Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο 14!! Καυτά Γεννητούρια!!!


Recommended Posts

Εγω ενω είμαι υπερκινητική δεν έχω δυνάμεις....καθε βδομάδα βαραίνω περισσότερο κ τωρα που μπαίνουν οι ζέστες με βλέπω γκόλλλλλλλλλ...ευτυχώς στο θέμα φαγητού έχω βοήθεια ....αλλα μόνο σε αυτό δέχομαι...........τα θέλει..ο τούτος μου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νικολ μου ειδες μεγαλωσε το μπεμπουλακι μου...χιχιχιχι!!!!!!!!!!!!!

Η καθαριοτητα ειναι κλασικο απο οσο ξερω....ξερεις τι λενε οι ειδικοι????Οτι ετοιμαζουμε τις φωλιες μας..χαχαχα για να καλοδεχτουμε τα μωρακια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαιρη μου μη τρελενεσαι και πολυ αμα εχεις πονοκεφαλο γιατι εχει πολυ ζεστη σημερα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαρουλίτα μου και έχει ακόμα κ άλλο, και εγω ανυπομονώ να πάω την άλλη βδομάδα να δω πόσο πήγαμε..........καθε βδομάδα πέρνουν περίπου 250 gr.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες μου!Τι κανετε;

Ξυπνησα στις 9 σημερα,χορτασα υπνο.Επρεπε να παω να παρω κατι λεφτα απο την ασφαλεια του αμαξιου που με ειχε χτυπησει καποιος παλια.Με πηγε ο αντρας μου,πηγαμε και για ενα γρηγορο καφεδακι και γυρισαμε.Πολλη ζεστη και δεν αντεχω να κυκλοφορω!Εχω τους μαστορους,σημερα ή αυριο τελειωνουν.Και την αλλη εβδομαδα βαζουμε φωτιστικα και θα φερω μετα την γυναικα για γενικη!

Εσεις απ'οτι διαβασα ολες καλα.

Αποτριχωση στα ποδια κανω εδω και χρονια με σιλκεπιλ.Προσφατα αγορασα και καινουργιο.Καμια φορα κανω και κερι.Δεν ποναω καθολου με κανενα απο τα 2.Αλλα ειμαι και λιγο ατριχη... :lol: Μεχρι το γονατο εχω τριχες,πολυ λεπτες.Τωρα με την εγκυμοσυνη αντι να βγαλω τριχεις,εχω μαδισει ακομα περισσοτερο. :lol: Το μπικινι το κανω μονη μου παντα με ξυραφακι.Τωρα που δεν βλεπω το κανω στα τυφλα και οτι γινει! :lol:

Συμπεθερα,καλη η ιδεα με το καθρεφτακι,θα την υιοθετησω! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσια.............νικη χορτασες υπνο.

ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

κατερινα μπανακι;;;;;;;;;;;;;;;;;; :cry::cry::cry::cry:

αχ!μακαρι να μπορεσουμε να παμε εστω κ το σεπτεμβρη για ενα μπανακι

νικολ που να δεις τη δικια μου τη κοιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboulino me to kathreftaki dyskola...etsi nomizw..

silk e pil pantws kanei douleia de lew alla egw ponaw..den kserw giati..ksyrafaki sta podia den vazw pali..edw kai kairo...gt kathe defteri thelw ksyrisma me to ksyrafaki..

ekana twra mia maska me argylo...etsi na katharisw ligaki...

kai ekana kai ena mpanaki gt den palevetai i zesti..tosi zesti....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα,το 7ωρο παντα το κλεινω,αλλα δεν μου φτανει...Σημερα που κοιμηθηκα παραπανω νοιωθω πολυ ξεκουραστη.Ο αντρας μου ειναι παλι απογευματινος για καποιες μερες και ετσι ουτε μπανιο θα παμε ουτε τιποτα... :( Αυριο θα παω να παρω το χαρτι για το ΙΚΑ απο την γιατρο,μου ετοιμασε την βεβαιωση ο λογιστης και την Δευτερα καταθετω χαρτια!Ευτυχως ολα οκ με τα ενσημα μου,για να δουμε τι θα πουν και στο ΙΚΑ...209 τα μετρησε ο λογιστης...

Χριστινα,τωρα το κανω στα τυφλα και μια χαρα βγαινει,απ'οσο πιανω δλδ. :lol: Οποτε με το καθρεφτακι πιστευω θα γινει καλη δουλεια. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

auto me tis fwlies to xw akousei k egw k nomizw oti einai alhtheia..giati me blepw na to kanw!!!!!

nai ontws exei polu zesth shmera..tha dw se kana 20 lepto pws tha eimai k tha kinhthw analoga

egw ksurizomai me ksurafaki an k twra sthn egkumosunh de bgazw toso grhgora opws prwta..to mpikini to kanw sta tufla allwste k na exei k liges trixes ksexasmenes den to blepei k kaneis :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως κ τα ντεκαφεΙνέ μια χαρά είναι δεν καταλαβαίνω διαφορά....ενα φραπεδάκι μια στο τοσο κ γω τωρα με τις ζέστες άρχισα να πίνω ...οχι καθε μέρα φυσικά......

Αννούλα μου φαντάζομαι με δίδυμα την κοιλίτσα σου.....δεν ξέρω αν είχα κ εγω 2 νομίζω θα έσκαγα απο το βάρος...εδω τωρα και πονάω στο στρίψιμο στο κρεβάτι........έκανα πολύ κοιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτια εγω πινω καθε μερα το φραπεδακι μου κανονικα!Δεν απαγορευεται.Εναν την ημερα μπορουμε να πινουμε.Τον κανω ελαφρυ και ειναι οκ. ;)

Τι τρωτε σημερα;Εγω ειχα παστιτσιο στην καταψυξη και εβγαλα να το ψησω.Η μαμα μου θα λειπει οποτε δεν μπορουσε να μου μαγειρεψει.Εγω το εχω κοψει το μαγειρεμα γιατι με κουραζει.Οποτε μια χαρα μας εκατσε το παστιτσιο για σημερα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!

μολις γυρισα σπιτι.εκανα εξετασεις σημερα,εγραψα και μερικα φαρμακακια.ελπιζω τα τελευταια.

μετα πηγα σε μια φιλεναδα μου για καφε.προτιμω κι εγω να πινω κανονικο καφε αλλα πιο ελαφρυ,παρα ντεκαφεινε.ειναι ακρως ανθυγιεινος.

στο μπικινι τελευταια φορα δεν μπορουσα να ξυριστω ουτε με καθρεφτακι,οποτε με ξυρισε ο αντρας μου.παλια εκανα κερι,αλλα απο οταν εμεινα εγκυος δεν το αντεχω σε αυτην την περιοχη.

σημερα το μενου εχει σνιτσελ και σαλατα.ο αντρας μου θα φαει και πιτσα.σνιφ!σνιφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξέρω Χριστινάκι μου μερικές φορές δεν βγαζω άκρη για το τι είναι χειρότερο και καταλίγο πάντα στη μέση...λίγο απο όλα.........

beboulino μου και εμένα στη μαγειρική πέφτει πολύ βοήθεια, μόνο τα απλά κάνω εγω κ όχι κάθε μέρα ................

βρε κοριτσάκια πονάει καθόλου η κοιλίτσα σας οταν έχετε συσπάσεις ? όσο περνάει ο καιρός γίνονται πιο αισθητές σε μουδιασμοπόνο.........κάπως έτσι..........

Θέλω και εγω πίτσαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες βραδυ εφτιαξα πιτσα με την βοηθεια του αντρα μου που ανοιξε το ζυμαρκι!Εγινε τελεια αλλα δεν την εφαγα ολη,για να μην βαρυστομαχιασω.Οποτε την υπολοιπη θα την φαω σημερα το βραδυ. ;)

Το μαγειρεμα το εχω κοψει σχεδον τελειως,οπως και τις δουλειες.Πολυ λιγα πραγματα κανω και αυτα σπανια.Να΄ναι καλα ο αντρουλης μου που κανει τα παντα εδω μεσα!Και η μαμα-πεθερα που μαγειρευουν. :lol:

Νικολ,Τονια τι κανετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ειχα δουλειτσα σημερα και ετσι δεν μπηκα πολυ...μαλλον θα μιλησουμε το απογευμα!!!

Φευγω παω για ξεκουραση γιατι μαλλον θα χρειαστω και το απογευμα στο μαγαζι!!!!!!!!!

Φιλακια πολλα και καλο σας μεσημερι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδια κ απο μενα........επιτελους μαζευτηκα κ σε λιγο θα ξαναφυγω....

βλεπω σημερα πιασατε θεμα με τριχες :lol::lol::lol:.....κ εγω ειμαι του καθρεφτη....δεν εχω κανει ποτε αποτριχωση ουτε με κερι,ουτε ταινιες,ουτε σιλκ επιλ....προτιμω τον παραδοσιακο τροπο....ευτυχως που στα ποδια εχω μεχρι το γονατο κ αυτες πολυ ξανθες κ αραιες...τυχαινει κ μονο μια φορα την εβδομαδα να τα κανω κ ειμαι οκ...οσο για την θαμνωδη περιοχη εκει τωρα πια θελω καθρεφτη γιατι δεν βλεπω με την κοιλια τουρλα...θα τα κανω οσο μπορω κ οτι μου κανουν μετα στο νοσοκομειο...

το πρωι πηγα την μκρη σχολειο κ εκανα κ κατι δουελεις σε τραπεζες κ λογαριασμους κ με επιασε η ζεστη...δεν ειμαι τελικα για πολλα πολλα....ε μετα πηγα κ για το πρωινο μου καφεδακι σε μια φιλη...μαζευτηκα πριν καμια ωριτσα κ εβαλα κ το φαγητο να γινεται...σημερα επιχειρω να κανω λεμονατο της πεθερας που το κανει θεικο κ ο αντρας μου ολο με τρωει να το μαθω κ εγω...σημερα λοιπον η πρωτη αποπειρα :D:D:D σε λιγο φευγω να παω να παρω κ την μικρη...

κ οσο σκεφτομαι οτι εχω το σιδερο :?:?:? με πιανει φρικη...βλεπω να ανοιγω το αρκουδισιον γιατι αλλιως δεν παλευεται η ζεστη κ το σιδερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μπεμπουλινο!τα συγχαρητηρια μου στον αντρουλη σου που σε βοηθαει στο σπιτι.εγω δεν θα ελεγα οτι ειμαι ευχαριστημενη μαζι του.μονο με γκρινια κουνιεται να κανει κατι.με πρηζει!Πιπιτσα ακους;;;;;;;;;;;;

οσο για τον υποκλισμο,βρε δεν ειναι τιποτα.επειδη ημουν για πολλα χρονια στην αλλη πλευρα,του επαγγελματια υγειας,θα σας πω οτι η προετοιμασια της επιτοκου δεν ειναι απλα ρουτινα για μας.ειχα φτασει σε σημειο να ξυριζω αιδοια με κλειστα τα ματια που λεει ο λογος.(σιγουρα βεβαια υπαρχουν και κακοι επαγγελματιες)Το κλυσμα δεν ποναει καθολου αρκει να εισαι χαλαρη.και ενα κολπο για οσες τελικα το κανουν μονες τους.αφου εγχυσετε ολο το υγρο στο εντερο,ξαπλωστε σε πλαγια αριστερη θεση

οσο το δυνατον περισσοτερο μπορειτε.αριστερα ειναι η φυσικη κλιση του εντερου και παει το υγρο πιο βαθια ,οποτε καθαριζει και πιο καλα απο τα κοπρανα.

ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναρθα.τι καλα που βαζετε τον αντρα σας για να σας αποτριχωσει.εγω ντρεπομαι.οχι οτι δε μ εχει δει :D ειδικα τωρα κυκλοφορω τελειως χυμα με τη ζεστη,αλλα δε ξερω.μου φαινεται οτι θα απομυθοποιηθει το θεμα τελειως.κ ετσι καθομαι κ παιδευομαι μοναχη μου

ουφ!μολις εφαγα τα μπιφτεκακια μου.θα ξερασω απο το πολυ κρεας,καθε μερα.μεσημερι-βραδυ.ελεος.μου φαινεται μολις γεννησω κ ανεβει ο αιματοκριτης θα γινω χορτοφαγος.

θελω κ εγω πιτσουλα το βραδυ,αν δε βαρεθω να φτιαξω ζυμαρι θα απολαυσω μια το βραδυ.ελληνικη ομως.να αποφυγουμε τα πολλα λιπαρα.

να περασει η ωρα να παρω το βραδακι το γιατρο να δω τι ωρα θα μου πει να παω αυριο.ελειπε 4 μερες κ το κοβω οτι αυριο θα γινεται πανικος απο γκαστρωμενουλες.παλι ταλαιπωρια

αυτα.

παω να παρω τα μεσημεριανα χαπακια κ να τη πεσω νανι

σας εχω πει οτι πλεον δυσκολευομαι απιστευτα να αλλαζω πλευρο.μιλαμε με ποναει η κοιλία στα πλαινα αφορητα,το τι βογγητο πεφτει..................

φιλια κοριτσαρες

τα λεμε συντομαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια τα εχω παρει στο κρανιο με τον γειτονα! :evil: Οπως σας ειπα βαψαμε ολο το σπιτι απ'εξω,το σπιτι μας με το δικο του ειναι κολλητα.Απο την μερα που ηρθαν οι μαστοροι τους εχει πρηξει,μην του λερωσουν το καγκελο(το οποιο ειναι 30 ετων!).Οι ανθρωποι του καθαριζουν καθε μερα,τις ελαχιστες μπογιες που επεφταν.Σημερα ηταν το αποκορυφωμα!Αρχιζε να τους φωναζει,ενω οι ανθρωποι ειχαν πιασει και καθαριζαν το κ@λοκαγκελο του!Κατεβαινω κατω,του λεω υπαρχει καποιο προβλημα με τους μαστορους μου;Μιλαω λεει με τους μαστορους δεν εχω τιποτα μαζι σου.Ναι του λεω αοοα οι μαστοροι ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΠΙΤΙ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ!!!Τι προβλημα εχεις;Αφου σου καθαριζουν!Να μαθουν λεει να μην λερωνουν!Του λεω μηπως θελεις να ερθω εγω με την κοιλια να σου καθαρισω;Εσυ λεει μην στεναχωριεσαι με αυτους μιλαω!Του λεω τελειωσαν οι ανθρωποι ΤΙ ΘΕΣ ΤΩΡΑ;ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΞΥΝΟ;;;Σε 30 χρονια θα το ξαναβαψουμε,τελειωσανε!Στο τελος ελεγε τους τα λεω για να ξερουν αμα πανε σε αλλη δουλεια να ειναι καθαροι.Του λεω,να μην σε νοιαζει τι θα κανουν αμα πανε σε αλλη δουλεια!Απο εδω τελειωσανε! :evil::evil::evil: Τι ΖΩΑ υπαρχουν;Με βλεπει εγκυο,30 χρονια γειτονες και με συγχιζει ο Μ.........ς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕια σας κουκλες!!!

Τελικα δεν πηγαμε για μπανακι..Δεν ειχε ορεξη ο αντρας μου..ισως παω μετα θα δουμε..

Πηρα τον γιατρο μου πε ξεκουραση κ ψηλα το ποδι..εφοσον η πιεση μου ειναι μια χαρα 10 με 7..σημερα ο μπεμπης κινειτε πολυυυυ εντονααααα!!!!!!!!!!!!!!ολες τις δουλειες που εχω να κανω να δω ποιος θα τις κανει?

Φαγαμε σνιτσελ με σαλατουλα κ ρυζακι που ειχα ηδη απο την πεθερα μου..

Και τωρα παλι μοναχουλα!!!!!

Νικακι μου μην συγχιζεσαι..αστον να μουρμουραει τον γειτονα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!

Είπα το πρωί θα μπω αργότερα να σας πω τα νεάκια μου & τελικά δεν πρόλαβα………

Το λοιπόν, ήρθανε σήμερα μας πήρανε τα χαλιά για καθαρισμό & φύλαξη……

Επίσης, εχθές ήρθε ο καλός μου φορτωμένος 1 σωρό πράγματα!!!!! Μία συνάδελφος του είχε πραγματάκια από το εγγονάκι της (συμπτωματικώς…… αγόρι!!!!) σε άριστη κατάσταση & μας τα έδωσε….. αναλυτικά…..

- 1 πανέμορφο port-bebe-καλαθούνα, χρώματος περτικαλί-πράσινο, ψάθινο…… τέλειο…… όπως ακριβώς το ήθελα!!!!! Έχει και βάση με ροδάκια!!!! Και δικό του παπλωματάκι στα ίδια χρώματα!!!! Και κουνουπιέρα!!! Το λατρεύω!!!!!

- 1 μπανάκι θαλασσί με κουτάκι για καλλυντικάκια!

- 1 στρωματάκι με παιχνιδάκια (σαν δημιουργική απασχόληση)

- 1 γεμάτη σακούλα JUMBO με βρεφικά ρουχάκια!!! Ειδικά με 1, χρώματος απαλό θαλασσί, που γράφει επάνω KING…. έχω πάθει ψύχωση…. δίπλα μου το είχα στα νανάκια!!!!

Τα είχε κανονίσει ο δικός μου & δεν μου είχε πει τίποτε!!!!!! Γι΄αυτό κι ήταν μάλλον τόσο χαλαρός με τα ψώνια μας!!!!!

Παρεμπιπτόντως….. σήμερα πάμε στην αγορά, όχι μόνο στα JUMBO, αλλά και σε 3-4 στοκατζίδικα στο Περιστέρι, που μας είπανε, για έρευνα αγοράς!!!!! Σημειώνουμε τιμές…. συγκρίνουμε και λογικά Δευτέρα, το αργότερο Τρίτη, ψωνίζουμε…. ίσως σήμερα πάρουμε κάποια πραγματάκια, όπως βρεφικά καλλυντικάκια, βρεφικά απορρυπαντικά ή σαγιονάρες για τη μαμά…….

Επίσης θα κοιτάξουμε και για σουτιέν θηλασμού….. τώρα πια δε μπορώ να περιμένω άλλο….. φτάσαμε στο τέλος!!!! Σκεφτόμουν να πάρω 3 τελικά…. θα δω….

Είμαι πάάάάρα πολύ χαρούμενη!!!!!! Επιτέλους…. μπαίνουμε σε 1 υπέροχη σειρά!!!!!!!! ανυπομονώ για μπουγάδες & σιδερωματάκια!!!!!!!! Μίλησα και με τη μάνα μου, της άρεσε που της είπα θα κάνουμε έρευνα αγοράς & λογικά αύριο θα μου έρθει, σχολώντας, να μου σκουπίσει & να μου σφουγγαρίσει…… γιατί μόλις της είπα θα τα κάνω εγώ 1 στα γρήγορα άρχισε να φωνάζει….. όχι….. να μην της κουραστώ καθόλου!!!!!

Επίσης…… το πρωί η πεθερά μου είπε πως όποτε θέλω να τους πω να έρθουνε, να μου αλλάξουνε κουρτίνες, να μου κάνουνε 1 πολύ καλό σκούπισμα-σφουγγάρισμα-ξεσκόνισμα, μία πολύ καλή τα τζάμια & τα ρολά…… οτιδήποτε τέλος πάντων κρίνω πως χρειάζεται!!!!!!!

Δεν το περίμενα, για να είμαι ειλικρινής….. μωρέ γενικά δεν έχω θέμα αλλά….. είναι αρκετά γκρινιαρούλα & περίεργη και φοβάμαι πως θα μου το βγάλει ξινό!!!!! Και δεν ξέρω εάν μπορέσω να την “ανεχτώ”…… άσε που αν πω στον άντρα μου τι μου πρότεινε…… θα ψάξει να βρει όχι 1…. 800 κοπέλες για γενική!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα δούμε!!!!! Της είπα θα τα έχω υπόψιν όλα αυτά!!!!

Εχθές το βραδάκι, πήγαμε στο θεατρικό να δούμε την ξαδελφούλα μας!!!!! Εκτός του ότι γελάσαμε πολύ & είχε πολύ ωραία δροσιά….. όλοι όσοι με είδανε από το σόι…… μου λέγανε τα καλύτερα!!!! Πως φούσκωσε πολύ η κοιλίτσα, πως είναι πολύ χαμηλά & πως αποκλείεται να φτάσω ως μέσα Αυγούστου!!!! Εγώ το έχω πει….. προαίσθημα….. γεννάω 25 Ιουλίου!!!!! Θα δείξει!!!!!

Πάντως…. αν και γενικά πέρασα πολύ καλά…. είχα πάλι κραμπίτσες στην κοιλιά….. πολύ κραμπίτσα βρε κορίτσια….. θα στριμώχνεται το μαναρίνι μου εκεί μέσα!!!!!! Τώρα……. να μην είμαστε γύρω στα 2,5 κιλάκια???? Μπορεί και παραπάνω……. εφόσον διανύουμε πλέον την 35η εβδομάδα!!!!!! Αχ Παναγιά μου…….. πολύ δυσκολία πια όμως στον ύπνο……. να γυρίσω πλευρό δε μπορώ καθόλου…… ανάσκελα επίσης δε μπορώ……. χάλια……. αλλά ας είναι καλά ο μπουρμπουλήθρας μου!!!!!!

Σας αφήνω!!!!! Πάω να ετοιμαστώ!!!!!! Φιλούθια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγώ!! Από τις 11 που έφυγα από το σπίτι στις 5 μαζεύτηκα!!! Κουράστηκα λίγο αλλά το ευχαριστήθηκα!!

Εσείς τι λέτε εδω??? Δεν θυμάμαι και πολλά να σχολιασω...

Νίκη μου μην συγχύζεσαι με τον γείτονα...άστον να παραμιλα!!!

Μαρία μου τέλεια τα νέα σας από το γιατρό..Να ξεκουράζεσαι μόνο κι όλα μια χαρα!!

Χρύσα μου πήγες στο γιατρό ή ακόμη??

Πιπίτσα μου είδες μωρέ τον καλό σου και στεναχωριόσουν??? Αδικα συγχυστηκες...όλα μπαίνουν σε μια τάξη σιγά σιγά...

Τόνια μου εσύ που ασχολείσαι με αυτά μας εδωσες τις κατάλληλες συμβουλές..

Μαίρη, Χριστίνα, Νικόλ, μανούλες κι όλες οι υπόλοιπες φουσκούλες τα φιλιά μου!!!

Στο μεταξύ όταν γύρισα σπίτι κάτι έπαθε το ασανσερ και φοβήθηκα να μπω...πάλι καλά που πριν που είχα μπει δεν έπαθα κάτι..¨Ετσι ανέβηκα με τα πόδια 3 ορόφους...ναι είμαι πτώμα τώρα!!1 :lol::lol::lol:

Περιμένω και τον ηλεκτρολόγο να έρθει να μου βάλει το φωτιστικό στο παιδικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Ειπα να ξαπλωσω λιγο αλλα δεν νυσταζα .Χουζουρεψα μια ωριτσα και ξανασηκωθηκα.Ευτυχως γιατι ο αντρας μου σχολαει στις 11 και αν νυσταζα δεν θα προλαβαινα να τον δω καθολου.Αρχισε παλι τα απογευματα και ετσι θα ειμαι μεχρι και την Δευτερα μοναχουλα. :(

Εφαγα ενα κομματι παστιτσιο,εφαγα και παγωτο αλλα ακομα πειναωωωω!Μαλλον θα φαω λιγο καρπουζι.Με εχει πιασει τρομερη λαιμαργια τις τελευταιες μερες...Το πρωι εφαγα και ντονατς...

Κατερινακι λιγες μερες σου εμειναν!

Πιπιτσα,μια χαρα με τα δωρακια και τα ψωνια!

Ειναι κανενα αλλο κοριτσακι εδω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα εδώ είμαι κι εγώ!! Να σου πω εγώ πάλι δεν μπορώ να φάω μεγάλη ποσότητα φαγητο με αποτέλεσμα να πεινάω συχνά!!! Και τώρα έφαγα 2 φρούτα αλλά πάλι ψιλοπεινάω!!! :D

Εμένα δούμε τι ώρα θα έρθει ο δικός μου και μετά θα πρέπει να δει ένα άλλο πελάτη οποτε μαλλον μοναχούλα θα είμαι κι εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...