Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου 2010 Νο4!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!


Recommended Posts

πριν λιγο γυρησα απ τη δουλεια καιπρεπει να φυγω για σχολη ...αλλα επειδη εχθες το βαδυ καποια ξεχασα και οταν ξαπλωσα το σκεφτομουν συνεχεια μπηκα να της ζητησω συγνωμη και να σχολιασω!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ συγνωμη!!!αυριανη πρωταγωνηστρια τι εργο αναβαζετε?πως παει με την δουλεια ειχατε κανενα νεοτερο?με τον αντρουλη ολα καλα?τι ειναι οι γκιουζ......αυτοι τελοσπαντων......???αντε καλε ξεκινα για το δευτερο να εχει παρεα και ο Ορεστακος!!!

φευγω.....πολλα φιλακια θα μπω το βραδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε πώς είστε;Είχα μπει το πρωί,αλλά πιάσαμε πάλι το μπίρι μπίρι με την Αλεξανδρούλα (τι πρωτότυπο) και δε σχολίασα.Τουλάχιστον αυτή είναι πιο προκομένη.Σχολίασε κιόλας. :lol:

Ρουλάκι,επιτέλους ήρθες!!!Πότε θα ξανανέβεις Αθήνα;30 Μαρτίου πρώτα ο Θεός θα έρθω κι εγώ.Αμά είναι να κάτσεις γιατί 4 Απρίλη θα κάνω και τα γενέθλια της Στελλίτσας.Για όσες καταλάβατε αλλάξανε τα πλάνα.Πάει και το λάστιχο;Δεν πειράζει.Αυτά φτιάχνονται.Ο Τασούλης πάντως αμέσως το πειραχτηράκι ε;Εμ,πώς να μην τα χρυσοπληρώσεις;Γκόμενα του Αρναούτογλου είναι,όχι ό,τι κι ό,τι!!! :P:P:P:P Βιβλιοθήκες από πού πήρες;Θέλω κι εγώ για εδώ ένα γραφείο και από πάνω ραφάκια ή κάτι σαν βιβλιοθήκη για τα βιβλία μου.Δε θα έχω που να τα βάλω όταν θα πιάσω κι εγώ δουλεια.Βασικά αυτό είναι πονεμένη ιστορία.Τη βιβλιοθήκη που είχα μέχρι να παντρευτώ,την έδωσα στην ανηψιά μου,μετά η νύφη μου άλλαξε το δωματιο και την πετάξανε.Ενώ το ήξερα και καθότανε και μέρες στην αυλή μας μέχρι να την πετάξουνε,δε σκέφτηκα ότι θα ήταν ό,τι πρέπει για εδώ.Ούτε που μου περασε από το μυαλό.Και τώρα θα τα σκάσω.Όσο για τα ρούχα και την αυτοσυγκράτηση,απλά συγχαρητήρια.Δεν ξέρω αν θα τα κατάφερνα. :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Χαρουλίτα,αυτό μου το είπε και ο άντρας μου ότι ήταν μονο ο Βενιζέλος,τότε γιατί έγιναν εκλογές; :?:?:? Ρε συ εγώ την έμαθα σήμερα να λέει το όνομά της και λέει Γκιγκη.Ελπίζω να το θυμάται και να το λέει γιατί μέχρι τώρα έλεγε "Λέλα". :lol::lol::lol: Εκτός ότι πριν κανα 4μηνο το είχε ξαναπει αλλά μετά τίποτα.Αμάν αυτο το παιδί,έλεγε μαμά μπαμπά,τα έκοψε και τώρα ευτυχώς τα λεει κανονικά.Τα γυαλιά τα κρατάμε με κολλητική ταινία.Την έχουμε και σε μπλε χρώμα για να ταιριάζει. :lol::lol::lol: Θα δουμε πόσο θα κρατήσουν.Μπορεί τώρα που θα πάμε Αθήνα να της φτιάξουμε άλλα,αλλά να πάρουμε μόνο καινούργιο σκελετό.Καλη εφημερία για σήμερα!

Αριάκι,κάθε φορά που αναφέρεις ότι μιλάς με τον αδερφό σου στο skype,συγκινούμαι.Δεν ξέρω γιατί,ίσως επειδή είμαι κι εγώ μακριά από τους δικούς μου και μου λείπουν.Τελικά άκρη βγάλαμε,θα τα κάνουμε σε παιδότοπο,αλλά θα είναι καθημερινή για να έχουμε και 15% έκπτωση πρώτον και δεύτερον για να είμαστε στη μέση,αφού η μία έχει γενέθλια 1 και η άλλη 7 Απριλίου.Ετσι θα τα κάνουμε στις 4.Θα γράψω λεπτομερειες στην ομάδα,για όσες ενδιαφέρονται.Φυσικά καλεσμένες είστε όλες.

Σταυρουλίτσα για ποια σιλουέτα μιλάς;;;;;; :oops::oops::oops::oops: Πάντα έλεγα τι καλός άνθρωπος που εισαι.Με τον καλό λόγο στο στόμα.Αχ,και που να δεις την κοιλιά μου καλή μου Σταυρουλίτσα.Ορίστε,άλλος ένας λόγος για να έρθετε στα γενέθλια.Δωρεάν έκθεση της κοιλιάς μου. :lol::lol::lol::lol: .Λες να λεει τώρα πιο πολλά ε;Να σου πω έχω παρατηρήσει ότι κάτι λέει παραπάνω.Και τώρα βλακείες λέει όπως πριν,αλλά τώρα λέει περισσότερες.Κάτι είναι κι αυτό. :lol::lol::lol:

Δεσποινάκι,είπαμε η φτώχεια θέλει καλοπέραση και για αυτό κοιτάμε να περνάμε καλά.Γράφω πιο πάνω για τα γενέθλια.Επιτέλους καταληξαμε.Τώρα βέβαια έχουμε το θέμα του κλόουν.Μέχρι τα γενέθλια πιστεύω να το έχουμε λύσει. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω,λοιπόν!

Ρε Μαράκι,τι πράγμα κι αυτό με εσάς φέτος!Είπαμε,είναι φυσιολογικό να αρρωσταίνουν τα παιδιά όταν πηγαίνουν πρώτη χρονιά ιδίως στον παιδικό,αλλά όχι και αυτό το πράγμα.Σας έχει ταράξει.Περαστικά εύχομαι.Ο αντρούλης σου πώς είναι;

Ελα ρε Αλεξ,το κακομοιρούλι!Ήταν που ήταν μια σταλίτσα.Μακάρι να γίνει γρήγορα καλά και να πάρει γρήγορα τα πάνω της.Καλά μωρή τρελή,δεν πήγες στο γυναικολόγο;;;;Α,σαν κι εσένα καμιά.Ρε εγώ έκανα πλάκα με το γλάσο.Αλλά εντάξει παραδέχομαι ότι εγώ το ονόμασα έτσι,αλλά άντε πείτε ποιες έδιναν οδηγίες στη Δέσποινα.Απ'αυτές τις περίεργες οδηγιες,ξέρετε εσείς.Πάντως όχι εγώ. :lol::lol::lol::lol: Ναι στα πολιτικα είμαι τζιμάνι.Ξέρεις,άμα κάτσω να ασχοληθώ όλο και κάτι θα καταλάβω,αλλά δεν ασχολούμαι γιατί νευριάζω και αγχώνομαι.

Δεσποινιώ,μας έδωσες να καταλάβουμε τη συνολική εικόνα της μαμάς σου. :lol::lol::lol: Άντε καλή δουλειά!!!!

Φωτεινούλα,τι έγινε;Πού είσαι;Πώς πήγατε εχθές;

Το άλλο σας το είπα;Εμαθα στην Αγγελική να φυσάει τη μύτη της.Βέβαια,τις πιο πολλές φορές φυσάει από το στόμα,αλλά θα συνηθίσει.Αφού κατάλαβε τι πρέπει να κάνει,είμαστε σε καλό δρόμο. ;) Εν τω μεταξύ και η Στελλα τώρα έμαθε και τη φυσάει και το ευχαριστιέται.

Αντε γεια τώρα,μιλάω στο τσατ με το Αριάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!τι κανετε;απο εδω θα γραφουμε τωρα;συγχωρεστε με αλλα δεν μπορω να διαβασω τοσες σελιδες στην ομαδα δεν υπαρχει χρονος :shock: !

χαθηκα γιατι χαλασε ο υπολογιστης μπηκε ιος και τα σαρωσε ολα :shock::shock::shock::shock::(:(:(:( τεσπα και παλι πισω με νεο λογισμικο!!!

Σταυρουλα να τα 100στησεις!τι επιθυμεις!

και εγω χτες πατησα τα 31....γεραματα ερχοντε! :lol::lol::lol::lol:

χαρουλιτα πωπω τι περασες κοπελα μου ολες αυτες τις μερες!για κανε κανενα αγιασμο!

ελπιζω ολες να ειστε καλα παω γιατι ξυπνησε ο ιακωβος ελπιζω να καταφερω να μπω αυριο το πρωι γαιτι τα ωραρια μας αλλαξαν πολυ και ειμαι ετσι @-)@-)~x(~x(~x(~x(~x(~x(

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορες!!!Μια ωρα τωρα διαβαζω τα νεα σας εδω και στην ομαδα.Ανανεωμενες σας βρισκω τις περισσοτερες.Μπραβο σας.Και εγω καλυτερα ειμαι.Βοηθαει και ο καιρος.24 βαθμους εχει σημερα.

Σταυρουλα μου Χρονια σου πολλα να τα εκατοστησεις και να χαιρεσαι την οικογενεια σου.

Δεσποινα μου οι γκιουζλεμεδες ειναι παραδοσιακη συνταγη του νησιου.Η λεξη ειναι Τουρκικη.Ανοιγεις φυλλο και βαζεις μεσα αυγο,τυρι,πατατα αν θες, αλατι,πιπερι και φτιανχνεις μεγαλα μισοφεγγαρα και τα τηγανιζεις.Ειναι πεντανοστιμοι.Με τη δουλεια ακομα απληρωτοι ειμαστε απο τον Αυγουστο αλλα μαλλον θα πληρωθουμε την αλλη εβδομαδα τους μισθους του 2011.Αντε να δουμε.Με τον αντρα μου καλυτερα πηγαινουν τα πραγματα.Ευχομαι ολα να σας ερθουν βολικα και να αποκτησετε το συντομοτερο ενα γερο μωρακι.Σςα αξιζει :D:D:D

Χαρα μου εισαι απαιχτη.Γελαω πολυ μαζι σου και μου φτιαχνεις τη διαθεση.Οποτε μπορεσεις φτιαξε μου ενα τικερακι και στειλτο μου γιατι ο Ορεστακος φενεται ακομα 1 ετους.Ευχαριστω προκαταβολικα...

Αλεξανδρα περαστικα στην Κωνσταντινα.Αδυνατησε μωρε η μικρουλα μας???Κανε υπομονη,οταν θα γινει κοπελα θα τα συζητατε και θα γελατε.

Μαρακι μου χρονια πολλα στη Χρυσανθουλα.Τι παθανε μωρε οι διδυμουλες σου???Αρρωστησανε για τα καλα.Περαστικα να ειναι,να μου τις φιλησεις.

Φωτεινηπου εισαι??Περιμενουμε νεα απο τη μπεμπα σου.

Φουφουκα μου αν θυμαμαι καλα εκτος απο της Στελλιτσας σου τα γενεθλια πλησιαζουν και τα δικα σου ετσι δεν ειναι??

Βικουλινι μου χρονια πολλα και σε σενα.Να τα εκατοστησεις με υγεια και κοντα σε οσους αγαπας.Θα περιμενουμε νεα σου

Σας φιλω ολες για την ωρα.Παω να ξεκουραστω λιγακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α βρε Δεσποινακι...καμια δεν ξεχνας εσυ!!!καλο μαθημα!!

φουφουκα αν αφηνα τα σχολια λιγο ακομα μετα δεν θα θυμομουν τιποτα!!!! :lol::lol: καταληξατε τελικα σε ημερομηνια για τα γενεθλια;μεχρι τοτε βεβαια θα τα ξαναπουμε....Βιβλιοθηκη τωρα που θα ερθεις Αθηνα κανε μια βολτα απο ικεα...ασε ξεχασα το ραντεβου κ το πρωτο που σκεφτηκα ειναι οτι θα μου τα ψαλλει η Δεσποινα.. :lol::lol: κ υπολογιζα οτι θα μου το θυμίσει αλλα δεν την πετυχα στο τσατ...εν τω μεταξυ ειναι η 2η φορα,την 1η το ακυρωσα λογω περιοδου γιατι εχει γινει λιγο αστατη τελευταια κ δεν επεσα μεσα στους υπολογισμους..

σιγα καλε,τι οδηγιες δωσαμε κι εμεις...;; :roll::roll: να κανει κ μια κατακορυφο... :lol::lol::lol::lol: ποσα μαθαινει μωρε το Αγγελικακι!!το Λελα απο που;;Εμενα η Κωνσταντινα σαν να μη μου δινει σημασια ,για να μαθει να δειχνει μυτη,αυτια ....κ δεν το κανει οταν την ρωταω,αμα γουσταρει...

Βικουλα χρονια πολλα!!!!!!να τα εκατοστησεις κ δεν θελω τετοια...στην καλυτερη ηλικια εισαι... ;);) ιος στον υπολογιστη ε;κι εγω τρεμω μην ανοιξω καμια βλακεια κ τον χαλασω...

Ελενακι ωραιο μεζεδακι ακουγεται...καλα αμα πρπει να κανω υπομονη μεχρι να γινει κοπελα η Κωνσταντινα.... :shock::shock::shock::o:o:o δεν μου δινεις θαρρος!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες!!!Πάλι ησυχία τέτοια ώρα...Καλα όλες κοιμάστε το μεσημέρι και φτιάχνετε επιδερμίδα μου φαίνεται!!! :lol::lol:

Εγώ σήμερα δεν εχω μάθημα και είπα να κάτσω και μια νορμάλ ώρα γιατι μπαίνω μόνο βράδυ και σε λίγο θα με πείτε και βαμπίρ :lol::lol:

Ελενάκι μου σε ευχαριστω για τις ευχες.Τι εγινε πήγατε παιδίατρο?Το φύλλο το ανοίγεις μόνη σου?Καλε όλες οι χρυσοχέρες εδω μαζευτήκατε.εγω δεν το εχω και πολύ στην κουζίνα :oops::oops:

Χαρά μου αρεσει που πήγες γιατί ηταν εσωκομματικές..λες και υπήρχε πιθανότητα να βγει το λευκό. :lol::lol: Αν και μεταξύ μας αν έβγαινε το λευκό είχαμε περισσότερες πιθανότητες για να δουμε ασπρη μέρα!!!!

Αμάν αυτη η γκαντεμιά σου τώρα τελευταία..Ελπίζω να μη χτυπησες πολύ...

Φουφούκα τι καλά που τα κανόνισες από τωρα και από τόσο μακρυά.Αν και απο σενα δε θα περίμενα τίποτα λιγότερο.

Αλεξάνδρα μου δε κάνεις να βράζεις το γάλα? αυτό πρέπει να σε δεσμεύει πολύ. Αδυνάτισε το κορίτσι μας και αλλο?Ελα θα γίνει καλά και θα παρει τα πάνω του..Που να σου μείνει μυαλό για γυναικολόγο...

Μαρία τα βασανά σας με τις αρρώστιες δεν έχουν τέλος.Μη τις στελνεις για λιγο παιδικό μεχρι να φυγουν οι παλιοιώσεις.Ο αντρας σου πως είναι?

Βικουλίνι είπαμε να έχουμε ιωσεις στα παιδιά μας αλλά και ο υπολογιστής πάει πολύ... :lol::lol:

Φωτεινή τι έγινε καλέ?πες μας τα νεα και μας εχει φαει η αγωνία...

Στεργία καλά αποτελέσματα φιλάκια πολλά στην μικρή σου.

Δεσποινα οι φωτογραφιες σου τέλειες.Παρα πολύ καλή δουλεια ο φωτογράφος...Αλλοι λένε πως το Εμμελάκι είναι ίδια εγώ και άλλοι πως δε μου μοιάζει καθόλου αλλά είναι ίδιο η πεθερά μου.Εγω θα πιστευω το πρώτο.χχαχαα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδα και τις φωτογραφίες σας που στείλατε.Φουφούκα τα κοριτσάκια σου είναι τέλεια με τις στολές τους.Μονο η δικιά μου δεν μου έκανε τη χάρη να τη βάλει.

Μαράκι τα κορίτσια σου είνα καταπληκτικά.Η χρυσάνθη μοιάζει σε σένα η Δήμητρα?

Μαγδούλα τι τυπάκι ο Βασίλης σαν μεγάλο αγόρι είναι!!!!!

Φτου φτου σε όλα τα παιδάκια!Εχουν μαζευτεί τα ομορφότερα εδω.Κουκουβαααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σήμερα δε μαγείρεψα γιατί είχα μαθημα το πρωι και παρήγγειλα ωραιότατο ψητό κοτόπουλο και τηγανιτές πατατες.Η μικρή έφαγε μέχρι που σταμάτησα να της δίνω άλλο από μόνη μου.Σπάνια τρώει τηγανιτές και πόσο μαλιστα από εξω και το ευχαριστήθηκε.Σε αυτό δεν εχω παράπονο από μέρα πήρε.Τρελλαίνομαι γαι βρωμικα κια βλακειούλες!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::lol::lol::lol:

Α!!!Χαρά για την ανηψιά σου που με ρώτησες δεν είναι τίποτα αυτα τα γραμματάκια που λες.Τα μπερδεύει ή δε τα λέει καθόλου?Αν τα μπερδεύει μπορεί να προσπαθήσει και η αδερφή σου να δοκιμάσει πρώτα (αν μου πεις ακριβως θα σου στείλω μηνυμα με το τι μπορεί να κάνει)ή διαφορετικά ας πάνει λογοθεραπεία και σε λίγες συνεδρίες θα διορθωθεί.

Αυτά ισως μπω το βράδυ και θα τα πούμε.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωωω εγραφα δεκα ωρες κ με πεταξε :evil::evil:

αντε τωρα να τα ξαναθυμηθω καταρχην χρονια πολλα στο βικουλινακι μας χαιρομαι που σου φτιαξε η διαθεση κουκλιτσα μου θα φτιαξει ο κωλοκαιρος που θα παει....

ελενακι μου χαιρομαι που πανε καλυτερα τα πραγματα με αντρουλη μακαρι να σας πληρωσουν κιολας..

τουιτακο μου μεγεια τα μαλλακια σου κ γω αυριο εκλεισα κ δεν θα μαι πια ραπουνζελ χαχαχα

το εμελειακι ειναι φτυστο εσυ βεβαια δεν εχω δει την πεθερα :mrgreen: χαχαχα

αχ αλεξανδρουλα μου ακομα να ορθοποδησετε μωρε μου το μπαλιρινακι αδυνατησε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης ελενακο μου θελω αυτους τους γκιουζοτετοιους μου ανοιξες την ορεξη :D

δεσποινακι μου γλυκο σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια τα αισθηματα ειναι αμοιβαια στα πα κ πριβε επισης σε εψαχνα να τσαταρουμε σε εχασα γιατι με πεταξε κ μετα ξυπνησε το μαμουνακι μου..

αστραφτερο μου σπιτι μπραβω που καταληξατε σε παιδοτοπο δεν θα κουραστεις κιολας για βιβλιοθηκη δες ικεα ειναι φτηνα νομιζω..

στο παρτυ αν δεν δουλευω θα σας τιμησουμε σιγουρα θελω πολυ να σε δω..και τις γλυκουλες σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου χουν βγει τα ματια γλωσσοκοπανες κ εχω κ απειρη δουλεια καταρχην μαρακι μου σε λυπηθηκε η καρδια μου βρε κοριτσακι μου περαστικα γρηγορα να χετε.

επισης σας ευχαριστω που λετε ωραια λογια για το αγορακι μου ολα τα μωρακια γερα να ναι μωρε...

συμπεθερα δεν χαλαει το προξενιο μην φοβασαι!!!!!!!!!!!!!φιλα μου το μιμικακι τρελοσυμπεθερα..

αλεξανδρουλα μας πεφτουν μωρε γαμωτο ακομα κ οι πανες :cry::cry:

αχ βγαινω αν προλαβω θα ξαναμπω να σχολιασω κ τις αλλες κ να σας πω κ τα νεακια μου.περνω τηλ κ φωτεινη να δω αν ειναι ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλάρες όμορφες από το πρωί προσπαθώ να φτιάξω τον παλιουπολογιστή μπας και καταφέρω να μπω. Κολλάει και πάει πιο αργά και από χελώνα!

Με την β΄επιπέδου όλα τέλεια. Η μπέμπα χασμουριόταν και από το 3διαστατο φαίνεται ότι μάλλον μοιάζει στον μπαμπά της.

Έχω θέμα με τον Αλεξ. Από χθες πρήστηκε το πουλάκι του και όλη νύχτα ξυπνούσε με κλάματα. Ο γιατρός λέει ότι μάλλον είναι μόλυνση/φλεγμονή και έτσι μου είπε να του βάζω κρέμα και να του δίνω αντιβίωση. Σημερα ήταν ακόμα πρησμένο αλλά τουλάχιστον δεν κλαίει όταν του βάζω την κρέμα.

Δεν μπορώ να διαβάσω τι γράψατε γιατί κάνει 2 ώρες να ανοιξει η σελίδα.

ελπίζω αύριο να μπορέσω να μπω χωρίς πρόβλημα.

Φιλάκια μέχρι αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια? Εμεις περιμεναμε παρεα το απογευμα, θα ερχοταν μια φιλη με το αγορακι της για παιχνιδι αλλα τελικα πηγανε στο παιδιατρο για εμβολιο (το θυμηθηκε τελευταια στιγμη)...εμεις ειχαμε φασαριες εδω στη περιοχη γιατι θελουν να ανοιξουν εργοστασιο χρυσου και οι κατοικοι αντιδρουν για οικολογικους κυριως λογους και σημερα επεσε ξυλο!!! Αναψαν φωτιες στην πλατεια και αλλα ωραια! Καλα κανουν και αντιδρουν φυσικα γιατι ζουμε σε παραδεισενιο μερος και ειναι κριμα να χαθει τοση ομορφια...

Φουφου μου εβγαλες ακρη τελικα με αδερφο! Δε σε φοβαμαι εσενα, ολα τα καταφερνεις!!!! Πρεπει να δεις τη μαμα μου να μιλαει με τον αδερφο μου, που κλαιει και ακουμπαει την οθονη θαρρεις και θα τον πιασει! Δυσκολα να εισαι μακρια απο τα αγαπημενα σου προσωπα!!!!

Αλεξανδρα οχι και το παμπερς ρε συ!!! Σταλιτσα εγινε το πετιτακι!!! Δεν της ειπες οτι η θεια Αρια ειπε να τρωει ολο της το φαι? Μηπως να σου στειλω το Μαριλακι να την "κολλησει" που ολη την ωρα μασουλαει? Ευτυχως δηλαδη γιατι το 'χε κοψει κι αυτη το φαγητο (μαλλον σε ενδειξη συμπαραστασης στη δικια σου)

Μαγδουλινι τελειωσες καλε την δουλιτσα σου? Μπες να μας πεις τα νεα σου!!!

Συμπεθερα..... ακομα να μπεις καλε? αντε αγωνιουμε!!!!

Μαρακι ελεος φετος με τις ιωσεις!!! Μακαρι να ειναι η τελευταια!!!! Περαστικα σας και φιλια στα αρρωστουλακια!!!!

Ελενακι κι εμεις κανουμε γκιουζλεμεδες!!! Αμε!!!! Με μυζηθρα και ανηθο ή πατατα και φρεσκο κρεμμυδακι!!! Τι μου τους θυμησες και ειμαι και σε διαιτα!

Παρεπιπτοντως εχασα 4 κιλααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σταυρουλα κι εσυ του "βρωμικου" εισαι? Εμενα το καλοκαιρι με πιανει να τα φαω ολα, πιτογυρα κτλ το χειμωνα ειμαι πιο συγκρατημενη!!!!

Βικουλινι χρονια σου πολλα και γλυκα!!! Παντα να εισαι ευτυχισμενη και ολα τα ασχημα να μεινουν πισω! Αλλαξαν τα ωραρια???? Αμαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινηηηηηη!!!!! Ολα καλα με Β' επιπεδου ε? Ειδες τζαμπα η ανησυχια! Μ'αρεσει που καταλαβατε και σε ποιον μοιαζει! χαχαχα! Περαστικα στον Αλεξανδρουκο!!!

Χαρα εχω πεσει κι εγω απο τις σκαλες και κοντεψα να μεινω...ημουν και μονη στο σπιτι! Ενα μηνα ημουν με κολλαρο!!!!

Δεσποινιωωωωωω μιλας με τη συμπεθερα μου στο τσατ κι εμενα ουτε να με χ...σεις ε? Πλακα κανω καλε! κατι πρεπει να κανουμε να μιλαμε ολες μαζι!!!!

Στεργιουλι μια χαρα θα τα καταφερετε στο ταξιδι μην ανησυχεις!!! τα βραδια πως πατε απο υπνο?

Ποιες ξεχνω? Δεν ξερω...αντε τα υπολοιπα αυριο!!! Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!!εχω ξυπνησει απο τις 7 παρα,κ ξυπνησαμε κ στις 4 κ στις 2 τα ξημερωματα...δεν ξερω τι ειχε η μικρουλα μου...ξανακοιμοταν γρηγορα βεβαια,εφτιαξα κ γαλα αλλα ηπιε ισα να ξεδιψασει. χθες μεχρι τομεσημερι ειχε πιει μονο 250 γαλα συνολικα,φαι δεν ηθελε κ την εβαλα για υπνο.εκανα τσατ με Σταυρουλα κ μου ελεγε οτι η Εμμελεια τρωει οτι εχειμαγειρεψει για εκεινους κ ετσι ειπα αφου δεν τρωει καθολου να δοκιμασω να μην το αλεσω κ οσο φαει,απο το καθολου....οταν ξυπνησε της εδωσα κομματακια κοτοπουλο με πατατα που ειχα φτιαξει στον φουρνο...ετρωγε μανιωδως!!!μην φανταστειτε καμια ποσοτητα,μια πατατα φουρνου κ ενα κομματακι κοτοπουλο, αλλα ετρωγε με την θεληση της τουλαχιστον χωρις γκρινια.το βραδυ εφαγε κ την κρεμουλα της παλι ηρεμα...φτου φτου κ ξανα φτου!!!!μαλλον τωρα που εγινε καλα θελει να φαει!!μακαρι να κρατησει!!!

Σταυρουλιτσα κι εγω νομιζω οτι σου μοιαζει η Εμμελεια...κ σε ποιον δεν αρεσουν τα βρωμικα;;;λες να δοκιμασω κ στην δικια μου;;χαχα με τα οσπρια τι κανετε;πχ σημερα εχω γιγαντες,να δωσω;;εχω βαλει κ κοτοπουλο βεβαια να γινεται.

Μαγδουλα επεσε δουλιτσα;ουτε στο τσατ σε πετυχαινω...περιμενουμε τα νεα σας!!!

Φωτεινουλα μια χαρα το κοριτσακι μας!!!μπραβο!!!τι επαθε μωρε ο Αλεξανδρουκος;κανατε καμια καλλιέργεια ουρων;περαστικα του!!!

Αριακι σαν κι εμενα η φιλη σου...χαχα αλλα εγω χειροτερη!!!σημερα ξαναεκλεισα ραντεβου..αν με δειτε μεσα το απογευμα πειτε μου τιποτα..χαχαχα ελπιζω να μην σας κανουν εργοστασιο εκει...μα ολα να τα καταστρεφουν πια;; Ευχαριστουμε το Μαριλακι για την συμπαρασταση αλλα να τρωει ολο το φαγακι της!!!λες να ζηλεψει που μασουλαει;;περιμενω ολα τα φαγανα παιδακια !!!!! 4 κιλακια;;;μπραβο Αριακι!!!ποσα εχεις ακομα;το καλοκαιρι σιγουρα θα εισαι μοντελακι για την παραλια!! καλα κι εγω θυμαμαι την μαμα μου οταν σπουδαζα στην Πατρα...λες κ ημουν οχι εξωτερικο...σε αλλον πλανητη...χαχα

αυτο το παιδων κλασικα δεν σηκωνουν τα τηλεφωνα...αα ειδα κ της εξετασεις την Κωνσταντινουλας στο ιντερνετ κ μου φαινονται καλες....εχω ραντεβου αργοτερα να τις γραψω στο ικα κ να παω να τις παρω.το απογευμα θα την παω να κανει κ το εμβολιο να τις δει κ η παιδιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΟΝΕΥ MOY αχ κουκλιτσα μου συγκηνηθηκα πρωι πρωι με την μανουλα σου δυσκολο να φανταστω το βασιλη τοσο μακρια μου.μπραβω που χασες κιλακια κ μενα μου αρεσουν τα πιτογυρα κ οι πιτσες πολυ παρολο που μαι πολυ φρουτολαχανικοφαγος αυτα με δελεαζουν πολυ τα βρωμικα..

καλημερα σας ειπα καλε σημερα ειναι η πρωτη μερα της ανοιξης επιτελους!!!!!!!!!σε λιγο θα τον παρω να παμε καροτσαδα γλυφαδα κ να παρουμε δωρο για την εβελινα για το σαββατιατικο παρτυ μου ζητησε μπαρμπι το παιδι απο τωρα ξερει τι θελει κ θα γινει 2 :shock::shock:

λοιπον νεα του σκ ας σας πω και οτι θυμαμαι θα συνεχισω σχολιασμο λοιπον σαββατο δουλειες στον κηπο βολτα στα φακτορυ για ψωνια και χαλαρα το βραδυ ζουζουνιες κυριακη ηρθε η αδερφουλα μου κ βγηκαμε βολτα για παγωτακι και καροτσαδα βαρκιζα χαμος γινοτανε καρεκλα δεν βρισκαμε εφαγε κ ο βασιλης 3 κουταλιες παγωτακι χιχιχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!!!!

Μαγδούλα τι καλά που πάτε βολτούλες.Αντε πια τα καημένα είχαν κλειστει στο σπίτι.. :( Εφαγε και παγωτάκι το κουκλί?Αντε καλό καλοκαιρι τωρα!! :D:D:D

Φωτεινή αντε καλέ και μας έσκασες με τη Β επιπέδου..Είδες όλα καλα!!!!Σε περιμένουμε για λεπτομέρειες!!!!Κατλάβατε και που μοιάζει? :lol::lol::lol: Τι δε πέτυχε το κόλπο αυτή τη φορά? :lol::lol:

Βικάκι μου Χρόνια πολλά και σε σένα να τα εκατοστήσεις!Τι γεράματα καλέ 31 και με 2 παιδιά...Τι να πω και εγω και μερικές άλλες εδω μέσα!!! :lol::lol::lol:

Αρια έγιναν φασαρίες χτες εκει?Μακάρι να μην ανοίξει το εργοστάσιο.Κρίμα είναι τόσο όμορφο μέρος να χαλάσει :(

Φουφούκα που χάθηκες εσύ?Είδατε καλό καιρό και αρχίσατε τα ψησίματα?Τι κάνουν τα κορ'ιτσια?

Αλεξάνδαρα ελπίζω να θυμηθείς να πας στον γυναικολόγο.Δεν εχεις πάει από τοτε που γέννησες?

Εγω δεν ήξερα οτι της δίνεις ακόμα αλεσμένα.Αφού έχει τόσα δοντάκια κρίμα είναι να μη μαθαίνει γευσεις.Βαζε της στο τραπεζάκι φαγητού μικρά κομμάτια από όλα και να τα παίρνει μόνη της.Εμένα η δικιά μου εχει μόνο 5 και τρώει κανονικά.Δεν της μαγειρευω χώρια,ότι έχουμε εμείς.μονο το κρέας το κόβω μικρα μικρα για να μπορεί να το μασάει.Τρώει και πολλές σαλάτες.Πρέπει να εχω στο τραπέζι 3-4 διαφορετικές γιατι θέλει ποικιλία η μαντάμ και αν δεν εχω φωνάζει κου(νου)πιδι ελίτσα ντομάτα. Κέρβερος ασε... :lol::lol::lol:

Μακάρι να συνεχίσει να τρώει όπως χθες με όρεξη.Φασόλια και φακές της δίνω από το χρόνο και μετά κανονικά.Αν δεν έχει αλλεργία γιατί να μη της δώσεις?Στα φασόλια αν θες βγάλε τη φλούδα μη της πέσει βαρύ.Σήμερα μετρησα και το φαγητό της γιατί εχθές με ρωτησες πόσο τρώει και δεν το είχα μετρήσει κάτι μήνες...Εφαγε 240 μλ μακαρόνια με κιμά που της αρέσουν πολύ, αγγουράκι ντομάτα και τυρί.Αλλες φορές πρέπει να τρωει κάτω από 200.Θα ξαναμετρήσω και αυριο..Σήμερα στο μεγκα ο Πετρετζίκης έκανε κεικ με φασόλια αντι για αλεύρι..κάτι τέτοιο.δεν το είδα γιατί ήμουν σε μαθημα ,ο άντρας μου το είδε και μου είπε να το πεις στη φίλη σου με το μωρό που δε τρώει αλευρι.Τον έχω βάλει στο τρυπάκι και αυτόν... :lol::lol::lol:

Αυτά τα λίγα θυμάμαι!!Σε όλα τα κοριτσάκια πολλά πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες? Εμεις απο το πρωι ειμαστε στο Δημαρχειο και διαδηλωνουμε...γυρισαμε το μεσημερι, φαγαμε και κοιμηθηκαμε και ξανα στην πλατεια...Το πρωι πηρε τη μικρη μια ξαδερφη μου και την εβαλε στον παιδικο που ειναι διπλα στο Δημαρχειο και επαιξε με τα παιδια και ειπαν τραγουδακια και επαιξε και με μουσικα οργανα οποτε μετα ηρθε η παιδαγωγος και μου ειπε οτι ειναι ετοιμη για τον παιδικο αλλα πρεπει να βγαλει την πανα για να την παρουν!!! Μεγαλωσε το παιδακι μου....

Σταυρουλα κι εγω οτι μαγειρεψω για μας τρωει και η μικρη απλα τα κανω αναλατα και προσθετω μετα στο δικο μας! Δυστυχως ειναι υπουργικη αποφαση και μαλλον θα γινει το εργοστασιο αλλα θα αντισταθουμε μεχρι τελους!

Αλεξανδρα κοψε παιδακι μου τα αλεσμενα αφου μπορει και μασουλαει το παιδι! μπορει να τα βαρεθηκε τα νιανια...μονο το κρεατακι προσεχε τωρα στην αρχη...εμενα η δικια μου (σας το ξαναπα) απο 8-9 μηνων τρωει κανονικα...Τι επαθε καλε το σκατουλακι και ξυπνουσε? Ελπιζω αποψε να κοιμηθειτε καλυτερα!

Μαγδουλι σας ζηλευω που φαγατε παγωτακι!!!! Θελω κι εγωωωωω...... Τι ωραια που θα αρχισουμε τις βολτουλες παλι...μεγαλωνει και η μερα τωρα με την αλλαγη της ωρας....τελεια!!!!!!!

Αυτα τα νεα μας! Σας χαιρετω κοριτσακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Φωτεινουλα τι επαθε το πουλακι σας;;αχ τα αγορακια τελικα για μενα ειναι πιο δυσκολα απο τα κοριτσακια!με το πουλακι του εχω ενα αγχος αστα να πανε και του δικου μου του ειχε κοκκινησει 2 μερες και κατατρομαξα αλλα του περασε!περαστικα ευχομε!!

honeym τι κανετε;θυμησε μου απο που εισαι;

σταυρουλα κοτοπουλακι ακουω ε;ε ναι τα ξενα ειναι και τα πιο ωραια χαχαχ!!και μενα οι μικροι τρελενοντε για πατατες και σουβλακια! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξανδρα εγω του δινω κανονικο φαγητο απο το δικο μας εννοω απο 9 μηνων γιατι ξαφνικα δεν ετρωγε καθολου απο τα δικα του και ειχε 4 μερες να φαει ...δεν θα την ξεχασω εκεινη τη μερα στεναχωριομουν τοσο πολυ και ειχα μαγειρεψει μπριαμ πιανω και εχγω το πιρουνι και αρχισα να τον ταιζω και το εκανε να!!!!!! :lol::lol: απο τοτε τρωει απο τα δικα μας και ειχα ξενοιασει!κοψε τα αλεσμενα μπορει να τα βαρεθηκε εγω του δινω τα παντα αν και τελευετεα εχει αρχισει και εχει προτιμησεις! :lol::lol:

μαγδουλα βολτιτσες ε;μια χαρα σε βρισκω!!!

φουφουκα ολα καλα;προετοιμαστηκατε για τα γενεθλια;

εμεις αλαξαμε ωραρια ξαφνικα! :shock: η μαρισα ξυπναει απο της 7 και ο ιακωβος απο της 8 :shock::shock::shock: εκει που ξυπναγε μετα τις 9,30....τρομερη αλαγη και τα εφτησα εχω πεσει λιγο ψυχολογικα παλι αλλα πιστευω να συνερθω...δεν μπορω να κανω τιποτα απο δουλιες τωρα αντε ναρθει το καλοκαιρακι να κατασκηνωσουμε στη θαλασσα :lol::lol:

χαρουλιτα ζεις; :lol::lol: ελπιζω ολα καλα!!!!

ελενακι πως τα πατε εσεις;

δεν θυμαμε κατι αλλο!ελπιζω ολες να ειστε καλα!σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου....εκανα λιγες δουλιτσες αφου ξυπνησαμε απο τις 7 κ σημερα..πρεπει να το χωνεψω οτι τωρα πια αυτην την ωρα θα ξυπναει...χθες τελικα τα προλαβα ολα..πηγα την μικρη παιδιατρο,καναμε το εμβολιο,πηγα απο το μικροβιολογικο να δωσω το παραπεμπτικο,τελικα λιγο πεσμενο ειναι το σακχαρο κ ο σιδηρος αλλα δεν ετρωγε κ εκεινες τις μερες...με τις βιταμινουλες θα ανεβει.κ μετα πηγακ στον γυναικολογο...απο τις 8 τελειωσα 10.30...δεν με εξεταζε τοσες ωρες :lol::lol: καλος χρυσος ο γιατρος αλλα πολυ αναμονη καθε φορα!!!!εν τω μεταξυ του ειπα για καποιες ανωμαλιες που ειχα τελέυταια με την περιοδο κ μου λεει οτι μπορει να ηταν αρχη εγκυμοσυνης :shock::shock: ή πιο πιθανον ορμονικη διαταραχη...τι σημαινει οταν το ενδομητριο ειναι πιο παχυ;;με ρωτησε αν υπηρχε κ πιθανοτητα εγκυμοσυνης.αμαν μου αναψε φωτιες.... :lol::lol: Δεσποινα διαβαζα ενα περιοδικο εκει,το forma κ εχει αφιερωμα στην εξωσωματικη,για μεθοδους κ τα σχετικα.

Μαγδουλα πως περασατε στην βολτουλα σας;κι εμενα χθες πηρε τα παπουτσακια της κ τα φορεσε αναποδα για να παμε βολτα...να πας κι εσυ για μια εξετασουλα ,δεν πρεπει να το αφηνουμε!!

Σταυρουλιτσα καλα η Εμμελεια ειναι τρομερη...θελει κ σαλατα!!!!μπραβο,ετσι να τρωει υγιεινα!!εντολες γιατρου ηταν τα αλεσμενα μεχρι 18 μηνων για να τρωει ποσοτητα κ μετα βλεπουμε.τοσο που τρωει η δικια σου ετρωγε η Κωνσταντινα αλεσμενο τις καλες εποχες...βεβαια πιστευω οτι κ κομματακια σιγα σιγα θα αυξανεται η ποσοτητα...χθες δεν προλαβα να δωσω γιγαντες γιατι πηγαμε στο ικα κ αργησαμε κ δεν ειχα τελειωσει το φαι.εφαγε κοτοπουλακι ομως. τι καλος ο αντρας σου που μας σκεφτηκε!!!!θα ψαξω να βρω την συνταγη!

Αριακι να δω τι Μαριλου με το πανο να διαδηλωνει.... :lol::lol::lol: καλα κανετε κ διαμαρτυρεστε!σκεφτεσαι να την πας παιδικο;εμας μεχρι τα 3 τουλαχιστον δεν θα παει...γιατι το συζητησαμε παλι με την παιδιατρο κ περα οτι εχει πιθανοτητες να κανει ασθμα λογω αλλεργιων,μπορει να τρωει με τα αλλα παιδακια αλλα θα αρρωσταινει κ θα ειναι παλι πισω...αχ η Μαριλουκα οχι μονο τρωει αλλα αρχισε να τρωει κ απο νωρις κανονικα....σας ζηλευωωωωωω :evil::evil::lol::lol::lol:

Βικουλα κ ο Ιακωβος απο νωρις τρωει κανονικα;μπραβο μωρε!!εμας βεβαια μας ειχαν στην διαιτα κ στα οχι λογω αλλεργιων κ εχει φοβηθει το ματι μου...εδω για να φαει φακες ή αρακα μου ειπαν να της κανω τεστ αλλεργικο.αλλα εγω της ειχα δωσει ηδη 2-3 κουταλιτσες κ δεν ειδα προβλημα.ε ετσι θα το παμε;τροφιμο κ τεστ;; τι παθανε κ τα δικα σου ζουζουνια κ ξυπνανε νωρις;καλα μην σκας για τι δουλειες...ή εισαι σαν την φουφου κι εσυ; :lol::lol: δεν παιζουν μαζι για να κανεις τις δουλιτσες;

φουφου που εισαι καλε;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εγώ χάθηκα γιατί δεν έχουμε μαζευτεί και καθόλου μέσα.Κάνει φανταστικές μέρες και είμαστε όλη την ώρα έξω.Εχθές να φανταστείτε καθόμασταν με τις γειτονοπούλες φυσικά,μία μία έφευγαν γιατί θα ερχόντουσαν οι άντρες τους για φαγητό.Εγω με τη φιλεναδούλα τι κάναμε;Εξακολουθούσαμε και ήμασταν έξω.Μέχρι που ήρθε ο άντρας μου,άλλαξε βγήκε κι αυτός.Μετά έρχεται και το γειτονάκι,κάθεται κι αυτός.Ε,στο τέλος βγάλαμε και οι δύο τα φαγητά μας και φάγαμε όλοι μαζί.Μαζευτήκαμε μέσα στις 8. :lol::lol::lol::lol: Φυσικά το βράδυ πάλι μαζί μετά τον ύπνο των παιδιών.Σήμερα πάλι από τις 8 και κάτι έξω για καφέ.Αφού σηκώθηκα από τις 6,να συμμαζέψω τα κρεβάτια και να ντυθώ,για να προλάβω να πιω καφέ.Ξύπνησε όμως το Αγγελικώ στις 9 παρά.Την έντυσα και την έβγαλα κι αυτή έξω,μετά ξύπνησε και η Στέλλα και τώρα μπήκαμε για να μαγειρέψω.Μετά όμως πολύ πιθανό να ξαναβγούμε. :lol::lol::lol:

Βικουλάκι μου,κόλλησε ιό και ο υπολογιστής;;;Δε σου φτάνανε τα παιδιά ε με ιώσεις!!! :?:?:? Χρόνια σου πολλά και για τα γενεθλιάκια σου,να τα εκατοστήσεις!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Ελενάκι,πολύ συγκινήθηκα που θυμάσαι τα γενέθλιά μου!Αύριο έχω.Κλείνω τα 28!!! :D

Αλεξανδρούλα,το Λέλα σημαίνει Στέλλα.Απο χθες λέει και Μίμη,τον μπαμπά της και την μπανάνα,μπαμπαλα!Κατι είναι κι αυτό.

Σταυρουλίτσα,ναι κανονισα με τα γενέθλια.Καταλήξαμε και στον κλοουν.Τινκερμπελ θα της πω να ντυθεί για την ακρίβεια.Το βρήκα από το Φασαρία.65 ευρώ 2 ώρες,με δωράκια στα παιδιά και ένα εκπτωτικό κουπόνι σε κάθε παιδάκι για μία θεατρική παράσταση.Βασικά ο αδερφός μου ήθελε έναν άλλον,αλλά μόλις τον ρώτησε πόσα παίρνει την ώρα του είπε 80 ευρώ.Του απάντησε ο αδερφός μου όμως:Καρδιοχειρούργος είσαι;Ε,μα είναι δυνατόν;80 ευρώ την ώρα; :o:o:o Α,καλά για βρώμικο κι εγώ πρώτη είμαι!!!

Μαγδούλα,για τη βιβλιοθήκη στα ικέα είχα σκοπό να πάω.Κι εγώ θέλω πολύ να σας δω στα γενεθλιάκια μας!!!

Φωτεινούλα,τέλεια τα νεάκια της μπεμπούλας μας!!!Χασμουριόταν;;; :lol::lol::lol: Υπναρού θα είναι,καλό σημάδι αυτό!!!Γιατί έτσι ο Αλεξανδρουλης μωρέ;Τώρα πώς είναι;;

ΑΡιάκι,καλά κάνετε και αντιδράτε!Μα είναι πράγμα αυτό;Λίγο πράσινο μας έχει μείνει να το καταστρέψουν κι αυτό; :evil: Ελα ρε συ,τι είπες τώρα για τη μαμά σου;;;Πώ πω δεν μπορώ.Σε αυτά είμαι Μάρθα Βούρτση.Αφού τώρα που θα παώ Αθήνα με το καλό σκέφτομαι πώς θα φύγω. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω!!!

Αλεξανδρούλα,τα νέα από το γυναικολόγο τα είπαμε.Ναι βρε το παιδί μήπως θέλει κανονικό φαΐ τώρα.Βασικά στην αρχή δε θα τρώει και πολυ ποσότητα μέχρι να συνηθίσει.Σωστά,με το αλεσμένο τρώει και πιο πολύ.Τέλεια που είναι καλές οι εξετάσεις σας,να ηρεμήσεις κι εσύ λίγο. :);) Πω πω,σου έβαλε και ο γιατρός ιδέες τώρα και ποιος σε πιάνει. :lol::lol::lol: Κορόιδευε εσύ που κάνω όλο δουλειές.Γι'αυτό καλοπαντρεύτηκα όμως. :lol::lol::lol: Θα μάθω και τις κόρες μου έτσι.Πώς θα βρουν εφοπλιστή όπως εγώ;;; :lol::lol::lol: Φυσικά κάνω πλάκα,γιατί τον αντρούλη μου τον λατρεύω. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Μαγδούλα,έτσι εξηγείται που είσαι μοντέλο.Αφού τρως φρούτα και λαχανικά.Κι εμένα μου αρέσουν δε λέω αλλά είμαι σκατολοειδοφάγος.Καλέ κάνε ένα τεστ Παπ.Εγώ έκανα όταν ήταν η Αγγελική 3 μηνών και μετά από ένα χρόνο πάλι.

Σταυρουλίτσα,δεν αρχίσαμε τα ψησίματα αλλά είμαστε όλο έξω.Τι ωραία που τρώει και σαλάτες το Εμμελειάκι!!!

ΑΡιάκι,έτοιμο το κορίτσι μας για σχολείο;Μεγαλώσανε μωρέ!Βλέπω εδώ την Αγγελική και δεν την αναγνωριζω.Μέχρι και οι τριγύρω μου το είπανε.Εχει ξεπεταχτεί πάρα πολύ.Τρέχει,πηδάει μαντράκια,πάει κοντά στα ζωάκια...άλλο πράγμα είναι!Ναι,την Κυριακή αλλάζει κι η ώρα.Φανταστικά θα είναι!

Βικουλινάκι,όλα έτοιμα με τα γενέθλια!Ετσι λέμε τουλάχιστον.Βασικά,η ψυχολογία σου χάλασε λιγάκι με τις αλλαγές με τα ωρα΄ρια.Λογικό είναι.Θα επανέλθει πολύ γρήγορα όμως.Μη μου ανησυχείς καθόλου! :) Θάλασσα;Θα την ευχαριστηθούμε κι εμείς φέτος,καλά να είμαστε!

Αυτα,πάω γιατί τσαταρω με τις ξεμυαλίστρες(δε χρειάζεται πια να λέμε ονόματα) και όχι και τίποτα άλλο,δεν τις προλαβαίνω. :lol::lol::lol: Φιλάκιααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...