Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

ενταξει..ειμαι πολυ συγκινημενη!!!!!!!!! :D:D:D:D σας ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σας!!!!εκανα μακαρονακια με σαλτσουλα κ λιγο κοτοπουλακι απο χθες κ η Κωνσταντινα μου οχι μονο εφαγε αλλα εφαγε κ μονη της με το πιρουνακι της (κ με τα χερια εννοειται)δεν εβγαλε κιχ κ δεν με αφηνε να την ταισω εγω... :lol::lol::lol::lol::lol: δεν το ζυγισα αλλα πιστευω ηταν πολυ καλη μεριδα...

θα σας στειλω κ φωτο εννοειται!!!τραβηξα κ βιντεο να το δειχνω παντου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ειδα κ φωτο απο την απιστια του Αλεξανδρου....Αρια συγκρατησου!!!! :lol::lol::lol:

φουφουκα τα ειπαμε κ στο τσατ!!καλα κανετε κ βγαινετε εξω,εχετε κ αυλη εσεις...εμεις ειπα να βγουμε στο μπαλκονι κ καποια επλενε απο πανω κ μαλλον εχει φραξει ο σωληνας κ βγηκαν ολα τα νερα στην βεραντα μου..οποτε ακυρωθηκε... :x:x αχ τι ωραια που θα ειναι στο παρτυ σας!!!μακαρι να τα καταφερουμε...

Η Χαρα που ειναι;;;νομιζει οτι επειδη γεμισε κατι σελιδες τις προαλλες θα κανει μερες να ξαναμπει;; :lol::lol::lol: ελπιζω να μην σου συνεβει κ τιποτα αλλο.....

σας χαιρετω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου γλυκά, καλημέρα!!!Τι ωραια που εχει ηλιο εξω, σου αλλαζει αμεσως η διαθεση!!!Κριμα που δεν μπορω να βγαλω το πρωι τον Τασουλη μου να χαρει κι αυτο!!!Χθες το απογευμα πηγαμε super market του εδωσα μια μπαρα σοκολατιτσα kinder και το πρωι μου ελεγε, μαμα κοκο!!!Κατα τα άλλα ησυχία, χθες πηγα στο μαθημα χορου, καναμε κατι θρακιωτικα και νησιωτικα, πολυ μου αρεσει τελικα, αν και νομιζω οτι για ορισμενους χορους ειμαι λιγο σαν αγγουρι!!!Στα δικά σας τωρα!!

Κατ' αρχήν Βίκυ μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα χαρουμενη!!!(ακου γριά στα 31!!!)Κι εμενα εδω και καιρο ξυπναει απο τις 7 με 7.30 που ξυπναει ο αντρας μου για δουλεια και δεν κοιμαται μετα με τιποτα, αλλα τωρα το συνηθισα και ευτυχως κοιμαται ακι νωρις το βραδυ κατα τις 9.30, οποτε μετα κοιμαμαι κι εγω!

Αλεξάνδρα μου, πολυ χαρηκα που βρηκες τον τροπο να τρωει η νύφη μου χωρις γκρίνια!!Κανονικο πιρουνακι της εδωσες??Τι φωτιες σου αναψε τωρα ο γυναικολογος???Κι εμενα μια σκια βρηκαν στη μαστογραφια, αλλατελικα η γιατρος ειπε οτι δεν ειναι τιποτα, αλλα να κανω και εναν υπερηχο να ειμαι πιο ησυχη, οποτε θα ανεβω αθηνα και γι' αυτο.Δεν τον εταξα καλε πουθενα αλλου τον γαμπρο, μην ανησυχεις!!!Οσο για τα cup cakes δεν ηταν και τιποτα το φοβερο!

Μαγδουλα, κουκλος ο γιος σου!!!Αλλά εχει να παρει το παιδι!!!Καλα ειστε?Πως παει η δουλεια?Η αδερφουλα σου, καλα?

Αριακι στον αγωνα και η μικρή??Μακαρι να πετυχετε τον στοχο σας, κριμα θα ειναι να σας χαλασουν το περιβαλλον!Μπράβο για τα κιλάκια!!!Πρεπει να ξεκινησω κι εγω για τα 4 που μου εχουν μεινει, να δω ποτε!!!Θελω την συνταγη που ελεγες για τα cup cakes!!

Φουφουδελακι μου, τι ωραια που καθεστε εξω!!!Εμεις δυστυχως ειμαστε σε διαμερισμα και δεν εχω βαλει ακομα πλαστικο στα καγκελα και φοβαμαι να κατσουμε εξω!Τι καλα που κανονισατε ομορφα πραγματακια για τα κοριτσακια σου!!Στα γενεθλια μου θα κανεις το παρτυ!!80 € για μια ωρα??Και υστερα τους λεω εγω 50 ευρω για κατι νομικο και τρελλαινονται!Λετε να ειμαι ωραια ως κλοουν???? :roll:

Συγνωμη που δεν θα τα σχολιασω ολα, αλλα πρεπει να παω να παρω το παιδι!Το απογευμα τα υπολοιπα και ελπιζω να βρω καμια να τσαταρουμε!!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ ΓΙΟΥΠΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΗ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΟΥΜΕ...

Πάω να μαζέψω εμετούς εγώ να μη ξεχνιόμαστε...λυγμ λυγμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυσαρες μια μερα δεν μπαινω κ ξεπατωνεστε τσαταρα χτες λιγο με την αλεξανδρουλα κ μετα βγηκαμε βολτα ηταν τελεια μαμα κ γιος αλωνισαμε ολη την γλυφαδα οταν γυρησα δεν ενιωθα ποδια κ μεση.με πηρε 3 φορες ο αντρας μου κ δεν πιστευε οτι ακομα σουλατσαραμε χαχαχαχα!!!!ο βασιλης κυριος σαν να εχω κουκλα σε καροτσι κιχ δεν εβγαλε..η μαλλον μιλαγε σε κατι πουλια κ κατι αμαξια αλλα γενικα κιχ!!!

για βολτα ψοφαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το απογευμα πηγαμε περιστερι στην μανουλα κ εφερα εκει μια κοπελα που δουλευει σε κομμωτηριο εκανα ανταυγιες κ τα κοψα λιγο σουπερ γιναν κ μου πηρε μονο 40 ευρω κ παλευε απο της 6 ως της 9 η καψερη.μου λεει σε καποια φαση πολυ μαλλι ρε κοριτσακι βαφω βαφω κ τελειωμο δεν εχουν την λυπηθηκα τοση ωρα ορθια κ της εκανα το τραπεζι μετα.πολυ καλη κοπελα αυτη θα φωναζω καλυτερη απο τα κομμωτηρια.

λοιπον αρια δυναμικα να μην γινει το παλιοεργοστασιο..

φουφουκι καλοπερνας με τα γειτονακια την καλυτερη δουλεια κανετε μου αρεσει πολυ η τιγκερμπελ τελειο θεμα..

μαρακι μου περαστικα κοριτσακι μου αχ κ με 2 δυσκολα τα πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ρουλιτσα ολο καλα λογια εισαι δικηγορινα μου.στην δουλεια τα χω παιξει αλλα αφου εχουμε δουλεια καλα να λεμε...η αδεφουλα μου καλα κ το νινι της ο πεθερος της ομως ακομα σωληνομενος σε κρισιμη κατασταση κ αυτο την κανει ρακος λογικο βεβαια..δεν χαρηκε εγκυμοσυνη ολο στεναχωριεται το καημενο...

ελα βρε βικουλινακι μου διπλα στην θαλασσα ερχονται τα καλυτερα οσο για τα ωραρια κ μενα 7.15 7,30 σηκωνεται αλλα κοιμαται 8 η 8.30.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουιτακο μου φιτνες το κοριτσακι σου μπραβω κανουν πολυ καλο τα φρουτακια κ οι σαλατες....τι γλυκος μωρε ο αντρουλης σου να σκεφτει το κωσταντινιω μας...

συμπεθερακο που σαι ολα καλα σε δερνει μια γκαντεμια μωρε κ σε εχει φοβηθει το ματι μου

δεσποινιω που σαι καλε???μπες μαρι να τσαταρουμε μου λειπεις οταν δεν μπαινεις εχω εξαρτηση μαζι σου..

φωτεινουλα περαστικα στο πιπι σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησεις φουφουκα κ χρονια πολλα!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

αυτο απο εμας!! [smilie=occasion1.gif] σβησε τωρα τα κερακια [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουφουκα χρονια πολλα [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] να εκατοστησεις τα χρονια σου να εισαι καλα με την οικογενεια σου και να σου ερχονται ολα στην ζωη σου οπως εσυ θελεις!!!! [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!! : ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΕΙΝΑΙ Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο!!!!!!!!!!!

Αν δεν το διαβάσετε ολόκληρο θα σας βάλω τιμωρία στη γωνία! :lol::lol::lol::lol::lol:

Χαίρεται κούκλες!

Για να δω τι θα πρωτοσχολιάσω :?:?:?

Ξεκινώ με τα δικά μου. :lol:

Όπως είπα τις προάλλες στα γρήγορα η μπέμπα είναι μια χαρά και πλέον χαίρομαι γιατί έχω αρχίσει πια και την νιώθω, το βραδάκι κυρίως. Φυσικά προχθές που έφαγα σουβλάκια έκανε ιδιαίτερα αισθητή την παρουσία της :lol: παιδί της μαμάς του. Δεν μου το σφύριζε νωρίτερα ότι ήθελε σουβλάκια να μην ανησυχώ και εγώ;

Ο Αλεξ πολύ καλύτερα. Το πρήξιμο κράτησε μόνο 24 ώρες, και τώρα απλά συνεχίζουμε αντιβίωση και κρέμα. Το Σαβ βάλαμε και εμβόλιο και είναι 12.400 βάρος και 89,5 ύψος.

Όσο για το φιλάκι με την Χρυσανθούλα, βρε παλιογρουσούζες, μου το ματιάσατε το παιδί και γι'αυτό υπέφερε το πουλάκι του, ήταν ένα φιλικό φιλάκι ;) Τρελές βορειοελλαδίτισσες ζηλεύετε που δεν μπορούν να χαρούν οι κόρες σας τα ζουμερά χειλάκια του γιού μου :lol::lol:

Μη χάσει και η Χαρά να βάλει φυτιλιές.

Άρια μου το παιδάκι μου είναι καλό, δεν φταίει αυτό, ο ωροσκόπος του φταίει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να πω και για τη συνάντηση της Κυριακής: η αλήθεια είναι ότι δεν τις χάρηκα τις μικρές και την Μαρία. Γινόταν χαμός εκεί που πήγαμε, η Δημ δεν έκατσε λεπτό, η Μαρία την κηνυγούσε συνέχεια και ο ήλιος βαρούσε από πάνω μας. Την επόμενη φορά προτείνω να τα αλυσοδέσουμε τα παιδάκια μας στο καρότσι και να χαρούμε με την ησυχία μας ένα καφεδάκι. Θα στειλώ μετά φωτο.

Μαρία πως πάτε; Για να μην έχεις γράψει και σήμερα μάλλον δεν έχεις πάει δουλειά και μαζεύεις ακόμα εμετούς. Περαστικά στα κοριτσάκια μας. Φαντάζομαι ότι κάτι τέτοιες ώρες σίγουρ ούτε και εσύ θα σκέφτεσαι για 3ο. Τη φωτο που είναι και τα 3 μαζί δεν την έστειλες, πλιζ στειλε μου την. Από που να τα χάσεις καλέ εσύ τα 4 κιλά, μια κούκλα είσαι. Να χαίρεσαι και τις Χρυσάνθες της οικογενείας.

Αλεξάνδρα πολύ συγκινήθηκα που η μικρούλα άρχισε να τρώει, άντε βρε τώρα δεν θα προλαβαίνεις τις κατσαρόλες :lol: . Φτου φτου μην την ματιάσουμε :lol::lol: Θα επανέλθω αργότερα με ιδέες για το μενού της. Και ο Άλεξ τρώει όσπρια από 10 μηνών και μάλιστα τα ξεσκίζει, ειδικά γίγαντες και από λαδερά αρακά. Δώσε μωρέ μη φοβάσαι. Έβγαλες άκρη με παιδων και διατροφολόγο. Ελπίζω να σκαμπάζει 5 πράγματα και να σε βοηθήσει.

Με είχες ρωτήσεις κάτι σελιδες πριν τι ώρα σχολάει ο χάσμπεντ. Ε, αυτό είναι πονεμένη ιστορία. Δουλεύει 8-4 σε λογιστικό γραφείο ως υπάλληλος και μετά τις 4 πάει στο δικό του γραφείο που κρατάει μόνος του επιχειρήσεις, και στο σπίτι έρχεται πια κατά τις 11-12 (αν πεινάω και θέλω σουβλάκια έρχεται στις 10 :D )

Τελικά δεν κατάλαβα υπήρχε πιθανότητα εγκυμοσύνης;;;; :shock::shock: Πως πάτε σε αυτό το θέμα;Ο άντρας σου άλλαξε γνώμη ή έχει κάνει κόμμα με τον άντρα της Μαρίας που αρνείται;;

Άρια τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς :D και εδώ πριν λίγους μήνες μαζεύαμε υπογραφές για να μην επαναλειτουργήσουν κάτι δεξαμενές πετρελαίου. Πάντως λίγο χρυσό δώστε και σε εμάς να καλύψουμε το στεγαστικό! Μπράβο για τα κιλά. Μόνη σου τελικά τα έχασες ή με τη διαιτολόγο; Πόσα ακόμα θες; Πάντως να ξέρεις η συμπεθέρα σου είναι νταρντάνα και άμα θα κυκλοφορούμε έξω μαζί θα μας κοροϊδεύουν, γι΄αυτό και εσύ άσε τις δίαιτες. Αν πάει η Μαριλού παιδικό ποιος θα κάνει ζημιές στο σπίτι;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σταυρούλα να τα εκατοστήσεις (τα χρόνια) και να τα πολλαπλασιάσεις (τα κιλά που έχασες :D )Συγνώμη που δεν είχα μπει να πω τα νέα της β' επιπέδου και μου ανησυχήσατε, σας αγαπώ :x:x:-*:-* "αμώ το μπελά μου" :lol::lol::lol::lol::lol: Τι καλός ο αντρούλης σου που μαζεύει συνταγές για την Αλεξάνδρα. Ανανέωσε το τικεράκι σου γιατί δείχνει την Εμ ακόμα 1 έτους. ;) Επιτέλους έλαβες μέιλ μου. Το είχα στείλει σε 2 διευθύνσεις σου. Άρα τώρα έχεις το δικό μου και μπορείς να μου στείλεις το Εμ για να σου πω και εγώ αν μοιάζει σε εσένα ή στην πεθέρα. :D Άστα εμένα μάλλον χάλασε το φωτοτυπικό μηχάνημα μετά τον Αλεξ και η κόρη τρέμω ότι θα μοιάζει στον μπαμπά της. :shock::shock::shock::shock: Από την 3διάστατη φωτο που μας έδωσε ο γιατρός φαίνεται πως έχει το σχήμα των χειλιών του. Αν πάρει και τα υπόλοιπα από αυτόν άντε να δω που θα βρω γαμπρό. :?:?:?

Χαρά παιδί μου τι πάθατε την προηγούμενη εβδομάδα;;;;;;;; Ξουτ να φύγει και να μην ξαναγυρίσει τέτοια που ηταν. Έχεις ακόμα μελανιές από την τούμπα στη σκάλα; Ψήφισες στο πασόκκκκκκκκκκκκκ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Τι σκατά αριστερή είσαι μωρή; και πάλι ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έβγαλες άκρη με το εξάνθημα της μικρής; Από εδώ και πέρα θα αγοράσεις ζυγαριά;Τι να την κάνεις καλέ;

Μαγδούλα πολύ στεναχωριέμαι που η αδελφούλα σου δεν μπορεί να χαρεί την εγκυμοσύνη της, κρίμα μωρέ. Μακάρι σύντομα να βγει ο πεθερός από εντατική και να την πληρώσουν την κοπέλα. Ξεκινήσατε παγωτάκια;; =p~=p~=p~ Θέλω και εγώ :((:(( Άντε να δω πόσα κιλά θα βάλω και σε αυτή την εγκυμοσύνη. Μεγειά το μαλλί.

Φουφουκα να τα εκατοστήσεις σήμερα και ό,τι επιθυμείς. Να χαίρεσαι τις κοράκλες σου και τον αντρούλη σου, και εννοείται επειδή σε έχω καταλάβει εσένα σύντομα με το 3ο :D:D Τώρα είναι οριστικό αυτό για το πάρτυ ή πάλι θα σου τα αλλάξει ο αδελφός σου;; :lol::lol: Αν δεν έρθω στο πάρτυ :lol::lol: να μου στείλεις τουρτίτσα! Για βιβλιοθήκη και εγώ ικέα προτείνω και αν πας ικέα αεροδρομίου φώναξε και την Μαγδα για καφέ! ;) Δεν μου λες μήπως να άνοιγες θέμα στην ομάδα "Γλασοσυμβουλές" να μάθουμε και εμείς τι λέγατε με Δέσποινα και Αλεξ; :lol::lol::lol::lol: Η μια τα ρίχνει στην άλλη παρθενοπιπίτσες =))=))=))

Τι ωραία που περνάτε με τα γειτονάκια. :D

Ρούλα welcome back! Μεγεια βιβλιοθήκες και μπλουζίτσες. Μην ακούς παιδί μου τους άντρες για τα αυτοκίνητα, αυτοί είναι χειρότεροι οδηγοί από εμάς! Κοροϊδεύει και ο Τασούλης :lol:

Δέσποινα απ' ό,τι κατάλαβα έριξες ένα ποδαρόδρομο το σ/κ (μάλλον στην ομάδα το γράφεις και πρέπει να διαβάσω και από εκεί). Γιατί; Ήθελες να εκτονώσεις να νεύρα σου με αυτά τα ωραία που περνάς με συγγενικά πρόσωπα του συζύγου;; :lol: Στειλε με πμ το μέιλ σου, δεν το έχω. Μα και το καναρίνι το πάχυνε;Τι είναι αυτή η μάνα σου; :lol:

Βικάκι και σε εσένα χρόνια πολλά, πάντα με υγεία, ευτυχία και δύναμη για να αντιμετωπίσεις τα καλά και τα κακά (ξουτ ξουτ) που έρχονται. ;) Για πες και εσύ που είσαι αγορομάνα εσένα τι σου έχει πει ο παιδίατρος να το κατεβάζεις το πουλάκι ή όχι. Εμένα μου είχε πει όχι και τον προηγούμενο μήνα το κατέβασε αυτός, όπως και το Σαβ που είχαμε εμβόλιο, αλλά νομίζω ότι ο μικρός πόνεσε και ίσως ψιλοτραυματίστηκε. Υποψιάζομαι ότι από εκεί ξεκίνησε το θέμα και τελικά πρήστηκε τη Δευτέρα.

Έλενα αντι να δίνεις γραπτώς τις συνταγές μήπως να έστελνες κανένα έτοιμο γκιουζλεμεδάκι;; Άντε έχουμε και έγκυο κοπέλα στην παρέα :lol::lol:

Αυτά για την ώρα. I' ll be back :lol::lol::lol::lol: τώρα που έφτιαξα το παλιοπισί εδώ θα είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Με συγκινήσατε πάρα πολύ με τις ευχές και τα δώρα σας. :lol::lol::lol: ΣΑς ευχαριστώ πάρα πολύ!Πάω για καφέ με τα γειτόνια και το βράδυ σχολιάζω,α,τι λέω;Αύριο!Σήμερα έχουμε πάρτυ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι χρόνια πολλά [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] ,να τα εκατοστήσεις και να χαίρεσαι τις κοριτσάρες σου!!!!Καλά να περάσετε απόψε.

Δε μπορώ να σχολιάσω γιατί φευγω για μάθημα,ελπίζω να τα καταφέρω να μπω το βραδάκι.

Εχτές δε κοιμήθηκα και πολύ γιατί η Εμμέλεια ξύπνησε στις 2.30 με φοβερα κλάματα και έκαιγε από τον πυρετό.Δεν καταφερα να της βάλω θερμομετρο, στο 38 το έβγαλε, αλλά πρέπει να είχε πολύ το πουλάκι μου.Της έδωσα πονσταν,της έπεσε ο πυρετος και κοιμηθηκαμε κατα τις 4.Σήμερα είναι καλά.ο λαιμός της μόνο πρέπει να πονάει και είναι βραχνιασμένη.. :(

Αυτά τα νέα μου.Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!!!!που αλλου να μαι???δουλεια :cry::cry:

καλως το φωτεινακι μας αντε βρε τσουπρα μας ελειψες καλα για τις φωτο δεν εχω λογια απλα υπεροχες ζηλευει ο βασιλης θελει κι αυτος βολτα με τις δυδυμουλες...φαε κοριτσαρα μου εισαι εγκυουλα δεν κανει να στερησε ουτε εσυ ουτε η μπουμπου μας,τι καλα που την νιωθεις...

μακαρι να βγει απο την εντατικη αλλα δυσκολο το βλεπω :cry:

ευτυχως εφυγε ο παλιουιος...και το πουλακι καλυτερεψε ε?

εμενα λιγο λιγο το κατεβαζει ο αντρας μου οταν κανουνε μπανακι..του βασιλη εννοω χαχαχα.πειτε για γλασσο ιδεες ειμαι κ σεξουλιαρα χαχαχαχα

τουτιτακο περαστικα στο μαναρακι μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που ειστε ολες καλε αλεξ συνεχιζουμε ακαθεκτες με φαι??

δεσποινιω σχολασες??

συμπεθερα δωσε το παρον ανησυχω με την γκαντεμια που σε δερνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενιτσα πως πηγε καλε η παρασταση δεν μας ειπες νεα.

βικουλινι φτιαχτηκαν τα ωραρια η σε τρελαινουν ακομα??

δικηγορινα μου κανα κατορθωμα του τασουλη μας?

μαρακι ακομα μαζευεις εμετουλιδες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας..Έγραφα έγραφα ένα κατεβατό σα της Φωτεινής και μου τα σβησε,δε το πιστεύω.

Είμαι με οξεία αμυγδαλίτιδα που μου έχει πειράξει τους λεμφαδένες,δε μπορώ να καταπιώ ούτε το σάλιο μου.Πήγα γιατρό,αντιβίωση και γαργάρες να φύγει το πύον.Τα κορίτσια μου δεν έχουν βελτίωση.Δέκατα γκρίνια και αφαγία συνεχίζονται.

Σταυρούλα περαστικά σας και σας.Τελικά αρρωσταίνουν και τα παιδάκια που δε πάνε παιδικό ε;Τι να πεις...Υπομονή.

Φουφούκα πολύχρονη να σε χαίρονται οι δικοί σου και να περάσεις τέλεια απόψε.

Φωτεινή ευχαριστώ και πάλι για το ενδιαφέρον,όσο για τη σκέψη μου για 3ο αν και έχω περάσει την εβδομάδα των Παθών και σωματικά και ψυχολογικά η επιθυμία μου δεν αναθεωρήθηκε ακόμα!!!Περαστικά και στο πουλάκι του Αλεξανδρούκου.

Μαγδούλα εσένα κοριτσάκι μου σε χαίρομαι με τις βολτούλες σου,τα ψώνια σου,την ανανέωση της κούπ,την όρεξη για ζουζουνιές...Εγώ τα χω ξεχάσει όλα αυτά...τελμάτωσα...

Ρουλάκι και συ καλά έκανες με τα κεηκάκια σου και τις αγορές σου...

Βικύ μου έστω και καθυστερημένα πολύχρονη!Και γω έκλεισα τα 31 τον Ιανουάριο.

Αλεξάνδρα μου ελπίζω να συνεχίζεται η καλή πορεία της Κωνσταντίνας με τα μασουλήματα..πόσο χάρηκα δε ξέρεις..

Φιλιά σε όλες σας αφήνω πονάω..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες? Το Μαριλουκι κοιμαται, ηταν στην εκκλησια με την μαμα μου το απογευμα κι εγω βρηκα ευκαιρια και πηγα για καφεδακι σε μια φιλη! Βεβαια το ατιμο το παιδι δεν εκατσε στον κ@λο της και ηρθαν αρον-αρον σπιτι γιατι εψελνε ο παπας και η μικρη χορευε και ελεγε "οπα" οποτε ντραπηκε η μανα μου και την πηρε και φυγανε!

Καταρχην Φουφουκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ ΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!! Καλα να περασετε σημερα!!!!

Φωτεινη μου αφου ηταν φιλικο το φιλι ενταξει το συγχωρουμε!!!! Ασε για ζημιες κανω κι εγω απο μενα πηρε το σκατουλακι, εχω ρημαξει ολο το σπιτι! Τι να λεμε;! Τι ωροσκοπο εχει το παιδι καλε? Εγω δεν εχω ιδεα! Παντως στον αρακα και τα φασολια ταιριαζουν, ειναι ικανη να τα φαει και πρωινο!

Μαρακι περαστικα σε σενα και στα κοριτσακια σου, μεγαλη ταλαιπωρια φετος ειχατε με τις παλιοιωσεις!!! Κουραγιο, να φυγουν και να μην ξαναρθουν!!!!

Σταυρουλα ιωση και το Εμμελειακι; Περαστικα της! Μακαρι σημερα να ειναι καλυτερα και να κοιμηθει!

Αλεξανδρα τι καλα που τρωει το πετιτακι!!! Ελπιζω να συνεχιζει ετσι! Εβγαλες ακρη με Παιδων? Σας αναψε φωτιες ο γυναικολογος ε; τι εγινε τελικα με αυτο το θεμα;

Βικακι απο Χαλκιδικη ειμαι!!! Εστρωσαν τα ωραρια? Εμας το 7 ειναι το στανταρ μας...αν ξυπνησει 8 εχει απλως παρακοιμηθει και συμβαινει πολυυυυυυυυ σπανια!

Ρουλιτσα δεν την ξεχασα την συνταγη σου απλως πρεπει να ψαξω στα κιταπια μου! Αυριο ερχεται ο καλος μου οποτε απο Δευτερα στην στελνω σιγουρα!!!!

Αχ, κοριτσακια μου κολλησα!!! Μαγδουλινι, Δεσποινακι, Στεργια φιλακια πολλα πολλα!!! Δεν θυμαμαι κατι αλλο τωρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας γεια σας.........με τις περισσοτερες τα λεμε και στο τσατ μπορει να μην σχολιαζω καθε μερα γιατι δεν εχω και τι να γραψω αλλα ειμαι καθε μερα εδω και μαθαινω τα νεα σας....

Σταυρουλα τι επαθε το Εμμελιακι???ελπιζω να ειστε ηδη καλυτερα!!!!να σου συειλω και τον αντρα μου να μαθει να τρωει λαχανικα.....ειδικα αν ακουσει μπροκολο και κουνουπιδι ειναι ικανος να μεινει νηστικος :twisted:

Αρια ειδα στις ειδησεις για τις διαδηλωσεις σας!αυτο που εχουν σκοπο να κανουν θα το κανουν αλλα εσεις μην παραδωσετε τα οπλα τουλαχιστον θα εχετε κανει οτι περναει απ το χερι σας!!!καλα η Μαριλου χορευε με τον παπα??πολυ γελιο θα ειχεκι εμενα η μαμα μου οταν ημουν μικρη με πηγαινε στην εκκλησια αλλα οταν μεγαλωσα το εκοψα... :oops: με το καλο να δεχτητε και τον μπαμπα σας αυριο!!

Βικουλα χρονια πολλα :ymparty: να τα εκατοστησεις και να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!σε καταλαβαινω απολυτα κι εγω απ οταν εκλεισα τα 30 με πηρε πολυ απο κατω νομιζω οτι γερασα αποτομα που να κλεισω και τα 31 [smilie=crybaby2.gif] καλε 7 και 8 το πρωι??ουτε μωρο δεν ξυπνουσα τοσο πρωι και ελπιζω οταν και αν κανω παιδια να μου μοιασουν σ αυτο!!!

Ελενακι τι εγινε με την παρασταση???περιμενουμε φωτο......μμμ ωραια πρεπει να ειναι αυτα τα γκιουζ......αλλα πως τα κανεις μεσοφεγγαρο??δεν το εχω και πολυ με τις ζυμες...

Αλεξανδρουκο τι χαρα με τη μικρη .... μπραβο σας που ξεκινησατε επιτελους να τρωτε,εγω βεβαια χαιρομαι πολυ τα παιδακια που δεν τρωνε,αποθυμενα βλεπεις,μωρε το καημενο τα ειχε σιχαθει τα αλεσμενα τοσο καιρο.οσο για τον γυναικολογο μια χαρα βλεπω πηγες την καταλληλη στιγμη :lol: ελπιζω να το εκμεταλλευτηκες!!!!

Φουφουκα μια χαρα περνατε στο νησακι ε μα απο δω και περα ειναι για τα νησια θα ευχαριστηθητε βολτες και μπανια το καλοκαιρακι!!!!!!!πως περασατε στο παρτυ?σου εκαναν εκπληξη????αντε περιμενουμε να μας πεις....πλησιαζουν και οι μερες που θα πατε στη μανουλα!!!αλλαξαν και τα γκρουπ τελευταια στιγμη....πολυ σπαστηκα αλλα δεν μπορουμε να κανουμε και τιποτα βλεπεις...ελπιζω να μην σας επηρεασε αρνητικα αλλα μειωσαν και τις μερες γμτ :twisted:

Ρουλακι μαθηματα χορου ακουω τελεια....μ αρεσει παρα πολυ ο χορος περυσι ειχα γραψει τον αντρα μου σε μια σχολη για να μαθει για τον γαμο και πηγαινα κι εγω μαζι η δασκαλα μου ελεγε γιατι δεν του μαθαινεις εσυ κι ερχεσαι και πληρωνεις αλλα μου αρεσε παρα πολυ φυσικα ο αντρας μου δεν εμαθε!!!!!

Μαρακι σας πεθαναν αυτες οι ιωσεις φετος.παλι καλα που αρχισε να πινει νερακι η Δημητρουλα και δεν χρειαστηκε να την πατε για ορο.κι εσυ με αμυγδαλιτιδα...σε καταλαβαινω απολυτα χρονια υπεφερα και το χειμωνα παει στο καλο αναμενομενο εμενα με επιανε και 3 μηνες το καλοκαιρι με παγωμενα και κλιματιστικα ημουν ολο το καλοκαιρι με αντιβιωσεις ωσπου αποφασησα και τις εβγαλα μετα απο 8 χρονια που υπεφερα!!!περαστικουλια σας!!!

Μαγδουλα μεγεια τα μαλλακια!!!κι εσυ του λαχανικου και του φρουτου???γι αυτο εχεις κορμι μοντελου....εγω να μην μιλησω..εχω 5 μηλα απο αρχες Φεβρουαριο στην φρουτιερα και στο τελος τα καναρινια θα τα φανε :lol::lol: κριμα με την αδερφουλα σου που δεν την πληρωνουν...ποσο ειναι τωρα???κοντευει??

Φωτεινουλα ειναι καλυτερο ο μικρουλης??σου εστειλα πμ...αν και ειδα τον Αλεξ να ερωτοτροπει με την Χρυσανθουλα!!!!της αρεσαν της μικρης τα σουβλακια :lol:οποτε τρως οσα θελεις τωρα αφου ειναι με την συγκαταθεση της!!!πολλες ωρες βρε δουλευει ο αντρουλης!!!ε αφου σου μοιαζει ο γιος μην παραπονιεσαι για την κορη καποιος πρεπει να παρει κι απ τον μπαμπα!!!

Στεργιουλα τι ταλαιπωρια ηταν αυτη που περασες βρε κοριτσακι μου!!!αλλα αφου ειναι ολα καλα με την μικρουλα δεν πειραζει αυτο ηταν το σημαντικοτερο!!!πως περνατε τωρα που εκανε το ταξιδακι της μηπως ηρεμησε και δεν σε ταλαιπωρει πια τις νυχτες??αχ μωρε Στεργιακη μου ελειψεαυτο το ατελειωτο τσαταρισμα!!!!

Χαρα που εισαι καλα???παλι εφημερευεις???καθε φορα που χανεσαι τρομαζουμε μπες καλε να γεμησεις καμια σελιδα...τοσες μπαινουμε καιδεν τα καταφερνουμε!!!αντε σε περιμενουμε τωρα το ΣΚ....

εγω δεβ εχω κατι συγκλονιστικο να σας πω!!!την Τεταρτη βαριομουν απιστευτα ετσι δεν πηγα σχολη επεσα και κοιμηθηκα μεχρι τις 7....επισσης εφτιαξα μια μπουγατσα με κρεμα φανταστικη συνταγη της Φουφους(χρυσοχερα μου εσυ!!!)αυριο θα την δοκιμασω και με τυρι και θα σας πω εντυπωσεις!!την Πεμπτη πηγα κανονικα σχολη αλλα σημερα βολταρα με τ αμαξι υποτιθεται πηγα να παρω τον αντρα μου να ριξω βενζινη κλπ και πηγα απο την δευτερη ωρα και μετα...δεν εχασα τιποτα βεβαια!!!μετα γυρησα και πηρα τον αντρουλη μου και πηγαμε για καφεδακι στην παραλια κατω απο τον ζεστο ηλιο τελεια ηταν μετα πηγαμε λιγο εκκλησια και μετα σ ενα λουνα παρκ που εχει ηρθε πριν λιγο καιρο και ολο ελεγα να παμε αλλα ολο βαριωμουν φυσικα δεν μπηκα πουθενα γιατι φοβαμαι κιολας :roll::roll: αυριο γιορταζει η εκκλησια μας και το απογευμα εχει λειτουργια και περιφορα της εικονας με αγημα και μαλλον θα παμε....δεν θυμαμαι κατι αλλο προς το παρον σας φιλω γλυκα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!

τι κανετε;

αλεξανδρα ναι ο ιακωβος οπως και η μαρισα απο 9 μηνων ετρωγαν σχεδον τα παντα...λιγο θεμα ειχα με τον ιακωβο με το αυγο αλλα τελικα δεν ηταν αλεργια απλα τον αηδιαζει μελατο η τηγανιτο ,την ομελετα την τρωει μια χαρα!! :lol::lol: μεγαλη ευκολια μην το συζητας!

φουφουκα να τα 100στησεις να εισαι γερη να χαιρεσε την οικογενεια!οτι επιθυμεις!τι ωραια με τον κλοουν μια χαρα τα κανονησες θα περασετε τελεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδουλα μια χαρα ολο βολτιτσες ε;μαι χαρα!!!καλα κανετε!!!!

φωτεινουλα εμενα μου εχουν πει να μην το πειραζω το πουλακι οι περισσοτερη αλλα εγω μερα παρα μερα το κατεβαζω :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεβαια το ατιμο το παιδι δεν εκατσε στον κ@λο της και ηρθαν αρον-αρον σπιτι γιατι εψελνε ο παπας και η μικρη χορευε και ελεγε "οπα" οποτε ντραπηκε η μανα μου και την πηρε και φυγανε!

!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mardio περαστικα κοπελιτσα μου πως εισαι;

χαρουλιτα τι κανεις;

δεσποινα πως πας;

ελενακι πως εισαι;

σορυ αν ξεχναω καποια!

εμεις καλα βγανουμε στο κηπο τωρα με τις λιακαδες αντε να παμε και καμια βολτα ,με το καροτσι!εγω δεν εχω και πολλα κεφια αυτες τις μερες αλλα το παλευω!

σας φιλω φιλεναδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...