Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου-Νο46-Εδώ οι τοκετοί εξπρές!!!


Recommended Posts

Αχαααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχα και σου το είπα ρε τρελη!!!!

Εντωμεταξύ ήθελα να σε τηλ να δω αν έφτασες κατά τις 7 και μου είπε ο Δ΄'Σισγά μη δεν έφτασαν ρε'

Χααααααααααααααααααχαχαχαχα που να το ήξερε!!!

Δεν υπάρχεις λέμε!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Το ΦΥΛΟ θα δούνε όχι το πλατανόΦΥΛΛΟ!!! :lol::lol::lol:

Λένα πότε γέννησε η κοπέλα; Ρε συ τι ταλαιπωρία........ Τουλάχιστον είναι γεροί και οι 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ελα μωρε απολαυσαν κ τη διαδρομη! μια χαρα περασαν! :lol::lol:

νατασα αρχες μαιου γεννησε

παιρνει μαγια μπυρας, 24 καψουλες τη μερα, ειναι πολλες?

επισης δινει αρκετο συμπληρωμα γυρω στα 200μλ τη μερα, αυτο σταδιακα μερα δε θα το κοψει?

κ κατι αλλα μου ειπε να σας ρωτησω αλλα δε θυμαμαι τωρα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα, δεν ειναι πολλες οι ταμπλετες..ειναι οκ!

2 εβδομαδες θα λαμαβανει 1 θ κοβει και αναλλογα θα συνεχιζει η οχι

τα 200 ειναι αρκετα..αλλα μπορει να τα περορισει μεχρι να κατα κοψει!

χρειαζεται νοσοκονεικο θηλαστροκαι πρωτοκολλο ανλτησων

αρχικα γραψε μας ποσο , πως γεννηθηκε , ποσο ικτερο εκανε και ποια η αντιμετωπιση του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννηθηκε 2980 οταν βγηκε απο το νοσοκομειο ηταν 2400 τωρα (50 ημ) ειναι 4 κιλα ακριβως

ποσο ικτερο δεν ξερω ακριβως αλλα μου ειπε οτι ηταν πολυ κιτρινος

του εδινε ξενο γαλα μετα απο καθε θηλασμο τις πρωτες μερες, τωρα του δινει περιπου 2 φορες τη μερα

αποτι μου ειπε δεν πηρε κατι αλλο το παιδι

εχει ενα θηλαστρο χειροκινητο της μεντελα

της ειπα να παρει νοσοκομειακο αλλα δε θελει

βρεχει 8 πανες τη μερα κ κακα κανει 1-2 φορες τη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα γευματα με ωρες και σε ποια δινει συμπληρωμα και απο ποσο

χωρις θηλαστρο και με τοσο συμπληρωμα θα της παρει αρκετο περισοτερο διαστημα ψωτε να μειωσει το συμπληρωμα

βασικα θα χρειαστει περισσσοτερες θηλαστιες κινησεις

με το χειροκινητο δεν κνει τιπτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!

Καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!

Βρε βρε τι βλέπω!!Ηρθε το κοριτσι το ομορφο πισω;;;

Πως ειστε;;Πως περασατε;;;Τα κοριτσακια το διασκεδασαν;;;

Καλα ρε εκανες το γυρω του ποδιου;;; :lol::lol::lol::lol:

Λενα ο μπεμπης ειχε ικτερο στανταρ μεχρι 2 μηνων...Απ οτι βλεπω το μωρο μεσα σε ενα μηνα και κατι πηρε 1600.Παρα πολυ καλα!!!Μην ανησυχει.Να αρχισει να μειωνει το συμπληρωμα σταδιακα.

Ιουλια ειδα τις φωτο στο φεις αλλα δεν προλαβα να σχολιασω..Καλα φοβερες ειναι. Ρε συ ο Γιωργακης εμενα μου φαινεται οτι μοιαζει σε εσενα.Γιατι ολοι λενε οτι μοιαζει στο Χ;;;

σισσακι εγω θελω κεικ!!!! :D:D

Νατασα ποτε ξαναπας στο καμπινγκ;;;Καλα η νυφουλα μου στεκεται στα ποδαρακια της;;;Ο δικος μου ο μπουχεσας τπτ... :lol::lol::lol:

Τονια τι κανατε τελικα χθες;;

Θουλιτσα αντε και στου Παντελακου τωρα.Τα ειπαμε και στο τσατ για το Θοδωρη.

Χρυσα..εσυ ρε εισαι ανεπροκοπη;;;

Παιδια εγω χρησιμοποιω παρα πολυ αντηλιακο.Αν δε βαλω θα καω απιστευτα.

Λοιπον ο μπεμπης μου βολευτηκε μια χαρα στην κουνια και λεω να κοιμαμαι στο διπλο με τον αντρα μου και για τον Ν. να παρουμε ρατζακι να τον εχουμε διπλα μας..."Ποντιο" εντελως;;; :shock::shock::shock:

1)Στο ιδιο δωματιο με τον μπεμπη δεν υπαρχει περιπτωση να τον παμε γιατι μια θα ξυπναει ο ενας μια ο αλλος

2)το 2ο υ/δ το εχουμε κανει γραφειο (εχει βεβαια ενα κρεβατι μεσα αλλα καμια σχεση με παιδικο) και δεν εχει και κλιματιστικο.

Παω να απλωσω κατι ρουχα και μετα κλασσικα να μεγαλουργησω στην κουζινα.... 8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Αναστασι γυρισες!!!!! :D ξερω εσυ δε χαιρεσαι και τοσο.. :roll: πες μας τι κανατε,πως ηταν η Μαγδα με τη Μαρκελιτσα,τι κανανε οι τσουπριτσες σας,η Αννυ εφαγε πραμα ή;;;;; :P

Α Αναστασι περιμενα να γυρισεις να σου πω οτι δοκιμασα αυτο που μου ειπες με τη μπεμπα...ξαπλωσα λοιπον με τα βυζια εξω,την ειχα διπλα μου οπου βλεπει το βυζο και κανει καπως ετσι :wtf::-? και μετα αρχισε να το πασπατευει με τα χερακια της,να το ζουμπαει να το τραβαει κτλ...ε καποια στιγμη οταν θεωρησα οτι εγιναν οι πρωτες συστασεις :lol: πλησιασα πιο κοντα και την ακουμπησα στο στομα...αυτο το σκατο αντι να ανοιξει το στομα,εβγαλε τη γλωσσα,εγλυψε λιγακι και μετα πηρε μια εκφραση καπως ετσι /:) μετα καπως ετσι :pinch: και μετα καπως ετσι :ymsick: !!!! και μολις επεμεινα λιγο αρχισε να σουζει!!!! :?

Μα ειλικρινα αν δε ντρεπομουν να βγαλω τα βυζια μου ον λαι θα σας εδειχνα πως κανει το σκατιαρικο!!!! :evil:

Θουλακι παντα αξια κοριτσαρα μου!!!!! :D Σε πηδηξε ο Ντοντο ε;;;; αυτη η γκρινια ρε παιδακι μου σου τσακιζει το νευρικο συστημα!!!! και ο Αλεξ μια απτα ιδια,ρωτα τη Γιωργια!!! :evil:

Παναγιωτα μου τιποτα δε καναμε...πηγαμε μονο παιδικη χαρα με την αδερφη της Θουλης...

Οντως ποντιο καλε αυτο με το ρατζο...γιατι δε βαζετε τη κουνια διπλα σας να εχετ το μωρο αντι το Νικολα;;; :-\

Σημερα τους παω παλι παιδιατρο...η μπεμπα συνεχιζει πυρετο μεχρι 38,6 αν και πεφτει μονος του...εκανε και κιτρινοπες μυξες,βηχει ακομη και δε λεει να ξεκολλησει το φλεμα...εχω αρχισει και ανησυχω!πανε 10 μερες τωρα που ξεκινησε η ιστορια!!! :?:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Τονια μου!!Καλα γελασα τρελα με το βυζι και τη μπεμπα!!! :lol::lol::lol:

Δοκιμασε το παλι ρε!!!Δε ξερεις ποτε ....

Παλι παιδ. σημερα ε;;Αντε να δουμε τι θα σας πει.

Οντως ποντιο καλε αυτο με το ρατζο...γιατι δε βαζετε τη κουνια διπλα σας να εχετ το μωρο αντι το Νικολα;;; :-\

Δυστυχως το δωματιο μας ειναι παρα πολυ μικρο και η κουνια θα κλεισει την ντουλαπα και γενικα ολο το χωρο ενω το ρατζακι θα το κλεινω το πρωι.

Εννοειται πως αν ειχαμε μεγαλο δωματιο αυτο θα καναμε.

ΚΑλημερα Αργυρουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Τι κανατε πρωινες τσουπες;

Παναγιωτα , αν τα βαλεις στο ιδιο δωματιο, δεν υπαρχει περιπτωση να συνηθησει ο μεγαλος; Η λεω μ...;;;;

Νιωθω τυχερη τελικα μ αυτη τη διαφορα...Δεν ενοχλησε ποτε τη μικρη το βραδυνο ξυπνημα του μπεμπη!!

Τονια μια χαρα περασατε και στις κουνιες!! Δεν ειχα καταλαβει οτι εχει τοσες μερες πυρετο η μικρη :(:( Δεν της δινεις καθολου αντιπυρετικο;Γιατι; Μακαρι να γλιτωσετε τις εισπνοες...

Εδωσα στο μικρο νερο με καλαμακι κι αυτος εξακολουθει να θελει να πιει τον καφε μου :lol::lol::lol:

Νατασουλα καλημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες!!!!!

τονια περαστικα στην μικρουλα σου!!

παναγιωτα ακονη δεν σου κοιμαται ο νικολας ε?? που θα παει θα μαθουν καποια στιγμη

κι εμενα χθες ξυπνησε στις 3 και φωναζε μετα στις 6 που ηθελε το γαλα του και τελικα στις 8...

χθες ειχαμε συζητηση με τον αντρα μου για 2ο μπεμπε...

δεν ειναι πολυ θετικος :( φοβαται πολυ τα εξοδα μιας και δουλευει μονο εκεινος..

αργυρουλα καλημερα!!!!!!!!!!!!

τι κανουν τα παιδακια σου??

εγω σημερα εχω να παω στον παιδικο που ειχα κανει αιτηση τον μαιο...

πηραν τηλεφωνο στην μαμα μου και της ειπαν να περασω σημερα απο εκει να δουμε την αιτηση μου :roll::roll:

τι να θελουν αραγε???

εχω αγχωθει υποτιθεται οτι σε λιγο καιρο θα βγουν τα αποτελεσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα εγω λεω να ζοριστειτε για λιγες μερες με και τα δυο στο ιδιο δωματιο ,θα συνηθισουν και δεν θα ξυπνανε απο το κλαμμα του αλλου .

ειχα ενα χαλια βραδυ ....ο μικρος ξυπνησε 1:30 για να θυλασει εγω τοτε επεφτα για υπνο ...καποια στιγμη ενο κοιμωμουν καταλαβα διπλα μου καποιον να με ρουφαει ....ξυπναω και τι βρισκω τον μεγαλο να εχει βγαλει το στηθος μου και να ρουφαει σαν βαμπιρ μεσα στο βραδυ .....απο καποια στιγμη και μετα αρχισε το μικρο να κλαιει να τρωει και να μην ξανα κοιματε .....δεν ξερω τι ωρα πρεπει να ηταν προς τα ξημερωματα γιατι στις 7 ξυπνησε ο μεγαλος απο διπλα μου και ηθελε χυμο ...τον εστειλα με τον Κ στο σαλονι μηπως και κοιμηθω λιγο αλλα το σκουλικακι το μικρο παλυ ειχε κλαμμα και θηλαζε .....

το κεφαλι μου ποναει απο την αυπνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....και συνεχίζω

Ελένη καλημέρα

Αναστασία καλώς ήρθες, θα πας και άλλες διακοπές ή όχι? για να σου πόύμε Καλό Χειμώνα!!! :D

Η Μάγδα θα γεμίσει με πολύ ήλο πριν φύγει ε? τώρα συνεχίζει με Σκιάθο!!! :D

Θούλη πάντα άξια, μπράβο στον Ντόντο που πήγε να προστατεύσει τον αδελφούλη του :x

και ναι σήμερα θα φτάσουμε τους 29 βαθμούς και αύριο τους 34!!! :shock::shock::shock::shock::shock: .....αχ έχουμε ήλιο σήμερα....

σας είπα? σήμερα το απόγευμα πάω οδοντίατρο για να μου βγάλει το δόντι....είμαι περίεργη να δω τον λογ/μό μετά!!!! :?

θυμάστε που ο άντρας μου μίλησε στον παιδίατρο για τον Λ.? για αυτήν την συζήτηση θα τον πληρώσουμε 34ευρώ!!! :shock::shock::shock::shock: ....δεν πειράζει καλά να είμαστε......

Νατασούλα τι ωραίο φορεματάκι που φοράει η Έλενα στα γενέθλια του Γ. :D ....τα παιδιά σου μοιάζουν και στους 2 αλλά όταν τα βλέπεις είναι σαν να βλέπεις εσένα!!! :D:D

Παναγιώτα και εγώ νομίζω ότι ο Γ. μοιάζει στην Ιουλία! :D

επίσης Παν., και εμείς δοκιμάσαμε να βάλουμε το μπουμπούκι στο ίδιο δωμάτιο με τον Λ. αλλά δεν.....αφού η μικρή κυρία ξυπνούσε κάθε μία ώρα!! τον ενοχλούσε και δεν μπορούσε να κοιμηθεί.......

τώρα στην δική σας περίπτωση (χωρίς να ξέρω το σπίτι σας) θα έφερνα το γραφείο στην κρεβ. και θα έκανα το γραφείο παιδικό!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!! :D:D

αναστασακι welcome back!!!θα τα πουμε σημερα απο κοντα!ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!

γελαω με το πλατανόφυλλο κ το φύλο της νατασας! :lol::lol::lol: πιο πολυ γελάω γιατι κ εγω το πλατανόφυλλο ειπα οτι θα δουν! ;):lol::lol::lol::lol::lol: αλλα εμενα δε με διορθωσε..γιατί αραγε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

καλε 90 χλμ.,κανατε τον γυρο;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ε,καλα!διακοπες ησασταν!ευκαιρα να δειξεις κ στη μαγδα ολο το δευτερο ποδι! ;):lol::lol::lol:

λενα 5.25 θα κραταω το κλειδι στο χερι! :D

βρε παναγιωτα τοσα ατομα στο ιδιο δωμάτιο;;μηπως αυτο που λεει η αφρο,να εκανες λιγη υπομονη με τα 2 στο ιδιο δωματιο μονα,μηπως κ συνηθισουν;; :?:?

νενη καλημερα!ποση διαφορα εχουν τα παιδακια σου;;ξεχασα,σιγουρα το ειπες στις αρχες! :oops::oops:

τονια βαλε καλε τα βυζακια σου! :lol::lol::lol: να σου πω τί θα ελεγε η αναστασι;; :geek::geek::geek::geek: "εσυ συνεχισε να προσφερεις το στηθος,εχε την γυμνουλα διπλα σου κ σιγα σιγα ισως εξοικειωθει κ πιασει το στηθος,αν οχι,δενε χεις να χασεις τιποτα!" :geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek: σωστα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

κ συμφωνω κ εγω..με αυτα που εγραψα! :lol::lol:

σας φιλώ προς το παρον!

α!παναγιωτα...κ εγω ρε συ απορω!μα πού βλεπουν την ομοιοτητα με τον. χ;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μεταξυ μας..κ η μαμα μου συμφωνει μαζι σου! ;):lol::lol:

γεια σας πανεμορφες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax Afro καθόλου δεν κοιμήθηκες!!!! .... μέχρι πότε θα θηλάζεις τον Μανώλη? :?:

Αναστ. καλά είναι τα παιδάκια μου, τρώνε πρωινό με χίλια δύο αλληλοπειράγματα!!!! X(X(X(

καλά αποτελέσματα, ποτέ δεν ξέρεις μπορείς να έχεις θετικά αποτελέσματα σήμερα!!! :D

όσο για το 2ο....δεν ξέρω, πόσο χρονών είσαι? γιατί πολλά εξαρτώνται και από την ηλικία της μητέρας, π.χ. εγώ αν ήμουν νεότερη 6 χρονάκια θα έκανα και 3ο....τώρα όμως δεν έχω τις ίδιες αντοχές που είχα πριν!!!!....οργανικά μπορώ αλλά ψυχικά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

Τονια γελασα πολυ με τα καμωματα της μπεμπας!!!! :lol::lol::lol: Το ατιμο το θηλυκο!!!!Περαστικα της παρεμπιπτοντως!!!

Παναγιωτα μου οντως ποντιακο αυτο με τα μωρακια κ τα δωματια σου αλλα...αφου δεν εχεις αλλη επιλογη,τι να γινει...

Το ραντζο το θελεις για να το κλεινεις το βραδυ???Αν οχι(κ το κανεις για θεμα χωρου) τοτε θα μπορουσες να παρεις ενα κρεβατι μικρο...εννοω παιδικο αλλα οχι κουνια!Εχω δει στα ικεα..αυτα που μοιαζουν σαν τα κρεβατια των 7 νανων! :D

Νατασακι προσπαθησε ρε συ να ερθεις σημερα!Και εχεις δικιο για το φυλο :oops::oops::oops::oops: Με παρεσυρε η δασκαλα μας απο πανω που επισης εγραψε πολλα λλλλλλ ως γνησια :P:P Σαλονικια!

Καλα στις 6.15 ειμασταν στην παραλια του ξενοδοχειου!δεν αργησαμε κ τοσο πολυ!Το μονο θεματακι ηταν η καημενουλα η Μαρκελλα που ηταν σουπερ κουρασμενο το καλο μου...Προς το τελος κοιμηθηκε κ συνεχισε να κοιμαται κ στην παραλια κ η Μαγδα χαλαρωνε! :D;)

Γενικως περασαμε τοοοοοοσο ωραια!Απο την πρωτη στιγμη ηταν σαν να την ηξερα χρονια!Κανενα κολλημα καμια παγωμαρα!Ταιριαζαμε κ παρα πολυ(ετσι νομιζω εγω τουλαχιστον!) στα γουστα,στις σκεψεις,το τι θελαμε να κανουμε κλπ!Μονο οταν ερχοταν ο Α μας αποσυντονιζε :twisted: !

Τα κοριτσακια μας στην αρχη εδειξαν τοσο θετικα σημαδια!Αγκαλιτσες,χαρουλες,κουκου-τζα!Μετα ειχαμε εναν αγωνα εξουσιας :lol: και καποια στιγμη αποφασισαν οτι εκεινες δεν ειχαν κοινα σχεδια για τις διακοπες τους!

Η μια ηθελε να κολυμπησει(η Αννυ η γοργονα),η αλλη ηθελε να πεταει πετρουλες!Η Μαρκελλα ηθελε να σκαρφαλωνει,η Αννυ να κανει βολτες μονη της...!Παντως και οι 2 καπως τρωγαν(οχι παντα!) και κοιμοντουσαν πολυ πολυ καλυτερα!!!!! :D:D

Αυτα!!!!Παω να ριξω μια ματια στην ομαδα!

Καλημερα Αργυρω!Οχι μην μου ευχεσαι ακομα καλο χειμωνα! :lol:

Καλη..τυχη με τον λογαριασμο!Αληθεια δε θα ερθεις Ελλαδα καθολου?Εγω δε θα πηγαινα εκει σε οδοντιατρο! :P:P:P Και να πονας κ να πληρωνεις εναν σκασμο λεφτα?και κερατας κ δαρμενος που λενε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι κανεις αγαπημενη???Θα τα πουμε σημερα!!! :D:D:D

Μ'αρεσει που λες τι θα ελεγα! =))=))=))=)):-B

Και επισης αφου εγω,εσυ κ η Λενα γραψαμε το φυλο με 2 λ τοτε ΠΡΕΠΕΙ να το αλλαξουν ολοι κ να το λενε ετσι! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τι μπαμπινιωτης κ αηδιες! :P:P:P

Ειναι καποιες φωτο που ο Γ ειναι ιδιος εσυ!Ή τουλαχιστον δε μοιαζει με το μπαμπα του.Και η μια απο αυτες ειναι εκεινη που ο Χ τον κραταει αγκαλια! :shock: ΚΑΘΟΛΟΥ δε μοιαζουν!Και δεν κανω πλακα! ;)

Ειμαι τοσο χαρουμενη που ξαναβαλανε τον μικυ μαους στην Ετ1!Πιο πολυ κ απο την Αννυ χαρηκα!!!! :P:P

Πειτε κανενα νεο βρε κοριτσια...Μην διαβαζω τοσες σελ.Εχω κ καμια 20ρια απο το παλιο...

Πως πανε τα μωρουλια σας?Τα βρεφακια?Δημητρα φρεσκομανουλα????Ο Πανουλης???Η κοιλιτσα της Χρυσας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου οντως μπορειτε να κανετε αυτο που λεει η Αργυ;;;εγω θα το εβγαζα και στο σαλονι(το γραφειο) προκειμενου να ειναι στα δωματια τους...θα σε κουρασει μωρε ανοιξε κλεισε καθε μερα το ραντζο και ειναι και το θεμα με το στρωμα που λεει και η Αργυ! :roll:

Θουλακι οχι θα παω στην αλλη παιδιατρο..αν και δε βλεπω να τη γλιτωνει η μικρη τη φαρμακειαση...

Νενη δε της δινω αντιπυρετικο αν δε ξεπερασει το 38,5 γιατι αφηνω το πυρετο να καταπολεμησει την ιωση...τωρα φυσικα αν ανεβαινε παραπανω θα εδινα εννοειται,αλλα αφου πεφτει μονος του τον αφηνω..

Αργυ 34 ευρω για τη συζητηση μονο;;;; αι καλααα!!!! [smilie=dontknow.gif] θα φας καμπανιδι με το δοντι;;; πες μας μετα να κλαιμε μαζι τα ευρωπουλα!!!! :lol::lol: ασφαλεια δεν εχετε αληθεια να τα καλυπτει;;;

Αναστασια τι να σας θελουν μωρε στο παιδικο αραγε;;;; ενημερωσε μας ναι;;

Αναστασι οι κορες ειχαν διαφορετικα γουστα;;;; :lol::lol: αφου τα βρηκαν οι μαμαδες τα υπολοιπα περιττευουν! κοιμοντουσαν καλυτερα;;;; βρε μηπως να μετακομισεις στο ξενοδοχειο;;;;; :lol::lol::lol:

Φωτο θα μας βαλετε στην ομαδα να σας καμαρωσουμε ή :twisted::twisted::twisted: ;;;;; :P

Αφρο αποτι καταλαβα καθολου δε κοιμηθηκες....τουλαχιστον ειναι εκει ο Κωστας να τα απασχολησει λιγακι καποια στιγμη να κοιμηθεις;;; :roll:

Ιουλια μου δε νομιζω να τη ξαναβαλω...τελιωσε θεωρω...ασε που πολυ δυσκολα καθονται ετσι οι συγκυριες ωστε να κοιμαται ο Αλεξ και να ειναι ξυπνια αυτη τα μεσημερια χωρις να ψωμολυσσαει της πεινας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi χθες που τα εβαζα για υπνο παλυ δεν εκανα αγκαλιτσες στον μανωλη οπως καουμε καθε βραδυ μεχρι να κοιμηθει γιατι θηλαζα τον μικρο διπλα του μεχρι να τον παρει η υπνος ....γιαυτο ξυπνησε και ηρθε παντα για αυτον τον λογο ερχετε το βρδυ ,γιατι δεν χορτενει αγαπουλες οταν τον βαζω για υπνο .

ο θηλασμος του πια ειναι μονο ζηλιασ ...ουτε ενα λεπτο και γυρο στα 2-3 λεπτα πριν τον υπνο .

αναστασια καλος ηρθες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αργι!!Οδοντιατρο ακουω...Και ανατριχιαζω..Ελπιζω να μην πονεσει το δοντι οσο ο λογαριασμος...

Ιουλια , ειναι 8 χρ η Δ και 16 μην ο Π-Σ.

Αναστασια περασατε πολυ ωραια εε!!!Καλη συνεχεια !!!

Θελω κι εγω καμπινγκ , μονη μου!!!!

Μαρια , Αφροδιτη καλημερα :D8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανασταcia den ξέρω αν θα έρθουμε φέτος, ίσως να έρθω μόνο εγώ με τα παιδιά για μία εβδ. να δω τον μπαμπά μου....θέλω να έρθω περισσότερο για τ απαιδιά να πάνε στην θάλασσα γιατί καλός και ο εδώ αέρας, το πράσινιο κ.λπ., αλλά και η θάλασσα χρειάζεται στην ζωή μας!!!! :!: ..........

θυμάμαι η μαμά μου μας έπαιρνε κάθε καλοκαίρι, πριν τις διακοπές μας, κάθε μέρα με το λεωφορείο και πηγαίναμε θάλασσα, 4 παιδιά!!!! :shock::shock::shock: .....πώς μπορούσε? και μετά 2 εβδ. διακοπές και μαγείρευε κάθε μέρα!!!! και μπάνιο πρωί-βράδυ!!!...πολλές αντοχές είχε!!!

το μπουμπούκι είναι πολύ ανεξάρτητη, χθες ο Λ. ρωτά τον μπαμπά του τι θα μαγειρέψει και εκείνος του λέει "δεν ξέρω θα πας στο globus (έτσι λέγεται το ΣΜ) να αγοράσεις μακαρόνια?"

Λ.: "όχι"

Ρ. εγώ γκόμπους!!!

Μ."άντε βάλε παπούτσια και πήγαινε"

πάει, ανήγει το ντουλάπι, παίρνει τα παπούτσια, τα φοράει, ανοίγει την πόρτα και φεύγει!!!! :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock: ....βγαίνει ο άντρας μου από πίσω και την βλέπει που κατευθύνεται προς τα κάτω, η Ρ. γυρίζει το κεφάλι και τον βλέπει και τότε ο άντρας μου της είπε να γυρίσει πίσω!!! :lol::lol::lol::lol::lol: .....θα πήγαινε, είμαι σίγουρη!!!!...την ζώνη στο αυτοκ. μόνη της την βάζει εδώ και πολύ καιρό....και όλο μου λέει "μόνη μου"!!!......καμμιά σχέση με τον Λ. δλδ!!! :?

Ιουλία ο Γ. σου μοιάζει πολύ σε μια φωτό που τον κρατάει ο παππούς του!!! :)

Ανασταcia βάλε καμμιά φωτό βρε να σας θαυμασουμε!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...