Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα,κοριτσάρες!ΤΙ κάνετε;Εμείς ετοιμαζόμαστε για νάνι.

Χαρουλίτα για εσένα μπήκα,είδα πριν λίγο τι έγραψες και ξαναμπήκα να σου απαντήσω στα γρήγορα.Καταρχήν μια χαρά μου ακούγονται και οι καινούργιες μπομπονιέρες και το καλύτερο είναι πως είναι για ιερό σκοπό.όσο για τα παπούτσια νομίζω πως καλύτερα θα ήταν στο χρώμα του δέρματος για να μην είναι too much όλο το σύνολο.Γνωμη μου βέβαια έτσι.Το θέμα είναι εσένα τι σου αρέσει.Με τον παγωτατζή καλά έκανες.Σκοπός είναι να είσαι ευχαριστημένη απ'όλες τις πλευρές. ;) Αυτόν που σου είπα τον πήρες;Ελα ρε δεν το έσφαξα το σκατοκόκορα,αν και θα έπρεπε. :evil: Ειναι το καλύτερό μας που είμαστε όλοι μαζί.Δεν υπάρχει πιο σημαντικό από μία αγαπημενη οικογένεια :) Στο πρώτο μπάνιο μια χαρά ήταν,ξετρελλαθήκανε.Τώρα μάλλον θα ξαναπάμε την Κυριακή. :) Πάω να της βάλω για ύπνο.Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαρουλιτα οπως το ειπες....ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!

εχω κ καλυτερο..πηρε η κουνιαδα μ τον αντρα μου κ του ειπε οτι εφαγρ τα λεφτα της βαφτισης γιατι επρεπε να πληρωσει λογαριασμους!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: και εμεινα με ενα νονο.....απο 3 :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: καταλαβενετε τα νευρα μου ετσι????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες...

Χάθηκα αυτές τις μέρες γιατί είχα πολλές δουλειές στο σπίτι.Σήμερα όλη μέρα κάνω πράγματα γιατί φεύγουμε διακοπές.Δεν έχω πολύ χρόνο να σχολιάσω μπήκα μόνο να πω ένα γεια.

Κατερινούλα πολύ ευχάριστα τα νέα με το Καθολικάκι αυτό να σκέφτεσαι και όλα τα άλλα θα γίνουν..

Χαρά πότε βαφτίζεις?Οσο για τα παπούτσια συμφωνω με Φουφού.

Αυτά φεύγω γιατί αύριο θα φύγουμε πολύ πρωί.

Φιλάκια σε όλες.Τα λέμε από Τετάρτη. :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου λειψατε!!!

εκανα μια αποπειρα να κερδισω το χαμενο εδαφος σελιδων αλλα θελει υπερωρια!!!

μπραβο κατερινακι,ολα πανε καλυτερα με το παιδι.αλλ 250 ευρω? χμμμ.καποιοι καλεσμενοι δε θαρθουν τελικα στη βαφτιση,ειναι μια λυση κ αυτη.

χαρα εννοειται το nude.

το σ/κ ελειπα στο χωριο γιαα ενα γαμο,το στεφανο τον εντυσα με τα βαφτιστικα του ηταν κουκλος.περασαμε καλα.καναμε το πρωτο μας μπανακι.ξετρελαθηκε!!!

μονο που λογω ζεστης τελευταια ξυπναγε κ 3 φορες τη νυχτα μουσκεμα! τραβηξα τη κουνια στη μπαλκονοπ[ορτα κ συνηλθε το παιδι μου.

απο κινητικοτητα κ ζωηραδα εχει χτυπησει κοκκινο, :roll::roll: με εχει πεθανει ολη μερα!!! κοριτσια τη κουραση κ αυτη,εχουμε ανεβει λεβελ η μου φαινεται? ;););) απο ομιλια πολλη προσπαθεια,λιγα αποτελεσματα :lol::lol: παντως τι ναπουν κ οι μανουλες με περισσοτερα μωρα!

σαν να ειμαι μυγιαγγιχτη,ε? παντως εχω ξεμπινιαστει με το σπιτι ,βεραντες,καθαρισμα,το μωρο να ειναι παντου κ παντα,να εχει γινει κ λιγο φωνακλας....κ με τον αγαπημενο μου αντρουλη να ειναι ναι μεν μια ηρεμη κ υπεροχη παρουσια στο σπιτι αλλα να μη βοηθαει στις δουλειες του σπιτιου ποτε!!!ευτυχως που ασχολειται παρα πολυ με το παιδι!!!

τι αλλα?θα διαβασω κ αλλα σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Εγώ πήγα πιο νωρίς σουπερ μάρκερ με τα παιδιά κι έβαλα το φαΐ μας.Παστίτσιο λέει σήμερα το μενού :D

Κατερινάκι μου,να χαίρεσαι την κουνιαδούλα σου!Είσαι πολύ τυχερή που την έχεις. :evil: Τα λόγια είναι περιττά.

Σταυρουλίτσα,καλά να περάσετε.Περιμένουμε νέα σου. :)

Μητσάκο,τι κάνεις;Το σπίτι ε;Εγώ πλέον κουράζομαι γιατί η μικρή αλωνίζει παντού και να κάνω κάτι είναι αρκετά δύσκολο.Ευτυχώς που έχει ηρεμήσει κάπως το Στελλί μου.Ο άντρας είναι όπως όλοι οι άντρες. :?

Αυτά.Θα ξαναμπώ σε λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα κοριτσαρες μου.Πως ειστε??? Ο Ορεστης παιρνει τον πρωινο του υπνο και βρηκα ευκαιρια να μπω.

Σταυρουλα μου καλα να περασετε στις διακοπες σας και να μου προσεχεις τη νυφουλα μου :D:D:D

Κατερινα μου και τα δικα μου πεθερικα μια απο τα ιδια,δεν υπαρχουν πουθενα και σε τιποτα.Γι΄αυτο αλλωστε και δεν βγαλλαμε το ονομα του πεθερου με τη συμφωνη γνωμη του αντρα μου φυσικα.Χαρηκα που η Καθολικουλα ειναι καλα.Μονο αυτο να σε νοιαζει και ολους γραψτους στα παλια σου τα παπουτσια.

Φουφουκα μου χαιρομαι που περνατε ομορφα με τις νεραιδιτσες σας και τον αντρουλη σου.

Χαρα και εγω συμφωνω με τα κοριτσια για το παπουτσι.

Δημητρα ο Στεφανακος εχει ζωηρεψει πολυ??? Και ο δικος μου. Εμενα ο αντρας μου βοηθαει με το μωρο αλλα με το σπιτι οχι ιδιαιτερα.Τι να κανουμε,καλα που εχω τη μανουλα μου κοντα.

Την Τεταρτη ξεκιναω δουλεια και τα συναισθηματα μου ειναι αναμικτα.Η μαμα μου θα κραταει το μωρο.Ευτυχως θα δουλευω 8-13.30.Καλα ειναι.Δεν εχω και δρομο.Μονο 2 χλμ απεχει το σπιτι απο τη δουλεια.

Φιλακια πολλα,τα ξαναλεμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΤΩ ΚΩΛΟ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.Η ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΘΑ ΜΑΣΤΕ Η ΜΠΑΝΙΟ Η ΒΟΛΤΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΟΡΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΩΝΙΖΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΠΟ ΛΕΞΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΡΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ Κ ΒΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΡΑΤΙΕΤΑΙ ΑΜΑ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙ ΠΕΦΤΕΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ.ΤΟΥΙΤΑΚΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ.ΕΛΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΙΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΤΡΕΛΗ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΝΑ ΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΟΡΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΑΥΡΙΣΑΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΩΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΣΤΟΛΗ ΔΥΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΙΓΕΤΑΙ Κ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ Ο ΞΑΝΘΟΜΠΑΜΠΟΥΡΑΣ ΜΟΥ.ΘΑ ΛΕΓΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙ ΜΠΕΖ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΤΩΡΑ ΑΜΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΤΡΕΛΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΑ ΚΑΝΑ ΚΙΤΡΙΝΑΚΙ ΚΑΝΑ ΠΡΑΣΙΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΨΟΓΑ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΑΛΑΣ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΩΡΙΣ Κ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΝΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΣΠΑΝΙΑ.ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΙΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΑ..

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΑΘΟΛΙΚΑΚΙ ΜΑΣ???ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΟΝΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑ ΟΛΑ ΕΓΩ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΠΙΚΗ ΠΟΛΥ ΣΕ ΑΥΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!ΤΙ κάνετε;Εγώ ετοιμάζομαι να σιδερώσω :evil::evil: Έχουν μαζευτεί ένω σωρό ρούχα.Ελενάκι,να δεις με τη δουλειά θα είναι καλύτερα.Θα ξεδίνεις λίγο και θα είναι καλό και για τον Ορεστάκο.

Μαγδούλα, :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα! Υποθετω οτι σ'αυτη τη κατηγορια ανηκω αφου η μικρη μου γεννηθηκε στις 08-09-10! Να χαιρομαστε τα νινακια μας να ειναι ευτυχισμενα και υγιη! Α! Και ολα να πανε καλα.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σαααααααααααααας!!!! τι κανετε?????? εγω τελεια!!! πηγαμε μπανιο με το Καθολικακι σημερα και ηταν καλυτερα απο την 1η φορα :D εκατσε και στην κουλουρα και πλατσουριζε με το νερο και μετα επεζε με το κουβαδακι της.... :lol: θα σας βαλω φωτο αυριο!!!

ΚΑΙ παραγγειλαμε βαπτιστικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! περιτο να σας πω πως ητανε με το φορεματακι ετσι??????????? ΘΕΑ ΠΡΙΓΚΙΠΕΣΣΑ ΝΕΡΑΙΔΑ ΚΟΥΚΛΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΟΥΚΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=angel13.gif] θα εχουμε θεμα πριγκιπισα σε χρωμα λευκο ασημι ροζ....το φορεμα ειναι με στρασακια γυρω απο το λαιμο και καπελακι με 3 λουλουδακια με στρας στην μεση...και μπομπονιερα κορωνα κουμπαρας ασημενιος! που απο 2.30 μας τον αφησε 1.50!!! :D συνολικα με 190 μπομπονιερες και λαμπαδα λαδοπαν φορεμα παπουτσακι και ολα τα σχετικα εβγαινε 795 και μας το αφησε 700!!! ε ναι γιατι στον γαμο μας πηρε 2500 χιλιαρικα σχεδον....στα 95 ευρω θα κολλουσε???

τελικα απο νονους εχω και παλι 3 :lol: ο ενας ο κουμπαρος μας που ηταν απο την αρχη ...η κουμπαρα μου η αλλη που την ειχα ξεχασει εντελως (επηδει εχει 4 παιδια και ηξερα οτι δυσκολευετε δεν της το προτεινα κιολας ) και με πηρε τηλ απο μονη της να μου πει οτι θελει να μπει :D και η θεια μου!!!!!!! αδερφη του μπαμπα μου που την λατρευει που με το που της ειπα τι συμβαινει λεει και γιαυτο σκας??? εγω νονα για το Καθολικακι :D δεν θυμαμαι αν την εχω αναφερει καπου αυτη τη θεια αλλα μας εχει βοηθησει πααααααααααρα πολυ!! λαχανικα και κρεας της μικρης φρεσκα καθε Σαββατο μου φερνει ..δεν θυμαμαι ποτε αγορασα εγω λαχανικα κ κρεας της μικρης τελευταια φορα....μας στελνει συνεχει φαι και ψωνια πολλες φορες και ποοοολλα αλλα!!!! ειναι αδερφη του μπαμπα μου....

οσο για την κουνιαδα μου ειπε η πεθερα μου στον αντρα μου οτι της ειχαν κολλησει στην πορτα οτι θα της κοψουν οριστικα το ρευμα και γιαυτο εδωσε τα λεφτα και οτι εκλεγε.....τωρα τι να πω...και στην εποχη που ζουμε ¨καταλαβαινω¨ και στην τελικη χαρικα γιατι θα μπει η θεια μου η κουμπαρα-ξαδερφη μου και ο κουμπαρος!!!! που την λατρευουν την μικρη μου και δεν θα εχω να κανω με το απεναντι σοι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα! Υποθετω οτι σ'αυτη τη κατηγορια ανηκω αφου η μικρη μου γεννηθηκε στις 08-09-10! Να χαιρομαστε τα νινακια μας να ειναι ευτυχισμενα και υγιη! Α! Και ολα να πανε καλα.... ;)

Καλως ορισες στην παρε μας honeyM να χερεσαι το κοριτσακι σου!!! απο που εισαι?? δεν ξερω αν διαβασες τις δημοσιευσεις μας αλλα ο τιτλος ειναι αφιερωμενος στο Καθολικάκι μου που ειχαμε μια περιπετεια υγειας και τελικα...Ολα πηγαν καλα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι που ολα ειναι καλα!! Ειμαι καινουρια και προσπαθουσα να βγαλω ακρη με τα μηνυματα... Κατι διαβασα για το Καθολικακι αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω ακριβως και ειπα απλως να ευχηθω να πανε ολα καλα!!! Χαιρομαι πολυ λοιπον που πηγαν!!!! Η γλυκια φατσουλα στην φωτο ειναι? Κουκλακι!!!

Απο Χαλκιδικη ειμαι!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετάω την παρέα.

Εδώ όλα καλά. Περάσαμε τέλεια το σ/κ. Πήγαμε και στο πανηγύρι της Αγίας Μαρίνας και κάναμε τις βόλτες μας, φάγαμε τα σουβλάκια μας και κάτι λουκουμάδες =p~=p~ και ο μικρός ξετρέλανε κόσμο.

Πήγα και παιδίατρο την Πέμπτη. Εμβόλιο δεν είχαμε αυτό το μήνα, ούτε τον επόμενο. Λοιπόν ζυγίζει 10.650 και έχει ύψος 79 πόντους. Αυτό το μήνα μου είπε να δώσω ασπράδι. Πάντως αν και έβαλε βάρος παρατήρησα ότι έχει εξαφανιστεί η κοιλίτσα του. Πριν 1 μήνα του έβαλα ένα παντελονάκι και κούμπωνε με το ζόρι, ενώ προχτές που του το ξαναέβαλα ήταν μια χαρά.

Γενικά έχει μειώσει τις ποσότητες φαγητού, κυρίως του μεσημεριανού, το οποίο για να φάει έστω και λίγο του το δίνω σε μικρά κομματάκια και όχι πουρέ. Μόνο το κρέας αλέθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΠΑΠΑΠΑ ΚΙ ΟΤΙ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΟΛΛΑ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΩ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΧΕΙΣ ΜΠΟΛΙΚΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΒΑΠΤΙΣΗ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΖΟΥΖΟΥΝΑΣ.ΦΟΥΦΟΥΚΑΚΙ ΑΠΟ ΣΙΔΕΡΟ ΚΙ ΕΓΩ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΙΣ ΤΣΑΡΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΜΠΑΣ Κ ΣΙΔΕΡΩΘΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΣ ΑΠΟ ΦΙΛΟΤΗΜΟ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΛΟΜΑΘΕ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΛΟ ΑΤΑΤΑΑΤΑ.ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟ ΛΕΩ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΟΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΡΙΧΝΕ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΑΝ 16 ΜΗΝΩΝ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...ΑΠΟ ΒΑΡΟΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΗΡΑΜΕ Η ΤΕΤΑΡΤΗ Η ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΡΩΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΛΟΥΚΩΝΟΜΑΣΤΕ...ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μπράβο κοπέλα μου που το Καθολικάκι πάει είναι καλύτερα. Διάβασα και στο άλλο θέμα αυτά που έγραψες. 200γρ την εβδομάδα; αχ τι καλά. Έτσι να συνεχίσει. Μεγεια τα βαπτιστικά και τα χρήματα μια χαρά μου ακούγονται, να μου πεις από ποιο μαγαζι πήγες να το έχω στα υπόψη για του χρόνου. Τι καλή θεία που έχεις; Μπράβο. Με το καλό να γίνει η βάφτιση.

Μάγδα ωραία περάσατε στις διακοπούλες, τέλεια. Άντε και γρήγορα να γίνεις θεία. Καρεκλάκι φαγητού μου φέρανε όταν γέννησα της fisher price, ένα ψηλό. Τον καθίζω καμιά φορά και όταν θέλω να κάνω δουλειές και του αρέσει που βλέπει από εκεί ψηλά. Πάρε ό,τι σε βολεύει. Υπάρχει και της φισερ το μικρό που το δένεις πάνω σε καρέκλα του σπιτιού. Μάλλον αυτό θα έπαιρνα σε αυτή τη φάση, γιατί δεν πιάνει χώρο και είναι και οικονομικό. Που βρήκες τη στολή δύτη; Ήθελε να του πάρει ο άντρας μου. :shock:

Ρούλα ελπίζω τα πράγματα στη δουλειά να βελτιωθούν. Σιγά μην τηρήσουν οι παπούδες τις οδηγίες που θα τους δώσεις για τον μικρό :lol::lol::lol:

Χαρά τελικά τι παπούτσι παρήγγειλες;; Ελπίζω το nude.

Κατερινοφουφου πηγατε μπανακι χτες;

Σταυρούλα θα ρίχνεις τις βουτιές σου τώρα; :D:D

Μήτση δεν έχουμε απλά ανέβει λέβελ αλλά χτυπάμε όλα τα κοντέρ :lol: Που να αρχίσουν να περπατάνε κιόλας :o:o:o Τον άλλο μήνα ξεκινάς δουλειά και εσύ; Βάλε καλέ καμιά φωνή στον άντρα να βοηθήσει και αυτός.

Έλενα καλό το ωράριο για αρχή. Και αν χρειαστεί κάτι ο μικρός πετάγεσαι αφού είναι τόσο κοντά. Φαντάζομαι οδηγάς.

HoneyM καλως όρισες στην ομαδούλα μας. Είμαι η Φωτεινή και έχω τον Αλέξανδρο γεννημένο 15/9/2010. Εδώ λέμε τα κατορθώματα των μικρών μας και όχι μόνο :D Παλιά δεν μας προλάβαινες από την πολυλογία. :lol: Τώρα το κόψαμε. Πολλές έχουν γυρίσει στη δουλειά ή απλά απολαμβάνουν κάθε λεπτό με τα μπεμπάκια τους, οπότε ο χρόνος για το μάμμυ έχει μειωθεί. Τη μικρή σου πως τη λένε; Έχεις άλλο παιδάκι; Πως σε λένε; Συστήσου καλέ να μην τα ρωτάω όλα αυτά :lol:

Ξέχασα να πω ότι ο μικρός επιτέλους πρόσθεσε λεξούλα στο φτωχό λεξιλόγιο του. Όλη την ώρα φωνάζει "ναιιιιιιιιιιιιιιιι" Κυρίως όταν θέλει να πιάσει κάτι ή στο τηλέφωνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα αν καταφέρεις και σιδερωθούν τα ρούχα από μόνα τους να μου πεις τον τρόπο να τον εφαρμόσω γιατί βλέπω τις στοίβες και απελπίζομαι :cry::cry: που να σιδερώσεις με αυτή τη ζέστη καλέ, να σου έρχεται και ο ατμός απαπαπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ οντως ξεχασα να συστηθω! Το εκανα στην περιοχη για νεα μελη αλλα οχι εδω! Λοιπον με λενε 'Αρια και εχω μια κορουλα 10μηνων, γεννηθηκε 08-09-10 και θα την ονομασουμε Μαρια-Πελαγια τον Δεκαπενταυγουστο! Μενουμε στην Χαλκιδικη και σημερα βγαλαμε το πρωτο μας δοντι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!Συγνωμη που παλι χαθηκα αλλα κι εμεις το ειχαμε ριξει στις βολτες, πλατεια, θαλασσα κλπ!Το Σαββατο ομως ειχαμε παει το πρωι για μπανιο και μετα σε ενα παρτυ σε ανοιχτό χώρο και οταν γυρισαμε το βραδυ ο μικρουλης μας ειχε 38,6 πυρετο, του εδωσα depon ολα καλα. Το πρωι δεν μου επινε το γαλα, πηρα την παιδιατρο και του εδωσα λιγη κρεμα, ολη την ημερα χοροπηδαει, τραγουδαει, τρωει με ορεξη και το βραδυ παλι 38,4, παλι depon. Σήμερα παλι εκανε στην πεθερα μου 38,4 του εδωσε depon και παλι τραγουδι κλπ!Δεν εχει κανενα αλλο συμπτωμα, ουτε ειναι νωχελικο, μου ειπαν οτι κυκλοφορει μια ιωση μονο με πυρετο. Στεναχωρηθηκα, δεν με εχει συνηθισει ο μπομπος μου να ειναι αρρωστουλι!Κατα τα αλλα καναμε την προηγουμενη εβδομαδα εμβολιο και ειμαστε 8.800 και 77 πόντους!

Στα δικά σας τωρα:

Χαρουλίνι μου επειδη εγω ειμαι του ασορτι θα διαλεγα ή πρασινα (αν ειναι ιδιο με της ζώνης) ή την τριτη σου επιλογη!Με το καλό και η δικη σας βαφτιση!Μπραβο για την προσπαθεια σου να στηριξεις το Χαμογελο εγω δυστυχως ειχα κολλησει με τα συγκεκριμενα πραγματα που εκανα!Οσο για το οτι θα αφησουμε τα ζουζουνια μας, ειδες εμενα που αρρωστησε πριν φυγουμε?Την Πεμπτη ειναι να φυγουμε, θα δω πως θα ειναι μεχρι τοτε και βλεπουμε!Μου λεει εμμεσως "μαμα μην με αφηνεις?" ή ιδεα μου ειναι?

tweetako καλα να περασετε!!!!

mitsako welcome back!καλα τα ειχαμε τα ζουζουνια μας μεσα στο καροτσι, τωρα αρχιζει το τρεξιμο αλλα και ολα τα ωραια, οι πρωτες λεξουλες κλπ!!

ελενακι σε καταλαβαινω αλλα με την δουλεια θα αλλαζεις και λιγο παραστασεις και μετα θα του αφιερωνεσαι για παιχνιδι!!

μαγδουλα εδω ειμαι, αλλα κι εγω δεν μπορω να κατσω στο σπιτι με τοση ζεστη!!φιλακια!

foufouka σιδερο ε?εγω εχω μεινει ακομα στα πλυντηρια, εχω πλυνει τα παντα!μονο του μπεμπακου σιδερωνω και τα δικα μας ενα ενα οταν τα θελουμε!πουκαμισα επειδη φοραει ο αντρας ενα καθε μερα λογω δουλειας εχω παρει 40 για να σιδερωνω μια φορα, ή συνηθως η μανουλα μου που τη βγαινει το χερο οταν ερχεται αλλα τωρα εκανε ο αντρουλης συμφωνια με εναν φιλο του που ανοιξε καθαριστηριο να του τα πηγαινει εκει για σιδερο!ουφ! :lol:

κατερινουλα τελεια μου ακουγονται τα πραγματακια της Καθολικουλας!!Θα ειναι μια πριγκιπισσα!!Ειδες τελος καλο ολα καλα!!Με το καλο η βαφτιση σας!!3 νονους, πολλα δωρα θα παιρνει η μπουμπου!!!

honeym καλως ηρθες στην παρεα μας!Να χαιρεσαι την μπουμπου σου!!Εγω ειμαι η Ρουλα κι εχω τον Τασουλη μου που γεννηθηκε 11-10-2010!Αρια, τι καταπληκτικό ονομα!!Με γεια το δοντακι!

Αυτα κοριτσακια μου!Θα προσπαθησω να μπω και αυριο, πολλα πολλα φιλια σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρομαι που ολα ειναι καλα!! Ειμαι καινουρια και προσπαθουσα να βγαλω ακρη με τα μηνυματα... Κατι διαβασα για το Καθολικακι αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω ακριβως και ειπα απλως να ευχηθω να πανε ολα καλα!!! Χαιρομαι πολυ λοιπον που πηγαν!!!! Η γλυκια φατσουλα στην φωτο ειναι? Κουκλακι!!!

Απο Χαλκιδικη ειμαι!!!! :D

Σε ευχαριστω πολυ :D ναι η Καθολική μου ειναι αυτο το φατσι!!!!!! εγω ειμαι απο Ροδο με λενε κατερινα και εχω αυτο το φατσουλινι απο 25/8/10 στης 15 που βαπτιζεις εσυ εμεις εχουμ γιορτη :D εδω στην Ροδο εχουμε την Παναγια Καθολική που γιορταζει 15υγουστο και γινετε το μεγαλυτερο πανυγυρι!! ερχονται απο παντου!!! και 3 μερες μετα θα την βαφτισουμε!!!!!!! εγω για να ξερεις εχω ερωτα με την κορη μου ΕΡΩΤΑ!!!!!!!!!!! με τρελλενει..... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εγω για τα επομενα 2 χρονια τουλαχιστον δεν υπαρχει περιπτωση να την αφησω και να παω πουθενα!!!! εδω για ποτο και δεν παω :lol: πω πω κοριτσια με εχει τρελλανει σας λεω!!!!!!!!! ααααααααα να σας βαλω φοτο απο το μπανιο μας :lol:

χαρααααααααααααααα που εισαι???? Φωτεινουλα εμεις πρεπει να συναντηθουμε καποια στιγμη :D

ΡΟυλιιιιιιιιιιιιιιιιι φουφουυυυυυυυυυυυυυυυυυ ρε κοριτσια το ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ τι να γινετε αραγε?? :?

post-11823-13873937394481_thumb.jpg

post-11823-13873937394811_thumb.jpg

post-11823-13873937395132_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι μια κουκλα!Να την χαιρεσαι και να ειναι παντα γερη!!! Μα και πως να μηνεχεις ερωτα με τετοιο κουκλακι! Οταν βρω ευκαιρια και κυριως οταν μαθω θα σας δειξω και εγω το Μαριλακι μου!

Κατερινα απο οτι μπορω να δω δεν εχετε δοντακι ε? Τα δικα μας σημερα φανηκαν τα πρωτα...απο κατω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...