Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ!!


Recommended Posts

Kαλημέρα! Πρίν καμια ώρα ξυπνήσαμε οικογενειακώς..τί καλό το μωρό μου απο τις 1 μέχρι τις 11 κοιμόταν!Ξεκουράστηκα κ εγώ. Σήμερα τί ζέστη είναι αυτή!Δε μπορώ κ το a/c όλη μέρα γιατί με πειράζει κ βάζω ανεμιστήρα τις περισσότερες ώρες αλλα πάλι σκάω μαζί κ ο μικρός..κ έτσι 3 φορές τη μέρα τον κάνω μπάνιο να δροσίζεται.

Γεωργιάννα μου μεγιά κ καλοφόρετο το φόρεμα!Τί χρώμα είναι;Εννοείται όποτε ανέβεις Περιστέρι πάρε τήλ να βρεθούμε! Πάντως αν κανονίσετε κάτι για River West είμαι κ εγώ μέσα! :D

Γλυκερία έτσι δάκρυα χαράς να έχεις μόνο κ να καμαρώνεις τα παιδάκια σου! Είσαι τυχερή που έχεις καλή πεθερά...κ εμένα καλή είναι σε γενικές γραμμές..αλλα ανακατεύεται πολύ μόλις της δίνω θάρρος..οπότε αποφεύγω τα πολλά πολλά για να μη φάμε τα μουστάκια μας! :lol:

Αναστασία κουράγιο,ελπίζω να κοιμάστε τώρα. Όσο για τον γιό μου ευχαρίστως να σας τον έδινα..αλλα η συμπεθέρες Σούλα κ Γεωργιάννα θα μας κυνηγάνε!χαχα =))=))

AFRODITH αν τελικά πάμε να έρθεις κ εσύ για καφέ αλλα κ για να μας δείξεις τα κατατόπια!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 959
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

K NAI mas aresoun ta laika, se 2 gamous pou pigame olo koimotan me tin mousiki sto terma, me tis laikoures :)):))..

Twra akoume sfakianaki k eimaste sto relax mas, mono me etsi tragoudia irema :D..O andras mou einai fanatikos me ton sfakianaki, emoiase tou andra mou!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μια χαρα η μικρη! Και ο δικος μου πιο πολυ του αρεσει να ακουει ελληνικη μουσικη παρα παιδικα τραγουδια.

Ελενα που μενεις τωρα; Ευχαριστω. Το πηρα μπεζ γτ ειχα παπουτσια απο το γαμο ασημενια, δεν εχω να παρω και παπουτσια καλα τωρα. Ειναι σατεν.

Εμεις 10 συκωθηκαμε ολη οικογενειακως. Μην λες τις ωρες στην Αναστασια γτ θα βαλει τα κλαματα [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif].

Αφροδιτη πολυ ωραια θα ηταν να ερχοσουνα και εσυ, να εχει και ο Αλεξανδρος παρεα. Εγω παντως 2 φορες θηλασα εξω εχθες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν οδηγω :(

αλλα και να οδηγουσα ξερεις πως ειναι τα διχρονα παιδακια ,με ενα μωρο στο καροτσι δεν μπορω να τον κινηγαω ....εδω για σουπερ μαρκετ τον βαζω τον μεγαλο στο καροτσι και το μωρο πανω μου γιατι αλλιως δεν καθετε ησυχος .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

/Γεωργιάννα άλλο ο γάμος κ άλλο η βαπτιση γτ στην βάπτιση είναι πιο επιλεκτικός ο κόσμος,δεν καλεις οποιον εχεις υποχρέωση κ δεν σε νοιάζει για το ποιός 8α ερ8ει ,γινεται για να χαρίσεις το ονομα του μωρου σου με την ευλογία του Θεού.

Στον γάμο βλέπεις κ ποιός σου κάνει την τιμή να μοιράστει την χαρά σου,εκει καταλαβαίνεις τους πραγματικους φιλους...

'Ετσι δεν ειναι βρε κοριτσια κ νταντυ?

Α!Σου εστειλα phοto στο e-mail σου!!!

Στεισυ εμενα με βολευει πολυ στο athens -heart αλλα αν βολευει κ τα υπόλοιπα κοριτσια στο river δεν έχω πρόβλημα....και τον Σεπτέμβρη ξανασυναντιόμαστε για ενα καφε,δεν έγινε κ τίποτα.

Κατα τ΄άλλα,της πέφτει η πιπίλα στον ύπνο κ γίνεται πανικός ,καινούργιο αυτό,μεσημεριανό...

Πολλά σαλάκια...κτλ...

Αδια8έτησα εχτές κ ειμαι off....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εχεις δικαιο γι'αυτο με το γαμο, αλλα επιμενω να μην την πολυ σκεφτεις και να πατε το τετραημερο καπου να χαρει και ο ανδρουλη σου.

Δεν την εχεις αναγκη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!! δεν πολυ-προλαβα τα νεα σας, ελπιζω ολα να ειναι καλα!!!!

εμεις, απο την πεμπτη που καναμε την αρχη ολο βολτουλες κανουμε.... σημερα πηγαμε το πρωι για καφε στο mall που θα ειχε αιρ-κοντισιον αλλα η μπεμπα πεινασε γρηγορα και φυγαμε αρον-αρον να την ταισουμε στο αυτοκινητο...μετα πηγαμε σε μια φιλη που εχει ενα μωρακι και μαζευτηκαμε το μεσημερι!!!

τωρα η μπεμπα ειναι ξυπνια με τον αντρα μου, ο οποιος κανει αγωνα να την κρατησει ξυπνια για να κοιμηθει νωρις το βραδυ.... αμφιβαλλω αν θα καταφερει τιποτα, γιατι το παιδακι τοσες ωρες δεν θα αντεξει....χτες, κοιμηθηκε 11-12 τη νυχτα, ξυπνησε, την ταισα, και μετα η κυρια το ματι γαριδα!!!! μπουζουκια ηθελε να την παμε;;;;;; :lol::lol::lol::lol: στις 2 κοιμηθηκε και ξυπνησε 9 παρα...

γεωργιαννα, τι θηλες εχεις στα μπουκαλια;;;;λεω να παρω αυτες που μοιαζουν πιο πολυ με στηθος και ειναι μαλακες, μηπως και καταφερουμε και τρωμε και απο μπουκαλι....

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εχεις δικαιο γι'αυτο με το γαμο, αλλα επιμενω να μην την πολυ σκεφτεις και να πατε το τετραημερο καπου να χαρει και ο ανδρουλη σου.

Δεν την εχεις αναγκη!

Δεν εχεις αδικο,αλλα ξερω πως θα στραβώσει κ μετά 8α απομακρυνθούμε εντελώς.....δεν ξέρω ειναι δικοπο μαχαιρι κ άδικο για ενα μισαωρο στην εκλησσια να χάσουμε ενα 5ημερο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι μου ετσι κ αλλιως απομακρυσμενες ειστε εγω παντως θα πηγαινα διακοπες,σιγα να μην θυματε ποιος πηγε στον γαμο ετσι κ αλλιως το δωρο θα το παρει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αναστασια δεν θα σου ξαναμιλησω!!! Εγω δειχνω την κορη σου στον γιο μου και του λεω οτι θα ειναι η γυναικα σου και εσυ πας σε αλλον!!!! Μηπως επειδη ειμαστε ευσωμοι και εσεις αδυνατουλες; :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol: Φαντάσου να "μπλέξουνε" τα καμάρια μας που "συλληφθήκανε" στο ιόνιο! Κεφαλλονιά και Κέρκυρα! ;) Ποιός μας πιάνει! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα (ύπνος 1 με 11) και Αφροδίτη (ύπνος έστω 2 με 9), μη μιλάτε για τέτοια ωράρια γιατί όπως είπε και η Γεωργιάννα θα βάλω τα κλάμματα :((:((

Για τη συνάντηση τι λέτε για αυτήν την παρασκευή κατά τις 12 το μεσημέρι?

Το απόγευμα και το σάββατο θα έχει πολύ κόσμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη εχω παρει της Νουκ. Δοκιμασε τες σιγουρα θα σου κανει. Γιατι να φυγετε γρηγορα και δεν θηλασες εκει; Ντρεπεσε;

Σουλα μου πες της τα και εσυ!! Σιγα μη θυματε, θα εχει τοσο αγχος που δεν θα θυματε τπτ.

Εχετε συνιδιτοποιησει οτι περσυ στις διακοπες πιασαμε τα παιδακια μας που φετος τα κραταμε στην αγκαλια μας!!! Αντε του χρονου τα δευτερα. Εγω ομως θα παω Κερκυρα μπας και κανω την κορακλα!!!! Δεν εχω ομως παραπονο να ειναι καλα τα παιδακια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα λες Γεωργιάννα ,η συλληψη έγινε Ιούλιο....κ ξαφνικά,όχι οτι δεν το νοιωσαμε δλδ για τα καλά :D ,εχουμε μωρό...

Ηappy δικιο εχεις,αυτη ουτε που την νοιάζει αν 8α πάω διακοπές,σάμπως ξέρει τι ζόρια τραβήξαμε ολο τον χρόνο???Καλά 8α δώ....οπως μου την βαρέσει.

Στέισυ εγω Παρασκευή δεν μπορώ γτ έχει ρεπο ο αντρας μου...

Αν κανετε κάτι μεχρι την Τετάρτη μου λέτε...

Σημερα μου ξενύχτησε.πριν λιγο την κοιμησα,να δω τι ωρα 8α ξυπνησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφη παρεούλα.. διάβασα λίγο τα νέα σας.. Γεωργιάννα μεγιά το φόρεμα. Γωγώ όπως νιώθεις πράξε με το γάμο της φίλης σου.. πάντως αν δεν σου έχει σταθεί στα δύσκολα τότε δεν αξίζει πιστεύω να χάσεις λίγες στιγμές ξεκούρασης με τον 'αντρα και το παιδάκι σου! Άντρια πως πάει με το θηλασμό.. εμένα βρε παιδιά φτου φτου μη το ματιάσω τις τελευταίες μέρες με θηλάζει το μωράκι μου.. του δίνω συμπλήρωμα τη μέρα 1-2φορές γύρω στα 100ml αφού πρώτα τον έχω βάλει στο στήθος, τα βράδια συνήθως δεν χωρταίνει.. πάντως τώρα που το σκέφτομαι είμαι πολύ τυχερή που μένω εδώ στο Βόλο.. θάλασσα κοντά,βουνό κοντά,μαμάδες κοντά! Όλα κοντά τα έχω! Χθες που πήγαμε Αλυκές βολτούλα δεν είχα άγχος για το θηλασμό γιατί έχει ξαπλώστρες οπότε αν ξυπνούσε θα πήγαινα εκεί, ευτυχώς όμως δε ξύπνησε το πουλάκι μου.. σε λίγο θα φύγω για δουλειά! Φιλάκια σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Η μπέμπα χτες κοιμήθηκε 2 και κάτι.. :shock::shock: και ξύπνησε 6πμ. Σχεδόν 4 ωρίτσες κοιμήθηκα.. να μη ζητάω παραπάνω η μάνα, ε?

swetty, μένω κοντά στην πλατεία Χαλκηδόνας!

πολυ κοντα μενουμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη εβδομαδα!!!ελπιζω να ηταν ενα ωραιο ΣΚ και ησυχο!!!αναστασια μου, δεν θελω να ξυνω την πληγη σου, εχεις προφανως μεγαλυτερο προβλημα με το ωραριο του υπνου!!!ευχομαι γρηγορα τα μικρουλια μας να μαθουν να κοιμουνται ανθρωπινες ωρες, γιατι η μαμα κι ο μπαμπας γινονται ζομπι!! σημερα ξυπνησαμε 7.30, εφαγε και κοιμηθηκε η σκατουλα, ουτε βλεφαρο δεν μπορουσε να ανοιξει!!! σκεφτηκα, ομως, την επομενη φορα που θα ξυπνησει, να καθυστερησω λιγο το φαγητο της, μπας και μεινει ξυπνια περισσοτερο.....

γεωργιαννα, ντρεπομαι να θηλασω σε δημοσιο χωρο, μπροστα σε πολυ κοσμο.... :(:( βεβαια, θα μου πεις, η πρωτη φορα ειναι, ισως μετα δεν μου φανει τοσο περιεργο....

τα μωρακια σας ειναι καλοκαιρινα εεεε;;;των διακοπων;;; το καλυτερο σουβενιρ πηρατε απο τις διακοπες, εεε!!!!!

ιωαννα, δεν το συζητω, τελειος ο βολος, και βουνο και θαλασσα!!!θελω να ξαναπαω καποια στιγμη...

τελικα επεστρεψες στη δουλεια;;; με το γαλα τι κανεις;;;; η μετακομιση πως παει;;;

κανονιζετε συναντηση;;;;; αν τα καταφερετε πειτε μου κι εμενα!!!εκτος αν δε με θελετε... :(:(:(

αυτα απο εμενα, εχουμε και τον παππου στο νοσοκομειο, δεν παει καθολου καλα, πολυ φοβαμαι οτι θα μας αφησει συντομα....τουλαχιστον να μην ταλαιπωρειται, και κατα τ'αλλα, τι να κανεις, εφτασε 98, ποσο να αντεξει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικοσ μου παππους ειναι 101 και συνεχιζει :lol::lol::lol::lol:

αφροδιτη σε καποιες κοπελες ειναι δυσκολο μεχρι να θηλασουν πρωτη φορα εξω ,αλλες ειναι δυσκολο γενικα ...και εγω δεν μπορω ευκολα τον δημοσιο θηλασμο...ηδικα αν δε φοραω μια ευκολη μπλουζα και δεν εχω να σκεπαστω ....και ειμαι και παλια στο "κουρμπετι" :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικοσ μου παππους ειναι 101 και συνεχιζει :lol::lol::lol::lol:

αφροδιτη σε καποιες κοπελες ειναι δυσκολο μεχρι να θηλασουν πρωτη φορα εξω ,αλλες ειναι δυσκολο γενικα ...και εγω δεν μπορω ευκολα τον δημοσιο θηλασμο...ηδικα αν δε φοραω μια ευκολη μπλουζα και δεν εχω να σκεπαστω ....και ειμαι και παλια στο "κουρμπετι" :lol::lol::lol::lol::lol:

αστα, ειναι ενα θεματακι αυτο, γιατι θεωρειται ταμπου στην ελλαδα, πραγματικα ζηλευω χωρες οπως τη σουηδια, οπου οι μητερες ενθαρρυνονται να βγαινουν με τα μωρα τους και να τα θηλαζουν οπουδηποτε....

καλα, ο παππους δεν παιζεται!!!!101;;;;!!!!μακαρι να φτασουν και τα παιδακια σου τα χρονια του, κυριως ομως, να'ναι καλα χρονια με υγεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Η μπουμπού μου χτες κοιμήθηκε στις 12 και ξύπνησε στις 5πμ, αλλά εγώ μέχρι τις 2πμ στριφογύριζα :shock::shock:

τι θέμα είναι αυτό που έχω με τον ύπνο δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Η μπουμπού μου χτες κοιμήθηκε στις 12 και ξύπνησε στις 5πμ, αλλά εγώ μέχρι τις 2πμ στριφογύριζα :shock::shock:

τι θέμα είναι αυτό που έχω με τον ύπνο δεν ξέρω...

αναστασια μου, μηπως ηταν απο το αγχος σου να μην ξυπνησει;;;;γιατι εγω το παθαινω..... :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...