Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!HRTHA NA SAS PW TA NEA MOU!!!!!!!!!!

OLA TELEIA EXTHES ME TON POLITIKO....RIXAME POLY GELIO ME TOUS KOUMPAROUS!!!!!!!!!

EIMAI KAI EPISHMA PLEON PANTREMENH.....META PHGAME SE MIA TAVERNA FAGAME....HPIA KAI THN MPYRITSA MOY FAGAME KAI TOURTITSA HPIAME KAI THN SAMPANIA....SUPER....KAI META PHGAME GIA KAFEDAKI STHN KAFETERIA TWN KOUMPARWN META GYRISAME SPITI GIA KSEKOURASH KAI TO VRADY PALI PHGAME STHN KAFETERIA..... :D :D :D :D :D

SHMERA KANAME KAI TO DEYTERO MATHIMA ANWDINOU TOKETOU....MILISAME GIA TA SHMADIA TOU TOKETOU...KAI MAS EDEIKSE MERIKES ANAPNOES :D :D :D

KAI THA TO KSANAPWWWWW H MAIA MAS EINAI THEAAAAAAAAAAAA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KALA KORITSIA HRTHE MIA KOPELITSA PRIN GIA NA MAS KANEI PERIPIEISH PRWSOPOU DWREAN KAI KALA...KAI STO TELOS POU TELEIWSE MAS EVGALE TIMES GIA TIS KREMES POU MAS EVALE...........KALA KORITSIA EGGEFALIKO EPATHA MILAMEEEEEEEEEEEEEEE AKOUSTE TIMH KAI GIA MENA KAI IA THN ADERFH MOU 416 EURO........KALA MILAME OUTE KAN....400 EURO SXEDON EKANE MONO OI KOUNIA MAS KALE!!!PLEON OLA TA METRAW ME VASH TA MWROUDIAKA......XAXAXAXAXAXAXA :lol: :lol: :lol: :lol: ELEOOOOOOOOOOOOOOOOOOS POLLA TA LEFTA!!!!!!!!!!

SHMERA THA PAME MIA VOLTA STO EKSOXIKO KAI THA GYRISOUME AYRIO TO MESHMERI GIATI THN KYRIKH PRWI PRWI EXOUME ENAN GAMO-VAFTISH PALI.........PWPW POLLA MAZEMENA FETOS.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια γυρισα.εξαλλη με το γιατρο μου :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

πηγα απο τις 8.30.φυσικα γινοταν της ποπης.

αφου περιμενα μια ωρα με παιρνει κ μου μετραει το τραχηλο.ολα οκ μου λεει.κ με στελνει για νον στρες.περιμενω αλλη μια ωρα.το κανω του το παω.περιμενω αλλη μια ωρα.με παιρνει βιαστικα για υπερηχο κ με ξεπεταει.κοιταξε μονο το ενα μωρο ,μου πε ολα οκ κ το αλλο μωρο μου πε θα το δει τη τριτη γιατι δε προλαβαινε επειδη ειχε μια κοπελα για περιδεση.

τι να πω!οτι εχω φουντωσει;

οτι μου ανεβηκε η πιεση στο 20;

οτι μου ρθε να του ριξω τη τσαντα στο κεφαλι; :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ετσι σηκωθηκα κ εφυγα αρον αρον κ πηγα στο γιατρο που μου χε κανει την αυχενικη κ τους υπολοιπους υπερηχους

ευτυχως πηγα κ ηρεμησα.ολα καλα.2 κιλα ειναι η μια κ 2.150 η αλλη(που στα απαρχαιωμενα μηχανηματα του νοσοκομειου εδειναν τοσο πριν 2 βδομαδες)

ειδαμε κ αν τρεφονται σωστα,καρδουλες τα παντα .ολα τελεια μου ειπε ο γιατρος

τι να πω!!!!!!!!!!!!!!

το μονο που μου πε ο ντοκτορ στο νοσοκ ειναι οτι στις 22 του μηνα θα πουμε ημερομηνια ακριβη κ οτι ως τις 29 θα εχω γεννησει.αρα εχω 21 μερουλες ακομα

αυτα ,παω να κανω ενα μπανιο κ να ηρεμησω λιγο γιατι εχω φουντωσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινάκι σου ευχηθηκα και πιο πριν!! Να ζησετε και παντα αγαπημενοι κι ευτυχισμενοι! Με το καλό να ερθει το μωρακι σας!!

ΠΟλυ ωραιες οι φωτο...καλα να περασετε στο εξοχικο...

Δεν πιστευω να πληρωσατε την κοπελα ε?

Άννα μου ταλαιπωρηθηκες...καλά ο γιατρος σου δεν βλεπει την αγωνία σου??Κι ισα ισα εσύ που εχεις διδυμακια θα έπρεπε να σε προσεχει περισσότερο..Θα έπρεπε να του πεις κατι!

Τουλαχιστον όλα είναι μια χαρά..Αντε να ετοιμαζεσαι κι εσυ και δεν εμειναν πολλες μέρες! Μεγαλωσαν και οι μικρες σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

Σημερα τοι απογευμα εχουμε ραντεβου με τον γιατρο.ελπιζουμε να δουμε λιγο τη φατσουλα του μπεμπη γιατι εχουμε απο το β επιπεδου.εχει συνεχεια τις χερουκλες του μπροστα.θα τον ρωτησω κι εγω για το μαγνησιο,γιατι ομολογω οτι δεν το γνωριζα οτι το κοβουμε στον 9ο.

ρε Χριστινα, τελειο το τραγουδακι!το ανεβασα και στο fb.

σημερα για φαγητο εχουμε αμπελοφασουλα και ομελετα.σε λιγο τρωμε.θα στειλω πρωτα τον αντρα μου να παρει τις εξετασεις μου απο το ικα

Τιτινα να ζησετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου γύρισα απο καφεδάκι με την αδελφούλα μου, μας πήρε κ ενα σωρό φοβερα δωράκια.......τελικά εγω σχεδόν τίποτα δεν θα ψωνίσω............το τι μου εχουν δώσει και αγοράσει δε λέγεται.................ισα που πρόλαβα να πάρω πετσέτες, μπουρνουζάκια και μικροπράγματα......

σεντόνια και πάντα για κούνια πορτ μπεμπέ θα πάρω εγω την άλλη βδομάδα και μια κουνουπιέρα και παπαλα.............

και φυσικά το μυαλό μου κολλημένο όλη μέρα στο μωρό .....τίποτα άλλο δεν υπάρχει εκει μέσα........ :D

εκανα κ μαθήμα θηλασμού χθες μου φάνηκε πολύ χρήσιμο......αν προλάβω θα ξαναπάω...............

τιτινα μου να ζήσετε και να είσαστε πάντα ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Τιτίνα μου τίποτα δεν έπρεπε να της δώσετε...αφού είπε ότι είναι δωρεάν..τι λένε και ξελένε???

Τόνια μου με το καλό ο γιατρός!! Αντε μπαίνεις κι εσύ στην αναμονη από εδώ και πέρα...με το καλό!!

Η Νίκη δεν μπήκε σήμερα....πού είναι???

Νικόλ μου με γεια τα δωράκια σας!! Προγραμματισατε την καισαρική εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου υπομονή κοριτσάκι μου με τους γιατρούς ............αφού είναι καλά τα μωράκια σου χαλάρωσε...μας βλέπω μαζί να γεννάμε και εγω τελευταία βδομάδα του Ιουλίου μάλλον θα γεννήσω...

Μαράκι μου γλυκό ευχαριστώ......... :D θα πάω την αλλη Παρασκευή όπου ελπίζω να μου δώσει κ πιο συγκεκριμένη ημερομηνία.....εγω προσωπικά θα ήθελα αν γίνεται να έχω κλέισει την 38η εβδομάδα....ότι μας πει όμως..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γκαστρουλες!!!!Τι κανετε??

Εμεις καλα,ζεσταινομαστε ο μικρος 2-3 μερες τωρα εναι τουρλωμενος ακριβως κατω απο το στηθος μου..για πολυ τουρλωμα μιλαμε...χτες ξυπνησα το απογευμα κ ειχε μαζευτει στην μεση της κοιλιας τουρλωμενος παλι απο πανω απο το στομαχι μεχρι κατω..δεξια αριστερα αδεια η κοιλια!!!

Κοντευω να σκασω...

Σημερα εκανα ατασθαλια.πηγαμε στην μαμα μου κ εφτιαχνε γιγαντες..μου εβαλε σε ενα ταπερ για τον αντρα μου..αλλα δεν εφαγε δεν προλαβαινε επρεπε να φυγει γιατη δουλεια..ε και εφαγα μερικους..καμια 15-20..με αλατι...Ε δεν αντεξα!!!!

εφαγα κ λιγο πεπονι..κ τελος.Το βραδυ αυγα ασπραδια σαλατα κ κανα φρουτο...

Το απογευμα εχω ραντεβου για να βαψω μαλλακι!!!!Μιας κ σπιτι να μου τα κανε η αδερφη μου που ναι κομμωτρια δεν μπορω να σκυψω για λουσιμο..

Μολις γυρισω θα μαγειρεψω για αυριο..για να παμε για μπανακι..εχει μια θαλασσα τελεια....

Αντε κοντευουμε κοριτσια!!!!

Αννα μου τι να πω για τον γιατρο σου..εφοσον δεν ειχε χρονο γιατι σου κλεισε ραντεβου??

Ιφιγενειαα να σας ζησει το μπεμπε!!!Γερο κ δυνατο κα συ να χεις καλη λοχεια!!!!

Χριστινιω να ζησετεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιααααα στις υπολοιπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eδω ειμαι και εγω!Συμπεθερα μου με εχασες;Ειχα δουλιτσες απο το πρωι.Πηγα στην γιατρο μου για το χαρτι του ΙΚΑ.Μετα πηγα να μου υπογραψει ο εργοδοτης την βεβαιωση αποδοχων.Σταματησαμε και ηπιαμε με τον αντρα μου ενα καφεδακι και να φαμε κατι.Και στον γυρισμο πηγαμε σ/μ.Ψοφησα!

Οι μαστοροι βρηκαν ευκαιρια που τους ειπα να ερθουν αργα και δεν ηρθαν καθολου. :evil: Δεν μπορουσα ομως να βλεπω το σπιτι σε αυτο το χαλι και εβαλα τον αντρα μου να σκουπισει και να σφουγγαρισει.Συμμαζεψα και εγω λιγο,βαλαμε και την τραπεζαρια στην θεση της που ηταν μεσα στην μεση του σαλονιου και ξαναγιναμε σπιτι!Κουραστηκα ομως πολυ...Αν και δεν εκανα και τπτ σπουδαιο.

Τωρα αν αυριο θελει να κανει κανενα ακομα μερεμετι στο σαλονι ο μαστορας θα του πω τελος!Εξαλλου δεν βλεπω να θελει κατι αλλο.Μονο το δωματιο του μωρου εμεινε να βαψει και να μαζεψει την...προικα του και να φυγει!

Ευτυχως ειχα παρει ετοιμο κοτοπουλο και φαγαμε.Τωρα θα παω να ξαπλωσω λιγο γιατι ειμαι πτωμα!

Θα επανελθω αργοτερα να σας διαβασω αναλυτικα.Δεν ειχα το κουραγιο ουτε αυτο να κανω! :lol:

Καλο μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου ισως να σε βάλει πιο νωρίς λόγω τις καισαρικης που έκανες πριν λίγο καιρό...καλό μεσημέρι...

Συμπεθέρα σε έχασα κι ανησυχησα!!! Αυτος ο μαστορας είναι για ξύλο τελικά...όλο σε παιδευει!! Αρκετά έκανες σήμερα...ξεκουράσου τώρα!

ΚΑτερίνα μου τι κάνεις? Δεν πειραζει αν έφαγες και μια φορά λίγο αλάτι.Θα προσέξεις το υπόλοιπο της μέρας κι οκ!! Θα κάνεις μπανάκι τελικά??

Για το μικρό που λες εμένα λογικά έχει κατέβει κι άλλο γιατι μεχρι τον αφαλό νιωθω πια τις κινησεις του.Αλλα εχει πολύ γελιο όταν φουσκώνει η μια πλευρα της κοιλιάς κι η άλλη τίποτα!! :D

Κοιμήθηκα λίγο...από το τίποτα κάτι ηταν κι αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου δε πειραζει που εφαγες λιγο αλατακι.θελει κ λιγο ο οργανισμος.ελα μου ντε!γιατι μου κλεισε ραντεβου;μου λες κ μενα;προσπαθει να τα κανει ολα μαζι κ δε του βγαινει.αλλα δε του χρωσταω τιποτα κ εγω.στα ματια τον κοιταω να δω αν ειναι ολα καλα.οσο να ναι τις τελευταιες μερες περιμενεις κ απο το γιατρο να σε καθησυχασει.αλλα που;

ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΦΡΑΓΚΟ ΤΣΑΚΙΣΤΟ ΠΛΕΟΝ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑ;

τα πηρα πολυ κρανιο.δεν υπαρχει περιπτωση.εχει παρει ως τωρα φυσικα,κ πολλα,αλλα τωρα πια δεν εχει.

μαρακι μου αυτο λεω κ εγω.παλι καλα που οι κοπελες μου ειναι καλα.δεν ειναι οτι ειναι απειρος ο γιατρος.σιγουρα το βλεπει αλλα δε μου το λεει.κ αυτο ειναι που μου τη δινει.μουγκα στη στρουγκα ρε παιδι μου.ελεος.ενω μετα πηγα στον αλλο γιατρο κ με καθησυχασε,μου εξηγησε κτλ.τι κριμα που δε ξεγενναει αυτος ο γιατρος.

νικακι μου οι μαστορες ετσι ειναι.μια να γυρισεις το κεφαλι σου στη κανανε.ολοι μες τη βαρεμαρα ειναι.

νικολ μου κ εσυ τοτε γεννας;εχεις καθολου αγωνια;

α!σας το πα που ο εξω γιατρος μας εκανε 3d;βεβαια ειδαμε μονο τη μια.ειναι φτυστη ο μπαμπας μας.καμαρι να δειτε ο αντρας μου κ γκορδωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκες μου!!Χαθηκα παλι!!!Τι μου κανετε?Εμεις ειμαστε καλα,γκρινιαζουμε λιγοτερο κ καθε πρωι παμε κ την βολτουλα μας κ μας αρεσει πολυ!!!!

Χριστινα μου να ζησετε!!Τελειες η φωτο κ εσυ μια κουκλα ;)

Αννουλα μου δεν το πιστευω με τον γιατρο σου....για μενα πολυ καλα θα κανεις να μη του δωσεις τιποτα :evil::evil: Για τα μηχανηματα του νοσοκομειου κ το πως ζυγιζουν στα ειπα ηδη.... Παντως οι πασχαλιτσες σου μεγαλωσαν μια χαρα!!!Αντε με το καλο!!Λιγες μερουλες μεινανε!

Κατερινακι λιγο αλατι μια φορα δεν πειραζει,πολυ καλα εκανες κι εφαγες αφου τους ζηλεψες ;)

Νικη μου υπομονη με τους μαστορους,ακου το Μαρακι κατι παραπανω ξερει...Α!Κ αρκετα για σημερα,ξεκουρασου!!!

Μαρακι μου γλυκο :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Νικολ μου κοντευεις κι εσυ,πως περναει ο καιρος....

Συμπεθερα μου τα φιλια στον γαμπρο μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!

πηγα λοιπον στο γιατρο το απογευμα.ο μπεμπης ειναι 2460γρ.εχει παρει θεση και ειναι γενικως ολα μια χαρα.μου ειπε παρ'ολα αυτα οτι ειναι πολυ πιθανο να κανουμε κ.τ. Σε 10 μερες μου ειπε να ξαναπαω να μου κανει κολπικη εξεταση και αναλογα με το τι θα δει θα μου πει τελικα τι θα κανουμε.οτι ειναι για καλο!παλι δεν μπορουσαμε να δουμε το μουτρακι του γιατι ειχε το χερακι του μπροστα.το τσουτσουνακι του οπως παντα ηταν ''πρωτη μουρη''.ελεος το εμπεδωσαμε,εισαι αντρακλας!!!

καληνυχτα αγαπουλες και ονειρα γλυκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααααα....γιωργο κ που να δεις τι σας περιμενει στην συνεχεια....ερχονται πολλες πολλες ωραιες στιγμες...οσο μεγαλωνει ειναι ολο κ πιο τρελα!!!

οι υπολοιπες που ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!! Καλημέρα Γιωργο!! ΤΙ κάνετε?? Ηρθε ο τεχνικός για το κλιματιστικό κι επιτέλους φαινεται να εχει βρει το πρόβλημα...αντε επιτέλους γιατι εχουμε σκάσει από τη ζεστη στο σαλόνι!!Ελπιζω να τελειώσει νωρίς και να προλαβω να πάω με τον καλό μου σε 1-2 μαγαζιά μπας και βρω κανενα φόρεμα για τη βαφτιση αύριο...

Άννα μου καλά θα κάνεις να μην του δώσεις τίποτα..Οσο έμπειρος και να΄ναι πρεπει να καθησυχάζει την έγκυο...

Σοφάκι μου καλό...τι κάνεις??? Τι καλά που πάτε τη βολτίτσα σας..Μεγαλώνετε κι εσείς!!

Τόνια μου όλα να πάνε καλά κοπέλα μου και να γεννησεις όπως είναι καλύτερο και για τους δυο σας...Κι εσας τα προσοντα του επιδεικνύει??? Όλα τα αγοράκια μας βγήκαν προσοντούχα στην παρέα!! :lol:

Γιωργο μου κάθε στιγμή είναι μοναδική με το μπέμπη σας!!

Καλημέρα Μιχαέλα μου!

Οι άλλες τι κάνετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!Τι κανετε κοριτσακια μου;Μου λειψατε χθες που δεν μπηκα πολυ!Σας διαβασα το βραδυ αλλα δεν θυμαμαι και πολλα! :lol:

Ιφιγενεια να σου ζησει το μωρακι!Καλη λοχεια!

Χριστινακι ,να ζησετε!Με το καλο να υποδεχθειτε τον μπεμπακο σας!

Αννα,μην συγχιζεσαι με τον γιατρο.Αγνοησε τον!Αφου ειδες τις πασχαλιτσες σου,ολα καλα!

Σοφουλα μου,τι καλα που ηρεμησαν καπως οι μικρες σου.Να ηρεμισεις και εσυ.Τους αρεσουν οι βολτιτσες;

Χρυσα,Μαιρη,Μαρια,Μιχαελα,Κατερινα,Χριστινα και τα υπολοιπα κοριτσακια που ξεχασα,ολες καλα;

Γιωργο,εχεις τρελαθει με τον μπεμπακο;Μα ειναι τοσο γλυκος!

Μιχαελα καλημερα!Ετοιμα τα χαρτια για το ΙΚΑ;Εγω τα ετοιμασα χθες και την Δευτερα καταθετω.

Συμπεθερα καλημερα!Και εσυ με μαστορα εμπλεξες σημερα; :lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΦΟΥΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ!!! [smilie=blob1.gif] Οι μπογιατζηδες ειναι εδω απο τις 9!Φαινεται πολυ ωραιο προς το παρον που εβαψε το 1ο χερι!Κοριτσιστικο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα συμπεθέρα...ακριβως κι εγώ έμπλεξα...το θέμα είναι ότι με το συγκεκριμένο κλιματιστικό με ταλαιπωρούν από τον Φλεβάρη που μου το έφεραν..Ολο προβλήματα είναι..ευτυχως σήμερα μου έφεραν καινούριο...Αντε να φτιαχτει να ησυχάσω!!!

Ηρθαν κι οι δικοί σου οι μάστορες??? Λογικά σήμερα θα τελειώσουν κι εσενα. Αντε να κανεις και την γενική σου (να στην κάνουν δηλαδη) ;) να ηρεμήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μαρκα ειναι το κλιματιστικο σας και ολο χαλαει;ευχομαι αυτη την φορα να μην εχεις προβλημα γιατι αρχισαν και οι ζεστες.Εδω θα φτασει 34 ειπαν σημερα.

Οι μαστοροι τελειωνουν σημερα τα βαψιματα.Την Τριτη θα μου περασει και τα φωτιστικα και τελος!Τελος της αλλης εβδομαδας φερνω την γυναικαι για γενικη.Δεν ξερω αν θα την αφησω να κανει ολα και μεσα,ειμαι παραξενη... :roll: Ισως την βαλω να κανει συγκεκριμενα πραγματα.Φοβαμαι μην μου γδαρει τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααααααα!τωρα ξυπνησα.με πλακωσε το παπλωμα.εχει πολυ ζεστη.ηδη εκανα ενα μπανιο.προβλεπω να κανω 2-3 ακομα ως το βραδυ.αν κ θα μας κοψουν το νερο σημερα οποτε θα υπαρχει μια δυσχερεια.νικακι αντε τελειωνετε.

μαρακι εμεις θελουμε να βγαλουμε το ηδη υπαρχον κλιματιστικο κ να βαλουμε ενα μεγαλυτερο που εχουμε αλλα ο μαστορας δε το κοβω να ρχεται μες το 2011 :?

τι κανετε κατα τα αλλα;ολα καλα;

γιωργο μεγαλωσε ο αγοραρος σας κ ειναι ενα κουκλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι κανουν τα κοριτσια μου?????????????

Εμεις ειμαστε πολυ καλα...κοιμηθηκαμε μεχρι της 6:30 πολυ καλα και τωρα ηρθαμε μια βολτα στο μαγαζι μας..

Εχθες παθαμε πλακα με τον αντρα μου...ο μικρος μαλλον σηκωνε το κεφαλι του και σηκωθηκε τοσο πολυ η κοιλια μου που ηταν ετοιμος να βγει...χιχιιχιχιχ...αφου πραγματικα με τρομαξε...χαχαχα

Κατα τα αλλα ολα πολυ καλα...σημερα εχουμε το πρωτο μαθημα με την μαια..το περιμενω πως και πως!!!

Τονια μου βλεπω ολα τα αγορακια μας....ειναι αντρες...τελος!!!!!!!!!!!

Μαρακι μου καλημερα...αντε επιτελους να στο φτιαξουν γιατι αμα ζεστενομαι εγω εδω φανταζομαι εκει ποσο ζεστη θα εχει!!!!

Νικη μου καλημερα και σε εσενα....ωραιο το δωματιακι,ε???Αντε τελειωνεις και εσυ..περιμενουμε φωτο στο τελος..:)

Ολες οι υπολοιπες ειστε καλα???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα είναι galanz το κλιματιστικό, από τις καλυτερες μάρκες..το θέμα δεν ήταν η συσκευή αλλά η εγκατάσταση του κλιματιστικού. Από εκει ξεκίνησαν όλα...έκανε κάποιος λάθος αυτός που το εγκατέστησε κι από εκεί πήγαν όλα στραβα!! Ευτυχώς το έφτιαξε και μόλις έφυγε!! :D

Άννα μου καλημέρα!!

Μαρία μου καλημέρα!! Να μας πεις τι θα σου πει η μαία...

Εμένα ο μικρός σημερα είναι πολύ ήσυχος :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Αννα και Μαρια!

Τωρα ψαχνω στο e-bay αυτοκολλητα hello kitty να παραγγειλω για τους τοιχους!Εχει πολυ ωραια και φθηνα!

Μαρακι και η νυφη σου ησυχουλα ειναι σημερα!Παρεα παει το ζευγαρακι! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...