Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

Καλησπερα ναι καταντησα μεταμεσονυχτια αφου χρονος μηδεν σαν τον βεγγο εχω καταντησει!!!!!!!!!!

λοιπον ας ξεκινησω με οσα θυμαμαι να σχολιασω που τα χω φρεσκα καταρχην μεγεια δικηγορινα μου το φορεματακι καλα ο τασουλης μεγαλο μουτρο εγω τρελαινομαι για ξινα κ μου μοιασε ο β μολις δει λεμονι λεει μιαμ μιαμ :lol::lol:

και συνεχιζω απο οτι καταλαβα δεσποινιω καλα τα αποτελεσματα σε τσιμπησα στο τσατ οπτε θα τα πουμε εμεις σε λιγο απο κει αν δεν κοιμηθω στο πληκτρολογιο.

φωτεινουλα κ μεις σουβλακια σημερα ζηλεψα οσο για τον αλεξ δεν εχω λογια κ μενα κατι τετοια φιλικα εδινε το σαββατο σε μια αμπιγκειλ :P:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τουιτακο μου πολυ γελασα ναι εχουμε γερμανο αλλα δεν συμπαθουν λενε τους πωλητες :mrgreen::mrgreen: που θα βρουν σαν κι εμας ...αντε να γειανει εντελως η γλωσσου μας..ρε και μενα μονος του πινει γαλα γιατι εσυ ακομα της το κρατας εγω οσα μπορω του τα μαθαινω να τα κανει να ηρεμω κ λιγακι :P χτες του χα δωσει κ εβαλε ηλεκτρικη σκουπα κ τα κανε καλα :D:D οσο για τους αντρες παραξενα τρενα οπως λεει κ η μαμα μου..

φωτεινη σουπερ οι ιδεες φαγητων!!

αλεξανδρουλα αρχισε το πετιτακι να τρωει ποιος σας πιανει εμενα οταν τον βαλω για υπνο κ παει να σηκωθει τον αγριοκοιταω κ ξαναξαπλωνει :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κ μεις εχουμε εμβολιο κ μας θα μας ακουσει ολο το τετραγωνο στανταρ βλεπει τον παιδιατρο καθε φορα κ του λεει οχι τσιτ κ καλα οχι ενεση.. :cry::cry:

βικουλινι σουπερ το κολπακι σου κ γω ειμαι πολυ του οφθαλμος αντι οφθαλμου αν δεν ακουσει κντ που πηρα δεν παιζει να το ακουσω κ εγω..για μια βδομαδα ...ετσι να μην μας θεωρουν κ δεδομενες γιατι καηκαμε.

μαρακι καλα θες κ τριτο??χαρα στα κουραγιου σου εγω για 2 κ το σκεφτομαι η δολια μανα ελπιζω η παλιοοτιτιδα να φυγει αμεσως απο το κοριτσακι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

honey πεθανα στα γελια με την μπουζουκοεκκλησια χαχαχα κ εμενα αμα ακουει μουσικη χορευει λετε να μην πατησω εκκλησια φετος???

ακου να μην αφησουν τα παιδακια να κανουν παρελαση ωρε που παμε ωρε!!!!!!

συμπεθερα κ μενα το παμφαγο ολα τα φαγε 25η μαρτιου κ λυσαξε κ μενα αλλα παρακαλω μην μας κερατωνετε καλε απο τωρα να χωραμε κατω απο τις πορτες γιατι αρχισαμε κ βρισκουμε λογω κερατων χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα δικα μου αυριο παω να τσαταρω με ντεπακο αν ξεχασα καμια ζητω συγνωμη αλλα εχω καψει τον εγκεφαλακο μου..

αναλαμπη φουφουκακι ηρθες αθηνα??θα βρεθουμε φιλεναδιτσα ελπιζω.κ επισης δηλωνω συμετοχη για γειτονισσα σου μαπς κ μου κανεις κ καμια δουλεια :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες!!!! Τι κανετε? εγω πριν λιγο ηρθα σπιτι, βγηκα με τις φιλες για καφεδακι που τελικα εγινε ποτακι (20.00 το απογευμα αλλα τελοσπαντων)...Αναστατωθηκαμε κιολας γιατι ο μπαμπας μου εξαφανιστηκε απο τις 16.00 μεχρι πριν κανενα μισαωρο και δεν το εχει ξανακανει αλλα εκεινος ηταν στο κτημα γιατι αρρωστησε το σκυλακι που εχει εκει και καθοταν και το παρακολουθουσε μεχρι που πηγε και τον μαζεψε ο αδερφος μου! Τι να του πεις του ανθρωπου! Εβαλα την Μαριλουκα να τον μαλωσει απο το τηλ... και εκεινη του ελεγε "αγαπω"...!

Αλεξανδρα πηρες φορα τωρα που τρωει το μινιατουρι, και κεικ και μαφινς και ωραιοτατες ιδεες σου εδωσε το συμπεθερακι μου! Ησυχασες τουλαχιστον τωρα? Εστω λιγουλακι?

Φουφου Παρασκευη δεν φευγετε Αθηνα? Λαθος καταλαβα? Να μπεις να μας χαιρετησεις αν και θυμαμαι οτι και εκει εχετε νετ, ε;

Φωτεινη να μας πεις τα νεα με το κρεββατι γιατι λεμε κι εμεις να της παρουμε και να την βγαλουμε απο την κουνια αν και υποψιαζομαι οτι θα εχουμε νυχτερινες επισκεψεις αφου θα εχει ευκολη προσβαση πια!

Σταυρουλα απο το asos ψωνιζει η νυφη μου και ειναι πολυ ευχαριστημενη...εγω παλι απο ιντερνετικες αγορες σκραπας, πρεπει να μου δειξει αλλος...Μεγεια το φορεματακι!

Ελενακι περαστικα σας!!! Ελπιζω να ειστε καλυτερα τωρα.... Ουαου, ψηλο παιδι ο Ορεστακος, και απο κιλακια σουπερ! Μπραβο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα επιτελους ειναι καλυτερα το κοριτσακι...τι καλα που θα πατε ζουζουνια, εμενα η δικια μου τα σνομπαρει! μολις της βαλω να δει φωναζει δυνατα "αλλιο-αλλιο" (αλλο)...και τον αντρουλη σου μια χαρα τον βρισκω παντως!

Μαγδα εβαλε και σκουπα το θηριακι...εμενα ανεβαινει επανω και λεει ποτε "βρουμ-βρουμ" και ποτε "ντε" σαν αν ειναι γαϊδουρακι η σκουπα!!! Καλε να πατε στην εκκλησια, το πολυ-πολυ να φυγετε και σεις αρον-αρον!

Μαρακι τι ειναι αυτα που τραβατε ρε συ!!! Θα το ξαναπω...περαστικα-κουραγιο και ΕΛΕΟΣ!!!!!! Φιλια στα ζεμελινια!

Δεσποινιω σκετη ταλαιπωρια, αλλα αφου μεινατε ευχαριστημενοι απο τον γιατρο αξιζε! Να ειστε αισιοδοξοι τωρα και ολα θα πανε καλα!!!

Αντε χαιρετω γαιτι βλεπω "Πρωταγωνιστες" και με ενδιαφερει το θεμα!!! Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εχω γραψει στην ομαδουλα για το θεμα :roll:

λοιπον να σχολιασω τωρα....

Αλεξακι τι καλα τα νεα με την μικρουλιτσα μας ;) ειδες που μια χαρα τρωει το κοριτσακι μας :!: καλα ειδα φωτο ολα τα λεφτα!!!να προσπαθει να φαει τα μακαρονακια τι καλοοοοοο!!!!

Φωτεινουλα κουκλος ο Αλεξανδρουκος κι εμενα μου αρεσε πολυ το μαλλακι σας!!!καλε γιατι να μην λεμε τα ιδια και για το κοριτσακι σου???επειδη σου βγηκε κουκλος ο γιος δεν θα εχει μεινει καθολου ομορφια να παρει και η μικρουλα??? :lol::lol:

Μαγδουλα μου τα ειπαμε λιγο και στο τσατ ελπιζω να μπεις αυριο να μας πεις τα νεα σου!!!!!

Ρουλακι μια χαρα σε βλεπω ψωνια βολτουλες τελεια περνατε εκει στην Τριπολη :lol::lol::lol: εκανες τον υπερυχο????μεγεια το φορεματακι και περιμενουμε φωτο να το δουμε κι εμεις....στη Σενη πηγες για καθαρισμο???τωρα κοντα εχεις και γενεθλιακια αν θυμαμαι καλα..... :roll::roll:

τραμπουκακι ο Τασουλης????

Σταυρουλιτσα τα ειπαμε και στο τσατ...πως ειναι η μικρουλα??κοιμηθηκε τελικα η λεγατε μεχρι το πρωι το φεγγαρακι???

Φουφουκα γιατι μετακομιζουν τα γειτονακια???αχ κι εγω θα σε ηθελα για γειτονισσα οχι για να μου κανεις δουλειες αλλα για να κανουμε παρεουλα :) Παρασκευη πηγαινεις στη μανουλα??οποτε ετοιμαζεις πραγματακια???πολυ ωραια θα περασετε κι εμεις θα παμε αλλα την Μ εβδομαδα.αλλα ευτυχως εχεις κι εκει ιντερνετ οποτε δεν θα σε χασουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι σας επιασε κι εσας η παλιοιωση τι ειναι αυτο βρε παιδι μου φετος???πως πηγε με την παρασταση???μια χαρα ο Ορεστακος ολοκληρο παιδακι ειδες τι κανουν οι γκιουζλεμεδες...χαχα το εγραψα...

Στεργιακι τα ειπαμε λιγο και στο τσατ μια χαρα η μικρουλα...οσο μεγαλωνει θα ηρεμει μωρε πολλα φιλακια να τις δωσεις σας σκεφτομαστε και τις δυο!!!!

Αριακι βγηκες για ποτακι???μια χαρουλα ετσι να βγαινεις γιατι εσυ εισαι και μονη ολη την εβδομαδα οποτε πρεπει να αφιερωνεις και χρονο για τον εαυτο σου!!!δεν τα αφησαν να κανουν παρελαση επειδη φορουσαν μαυρα περιβραχιονια???και τι τους πειραζε???τι αλλο θα ακουσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι τι να πω????απο το ενα στο αλλο πατε καλε τι πραγμα ειναι αυτο που σας βρηκε φετος....δεν αφησατε ιωση για ιωση αντε βρε κοριτσακι μου να φτιαξει ο καιρος να σταματησουν κι αυτες οι παλιοιωσεις!!οσο για το 3ο παιδακι η δικη μου αποψη ειναι πως αφου το θελεις να το κανεις δεν ξερω πως θα πεισεις τον αντρα σου

δεν ξερω αν τον αναγκασεις για να το κανεις αλλα αφου το θελεις να το κανεις δοξα το Θεο τις δουλειες σας τις εχετε και οι δυο το σπιτι σας το εχετε δεν θα ειστε στο δρομο!!!εγω σου ευχομαι να το αποκτησεις συντομα!!!

Βικουλα δεν μας ζαλιζει καλε τι ειναι αυτα που λες???αα αυτο με το τηλεφωνο το εχω κανει κι εγω πολλες φορες βεβαια μυαλο δεν βαζει αλλα τελοσπαντων...θελεις κι εσυ 3ο παιδακι???και καλα κανεις τα παιδια ειναι ευτυχια τωρα θα μου πεις εσυ εχεις και ξερεις καλυτερα τι ειναι εγω δεν εχω οποτε να μην μιλαω αλλα κι εγω θα ηθελα και 3 και 4 ο αντρας μου ομως ουτε που να το ακουει 2 λεει και πολλα ειναι!!!

post-12053-13873939141227_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα στο εχω πει ποσο χαιρομαι οταν μπαινω και βλεπω δικα σου κατεβατα???χαιρομαι να τα διαβαζω ρε παιδι μου μου φτιαχνει τη διαθεση μονο και μονο ο τροπος που γραφεις ασχετα με το τι γραφεις :lol::lol: τι εγινε η μικρη εφαγε τα παντα????καλε σας εφυγε το παιδι και δεν το πηρατε χαμπαρι???παλι καλα που ηταν και η ανηψια σου!!βρε Χαρα βγαλε καμια φωτο το σπιτι σου να μου στειλεις αα και περιεγραψε το λιγο τι ειναι στο ισογειο τι στον πρωτο και τι στο δευτερο???τρελαινομαι για τετοια σπιτια δεν υπαρχει περιπτωση να αποκτησω ποτε γι αυτο χαιρομαι να βλεπω των αλλων!!!!χαχα ειμαι χαζη το ξερω αλλα εχω κι εγω τις αδυναμιες μου τι να κανουμε :?::?: θα κατεβεις Κορινθο για Πασχα???

λοιπον σημερα το απογευμα αδιαθετησα.....με μια μικρη καθυστερηση αλλα επιτελους ηρθε ηξερα οτι δεν ειμαι εγκυος και γι αυτο το ειχα παρει χαλαρα δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να κανω χοριακη αλλα ουτε και τεστ γιατι ηξερα οτι μετα θα το μετανιωνα οχι μονο για τα χρηματα αλλα επειδη οταν το εκανα μου εριχνε πολυ την ψυχολογια οποτε μια χαρα ηρθε πανω στην καταλληλη στιγμη γιατι πρεπει να ξεκινησω την αντιβιωση και η συγγεκριμενη δεν κανει σε περιπτωση εγκυμοσυνης..αυτα τα μεταμεσονυκτια νεα μου!!παω για νανι φιλακια πολλα σε σας και τα ζουζουνακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,στα κοριτσούδια!!!ΔΕ θα σχολιάσω αναλυτικά γιατί με περιμένει έξω για καφέ η φιλεναδούλα.Μπήκα μόνο να ρίξω 2 μπατσάκια στη Δέσποινα και να της υπενθυμίσω "στα λέγαμε εμείς",αλλά και ταυτόχρονα να την κάνω μια μεγάλη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: και να της δώσω ένα μεγάλο φιλάκι.Χάρηκα πολύ φιλενάδα!!!

Επίσης,Άρια μη μου λες τέτοια,γιατί έτσι όπως έχω λαχτάρα να σας δω,θα πάω από τώρα να σας κλείσω δωμάτιο.Εχετε διορία μέχρι την άλλη εβδομάδα,να μου πείτε πότε ακριβώς θα έρθετε για να το κανονίσω,γιατί......θα έρθετε.ΟΙ διακοπές κλείστηκαν.Ακου εκεί,ρωτάς κιόλας αν σας θέλουμε!!!! :D Πάω τώρα και θα ξαναμπω.Μου έχει πάρει τα μυαλά και το καινούργιο βιβλίο που ξεκίνησα.Πολύ έχω νευριάσει με την πρωταγωνίστρια.Αι στο καλό,βλαμμένη κι αυτή!Συγχίστηκα πάλι!! :lol: Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!Είμαστε επιτέλους καλά,ναι τολμώ να το πω.Πήγαμε χθες γιατρό εξέτασε και τις δυο.Είχαν και οι δυο ωτίτιδα,χθες το βράδι έσπασε και της Χρυσανθούλας το τύμπανο και ανακουφίστηκε το πουλάκι μου.Αυτό λέει στα μωρά αναπλάθεται μέσα σε 2 μέρες.Ηπιαν και γάλα κοιμήθηκαν και καλά και πήγαμε και σχολείο.Μας είπε δεν έιναι κολλητικό μπορούν να πηγαίνουν.Αντιβίωση για 10 μέρες,ορό στη μυτούλα και όλα θα τελείωσουν.Το εμβόλιο θα το κάνουμε μετά τις 20 Απριλίου γιατί εως τότε θα λείπει ο γιατρός μας Αμερική.Είπε δε πειράζει για τη καθυστέρηση.Και τη Χρυσανθούλα τη ζύγισε χθες,την έβγαλε 12 κιλά και τις έκανε διάφορα τεστ για το βάδισμα.Όλα άψογα τα βρίσκει να μην την πιέζουμε λέει καθόλου.Τώρα περπατάει από το ένα αντικείμενο στο άλλο,σιγά σιγά λέει θα ξεχνιέται και θα φεύγει.Επιμένει ότι φοβάται μη πέσει.Ήταν πολύ καλά τα κορίτσια μου με το γιατρό δεν έκλαψαν καθόλου αν και τους πασπάτευε τα αυτιά καμιά ώρα.

Στα δικά σας τώρα....

Αλεξάνδρα μου το Κωνσταντινί με το πηρούνι είναι όλα τα λεφτά.Με αυτό το ρυθμό βέβαια για να φάει το μακαρόνι θέλει κανά δύωρο!!!Για να μη σχολιάσω για το πως θα γίνεται η περιοχή ε;;Αλλά χαλάλι το κοριτσάκι μας.

Δέσποινα εσύ ήσουν η χαλαρή;;;;;;;;;Καλέ τι λέει αυτό το κορίτσι θα μας τρελάνει...Εγκεφαλικό κόντεψα να πάθω ψες...Τελειώνω και πάω να διαβάσω από κει τα νέα σου.

Ρουλίτσα μεγεια το φόρεμα θα μπώ και γω να δω γιατί θέλω πολύ να ανανεώσω τη γκαρνταρόμπα μου αλλά δεν έχω χρόνο να πάω στα μαγαζιά.Εχω παραγγείλει απο la redoute καμιά φορά αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένη με τη ποιότητα.

Σταυρούλα θα το ξαναπώ αν και σε πρήζω δεν έχω δει φώτο σου.Είσαι η μόνη που δεν έχω εικόνα σου φατσικά.Το Εμμελειάκι το θυμάμαι εσένα όχι,στείλε καμιά πρόχειρη.

Μαγδούλα κουράγιο κοριτσάκι μου,περιμένουμε να μας περιγράψεις τα νέα από το πάρτυ του Σαββάτου.

Κατερινιώ μας δουλεύεις καλέ 07,30 καφεδάκι με τα γειτονάκια;;;;;;Καλέ τι έρωτας είναι αυτός;Όσο για το Αγγελικιώ που πίνει μόνη το γάλα της υποκλίνομαι.Οι δικές μου οι τεμπέλες μόνο το ποτήρι με το νερό σηκώνουν,το μπιμπερό με το γάλα το θέλουν στο στόμα...Αλλά να σου πω το απολαμβάνω ακόμα...νιώθω ότι έχουν την ανάγκη μου...

Ελενάκι μια χαρά ο Ορεστάκος 3 χρονών παιδί.Περαστικά σας...

Χαρά και γω απολαμβάνω τα κατεβατά σου...το χεις με το γράψιμο πάντως...

Βικουλίνι και Στεργιάκι φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!τι κανετε;εμεις μια χαρα...χθες το βραδυ η μικρη δεν ελεγε να κοιμηθει..την εβαλα τελικα 10.30 ,παω στην 11 να την σκεπασω κ ηταν ξυπνια...τουλαχιστον δεν γκρινιαζε...

επιτελους βρε Μαγδουλα...αυτα κανεις κ σε προτιμουν οι πελατες κ δεν εχεις χρονο να μας πεις τα νεα σου...τα ξερουν αυτα οι πελατες;; :lol::lol::lol: ετσι κι εγω με τον υπνο...με το που ανοιξω την πορτα ξαπλωνει παλι,δεν χρειαζεται να πω τιποτα.. γκεστάπο!! :lol::lol::lol: να ακουσει κ τα δικα σας η συμπεθερα σου.... :lol::lol::lol:

Αριακι τι ωραια που βγαινεις με τις φιλεναδιτσες σου..μπραβο!!!λαχταρησατε με το μπαμπα σου ε;τουλαχιστον δεν ειχε παθει τιποτα...ο σκυλακος καλα;μα την Μαριλου εβαλες να τον μαλωσει;;θα ελιωσε ο παππους ε;;η δικια μου οταν τον πρωτοφιλησε ειχε να το λεει για μερες... :lol::lol: δυστυχως τα μαφινς δεν πετυχαν...ελεγε 15 λεπτα ψησιμο,θα αφησα κ παραπανω αλλα μεσα ηταν αψητα αλλα κ η μυρωδια δεν μου αρεσε..μαλλον φταιει το αλευρι...δεν πειραζει..παμε για αλλη συνταγη...αν ηρεμησα λεει;;παρα πολυ!!!τωρα βουρ για 2ο!!! :lol::lol::lol::lol: αν κ πρεπει να πεισω κ καποιον αλλον.... :roll::roll::roll::lol::lol: με την σκουπα εγω μολις ανοιξω το ντουλαπι βαζει κατι κλαματα...υστερια...κ οταν την βαζω κ μπροστα γαντζωνεται πανω μου...παλια δεν εκανε ετσι...τωρα σιγα σιγα το ξεπερναει,κ μετα αρχιζει κ ηρεμει κ γελαει.αλλα με τοσο ψιχουλο δεν γινεται να μην βαλω!!

Δεσποινα ποια ακριβως ηταν η χαλαρη;;;;;;θα ερθω να σου τραβηξω το μαλλι..που ειναι κ ωραιο :lol::lol::lol::lol: !!!αντε τουλαχιστον τελειωσε γρηγορα η αγωνια σου...καλα λοιπον τα αποτελεσματα,οποτε αισιοδοξια!!!ειδες τι ειπε ο γιατρος;;αλλοι ειναι πολλοι χειροτερα οποτε μην ξανακουσω βλακειες γιατι δεν θα σου ξαναμιλησω... :-l:-l:-l:-*:-*:-*

φουφου εισαι απιστευτη...καλε με το χαραμα θα πιειτε καφε;;Αρια ξανασκεψου το για τις διακοπες...θα ερχετε απο τις 7 για καφε... :lol::lol::lol:

Μαρακι πολυ χαρηκα που τελειωσε η ταλαιπωρια σας...αντε να ησυχασουν τα κοριτσακια σου κ εσυ βεβαια!!!!το παλευει με το πιρουνακια αλλα μετα μπαινει κ το χερακι...κατω δεν πεφτουν πολλα...οτι πεφτει πανω της το πιανει κ το τρωει απλα γινονται χαλια τα ρουχα... :lol::lol: αλλα δεν θελει να την ταιζω....κι εγω της δινω το γαλα,καλα εμενα ειναι κ η περιπτωση που δεν το θελει...αλλα κ τωρα που το πινει παλι την κραταω να ειμαι σιγουρη... :):)

Συμπεθερουλα λιγο ειδα τα σαιτ,τι υπερηχο εχεις καλε;;

κατα φωνη...παω τσατ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανά καλημέρα σας.Θα σχολιάσω όσο προλάβω γιατί έχω και την Αγγελική αγκαλιά.Είπαμε να πάμε μία βόλτα να περπατήσουμε και ήταν όλο αγκαλιά,ακόμα και τώρα που ήρθαμε σπίτι δεν κατεβαίνει.Μάλλον νυστάζει. :?

Αλεξανδρούλα,άσε πάλι σήμερα ξύπνησα από τις 7 παρά,αλλά μεχρι τις 8 διάβαζα το βιβλίο.Δεν έκανα τίποτα στο σπίτι.Μόνο μια σκούπα έβαλα.Αύριο θα κάνω γενική μια και καλή που θα φύγουμε,για να το αφήσω καθαρό.Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. :) Σου ξαναλέω όμως ότι είναι λογικό η Κωνσταντίνα να μη σε αφήνει.Εμένα οι δικές μου έχουν παρέα η μία την άλλη.Α,άλλο ένα επιχείρημα για να κάνεις δεύτερο. :lol::lol::lol::lol: όσο για προχθές μίλαγα στο skype με τη μανούλα.

Βικούλα,καλά του έκανες με το τηλέφωνο.Κι εγώ νευριάζω όταν δεν το σηκώνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάκι,η άλλη μπουκοβιοεκκλησιαζόμενη της παρέας είναι η Δημητρουλα καλέ.Δεν τα αφήσανε τα παιδάκια ε;Εμ,ότι τους συμφέρει κάνουν. :evil: Θα φύγουν ναι τα γειτονάκια,καλά μη φανταστείς.Ενα χιλιόμετρο μακριά θα είναι.Πάλι θα βλεπομαστε κάθε μέρα αλλά δε θα ξενυχτάμε.Ψησίματα και καφέδες παραμένουν ως έχουν. ;) Απλα αλλιώς είναι να είσαι δίπλα δίπλα.Για τις διακοπές τώρα σου απάντησα ήδη.Περιμένω λεπτομέρειες. :D

Δεσποινάκι,σου έχω ήδη απαντήσει.Χαρηκα πάρα πολύ.χαλάλι η ταλαιπωρία. :D

Αχ,βρε Μαράκι!!!Τι άλλο θα μας πεις πια;;;Περαστικά και γρήγορα και υπομονή!Τι άλλο να πω;Μόνο έτσι σου λέμε τους τελευταίους 2 μήνες.Τα έχεις παίξει κι εσύ. :(

Ρουλάκι,καλά περάσατε κι εσείς την Κυριακη.Μια χαρούλα.Μεγεια και το φορεματάκι.Ναι καλέ τα περισσότερα στο εμπόριο κινέζικα είναι και πολλοί τα πουλάνε με διαφορετική προέλευση.Μας δουλεύουν ψιλό γαζί.ΦΑντάζεσαι να πίναμε όλη την ημέρα μαζί καφέ;Θα αλλάζανε δικηγόρο μετά,γιατί θα σε είχα συνέχεια εδώ δε θα σε άφηνα να φύγεις. :lol::lol::lol:

ΦΩτεινούλα,ευχαριστώ ρε!!!Αμα είναι καλοί άνθρωποι μόνο θα μας ανέχονται;;; :lol::lol::lol: ΠΟλύ γέλασα.Ε,όποιοι και να'ρθουν θα τους μυήσω κι αυτούς. :lol::lol::lol: Μια χαρά φαίνεται κι η μπεμπούλα.Ήσυχη.Μακάρι να είναι έτσι και μετά. ;) Ξέχασα να ρωτήσω την Άλεξ:Το φακόρυζο τι είναι;Φακές με ρύζι;

Αχ,βρε Ελενακι!Κι εσύ άρρωστη;Περαστικά κοριτσάκι!Ολόκληρο αντράκι μωρέ ο Ορεστάκος μας.Αντε όταν ξαναβρεις χρόνο,μπες να μας λες τα νέα σου!!!

Σταυρουλίτσα,τι καλά που κοιμήθηκε το Εμμελειάκι.Δεν ταλαιπωρήθηκε.Ναι,καλέ!Η Αγγελική πίνει γάλα εδώ και πολυ καιρό μόνη της.Μήνες θα έλεγα.Εκείνη το ξεκίνησε,μου έδιωχνε το χέρι.Αν τύχει να είναι στο σαλόνι,μετά σηκώνεται και το πηγαίνει στο νεροχύτη.Κάνεις πλάκα τώρα έτσι;Εδώ η Εμμελεια μόνο τον εθνικό ύμνο δε λέει(μέχρι την ώρα τουλάχιστον που γράφω αυτό το μήνυμα :lol::lol::lol: ),αυτό σου εκανε εντύπωση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρούλα,κάνει και μαγκιές το Κωνσταντινάκι ε;Τι σκατούλια εχουν γίνει ρε γαμώτο; :lol::lol::lol: Μια χαρά που εμπλουτίζεις το μενού της.Βρήκες κι εσύ μια άκρη.Να'ναι καλά και η Φωτεινούλα που σε βοήθησε.Για ποια φωτογραφία μιλάνε;;;Εγώ γιατί δεν την εχω;;;; :((:((:((:((:((

Μαγδούλα μου,γλυκιά αύριο το βράδυ ερχόμαστε πρώτα ο Θεός.Θα βρεθούμε οπωσδήποτε.Αλλωστε είναι και τα γενέθλια της Στέλλας.Τις τελικές λεπτομέρειες θα τις στείλω το Σάββατο που θα έχω πάει μία βόλτα από τον παιδότοπο.Μόλις επιβεβαιωθεί σας ενημερώνω.Αν και σίγουρο είναι αλλά μην ξεχνάτε και τον αδερφό. :lol::lol::lol:

Αριάκι,εννοείται πως θα χαιρετήσω,αλλά θα μπαίνω κιόλας καλέ.Εδώ δυο μέρες κάνω να μπω και δεν προλαβαίνω να σχολιάσω,φαντάσου να λείψω 20. :shock::shock::shock::o:o:o Λαχταρήσατε με τον μπαμπάκα ε;Τέλος καλό όλα καλά.Καλέ πώς να αρέσουν τα ζουζούνια στο παιδί;Αυτή έχει μάθει με Μάλαμα. :lol::lol::lol: Είχε πρωταγωνιστές εχθές;Τι θέμα είχε;

Δεσποινάκι,όχι καλέ δεν ετοιμάζω πράγματα.Αύριο θα τα κάνω όλα.Αν και σκέφτομαι να ψιλομαζέψω τίποτα από το απόγευμα.Δεν αγχώνομαι.ΤΑ γειτονάκια χτίζουν σπίτι μωρέ.Πάνε στη φωλίτσα τους.

Άντε βρε Μαράκι!Επιτέλους ηρεμήσατε!φτου σκόρδα,Παναγία μου!Τι ήταν κι αυτό!!!Πάει πέρασε τώρα.Δεν ήξερα ότι αν σπάσει το τύμπανο ανακουφίζονται.Κι εμένα μικρούλα είχε σπάσιε πολλές φορές απ'ότι μου λέει η μαμά μου.Αχ,μαράκι μου!Όταν ταιριάζεις με κάποια άτομα δε σε πειράζει η ώρα.Είμαι συνέχεια στο σπίτι και πάλι καλά που έχω και τις παρέες,αλλιώς θα είχα σαλτάρει. ;)

Αυτά,φεύγω να ταΐσω τα παιδιά μου!Λυσσάρες!Μετά λέτε πως γράφω πολλά.ΑΦού ξεσκίζεστε να γράφετε. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγω! Ειμαι πτωμα, η μικρη ειναι στην πεθερα μου απο το πρωι κι εγω εβαψα τα καγκελα της αυλης (ολα) σκουπισα καθαρισα εκανα και τις μπαλκονοπορτες, καθαρισα τα κηπακια και γενικως ασχοληθηκα μετα της αυλης! με βαρεσε και ο ηλιος και οι αναθυμιασεις απο την μπογια και ειμαι σαν μαστουρωμενη!

Αλεξανδρα πολυ χαρηκα με το Κωνσταντινακι, εχει παρα πολυ πλακα! Μακαρι να συνεχισει ετσι κι ας λερωνεται και ας λερωνει χαλαλι της τα χαλια!!!! Καλα ειναι το σκυλακι, ειχε φαει κατι πλαστικο και του πειραξε το εντερο, ειναι χαζο το σκυλι τι να πεις;!

Φουφουκι κατσε καλε που πηρες φορα! Θα δουμε ειπαμε και εννοειται θα σε ειδοποιησω αρκει να εχετε καμπινγκ γιατι σε δωματιο δεν μας αρεσει! Ειχε εκτακτως εχθες Πρωταγωνιστες με θεμα τα εξαρτημενα παιδια απο τη Χιο που κρατουνται στις φυλακες...αν το ειχες δει την Κυριακη θα καταλαβεις!

Δεσποινακι θα σχολιασω τα δικα σου το βραδυ γιατι τωρα θα παω στην ομαδα να δω τι εγραψες!

Μαρακι επιτελους ειναι καλυτερα τα κοριτσακια σου!!! Ακομα ανησυχεις για το Χρυσανθακι; μια χαρα προοδο εχει κανει, σου το λεει και ο γιατρος!

Αντε τα υπολοιπα το βραδυ! Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάκι,νομίζω πως ναι έχει κάμπινγκ.Θα ρωτήσω όμως κιόλας για να σου πω σίγουρα.Αχ,μακάρι!!! :ympray::ympray::ympray: Κι εγώ αύριο λέω να κάνω τις βεράντες και να καθαρίσω λίγο και τον κήπο.Μετά θα μπω μέσα για τη γενική που λέγαμε.Ευτυχώς ετοιμασαμε όλα τα πράγματα και τώρα βάζω και τα τελευταία πλυντήρια,για να στεγνωσουν μέχρι αύριο(ελπίζω) και να τα σιδερώσω.Δε θέλω να αφήσω τίποτα άπλυτο και ασιδέρωτο.Τώρα αν προκύψει και κάτι της τελευταίας στιγμής,δε χάθηκε κι ο κόσμος.Αρκεί να μην είναι πολλά.Οπότε δεν αγχώνομαι.Προλαβαίνω μια χαρά.Και πράγματα αν δεν είχα φτιάξει πάλι προλάβαινα,αλλά λέμε τώρα.Θα προλάβω να πιω και καφέ με την ησυχία μου εννοείται. :lol::lol::lol: Αυτά.Περιμένουμε να περάσει λίγο η ώρα να τις ετοιμάσουμε για ύπνο.Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε που χαθηκατε ολες μια ολοκληρη μερα???!!!! Τι κανετε; εμεις νεα δεν εχουμε, περιμενουμε το μπαμπακι μας αυριο...πηγαμε μια βολτιτσα στη παιδ.χαρα το απογευμα και μετα στην διαδηλωση για λιγο και σπιτι παλι!

Φουφουκι ελπιζω να φτασατε καλα στην Αθηνα, να χαρειτε τους δικους τωρα και εκεινοι εσας!

Δεσποινακι καλα μου ακουγονται τα νεα σου! Μπραβο...

Φιλακια σε ολες και τα ζουζουνακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!

διαβαζω και σχολιαζω με δοσεις γιατι ειπαμε με τη μνημη μου δεν παω καλα...

honeym τι κανετε;βολταρετε και εσεις ε;μια χαρα σας βρισκω!!!

δεσποινακι τι νεα ελπιζω ολα να ειναι καλα!!!!χαιρομε που σας καθισιχασε ο γιατρος!

mardio περαστικα σας!και καλη δυναμη!!πως ειναι οι μικρες;

φωτεινουλα τι κανετε;αχ τι ωραια που παρηγγηλες κουκετα μαρεσουν πολυ και εγω τις μικρης ετσι της το εχω παρει με δυνατοτητα να γινετε κουκετα και σκεφτομε οταν της παρω το γραφειο να το συκωσω το κρεβατι για να μπει απο κατω το γραφειο να εχει αρκετο χωρο στο δωματιο της αλλα κλασικα ο αντρας μου δεν συμφωνει :lol::lol::lol:

σταυρουλα πως ειναι η μικρη;

ελενακο περαστικα σου ελπιζω να εισαι καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα τι καλα που σου φερετε ετσι ο αντρουλης σου πολυ ομορφα!

κουκιδουλα με γεια το φορεμα αντε να το φορεσεις να καψεις καρδιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξανδρα πως τα πατε με τη μικρη;με τον υπνο;απο φαγητο μια χαρα ε;

φουφουκα ετοιμαστηκατε για το ταξιδι;

μαγδουλα η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη!ξεκουρασου και λιγο!ποια μιλαει :lol:

δεσποινακι εννοειτε οτι τα παιδια ειναι ευτυχια!θα παω και απο εκει να διαβασω τα νεα σου!αλλα απο οτι καταλαβα ειναι ευχαριστα τα πραγματα και χαιρομε πολυ για αυτο!! ;)

ξεχασα καμια;

εγω αυτες τις μερες νιωθω τρελη κουραση....μπαμ δεν εκανα αλλα ακουστε προγραμμα!αφυπνιση 7,00 η μαρισα αναλογα 7,30 ή 8!σερυ μεχρι το βραδυ 9,30 'η 10 τα μεσημερια παιζουμε καμια ωρα και παραπανω μετα το απογευμα την πιανει γρινα ο ιακωβος ταλιμπανιζει χτες αδειασε ενα βαζακι αλατι το μισο στο πατωμα και το αλλο μισο μεσα στο ντουλαπι :shock::shock::shock::shock: φρικαρα!ταχω φτυσει νιωθω τοσο πιεσμενη να μην εχω 5 λεπτα για τη βικη!αφου και το τσιγαρο που καπνιζω εχω εκπαιδευτει πια και σε 1 λεπτο το εχω καπνισει :lol::lol::lol::lol: ζω μεσα σε ενα αγχος...αντε ναρθει το καλοκαιρι βεβαια η κουραση θα ειναι πιο μεγαλη αλλα τουλαχιστον θα ειμαστε εξω τις περισσοτερες ωρες.

απο κεφια οχι και πολλα...ο παππους μου εγκεφαλικο στη εντατικη αθηνα η γιαγια μου εδω στη μαμα μου...τις τρελης γινετε....

χαρουλιτα που εισαι παλι;;;;;;;;ελπιζω ολα καλα!

σας φιλω κοπελουδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε φιλεναδιτσες;εμεις καλα...με εχει πιασει μια φουφουκιαση :lol::lol::lol: κ ξεσηκωσα το σπιτι αυτες τις μερες...να ετοιμαζομαστε κ για το Πασχα...σημερα βρηκα στην γειτονια μας ενα μαγαζι με βιολογικα κ τοσο καιρο νομιζα οτι εχει μονο φρουτα κ λαχανικα που φαινονται απεξω ,σημερα μπηκα να ρωτησω κ ειχε κ αλλα πραγματακια κ ετσι δεν θα κατεβαινω κεντρο να ψωνιζω στην Κωνσταντινα...αλλα της πηρα κατι μπισκοτα κ εφαγε ενα κ μετα φουντωσε...γεμισε το προσωπακι της σαν να την ειχαν τσιμπησει κουνουπακια ,ολο πρηξιματακια,κατακοκκινη να ξυνεται ,να κλαιει,να εχει βραχνιασει κ ο λαιμος της...φοβηθηκα μηπως πρηζοταν ο οισοφαγος κ μετα δεν θα μπορουσε να αναπνευσει...τα ειδα ολα..ευτυχως ειχα ενα σιροπακι γι αυτες τις περιπτωσεις κ συνηλθε...βεβαια δεν εφαγε,αλλα ηπιε γαλα.τελικα διαβασα γι αυτο το δημητριακο που ειχαν τα μπισκοτα κ ελεγε οτι περιεχει γλουτενη αλλα διαφορετικης συστασης κ ειναι ανεκτο σε αυτους που εχουν αλλεργια στην γλουτενη αλλα μαλλον το Κωνσταντινακι επειδη εχει σε μεγαλο βαθμο δεν το αντεξε...στεναχωρεθηκα ρε γαμωτο..επρεπε να το ελεγξω πρωτα αλλα η κοπελα εκει μου τα εδωσε οτι ειναι χωρις γλουτενη οταν την ρωτησα γι αυτο το δημητριακο γιατι δεν το ειχα ξανακουσει κ ειναι κ διατροφολογος μην της πω τιποτα...τελοσπαντων...

φουφουκα Αθηνα θα ειστε τωρα ε;

Αριακι δουλιτσες κι εσυ;παλι καλα που εχεις κ την μαμα σου κοντα..που να κανεις τετοιες δουλειες με την Μαριλου απο πισω...εγω τα ''επικυνδυνα'' τα κανω το μεσημερι που κοιμαται...ναι δεν με νοιαζει αν λερωνει με το φαι...αν παραπονεθω καμια φορα να με μαλωσετε!!!!αρκει να τρωει!!!χθες εφαγε κ αρακα!!οσο μπορεσα την ταισα εγω για να φαει κ καροτακι κ πατατα κ μετα επιανε μονη της ενα ενα μπιλακι αρακα κ το ετρωγε...μετα με τα λαδωμενα χερια ειπε να φτιαξει κ λιγο το μαλλι... :shock::shock::o:o αλλα ειπαμε ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!!!! :D:D

Βικουλα ωραια ιδεα αυτη με το κρεβατι κ το γραφειο....με τον υπνο νομιζω κλεισαμε στις 8 κ κατι να ξυπναει...κ κοιμαται κ αργα μετα τις 10..τι να πω;;

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...