Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

η Ελλάδα με το που έλαβε τα χρήματα το επόμενο λεπτό κιόλας τα χρ. ήταν στην Αμερική!!!

τα συμπεράσματα δικά σας....άρα μην περιμένετε κάτι καλύτερο...όλοι λένε ότι είναι ένα καταστροφικό σχέδιο της χώρας από πλευράς της (πώς την λένε την Βρετανική τράπεζα?)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ναι ναι τίποτα ακόμη

Σχόλασα στις 8 απόψε

και τώρα έχουμε παρεούλα στη βεράντα

Φρανίτα εγώ ψοφάω για Σεμπ

Τον θέλουμε στο ξαναπα

ας διαλέξει όποια θέλει

μην ορμήσει καμιά και μας τον προλάβει και αυτόν!!! λυσσάρες!!!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ χαρα σας πανεμορφες κ πανεξυπνες μανουλες! :D

Βενετια μου στενοχωρεθηκα πολυ ρε συ... :(:(:(:(:(

Περαστικα του κ ελπιζω να βγαλετε συντομα ακρη...βασανιζεται τοσο καιρο το παιδακι :(:(:(

Πινω κρασι κ εχω φαει κ 1,5 πιατο φαγητο!Εκανα εκεινα τα μπιφτεκια κ τις τηγανιτες φουρνου απο πατατα της Ερης...ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!!!!!!!!!οινγκ οινγκ!!!

Που ειναι η Κατερινα??Πολυ δουλεια θα'πεσε!

και η Θου.... :( Αυτες θυμαμαι οταν πινω κρασι!!! :lol:

Μη με κανετε να ζηλευω που ολες γινεστε συμπεθερες κ κουμπαρες!!! :lol::lol: Πολυ γελαω!Τι φαση που εχουμε οι μαμαδες!

Λοιπον..στη Θασο ειχα παει καααααποτε για 4 μερες με εναν πρωην μου!Ωραια περασαμε αλλα...δεν θυμαμαι κ πολλα απο το νησι!Οκ τον πρωην τον θυμαμαι! :P:oops:

θα μεινουμε σε ξενοδοχειο...

Στη χαλικιδικη ΑΝ παω θα παρω κ την αδερφη μου μαζι...Μονη μου αν παω, θα μελαγχολησω φετος...

Παντως χαιρομαι(για μενα :P ) που περναω τοσο ωραια στο αερομπικ!Νιωθω τοσο χαλαρη κ ανανεωμενη μετα...Αλλα οι σκεψεις μου ξεφευγουν! :?:? Ας μ ην σας εξηγησω ομως τι εννοω! :oops:

Δε μου λετε...εσεις τα θεματα θηλασμου τα διαβαζετε?Η απλως δεν σχολιαζετε πια?Ας πουμε εκεινο που ειχε ανοιξει οταν ελειπα ειδα μονο την Αργη κ την Αφρο...

Εγω πλεον νομιζω πως δεν εχει νοημα...και θυμαμαι την παναγιωτα που πριν λιγους μηνες ελεγε χαρα στο κουραγιο μου που σχολιαζω... :?:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eπιτελους ησυχια! Εχω ενα κεφαλι κουδουνι και μια ζαλουρα αλλο πραμα...

Αυριο θα παμε θερμα ιαματικα λουτρα για μπανιο..μαλλον ο Π. με την Ε. θα κανουν μπανιο και εγω με τον Γ. βολτες στην πολη. Ειναι μικρος να τον βουτηξω σε τετοια νερα ασε που ειναι μεγαλη ταλαιπωρια.

Βενετια στεναχωρεθηκα μωρε με τον Φιλλιπακο :( Πολυ ταλαιπωρειται γμτ...και τωρα τι θα τρωει? Τουλαχιστον τους χυμους τους πινει? Να του κανεις και λαχανικων αν τους πινει. Ευχομαι να στρωσουν τα πραγματα οσο γινεται πιο γρηγορα. :YMHUG::-*

Αναστασια ασε ρε το γυμναστηριο και πηγαινε διακοπες να ξεδωσεις λιγο. Γυμναστηριο πας οποτε θες. Αχ Θασο πεθυμησα!! Σε ποιο μερος θα πατε?

Φρανιτακι πολυ λυπαμαι για οσα γινοντε εκει...κριμα που την πληρωνουν και αυτοι που δεν φταινε.

Μαρακι ολος δικος σου βρε ο Σεμπ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη ελα ρε!!!!! :(:(:(:( το καημενο το Φιλιππακο....του κανανε κλισμα για να φυγουν τα κακα;;;;

Πως δημηουργηθηκε ολο αυτο;;;; :(:(:(:(:(

Φρανι πολυ λυπηθηκα και για το καημενο τον ανθρωπο...τοσο βαρβαροι ειναι εκει;;;; :evil: βρεθηκατε κι εσεις μπλεγμενοι... :(

Αργυ συνομωσια ποιας τραπεζας;;; και τι συνομωσια;;; να κανουν τι δηλαδη;;;;

Αναστασι κι εγω απαντησα στο θεμα που λες(την αλλη οψη του θηλασμου ε;)..απλα κι ομορφα..εμεις οι παλιες που εχουμε ζησει ενδοξους τσακωμους με αυτα τα θεματα,δε μας κανει και πολυ κεφι να απαντησουμε..

Συμπεθερολενακι εσυ δε θα βουτηξεις στα ιαματικα να μαλακωσουν οι αρθρωσεις;;;;; :lol::lol::lol:

Αληθεια θα κατεβετε Ελλαδα καθολου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Θήλαζα τη μικρή ενώ πριν έβαλα για ύπνο την Ε. Καθώς θηλάζω φωνάζει η Ε από πάνω 'Μανούλα νερό'. Ανεβαίνω πάνω, αφήνω τη μπέμπα στο κρεβάτι της και μέχρι να δώσω νερό και να γυρίσω η μικρή έχει κοιμηθεί... :shock::shock::shock:

Εσείς τί άλλα νέα;;;;;;

Φεύγω αύριο και δεν έχω ετοιμάσει τπτ. Αφού με παρέσυρε η Θου στους καφέδες σήμερα......

Αυρίο θα πάρει φωτιά ο κ@#$λος μου........ :lol::lol::lol::lol:

Βένη μου περνάει τέτοιο ζόρι ο Φιλιππάκος;;; Περαστικά ρε συ.... Κρίμα τον καημένο... :(:(:(

Αναστασία μου σε πήρα σήμερα αλλά δεν απάντησες... Σε ήθελα αλλά......... :lol::lol::lol:

Λενάκι -Τόνια άντε καλορίζικο τπ συμπεθεριό βρε!!!!! Θα ενώσετε τις μαγουλάρες σας!!!

Βίκυ περαστικά την Μ-Ι . Είναι κολλητική η νόσος; Πραγματικά πρώτη φορά το ακούω......

Χρύσα να με πάρεις ρε. Όποτε θες!!! Να σε πρήξω και λίγο!!!

Φρανίτα πολύ λυπήθηκα με τα συμβάν. Κρίμα και στον καημένο τον άνθρωποο που έφαγε τόσο ξύλο άδικα... :(:(

Argi τελικά πόσο σου βγήκε το δόντι;;;;;;;;

Ιουλία μου να σε καλά! Να με σκέφτεσαι και να γελάς!!! Ρε συ οι παντόφλες ήταν όκ;;;

Δήμητρα πόσο χαίρομαι που σε διαβάζω χαρούμενη !!!!!!!!!

Σισσάκι πως είσαι; Ήθελα να σου πω πως και γω είμαι κατά του εμβολίου της γρίπης. Με τπτ δεν θα το έκανα στις μικρές....

Η Λένα η Κατερίνα η Γωγώ χάθηκαν....

Νατασούλα φιλάκια!!!

Θεσ/νικιές επειδή θα φύγω για 1 εβδομάδα και δε θα σας δω έδωσα στη Θου τα προσκλητήρια να σας τα δώσει. Αν δεν προλάβει τότε θα σας τα δώσω εγώ μόλις επιστρέψω!!

Αναστασία γέλασα πολύ με τον Σπυράκο!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια εγω δεν τα διαβαζω πλεον πιο πολυ λογο χρονου αλλα και να τα διαβαζα

δεν θα εμπαινα στο κοπο να απαντουσα..ασε καλυτερα πολλα εχουνε δει τα ματια μου!

Καλε φυγατε ολες??????

Δεν σας ειπα... Στης 10 Σεπτεβριου βαπτιζομαστε!! Θα ερθει ο νονος του απο Ελλαδα για 5 μερες και απο τους δικους μου ουτε ξερω ποιος θα μπορεσει να ερθει. Ο Π. με τσατισε σημερα γιατι του ειπα οτι θελω να εχουμε φωτογραφο και αρνηθηκε! Ειναι δυνατον χωρις φωτογραφο? Εμεις θα τραβηξουμε λεει τις φωτο-βιντεο και θα κανουμε μονοι μας το αλμπουμ :twisted::twisted: Ποσο νευριασα δεν λεγετε..Δεν θα αφησω να περασει ετσι ομως...

Συμπεθερα, Θου, Νατασα και Βεννη σας βλεπω! Πειτε κατι καλε τωρα που ειμαι μονη.

Συμπεθερα πατησα υποβολη και ειδα το μυνημα σου!

Θα ηθελα να βουτηξω ναι αλλα δεν γινεται...τον μικρο ποιος θα τον εχει οσο θα ειμαστε μεσα? Δυσκολα...αργοτερα που θα μπαινει και ο μικρος θα βουταω! Ασε που δεν εχω κανενα μαγιο να με χωραει με τους βυζους που εκανα :lol: Ελλαδα φετος δεν παιζει μπα...ισως να παμε Γαλλια η καπου δω κοντα αλλα το σκεφτομαστε γιατι θελουμε να βγαινουμε βραδυ αργα εξω και με τον μικρο δεν....Τα μικρα κοιμουντε?

Νατασα ποτε ειναι η Βαφτιση? Καλα να περασετε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι γτ δεν βουτας εναλλαξ με τον αντρας σου?Βεβαια αν δε σου μπαινει το μαγιο...Τοτε οκ!

(στη Θασο δεν ξερω που θα παμε..ο α ξερει :? )

Νατασακι μου πριν λιγο ειδα την κληση...παντα οταν ειμαι στο γυμν με παιρνεις!

καλα να περασετε!Και να μας σκεφτεσαι!!!Χρειαζεσαι κατι να κανω για τη βαφτιση?

Τονια εσενα καλη μου δε σε θυμαμαι στους καυγαδες...αλλα στανταρ θα εβριζες εμας τις πορωμενες θηλαζουσες τοτε εε??? :lol::lol::lol: Παρτα τωρα αρρωστη!!! :P:P

Πωπω μεθυσα με 1 ποτ κρασι..ισως επειδη ειχα καιρο να πιω κοκκινο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε? :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: εγω λεω καλα..

δε εγινε κατι συγκεκριμενο..αλλα δε εχω διαθεση να γραψω..σας διαβαζω ομως..

αλλα για να μη ξεχνιομαστε..θουλη = [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] :lol::lol::lol::lol::lol:

ο παντελακης μου με εχει ξεκανει..

εχει γινει χειροτερος κ απο το θοδωρη...ισως απελπιστηκα γτ πιστευα(κ ακομα πιστευω)οτι θα ηταν υπναρας

χθες κοιμηθηκε συνολικα 12 ωρες..

κ το θεμα ειναι οτι για να κοιμηθει μεσιμερι δε ξερω πως να το χειριστω.

δηλ δε θελει πιπιλα-μεμε-αγκαλια τιποτα..απλως κλαει μεχρι να κουραστει κ μετα λιγο μεμε τελος

μπορει να κοιμηθει 1 ωρα κ να ξυπνησει κ 3 φορες..

επισης..σκεφτομαι απο βδομαδα να κοψω το παιδικο στο μεγαλο

ο μικρος δε ξερω τι ωρα κοιμαται μεσιμερι..δηλ δε ειναι σιγουρο.οποτε μπορει να κοιμηθει 2 οπως προχθες κ στις 3 να το ξυπνησω αναγκαστικα για να παρω το μεγαλο :cry::cry: το λυπαμαι

σημερα πηγαμε με τους κουμπαρους στο παιδοτοπο που μας ειχε συστησει η βενι ;)

κ κει που καθομαι αμεριμνει ακουω κλαμα του θοδωρη..κ βλεπω το θοδωρη αν σφυνωσαι(το γαμησα?)

σε ενα...δε ξερω να σας το εξηγησω..θα σας το δειξω σαλονικιες

κ κλαμα...να μη μπορει ο μικρος να βγαλει το ποδι του΄..σφυνωσε(η ετσι γραφετε? :P:P:P )

μεχτρι κ τη μιση του γαμπα.να προσπαθουμε να το βγαλουμε κ αυτος να ουρλιαζει..με τα πολλα το βγαλαμε..ολοι κοιτουσαν..

κλαμα κ κακο...

μετα ηρθε η υπευθυνη που παντα με χαιρεταει βενι :) κ λεει σε ειπε η κοπελα πως εγινε?

λεω οχι..παει της λεει κατικ ερχεται η κοπελα σε μενα κ με λεει οτι ειναι ενα παιδι νταουνακι κ οπως ξερουμε καλα δε εχουν τη συνειδηση κ του πιεσε το ποδι κ σφυνωσε-αι (:lol::lol::lol: )

κ μετα απο λιγο πρηστηκε εκει κοντα στο αστραγαλο..πηγαμε το ειδε ενας γνωστος κ ειπε οκ..δε χριεαζεται τιποτα αφου περπαταει..

ουφφφφφφφφ

να σας εξηγησω πως ειναι αυτο΄...ειναι ψηλο.εχει κ 3 δισκους παραλληλα ο ενας πανω στο αλλο με αποσταση..κ ανεβαινεις απο κει στη τσουλυθρα να πας αντι για σκαλες΄΄δε ξερω να με πιασατε..

α πηραμε σημερα αμαξι..αβενισς τουοτα :D:D

σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοιμουνται ευτυχως αν και η μικρη εχει αρχισει και μου κανει πολλα νουμερα...πολυ γκρινια και ελαχιστος υπνος μεσα στη μερα.. :roll:

Ρε συ μη το αφησεις ετσι με τις φωτο..αμαρτια να μην εχει το παιδι βιντεο και φωτο επαγγελματικες απο τη βαφτιση του!!! :? τοσα λεφτα δινουμε για ολες τις μπουρδες στις βαφτισεις και λυπομαστε αυτα που μενουν κιολας!

Νατασακι ετσι ευκολα κοιμαται η μπουμπου σου;;; και τωρα τι θα κοιμαται μεχρι το πρωι;;;

Η Θουλιτσα καλα ειναι γιατι εχει μερες να μπει;;; :(

Να περασετε τελεια στο καμπινγκ! ;)

Α κι εγω βαφτιζω τη μπουμπου 28 Αυγουστου και μακαρι να ερχοσασταν ολες!!!! θα εχω και τραπεζι για το λαο του μαμμυ!!! :lol::lol::lol:

Αναστασακι αρρωστη δε λες τιποτα!!!! :lol::lol::lol: καλα ειχα ιστορικους τσακωμους ρε!!! :? εβριζα τις απολυτες και ειρωνικες αποψεις! ;) καλα τωρα εχω αναθεωρησει καποια απο αυτα η αληθεια... :oops::P εξακολουθω ομως να εχω την ιδια γνωμη για καποια αλλα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

σημερα ηταν ξεκουραστη ημερα..επιτελους! :)

Αναστασακι εγω τα θεματα θηλασμου τα διαβαζω,αλλα δεν προκειται να απαντησω ποτε σε κανενα!

απο το πρωτο μηνυμα φαινεται ο σκοπος για τον οποιο γραφονται..συνηθως "εκκληση"ωστε να καταλαγιασουν ενδεχομενες τυψεις.. :evil: τα διαβαζω ομως κ χαιρομαι πααααρα πολυ που βλεπω οτι οι περισσοτερες δεν μπαινουμε στον κοπο να απαντησουμε κ οσες απαντουν,π.χ. αφρο κ αργυρω στο συγκεκριμενο,δεν μπαινουν στο τρυπακι του διαπληκτισμου! ;)

Νατασα μου πηρα το ν.25 τελικα!αφου ρε εχουμε βατραχοπεδιλο,οχι ποδι εμεις! :lol::lol::lol::lol:

δεν ειχε ομως το ιδιο ακριβως σχεδιο σε 25 κ πηρα ενα παρομοιο!το μαγιο μας ειναι μια χαρα!θα το τιμησουμε απο εβδομαδα!τις παντοφλες τις τιμουμε ηδη! :lol::lol: σε ευχαριστουμε πολυ κ παλι!

αληθεια,δε σε σκεφτομαι κ απλα γελαω,αλλα ανεβαινω ψυχολογικα οποτε παω να πεσω κ πιστεψε με,ειναι πολλες αυτες οι φορες!καλα να περασετε! :x:x:x:x:x:x

φρανι μαυρισε η ψυχη μου με τον ανθρωπο..κ γενικα με τον τροπο δρασης κ αντιδρασης εκει.. :(

βενη που χαθηκες;; :(

στεναχωρεθηκα με τον φιλιππακο..μου ειχε πει κ η λενα μεσες ακρες,αλλα τοσο χαλια δε το περιμενα :( ελπιζω να ανταποκριθει σε αυτη τη διατροφη κ να ληξει η ταλαιπωρια του..

υπομονη,επιμονη κ αισιοδοξια..αντε βρε,να τα πουμε κ απο κοντα συντομα!!

φιλακια σε ολες!καλο βραδυ καρακουκλαρες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:=))=)) γελασα πολυ με το "σφηνωσε"- "το γαμησα"??!! :lol::lol::lol:

Εισαι θεα αγαπη μου!!!

Για το ποδαρακι...περαστικα...αυριο θα το εχει ξεχασει μαλλον...!

Για τον Παντελη...Η ελπιδα πεθαινει τελευταια!

Για το αμαξι καλοταξιδο κ σιδερενιο!! :D

γραψατε 2 τσουπρες ακομη αλλα δε σας διαβασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α να το Θουλακι!!!! :D βρε το καημενο το Θοδωρη τρομαρα που πηρε!!!! :? Μεγεια το αμαξι!!!και γαμω τα αυτοκινητα πηρατε να το ξερεις!!!! :-bd:-bd:-bd

Ρε συ κι εμενα εχει ξεκινησει η μικρη και μου κανει τετοια σκηνικα!!! τη μερα για να κοιμηθει γκρινιαζει 40 ωρες μεχρι να κουραστει! θελει πιπιλα,αλλα τη βγαζει με τα χερια της και μετρα δε μπορει να τη ξαναβαλει και τα παιρνει κρανιο!!!! :?

το βραδυ ομως ευτυχως κοιμαται πιο ευκολα και σερι μεχρι τις 7+! #:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα 2ο του μηνα είναι!!!

Αγάπη ήθελα να σε ακούσω!!!! :lol::lol::lol: Πάς και πρωί στο γυμναστήριο τώρα;;;;

Κοιτά μη γίνεις σαν τη Θάνου από το πολύ αερόμπικ!!!!! Παρήγγειλα και τα αποσμητικά ε!!!! Δε θα μυρίζεις κιόλας!!! :lol::lol::lol:

Σας καληνυχτώ!!! Πάω για μπάνιο!!!!

Τόνια κράτα θέση και για μας!!!

Φαγητό θα έιχειςςς;;;;;;; :lol:

Θου φιλάκια!!!

ΙΟυλία!!!!!Τέλεια!!!!!!

Αφήστε με να υποβάλω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου ευτυχως λοιπον που δε σε θυμαμαι γτ στανταρ θα ειχαμε ψιλο"βριστει" :lol::lol::lol: ...Παντως ολες μας ψιλοαλλαζουμε κ αναθεωρουμε αποψεις...! ;) αλλα η αληθεια να λεγεται! ;);););):P:P

Τζουλια τι κανεις αγαπουλα?Τζα κ αντιο???

Για πες...πως το σκεφτεσαι δλδ?Δεν απανταμε κ δεν ακουγεται κ πολυ η αλλη πλευρα..και???Χεστηκαμε για τις νεες μαμαδες? :?

Αυριο μαλλον θα παμ στο καφε μας...οποια θελει κ μπορει(λεμε τωρα) κολ μι!!!

γκουντναιτ φρεντς! :D

Νατασα πρωι με πηρες???χαχαχαχααχαχ Νομιζα τωρα το βραδακι ηταν!Οχι ρε...σιγα μην παω πρωι...Και η Αννυ που θα ειναι?μαζι μου? :lol:

2-3 φορες τη βδ πηγαινω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα!διαβασα κ τα υπολοιπα!

θου καλοταξιδο το αμαξι!!! :D:D:D

καταλαβα που λες,εκεινο πολυ σκαρφαλωνουν για την τσουληθρα αντι για τις σκαλες,κ ο γιωργος ανεβαινει απο εκει..αλλα δεν καταλαβα που σφηνωσε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ..

εννοω αναμεσα σε τί;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :?:?:?

οπως κ να εχει ,αφου ειναι ενταξει τωρα..!

κουκουβαγια ο παντελακος;;ξερεις οτι αλλαζουν συνηθειες διαρκως..περιμενε κ να ελπιζεις!

κ εγω καθε βραδυ ηλπιζα..για 23 μηνες :shock::shock: ,αλλα τελικα δικαιωθηκα! :lol::lol::lol::lol::lol:

αντε γέλα ρε χαζο! :lol::lol:

αναστασακι λατρευω κοκκινο κρασι!

αληθεια..τί μπορει να σκεφτεσαι κ να ξεφευγεις στο γυμναστηριο;; :roll::roll::roll::roll::roll::?::?::?::geek::geek::geek:

λενα εγω συμφωνω να υπαρχει φωτογραφος στη βαφτιση...ακομη κ μουφα να ειναι οι φωτο..πώς να το κανουμε..ειναι βαφτιση!κανε μια ηρεμη συζητηση ξανα με την πρωτη ευκαιρια!

τονια εγω σε θυμαμαι που μας εβριζες! :evil::evil::evil::D

κ για αυτο οταν σε πρωτο ειδα στο τρενακι ημουν επιφυλακτικη..αλλα τελικα σε αγαπησα! :D:x:x:x:x

να σας ξανακαληνυχτισω!!!φιλααααααααααααακια!!

α μπα!εχει κ αλλα!βρε αναστασακι φαινεται ποτε μια νεα μαμα εχει προβλημα κ οντως ζηταει βοηθεια!εκει αλλαζει!

αλλα αυτα τα¨η αλλη οψη του θηλασμου"

"κανω κακο που δε θηλαζω;"

"δεν εχω γαλα,βοηθεια"

"να κανω σεξ μετα την αποκολληση;"ασχετο με θηλασμο,αλλα υπαρχει ως θεμα,

κ τοσα αλλα με εξοργιζουν..κ περισσοτερο θα εξοργιζομουν αν εβλεπα κ να τους απαντουν,που ευτυχως πλεον δεν απαντουν οι περισσοτερες!μα αναστασακι προκαλουν τοοοσο πολυ..σα να λενα"θα κανω τα παντα ωστε να σε αναγκασω να γραψεις"! :evil::evil: ε οχιιιιιιιι!!!

κ τωρα που πηρα φορα..νομιζω οτι πλεον γενικα δεν απανταω σε αυτα..

π.χ. στο σχολειο εχθες ,γεννησε η νυφη μιας συναδελφου πριν 8 ημερες,η κοπελα θηλαζει κ η συναδελφος ολο χαρα μας μιλουσε για το μωρο!

κ πεταγεται μια αλλη κ λεει"να την προσεχετε τη νυφη σου τωρα,γιατι,λογω του θηλασμου ειναι πολυ πιθανο να παθει καταθλιψη!ο θηλασμος φερνει καταθλιψη σχεδον παντα!" :shock::shock::shock:

ετσι ακριβως το ειπε..εκανα να ανοιξω το στομα μου...κ τελικα..πηρα ενα τυροπιτακι κ σηκωθηκα κ βγηκα εξω σε αλλο πηγαδακι!

θα μιλαω μονο οταν καποιος μου ζηταει ειλικρινα τη βοηθεια μου..ουφ!

αυριο θα ερθουν φιλοι το απογευμα σπιτι με το μωρακι τους,9 μηνων,κ εχω,οπως καταλαβαινεις!,πολλες δουλειες!!πρεπει να ξαναματασφουγγαρισω!λογικα θα μπουσουλαει κ ο μικρος.. :?

φιλια σε ολες για τριτη φορα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια σφυνωσε ..μμμμ

καθως ανεβαινεις..εχει εκει τρυπες..που κ καλα μπορεις να πιαστεις απο κει να ανεβεις..

ε κ ο θοδωρης ανεβαινε..κ το παιδακι του πιεσε το ποδι κ μπηκε μεσα :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σκεφτηκαμε το εναλλαξ Αναστασακι αλλα αν βγαινει θα αφηνει εμενα με 2 μικρα και αντε να

τα βγαλω περα. Θα τα πνιξω στανταρ :lol::lol:

Συμπεθερα αυτα θα του τα πω αυριο γιατι εκεινη την ωρα δεν ηθελα να ανοιξω καυγα...Σιγα μην το αφησω ετσι...και σιγα τα εξοδα που θα εχουμε αυτην την φορα. Εκει κολλαει! :twisted: Ωχ αρχησε τα νουμερα η νυφη μου? Και εμενα ετσι ειναι ολη μερα ομως!

Θου επιτελους εμφανιστηκες!!!!!!! :D:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Περαστικα στον Ντοντο! Αυριο θα το εχει ξεχασει κιολας!! Καλοριζικο και καλοταξιδο το αμαξι σας!!!! Ποσο γελασα με το σφυνωσε!!!! :lol::lol: Δεν παιζεσαι ρε!! Αχ και εγω ετσι σκεφτομαι για τον Γιωργο αλλα δεν το βλεπω να μου βγαινει υπναρας οπως η Ε. Για να δουμε...

Ιουλια καρακουκλαρα καλο βραδυ και σε σενα!! :)

Παω να φαω ενα παγωτακι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι τι ταλαιπωρία μωρέ το ψυχούλι :(:(:o:o

Εύχομαι γρήγορα να αναρρώσει και να βρείτε τους ρυθμούς σας!

Καλά διάβασα τα της Φραγκίσκας και μου θύμισε σκηνικό από ταινία

:shock: Ερε μάνα τι συμβαίνει στον κόσμο!!!

Τώρα που το λέτε πρόσφατα έψαχνα και διάβαζα παλιές μου δημοσιεύσεις και

θέματα πχ για το θηλασμό όπου γινόταν ο χαμός...

Οκ γραφόταν μεγάλες ανακρίβιες (αυτό πάλι έτσι γράφετε?? :roll: )

αλλά και κάποιες απαντήσεις ήταν όντως μέσα στην ειρωνία (από στανταρ άτομα βέβαια που δεν γράφουν τώρα). Θυμάμαι είχα γράψει μια απορία με όλη την καλή διάθεση για το αν θα χρειαστώ θήλαστρο που θα γυρίσω στη δουλειά νωρίς και αν μπορώ να αντλώ επί μονίμου βάσεως ε και εισέπραξα σχόλια ειρωνικά

και τα εξέλαβα ως προσβλητικά. Και τότε και ακόμη εξακολουθώ να έχω την ίδια άποψη :?

Γεννάει μια φίλη τον Αυγουστο και έχει ξεκαθαρίσει πως δεν θα θηλάσει γιατί δε θέλει και ούτε θέλει και να δοκιμάσει και δεν ακούει τίποτα. Είναι κάθετη. Της είπα τι πιστεύω χωρίς να την αποπάρω και πραγματικά με άκουσε (γνώμη δεν της άλλαξα βέβαια :( ) Η απάντηση μιας άλλης μαμά που θήλασε 1 χρόνο ήταν 'Και πως περιμένεις να δεθείς εσύ με το μωρό σου?' ε κι αυτό το θεώρησα κάπως να το λες μπροστά στα μούτρα μιας μέλλουσας μανούλας :( αυτά έγιναν σήμερα

λογοδιάρροια με έπιασε

και πήρε το μάτι μου και τη Θούλη θα με μαλώσει πάλι :evil:

μεγειά και το αυτοκίνητο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα!!!!

Έβαλα κρασί και ήρθα :lol::lol::lol: (Αναστασία πολύ γέλασα...μας λες μπεκρούδες δλδ;)

Ευχαριστώ που με ψάχνετε....δεν την παλέυω κορίτσια,πολύ κούραση :(:(:(

Είμαι κάθε μέρα με 4-5 ώρες ύπνου και δεν ξεκουράζομαι καθόλου,η ορθοστασία με έχει τσακίσει...

σχολάω,αρμέγομαι,μαγειρεύω, δουλειές κτλ...

τι κουράγιο να έχω η μάνα;ευτυχώς με βοηθάει πολύ ο αντράκος μου αλλιώς θα τα είχα παίξει...

Σας διαβάζω όσο μπορώ αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω,κουτουλάω τα βράδια...

Περαστικά στην Μ-Ι της Βίκυς και στην Ανδριάνα της Τόνιας να πω....

Στον Φιλιππάκο επίσης...το πουλάκι μου,τι ταλαιπωρία γμτ...

Νατάσα θα έρθετε προς τα μέρη μας;

Φιλάκια στις υπόλοιπες,δεν μπορώ να γράψω κλείσανε τα ματάκια μου :(:(

Καληνύχτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣφΗνωσε λεμεεε!χαχαχαχαχα Με ΗΗΗΗΗΗ!!!χαχαχαχαα

Βρε Λενακι (βασικα τζαμπα το συζηταμε αφου δεν εχεις μαγιο) με ενα παιδι θα ειστε!Οποιος ειναι μεσα στο νερο θα ειναι με την Ε κ οποιος εξω με τον Γ!

Ιουλια μ'αρεσει το σκεπτικο σου..Αλλα...ξερεις!Εμενα βραζει το αιμα μου!Ευτυχως που δεν ειμαι σε φαση...και νιωθω πως "μεγαλωσα"!Ας βοηθησουν τα κοριτσια τα "φρεσκα"!Εννοω αυτα που θηλαζουν λιγοτερο καιρο!Πχ Τονια,Γωγω,Λενα!! ;):lol:

Για το γυμν. θα σου πω πριβε!ειναι τζιζ κακα αυτα που σκεφτομαι! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...