Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Μαρια να σου πω την αληθεια κ εμενα με ξενιζαν καποιες απαντησεις!Ειχα ρψτησει κ εγω για θηλαστρο...Ελεγα "να το νοικιασω να το εχω καβαντζα μπας κ μου χρειαστει?" και καποια (η Λαλα ή η Αργω) μου λεει "το θηλαστρο δεν ειναι για να το εχουμε στο ραφι.ειναι για μαμαδες που το χρειαζονατι πραγματικα" ή κατι τετοιο..κ εγω το ειχα λαβει ως πολυ αποτομη απαντηση!Ασχετα αν δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε θηλαστρο μεχρι τωρα και που πραγματικα με γλιτωσε αν μη τι αλλο απο καποια εξοδα αλλα κ απο ταλαιπωρια...Ισως ολα ηταν αλλιως αν ειχα παρει θηλαστρο,μπουκαλια,αποστειρωτες που τοτε ρωτουσα!

βασικα οταν δεν ξερεις σου φαινεται "αποτομος" κ "ειρωνικος"...αλλα φυσικα καμια δε σκεφτεται οτι ολες εχουμε περιορισμενο χρονο κ ακομα οτι οταν κατι επαναλαμβανεται απειρες φορες με απολυτη φυσικοτητα ενω ειναι εντελως λαθος τοτε...εκνευριζει!

Κατερινιωωωωω ψοφισες κοριτσακι μου...κουραγιο!

Σας φιλω κ τρεχω για νανι γτ δεν ειναι σωστο να μενω μονη γυναικα κ μεθυσμενη ξυπνια! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
Βρε Λενακι (βασικα τζαμπα το συζηταμε αφου δεν εχεις μαγιο) με ενα παιδι θα ειστε!Οποιος ειναι μεσα στο νερο θα ειναι με την Ε κ οποιος εξω με τον Γ!

:lol::lol::lol: αι στο καλο μπερδευτηκα με τα μεσα εξω! Δικιο εχεις αλλα και παλι δεν θα απολαυσω μπανιο γιατι κιχ να κανει ο μικρος οταν ειναι με τον Π. θα με φωναξει να τον ηρεμησω στανταρ. Οποτε αφου δεν χω και μαγιο να με χωραει...

Κατερινακι πολυ κουραση ρε! Με το αρμεγμα πως πας? Τι κρασι πινεις? Δοκιμασε το Λαλικος Ροζε και θα με θυμηθεις..και το λευκο του ειναι ωραιο. Αχ και να ειχα ενα τωρα...κελαρι εννοω :lol:

Ακομα γελαω με το σφηνωσε!! :lol::lol::lol::lol:

Ο μικρος εκανε για δευτερη φορα κακα με κοκκινες βλεννες. Το μονο καινουριο που εφαγα ηταν σκορδοψωμο. Παιζει να ειναι απο εκει? Ο Π. πανικοβληθηκε και ειπε να παρω τον γιατρο τηλ. αλλα δεν πηρα. Το αιμα στα κακα μπορει να προερχεται και απο πουθενα αλλου?

Επισης για το ρυζαλευρο τι γνωμη εχετε? Να δωσω στο μωρο? Εχω μπερδευτει με αυτα που διαβαζω. Στην Ε. δεν εδωσα αλλα ο Γ. μου δημιουργει την εντυπωση οτι δεν χορταινει τωρα τελευταια και σκεφτομαι να του δινω κατι το απογευματακι. Για πειτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ σημερα πρεπει να γιορταζες και εμεις οι γαιδουρες το ξεχασαμε ε????? :oops: Αν ναι χρονια πολλααααααααααα!!!!!Να χαιρεσαι το ονοματακι σου! Και του χρονου με υγεια!

Παω και εγω για νανι. Καλο βραδυ κοριτσακια μου!

Α! Και καλο μηνα δεν ειπα!!!!!!! ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!! Νωρις τα θυμηθηκα ολα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι λιγο πιο ηρεμη!

η Μ-ι εφαγε 1/2 γιαουρτι απο χθες που ειχε φαει 1 γιαουρτι,...

δεν θηλαζει και δεν πινει γαλα!

το στηθος μου πον παρα πολυ,,,,εβαλα τον Π. κα θηλασε...με ανακουφησε αρκετα...ναι ξερω τωρα γελατε.....!

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

θΟΥΛΗ καλοταξιδο το αμαξι...μεγαλο και οικογενειακο!

τι περασε ο μικρος!

ολα κλα τωρα?

Βενη..περαστικα στον φ.

Τονια επησις!

Αναστασια εγω εχω σταατησει να απαντω...!

ισως και εγω ημουν καποιες φορες αποτομη σε απαντησεις!

maria-ioanna συμφωνω...αλλα ο γρααπτος λογος ειναι διαφορετικος!

παντως γινονταν αρκετες μαχες σε θεματα θηλσμου ,πολλα τα ξεκινουσαν τα ιδια ατομα

Λενα το αιμα στα κακα μπορει να ειναι και απο ραγαδα...με 1 μπατονεττα αφουε εχει κανει κακα δες αν εχει στο πωπο του!

Αφρο τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθρα ωραια.. γκρινιαρηδες και οι 2...το ζευγαρακι της αγιας παρασκευης!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλε Ιουλια δε σας εβριζα!!!! αλλα οπως λεει και η Μαρια οταν εβλεπα ειρωνια και υποτιμηση στα λεγομενα καποιων και απολυτα γινομουν ΤΟΥΡΚΟΣ!!!!! :evil::evil::evil: κι ακομη γινομαι κι αν δω κατι τετοιο παλι παιζει να αρπαχτω!!! :?

Γι αυτο ειπα της Αναστασι οτι πριν κανενα χρονο που ειχε πει κατι χαριτωμενα δε καιγομουν να τη γνωρισω!!! :lol::lol::lol:

Τωρα ομως σκιζω τα βρακια μου!!!!! :lol::lol::YMHUG::YMHUG:

Κι εγω σας εχω αγαπησει ρε!!! :x:x:YMHUG:

Θα ελεγα κι αλλα επι του θεματος αλλα ειναι 4 τα ξημερωματα και θολωνει ο εγκεφαλος!!! (-|

Νατασακι φυσικα και θα εχουμε φαγητο!!!!!!στη Κρητη και να μην υπαρχει φαγητο ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ!!!!!! :lol::lol::lol: Ελατε εσεις και θα σας κανω και ειδικη παραγγελια!!!! :P

Γιορταζε η Αργυ;;;;;!!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x

Να σε χαιρονται ο αντρα και τα παιδακια σου κι εμεις φυσικα!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! :D

Τελευται κλεινω,πρωτη ανοιγω;;;;;; :P

Βρε συμπεθερα ξεχασα να σε ρωτησω χθες..γιατι να του δωσεις ρυζαλευρο;;;;ειναι κι απαισιο!!!! :ymsick::ymsick: ξεκινα του φρουτα,λαχανικα υπαρχουν και κατι βιολογικες κρεμες αλλα δε ξερω τι λενε! ;)

Κρεμες,ρυζαλευρα γενικα εγω λεω να μη δωσω...ενταξει θα εχω καμια προχειρη για καποιες φορες που μποριε να μην εχω προλαβει να φτιαξω κατι ή που βαριεμαι βρε αδερφε,αλλα οχι για καθημερινα..

Εμενα ουτε οι βιολογικες θα με βολεψουν γιατι θελουν να βαζεις δικο σου γαλα κι εγω θελω να αντικαταστησω γευματα για να μειωσω αντλησεις! :roll:

Για το θεμα που λεγαμε χθες ειναι αυτο ακριβως που ειπε η Μαρια με τη φιλη της και το πως την αντιμετωπισε εκεινη και η αλλη που θηλαζε 1 χρονο..κι εμενα μια πολυ αγαπημενη φιλη που εχω γνωρισει απο εδω,επειδη βιωσε πολυ ασχημα το θηλασμο στο 1ο δε θελει να προσπαθησει καν στο 2ο..φυσικα τη πρηζω και της λεω να προσπαθησει τουλαχιστον αλλα δε την αποπαιρνω με σχολια του τυπου "και πως περιμενεις να δεθεις με το μωρο σου"...ξερω οτι στο τελος θα τη κανει τη προσπαθεια,αλλα και να μη τη κανει μακαρι ολες οι μαμαδες του κοσμου να ηταν τοσο δοτικες και τρυφερες με τα παιδια τους σα τη φιλη μου! ;)

Κατερινακι εχεις κλαταρει πουλακι μου ε;;;; ρεπο παιρνετε ή σας τα κοψανε λογω κρισης που ακουω να συμβαινει συχνα τελευταια;;; :?

Η Γωγω που εξαφανιστηκε παλι;;;;;; :-w:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Γι αυτο ειπα της Αναστασι οτι πριν κανενα χρονο που ειχε πει κατι χαριτωμενα δε καιγομουν να τη γνωρισω!!! :lol::lol::lol:

Τωρα ομως σκιζω τα βρακια μου!!!!! :lol::lol::YMHUG::YMHUG:

=))=))=))=))=))=)):x:x:x:x Tρελλοκομειο με εκανες κ γελασα!!!!!!!

Αντε πες ενα παραδειγμα?Τι ελεγα κ σου γυριζα τ'αντερα?Σιγουρα κ εγω ημουν υπερβολικη κ δεν αφηνα τπτ να πεσει κατω!Ακομα κ δεν κατηγορουσαν εμενα αλλα καποια αλλη,ενιωθα πως πρεπει να την υπερασπιστω οταν νομιζα οτι την αδικουσαν! :shock::oops::lol:

Αργυρω δεν νομιζω πως ειχες γιορτη κ δε μας το ειπες...!

Λενακι δεν ξερω τι να σου πω για τα κακακια.. :(

Ρυζαλευρο..της εδωσα για 10 μερες περιπου απο 3-4 κουτ.στην αρχη σκετο κ μετα εβαζα κ λιγο φρουτο αλεσμενο..

Αχ μωρε Βικυ :(:(:( φιλια στο κοριτσακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

τι κανετε???

εμεις καλα ειμαστε χαλαροι σημερα μαλλον θα παμε θαλασσα....

veni υπομονη με την δυσκοιλιοτητα!!!

ατιμο πραγμα

το εχουμε απο βρεφακια κι εμεις και εκει που του ειχε περασει με το γιογιο ξαναεκανε την εμφανιση της

εμας μας ειπαν πολλα λαχανικα και ιδιαιτερα μπαμιες,φασολακια,μπροκολο

και πολυ νερο(που δεν πινει)

παντως με τα λαχανικα εχουμε δει διαφορα

χθες πχ εφαγε φασολακια το μεσημερι και τον επιασαν αμεσως τοσο που δεν σκευτικα να τον βαλω στο γιογιο και τα εκανε πανω του

το απογευμα εφαγε ενα κουταλακι μονο και ξαναεκανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

ευχαριστώ....καλέ τι θα έλεγα?: "κορίτσια γιορτάζω πείτε μου χρόνια πολλά?"!!! :lol::lol::lol:

Αναστ. εγώ σίγουρα δεν σου είπα για το θήλαστρο!!! επειδή δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ και δεν έχω άποψη επί του θέματος!!!!............βλέπω χθες μόλις σταμάτησα να γράφω εγώ, τότε εμφανιστήκατε εσείς!!!! :-w:-w:-w:-w:-w

πάω να ετοιμάσω το πρωινό....τα λέμε!!!! :D

α ο χειμώνας ήρθε πάλι!!!! :evil::evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποια μαιμου καλε Νενη;;;!!!! :lol::lol::lol:

Αναστασι ειχες πει διαφορα αλλα δε τα θυμαμαι!!!! :lol::lol::lol: ενταξει οχι χοντραδες οπως καποιες αλλες που με εβγαζαν απο τα ρουχα μου! :roll:

Θυμαμαι που ειχε ανοιχτει ενα θεμα για την αυπνια του πρωτου καιρου οπου ειχες πει κατι χαριτωμενα κι εγω διαβαζα και ημουν καπως ετσι :-wX( [smilie=violent1.gif] γιατι απο τα νιατα μου εχω θεμα με την αυπνια(εχω χασει εξεταστικη να φανταστεις επειδη δε λειτουργουσα!)!!! :P:lol:

Αναστασια ξεχασα να σε ρωτησω χθες..παιρνετε το γιογιο μαζι σας οπου πατε;;;; ααχχχ εγω βαριεμαι να κουβαλαω τσιμπραγαλα.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω χρονια πολλααααα!!!!!!!!!!Γιατι βρε δεν μας το ειπες?Να μας προετοιμασεις!..Στα γενεθλια σου μας το ειπες! :P

Οτι επιθυμεις κοπελια!!!! :D:D:D

κΑΛημερα κ στις υπολοιπες! :D

Τονια σου εγραψα ενα κατεβατο για το θεμαθηλασμος-ανατροφη αλλα...εκανε επαννεκινηση το πσ!Ισως καλυτερα! ;)

Αντε γραψτε καλεεε!!!Χαθηκαμεεεε!!!

Κρητικοπουλα μη με φουντωνεις!!! :lol::lol::lol::lol: Οχι θα επρπε να γενναμε χωρις πονο,να βγαζουμε μωρα με κουμπι "τρωω"-"κοιμαμαι" κλπ και να ειναι κ το μελλον τους λαμπρο οοοοτι μακακια κ αν κανουμε εμεις! :evil::evil::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

αργυρο μου χρονια πολλα !!!!

αποψε ηταν ενα χαλια βραδυ ...μα παλι ανα μια ωρα !!! :o

και δεν ηθελε κ το πορτ μπεμπε ,μαζι κοιμηθηκαμε απο την μια το νινι απο την αλλη ο μανωλης και τα δυο να κολλανε πανω μου και να μην μπορω να βολευτω ...ολο και καποιο χερι η ποδι πατουσα ....

τονια και αναστασια ...περσινα ξινα σταφυλια :lol::lol::lol::lol:

δεν καταφερνω να σας παρακολουθησω ...κατι λεγατε χθες αλλα ....

ιουλια σε ειδα στον υπνο μου !!!εδινες συνεντευξη στην τηλεωραση για θεματα γαμου -παιδιων και σεχ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσούδια μου!!! :D

Αργυρούλα, χρόνια πολλά για ψες!!! :ymparty: Να ζήσεις, να 'σαι πάντα καλά, γερή, δυνατή και να καμαρώνεις τα υπέροχα παιδάκια σου!!! :x Να σε χαίρονται!!!

Veni και Βίκυ, περαστικά στα παιδάκια σας!!! Τι ταλαιπωρία τα κακομοιρούλικα... :(

Το μικρόβιο ως συνήθως νιαουρίζει... Πάω!!! :-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!!

αργυρουλα χρονια πολλα για εχθες!!ειμαστε γαιδουρες.. :oops::oops::oops:

εμ πως να μην ειμαστε..ενω αν γιορταζε καποια απο εμας,εσυ σιγουρα θα το ειχες ανακαλυψει ως γνωστο πια μελος της ιντερπολ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να εισαι γερή κ ευτυχισμενη παντα,κ τα παιδακια σου να σου δινουν μονο χαρές! :):):)

λενα..απλα,λιτά κ απολυτα :lol::lol: ,θεωρω οτι οι κρεμες δεν εχουν κατι να δωσουν..δεν εδωσα ποτε στον γιωργο..τωρα αν βλεπεις οτι δεν τρωει τιποτα αλλο.τί να πω..αλλα καλυτερα δοκιμασε να δωσεις πρωτα κατι αλλο,π.χ.αλεσμενα λαχανικα,εγω ειχα ξεκινησει με πατατα,μετα κολοκυθακι κ μετα καροτο..

φιλακια!

αφρο γελάωωωωωωωωω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: φανταζομαι πώς κοιμηθηκες για να ειδες εμενα κ μαλιστα να μιλαω για τετοια θεματα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: φιλια πολλα κοριτσαρα μου!

σας αφηνω προς το παρον!ξεσηκωσα μια συνταγη για μαφινς κολοκυθιου κ λεω να φτιαξω γιατι το απογευμα περιμενουμε φιλους..αλλα πρωτη φορα θα κανω..αντε να δουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα! Αργυρουλα γιορταζεις? Υπαρχει αγιος Αργυρης ας πουμε???? :?

Βρε Βενη τι επαθε το παιδακι??? ακουγεται επιπονο αλλα νομιζω αντιμετωπισιμο...Αν ακολουθησεις τη διαιατα του γιατρου για λιγο καιρο ακομα, πιστευω θα διορθωθει...Αχ σε καταλαβαινω, κ εγω θα ειχα σκασει απο τη στεναχωρια μου!

Βικυ περαστικα κ παλι...Οταν λες εβαλες τον Π να θηλασει, το γραφεις για αστειο η το εννοεις?? ειλικρινα δεν καταλαβα :shock::shock: ...

Τονια κ Λενακι εγω εδωσα κανονικα ρυζαλευρο στο Σεμπινι γυρω στους 6 μηνες...Το καταχλαπακιαζε...Επαιρνα βιολογικο σκετο κ το εφτιαχνα με νερο..Το να βαζω το γαλα μου μεσα, προσωπικα με αηδιαζε ως σκεψη κ δεν το αντεχα!!! Το ετρωγε ευχαριστα αρκετο καιρο μεχρι που περασαμε σε αλλα..Στις χορτοσουπες πχ του εβαζα βαση απο βιολογικη βρωμη, του εδινα κ πολλα ψευδοδημητριακα...Ομως για καποιους μηνες του εδωσα και φαριν λακτε, του αρεσε κ την ετρωγε σαν απογευματινο..Μετα το βαρεθηκε....15 μηνων εφαγε γιαουρτι κανονικο αγελαδινο (πριν απο αυτο εγω του εδινα τα αντβανσ παντως) κ 18 μηνων κανονικα φρεσκο γαλα...Αλλα απο 12 μηνων του εβαζα φρεσκο γαλα στην κρεμα..Γαλα σκονη δεν πηρε ποτε.

Μιλωντας για σκονη κ θηλασμο παντως, εγω το εχω πει, δεν ηθελα να θηλασω αλλα τελικα δεν ξερω πως να ξεφυγω τωρα! Παντως δεν εχω τετοια διλημματα, αν εδινα σκονη θα εδινα χωρις τυψεις. Δεν δινω σημασια στο τι θα σκεφτει ο καθενας, τουλαχιστον για αυτο το θεμα... Υπαρχουν πολυ χειροτερα στη ζωη απο το γαλα σκονη κ το αν θα θηλασεις...

Οσον αφορα στα θεματα δεν τα διαβαζω, μονο ορισμενες φορες αλλα βαριεμαι να γραφω...Αφηστε το κιολας, δεν θυμαστε παλια που την ειχα δει κ ντετεκτιβ??? πω πω ντροπη..αφηστε το ρε παιδια, δεν ξαναγινομαι ρεζιλι!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

των αγιων αναργυρων ηταν χθες φραν :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παλι ρεζιλι... :oops::oops: Ποσοι ειναι οι αγιοι Αναργυροι ρε Αφρο?? ειλικρινα, ο ενας ειναι αναργυρος, ετσι? ο αλλος τι ονομα εχει?? δεν κανω πλακα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ , χρονια πολλα!!!!!!

Τονια ο Π-Σ ειναι η μαιμου....

Σας διαβασα αλλα δε θυμαμαι, ηταν και πολλα...

Φρανι, λυπαμαι για το συμβαν και πιο πολυ για τον τροπο αντιμετωπισης ααπο την πλευρα τους...Καταθλιψη επαθα διαβαζοντας τα....Πως αντεχεις;;

Θουλη καλοταξιδο το νεο μπικμπικ γκανγκαν!!

Αληθεια οσες εχετε 2 καθισματα πισω , εχετε χωρο για ενηλικα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια εχω ενα πιο μικρο σε ογκο γιογιο για εξω

ειναι πολυ βολικο και το εχω παντα στο πορτμπαγκαζ μαζι με μια αλαξια ρουχα

οποτε οτι και να συμβει εκτος ειμαστε καλυμενοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρητικοπουλα μη με φουντωνεις!!! :lol::lol::lol::lol: Οχι θα επρπε να γενναμε χωρις πονο,να βγαζουμε μωρα με κουμπι "τρωω"-"κοιμαμαι" κλπ και να ειναι κ το μελλον τους λαμπρο οοοοτι μακακια κ αν κανουμε εμεις! :evil::evil::lol:

Απαπα αδερφακι μου των ακρων εισαι!!!! :lol::lol::lol: η με κουμπακι ον-οφ πρεπει να ειναι η να μη κοιμουνται καθολου;;;; σα τη μπεμπα μου δηλαδη που κοιμαται μια χαρα 8-9 ωρες τη νυχτα (ενταξει τη μερα παιζει πολυ γκρινια τελευταια) δεν ειναι τελεια;;;;

Ο Αλεξ πχ που εκανε 6 μηνες να κοιμηθει πανω απο 20 λεπτα,εμενα προσωπικα με διαλυσε...μια μερα κοντεξα να κοιμηθω ορθια και να μου πεσει το μωρο απο τα χερια!!!! :o

Ξαναγραψτα ρε αυτα που χαθηκαν..ειπαμε τωρα σ'αγαπαω δε μπορω να τσακωθω μαζι σου!!! :lol::lol::lol:

Φρανι κι εγω τις ιδιες αποψεις εχω...ενταξει δε θελω να της δωσω κρεμες, γιατι τις σιχαθηκα με τον Αλεξ που απο 7 μηνων μεχρι 2 χρονων ετρωγε πρωι-βραδυ(ειχε κοψει το γαλα και δεν ετρωγε τιποτα αλλο!), αλλα οπως ειπα θα εχω για τις δυσκολες ωρες! :P

Και με το ξενο γαλα δεν εχω τοσο θεμα,αλλα τωρα που βγαζω 1 λιτρο+ τη μερα θεωρω οτι ειναι αμαρτια να το κοψω και να δινω σκονη...βεβαια οι αντοχες μου μειωνονται και τα νευρα μου ειναι στο ζενιθ...δε ξερω πως θα παει...θα δειξει... :roll:

Νενη πως τον φωναζετε το μικρο;;;και με τα 2 ονοματα;;

Αφρο ανα 1 ωρα πουλακι μου;;;;θα στρωσει θα δεις!!λιγο υπομονη ακομη! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

χθες κοιμηθηκα καλυτερα!

αλλα ακομα νυσταζω!

η Μ-Ι δεν μπορει να φαει καθολου!

Φραν εβαλα τον Π. και θηλασε...δεν αντεχα αλλο!

το θηλαστρο δεν ειναι για εμενα...αλλα και εμ το χερι δεν βγαζω τιποτα και η Μ-Ι δεν θηλαζει καθολου εδω και 3 σχ μερες...οποτε κατι επρεπε να κανω...!

λογικο να εχουμε διαφορετικες αποψεις σε καποια πραγματα και ο γραπτος λογος δεν βοηθα και πολυ .

Αφρο..κοιμηθηκες οπως κοιμηθηκες και ειδες ονειρο με περιεχομενο?

δηλ αν κοιμηθεις ολοκληρη νυχτα θα δεις ολοκληρη ταινια?

τα μικρα καλα!

ο Μ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...