Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νομιζατε οτι θα γλυτωσετε απο μενα,ε :?::?::?::lol::lol::lol: Κλασσικα λογω εφημεριων,ποτε του ανδρα,ποτα δικες μου,ειχαμε ξεμεινει στη μανα μου :!: Το Σαββατο ομως που εφημερευε ο ανδρουλης μου,πηγα με τους γονεις μου και τη μπεμπα στο χωριο μου,να μοιρασουμε προσκλητηρια και να δουμε σοι και κυριως την προγιαγια μας :D:D:D τρελλαθηκε η μικρη με τη γιαγια μου,της τραγουδουσε τραγουδια και αυτη χορευε το νουμερο :lol::lol::lol::lol:

Τα νεα της βαφτισης ειναι τα εξης,1ον/ημουν σιγουρη παλιοσυντηριτικουρες οτι θα πειτε ολες το nude,αλλα φυσικα εγω παρειγγειλα το ΚΙΤΡΙΝΟ :lol::lol::lol: ηταν πολυ συμβατικο το αλλο για μενα,αλλωστε θα ειμαι ζουζουνομαμα σε βαφτιση της πιο τρελλης φατσας ;) ασε που αν δεν ελθει ο κλοουν θα τον κανω εγω :lol::lol::lol::lol: 2ον/εχω κολλησει με τα γλυκα στο τραπεζι:?:?:? η τουρτα για το τραπεζι μου βγαινει 280 ενω αν καταληξω σε παγωτο η πιο καλη προσφορα ειναι αυτος που πηρε και η Φουφουκα,ο οποιος αρχικα μου ειπε 390 και μετα 340 :?:? εσεις τι λετε :?: 3ον/αφου για μπομπονιερες καταληξαμε στο"χαμογελο",ειπαμε να κανουμε κατι καλυτερο για ευχαρηστηριο απο οτι ενα απλο καρτελακι,και καταληξαμε σε φαναρακι που θα εχει περασμενο με κορδελες το ευχαρηστηριο καρτελακι,θα τα κανω μονη μου,θα προμηθευθω φαναρακι απο τζαμπο και θα μου βγουν και οικονομικα ;) πως σας φαινεται ως ιδεα :?:

Κατα τ'αλλα η Δημητρουλα εξελισσεται σε μεγαλο νουμερο :lol::lol: εχεουμε φτιαξει βεβαια το θεμα υπνος :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: και γενικα ειναι πιο ηρεμη και οχι τοσο γκρινιαρα :D βγαλαμε βεβαια το 1ο μας δοντακι :o:o:o λετε να ηταν απο αυτο η γκρινια :?:? αλλα μου φαινεται οτι βαρεθηκε να θηλαζει και αποθηλαζει μονη της :? την βαζω στο στηθος και παιζει "τζα" με οποιον ειναι γυρω μας :o:o αλλα και οι δυο μας να ειμαστε παλι τρεχει στο κρεβατι,κανει ολο χαζομαρες :o:o εχθες αφου θηλασε με τα χιλια ζορια και συνολικα κανενα τεταρτο,της εκανα συμπληρωμα και κατεβασε 120ml :o:o:o:o:o:o:o λετε να μην της φτανει το γαλα ή απλα αποφασισε να αποθηλασει :? εγω παντως οταν παταω το στηθος μου πεταγεται το γαλα :? αυριο εχουμε και παιδιατρο,να δουμε τι θα μας πει :!::!::!:

Θα μπω αργοτερα να σχολιασω γιατι τωρα με καλει η ζουζουνομουριτσα μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά τι κάνετε???Εμείς ευτυχώς είμαστε καλύτερα, εχουμε απο χθες το απογευμα να κανουμε πυρετο, σημερα δεν δουλεψα για να ειμαστε παρεουλα και να τον ζουζουνισω και ειμαστε καπου στο 37,4!

Κατερινακι ειναι μια ΚΟΥΚΛΑ η Καθολικούλα!!!Δεν ξέρω αν την έχεις τάξει σε κανενα αλλο αγορακι απο εδω, αλλα κάνουμε πρόταση!!

Χαρουλιτα, ημουν σιγουρη οτι θα διαλεγες κατι χρωματιστο!!!Με γεια!!Για το γλυκακι προτιμω το παγωτο!Και πολύ ωραια ιδεα το ευχαριστηριο σας!!Καλή προετοιμασία!!

Σε ολα τα αλλα κοριτσακια πολλα πολλα φιλιά!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΑΚΙ,μπραβο που ειναι καλυτερα :D καμια ιωσουλα θα ειναι,για να τρομαξει τη μαμα :) αλλα σαν καλο παιδι θα την αφησει να παει διακοπες ;) Θα σου απαντησω εγω για την Καθολικουλα......ειναι καπαρωμενη απο Παρο μερια :lol::lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,πεθαινω με το σουτιεν στο μπικινι :o:o:o τι φατσουλα γλυκια ειναι αυτη :D και ακομα βλεπω τα τρυπηματα στο χερακι της αλλα αυτη χαμογελαστη οπως παντα :D για την κουνιαδα δεν σχολιαζω γιατι δεν εχω λογια :evil::evil::evil: νομιζω παντως οτι για καλο εγινε ολο αυτο,αφου το κοριτσακι σου θα εχει τους νονους που της αξιζουν :D αυτους που την νοιαζονται πραγματικα ;)

ΦΩΤΕΙΝΗ,γουσταρω τρελλα τα πανηγυρια :!::!::!: Η Αγια μαρινα ειναι η προστατιδα των παιδιων και εχουν πανηγυρι και στο χωριο του ανδρα μου,αλλα φετος λειπαμε :( που λεει και η πεθερα μου"δεν ηταν εδω το παιδι να του παρω μια ροδα απο το πανηγυρι" :lol::lol::lol: ακου καημο :lol::lol: οσο για τις διπλες και την κοιλουμπα ,εχουν πεσει και τα δικα μας αλλα απο μαγουλακι φραπα :lol::lol:

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ,απολαυσε το μηνα που σου εμεινε με τον γιοκα σου αλλα κοιτα μωρη μην μας τον τσουρουφλισεις τον γαμβρο,ολη την μερα για μπανιο :lol::lol::lol:

ΕΛΕΝΑΚΟ,σου το ξαναπα,ειναι καλη φαση και η δουλεια ;) ξεφευγεις λιγο,αλλωστε για αυτο σπουδασαμε,για να δουλεψουμε μια μερα,αλλιως θα παντρυομουν απο τα 18 και θα γλυτωνα τοσες εξεταστικες :lol::lol: οσο για το "ονομα",σωστη σταση κρατησε ο ανδρας σου,μπραβο ;)

ΜΙΤΣΑΚΟ,χρονια και ζαμανια ρε παιδι :o:o:o αντε μην χανεσαι :!:

ΦΟΥΦΟΥΚΑΑΑΑΑΑ,την εκανες για Λημνο :?: που χαθηκες :?:

Και τελος μην ξεχασω να καλωσορισω το νεο μελος που ειμαστε και κοντοχωριανες :lol::lol::lol::lol: HappyD καλως ηλθες και ελπιζω μην χαθεις και εσυ :!: εγω ειμαι η χαρα απο Θεσ/νικη και γεννησα την τρελλοφατσουλα μου στις 03/09 :!: θα την βαφτισουμε 20/08 στην Κορινθο αφου απο εκει ε :!: ιναι ο μπαμπας μας :!:

Αυριο δεν θα μπω,γιατι θα εχει το λαπτοπ ο ανδρας μου και μεθαυριο εφημερευω,οποτε τα λεμε την Παρασκευη ή Σαββατο :? γιατι Παρασκευη εφημερευει ο ανδρας μου :? Κυριακη εγω :? ΤΕΣΠΑ,μεσα στον μηνα θα τα πουμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEN EXO LOGIA GIA THN KOYKLA KATHOLIKH K TO PANEMORFO TOYITOMORO OSO GIA TON ANTRAKLA THS FOTEINHS DEN EXO LOGIA OLA EINAI AGGELOYDIA NA MAS ZHSOYN SYMPETHERA BALE TH NYFH O GAMBROS DIAMARTYRETAI TOY LEIPSE..AX EXEIS PIKSEI KOKONA MOY E,,OLO EFHMERIES EGV STHS 30 KSEKINAV K TA XV BAPSEI MAYRA EYTYXOS TORA TO APOLAMBANO!!!!!!!KATHISMATAKI TOY PHRA THS KIKO 139 E ALLA YPERPARAGVGH TO XEI LATREPSEI KATHETE POLY K PAIZEI STON PAGKO TOY.POLY PLAKA EXEI.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATERINAKI AKOMA K MEIS SAN TO TRIO STOYTZES PAME DEN TON EXO AFHSEI LEPTO SE KANENAN EKTOS TOY MPAMPA TOY MEGALH LATREIA TOY XO PHGAME K TO SABBATO GIA KAFE ALLA KI O SPOROS MAZI EFOSON EINAI TOSO HSYXOS TON PAIRNO SE OLA MAZI MOY.ME TON YPNO EMEIS STROSAME EXEI NA XALASEI APEIRO KAIRO..KALOS HRTHES HONEY NA SOY ZHSEI H MPOYMPOYKA SOY SYMPETHERA TO KSERA SOY PA K EGV TRELO XROMA THA DIALEGA AMA DEN TAIRIAZAME DEN THA SYMPETHERIAZAME PAGOTO XALARA PSIFIZO K TO FANARAKI TELIO AKOYGETAI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FOTEINOYLA AKOMA NA SIDEROTHOYN DEN PEITHONTAI NA STA STEILO NA KANOYN PAREA KALE ME TA DIKA SOY ;););) ????

HONEY M EGV EIMAI H MAGDA K TO SOLHNAKI MOY EINAI O BASILHS SXEDON 10 MHNON EXEI 4 DONTIA PERPATAEI K MPOYSOYLAEI OLH MERA EXEI PLOYSIO LEKSILOGIO K EINAI GENIKA ENA KALOBOLO MORO.

FOYFOYDELH POY SAI KALE??????????????

MITSAKO GYRISTROYLA??????????/

BIKOYLINAKI MPES NA MAS PEIS POS PAS MA SLEIPEIS...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia,na sas zhsoun ta morakia sas.eimai palia foroumitisa ...onomazomai katerina kai exo ena mpemph pou xtes mphke sto 12 mhna...gennithike 19-08-2010...sas filo oles!! :roll:

NA YPOTHESO H NANA K APO TO FEIS???????????STIS MANOYLES AYG.SEPT.OKT ME TON MALLIA????????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα! Σημερα εχει τρομερη ζεστη και η μικρη βγαζει επιτελους δοντακι και εχει παρα πολλη γκρινια!!!! Μονο οταν παμε στην θαλασσα ειναι ηρεμη!!! Να σας ρωτησω κατι ασχετο! Κανω μονη μου τις μπομπο για την βαφτιση και δεν ξερω ποτε να βαλω τα κουφετα... Φοβαμαι για την ζεστη, η βαφτιστη ειναι τον 15αυγουστο! Εχει καμμια σας εμπειρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εμφανίστηκα ε;Έχει ο αντρούλης άδεια οπότε καταλαβαίνετε :oops::oops::oops::oops::oops::P:P:P:P

Θα απαντάω ανά σελίδα,οπότε θα αναφερθώ στην καθεμία σας πολλές φορές!

Άρια,ναι σε αυτή την ομαδούλα ανήκεις και καλωσήρθες. :D Να μπαίνεις συχνά να μεγαλώσει κι άλλο το παρεάκι μας.Να σου ζήσει το ζουζουνάκι σου.Εγώ είμαι η Κατερίνα και έχω 2 κοριτσάκια.Τη Στελλίτσα μου που είναι 27,5 μηνών και το Αγγελικάκι μου που είναι 10,5 μηνών.

Κατερινάκι μου,τέλεια με τη βάφτιση!Είδες;Κάθε εμπόδιο για καλό. ;) Εσύ έχεις έρωτα με την κόρη σου;Ποιος το είπε αυτό καλέ;Δε φαίνεται καθόλου!!! :lol::lol::lol:

Φωτεινούλα,σουβλάκια και λουκουμάδες ε;Αυτά είναι!!!Ρε συ εμένα δεν της έχει φύγει ακόμα η κοιλίτσα.Σαν τον Πάγκαλο είναι,να ανησυχήσω;;; :lol::lol::lol: Την Κυριακή τελικά δεν πήγαμε θάλασσα,και ανακαλύψαμε μία πισίνα 5 λεπτά από το σπίτι μας.Εχει και παιδική και για μεγάλους.Τα παιδιά καταενθουσιαστήκανε :D:D:D Δε θέλανε να βγούνε.Χίλιες φορές προτιμότερο από τη θάλασσα που πληρώνουμε 50 ευρώ για βενζίνες και τα σχετικά (τοστάκια κ.τ.λ) και δεν είχε και πολύ κόσμο την ώρα που πήγαμε εμείς.Ήταν και πολύ ασφαλής η παιδική,είχε και ναυαγοσώστη.Τέλεια.Ξαναπήγαμε την Τρίτη εχθές.Φοβερά.Κατενθουσιάστηκα.

Μαγδούλα,ντερεκάκι ο μικρός ε; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλάκι,τι έπαθε μωρέ ο Τασούλης μας; :( Μακάρι να είναι τελείως καλά τώρα το παιδάκι μας!Άντε να πάτε διακοπές και να γυρίσετε τριπλοί ;)

Κατερινάκι,τι κουκλί ειναι αυτό;Φτου σκόρδα στο κουκλάκι μας!ΑΝ ο φωτεινούλης είχε μιλιά θα παραπονιόταν ότι η Καθολικούλα του έκλεβε τη γλύκα :D Είναι τρελό φατσάκι!

Χαρουλίτα,κι εγώ θα είχα στις επιλογές μου ή κιτρινο ή πράσινο αλλά νόμιζα ρε πως είχες πει πως δεν ήθελες τα συγκεκριμένα,αλλά και το δερματί καλό θα ήταν.Με τα γλυκάκια είναι οικονομικό το θέμα οπότε εσύ αποφασίζεις.Πάντως και οι δύο λύσεις είναι μια χαρά.Απλά το παγωτό δεν είναι και τόσο συνηθισμένο.Ακόμα τουλάχιστον.Δεν πήγα ακόμα Λήμνο αφού ακόμα δε μας έχουν πει ημερομηνία :? Επίσης,χωρίς να σε αγχώσω ήθελα να σου επισημάνω ότι το καινούργιο μέλος το λένε honeym! :lol::lol::lol:

Νανά,εγώ σε θυμάμαι!!!Είμαι η Κατερινοφούφου!Άντε βρε να μπαίνεις να τα λέμε.Πλησιάζουν και τα γενεθλιάκια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,Χαρουλίτα η ιδέα με το φαναράκι ήταν τέλεια!

Μαγδούλα,τι κουκλιά που είστε;Κι εσύ νυφούλα κούκλα!Ο μικρός σου μοιάζει ή μου φαίνεται; :roll: χορτασέ τον τώρα πριν πας για δουλειά!

Άρια,καλύτερα μην τις φτιάξεις μη λιώσουν τα κουφέτα,ιδιώς αν είναι σοκολατένια.Δεν είμαι και σίγουρη βέβαια αλλά έτσι πιστεύω. :roll:

Αυτά από εμένα,φιλακια!Α,θα στείλω κανα μήνυμα στο Βικουλίνι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαίνω για μια καλημέρα και θα τα πουμε αργότερα.

Τι κουκλάκια είναι αυτά;

Καθολικούλα πόσους τρέλανες στην παραλία;;;; :D:D:D

Τη φατσούλα που εχει ο Βασιλάκης;;Πόσο μπλε είναι τα μάτια του; :shock::shock:

Αντε θα μπω αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανήλθα. Τον τάισα, τον κοίμησα και ήρθα να σας διαβάσω.

Να σας ρωτήσω πρώτα ρε κορίτσια, εσάς το μεσημέρι τρώνε με όρεξη;

Εμένα το έχει σχεδόν κόψει το μεσημεριανό.

Χτες έφαγε 1 1/2 ροδέλα κολοκυθάκι και 5-6 μπιζέλια. Στο τέλος τα πέρασα από το μπλέντερ και κατάφερα να του χώσω άλλες 2 κουταλιές.

Εδώ και μέρες δεν ήθελε με τίποτα τους πουρέδες και ξεκίνησα να του τα δίνω κανονικά, αλλά ούτε τότε τρώει. Συνήθως από περιέργεια τρώει τις πρώτες πιρουνιές και μετά το κλείνει. Να είναι από τη ζέστη; Τι να πω πια, δεν ξέρω.

Χτες το απόγευμα πιάνω μισή μπανάνα την ψιλοκόβω και δεν την έτρωγε. Μόλις του έδειξα την υπόλοιπη με τις φλούδες που την κράτησα για άλλο γεύμα άνοιξε το στόμα, και τελικά έφαγε εκείνη σιγά σιγά. :?:?

Άρια μεγειά το δοντάκι σας. Δεν έχω ιδέα για τα κουφέτα.

Ρούλα ευτυχώς καλύτερα ο μικρούλης. Να στείλω και τα δικά μας ρούχα στο καθαριστήριο του φίλου σας;; :lol:

Κατερίνα αυτή η κάποια στιγμή που θα συναντηθούμε σίγουρα δεν θα είναι στην παραλία μετά τις φωτογραφίες που είδα :evil::evil::lol::lol::lol::lol: Ας μην τρομάξει ο κόσμος και πει "ποια είναι η φάλαινα δίπλα στην Κατερίνα;;;;" :shock: Αφάντου πήγατε για μπάνιο; Το απολαμβάνει το Καθολικάκι :D

Χαρά βάφτιση έχετε ή τη δεξίωση του πρέσβη; Η τούρτα 280; :shock: Τι να πω; Ούτε τούρτα θα έκανα ούτε παγωτό με τόσα λεφτά. Αυτά τα ευχαριστήρια πάλι τι είναι; Δηλ δίνεις σε κάθε καλεσμένο ευχαριστηρια κάρτα; :o Εμείς ευτυχώς αυτό δεν το έχουμε. Μια μπομπονιέρα και ένα γλυκάκι και είμαστε όλοι ευτυχισμένοι ;)

Τελικά τώρα έβγαλε δοντάκι; Κάπου σε έχασα, νόμιζα ότι είχε ήδη βγάλει :roll:

Στο θηλασμό είχατε φτάσει πια στο ένα γεύμα; Ίσως πλέον έχει συνηθίσει το μπουκάλι και να κουράζεται ή βαριέται να βάλει δύναμη για να θηλάσει.

Καλωσόρισες και πάλι Ναννα80. Και άλλη Κατερίνα; :roll: Κάτι μου λέει το όνομα αλλά δεν θυμάμαι. Να σου ζήσει ο μπέμπης. Έχει και πλούσια κόμη διαβάζω :D

Μάγδα μια που αναφέρεις για τα γράμματα ήθελα να σου πω κάτι που μάλλον δεν ξέρεις :lol::lol: σε όλα τα φόρουμ απαγορεύονται τα κεφαλαία γιατί θεωρείται ότι με τα κεφαλαία ΦΩΝΑΖΕΙΣ :lol::lol::lol: Αν έγραφες αλλού έτσι θα σου έκανε παρατήρηση ο διαχειριστής, αλλά στο μαμμυ τα πράγματα είναι πολύ χαλαρά. Απλά το λέω για να το ξέρεις.

Τι νυφούλα ήσουν καλέ; Φαντάζομαι ο Βασιλάκης θα σε χάζευε! Και ο μικρός φατσούλα. :D

Στις 30 αυτού του μήνα ξεκινάς; Αυγουστιάτικα θα γυρίσεις; Το Βασιλάκι ποιος θα τον αναλάβει;

Κατερινοφ όχι και πάγκαλος καλέ το Αγγελικάκι :lol::lol::lol: Ντροπή :lol: Ωραία με την πισίνα. Καλές βουτιές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ Η ΜΑΓΔΑ ΕΙΜΑΙ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΗΟΝΕΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΗ ΣΟΥ ΛΙΩΣΟΥΝ ΦΤΙΑΞΤΕΣ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ Η ΡΟΥΛΙΤΣΑ ΕΚΑΝΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΓΝΩΜΗ.ΦΟΥΦΟΥΔΕΛΗ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟ ΤΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΞΟΥ Κ ΤΟ ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΛΙ ;);) ΠΙΣΙΝΟΥΛΑ ΟΙ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΑΣ ΑΠΕΧΕΙ 10ΛΕΠΤΑ Η ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΕΙΧΕ ΝΑ ΜΟΙΑΣΕΙ ΜΟΝΟ ΛΕΠΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ :):) ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΘΟΣ ΜΕ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ.

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΜΠΛΕ Κ ΕΛΕΓΑ ΑΡΑΓΕ ΕΓΩ Κ Ο ΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΧΕΙ ΠΡΑΣΙΝΑ Η ΚΑΦΕ (ΑΝ Κ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΧΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ)ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΕ ΤΑ ΜΠΛΕ ΤΕΛΙΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 250 Κ ΛΙΓΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΑΩ 4ΩΡΟ Κ ΟΧΙ 3ΩΡΟ ΝΑ ΝΑ ΧΕΙ ΠΕΙΝΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΣΠΟΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΝΕ ΠΕΘΕΡΑ ΜΑΜΑ ΜΠΑΜΠΑΣ Κ ΘΕΙΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΡΕΧΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΦΑΩ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΝ ΟΙ ΑΤΑΞΙΕΣ ΤΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα θα τις αφησω για εκεινη τη βδομαδα τις μπομπο! Αχ κι εγω ειχα αγχος με το μεσημεριανο γιατι αρχισε να κοβει και εκεινο τολιγο που ετρωγε!!! Ποτε δεν τα εφαγε αλεσμενα, παντα μικρα μικρα κομματακια τα ηθελε... Το μονο που της αρεσει και τρωει με ευχαριστηση ειναι το ψαρι... Ακομα και τωρα που δεν εχει γενικως ορεξη...Αχ ειμαι πολυ χαρουμενη με το δοντακι!!! Αφου θελω να το χτυπαω ολη μερα με το κουταλακι για να το ακουω αλλα νομιζω οτι θα την ποναει και δεν το κανω.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα τι ειναι αυτα που λες :D:D:D ολοι "μεγαλοι" φαινονται διπλα μου ετσι κ αλλιως :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελος της αλλης βδομαδας τελιωνει η συμβαση μου :( μακαρι να ανανεωθει......κατα το τελος αυγουστου μαλλον θα με ξαναπαρουνε για το σχολικο.....θα κανω και 2 βδομαδες διακοπεσ ;)

το Καθολικακι χθες πρεπει να εβλεπε ονειρο και την εβαλα να κοιμηθει μαζι μας και ημουν για ωρες μονο απο την αριστερη πλευρα γιατι με κρατουσε και ειχε και τα πατουσακια της στην κοιλια μου που το λατρευω!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμενα παλι το μεσημεριανο το ξεσκιζει...στην φρουτοκρεμα το πρωι κολλαμε...τρωει λιγο και μετα πινει γαλα...

βρηκα για την βαφτιση γλυκακια προφιτερολ με 0.90 λεπτα!!!! αυτα θα δωσουμε ....

ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΦΙΛΑΚΙΑ......!!!!!!!!!!!!!!!!!! χρειαζετε να πω πως ειμαι????? ε??? χρειαζεται??????? \:D/ [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] δεν ξερω...τι να την κανω τοση αγαπη δεν ξερω!!! θα το φαω αυτο το παιδι...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στην βαφτιση αμα μινει μασκαρα να μην με λενε Κατερινα!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΚΟΝΤΑ ΕΙΣΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ???????????????????? ΕΕΕΕ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...