Μετάβαση σε περιεχόμενο

εξεταση β επιπεδου (θεσ/νικη)


Recommended Posts

κοριτσια απο θεσσαλονικη θελω τη βοηθεια σας

που κανατε τη β επιπεδου???

για πειτε κεντρα κ γιατρους να αρχισω να παιρνω μια ιδεα..

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη την ειχα κανει στο γενεσις..

για πειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου καλημέρα!

Εγώ τον β' επιπέδου και στις τρείς εγκυμοσύνες τον έκανα στον Αθανασιάδη.....Κέντρο Προγεννητικού Ελέγχου (Προγεννητική Διάγνωση) Αγίας Σοφίας 15 (γωνία με Τσιμισκή).

Απλά τον θεωρώ κορυφή τον άνθρωπο, φυσικά πρέπει να κλείσεις ραντεβού αρκετό καιρό πιο μπροστά και να τονίσεις ότι θέλεις συγκεκριμένα τον Αθανασιάδη γιατί μπορεί να σε βάλουν με άλλον γιατρό. Το κόστος είναι λίγο τσιμπημένο (160 ευρώ πλήρωσα προχθές συγκεκριμένα) αλλά έχεις το κεφάλι σου ήσυχο σε ότι έχει να κάνει με τον υπέρηχο. Αν τελικά αποφασίσεις να πάς εκεί πές μου να σου δώσω το τηλέφωνο. Πότε πρέπει να το κάνεις????? Γιατί προχθές που ήμουν εκεί άκουσα την γραμματέα που έλεγε ότι θα λείπει ο γιατρός κάποιες μέρες τον Αύγουστο.

Πολύ καλά λόγια έχω ακούσει και για την Ψαρρά....δεν ξέρω όμως που έχει ιατρείο. Λένε ότι είναι λίγο αυστηρή αλλά κι αυτή την θεωρούν τοπ στον προγεννητικό έλεγχο.

Καλή επιτυχία!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεδνακη Κεντρο ιατρικης εμβρυου με την Ψαρα δαγκοτω.

Εκει εκανα την Β επιπεδου στον Χριστοφορο και εμεινα υπερευχαριστημενη.

Αυτη τη φορα εκανα στον Αποστολιδη και ΟΚ..καλος ηταν αλλα την Ψαρα την συνιστω ανεπιφυλακτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι για την ψαρα εχω ακουσει τα καλυτερα!

εγω εκανα στον παπαγεωργιου,κεντρο στην π.μελα,αλλα δεν τρελαθηκα κιολας!ενιωσα οτι με ξεπεταξε πολυ γρηγορα :?

πλησιαζει ο καιρος,ε;;;;αντε περιμενουμεεεεεεεεεεε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλή μου κ εγώ στον Αθανασιάδη την έκανα κ έχω τις καλύτερες των εντυπώσεων!

Είναι εκεί που σου έγραψε η Νάσια πιο πάνω!

Πάρε μαζί σου κ ένα dvd για να γράψετε το νινί κ να το έχεις να το βλέπεις!Εγώ έτσι έκανα!

Με το καλό το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ψαρα σου το δινει χωρις να πας dvd.τα δυο μου παιδια στην ψαρα και τα δυο και μου τα εξηγησε οοοοοοοοοοολαααααααα.που ηταν το καθε τι.ειναι στην παυλου μελα.δεν θυμαμε που ακριβως.αν θελεις μπορω να μαθω ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

k εγω στην Ψαρρά πηγα κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη. το ξεψειρισε πο λενε το μωρο- κ μαλιστα προληπτικα με εστειλε κ σε καρδιολογο-παιδιατρο για κατι που ειδε. σαυτην με συστησε φιλος μου γυναικολογος που τους παρακολουθει ολους 1 προς 1 κ μου ειπε οτι η γυναικα ειναι κορυφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ ολες για τις απαντησεις σας!!

εχω ακομα για τον β επιπεδου, απλα θελω να ειμαι προετοιμασμενη!

σας ευχαριστω κ παλι πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα την προηγούμενη εβδομάδα ήμουν στην Ψαρά - αγίας Σοφίας 5 στον 5ο οροφο - εγώ έκανα αυχενική με την Σεβαστοπούλου, με ξεπέταξε μέσα σε 5 λεπτά, αλλά τον β το ψάχνουν πολύ περισσότερο. Ραντεβού αν θέλεις την Ψαρά πρέπει να κλείσεις πολύ νωρίς. Στην Θεσσαλονίκη έχει πολύ καλό όνομα, αν και αληθεύει οτι είναι πολύ ευθύς, ίσως και λίγο απότομη ακόμη και με κακα αποτελέσματα, και αυστηρή (τρελίτσες και ερωτήσεις περί φύλου, ξέρεις, πρίν δει τα βασικά, και χαρακτηριστικών έχω ακούσει οτι τιμωρούνται δια "ροπάλου").

πριν 3 χρόνια έκανα β επιπέδου στον Καρύδα, αναλυτικός και ευγενέστατος απ' ότι θυμάμαι, αλλά από τότε είχα ακούσει οτι οι μεγάλες κλινικές τύπου γένεσις κτλ, όπως και η ψαρά είχαν τρισδιάστατους και καλύτερους υπερηχογράφους...

Ρώτα μαίες, είναι η καλύτερη πηγή πληροφοριών, ειδικά για Θεσσαλονίκη, που δεν είναι και τόσο μεγάλο το κύκλωμα, ξέρουν τα πάντα απο μέσα, για γιατρούς, νοσοκομεία, τα πάντα. Δεν ξέρεις τί εχω ακούσει από γνωστές μαίες, και μάλιστα μεγάλες σε ηλικία, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, όταν έψαχνα για γιατρο και για το πού θα γεννήσω! και δεν μπορείς και να τους καταλογίσεις δολο, δεν έχουν κανένα όφελος είτε πουν το ένα είτε πουν το άλλο. έχω γνωστή γειτόνισσα μαία που ήταν και στο διαβαλκανικό όταν γεννησα, αν την πετύχω θα την ρωτήσω και για μένα να ξέρω και θα σου πώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφη ευχαριστω!

αν σου πω οτι ειχα σχεδον καταληξει στην ψαρα... αλλα δε θελω αποτομα τα νεα, ειδικα τα ασχημα..

η ευθυτητα δε με πειραζει, αλλα την αυστηροτητα δεν τη μπορω..

μαια ακομα δενεχω ψαξει, ουτε καν ασχοληθηκα να σου πω την αληθεια..

ουφ, αγχος κ αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα γεια σου και απο μενα..Εγω την β επιπεδου την εκανα στον Αθαναλυσιαδη ..Εμεινα πολυ ευχαριστημενη .Πιο πριν στην 11η εβδομαδα μου ειχε κανει και εξεταση τροφοβλαστης ο ιδιος ..Ειναι παρα πολυ καλος Τον συνιστω ανεπιφυλακτα.....Ευχομαι ολα να πανε καλα !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...