελα..ισως και το πρωτο του βημα...το θεμα θα ειναι πως θα εισαι καλα ψυχολογικα και οποτε θα εισαι με το παιδι σου θα εισαι εκει 100%..

Αυτο βεβεια εφοσωνθελεις να πας και να δουλευεις μερικες ωρες..

Εγω αμα δεν γυρισω στη δουλεια θα παθω καταθληψη ειναι το μονο σηγουρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

28 ΙΟΥΛΙΟΥ ΓΕΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕς.ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΠΕΣΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΙς 8 ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ

ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδια.........εδω ειμαι κ εγω.εχω κλειστει στην κρεβατοκαμαρα με το αρκουδισιον κ δεν κουνιεμαι...πηγα το πρωι ικα κ κατεθεσα τα χαρτια...για να δουμε θα προλαβουν να μου τα βαλουν στις 15 ή θα πανε στις 1?πηγα μετα κ λαικη κ σουπερ μαρκετ κ ευτυχως ξεμπερδεψα νωρις κ στις 9.30 ημουν πισω...εκεινη την ωρα ελεγε 32 βαθμους :shock::shock::shock: δηλαδη τωρα ποσο εχει?πηγα κ στην μαμα μου για ενα καφε κ γυρισα...ολα κλειστα πατζουρια κ παραθυρα κ ειμαστε καλα μεσα.

η μικρη μου σημερα ειναι πολυ καλυτερα κ δεν παραπονιεται καθολου για τον λαιμο της...εφαγε κ πριν απο λιγο...επιτελους!!!εμεις απο φαγητο σημερα ειχαμε στο προγραμμα να κανω τηγανητα αλλα η πεθερα μου εκανε μια κατσαρολα φασολακια...οποτε κ μου εδωσε...κ καλυτερα γιατι δεν ξερω αν θα αντεχα πανω απο το τηγανι...ισα που τηγανησα δυο σνιτσελ κ αυτο γιατι τα ειχα ξεπαγωσει...για την μικρη κ εγινα μουσκεμα....

εσεις τι μου κανετε?το μαρακι δεν ακουστηκε ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα αντε βρε με το καλο.......τελικα αυτος ο μηνας μεχρι να βγει θα εχει πολλες νεες αφιξεις...ειπαμε εισαι εσυ,σιγουρα το μαρακι κ η κατερινα...ειναι καμια αλλη καθοδον? :D:D

μαιρη μην ακους κανεναν...οπως ειπε κ η συμπεθερα,θα ειναι προτιμοτερο να εισαι σπιτι ψυχολογικα χαλια κ να σε βλεπει ετσι το μωρο?καλυτερα να ξεφευγεις λιγες ωρες κ να φορτιζεις μπαταριες...θα δεις οτι θα εχεις αλλον αερα...κ στο λεμε εμεις γιατι τα περασαμε...οταν ειχα γεννησει στον μηνα πανω ηθελα να παω για δουλεια...ηταν κ χειμωνας ,κλειστηκαμε μεσα με το μωρο κ τα ειχα δει ολα...ασε φυσικα που ειναι κ το οικονομικο...ο πιο σημαντικος πλεον λογος για δουλεια.

ευη να τα εκαντοστησεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etsi akribws einai sisaki..auto pou me tsatise den htan oti eipe ti gnwmh ths einai oti thn thewrouse thn apoluta swsth..polu ekneuristiko auto...

koritsakia molis efaga..teleio egine tha faw k to karpouzaki mou tha dw to mexikaniko mou k toumpa..ta leme filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα με το καλοοοο! :D

Χρυσα,πως τα πας με την ζεστη;Φτιαξατε το κλιματιστικο;

Μαιρη σε προσθεσα!Αντε,να εχουμε και εικονα η μια της αλλης! :D

Μιχαελα μου παλι καλα που συνηλθε η μικρη σου!Περαστικα της!Η ζεστη οντως δεν παλευεται!

Το Μαρακι μας δεν ηρθε ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρη μου ο καθενας κανει αυτο που τον ικανοποιει..εαν θα ηθελες να μινεις σπιτι με το παιδι σου για οσο διαστημα θελεις...2-3-5 χρονια..καλως αφου αυτο θελεις και σε κανει ευτυχισμενη..καποιοι ανθρωποι..εγω μεσα σε αυτους - ομως ..δεν μπορουν να καθονται σπιτι και να ασχολουνται αποκλειστηκα με ενα η δυο παιδια..θελουν λιγο να ξεφευγουν...

εγω πηγαινα δουλεια..δουλευα 6 ωρο και οταν γυρηζα ειχαν εναν ξεκοραστο και ταισμενο..τον επαιρνα στον Μαρσηπο χειμωνα και ανοιξη και πηγαιναμε βολτες....πηγαιναμε σε μαγαζια εμπορικα κεντρα, παρκα, για καφε με φιλες...

καιοταν γυρηζε ο αντρας μου και αναλαμβανε αυτος μαγειρευα και εκανα δουλιες..

μπορω να σου πω πως ημουν πολυ πιο ξεκουραστη και με περισσοτερες αντοχες....

Αλλα ναι τετοιο απολυτο υφος λες και κανεις κανενα εγκλημα θα με ξενηζε και εμενα παρα

πολυ...μη δινεις σημασια και στεναχωριεσαι...εσυ κανε αυτο που σε ευχαριστει!!!Αννουλα αντε με το καλο...εμαθες και Ημερομινηα για τις Λιονταρινες σου!!!!!!!

Καλε λετε να γεννησε το Μαρακι;;;;

Νικη μου οχι..καιπηρα σημερα στον Κωτσοβολο και τους εβρησα..τους ειπα πως τι στο καλο δωσαμε τοσα λετα για την επεκταση της εγγυησης αφου δεν μπορουννα μας εξυπηρετησουν και μας στελνουν απο τηλεφωνο σε τηλεφωνο...αμα δεν μπορουν να μας επιστρεψουν τα λευτα και να φερω οποιονδηποτε τεχνικο να μου το φτιαξει να τελειωνουμε..οχι τιποτα αλλο..εχω και ενα σηδερο κατσε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχως νικη δεν λες τιποτα γιατι η γκρινια κ η μιρλιτσα δεν υποφερονται...αλλα κ το καημενο τι να κανει...

καλως το χριστινιω!!!ζεστη?πια ζεστη? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο καιρος τα εχει παιξει...παω στο παραθυρο της κουζινας (το μονο που εχω λιγο ανεβασμενο) κ βλεπω να τρεχουν νερα...η πεθερα μου λεω πλενει απο πανω το μπαλκονι,αλλα τοσο νερο?ανοιχω την πορτα....κ εχει παρει μια βροχη εξω,αλλο πραγμα...εκει που εκαιγε ο ηλιος νταλα...σκοτεινιασε κ βρεχει :shock::shock::shock: οτι να ναι...η ζεστη ομως εξω ειναι αφορητη...ολη αυτη η βροχη τωρα θα αναψει τα παντα.

σας αφηνω να την πεσω για λιγο...τα ξαναλεμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας βρε κοριτσια.

δεν προλαβα να διαβασω ολα τα νεα.ελπιζω να ειστε ολες καλα.

ισως το μαρακι να μην μπορει να μπει γιατι στην κυπρο εχουν προβλημα με το ρευμα.εκτος φυσικα αν γεννησε.

σημερα βγηκα για δουλειες στην τραπεζα και συγχηστηκα με εναν τυπο ,ο οποιος μου φωναξε γιατι του πηρα την σειρα.ημουν τοση ωρα ορθια κι οταν καποια στιγμη φωναξε ενας υπαλληλος απο ενα γραφειο οτι μπορουσε να εξυπηρετησει πληρωμες,δεν κουνηθηκε κανενας και πηγα εγω.ο τυπος ηταν μπροστα μου στην ουρα και οταν πηρε χαμπαρι οτι εξυπηρετηθηκα πρωτη μου την ειπε.βλεπεις μια γυναικα με την κοιλια στο στομα και μιλας βρε μ........α;του απαντησα αναλογα παντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!!!!!

Πήγαμε στη Γιατρό μου σήμερα (αυτή η αναμονή δεν παλεύεται…. η μέση μου τα έπαιξε πάλι!!!!!) οι μηνιαίες μου εξετασούλες μία χαρά κι από Πέμπτη, που μπαίνω στο μήνα μου έχουμε άλλο πρόγραμμα!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Καταρχήν, από κιλά είμαι στα +9 κι από πίεση…. τσιμπημένη ελαφρώς…. στο 15 η μεγάλη!!!! Προφανώς έχω αρχίσει κι αγχώνομαι για τη γέννα πια…. αλλά και στο σπίτι που μετρήθηκα το πρωί…. είχα 1 ωραιότατο 14άρι!!!! Δε μου κάνει εντύπωση πάντως…. όντως φοβάμαι όσο περνάνε οι μέρες!!!! Κι όσο πλησιάζουνε οι μέρες…. αλάτι ούτε για δείγμα…. και τα πόδια μου θα τα βάζω συχνά-πυκνά σε σκαμνάκι…. να μη μου πρήζονται!!!!

1 φορά την εβδομάδα θα πηγαίνω πλέον, με τακτικότατες εξετάσεις (Υπέροχο, για να ελέγχουμε τη θέση & το βάρος του μπέμπη & Καρδιοτοκογράφο ή Κορδέλα ή NST για τις συσπάσεις της μήτρας) και μετά την 37η εβδομάδα, θα με δει από κάτω & θα μου δώσει εάν κρίνει απαραίτητο κάποια κολπικά υπόθετα, για καλύτερη προετοιμασία του τραχήλου…. :D:D:D:D:D:D:D:D

Επιπλέον, από Πέμπτη κομμένο το μαγνήσιο, δεν ωφελεί να το παίρνω άλλο, αφού πλέον θέλουμε προετοιμασία για τη γέννα. Ελπίζω να μη με ταράξουνε οι κράμπες!!! Από εδώ και στο εξής πλέον…. περπατηματάκι…. χωρίς να πολύ-κουράζομαι!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Όσον αφορά στις ερωτήσεις μου (κάθε φορά πηγαίνω με 1 κατεβατό!!!!) λοιπόν…. της είπα πως ενδιαφέρομαι για Επισκληρίδιο, μου είπε πως βλέποντας πως δεν αντέχω σε άλλα παυσίπονα ή αν έχω ώρες μπροστά μου & παιδεύομαι ή ακόμη εάν προλάβω (!!!!!!) φυσικά θα το έχει υπόψη της!!! Είναι κάτι το εντελώς ακίνδυνο για το μωράκι!!! Αυτά εάν με ξεγεννήσει εκείνη…. στον αντικαταστάτη της (αν με ξεγεννήσει εκείνος) θα πρέπει επίσης να το πω πριν τη γέννα….

Επίσης, δε χρειάζεται να έχω δική μου Μαία, στην αίθουσα ωδινών περνάνε ειδικευόμενοι (που είναι στη θέση της Μαίας) κι ελέγχουν διαστολή (ωχ!!!!!) οπότε αρκούμαι στην εκάστοτε Μαία βάρδιας & στους ειδικευόμενους!!!! ΔΕ ΘΕΛΩΩΩΩ!!!!!!!!!! Αλλάάάά….. αν δε γίνεται αλλιώς….

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ακόμη, φοράνε κανονικά γυαλιά στη γέννα, δεν υπάρχει θέμα & καλό είναι να πάω για τη Βυθοσκόπηση. Με ρώτησε πόσο μυωπία έχω & μου είπε να πάω…. στο πολύ χαλαρό του όμως!!!

Αχ Παναγία μου!!!!!! Αγχώθηκα πάλι!!!! Το βράδυ δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου…. όλο στριφογυρνούσα….. κι ώσπου να μπω στο ιατρείο, με είχε πιάσει κάποια στιγμή 1 περίεργος πονοκέφαλος…. σα να με έβλεπε ο ήλιος σε 1 συγκεκριμένο σημείο!!!!

Έχει να πέσει φατσομπούκι και παιχνίδια!!!!!! Καλά είσαι!!!!!!!! Προκειμένου να μη σκέφτομαι τη γέννα κι αγχώνομαι και φοβάμαι…. κι επίσης, θα προσπαθήσω, όσες μέρες μου μείνανε ως τη γέννα, να ξαπλώνω τα βράδια νωρίς σχετικά (αν γίνεται στις 11 να κοιμάμαι, αφού ξυπνάω γύρω στις 7) να χορτάσω ύπνο (όσο προλαβαίνω ακόμη!!!!)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτάάάάά!!!!!!!!!

Αύριο το πρόγραμμα περιλαμβάνει σιδερωματάκι τα ρουχάκια του μπέμπη, μεθαύριο (ελπίζω να μην ακυρωθεί πάλι!!!) τα υπόλοιπα ψωνάκια μας & πλυσιματάκι-σιδερωματάκι…..

Ήρθανε χθες μαστόρια στο σπίτι μας, είδανε το δωμάτιο μας, μας προτείνανε κάποιες βασικές αλλαγές που θα πρέπει να τις σκεφτούμε, για να ξεκινήσουμε και με αυτές τις εκκρεμότητες άμεσα!!!! Το μόνο που μπορώ να σας πω είναι, πως εάν τελικά προχωρήσουμε, θα βάψουμε το δωμάτιό μας με οικολογικά χρώματα, που είναι ότι καλύτερο για μένα & τον μπέμπη!!!! Το όλο θέμα πάντως (βάψιμο-μόνωση-ανακαίνιση) δε θα μας πάρει πάνω από 4-5 μερούλες….. μία χαρά νομίζω….

Την καλησπέρα μου σε όλα τα κοριτσάκια μου!!!!!

Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω καθόλου!!!!

Το Μαράκι μας πού είναι??? Λέτε να γέννησε η μικρούλα μας??? :?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eδω ειμαι και εγω!

Χριστινακι πολληηηη ζεστη οντως!Μπραβο που πινεις νερα!Εγω 2-3 ποτηρια με το ζορι!Γενικα δεν επινα ποτε νερο... :roll:

Μιχαελα εβρεξε;;; :o:shock:

Τονια μου μην συγχιζεσαι με τον καθε μ......α!Και μην περιμενεις στις ουρες!Οπως εχω ξαναπει δεν περιμενω ποτε,παω μπροστα παντα χωρις να ρωτησω κανεναν και αμα πουν και τιποτα τους λεω οτι οι εγκυες εχουν προτεραιοτητα!Αν και δεν εχει τυχει παρα μονο μια φορα να πουν κατι.

Πιπιτσα μου,εγω στην θεση σου δεν θα το ρισκαρα να βαλω τωρα μαστορους μεσα στο σπιτι!Ειχα και εγω μαστορους,προχθες τελειωσαν,και ενω ηταν δουλεια 4-5 ημερων εκανα 2 εβδομαδες να τελειωσουν! :evil: Με ειχε πιασει τρομερο αγχος,αν και ειμαι ακομα 32 εβδομαδων.Τωρα μενουν τα φωτιστικα να μπουν μεθαυριο και η γενικη,που θα ξεκινησει την Παρασκευη που θα ερθει η γυναικα...

Νομιζω πως τωρα ειναι αργα για να κανεις τετοια πραγματα...Σε ποια εβδομαδα εισαι;Και το δωματιο μην το βαψεις τωρα,αργει να ξεμυρισει.Εμεις το βαψαμε την προηγουμενη εβδομαδα και ακομα βρωμαει και δεν ξερω αν προλαβει να ξεβρωμισει μεχρι τις 4 Αυγουστου που μπαινω στον μηνα μου. Το ευχομαι...:roll: Θελω μεχρι τοτε να εχω τελειωσει τα παντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσιααααααααααααααααα!

τι κανετε;

πιπιτσα συμφωνω με τη νικη.δεν ειναι λιγο αργα για μαστορους;λεω εγω.

πριν λιγο ξυπνησα.ειμαι πολυ κουρασμενη ακομα.πολυ ταλαιπωρια το πρωι.ξερετε τι μου πε η μαια;

οτι αν παρω αποφαση να θηλασω πρεπει για το συμπληρωμα να παρω πλαστικα μπουκαλια κ οχι γιαλινα.πανε για αλλαγμα λοιπον ολα :?

παω να κανω την ενεση για τη Β12 κ ξαναρχομαι

πολυ ζεστη η μου φαινεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...